Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 496, 497, 498 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.09.2017 15:23:57 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
No ilmselt saadan avalduse, 3 päeva peab ootama. Aga teine asi on see, kas seal on seltskond on aktiivne. Enam see t6 huvi ei paku, nagu varem aga sellised 1-2haad päevas teeks t8 küll ja ehk ka seda t10 -t icon_rolleyes.gif


Teeme bb4's ikka tier 10 advance kastide teenimiseks. Nii, et saad on bc25t skilli näidata icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:11:42 vasta tsitaadiga

Parim hülgepeksja jaanuar 2017

Keegi kutsugu PETA
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.09.2017 17:34:42 vasta tsitaadiga

Ilus ilus. Tegid 3 B2 platooni või üksi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 17:58:41 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ilus ilus. Tegid 3 B2 platooni või üksi?

ei mäleta, suht purjus olin
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:17:46 vasta tsitaadiga

See B2 ongi puhas purjuspeaga sõitmise tank. Ise pole seda eriti sõitnud viimasel ajal just seetõttu, et ma septembris ei joond, see kampaania noh. Ei liitunud sellega aga no nii solidaarsuse mõttes tegin kaasa icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:30:20 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
See B2 ongi puhas purjuspeaga sõitmise tank. Ise pole seda eriti sõitnud viimasel ajal just seetõttu, et ma septembris ei joond, see kampaania noh. Ei liitunud sellega aga no nii solidaarsuse mõttes tegin kaasa icon_cool.gif

minuarust seda mängu ei kannatagi kaine peaga mängida
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 09:12:14 vasta tsitaadiga

viimased paar päeva olen mõelnud, et see ranked on ikka hea idee wg-l. See kuld mis seal sahiseb toob vassilile rõõmu pisarad silma kindlasti. Julm raha laristatakse maha seal ikka. Ja see rng on seal mingi korraliku protsendiga, mõni lahing tee mis tahad ei lähe lasud pihta ja läbi, max track maha ilma dämmita. Eile trehvasin kokku oma e4 bätaka ja 907 vastu, bätakas lasi kõik lasud bounce kuigi olin lageda peal ja 907 lasi kõik läbi, bätaka rng oli ikka täis 0 see lahing.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.09.2017 10:37:51 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
viimased paar päeva olen mõelnud, et see ranked on ikka hea idee wg-l. See kuld mis seal sahiseb toob vassilile rõõmu pisarad silma kindlasti. Julm raha laristatakse maha seal ikka. Ja see rng on seal mingi korraliku protsendiga, mõni lahing tee mis tahad ei lähe lasud pihta ja läbi, max track maha ilma dämmita. Eile trehvasin kokku oma e4 bätaka ja 907 vastu, bätakas lasi kõik lasud bounce kuigi olin lageda peal ja 907 lasi kõik läbi, bätaka rng oli ikka täis 0 see lahing.


Samas võid mõelda sellele asjale nii, et kreda tegemine ka palju kergemaks läinud mängus. Battle payments / kreda boosterid jne. +100k per mäng keskmiselt pole enam mingi ime. Nii, et jah, tundub, et kullaspämm on läinud järjest niiöelda taskukohasemaks. Ja noh, kui räägime ikkagi Maus / Type 5 vastu mängimisest, siis muud polegi teha kui kulda lasta. Et võib mõelda küll, et WG paha-paha, et sunnib mängijaid kulda spämmima. Samas WG ka tugevalt suurendanud time-spent/income suhet mängijate kasuks..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 12:25:46 vasta tsitaadiga

Obj 140 / T110E4 sõites jällegi on kulla kulu suht minimaalne ja krediiti kulub ka vähe või üldse mitte kui veidigi dmg teed ja/või võita õnnestub.
Samas IS-7 tahab 90% ajast "kulda" rauas ringi sõitmist.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 20:11:06 vasta tsitaadiga

Samas võid mõelda sellele asjale nii, et kreda tegemine ka palju kergemaks läinud mängus. Battle payments / kreda boosterid jne. +100k per mäng keskmiselt pole enam mingi ime. Nii, et jah, tundub, et kullaspämm on läinud järjest niiöelda taskukohasemaks. Ja noh, kui räägime ikkagi Maus / Type 5 vastu mängimisest, siis muud polegi teha kui kulda lasta. Et võib mõelda küll, et WG paha-paha, et sunnib mängijaid kulda spämmima. Samas WG ka tugevalt suurendanud time-spent/income suhet mängijate kasuks..[/quote]

