Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 381, 382, 383 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 18:14:06 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, rannas käies pole eriti haruldane vaatepilt, kui 2-3 aastased alasti ka ringi lasevad. Kas peaks nüüd vanemad vangi panema?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 18:43:59 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
http://sobranna.postimees.ee/4253855/lugeja-otsib-kaasamotlejaid-mida-arvata-lasteaialaste-pissimispiltide-avaldamisest-facebookis

Suured mured ikka inimestel.


Miks peaks pissiva lapse pildi internetti panema?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 18:46:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa väga paljudest piltidest aru, miks need pead internetti panema. Aga minu poolest pangu kui tahavad, ei näe sellest ka mingit suurt probleemi mille pärast kuhugi kisama peaks minema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 18:50:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No ma ei tea, rannas käies pole eriti haruldane vaatepilt, kui 2-3 aastased alasti ka ringi lasevad. Kas peaks nüüd vanemad vangi panema?


Kui võõrast lapsest pilti teed ja siis need netti paned, siis võid vangi sattuda küll. Tõenäoliselt saad kohapeal isa käest peksa ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2017 18:52:21 vasta tsitaadiga

mult on nii mõnigi küsinud, et miks laste pilte lõustas ei ole, aga vot ei taha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 19:03:44 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
napoleon kirjutas:
No ma ei tea, rannas käies pole eriti haruldane vaatepilt, kui 2-3 aastased alasti ka ringi lasevad. Kas peaks nüüd vanemad vangi panema?


Kui võõrast lapsest pilti teed ja siis need netti paned, siis võid vangi sattuda küll. Tõenäoliselt saad kohapeal isa käest peksa ka icon_rolleyes.gif


Kui pilt on tehtud avalikus kohas, siis nii hull see asi pole, aga lapse isal või emal on õigus pildi eemaldamist nõuda küll. Tegelikult ei tohiks muidugi pilti, kus on võõras inimene peal üldse ilma tema nõusolekuta üles riputada(mõned erandid seaduses siiski on), aga no vangi selle eest nüüd ka ei panda kui tegemist just sõna otseses mõttes pornoga pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 19:08:46 vasta tsitaadiga

..lisaks oli vist nii, et kui oma pildi juudipoisile üles laadisid, andsid õigused ka ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 19:16:04 vasta tsitaadiga

Õiguse andsid ära, aga kui esimesena üles laadisid, siis vastutus jääb ikka
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 11:45:23 vasta tsitaadiga

Olen ka palju pilte lastest üles pannud ringide ja ürituste albumid. Seni vaid fännatakse, aga kui keegi paluks mõne pildi eemaldada, poleks probleemi.
Pealegi, on asju, mis jäägu mälestuspiltidena kodualbumisse ja on hetki, mida on rõõm jagada. Pissimispildid normaalsel inimesel teise kategooriasse ei kuulu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 27.09.2017 23:53:37 vasta tsitaadiga

On olemas parent ja sharent - esimene vaatab/mõtleb mida üles laeb. Teine paneb kõik ,ka pissipildid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 11:19:55 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/kui-4k-revolutsioon-uldse-kunagi-algas-siis-juhtus-see-moodunud-reedel-ja-selles-voib-tanada-appleit?id=79651900
tsitaat:
Kes veel aru ei saanud: Apple suutis murda filmitootjate ammuse jonnaka soovi 4K sisu eest rohkem raha küsida.

õun tegi 4k striimiva boksi ja nüüd on 4k mainstream icon_rolleyes.gif Autor võinuks reklaamteksti siis selle kah kirja panna, et see sama hinnaga 4k on ainult striimitav ja erinevalt tavalisest HDst alla laadida ei luba.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 11:37:27 vasta tsitaadiga

Allalaadimine on nii 2010 aasta teema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 13:04:43 vasta tsitaadiga

lehmad said pudel viina päevas: http://vana.laanlane.ee/article/pudel-viina-päevas-maisisilo-pani-pajusi-lehmad-täitsa-purju

ps. joogis peaga ei saa ehk arugi kuidas sind iga päev lüpstakse
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.09.2017 13:07:56 vasta tsitaadiga

kui Ossinovski sellest teada saab siis piima hind tõuseb kohe drastiliselt
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 20:55:01 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/digi/kui-4k-revolutsioon-uldse-kunagi-algas-siis-juhtus-see-moodunud-reedel-ja-selles-voib-tanada-appleit?id=79651900
tsitaat:
Kes veel aru ei saanud: Apple suutis murda filmitootjate ammuse jonnaka soovi 4K sisu eest rohkem raha küsida.

