Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2017 21:22:30 vasta tsitaadiga

Kui SMS-e erinumbritele mõtled, siis neid ei saagi blokkida.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2017 21:24:42 vasta tsitaadiga

Peab saama, kuna firmanumbril olid need mul varem blokeeritud. Nüüd lähevad sellised asjad eraarvele. Seega, kui firmanumbril saab blokeerida, saab ka eranumbril blokeerida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2017 21:43:20 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/et/era/mobiil/muud-lisateenused -> Eritasuliste kõnede piirang

SMS-de kohta pole seal midagi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 03.09.2017 01:07:46 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://www.telia.ee/et/era/mobiil/muud-lisateenused -> Eritasuliste kõnede piirang

SMS-de kohta pole seal midagi.


Selle jaoks on https://www.telia.ee/et/era/mobiil/muud-lisateenused#konefilter
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2017 11:24:14 vasta tsitaadiga

darkside, ja huvitav kuidas sissetulevate kõnede/sms-de filtreerimine aitab võidelda eritasulistele numbritele SMS-de saatmise vastu?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.09.2017 16:48:17 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
darkside, ja huvitav kuidas sissetulevate kõnede/sms-de filtreerimine aitab võidelda eritasulistele numbritele SMS-de saatmise vastu?

Aitab vaid juhul kui tellid nii nagu peaks st. sisestad/keegi saadab või äpp saadab sõnumi ja sa peaksid sellele nüüd vastama kinnituseks.
Paraku kui teine pool eirab seda st. hakkab kohe sulle sõnumeid saatma pole sellest abi. Nagu eelpool ütlesin, kui sa tõestad ära, et SMS pole füüsiliselt välja läinud pole leping kehtiv.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2017 18:41:34 vasta tsitaadiga

Magic, jah kõik tore aga tahaks blokeerida justnimelt erihinnaga numbritele SMS-de saatmist telefonist. Hetkel ei paku minu teada ükski operaator sellist võimalust.

Eelmine aasta ekstra Teliast uurisin kuna lapse nuputelefonis (Nokia miski) olid mitme mängu demod mis ühel hetkel kuvasid "Täismängu tellimiseks vajuta siia" ja vajutuse peale saatsid SMS-i kuhugi ~6€/tk.
Peale lapse harimise polnud nagu mingit tehnilist võimalust nende blokeerimiseks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2017 18:58:16 vasta tsitaadiga

Radikaalne, kuid vist võimalik. Muuta ära sõnumikeskuse number.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2017 19:04:47 vasta tsitaadiga

Ma teaks veel mõnda radikaalset lähenemist aga mul on tunne, et seda ei saagi teha.
Lühinumbreid on lihtsalt niipalju ja küsimus pole mitte ainult 123 ja 112 ja 1404 vms numbrite keelamises vaid siis tuleks teha välistamine, mis on lubatud ning keelata kõik muu.
Lõpptulemusena olen plaaninud ja mõelnud üldse kõneside lapsel sulgeda ning jätta 4G interneti ning Facetime vms. voip kõneside. Küll aga tuleb siis mahu tarbimine selgeks teha, et olulisel hetkel ilma võrguta ei oleks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 12:59:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Lühinumbreid on lihtsalt niipalju


operaator teab väga hästi, millised need tasulised numbrid on.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 13:10:07 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
indrekp kirjutas:
Lühinumbreid on lihtsalt niipalju


operaator teab väga hästi, millised need tasulised numbrid on.


igasugused "brasiilia" tasulised numbrid ja mängusmsid? paraku mitte.

http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/teliaga-lepingut-lopetada-soovinud-klient-sai-seadmete-tagastamata-jatmise-eest-kaela-trahvinoude?id=79409840

