|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
09.09.2017 22:19:57
|
|
|
| Tartus, Soinaste külas, alates Augusti algusest on Elisa teenuste kvaliteet vähemalt minujaoks väga tugevalt langenud. Kasutan piiramatu mahuga ühendust + staatiline IP. Ei möödu päevagi ei kui ei oleks katkemisi. Varasemalt oli aastaid samade seadmetega (netipulk TPLink ruuteri küljes) ehk 3 kuu jooksul üks katkemine. Olin äärmiselt rahul. Nüüd soovitati suundantenn osta ja suunata Tõrvandi peale. Hetkel ühendab kord Tõrvandi ja kord Tammelinna masti külge.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.09.2017 22:45:41
|
|
|
| duplex kirjutas: |
| Tartus, Soinaste külas, alates Augusti algusest on Elisa teenuste kvaliteet vähemalt minujaoks väga tugevalt langenud. Kasutan piiramatu mahuga ühendust + staatiline IP. Ei möödu päevagi ei kui ei oleks katkemisi. Varasemalt oli aastaid samade seadmetega (netipulk TPLink ruuteri küljes) ehk 3 kuu jooksul üks katkemine. Olin äärmiselt rahul. Nüüd soovitati suundantenn osta ja suunata Tõrvandi peale. Hetkel ühendab kord Tõrvandi ja kord Tammelinna masti külge. |
suundantenn mobiilse interneti puhul on igaljuhul mõistlik, kui mobiilne nett põhiline andmeside on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.09.2017 14:17:35
|
|
|
Üle pika aja sai Elisa M-Interneti proovitud:
Spoiler 
Kasutatava paketi (50 alla/25 üles, 25GB) näitajad saab peaaegu kätte.
Seda siis Tallinn, Mustjões.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.09.2017 18:38:00
|
|
|
| mõõda tippajal, kuskil peale seitset õhtul...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
25.09.2017 19:05:33
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| mõõda tippajal, kuskil peale seitset õhtul... |
See on mõttetu väljakutse. Sõltub asukohast ja koormused on igal opekal õhtuti suuremad.
Praegu 4Gs (mitte 4G+ vms mida note8 võimaldab)
http://www.speedtest.net/my-result/a/3237170584
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
25.09.2017 19:09:09
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| mõõda tippajal, kuskil peale seitset õhtul... |
Tegin hetkel ühe kiire mõõtmise ning saan samad numbrid, mis sain mõned päevad tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
26.09.2017 11:05:14
|
|
|
Neil kellel uuemad telefonid(Oneplus5, HTU U11, iPhone8, XZ Premium, XZ1, XZ1 Compact) saavad Elisa võrgus hea levi(SINR >20dB) korral 33% kiiremat(effektiivsemat) internetti. Tehtud siis paar testi (download ja upload) vabaduse platsil ja ülemiste keskuse parklas https://imgur.com/a/GqK1O
Download 256QAM modulatsioon siis aktiveeritud Huawei jaamades.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
27.09.2017 18:12:45
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Neil kellel uuemad telefonid(Oneplus5, HTU U11, iPhone8, XZ Premium, XZ1, XZ1 Compact) saavad Elisa võrgus hea levi(SINR >20dB) korral 33% kiiremat(effektiivsemat) internetti. Tehtud siis paar testi (download ja upload) vabaduse platsil ja ülemiste keskuse parklas https://imgur.com/a/GqK1O
Download 256QAM modulatsioon siis aktiveeritud Huawei jaamades. |
S8ga sain vabakal 247 vms alla juba kuid tagasi
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
27.09.2017 19:57:55
|
|
|
RustyZ, tore. minu jutu point ei ole olnud konkreetses kohas ja kiiruses vaid kuidas seda kiirust saavutatakse olemasolevaid(koormus) resource blocke kasutatakse efektiivsemalt.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.09.2017 20:56:16
|
|
|
tõrvast ~3km pärnu poole nägin numbrit 138 alla 36 üles täna.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.09.2017 21:02:49
|
|
|
need 200Mbps kohad ei koti karvavõrdki, sooviks, et enamus linnast, kus 8Mbps kanti kõigub, suudaks pakkuda kasvõi 50Mbps
tööjuures betoon majas kõned läbi ei käi, internet on vaid akna juures hea, samas tele2'ga on 4g pulgad põhjas, näitab 70db ja kõige pimedamas nurgas on 30Mbps olemas
elisa näitab aga 100-108db
ja siis häirib veel see, kui speedtesti teha, siis üleslaadimine tiksub vaat et 10s 0 peal ja siis vaikselt hakkab kerima - see aga teeb selle 8Mbps kasutuks, kui päringud läbi ei lähe
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.09.2017 23:20:32
|
|
|
moblaneti värk.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arseni
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2014
|
28.09.2017 13:49:20
|
|
|
Isiklik rekord. Nexus 5X - Cat6 (max. 300/50 Mbps)
Asukohaks on siis Estonia pst. 10. August.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HaKo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2007
|
02.10.2017 12:48:57
|
|
|
Selline "kaunis" uudis (ühepoolne lepingumuudatus) Elisalt: Tegemist siis negatiivse muudatusega mida püütakse näidata positiivses võtmes
Laekus selline teade mõne päeva eest mailile !