õun tegi 4k striimiva boksi ja nüüd on 4k mainstream icon_rolleyes.gif Autor võinuks reklaamteksti siis selle kah kirja panna, et see sama hinnaga 4k on ainult striimitav ja erinevalt tavalisest HDst alla laadida ei luba.


kas apple pärast toimuvad sellised asjad seetõttu, et nende kasutajad on nõus iga asja eest üle maksma?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:12:29 vasta tsitaadiga

Mis nali see seal lennujaamas veel on icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:17:26 vasta tsitaadiga

Need on kaamerad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:19:33 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Mis nali see seal lennujaamas veel on icon_biggrin.gif


kompositsioon.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.09.2017 22:21:43 vasta tsitaadiga

see ju meie haruldane loodusnähtus,
valged ükssilmoravad ronimas posti otsas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.09.2017 22:46:01 vasta tsitaadiga

Ikebana
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:51:51 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
markedmen kirjutas:
Mis nali see seal lennujaamas veel on icon_biggrin.gif


kompositsioon.


Pealkirjaga
"Euroopa 2020"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 22:55:16 vasta tsitaadiga

asub lennujaama muuseumi kõrval ja need tühjad korpused seal vanadelt kaameratelt.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 07:10:05 vasta tsitaadiga

Jõuludeks pannakse ehted külge.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.09.2017 13:25:48 vasta tsitaadiga

Mul siin parem leid https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9609268#9609268
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:21:29 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/foto-maxima-sulgeb-ohtuks-tavakassad-iseteeninduskassa-jarjekord-venis-hiiglaslikuks?id=79675658

Kas maxima on Eesti ainus pood, et rahval viitsimist pool õhtut sabas istumisele raisata?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:25:21 vasta tsitaadiga

Karm - ma ükspäev sattusin tööpäeva lõpus Järve Selverisse. Kurat kus ajas inimeste lollus naerma icon_lol.gif

Metsikud järjekorrad tavakassades ja iseteeniduskassad pooltühjad. Ise sai oma asjad kiirelt ära haaratud ja iseteenindust kasutatud nagu ikka - aga krt kui naljakas oli neid järjekorras seisvaid inimesi vaadata. Aga noh võibolla mõnel meeldibki. Järsku rahvas palju Inglismaalt mõjutusi saanud vmt. Seal kutsutakse järjekorras seismist ju lausa rahvuslikuks spordiks.

Samas eks meie inimesi mõjutab ka nõuka aja taak kus oli samuti palju järjekorras seismist - juu siis on see visa verest kaduma.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.09.2017 17:34:07 vasta tsitaadiga

iseteeninduses ju tädi vaja kui alkot ostad , to verify et alaealine pole,
vahest neid seal pole
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:45:18 vasta tsitaadiga

Enamasti see tädi vajutab ikka suht kiiresti distantsilt nuppu. Isegi kui natuke ootama pead, saad ikka kiiremini kui tavakassas järjekorras seistes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:45:22 vasta tsitaadiga

mine tea jah mida need kassad teevad. võtavad arvelt veel kõik raha ära ja oled ilma pärast. rahvas ikka põrnitseb kurjalt aga et ise proovima tuleks seda ei ole.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:46:25 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
iseteeninduses ju tädi vaja kui alkot ostad , to verify et alaealine pole,
vahest neid seal pole
Alkot ju anyway ei osta enam Eestist.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.09.2017 17:52:54 vasta tsitaadiga

vaene mees jah ei osta
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 17:55:39 vasta tsitaadiga

mul oli täna täpselt sama situatsioon - kahes tavakassas järjekord, mitte küll üüratu pikk, kuid siiski. ja siis 3 nutikassat nii tühjad, et valvuritädi oli ka lähedale olevate riiulite vahele läinud miskit uurima icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 18:08:41 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
vaene mees jah ei osta


Aga nagu vanarahvas ütles, rikas pole mitte see kes palju teenib vaid see kes vähe kulutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 18:26:05 vasta tsitaadiga

