Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for speed: Payback märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 18:02:53 Need for speed: Payback vasta tsitaadiga

Fast and Furious-i tüüpi mäng tuleb vist icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 18:38:11 vasta tsitaadiga

AINUKE mehaanika mida maeisoovi on see fucking sitt Burnout paradise soidustiil. Muidu vinge trailer ja nagu toesti uks Fast and furiouse algustest. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 22:10:41 vasta tsitaadiga

Kui ka selles mängus on nende pask sõidufüüsika siis võib see mäng juba eos p*tsi kerida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 23:46:38 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kui ka selles mängus on nende piix sõidufüüsika siis võib see mäng juba eos p*tsi kerida. icon_biggrin.gif


jah, burnout paradise physics. fuck this

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 11:45:29 vasta tsitaadiga

Tundub ikka päris halb.
Kui raske on teha midagi normaalset icon_biggrin.gif Peab nostalgia mõttes high stakes ikka tegema üle pika aja
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 18:04:10 vasta tsitaadiga

Tundub jah suht NFS 2015 olevat... võiks lõpuks ikkagi UG3 tulla kus saab mingeid hulle ricer'eid teha... samas tänapäeva teismelised tahavad pigem seda uute kiirete ja vihaste kraami näha vast
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 18:08:39 vasta tsitaadiga

Tundub suht halb olevat icon_biggrin.gif See pole enam Need for speed. Pigem mingi Fast and furious-e ja burnout-i sohilaps.

Link
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 18:33:44 vasta tsitaadiga

jõhker pask
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 19:27:38 vasta tsitaadiga

Tjah, selle video järgi tundub küll sihtgrupp pooleldi lasteaed olevat.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 21:59:27 vasta tsitaadiga

Juhitavus tundub olevat nii halb, et see tüüp ei saa kuidagi hakkama seal. icon_biggrin.gif Suht sama tundub nagu viimases NFS-is kus oli kah päris raske ikka teel püsida. Päris äge reka on seal millele ei jõua sportautoga järgigi. icon_razz.gif Ilmselgelt tuleb samasugune filmilik sitt nagu seda oli NFS Undercover. Kunagi ehk 10-15€ eest ostaks aga täishinnaga never. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.06.2017 22:01:20 vasta tsitaadiga

Nüüd tehakse cutscene ka keset race? icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.06.2017 19:16:43 vasta tsitaadiga

Mingi rivalsi sarnane pask.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.06.2017 20:09:30 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Nüüd tehakse cutscene ka keset race? icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif


See crashimist ja kuidas keegi crashib peale sinu rammimist on koguaeg olnud neis NFS mängudes. Selle crash video sai optionist maha keerata.
Aga jah see nfs on ka selline cod stiilis iga aasta uus mäng, kus mingit sisu praktiliselt pole.

The Crew 2 on ka umbes samal ajal välja tulemas, mis pole ka üldse selles stiilis, aga on autosid vähemalt palju.
Samas on ka lootust et seal saab ka riisikaid tuunida ja loodetavasti mitte ainult kleepsu pornot.
Aga jah mul on tunne et ma olen vanaks jäänud ja ükski mäng ei tõmba enam väga mängima ja veel vähem neid ostma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 21:21:36 vasta tsitaadiga

Mustang GT ei jõua rekkale järgi kurvilisel uphill teel? For real? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 00:31:37 vasta tsitaadiga

Mängisin seda paar päeva tagasi. Suuht midagi erilist ei tunudnud, sama demo oli mida EA pressikal nägite.. midagi nagu uut ei näinud. Grafa hea, gameplay oli soliidne aga nagu, mis selle paremaks teeb nüüd.. eks näis icon_smile.gif tahaks linnasi ja tuunimist näha ning car listi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 13.06.2017 14:15:59 vasta tsitaadiga