Hea "Klient"
Tehnoloogia areng ja piltide ning videote aina kasvav populaarsus suurendab igapäevast kasutatavat internetimahtu. Andmemaht kasvab ning seetõttu võivad tekkivad piirangud jääda segama ja pidurdada internetis surfamise võimalusi.
Soovime, et saaksid Elisa kliendina ka edaspidi kasutada parimat mobiilset internetti ja seda nii palju kui soovid, siis alates 01.11.2017 pakume Sinu MiNT Arvutis paketis piiramatult andmemahtu ja 4G interneti kasutamise võimalust.
Sinu tänases kasutuses olevas teenusepaketis olev internetikiirus jääb samaks, kuid kaotame ära mahupiirangu. Sinu MiNT Eripakett Arvutis paketi kuutasu suureneb kahe euro võtta.
Selleks, et saaksid kasutada Elisa 4G internetivõrku, vajad uut SIM-kaarti, mille saad lähimast Elisa esindusest tasuta.
Küsimuste korral helista palun Elisa kõnekeskuse numbril 6 600 600 või pöördu lähimasse Elisa esindusse.
Meil on hea meel, et kasutad Elisa mobiilset internetti! Veelgi parema kasutuskogemuse saamiseks pakume seda nüüd lausa piiramatus koguses!
Lepingu muutmise õiguslikuks alusteks on elektroonilise side seaduse § 99 lg 2 ning Elisa üldtingimuste punkt 10.5. Muudatustega mittenõustumisel on õigus leping leppetrahvita üles öelda, teavitades sellest Elisa klienditeenindust enne 1. novembrit 2017.
Sinu Elisa
Ausalt öeldes senine 50GB kuus ja ka 3G sobib mulle igati, lisaks on mul neid modemeid nüüd 2 tk-i (Elisa rikke puhul öeldi, et viga on ehk minu modemis, mistõttu pidin soetama uue).
Nojah, osta veel üks 4G pulk, maksa igakuiselt 2 EUR rohkem ning tarbi senist (teokiirusel 3.5/1) tarbitavat paketti piiramatult...
Aitäh Elisa !
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.10.2017 13:27:04
|
|
|
| Mul on samuti üks vana MINT light vms. pakett samade kiirustega. Sain samasuguse maili. Ei oskagi midagi arvata, ühest küljest pole see raha piiramatu eest palju küsitud, teistpidi pole mulle seda piiramatut vaja kuna sim kaart on tahvlis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
02.10.2017 15:51:03
|
|
|
| Sama siin ja väga nördimapanev otsus. On Mint Light, 50 Gb piiranguga. Sellest kasutan keskmiselt 1-5 Gb igakuiselt juba 3 aastat. Seega piiramatu maht mind ei huvita. Olen nõus 2 € lisaks maksma, kui saab kiirust juurde.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.10.2017 22:15:59
|
|
|
Eks idee on ikka rohkem raha koguda... tegu ju nende pakettidega millega nad kunagi ise jalga lasid, sest neil puudus ressurss tagada ka sellist kiirust.
