Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 17:29:53 vasta tsitaadiga

tsallan, Androidi ei saa tervikuna hinnata, tuleb vaadata konkreetseid telefonimudeleid, kuna tootjaid ja mudeleid on palju. J5 tundub korralik juust, lisaks küsiks, kas oli tutikas, ka see võib kogemust muuta.
Ülehinnatuse suhtes räägitakse üldiselt sellest, et sama võimekad non-Apple seadmed maksavad vähem, on muidugi kõvasti ka tuimasid heitereid, kes lihtsalt lahmivad.. imho samahullud kui tuimad armastajad.
Kui ise rahul oled, siis hästi, igasugu emotsionaalset armastust-viha ei ole just väga mõtet välja pursata. Tean piisavalt Apple kasutajaid, kes PC/Androidi/.. peale üle kolida tahavad, sest jamasid piisavalt. Eks see ole paljudes asjades kinni.


bladerunner, thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 18:07:44 vasta tsitaadiga

rmc, iPhone 8 / 8 Plusiga sama võimekat Androidi ju pole. Aga see selleks aruteluks vale teema.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 18:37:06 vasta tsitaadiga

sakinaga, jep, mingites parameetrites saab nii öelda küll. Panen viite ka igaksjuhuks, keda huvitab: https://www.tomsguide.com/us/iphone-8-and-8-plus,review-4675.html
Igatahes, ma otseselt kellelegi ette ei heida, ei saa kummastki äärmusest aru.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 19:47:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kui ise rahul oled, siis hästi, igasugu emotsionaalset armastust-viha ei ole just väga mõtet välja pursata.

On ikka - emotsioonide alla surumine ja endasse korjamine olevat peamine stressi ja sellest tulenevate haiguste põhjus. Pealegi jagatud rõõm on alati pole suurem ja mure poole väiksem. icon_cool.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 20:15:29 vasta tsitaadiga

Emotsioone ei peaks alla suruma, vaid neid peaks ratsionaliseerima icon_smile.gif
Valimatu väljapritse on mõttetu.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 21:47:20 vasta tsitaadiga

benchmarki postitajad võiksid vaadata järgnevat videot, esmamuljed haiföön8-st:
https://www.youtube.com/watch?v=G0gIva75IDo
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 21:57:29 vasta tsitaadiga

20 min video, ehk viitsid kokku võtta?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 22:01:52 vasta tsitaadiga

Esmamulje 8 oli emotsioonitu kui näppisin seda natuke
tagaosa klaasist ja muud nagu uudset polnud
Hetkel vahetama ei kipi kui just mõnda odavalt kätte ei tule
Hetkel 128GB 7 ja suurema mälumahuga minu kasutuses vaja pole
64GB ilmselt tuleks ka toime
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 09:52:53 vasta tsitaadiga

Puna, kus 8 näppida said-Soomes kuskil? Kas 22.9. oligi tõesti juba mõni poes?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 10:52:20 vasta tsitaadiga

Verkkokauppas helsinkis oli reedel olemas see
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 11:24:14 vasta tsitaadiga

Ma söön oma vana samsungi ära, kui puna X-i ei osta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 11:27:31 vasta tsitaadiga

X on kole ju.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 11:55:39 vasta tsitaadiga

Tööriist ei peagi ilus olema, ta peab laual surisema, siis tead, et on tööaeg. Kui tahan ilusat asja siis vaatan kodus naist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 15:18:09 vasta tsitaadiga

https://www.wholesaledeals.co.uk/deal/wholesale-Preorder_Apple_iPhone_X_256GB_Smartphones-209505.html

Keegi sellist kohta on proovinud asjade tellimiseks?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 15:33:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma söön oma vana samsungi ära, kui puna X-i ei osta. icon_smile.gif

Et küsimus on ainult ajas ja selles summas mis tuleb välja anda icon_wink.gif
Minumeelest X just kole pole icon_smile.gif kuid kodust naise vastu ei anna võrdlust välja
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 22:00:47 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, täis huinjaa petupesa.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.09.2017 23:36:19 vasta tsitaadiga