Ei mõelnudki sellega, et wg paha vaid hea äriplaan järjekordselt. Ise olen ikka edasi sama loll ja ei kasuta päris raha selles mängus. Kui tuleb maus või type5 vastu siis teen mis saan oma tava ammoga ja kui saan kotti siis suva mäng on mäng ja keegi ei keela ju kotti saada sellepärast, et tava moona kasutad. Vahest joppab ka tava moonaga neid peneda kui piisavalt õnne on. Ühe positiivse asja sain ka rankedis t92, suutsin 50b 1200 kopikatega sisse lajatada, pole nii suurt dmg ammu näinud artiga.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.10.2017 12:10:05 vasta tsitaadiga

Kes veel pole näinud:


Link


Pöörake tähelepanu sellele, kuidas ta ennast nii positsioneerib, et isegi kui mitu vastast korraga peale tuleb, saab korraga teda lasta ainult üks. Lisaks muidugi need circlemised alguses ja väga, väga efektiivselt tehtud side-hug'id VK100.01P ja M48 Pattoni vastu. Siin on õppimise koht.

tsitaat:
I counted it off, and I think he only wasted 48 seconds where his gun was not reloading. 31 of those were driving to the engagement.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.10.2017 12:29:04 vasta tsitaadiga

Njaa, ega õnne peab ka ikka parajalt olema. Vastased ise ei olnud ka kõige targemad...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.10.2017 16:00:04 vasta tsitaadiga

Tundub vist NA serveri üks parimaid: http://www.noobmeter.com/player/na/vetro_xD/1005724076/
Polnud ise näinud seda replay'd, täielik madness ja meistriklass selels situatsioonis...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 03.10.2017 20:20:06 vasta tsitaadiga

September 2017 klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2017 20:30:43 vasta tsitaadiga

Tegin yhed rankedid ja silma jäi rämeda WR -ga mängija, Crux_
Annab ikka sellist rate näidata icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Muide, kas teil ka see ranked läägib rämedalt? Absull võimatu mängida, kogu aeg pole aga sageli on siiski, mängu jooksul ikka 5 korra kandis paneb nihukest pidurit kuigi ping jne täitsa norm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 04.10.2017 10:03:08 vasta tsitaadiga

Crux on väga hea mängija, mu kunagine teammate vanades Piratesi hiilgeaegadest.
Ise lõpetasin rankedi mängimise ära, kui tuli sisse see viimane muudatus ja kõik noobid on nüüd tabelis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2017 22:05:07 vasta tsitaadiga

Vahepeal siia veidi gameplay'd ka vahele. Pole midagi erilist, lihtsalt hea flow'ga keevitamine.


Link



kr6ll kirjutas:
Tegin yhed rankedid ja silma jäi rämeda WR -ga mängija, Crux_
Annab ikka sellist rate näidata icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


WN9 sait näitab platoonitud mängude suhet. See vist pole eriline üllatus, et vennal on 45% 2-way platoone ja 55% 3-way platoone, ehk siis ta ei ole soolos mänginudki praktiliselt. Puhas platoon-pad'itud WR. Pole varem nii räiget juhust näinudki icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 20:44:50 vasta tsitaadiga

Erickhiv, sa oled ikka nii hea, midagi pole öelda. Kõik teised, kes oma sõpradega platoonis mängivad ei küündi kunagi sellele tasemele, mille jumal sulle on kaasa andnud.
Kahju et mõnele on ikka nii palju antud aga teistele tavasurelikele oluliselt vähem. Ma olen väga uhke et selline ebajumal esindab üldusse arvamust mitte mingi näkane platoonimängija!

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi


viimati muutis kalm 08.10.2017 17:52:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 23:56:26 vasta tsitaadiga

Inimest ei saa solvata, inimene saab vaid ise solvuda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 09:05:22 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Inimest ei saa solvata, inimene saab vaid ise solvuda.


lapsed solvuvad, täiskasvanud saavad aru.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2017 18:59:39 vasta tsitaadiga

Kuidas prokhorovkas mäge mängitakse lõuna poolt kui vastastel on keskel rööbaste juures tankid. Annadki lihtsalt mäe ära ja loodad parimat?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 00:00:25 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Erickhiv, sa oled ikka nii hea, midagi pole öelda. Kõik teised, kes oma sõpradega platoonis mängivad ei küündi kunagi sellele tasemele, mille jumal sulle on kaasa andnud.
Kahju et mõnele on ikka nii palju antud aga teistele tavasurelikele oluliselt vähem. Ma olen väga uhke et selline ebajumal esindab üldusse arvamust mitte mingi näkane platoonimängija!