Nüüd kiirust on, aga raha tahaks ikka rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
03.10.2017 20:01:20
|
|
|
Kusjuures nad alles aasta või kaks tagasi töstsid ka paketi hinda korrigeerimise pöhimöttel. Nüüd 2 eurot. Varsti kaob asjal point ära kui tiksutada paar gb kuus 8,99 eest teokiirusel.
Kui nii edasi, kolin Super könekaardile ringi, jah, saan 3gb 3,99 euro eest, aga kui reaalselt rohkemat ei tarbi, pole ka pointi maksta asja eest rohkem selle eest, et on olemas piiramatu kiirusega pakett olematu alla ja ülesse kiirusega.
Tegelikult täitsa huvitav, paljud reaalselt loobuvad ja paljud lihtsalt ei märka, et 2 eurot tekkis juurde. 10k sim kaarti ja 20k euri maast leitud, kartmata, et vörk saaks suuremat koormust.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.10.2017 19:22:12
|
|
|
Mul sportlik huvi, et kui kaotavad selle 2 eur eest mahupiirangu, mis siis kui ma iga päev tahan laadida ühte faili...näiteks seda: http://speedtest.tele2.net/100GB.zip
Kaua seda lubatakse teha?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2017 20:16:55
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Mul sportlik huvi, et kui kaotavad selle 2 eur eest mahupiirangu, mis siis kui ma iga päev tahan laadida ühte faili...näiteks seda: http://speedtest.tele2.net/100GB.zip
Kaua seda lubatakse teha? |
kuni aeg otsa saab või kuni nood paketi tingimusi muudavad
elisa piiramatu oli ka varem piiramatu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaKo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2007
|
05.10.2017 12:44:38
|
|
|
| busse kirjutas: |
| Kusjuures nad alles aasta või kaks tagasi töstsid ka paketi hinda korrigeerimise pöhimöttel. Nüüd 2 eurot. Varsti kaob asjal point ära kui tiksutada paar gb kuus 8,99 eest teokiirusel. |
Umbes täpselt nii ta oli. Siis saadeti selline kiri, et Mint 3G pakettidele avatakse 4G võrk, samuti tõsteti "Mint Light" kiirust 2/0.5 > 3/1-le ja "Mint medium" paketil 3.5/1 > 5/5-le (parandage mind kui ma eksin!). Keegi ei küsinud Elisast, et kas sa soovid seda või mitte, samas jäeti võimalus helistada neile ja muuta oma pakett endiseks. Mina muudatust ei soovinud, sest millegipärast "Mint eripaketis" kiirust ei tõstetud. Mul tekkis nüüd sellega seoses haiglane huvi, et millise kirja said nüüd need kliendid kel ~2a tagasi hinda juba tõsteti ning 4G avati ?!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.10.2017 18:36:48
|
|
|
| päris "nostalgialaks" - aastal 2010 Elisaga liitudes tegelikult oligi piiramatu maht by default ja umbes samad kiirused...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.10.2017 09:20:22
|
|
|
Tolle aja piiramatu puhul oli ju peenikeses kirjas tekst mõistliku kasutamise printsiip ja blablabla ehk lühidalt oli piiramatu 50GB piiranguga
viimati muutis napoleon 06.10.2017 09:25:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.10.2017 09:23:53
|
|
|
Ei olnud tollal mõistliku kasutamise klauslit veel. Ei osatud lihtsalt ette näha plahvatuslikku mobiilneti kasutuse sellist levikut ja kasutamist. Piirangud tulid kõigil paar aastat hiljem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.10.2017 10:58:30
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ei olnud tollal mõistliku kasutamise klauslit veel. Ei osatud lihtsalt ette näha plahvatuslikku mobiilneti kasutuse sellist levikut ja kasutamist. Piirangud tulid kõigil paar aastat hiljem. |
Õige jah, Elisa vist isegi tegi mingi sellise alatooniga reklaami et vaheta oma kodune ühendus ülikiire 3g vastu vms. Oli tookord ka siin neid kes kilkasid, et vahetasid koduse juhtmega neti Elisa 3g vastu ja nüüd on väiksema raha eest parem internet. Nagu oodata oli kaua see pidu ei kestnud, varsti asendus kilkamine nurisemisega, et jube aeglane on.