See näoID muudab politsei/fbi/cia/jne elu lihtsamaks - suuna telefon päti molli poole ja lahti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 00:11:01 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
See näoID muudab politsei/fbi/cia/jne elu lihtsamaks - suuna telefon päti molli poole ja lahti
On see palju lihtsam kui sõrm sõrmejäljelugeja peale suunata?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 00:42:04 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab kiirustest Iphone8+ vs Iphone7+ https://www.youtube.com/watch?v=P_00J9Tzs-8
Need kes vaadata ei viitsi, 7+ võidab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 10:21:08 vasta tsitaadiga

tsallan kirjutas:

(...)
Üldised arvamused uutest mudelitest:
Juhtmevaba laadimise osas olen küll veidi skeptiline, sest telefonile läheks kindlasti eraldi ümbris ümber ning siis oleks juhtmevaba laadimise kasutamine juba problemaatiline.
(...)


Ei oska kommenteerida täpselt, kuidas juhtmeta laadimine iPhone juhul on ehitatud, kuid Samsungi puhul küll ümbris juhtmeta laadimist ei sega (sõltub muidugi ümbrisest). Ideepoolest peaks olema sama Qi standard.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 10:30:20 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
hkurujo88r, täis huinjaa petupesa.

Millest seda muidu järeldad ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 10:56:16 vasta tsitaadiga

Sain ma õigesti aru et 8 Plus-ile tuleb laadija eraldi juurde osta? Tuleb tunnistada et võrreldes vana docking stationiga kus telefon oli ilusti kaldega püstises asendis ja võttis laua peal vähem ruumi see uuem laua peal lebav pannkook ikka kole küll.

Juhtmeta laadimine selle juures ainuke +

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 11:00:23 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
rmc, iPhone 8 / 8 Plusiga sama võimekat Androidi ju pole. Aga see selleks aruteluks vale teema.

Spoiler Spoiler Spoiler


tiitise kirjutas:
benchmarki postitajad võiksid vaadata järgnevat videot, esmamuljed haiföön8-st:
https://www.youtube.com/watch?v=G0gIva75IDo


Hea viide. Ei tea, kas on toorelt releasetud või käituvad telefonid sünteetilises benchis kuidagi eriliselt, sest see on selling point?

See ka huvitav point alt kommentaaridest: "...now that the default apps are actually in the app store and can be redownloaded in iOS 11, they should let the apps update through the app store. Like a minor fix or refinement to the music app should just happen through the store rather than waiting for an OS update. This will also allow older devices that are too old for the latest iOS potentially keep getting app updates to the default apps for a little while longer."

sakinaga, ta kurdab, kuidas asi tarkvaraliselt venib, sünteetilised testid sünteetilisteks testideks.

tiitise kirjutas:
Kui kedagi huvitab kiirustest Iphone8+ vs Iphone7+ https://www.youtube.com/watch?v=P_00J9Tzs-8
Need kes vaadata ei viitsi, 7+ võidab.

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.09.2017 08:23:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

tiitise kirjutas:
benchmarki postitajad võiksid vaadata järgnevat videot, esmamuljed haiföön8-st:
https://www.youtube.com/watch?v=G0gIva75IDo


Hea viide. Ei tea, kas on toorelt releasetud või käituvad telefonid sünteetilises benchis kuidagi eriliselt, sest see on selling point?



Ma veel väga tõsiselt ei võtaks igausguseid benchmarki mehi ja nende ülevaateid. Telefon alles hakkab lettidele ilmuma

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 09:43:20 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Ma veel väga tõsiselt ei võtaks igausguseid benchmarki mehi ja nende ülevaateid. Telefon alles hakkab lettidele ilmuma

Kui sa seda videot oled vaadanud siis näed, et tegemist on inimesega kes ei tee benchmarke. Mida see "telefon alles hakkab lettidele ilmuma" siis tähendab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.09.2017 10:22:08 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
rocki kirjutas:
Ma veel väga tõsiselt ei võtaks igausguseid benchmarki mehi ja nende ülevaateid. Telefon alles hakkab lettidele ilmuma

Kui sa seda videot oled vaadanud siis näed, et tegemist on inimesega kes ei tee benchmarke. Mida see "telefon alles hakkab lettidele ilmuma" siis tähendab?