Kas sul on endal ka see platoon-padding väärtus kuidagi ebanormaalselt kõrgel, või kuidas me peaksime seda outbursti siin tõlgendama hetkel...

A muidu palju õnne uunikumiks saamise puhul, ma teadsin, et sa suudad seda thumbs_up.gif Usk küll vahepeal veidi rauges, sest see võttis sul ju suisa 3 aastat ja 20 000 lahingut, et rebida ennast WN8 2260 pealt WN8 2450 peale. Aga noh, nüüd jälle tunnen, et tasus loota ja oodata seda hetke, kus sa ka lõpuks Eesti uunikumide pikka nimekirja viimasele kohale maandusid. Ikkagi arened! icon_smile.gif

Tanel468 kirjutas:
Kuidas prokhorovkas mäge mängitakse lõuna poolt kui vastastel on keskel rööbaste juures tankid. Annadki lihtsalt mäe ära ja loodad parimat?


Ideaalis hea tankiga spotid mäe nende-poolset ridgeline'i ja loodad, et tiimikaaslased annavad keskelt tuld. See ka abiks, kui nad keskelt spotivad neid, kes neil vastas on, siis saad lisaks spottimisele ise ka paar lasku teha keskel olevate vastaste külgedesse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 10:40:21 vasta tsitaadiga

Mida siin tõlgendada on ? See sinu stiil, kõikide statte kuidagi lahti võtta ja neis vigu leida on läinud natuke kahtlaselt obsessiviks, nagu iga vend kes võibolla on sust parema statiga on vaja kuidagi detailselt lahti võtta ja ära tõestada (kasvõi endale) et miskitpidi oled sina ikkagi parem. Kisub natuke haiglaseks juba, kui aus olla.
Hea et sinujaoks on see kuidagi suurem eesmärk kui mu enda jaoks, jällegi tore et keegi hoiab 3 aastat sinu enda numbritel peal ning jälgib su progressi. Sul on ikka mingi maniakaalne obession nende numbrite vastu... võibolla oleks aeg püstitada elus mõned muud eesmärgid?

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 12:22:08 vasta tsitaadiga

kalm, kas 71,8% on keskmise mängija kohta ebanormaalselt kõrge WR? On. Aga kui tuleb välja, et 100% sellest on platoon-pad'itud, lisaks veel 55% 3-liikmelises platoonis? Siis on ju arusaadav, ja kaugeltki mitte nii suur saavutus.

Sisuliselt see on sama kui keegi paneb siia WN8 5000+ overalli ja siis tuleb välja, et 99% mängudest on ELC AMXiga tehtud.

Ega me siin mingid lamemaalased pole, mulle meeldib asju analüüsida reaalse statistika põhjal.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 12:58:23 vasta tsitaadiga

Miks peaks sind üldse kellegi teise stats kottima ja/või kuidas see saavutatud on. Vaata konkreetse venna (kellest enne jutt käis) ranked statistikat ja siis mõtle uuesti, natuke laialdasemalt... Mina mängin ka pea 80% oma mängudest platoonis, mitte sellepärast, et paremat winrate saavutada vaid seltskonna pärast.
Ja pigem on platoonis mängimine muude stattide kaotamine, kui võit va. winrate siis, vist ? Hetke matchmaker samas ei soosi mingit winrate "paddimist" eriti platoonis mängides, kui aus olla...

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 13:58:02 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Miks peaks sind üldse kellegi teise stats kottima ja/või kuidas see saavutatud on. Vaata konkreetse venna (kellest enne jutt käis) ranked statistikat ja siis mõtle uuesti, natuke laialdasemalt... Mina mängin ka pea 80% oma mängudest platoonis, mitte sellepärast, et paremat winrate saavutada vaid seltskonna pärast.
Ja pigem on platoonis mängimine muude stattide kaotamine, kui võit va. winrate siis, vist ? Hetke matchmaker samas ei soosi mingit winrate "paddimist" eriti platoonis mängides, kui aus olla...