Pigem tundub mix The Run-st. kus catshup on op ja/või puruks ning kõik sõidavad sinust kiiremini ja mööda ka veel 300 km/h juures.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamal
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2011




sõnum 27.09.2017 18:18:51 vasta tsitaadiga

Uus trailer müüb natuke paremini end. =D

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ahto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.09.2017 18:22:08 vasta tsitaadiga

Open world jne, tundub päris hea ju
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2017 18:16:00 vasta tsitaadiga

Tundub küll jah päris hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 20:33:30 vasta tsitaadiga

origin accessis saadaval, veidi mängitud ja tundub suht ok, offroad vähemalt esialgu.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.11.2017 18:17:15 vasta tsitaadiga

ghost games arendajaks, sama mis rivals, ehk siis pigem jätan puutumata parem. siin neid burnoute juba küll mängind, EA NFS seeria peldikusse lasknud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2017 00:19:47 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
origin accessis saadaval, veidi mängitud ja tundub suht ok, offroad vähemalt esialgu.
norm, panin endale ka tirima, proovin ära ja siis sotid selged, kas võtan kohe või venitan veel
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 00:52:49 vasta tsitaadiga

enam vahem norm aga oma hinda ta kull hetkel vaart pole, isegi 40 kympsi .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2017 01:13:25 vasta tsitaadiga

rooli raibe taha ei võta thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 13:28:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
rooli raibe taha ei võta thumbs_down.gif icon_evil.gif
Nfs-i ei kannataks anyway rooliga mängida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2017 14:15:24 vasta tsitaadiga

ära aja, pro street, shift-id ok oli rooliga mängida
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2017 19:10:01 vasta tsitaadiga

hea trollimine


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.11.2017 21:25:45 vasta tsitaadiga

kummaline, eelmine NFS toetas rooli täielikult, kuid seekord mitte, samas kogu juhitavus ja jutud on samad

esmalt pelades ajas marru, kui ebakindel masina juhitavus oli, kuid nagu ka eelmises NFSis, pidi masinat upgradema ja timmima, et asi paremaks läheks

Spoiler Spoiler Spoiler


aga seekord jätan raisa ostmata, muud paremat pelada ja ootan pisut odavama hinna, kui 36€ icon_neutral.gif
ja mitte, et see paar eurot määraks midagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 21:38:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kummaline, eelmine NFS toetas rooli täielikult, kuid seekord mitte, samas kogu juhitavus ja jutud on samad

esmalt pelades ajas marru, kui ebakindel masina juhitavus oli, kuid nagu ka eelmises NFSis, pidi masinat upgradema ja timmima, et asi paremaks läheks

Spoiler Spoiler Spoiler


aga seekord jätan raisa ostmata, muud paremat pelada ja ootan pisut odavama hinna, kui 36€ icon_neutral.gif
ja mitte, et see paar eurot määraks midagi

On ikka pask küll. icon_biggrin.gif Juhitavus meenutab Watch Dogs 2. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2017 21:56:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin osaliselt libe gameplay ära. Ei mitte midagi uut. 10+ aastat sama jama
tiba kihutamist, nitrot, raja läbimiseks ja hõlbustuseks borded ees; justkui U2-s. Kus see fun olema peaks?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.11.2017 18:17:49 vasta tsitaadiga

see mu klipis seinast seina sõitmine tingitud eelkõige sellest, et mul vasakus pöidlas mõra ja sõrm paistes ning suht tundetu

tegin selle triali läbi ja sain juhitavuse piisavalt käppa, et tekkis siiski kiusatus ära osta icon_lol.gif icon_redface.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 20:17:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
see mu klipis seinast seina sõitmine tingitud eelkõige sellest, et mul vasakus pöidlas mõra ja sõrm paistes ning suht tundetu

tegin selle triali läbi ja sain juhitavuse piisavalt käppa, et tekkis siiski kiusatus ära osta icon_lol.gif icon_redface.gif

Tuulelipp lehvib endiselt kõrgel ja võimsalt. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 20:56:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tekkis siiski kiusatus ära osta

see on see olen-tips-võtnud-tahaks-meelt-lahutada-mäng?
muidu suurt ostmist väärt olevat ei näe ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2017 21:31:30 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif icon_lol.gif