Praegu on see nagu deja vu, jälle muudetakse pakettide mahte piiramatuks, aga ega 4g ressurss ka piiramatu ole. Ei imestaks kui aasta pärast tuleb uus e-mail, et seesama pakett mis mul nüüd piiramatuks muudeti ja 2€hinnale lisati muudetakse "klientide soovidele vastu tulles" uuesti piiranguga paketiks ja pannakse hinnale veel 2€ otsa... võibolla moe pärast tõstavad õige pisut kiirust ka.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
06.10.2017 11:09:11
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Ei olnud tollal mõistliku kasutamise klauslit veel. Ei osatud lihtsalt ette näha plahvatuslikku mobiilneti kasutuse sellist levikut ja kasutamist. Piirangud tulid kõigil paar aastat hiljem. |
Õige jah, Elisa vist isegi tegi mingi sellise alatooniga reklaami et vaheta oma kodune ühendus ülikiire 3g vastu vms. Oli tookord ka siin neid kes kilkasid, et vahetasid koduse juhtmega neti Elisa 3g vastu ja nüüd on väiksema raha eest parem internet. Nagu oodata oli kaua see pidu ei kestnud, varsti asendus kilkamine nurisemisega, et jube aeglane on.
Praegu on see nagu deja vu, jälle muudetakse pakettide mahte piiramatuks, aga ega 4g ressurss ka piiramatu ole. Ei imestaks kui aasta pärast tuleb uus e-mail, et seesama pakett mis mul nüüd piiramatuks muudeti ja 2€hinnale lisati muudetakse "klientide soovidele vastu tulles" uuesti piiranguga paketiks ja pannakse hinnale veel 2€ otsa... võibolla moe pärast tõstavad õige pisut kiirust ka. |
kuna kliente on ikkagi piiratud arv ja kõik paketid lõhkimüüdud (loe - ei ole vähimatki soovi olnud korralikeks investeeringuteks), siis muud moodi ju välismaistele omanikele iga aasta järjest suuremat kasumit ei saa teenida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.10.2017 10:27:51
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Ei olnud tollal mõistliku kasutamise klauslit veel. Ei osatud lihtsalt ette näha plahvatuslikku mobiilneti kasutuse sellist levikut ja kasutamist. Piirangud tulid kõigil paar aastat hiljem. |
Õige jah, Elisa vist isegi tegi mingi sellise alatooniga reklaami et vaheta oma kodune ühendus ülikiire 3g vastu vms. Oli tookord ka siin neid kes kilkasid, et vahetasid koduse juhtmega neti Elisa 3g vastu ja nüüd on väiksema raha eest parem internet. Nagu oodata oli kaua see pidu ei kestnud, varsti asendus kilkamine nurisemisega, et jube aeglane on.
Praegu on see nagu deja vu, jälle muudetakse pakettide mahte piiramatuks, aga ega 4g ressurss ka piiramatu ole. Ei imestaks kui aasta pärast tuleb uus e-mail, et seesama pakett mis mul nüüd piiramatuks muudeti ja 2€hinnale lisati muudetakse "klientide soovidele vastu tulles" uuesti piiranguga paketiks ja pannakse hinnale veel 2€ otsa... võibolla moe pärast tõstavad õige pisut kiirust ka. |
kuna kliente on ikkagi piiratud arv ja kõik paketid lõhkimüüdud (loe - ei ole vähimatki soovi olnud korralikeks investeeringuteks), siis muud moodi ju välismaistele omanikele iga aasta järjest suuremat kasumit ei saa teenida. |
Samas võimaldab see Elisa "mini-rahaga saadav pakett" säästa tuhandeid Eurosid.
Olen 10 aastat jutti kasutanud, alustas kunagi 100 krooniga, nüüd on 7 euri ja mis on siis tibake üle 100 krooni.
Nii, et selle 10 aastaga on olemas ikka korralik raha kokkuhoid ja mida saab targemalt kasutada - kasvõi toidupoest midagi maitsvat ostes.