Hea näide kuhu võib lihtlabane jonnakus viia. Asjadega tuleb tegeleda ja tegelikult oleks Telia kohe soodsa lahenduse pakkunud kas lepingu lõpetamiseks või lahenduseks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 17:31:38 vasta tsitaadiga

täna tuli Telialt kreeditarve. icon_eek.gif
Mina ei ole Telia poole igatahes pöördunud... icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 18:39:16 vasta tsitaadiga

meil firmas olid ka lühinumbrid, aga elisale ülekolides need kadusid...koomiline lugu tuli, siis kui valiti 6112 satuti hoopis päästeametisse mitte vajaliku lauatelefoni otsa icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 18:56:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
täna tuli Telialt kreeditarve. icon_eek.gif
Mina ei ole Telia poole igatahes pöördunud... icon_confused.gif


Kui tegemist on mingi mass petuskeemiga ning see avastatakse ja suletakse, võib nii juhtuda, et tagasiarvestus tehakse ka küsimata.
Samuti on Telias kombeks seda ka mõningate muude probleemide ilmnemisel teha. Hea tava kuid mitte reegel, iga asja eest tagasiarvestust nõuda jälle ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 18:59:46 vasta tsitaadiga

Naljakas on see, et panin augusti kuus kaks numbrit tele2 poole liikuma ja Telia tegi kohe soodsa pakkumise. Umbes 11,5€ kahe numbri kohta kokku. Nüüd tuli arve ja ühele numbrile on jäetud interneti soodustus tegemata. Põhimõtteliselt tehti külma ja proovi nüüd oma õigust taga ajada. Saatsin pühapäev Teliasse viisaka kirja ka aga pole veel vastatud.

Tagant järgi mõtlen, et oleks tulnud Tele2 pakkumine ikka vastu võtta. 9€ arve asemel maksan nüüd 19€ ja lubatud 11,5€ arvest võib und näha. Kui nüüd Telia ei vastagi kirjale siis jätab minule viletsa tunde küll peale, et tehti külma.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 19:08:37 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Naljakas on see, et panin augusti kuus kaks numbrit tele2 poole liikuma ja Telia tegi kohe soodsa pakkumise. Umbes 11,5€ kahe numbri kohta kokku. Nüüd tuli arve ja ühele numbrile on jäetud interneti soodustus tegemata. Põhimõtteliselt tehti külma ja proovi nüüd oma õigust taga ajada. Saatsin pühapäev Teliasse viisaka kirja ka aga pole veel vastatud.

Tagant järgi mõtlen, et oleks tulnud Tele2 pakkumine ikka vastu võtta. 9€ arve asemel maksan nüüd 19€ ja lubatud 11,5€ arvest võib und näha. Kui nüüd Telia ei vastagi kirjale siis jätab minule viletsa tunde küll peale, et tehti külma.


Geniaalne ju, Teliast on muidugi seda väga lihtne uskuda, et mustlasturu moodi käitutakse.
Küllap Telia vastab, teeb tagasiarvestuse ja saad 11,50 hinnaga need kaks numbrit KUI lubati.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 19:49:23 vasta tsitaadiga

kui pole vaid telefonikõne, siis vaevalt külma tehakse. Alati võimalus uuesti astuma hakata thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 14:20:05 vasta tsitaadiga

Indrek Saul kirjutab Facebookis

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 14:40:32 vasta tsitaadiga

Ilmselt olen mees metsast aga mina küll ei tea, kes see Indrek Saul on. Aga kui mina liitsin oma Telia arved kokku (kohe kui see võimalus tekkis), sain koheselt teate (kahjuks ei mäleta enam kuidas), et pean pangas tegema uue maksekorralduse, sest ühist Telia arvet enam vana maksekorraldusega automaatselt ei saa maksta. Nii et siin on sellel tegelasel endal midagi kahe silma vahele jäänud.
Aga mis puutub kriitikat M.elu kohta, siis olen täiesti nõus selles osas, mis puudutab laste telefonide positsioneerimist. Kui lastel olid WP10-nega telefonid, oli nende positsioneerimine läbi Microsofti konto ka palju täpsem, kui hetkel M.elu kasutades.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2017 15:16:37 vasta tsitaadiga

E-arve ja selle püsimakse korraldus mäppitakse kokku arvel oleva viitenumbri kaudu.
Juhul kui koondarve tekitab uue viitenumbri Telia süsteemi siis mõnes mõttes loogiline, et Telia ei saada enam e-arveid panka (sest nende tellimine käib ka viitenumbri järgi) ning seega ei toimu enam mingeid makseid.

