Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.10.2015 10:43:55 [PS4] Gran Turismo Sport vasta tsitaadiga

Gran Turismo Sport



  • Arendaja: Polyphony Digital
  • Väljaandja: Sony
  • Stiil: Võidusõit
  • Väljalaske kuupäev: 2016 I kvartal (public beta)
  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: GTPlanet.net


Treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2015 15:39:52 vasta tsitaadiga

Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.10.2015 15:42:12 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..


Ei ole. Youtube video kirjelduses on kirjas, et "In addition to everything you'd expect from a GT, the team at Polyphony and the FIA are introducing an online racing series that will be recognized alongside real world motor racing by the FIA."

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2015 15:09:52 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..


Ei ole. Youtube video kirjelduses on kirjas, et "In addition to everything you'd expect from a GT, the team at Polyphony and the FIA are introducing an online racing series that will be recognized alongside real world motor racing by the FIA."


Noo ei tea midagi.. lubavad nata paremat asja kui Proloog.. Proloog Extra? :S

Gran Turismo Sport is not Gran Turismo 7, More Substantial than Prologue Titles
link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.10.2015 16:14:35 vasta tsitaadiga

Jah, eile õhtul tuli, et ta pole ikka GT-de seeria järgmine "täieõiguslik" liige.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 22:58:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 12:41:51 vasta tsitaadiga

Gran Turismo Sport Gameplay Trailer Captured on PS4
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 22:32:07 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 23:08:46 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.


Suhteliselt suur põhjus siiski. GT tõttu ostetud nii ps1, ps2 kui ka ps3, ps4 veel ostmata icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 03:29:53 vasta tsitaadiga

Kui nüüd treilerit vaadata, siis jube sakiline oli ning majad olid ka nõks imelikud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:23:42 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Dj-E kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.


Suhteliselt suur põhjus siiski. GT tõttu ostetud nii ps1, ps2 kui ka ps3, ps4 veel ostmata icon_smile.gif
GT1 ja GT2 olid ägedad ja nö. unikaalsed aga sealtmaalt kus toodi sisse igast rallid ja asjad hakkas imho asi maha käima - ei saand ise ka enam aru mis ta olla tahab. Seeaeg hakkasid ilmuma ka teised samalaadsed asjad
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 12:18:31 vasta tsitaadiga

16 November thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 05.06.2016 21:50:03 vasta tsitaadiga

lisaks Gran Turismo seeriale olen ma alates 2001 ja ps2'st ainult GTA'd seeriat mänginud. Kohe kui detsember '14 tuli PS4+GTAV ostsin selle endale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2016 15:19:44 vasta tsitaadiga

Tundub et helidega pole jälle viitsitud tegeleda, teeb tegelikult üsna kurvaks küll, kaua oodatud mäng.

Link

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.06.2016 15:28:35 vasta tsitaadiga

Forza ikka areneb. GT seisab paigal juba mitu aastat. Tegelevad oma mõttetu vision teema ja photo modega.
GT6 online on ka nii kehva, et vaevalt see sporti jaoks jonksu saab.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 17:02:33 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-06-sony-is-seemingly-refunding-gran-turismo-sport-pre-orders
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 18:04:29 vasta tsitaadiga

E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.09.2016 11:29:51 vasta tsitaadiga

Mürki võtta ei julge, aga tundub, et selle GTSport'i edasilükkamise üks argument võib ka olla, et tahetakse PS4 Neo'd selle abil müüa a la milline graafika jne. Üldiselt isiklikult sellest pole kala ega liha mängust suurt ei huvitu (ainult mingid sport masinad), pigem ootan GT7 ära, kui see kunagi peaks ilmavalgust nägema icon_biggrin.gif
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.09.2016 11:47:10 vasta tsitaadiga

See boss ütles, et GTSport ongi sisuliselt GT7. Ei viitsi praegu otsida seda lugu netist.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 12:28:42 vasta tsitaadiga

Midagi mäletan, et jahusid, et nagu GT5 Prologue.. et sama mäng nagu GT5 aga tuleb varem välja paar aastat.. noo praegu vaatan, et vennad üldse tööd teha ei viitsi ikka.. Põhimõtteliselt täpselt sama mängumootor, mis oli GT 5 Prologues on nüüd GT7-s tulema.. paar tilulilu juurde visatud ja suurem reso icon_lol.gif mõnusalt kotitakse.
Ise küll sellist jama ostma ei ruttaks. Loodetavasti on ikka midagi väga fantastilist GT7 puhul tulemas.. Sport on kohutav.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 12:41:31 vasta tsitaadiga

Boss ütles, et GT Sport ongi GT7, lihtsalt nüüd aint rinka autod ja otsustasid selletõttu nime vahetada. Ma ei tea, et lähiaastatel veel eraldi GT7 oleks tulemas, mingit infot selle kohta? Ise olen GT seeria fänn olnud ja nü tegelt teeb kurvaks. Videode järgi on ikka suht lamp, helid ei kannata üldse kriitikat. Samas see ainult rinkal sõitmine rinka autodega pole ka eriti huvitav, tüütab kiiresti ära. Nii kaua venitatud seda GT Sporti ja nüüd venitati veel edasi. Lisaks sellele tundub praeguse info põhjal täielik käkk tulevat thumbs_down.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.09.2016 12:52:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Põhimõtteliselt täpselt sama mängumootor, mis oli GT 5 Prologues on nüüd GT7-s tulema.. paar tilulilu juurde visatud ja suurem reso icon_lol.gif mõnusalt kotitakse.
Seda kindlasti mitte, juba GT5-l ja GT6-l on erinev mängumootor ja GTSport/GT7 kasutavad loogiliselt mõeldes uut mootorit, sest juba praegune konsooligeneratsioon eeldab seda.