Ning veel - Elisa "trikke" tasub ikka teada, Elisal ei ole selles odavas värgis mitte ainult:
4G = 3Mbit/s kiirus
vaid on ka teine olemas:
3,5G = (kõikuvalt) 3,5Mbit/s - 4Mbit/s vahel.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
10.10.2017 15:32:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Ei olnud tollal mõistliku kasutamise klauslit veel. Ei osatud lihtsalt ette näha plahvatuslikku mobiilneti kasutuse sellist levikut ja kasutamist. Piirangud tulid kõigil paar aastat hiljem. |
Õige jah, Elisa vist isegi tegi mingi sellise alatooniga reklaami et vaheta oma kodune ühendus ülikiire 3g vastu vms. Oli tookord ka siin neid kes kilkasid, et vahetasid koduse juhtmega neti Elisa 3g vastu ja nüüd on väiksema raha eest parem internet. Nagu oodata oli kaua see pidu ei kestnud, varsti asendus kilkamine nurisemisega, et jube aeglane on.
Praegu on see nagu deja vu, jälle muudetakse pakettide mahte piiramatuks, aga ega 4g ressurss ka piiramatu ole. Ei imestaks kui aasta pärast tuleb uus e-mail, et seesama pakett mis mul nüüd piiramatuks muudeti ja 2€hinnale lisati muudetakse "klientide soovidele vastu tulles" uuesti piiranguga paketiks ja pannakse hinnale veel 2€ otsa... võibolla moe pärast tõstavad õige pisut kiirust ka. |
kuna kliente on ikkagi piiratud arv ja kõik paketid lõhkimüüdud (loe - ei ole vähimatki soovi olnud korralikeks investeeringuteks), siis muud moodi ju välismaistele omanikele iga aasta järjest suuremat kasumit ei saa teenida. |
Samas võimaldab see Elisa "mini-rahaga saadav pakett" säästa tuhandeid Eurosid.
Olen 10 aastat jutti kasutanud, alustas kunagi 100 krooniga, nüüd on 7 euri ja mis on siis tibake üle 100 krooni.
Nii, et selle 10 aastaga on olemas ikka korralik raha kokkuhoid ja mida saab targemalt kasutada - kasvõi toidupoest midagi maitsvat ostes.
Ning veel - Elisa "trikke" tasub ikka teada, Elisal ei ole selles odavas värgis mitte ainult:
4G = 3Mbit/s kiirus
vaid on ka teine olemas:
3,5G = (kõikuvalt) 3,5Mbit/s - 4Mbit/s vahel.
 |
Noh:
1) Mõni suutis selle ajaga natuke enam teenuse eest makstes parema teenusega järsku kümneid tuhandeid juurde teenida
2) et säästa 10 aastaga kasvõi 1 tuhat eurot, peaks iga kuu säästma 8 eurot. Kui kahe opeka samaväärse teenuse
hinnavahe olnuks kuus 8 EURi, siis seda kallimat poleks olemas.
Aga ikka on
3) Või kui hinnavahe olnuks Elisa puhul selline, siis võib olla kindel, et enam maksjad olid parema teenuse puhul tuhandeid
eurosid rõõmsamad.
Aga teada on, et näiteks odavamate autode omanikud on palju õnnnelikumad inimesed kui kallite autode omanikud.
Lihtsalt kalliste autode omanikel on kõrgemad nõudmised, millega raske võistelda.
Võimalik, et see võrdlus kehtib ka "säästuneti kohta". Lihtsalt "Kirde saia" oskab igaüks teha.
Conclusion: Kõike siin elus ei mõõdeta EURdes ega uusimates suunatud antennides ega ("misiganes Tahanteada jaoks on kõva valuuta")
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
14.10.2017 13:12:23
|
|
|
Kas kellelegi on veel tahetud Elisa poolt kinki teha"tasuta"tahvelarvuti,mis tegelikult pole tasuta,kui kuutasu paketi eest maksma peab?
Ja veel Elisal pole ikka veel,et kui teatud aeg kõneoote järjekorras oled,et pakutakse tagasihelistamise võimalust....Elisal seda EI ole...
Kas tasub seda"kinki"vastu võtta ja siduda end 2 aastaks Elisaga?