Mida ma näen, laiemalt vaadates? Ta efektiivsus rankedis oli 45,11% lõppenud hooajal, mul oli 45%. See on ainus parameeter ka sisuliselt, mis carry powerit näitab - punktide arv on puhas grind ja seotud rohkem sellega, palju lahinguid spämmida jõudis/tahtis keegi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 14:53:49 vasta tsitaadiga

Ehk siis ikkagi otsid kuskilt mingeid väikseid detaile et tõestada, et sa oled ikkagi parem ? Kas su elu on tõesti nii igav, et wot'i statistika on ainuke asi miks sind kuidagi edasi liigutab?
Ma ilmselt ei eksi, kui räägin siin mõtleva enamike eest, et see on ammu juba ära tüüdanud ning mul on tunne et see hakkab sul natuke käest ära minema. Ma pole küll inimene, kes oleks pädev sulle diagnoosi panema aga ma ilmselt ei eksi, et stattide obsesiivsus hakkab vaikselt sul juba ebanormaalseid mõõtmeid võtma?

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 17:51:43 vasta tsitaadiga

Sisuliselt see on sama kui keegi paneb siia WN8 5000+ overalli ja siis tuleb välja, et 99% mängudest on ELC AMXiga tehtud.

Hm, et siis nagu võrrelda kedagi wn8 või mille iganes alusel on mõttetu, sest äkki mõni meist mängib ka artyga. Samas mõni taob aint td või mediumitega mis on siiani parim viis pede lillaks saada. Kes see huvitav tuli selle peale, et see kel kõrge wn on lilla (võib igaüks omad järeldused teha)

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 18:34:37 vasta tsitaadiga

Mingi random 9k
http://wotreplays.eu/site/3873152#erlenberg-escapeartist-object_140
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 19:51:14 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Mingi random 9k
http://wotreplays.eu/site/3873152#erlenberg-escapeartist-object_140


T10 kohta päris kobe base XP.

kalm kirjutas:
Ehk siis ikkagi otsid kuskilt mingeid väikseid detaile et tõestada, et sa oled ikkagi parem ? Kas su elu on tõesti nii igav, et wot'i statistika on ainuke asi miks sind kuidagi edasi liigutab?
Ma ilmselt ei eksi, kui räägin siin mõtleva enamike eest, et see on ammu juba ära tüüdanud ning mul on tunne et see hakkab sul natuke käest ära minema. Ma pole küll inimene, kes oleks pädev sulle diagnoosi panema aga ma ilmselt ei eksi, et stattide obsesiivsus hakkab vaikselt sul juba ebanormaalseid mõõtmeid võtma?


Keegi teeb mingi väite, ma fact checkin seda. Nii lihtne ongi. Kui sa väidad et "vaata mis see vend rankedis kõik ära teinud on" ja ma vaatan, et ainus silmatorkav asi on lahingute arv, mis ta teha jõudis, siis sorry, aga ma callin su BSi. Mine õpi statsi lugema. Lahingute arv ei ole mängija kvaliteedi näitaja.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 21:14:07 vasta tsitaadiga

get off from your high horse
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.10.2017 21:38:22 vasta tsitaadiga

No mis kasu nüüd sellest sopaga loopimisest tuleb? Tehke mõned beer_yum.gif ja mängige artit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 21:41:20 vasta tsitaadiga

erick-u algne selgitus kuidas sellist kõrget WR saavutada oli IMHO igati tasakaalukas ja asjakohane.
See, et siin mõni seepeale ennast puudutatuna tundis on juba tema probleem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 23:56:05 vasta tsitaadiga

noh, samas peab ju kuidagi foorumis elu ka sees hoidma icon_smile.gif

igaühel on õigus oma arvamusele ja kalm vähemalt suudab väljendada oma suhtumise tagamaid. selge on see, et enamike siinviibijate eesmärk ei ole kellelegi närvidele käia, aga kui niiviisi mingil põhjusel välja kukub - mis seal ikka
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.10.2017 02:59:28 vasta tsitaadiga

Minu arvates on see Fame of Hall lahe asi. Kui esimest korda pilgu peale viskasin, olin oma väikese Jägeriga 11. kohal. Võtsin siis jalad tagumiku alt välja ja olin paari päeva pärast esimene. Kuidagi motiveeriv on see tabel. Mis sest, et tegemist on II tieri tankiga ja konkurents on hõre, aga ütleme nii, et selline esikoht motiveerib oma taset hoidma. Esialgu küll ainult II tieris aga asi seegi. Eks järgmiseks võtan ette mõne III tieri tanki, mille esimeseks upitan. Tahtejõudu ja püsivust on ainult vaja ja minu arvates on selline tabel hea motivaator arenemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 15:42:29 vasta tsitaadiga