Link


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 20:06:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kummaline, eelmine NFS toetas rooli täielikult, kuid seekord mitte, samas kogu juhitavus ja jutud on samad

esmalt pelades ajas marru, kui ebakindel masina juhitavus oli, kuid nagu ka eelmises NFSis, pidi masinat upgradema ja timmima, et asi paremaks läheks

Spoiler Spoiler Spoiler


aga seekord jätan raisa ostmata, muud paremat pelada ja ootan pisut odavama hinna, kui 36€ icon_neutral.gif
ja mitte, et see paar eurot määraks midagi

Tekkis küsimus, et kust sa seda sellise hinnaga said?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2017 20:10:06 vasta tsitaadiga

s4rk4 kirjutas:
libe kirjutas:
kummaline, eelmine NFS toetas rooli täielikult, kuid seekord mitte, samas kogu juhitavus ja jutud on samad

esmalt pelades ajas marru, kui ebakindel masina juhitavus oli, kuid nagu ka eelmises NFSis, pidi masinat upgradema ja timmima, et asi paremaks läheks

Spoiler Spoiler Spoiler


aga seekord jätan raisa ostmata, muud paremat pelada ja ootan pisut odavama hinna, kui 36€ icon_neutral.gif
ja mitte, et see paar eurot määraks midagi

Tekkis küsimus, et kust sa seda sellise hinnaga said?
originist korea vpniga
ma muidugi võtsin kallimalt deluxe icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 21:43:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
s4rk4 kirjutas:
libe kirjutas:
kummaline, eelmine NFS toetas rooli täielikult, kuid seekord mitte, samas kogu juhitavus ja jutud on samad

esmalt pelades ajas marru, kui ebakindel masina juhitavus oli, kuid nagu ka eelmises NFSis, pidi masinat upgradema ja timmima, et asi paremaks läheks

Spoiler Spoiler Spoiler


aga seekord jätan raisa ostmata, muud paremat pelada ja ootan pisut odavama hinna, kui 36€ icon_neutral.gif
ja mitte, et see paar eurot määraks midagi

Tekkis küsimus, et kust sa seda sellise hinnaga said?
originist korea vpniga
ma muidugi võtsin kallimalt deluxe icon_biggrin.gif

Ja mis lisaväärtust see Deluxe versioon sellele niigi pasale mängule juurde andis? okse.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 21:47:00 vasta tsitaadiga

Muidu, kas seda hetkel kuskil poolmuidu kah ära antakse?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.11.2017 21:55:06 vasta tsitaadiga

s4rk4 kirjutas:
Muidu, kas seda hetkel kuskil poolmuidu kah ära antakse?
hiljuti sai korea vpniga originist 25€
võimalik, et see soodukas on tänaseks ära kadunud

muuseas isegi, kui hull tahtmine, siis deluxe versioon ei oma mingit lisandväärtust
saab mõned masinad ilma, et selleks eelnevalt pelada ja pisut ingame raha ja part tokeneid, kuid nende hankimine pelas ei ole sedavõrd keeruline, et lisafüüri maksta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 00:37:03 vasta tsitaadiga

Sai siis ligi võetud. 48h-ga sai mäng 100% läbi tehtud, millest 8h kulus autode visuaalse kaunistamise peale. Lisapakk oli 8 euri eest 3 tundi lõbu. Tuunimine üldjoontes äge kuid isegi patchiga muudetud raha hulga ning autojupipoodide cooldown-i tõstmine 10 minuti peale ei lahenda siiski seda "kaardimängu". Samas paneb see mängu uuesti mängima ning sõite kordama. Võttes arvesse, et minu lemmikuteks on läbi aegade olnud NFSU 2 ja MW (2005), siis ütlen, et mulle ta siiski meeldis.
Esimese asjadena muudaksin jõudluse tuunigu süsteemi.
Teiseks, oleksin tõstnud kõik nö hyperautod hind >200k eraldi klassi kuna minu jaoks oli Regera väga OP.
Kolmandaks, oleks tahtnud näha peale Derelict Mustangi 399 tasemeni jõudvat ka "Torretto" Chargerit, WRX STI-d (sest Lancer oli 399).
Neljandana, lisada tuleks MW(2005) stiilis freeroam cops, kus sul on võimalus isegi auto kaotada. Minu jaoks "kahtlaste" pakkide vedamine seda ei lahendanud.
Viiendana, DLC-ina tulnud speedcross oleks võinud koheselt olla offroadiga koos või asemel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 15:49:06 vasta tsitaadiga