Telia võiks Läti teed minna, seal tellid omale e-arve(d) firmalt kogu mahus, mitte iga teenus eraldi nagu meil.
Limiidi saad ka kehtestada firma peale, ehk et "maksta ära kõik Telekomi arved kuni summas XXX".
Pole vaja nuputada et mis teenus ja mis limiit nüüd sellele pangas panna.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 16:13:05 vasta tsitaadiga

Mõnes mõttes kontstruktiivne tagasiside, mina olen kõikide kirjeldatud probleemidega kursis.

Liitsin ka arved kokku. Vanasti tuli ju EMT arve juba esimestel kuupäevadel, Elioni arve 10 kuupäeva kandis.
Arvete liitmine tähendas lihtsalt kolmandat arvemasinat mis luges eelnevad arved kokku ja edastas siis ükskord kas panka ning kliendi meili peale.
Kokkuvõttes oli pikka aega see pudru ja kapsad ja kuna mul ei olnud SEB ega Swedbank arvelduse pank siis LHVsse ma e-arvet teha ei saanud. Maksin läbi Minu Telia äpi ning siiani kuvatakse seal esimestel päevadel mobiiliarve summa ning peale 10 kuupäeva lisandub püsiteenuste summa.

Olen kannatlik ja ootan millal lisandub e-arve võimalus LHV panka ning maksan seni paari nupuvajutusega seda arvet oma telefoni äpis, mingeid muresid pole.

mELU, tõsine saast, andsin kohe ka tagasisidet aga seda hoitakse veel millegipärast "elus", küllap on vaja kulutused tõestada. Taheti parimat aga mul on tunne, et rakenduse tegijad ei suutnud asja tööle panna nii nagu see peaks töötama.
Kasutage peres vastavalt seadmele Find My Friends Applel ja vastavaid rakendusi Androidil ja MS telefonidel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 07.09.2017 21:42:26 telia vasta tsitaadiga

Tõsiselt, mul on vähemalt 4 korda samasugune kogemus olnud Teliaga...
Väga tihti on tunne, et üks käsi ei tea, mida teine teeb! Liiga suur korporatsioon ja siseinfo ehk ei levi nii kiiresti kui vaja.
Reklaamiosakond teeb kampaania, tugi, müük ja kliendihaldurid ei ole aga kursis.


Tanel kirjutas:
Indrek Saul kirjutab Facebookis

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 09:42:41 vasta tsitaadiga

Telia on mõnda aega arendanud ja testinud uut autokindlustuslahendust koostöös ERGO kindlustusega.
Eile anti infot laiemalt ka meediale. Homme näeb sellest infot ka TV3 saates STOP.
https://digitark.ee/maksa-kindlustuse-eest-vaid-siis-kui-soidad/

Link


Olen teenust kuu kasutanud kuna isiklik auto liigub ainult nädalavahetustel. Kokkuhoid aastas peaks kindlustuse pealt tulema vähemalt 30+ eur.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 11:45:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Kokkuhoid aastas peaks kindlustuse pealt tulema vähemalt 30+ eur.

Telia ei pidavat ju kokkuhoiule suunatud olema? Olles üks lisalüli sinu ja kindlustuse vahel (saad ikka aru, et kumbki neist ei tee tasuta midagi?), taod selle vahenduse rõõmsalt kinni. Isegi olenemata sellest kas teenust tarbid või mitte.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 11:53:08 vasta tsitaadiga

Et põhimõtteliselt 15 päevaga maksad sama summa, mis muidu oleks kuu eest olnud. Seega niipalju kasulikuks, et üldse pointi oleks, muutub siis, kui max ~5-10 päeva kuus sõita või mõnel kuul üldse mitte.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 12:28:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
pois11 kirjutas:
Naljakas on see, et panin augusti kuus kaks numbrit tele2 poole liikuma ja Telia tegi kohe soodsa pakkumise. Umbes 11,5€ kahe numbri kohta kokku. Nüüd tuli arve ja ühele numbrile on jäetud interneti soodustus tegemata. Põhimõtteliselt tehti külma ja proovi nüüd oma õigust taga ajada. Saatsin pühapäev Teliasse viisaka kirja ka aga pole veel vastatud.