Veidikene HD kaartidest sandboxis:

Link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 16:02:04 vasta tsitaadiga

Cliff ja Steppes on ikka päris tõsiselt ringi tehtud, pmst tuleb igat kivi ja nurka hakata uuesti õppima.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 16:05:36 vasta tsitaadiga

Küsimus on, kas osade graafika sätete low panemiseks annab ka mingi eelise ja kui siis kui palju. (nagu osalt praegu on)
Muidu ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 17:35:09 vasta tsitaadiga

Mõnda aega ikka on saadud seda mängida (tõsi viiamsel ajal enam) ning minu mõtted on sellised.
Koguaeg keegi kaebleb nö tomatite/jobude/noob'ide üle jne. Noh tavaline sõim ja hädaldamine aga statsipeded ise sellepeale ei tule et kui neid madala statsitega "jobusid/tomateid" ei ole siis kuidas nad ise esile saavad kerkida. WoT on eelkõige rahamasin ja mitte kunagi ei hakka WG mingeid piiranguid peale panema, et kes saab ja kes mitte ei saa mängida. See kaeblemine tomatite üle ja näpuga näitemist, sõimamist saab kokku võtta ainult üheselt - FACEPALM! Mitte et ma vihastaks selle peale, pigem ajab see naerma kui tõsiselt kurjaks ikka osad saavad.
Seega pöörake vähem tähelepanu statsidele ja andke aga tuld kõigele mis liigub.
Tervitused erick'ule, team'kate kutsete eest!

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 11.10.2017 00:18:01 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Veidikene HD kaartidest sandboxis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pean ütlema, et pidi ikka minimap'i jälgima, et aru saada kus sa täpselt asud, lihtsalt nii palju need mapid muutunud visuaalselt. Saan aru, et põõsad ja kivid peaksid kõik samades positsiooides olema: Aga see tunnetus visuaalselt jne tundub hoopis midagi muud. Nagu õpiks vist enamus kaarte uuesti mängima...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2017 16:04:43 vasta tsitaadiga

madalad tieris on ikka hea kaader koos icon_biggrin.gif
Arusaadav, suur osa seal teevad esimese samme ja on vaja ikka rallitada ja kahurit testida jne. Yle poolte teevad kas 0 või siis 1 lasu dämmi.
Aga noh, nalja saab ikkagi selle leffiga, kuigi oleks võind võita muidugi rsk icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.10.2017 18:30:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
madalad tieris on ikka hea kaader koos icon_biggrin.gif
Arusaadav, suur osa seal teevad esimese samme ja on vaja ikka rallitada ja kahurit testida jne. Yle poolte teevad kas 0 või siis 1 lasu dämmi.
Aga noh, nalja saab ikkagi selle leffiga, kuigi oleks võind võita muidugi rsk icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Aitäh , et minulegi vihjasid icon_razz.gif

Vaatasin üks õhtu kuidas killi Ericku eest näpsasid icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2017 21:29:57 vasta tsitaadiga

see leFH on ikka supercancer arty, kui satud tema sihtmärgiks olema siis võidki juba mängust lahkuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 13:28:36 vasta tsitaadiga

Einojah, mismoodi on võimalik mitte ropendada foorumis kui see krdi WG paneb igale poole mingeid absull pointless tanke, mida pole lihtsalt võimalik mängida, et saada lõpuks mingi normaalne asi. icon_evil.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif okse.gif

See on ikka nii räigelt haige värk. icon_mad.gif Mõtlesin, et teeks omale ka selle E50 et saaks sellega rammida jne. Aga selgus, et enne kui saada see asjandus, pead 6-8 tier olema teiste jaoks selline lypsilehm, keda lastes teha omale pmst free damaget. icon_evil.gif thumbs_down.gif No mismoodi sa nendel mappidel nende tongipyssidega mängid? icon_eek.gif thumbs_down.gif Mingi 125 dämmi per lask on ju täiuelik krdi naljanumber. Kamo pole, soomust kah, kahur on naljanumber, mobiilsus = 0. Yhesõnaga täielik krdi joke. icon_evil.gif thumbs_down.gif

Oleks siis, et kysimus oleks mingis mõnes free expis. Aga tegemist on krdi poole miljoniga nii laias laastus icon_evil.gif