Pakuti seda : https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/huawei/mediapad-t3-10-16gb
Nii et mida arvate,soovitate teha?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
izzo
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2003
|
14.10.2017 14:35:49
|
|
|
Jah loomulikult seda pakutakse kõigile. Kui sul on just seda tahvelarvutit vaja ja see on kuumaksuga oluliselt odavam kui niisama ostes ja sa oled kindel et sa elad ja kasutad seda hea leviga kohas, siis anna minna.
_________________ elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni! |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
14.10.2017 14:50:02
|
|
|
| Aga kui fiffit pole? ja neti paketti peab maksma?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.10.2017 15:07:16
|
|
|
| Neti pakett määritakse sulle nagunii selle "tasuta" pakkumisega vägisi kaheks aastaks kaela.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
15.10.2017 22:40:28
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelegi on veel tahetud Elisa poolt kinki teha"tasuta"tahvelarvuti,mis tegelikult pole tasuta,kui kuutasu paketi eest maksma peab?
Ja veel Elisal pole ikka veel,et kui teatud aeg kõneoote järjekorras oled,et pakutakse tagasihelistamise võimalust....Elisal seda EI ole...
Kas tasub seda"kinki"vastu võtta ja siduda end 2 aastaks Elisaga?
Pakuti seda : https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/huawei/mediapad-t3-10-16gb? |
jah, elisal oli mure, et pärast 6.99 pealt 8.99 paketi muutmist vöiks pakkuda tasuta tahvlit..tingimusega 24kuud 19 euri kuus
Kuna sim on tahvlis, mida kasutab ema 500mb kuus, siis 10 eurine hinnatöus ei tundnud olema möistlik. pigem plaanin sim'i sulgemist. on olemas väikekasutajatele möeldud soodsamaid alternatiive ka..koos 4g toega
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
16.10.2017 09:23:25
|
|
|
| busse kirjutas: |
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelegi on veel tahetud Elisa poolt kinki teha"tasuta"tahvelarvuti,mis tegelikult pole tasuta,kui kuutasu paketi eest maksma peab?
Ja veel Elisal pole ikka veel,et kui teatud aeg kõneoote järjekorras oled,et pakutakse tagasihelistamise võimalust....Elisal seda EI ole...
Kas tasub seda"kinki"vastu võtta ja siduda end 2 aastaks Elisaga?
Pakuti seda : https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/huawei/mediapad-t3-10-16gb? |
jah, elisal oli mure, et pärast 6.99 pealt 8.99 paketi muutmist vöiks pakkuda tasuta tahvlit..tingimusega 24kuud 19 euri kuus
Kuna sim on tahvlis, mida kasutab ema 500mb kuus, siis 10 eurine hinnatöus ei tundnud olema möistlik. pigem plaanin sim'i sulgemist. on olemas väikekasutajatele möeldud soodsamaid alternatiive ka..koos 4g toega  |
Kas sobiks kui avaldaksid mõne alternatiivi?
Kas selle paketi simmi saan lasta sulgeda? kui nagunii 2a kaelas ripub? või 19e pakett tahvlil kohustuslik?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.10.2017 09:53:32
|
|
|
Tasuta asju ei ole olemas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.10.2017 14:21:50
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| busse kirjutas: |
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelegi on veel tahetud Elisa poolt kinki teha"tasuta"tahvelarvuti,mis tegelikult pole tasuta,kui kuutasu paketi eest maksma peab?
Ja veel Elisal pole ikka veel,et kui teatud aeg kõneoote järjekorras oled,et pakutakse tagasihelistamise võimalust....Elisal seda EI ole...
Kas tasub seda"kinki"vastu võtta ja siduda end 2 aastaks Elisaga?
Pakuti seda : https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/huawei/mediapad-t3-10-16gb? |
jah, elisal oli mure, et pärast 6.99 pealt 8.99 paketi muutmist vöiks pakkuda tasuta tahvlit..tingimusega 24kuud 19 euri kuus
Kuna sim on tahvlis, mida kasutab ema 500mb kuus, siis 10 eurine hinnatöus ei tundnud olema möistlik. pigem plaanin sim'i sulgemist. on olemas väikekasutajatele möeldud soodsamaid alternatiive ka..koos 4g toega  |
Kas sobiks kui avaldaksid mõne alternatiivi?