Ei viitsinud vaadata peale paari minutit, tundus natukene liiga närvihaige tüüp olema antud videos.
Minu point on see, et natukene vara on neid vaadata/nende alusel mingeid otsuseid teha. Näiteks mina ootan mõne proffi fotograafi blogi 8plus kaamera kohta peale reaalselt kasutamist.
Ja lõppeks otsustab ikkagi see, kuidas reaalne katsumine/tunnetus on, näiteks poeletil näppimisena.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 11:42:58 vasta tsitaadiga


Link

Seni parim kaamera test mida leidnud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 13:33:31 vasta tsitaadiga

http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=79609322
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 13:35:15 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Minu point on see, et natukene vara on neid vaadata/nende alusel mingeid otsuseid teha.

Kui müügilettidel on mudel väljas ja inimesed saavad seda osta siis on õige aeg teha ülevaateid. See kui äpple on otsustanud pooltoore tootega välja tulla, ei ole kasutajate probleem.
Vaadates igasugu reviewsid siis jääb kõlama lause, et ios pole veel optimeeritud blablabla.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.09.2017 18:57:16 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
rocki kirjutas:
Minu point on see, et natukene vara on neid vaadata/nende alusel mingeid otsuseid teha.

Kui müügilettidel on mudel väljas ja inimesed saavad seda osta siis on õige aeg teha ülevaateid. See kui äpple on otsustanud pooltoore tootega välja tulla, ei ole kasutajate probleem.
Vaadates igasugu reviewsid siis jääb kõlama lause, et ios pole veel optimeeritud blablabla.


ios on alati optimeeritud ju! Isegi minu tavalise kuuega toimib kenasti. See tõestabki minu väidet, et suvalised ülevaated ei ole tõsiseltvõetavad.
Aga ma saan aru, et samsa meestele on antud käsk igasugust jama levitada asap.
las tulevad kõik uued mudelid lettidele ja siis räägime edasi.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 19:11:59 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Ja lõppeks otsustab ikkagi see, kuidas reaalne katsumine/tunnetus on, näiteks poeletil näppimisena.

Ta näpib seal seda telefoni reaalselt ja selgitab juurde. Lisaks on 8 ja 7 kõrvutinäppimise video ka siin juba jagatud. Toores on 8.

BTW. See dxomarki review on naljakas.. lugege kommentaariumit näiteks. icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Huvitav oleks näha nende Note8 testi

_________________


viimati muutis rmc 26.09.2017 19:37:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 19:36:41 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
ios on alati optimeeritud ju.

Millel tugineb see väide, et ios on optimeeritud? Isegi kiirusetestides on näha kuidas i8 saab i7 käest kotti.
Kui ma oman mingit infot, mis võib inimestele kasulik/puudustele viidata siis ma jagan seda. Siin pole mingit pistmist sellega, mida ma kasutan ja mida mitte.
Kas siis silm kinni pigistada ja endale sisestada, et kõik on hästi, on ok?
Püüame ikka iphone teemasse jääda, mitte üksteisele silte külge kleepida!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skorpion
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2015




sõnum 26.09.2017 21:09:22 vasta tsitaadiga

ega kellelgi katkist/surnud iphone 3gs ei vedele? Aku huvitab ainult....võib olla polegi vaja,kui õpetada,kuidas enda omas akut kalibreerida/ kontrollida....lihtsalt anomaaliad enda omal,peale upgrated ka ios 6.1.6,Anomaalia seisneb selles et niisama muusikat kuulata kannatab.,aga kui hellata,on aku kohe null ja vaata ise kuidas sellest ´´dead battery´´ ekraanist edasi saad et pill käima läheks...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 21:13:58 vasta tsitaadiga

skorpion, Battery Life on näiteks rakendus, millega saad aku seisukorda hinnata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 00:21:07 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Minu meelest on mõistlik täiesti, et kaovad 16 ja 32GB suurused ära, 64GB on ruumi nii palju, et tee pilte palju jaksad. Lisaks videosid ka. LOomulik asjade areng. Teemasse ka - Ma ise ootan 8 plus'i ära ja siis otsustan, sest kergelt põen , et vb ei mahu teksa taskussse ära. Samas see kolmanda maailma mure muidugi:)


Ei ole. Just f*ck off skinny jeans icon_exclaim.gif Normaalsel mehel mahub teksaste esitaskusse liitrine viin (OK, kael jääb välja). Päriselt.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 07:33:41 vasta tsitaadiga

suur13, isegi slim skinny stretch jeans taskusse koos suure meheauga, mahub see iPlus ilusti ära, isegi kükitada võib. Liitrise viinaga olen samuti nõus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.09.2017 07:42:58 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
rocki kirjutas:
ios on alati optimeeritud ju.