Täielik krdi anekdoot ma ytlen icon_evil.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 13:45:58 vasta tsitaadiga

ja mida aeg edasi seda hullemaks nad ka ilmselt jäävad. Õnneks sai kunagi enamvähem kõiki ridu kuskile tier 8-ni tehtud ja õnneks peab mainima sest praegu on need vanad asjad ikka jube tüütud mängida. Ega need uued tanki liinid muidugi ka midagi head ei ole. Kui just rikkusega end sealt üle ei osta, ise pean üldjuhul alates tier 3 neid uusi ridu sõtkuma mis kohati on eriti nüri aga mis teha, õnneks ei ole mingeid wn mode ega asju mida taga ajada ja vahtida kui pede keegi on.
Õnneks suutsin warshipis mingid missioonid ära teha ja sain niiviisi 7 päeva premm kontot, saab natuke krediiti teha tankis mida siis rahulikult hiljem jälle maha nühkida. Imelikul kombel ei jää warshipis nii kergesti miinusesse nagu tankis ja seda isegi tier 9 mängides, 10 tier on see miinusesse jäämine isegi võimalik, seal muidugi veel seda premm ammo asja ei ole.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 14:01:55 vasta tsitaadiga

wn pedendus pole teema, teemaks on see, et sulle antakse oluliselt kehvem tank ja saadetakse naeratades sind languväljale koos toetavate lausetaga, et kõik on ok ja balanced.
Tegelt ju pole ja see on nii räigelt masendav kui mingi täielik idioot teeb sulle 1-1 absull lebolt ära kuna see tank, mis sul kasutada on, on kakskend korda kehvem kui selle vaking idioodi oma. Siis see krdi tolvan saadab sulle seitse PS -i ingame ja mainib 100 korda kuidas ta ikka minusugusest failed reroll goldammonoobist 45 korda parem mängija on. Vakk, no täielik krdi joke3 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Yks mingi wn150 vend soovitas mul veel tetrist mängida, kuna ma olevat nii kehv mängija ja lasen oma t6 saksa mediga tema defenderit kullaga aga saan ikkag pähe kuna ta on lihtsalt oluliselt osavam kui ma icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 18:06:09 vasta tsitaadiga

eks ta on jah nii. Ise eile jebisin oma niiöelda superpershinguga selle ojekt 260U või midagi sellist vast ja no ei, nagu sülitaks vastu seina. Eks mul see super asi oma 192 penega ei teegi tier 8 enam eriti midagi, rääkimata tier 9 ja 10 mis 90% lahingutest vastu satuvad. Aga noh teen oma mannetu sülitamise ära ja loodan, et järgmine lahin on pehmemad jne kuni sülg otsa saab ja vaatan youtubest miskit naljakat, et magama saaks naeratusega minna.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 18:30:01 vasta tsitaadiga

super pershingu puhul on elementaarne, et kulda piisavalt kaasas. Kullapene ju täitsa okei
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.10.2017 20:33:10 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ja mida aeg edasi seda hullemaks nad ka ilmselt jäävad. Õnneks sai kunagi enamvähem kõiki ridu kuskile tier 8-ni tehtud ja õnneks peab mainima sest praegu on need vanad asjad ikka jube tüütud mängida. Ega need uued tanki liinid muidugi ka midagi head ei ole. Kui just rikkusega end sealt üle ei osta, ise pean üldjuhul alates tier 3 neid uusi ridu sõtkuma mis kohati on eriti nüri aga mis teha, õnneks ei ole mingeid wn mode ega asju mida taga ajada ja vahtida kui pede keegi on.
Õnneks suutsin warshipis mingid missioonid ära teha ja sain niiviisi 7 päeva premm kontot, saab natuke krediiti teha tankis mida siis rahulikult hiljem jälle maha nühkida. Imelikul kombel ei jää warshipis nii kergesti miinusesse nagu tankis ja seda isegi tier 9 mängides, 10 tier on see miinusesse jäämine isegi võimalik, seal muidugi veel seda premm ammo asja ei ole.


WoWSi prem aeg ei kandu ju WoTi üle?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.10.2017 00:34:29 vasta tsitaadiga

Tegin täna üle pika aja EMEXiga tiimilahinguid, allpool oli üks vahva keiss, kus lõime endast kõvasti tugevama tiimi korralikult kasti:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 496, 497, 498 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.