Mis puutub GT seeria üldist edasiarendust, siis alates GT5-st tundub mulle, et GT puhul ei rõhuta mitte väga visuaalsele ega ka audio edasiarendusele ( Audio osa on ikka suht nõrk), vaid arendatakse pidevalt füüsikamootorit, mis mulle, kui GT omajagu mänginud mängijale väga meeldib. Isegi sama masina eri aastate versioonid käituvad reaalselt rajal erinevalt. Füüsikaline mootori edasiarendus ei pruugi korra paar mängu proovides välja paista, mis võib tekitada tunde, et tammutakse paigal, samas graafikaline edasiarendus hakkab igaühele kohe silma ja hakatakse siis vastavalt sellele kiitma või maha tegema.

GT tiim teeb õiget asja, aga tähtaegadest kinnipidamine pole nende tugevaim külg. Samas, kui mäng väja tuleb siis ilmselt fännid ei pea pettuma, kuigi jah eks GTSport on mingi vahepealne etapp.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 13:40:34 vasta tsitaadiga

Karmalaks, noo tõesta? Pane GT5 Prologue pilt kõrvuti GT Spordiga. Vaata palju vahe on? Ma ütlen, et mõned tilulilud juurde visatud, nagu Call Of Duty mootor, iga aasta üks või kaks imepisikest graafilist lisa juures mida keegi kunagi tähele isegi ei pane.
Füüsikamootor ei saa kunagi simu olema neil kuna asi on konsoolidele mõeldud. Füüsika oli jumala ok GT5 Prologuest alates juba.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2016 16:14:06 vasta tsitaadiga

kui nüüd kuskil on keegi oma esimese konsooliga ja pole kunagi varem gt mänge mänginud... siis kõik see kohutavuse ja mõttetuse jutt ei pruugi talle eriti korda minna. ei maksa arvata, et iga inimene on alati kõiki eelnevaid mänginud ja seda kõike just selle mätta otsast vaadata.
(cod puhul kah sama asi)
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 08.09.2016 14:36:46 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Karmalaks, noo tõesta? Pane GT5 Prologue pilt kõrvuti GT Spordiga. Vaata palju vahe on? Ma ütlen, et mõned tilulilud juurde visatud, nagu Call Of Duty mootor, iga aasta üks või kaks imepisikest graafilist lisa juures mida keegi kunagi tähele isegi ei pane.
Füüsikamootor ei saa kunagi simu olema neil kuna asi on konsoolidele mõeldud. Füüsika oli jumala ok GT5 Prologuest alates juba.
Ma eemises postituses mainisin, et füüsikamootori erinevust silmaga ei tõestagi, peab ise mängima ja tunnetuse põhjal saad aru icon_smile.gif Pildiliselt on jah GT5/GT6 peaaegu identsed ja lisatud on sinu poolt juba mainitud tilulilu ilu, sest ilmselt 2x ühest rauast per generatsioon midagi ulmeilusat pole võimalik välja pigistada.

Isiklikult, kui millegi kallal GT puhul saab nuriseda, siis on see autode hääled, sest need on kohati ikka halvad väga halvad. Isiklikult mängides see ei häiri, aga see on asi, mida saaks kõvasti paremaks teha.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2016 01:01:32 vasta tsitaadiga

http://www.playseatstore.com/news/new-thrustmaster-gt-wheel

uus gt rool siis otse mootoriga, midagi uut vähemalt, saab näha mis selline ka maksma hakkab.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:06:02 vasta tsitaadiga

Beta väljas juba, youtube on videosid täis thumbs_up.gif
_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.04.2017 17:34:37 vasta tsitaadiga

Keegi koodi ka saanud on?

E: just sain thumbs_up.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 13:11:47 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Keegi koodi ka saanud on?