Saladuskatte all ütlen, kahvaga oli Sm. Putin
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.09.2017 20:29:21 vasta tsitaadiga

ise ootan küll seda, et õhtuti poemüüjad ei pea poes passima, on mingi turvamees vms ja kõik löövad oma mandi läbi masina ise. mujal nähtud, toimib.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:31:25 vasta tsitaadiga

ma ootan seda, et laupäeva õhtul oleks poed mingi 18-ni lahti ja pühapäeval üldse kinni.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:44:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ma ootan seda, et laupäeva õhtul oleks poed mingi 18-ni lahti ja pühapäeval üldse kinni.

mõtle nende peale ka kelle tööpäev kauem kestab.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:47:19 vasta tsitaadiga

aga need kes öösiti töötavad ja päeval magavad?
kõigi peale ei saagi mõelda. Iga päev pole vaja poes käia kah

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:52:25 vasta tsitaadiga

kui ma väike olin, oli türil pühapäeval üks pood natuke lahti ja enamus poode läksid laupäeval neljast kinni. kui kõik poe kinni panevad ja üks siiski otsustab lahti teha, saab tema kogu käibe omale ju..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2017 20:55:59 vasta tsitaadiga

Ärge mõelge nii palju
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:58:19 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui ma väike olin, oli türil pühapäeval üks pood natuke lahti ja enamus poode läksid laupäeval neljast kinni. kui kõik poe kinni panevad ja üks siiski otsustab lahti teha, saab tema kogu käibe omale ju..
Tuleb teha seadus mis keelab poodidel pühapäeval töötamise.

Samamoodi nende kabanossitanklatega. Palju neid tankijaid on kell 4 öösel?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2017 20:59:36 vasta tsitaadiga

salatoimik, ei tea miks?
Siis pm tuleks pensukad jne kõik kinni panna, autoga sõitmine ka keelata. thumbs_up.gif
Pühapäev tohib vaid mune sügada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.09.2017 21:00:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Palju neid tankijaid on kell 4 öösel?


weekendil on järjekord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 21:00:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik, ei tea miks?
Sest eesti rahvas on liiga haige ja ei mõista puhata, koguaeg vaid vaja tööd teha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2017 21:02:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik, ei tea miks?
Sest eesti rahvas on liiga haige ja ei mõista puhata, koguaeg vaid vaja tööd teha.
need kes töötavad pühapäeval puhkavad muul päeval icon_idea.gif
Töö ja puhkeajaseadus on meil olemas kui sa ei tea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 21:02:28 vasta tsitaadiga

las olla. kui need kaoks, kaoks ka mingid töökohad. lastele tuleb õpetada, et kui koolis ei käi, tuleb minna laupäeva öösel caban-ossi müüma..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 21:06:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik, ei tea miks?
Sest eesti rahvas on liiga haige ja ei mõista puhata, koguaeg vaid vaja tööd teha.
need kes töötavad pühapäeval puhkavad muul päeval icon_idea.gif
Töö ja puhkeajaseadus on meil olemas kui sa ei tea
Ei no puhkamise asemel võid ka ületunnitasu võtta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2017 21:08:22 vasta tsitaadiga

No see on juba töötaja mure. Eeldused on puhkamiseks antud.
Sama hästi kui pühapäev tööl ei olda, siis tehaks muid tööd kodus.....mõttetu vaidlus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.09.2017 21:16:56 vasta tsitaadiga

ma ei käi nädalas 7 päeva tööl ja tervis paigas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 21:17:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
laurx kirjutas:
kui ma väike olin, oli türil pühapäeval üks pood natuke lahti ja enamus poode läksid laupäeval neljast kinni. kui kõik poe kinni panevad ja üks siiski otsustab lahti teha, saab tema kogu käibe omale ju..
Tuleb teha seadus mis keelab poodidel pühapäeval töötamise.

Samamoodi nende kabanossitanklatega. Palju neid tankijaid on kell 4 öösel?


Palka need inimesed ju saavad, järelikult on tööandja jaoks kasulik lahti hoida.
Aga kui sinu abikaasa/elukaaslane peab sel ajal töö olema, siis mõtle niipidi, et kui tööaega piiratakse, siis piiratakse ka töötajate arvu. Igal medalil on kaks külge.....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 381, 382, 383 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.