Kas selle paketi simmi saan lasta sulgeda? kui nagunii 2a kaelas ripub? või 19e pakett tahvlil kohustuslik? |
Kui ainult 500mb kuus netti on vaja, siis kasvõi super kõnekaart. Kui oled tähtajalise kohustusega tahvli kaela võtnud, siis oleneb, millal selle tahvli endale kaela võtsid. Kui peale teavituse saamist, et hind muutub, siis ei saa simi ilma leppetrahvita kinni panna. Kui enne teavituse saamist, siis teoorias on sul õigus leping lõpetada. Praktikas ma ei tea, kas pead siis selle "tasuta" tahvli neile tagasi andma või mitte, seda pead lepingu tingimustest lugema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.10.2017 00:43:42
|
|
|
Hei, kas keegi siin Pirital/Mähel m netti kasutab? Kuidas kiirused on? Kas õhtul on väga umbes nagu Telial või on rohkem hingamisruumi?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
18.10.2017 07:10:55
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
| busse kirjutas: |
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelegi on veel tahetud Elisa poolt kinki teha"tasuta"tahvelarvuti,mis tegelikult pole tasuta,kui kuutasu paketi eest maksma peab?
Ja veel Elisal pole ikka veel,et kui teatud aeg kõneoote järjekorras oled,et pakutakse tagasihelistamise võimalust....Elisal seda EI ole...
Kas tasub seda"kinki"vastu võtta ja siduda end 2 aastaks Elisaga?
Pakuti seda : https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/tahvelarvutid/huawei/mediapad-t3-10-16gb? |
jah, elisal oli mure, et pärast 6.99 pealt 8.99 paketi muutmist vöiks pakkuda tasuta tahvlit..tingimusega 24kuud 19 euri kuus
Kuna sim on tahvlis, mida kasutab ema 500mb kuus, siis 10 eurine hinnatöus ei tundnud olema möistlik. pigem plaanin sim'i sulgemist. on olemas väikekasutajatele möeldud soodsamaid alternatiive ka..koos 4g toega  |
Kas sobiks kui avaldaksid mõne alternatiivi?
Kas selle paketi simmi saan lasta sulgeda? kui nagunii 2a kaelas ripub? või 19e pakett tahvlil kohustuslik? |
Ma võtsin kunagi iPadile Smart kõnekaardi. Tudengina on hind veel parem või kui sul on kellegi isic. (Tudengi internet 3 GB internetti kuuks ajaks olematu hinnaga! 2,00 )
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.10.2017 08:55:22
|
|
|
Kes tihedamini roamingus käib. Kodulehel MB tasu 0,00924 aga sõnumiga tuli teade, et 0.01 eur MB. Kus on tõde? Lihtsalt sõnumis on ümardatud number või tulebki 0.00076 eurone vahe.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2017 09:04:47
|
|
|
käibemaks?
siis tuleb 0,011 aga see vist ümardatakse 0,01
Või siis ümardatakse see 0,009 0,01
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.10.2017 15:22:45
|
|
|
Oh perse küll. Enne välismaale minekut sai see roamingu linnuke pandud.
Nüüd ei teagi kas omapoolne error ja ei vajutanud salvesta muudatused või nende kala mingi.
Täna sain sõnumi, et 70% andmemahtu kasutatud.
Logisin kohe elisasse sisse ja hetke välismaal.tarbitud teenused 19€.
Noh jah, netti ennast kasutanud 1.1GB kokku 7 päeva peale kokku.
Muidu tuleks summaks ca 10-11€, päevapiletitega 19€, sest pidin nüüd uue pileti ka lisaks võtma, sest maht sai täis.
Vahe pole küll suur, kuid siiski...
Käima tele2e juures rääkimas, ennist pakuti kuni 2€ kallimalt 4GB väljamaa.netiga iga kuu.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.10.2017 17:10:43
|
|
|
elisa pakkus 15€ kuus, eestis kõik piiramatu ja mujal EU's kõned/sms 2000 ja 6GB andmemahtu vist
aga mingi paari euri eest draamat teha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.10.2017 19:56:52
|
|
|
Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.10.2017 20:28:11
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
kuu lõikes selle paari euro nimel viriseda?