E: just sain thumbs_up.gif

No oled proovida kah saanud? Kuidas on?
Ise jäin vist key-st ilma. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.04.2017 22:55:26 vasta tsitaadiga

Praegu sõita ei saa veel. Homsest alates kindlatel kellaaegadel saab ainult sõita.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 21:49:43 vasta tsitaadiga

kuidas oli?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 22:49:19 vasta tsitaadiga

klauskp, oled gameplay videoid vaadanud? Sama, mis GT5 Proloog oli mingi 2007 aasta, midagi pole edasi arenenud. Rajad veidi teised aga väga boring kuna see Sport pole proper GT seeria.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.04.2017 15:15:26 vasta tsitaadiga

Ma ei mäleta küll väga hästi, aga GT5 proloogis küll online sõita ei saanud.
Ma pole kaua GT-d mänginud ning seega oil päris mõnus jälle netis võidu sõita. ilus graafika ja kuuldatavasti heli ka tunduvalt parem.
Connectimise jamad jätkusid, aga eks selleks see beta olegi, et need likvideerida, sest GT6 puhul ajas see matchimine vihale - pidev ootamine ja ebaõnnestumine.
Puldiga juhtivas tundus ka parem kui varem.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel0987
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2017 14:56:58 vasta tsitaadiga

Täitsa okidoki mäng on isegi. GT5-le vastu küll ei saa, aga kõlbab kah rallimiseks PS4 peal. Tanel, kui sa pole mänginud korralikult seda mängu, siis ära hakka siin halvustama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.04.2017 09:20:22 vasta tsitaadiga

Mihkel0987 kirjutas:
Täitsa okidoki mäng on isegi. GT5-le vastu küll ei saa, aga kõlbab kah rallimiseks PS4 peal. Tanel, kui sa pole mänginud korralikult seda mängu, siis ära hakka siin halvustama.


plätu on ju juutuuber, ta ei peagi mängima. Talle piisab youtube videodest ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 20:11:07 vasta tsitaadiga

Njah, mis erinevus seal siis GT6'ga on? icon_biggrin.gif graafika on küll sama. Aga juhitavust on veelgi paremaks tehtud, puldiga täitsa mängitav. Kuna miskit muud ju PS4 peal pole siis ennuastaks küll edu sellele.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.04.2017 10:30:31 vasta tsitaadiga

Sain eile kirja gt spordi kohta:

Uusin Pelaamisen asema on täällä

Koe kilpa-ajon korkeaoktaaninen tulevaisuus – Real Driving Simulator kaahaa ensimmäiselle kierrokselleen PS4™-järjestelmällä.

Valmistaudu soolokilpa-ajoon ja online-kisoihin – edusta omaa maatasi Nations Cupissa ja aja suosikkivalmistajasi tallissa Manufacturer’s Cupissa.

Aga "loe lisaks" suunab mitte-eksisteerivale lehele.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 17:48:44 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Aga "loe lisaks" suunab mitte-eksisteerivale lehele.


see link peaks olema miski www.playstation.com/games/ jne. kui kohendad veidi seda linki, et .com ja games vahel on keelevalik, siis peaks tööle hakkama (www.playstation.com/en-gb/games/... jne)
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 12:03:24 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-gran-turismo-sport-ps4-pro-analysis
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 01:33:16 vasta tsitaadiga

Gt uue rooli hind tuleb kuhugi 700-800$ juurde icon_eek.gif

http://t-gt.thrustmaster.com/
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 15:37:41 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/uudised/22416/mangudeool-toimub-gran-turismo-sport-voidusoidusimulaatori-eesti-esmaesitlus
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janhen
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 16:31:48 vasta tsitaadiga

Tere,

jahute siin graafikast ja jumal teab millest.

Sisu üle ei ole keegi väga juurelnud.

Saan ma õigesti aru, et offline career mode GT Spordil puudub?

Edu,
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:38:54 vasta tsitaadiga

Sisu polegi oluline. Peaasi, et ilus välja näeb.

Offline career puudub tõesti.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:52:30 vasta tsitaadiga

Vana hea tavalise GT mode puudumine (kus ostad vana kasutatud Mazda peldiku alguseks ning töötad ennast Ferrarini üles) on minujaoks dealbreaker. No ei viitsi niisama neid radu nühkida.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:57:23 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Sisu polegi oluline. Peaasi, et ilus välja näeb.

Offline career puudub tõesti.



lol hea ,et sattusin lugema saan preorderi canceldada...
mida need idioodid küll mõtlevad keeravad viimasegi hea mängu perse.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:21:15 vasta tsitaadiga

Tõsi ta on jah... Aga eks see olegi selline proloogi moodi vist...
thumbs_down.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:26:10 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Tõsi ta on jah... Aga eks see olegi selline proloogi moodi vist...
thumbs_down.gif


natuke kallis proloogi eest... radu vähe ja autosi ka.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:41:44 vasta tsitaadiga

https://blog.eu.playstation.com/2017/09/14/8-things-you-need-to-know-about-gran-turismo-sport-before-you-start-racing/#
Aga noh arcade mode on ikka olemas ja ei pea õnneks ainult online'is sõitma...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2017 10:59:14 vasta tsitaadiga

eile Gran Turismo esitlust tehes sai menüüs ka ringi vaadatud. Careeri koht on menüüs olemas, kuid võimalk polnud valida seda - sest pole full versioon mängust veel. Näitab et career täitsa olemas
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2017 22:01:05 vasta tsitaadiga

https://blog.us.playstation.com/2017/10/03/gran-turismo-sport-free-limited-time-demo-launching-october-9/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.