Millel tugineb see väide, et ios on optimeeritud? Isegi kiirusetestides on näha kuidas i8 saab i7 käest kotti.
Kui ma oman mingit infot, mis võib inimestele kasulik/puudustele viidata siis ma jagan seda. Siin pole mingit pistmist sellega, mida ma kasutan ja mida mitte.
Kas siis silm kinni pigistada ja endale sisestada, et kõik on hästi, on ok?
Püüame ikka iphone teemasse jääda, mitte üksteisele silte külge kleepida!


MInu väide baseerub enda telefoni reaalsest! kogemusest
igale ühele jäägu oma arvamus eks? Rohkem tõesti ei viitsi jahuda sellel teemal!

Liitrise viina kogemus puudub taskus kandes

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 07:45:12 vasta tsitaadiga

peale 11.0.1 uuendust tuleb 7 ja 8 telefoni võrdlustest uuesti teha, ehk optimeeriti uue riista ja softi vaheline bugi ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 12:16:51 vasta tsitaadiga

iPhone 8 Plus kaamerat kiidetakse
http://www.businessinsider.com/apple-iphone-8-plus-vs-samsung-galaxy-note-8-camera-comparison-photos-2017-9?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsallan
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 17:41:14 vasta tsitaadiga

skorpion kirjutas:
ega kellelgi katkist/surnud iphone 3gs ei vedele? Aku huvitab ainult....võib olla polegi vaja,kui õpetada,kuidas enda omas akut kalibreerida/ kontrollida....lihtsalt anomaaliad enda omal,peale upgrated ka ios 6.1.6,Anomaalia seisneb selles et niisama muusikat kuulata kannatab.,aga kui hellata,on aku kohe null ja vaata ise kuidas sellest ´´dead battery´´ ekraanist edasi saad et pill käima läheks...


Mul vedeleb üks iPhone 3G, peaks vist sama olema. Ekraan kunagi kannatada saanud, surnud pikslid.

_________________
Lugupidamisega,
tsallan
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2017 21:40:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
peale 11.0.1 uuendust tuleb 7 ja 8 telefoni võrdlustest uuesti teha, ehk optimeeriti uue riista ja softi vaheline bugi ära.

Ise mõtlesin ka kohe sellele... ei tea, kas aidati vaid 8't edasi või ka 7't tagasi icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 29.09.2017 10:22:59 vasta tsitaadiga

iPhone 8 nüüd natukene näpitud. Hetkel on muljet avaldanud slow-sync flash, mis teeb pimedas fotod ikka oluliselt ilusamaks kui eelmiste mudelite puhul.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 10:51:00 vasta tsitaadiga

Sai ka seda täna hommikul näpitud ja krt kahetise mulje jättis.
Jah, kiire tundus küll, aga samas iPhone 6s nüüd ka hätta ei jää igapäevatoimetusi tehes.
Kõige rohkem häirib, et telefon oleks nagu suuremaks/paksemaks/raskemaks läinud, eriti iPhone 8 Plus puhul.
Muuseas, viimase puhul täheldasin korduvalt autofocuse probleeme.
Suur bezel häirib mõlema mudeli puhul vast kõige rohkem. Kasulikku ekraanipinda tundub kuidagi jube vähe olevat.
Kohe oli kõrval ka iPhone 6s kasutada ja IMO selline peaks iPhone 8 olema.
Kerge, väike, šikk. iPhone 8 seda kindlasti pole. Minu jaoks pettumus.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 29.09.2017 10:51:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 10:51:13 vasta tsitaadiga