6€ selle näkase paketi eest, mida sa täies mahus ei kasuta, on minu silmes ikka ropult küsitud
samas ma enda paketti ka ei kasuta täiel määral, tegelt nett ei õnnestugi täiel määral kasutada - elisa kiirused + olen lühikese jutu mees, 30sek kõned max ja sõnumeid mõnikümmend
samas vajadusel ja võimalusel mobiilist kiiremat netti ammutada, kui kohalik liin lubab, siis selle võimaluse eest olen alati nõus maksma
talvin eperiood, siis ühistranspordis hea seepe vahtida taskuteleviisoriga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2017 21:15:53
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
Mul sama. Need kõned/sms 1000 või 1200 on suht sama kõigil. Pole mõtet mingit tsirkust ka teha, et ma pange 200min ja tehke 50 senti alla.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
21.10.2017 21:58:50
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
Mul sama. Need kõned/sms 1000 või 1200 on suht sama kõigil. Pole mõtet mingit tsirkust ka teha, et ma pange 200min ja tehke 50 senti alla. |
Mul 10+numbrit, 2 mobiil id ja 2 nett, kõigile 2500 sms/mms ja samapalju kõneminuteid(nende numbrite vahel tasuta kõned) ja 18rutsikut kuutasu umbes kokku?
Palju?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2017 22:04:55
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
Mul sama. Need kõned/sms 1000 või 1200 on suht sama kõigil. Pole mõtet mingit tsirkust ka teha, et ma pange 200min ja tehke 50 senti alla. |
Mul 10+numbrit, 2 mobiil id ja 2 nett, kõigile 2500 sms/mms ja samapalju kõneminuteid(nende numbrite vahel tasuta kõned) ja 18rutsikut kuutasu umbes kokku?
Palju? |
missasja 10+ numbrit ja 18€
peab vist küünla panema, kõlab kuidagi tänapäevaste majandusaruannete ja palganumbritega proportsioonist väljas olevat.
umbes nagu et ärimees ehitab kesklinna kortermaju ja müüb 10k eest korteri maha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.10.2017 01:27:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| SirVorkars kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
Mul sama. Need kõned/sms 1000 või 1200 on suht sama kõigil. Pole mõtet mingit tsirkust ka teha, et ma pange 200min ja tehke 50 senti alla. |
Mul 10+numbrit, 2 mobiil id ja 2 nett, kõigile 2500 sms/mms ja samapalju kõneminuteid(nende numbrite vahel tasuta kõned) ja 18rutsikut kuutasu umbes kokku?
Palju? |
missasja 10+ numbrit ja 18€
peab vist küünla panema, kõlab kuidagi tänapäevaste majandusaruannete ja palganumbritega proportsioonist väljas olevat.
umbes nagu et ärimees ehitab kesklinna kortermaju ja müüb 10k eest korteri maha. |
ise sinu tööandja pakkus.
Oled vist ajast maha jäänud sõber...
Elisase elusees ei koliks, kuigi on üritatud seepida...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.10.2017 01:38:16
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| Mul 15GB, D15/5U, Mobiil-ID, sõnumid+kõned mida ei jaksa ära kasutada => 6€ |
Mul sama. Need kõned/sms 1000 või 1200 on suht sama kõigil. Pole mõtet mingit tsirkust ka teha, et ma pange 200min ja tehke 50 senti alla. |
Mul 10+numbrit, 2 mobiil id ja 2 nett, kõigile 2500 sms/mms ja samapalju kõneminuteid(nende numbrite vahel tasuta kõned) ja 18rutsikut kuutasu umbes kokku?
Palju? |
Esmaspäeval helistan siis teliasse, ütlen et ühel mehel foorumis on 18euri eest 10+ numbrit. Palun mulle samaväärne pakett 1.8€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
22.10.2017 09:29:32
|
|
|
Vaevalt seda enam saad. See niivana pakett
A need mahud olid kõigi peale kokku mitte numbrile eraldi.
Seega kasutamises, kes ees see mees...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|