Milleks see kakofoonia kui saab mängida korralikku Wreckfesti mängu praegu!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2018 16:50:49 vasta tsitaadiga

Denuvo cracked, SOO much help icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.08.2019 18:12:03 vasta tsitaadiga

https://www.ea.com/games/need-for-speed/onetime-37-qrx
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2019 16:18:59 vasta tsitaadiga

Väga kõva

Undergroundddssss

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.08.2019 16:57:42 vasta tsitaadiga

ma ei tea selline meh.... kõige paremad speedid on kõige esimene most wanted, prostreet ja shift icon_biggrin.gif tundus graafiliselt selle speedi moodi mis enne seda paybacki oli ? üks ja sama ööpimeduses kimamine... võib olla kui saab piiramatult moosiriiuleid ja spoilasi panna siis ehk on huvitav ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2019 17:32:53 vasta tsitaadiga

Treileri põhjal tundub ikka väga rämps. Story on pastakast jõuga välja imetud mingi imal p@sk, mis võiks täiesti olemata olla. Visuaalselt on kindlasti mäng ilus. Gameplay arvatavasti sama nagu Payback-il ehk siis mitte nii väga hea. Arvatavasti seda ostma ei rutta. Uus GRID on kindlasti palju mõnusam arkaadikas.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2025 17:42:02 vasta tsitaadiga

No nii on ideid Need for Speed™ Payback ei lähe tööle, lihtsalt ei launchi on originaal mäng...
Starti pannes miskit ei juhtu. icon_sad.gif
Kunagi sai mängitud oli tore, tahaks uuesti proovida aga ei õnnestu tööle saada , ideid?
Huvitav undnbound ka ei stardi...

Okei tundub ,et ükski asi mida läbi ea appi tööle panna ei lähe lihtsalt tööle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 05:22:02 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, kas proovisid chatgpt-lt abi küsida??
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2025 17:39:52 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mõmmik123, kas proovisid chatgpt-lt abi küsida??



Jeh aga tavapärased lahendused ei töötanud... Aga ma leidsin ise lahenduse teen sellest video, sest Ea appiga on paljudel jama ja see mis reaalne lahendus on päris kummaline... Kirjutan sellest pikemalt ,kui video selle kohta tehtud vägapaljudel on Ea appiga probleeme netist vaadates ja ma tean mis selle põhjustab kel ea appis mängud ei avane.

siin pikk jada kel kõigil asi katki on ja lahendust pole, kül aga mul nüüd on ja see on täielikult midagi muud ,kui olemasolevates videodes õpetatakse


https://forums.ea.com/discussions/ea-app-technical-issues-en/re-ea-launcher-doesnt-launch-games-/7611865


Kõige kõvem selle asja juures on see ,et nüüd EA appi läbi asjad töötavad ja sealsed mängud...
Aga BF 6 steamis enam tööle ei lähe ja on sama probleem mis enne EA appis olevate asjadega ja ma ei ole BFi tööle saanud, ma arvan ,et ma saan selle siis tööle kui ma EA appi maha lasen aga hea küll... ma proovin neid ea asju vähe ja siis tulevikus naasen bfi juure ja ei hakka sellega eraldi siksima , ulme.
Kuigi enne Ea appi peale laskmist see töötas kenasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for speed: Payback
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.