Ongi ju reaalselt kaalu juurde tulnud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.09.2017 11:27:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sai ka seda täna hommikul näpitud ja krt kahetise mulje jättis.
Jah, kiire tundus küll, aga samas iPhone 6s nüüd ka hätta ei jää igapäevatoimetusi tehes.
Kõige rohkem häirib, et telefon oleks nagu suuremaks/paksemaks/raskemaks läinud, eriti iPhone 8 Plus puhul.
Muuseas, viimase puhul täheldasin korduvalt autofocuse probleeme.
Suur bezel häirib mõlema mudeli puhul vast kõige rohkem. Kasulikku ekraanipinda tundub kuidagi jube vähe olevat.
Kohe oli kõrval ka iPhone 6s kasutada ja IMO selline peaks iPhone 8 olema.
Kerge, väike, šikk. iPhone 8 seda kindlasti pole. Minu jaoks pettumus.


autofocus on i8l üliaeglane. kuskil oli võrdlusvideo nt notega.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2017 13:22:36 vasta tsitaadiga

link :: Face ID Security

Apple: don't use Face ID on an iPhone X if you're under 13 or have a twin

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 00:43:11 vasta tsitaadiga

https://qz.com/1091071/reports-suggest-customers-apple-iphone-8-phones-are-exploding-aapl/?utm_source=qzfb

Ei tea kas kogu aur läks iphone x peale? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.09.2017 10:13:47 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
https://qz.com/1091071/reports-suggest-customers-apple-iphone-8-phones-are-exploding-aapl/?utm_source=qzfb

Ei tea kas kogu aur läks iphone x peale? icon_biggrin.gif


Jobsi pole enam ja ettevõtet juhivad raamatupidajad icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 12:25:59 vasta tsitaadiga

Kuna endal on paari nädala pärast tulemas aeg telefonivahetuseks siis vaatan 7 ja 8 erinevusi. Kui praegu poodi (mitte järelturule) minna Apple telefoni ostma ning 4,7'' ekraan sobib siis iPhone7 ja 8 vahe on paarsada eurot (üks natuke üle 600 ja teine natuke üle 800 euro). Suurimad vahed peaksid olema:

* mälumaht (32GB versus 64) - endal vahet pole kuna praegusest 32GB telefonis pole isegi kolmandikku ära kasutatud.
* iPhone8'l on vähemalt aasta kauem eluiga iOS'i poolest.
* iPhone 8 tagumine klaas ei talu nii hästi kukkumist kui 7'ne metall (või kas on nii?).
* 8'l on Qi, wireless laadimise võimalus.
* 8 sees olev A11 peaks AR/VR maailmas võimekam olema (samas reaalset rakendust on vist äärmiselt vähe, eriti 8 puhul kus näotuvastust pole?). Ning üldse tippklass. iPhone7 oma on samm allpool - ehk endiselt ülivõimekas.
* Iphone 8 on 10gr raskem (väidetavalt tagumise klaasi arvelt).
* 8'l ekraanil on "true tone" + Dolby Vision and HDR10 tugi. Kõik toredad asjad aga (minu hinnangul) ei ole pisiavalt vahet, et rohkem maksta.
* 8 fotokaamera on sammuke jälle edasi.
* 8 videokaamera suudab teha 4k@60 - enda jaoks vahet pole aga võimekus on muljetavaldav. 1080@240 on muidugi ka põnev.
* pisem (minu arvates vähetähtis) sodi - 8'l on uuem BT, laiem GPSi tugi.
* iPhone7 on aasta turul olnud ja kõik head ja vead on teada. iPhone8 puhul läheb veel aega paikaloksumiseks nagu paar postitust tagasi näha.

Igaljuhul tundub, et on mõistlik 200 eurot kokku hoida ja minna teiste poolt läbiproovitud teed mööda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 18:27:08 vasta tsitaadiga

no ma ei tea kui praktiliselt mõtlev inimene oled, aga ma ilmselt jalutaks selge mõistusega ostetud 200eurot odavama eelmise gen mudeliga poest välja ja kuu-kaks hiljem hakkaks mõtlema, et krt uus mudel vist oleks ikka vingem. Ja no wireless laadimine on cool. Ja hoides käes 8 vs 7 siis 8 on oluliselt filigraansem ja viimistletum. Meenutas veits iphone 4 taset oma hoolikalt kombineeritud metalli ja klaasiga. Seda, kui kergelt miski katki läheb ma väga ei mõtle. Tuleb anda endast parim, et ei läheks katki.

roosa ja valge kombinatsioon pole meesterahvale vist sobilik, aga nägi kõige parem välja kõigist 8 värvivariantidest
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.