Tagant järgi mõtlen, et oleks tulnud Tele2 pakkumine ikka vastu võtta. 9€ arve asemel maksan nüüd 19€ ja lubatud 11,5€ arvest võib und näha. Kui nüüd Telia ei vastagi kirjale siis jätab minule viletsa tunde küll peale, et tehti külma.


Geniaalne ju, Teliast on muidugi seda väga lihtne uskuda, et mustlasturu moodi käitutakse.
Küllap Telia vastab, teeb tagasiarvestuse ja saad 11,50 hinnaga need kaks numbrit KUI lubati.


Telia vastas! Tegi tagasi arvestuse ja muutis paketti selliseks nagu lubatud oli. Eks seda ole näha uuel kuul aga julgen arvata, et nüüd on kõik korras.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 12:46:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
indrekp kirjutas:

Kokkuhoid aastas peaks kindlustuse pealt tulema vähemalt 30+ eur.

Telia ei pidavat ju kokkuhoiule suunatud olema? Olles üks lisalüli sinu ja kindlustuse vahel (saad ikka aru, et kumbki neist ei tee tasuta midagi?), taod selle vahenduse rõõmsalt kinni. Isegi olenemata sellest kas teenust tarbid või mitte.


Kindlustaja on ERGO. Telia tegi äpi ja vahendab teenust.
Põhimõtteliselt said asjast õigesti aru, win win situatsioon, mina ei taha kindlustuse eest iga päev maksta kui auto maja ees seisab ja tahan maksta ainult nädalavahetuste eest KUI on sõitmist.
Kaotada pole suurt midagi, maksan kas vähem või samapalju mis terve kuu kindlustus.

namstoop kirjutas:
Et põhimõtteliselt 15 päevaga maksad sama summa, mis muidu oleks kuu eest olnud. Seega niipalju kasulikuks, et üldse pointi oleks, muutub siis, kui max ~5-10 päeva kuus sõita või mõnel kuul üldse mitte.

Selle teenuse kirjelduses just see info kirjas ongi, sõidad vähem, maksad vähem, sõidad terve kuu, maksad tavahinda.

Spoiler Spoiler Spoiler

pois11, nii peabki üks viisakas ettevõte käituma, kui keegi teistsuguse suhtumise osaliseks saab, peab ikka ise ka kaasa aitama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2017 21:01:41 vasta tsitaadiga

Vigane sim lasi Nokia 920 kokku icon_eek.gif
hard reset ka ei töötanud... nice thumbs_up.gif

tele2 smart sisse ja nüüd töötab. Muidugi tuli aku tagant ära võtta ja see pole vs Sony lammutamine sugugi kerge.

Eks tuleb uus sim ära tellida. ( iseteeninduses 0 € thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.09.2017 21:09:42 vasta tsitaadiga

Ei lugenud neid kindlustuse hindu aga kui hobiauto on millega harvem sõidad siis äkki ongi mõistlik...smas kui vahe on 30eur aastas siis ei näe mõtet, lihtsam kohe pikemale perioodile teha.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aerozolic
HV kasutaja
aerozolic

liitunud: 16.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 17:20:21 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ei lugenud neid kindlustuse hindu aga kui hobiauto on millega harvem sõidad siis äkki ongi mõistlik...smas kui vahe on 30eur aastas siis ei näe mõtet, lihtsam kohe pikemale perioodile teha.

Vaatasin ka alguses, et oh lõpuks ometi mingi selline teenus, mida mul vaja läheks, kuna kasutan autot mingi paar korda nädalas. Hindasid arvutama hakates selgus aga, et minu auto kasutuse ja teenuse hinna juures mitte kuigi mõttekas.

Hetkel kehtiv aastane kindlustus - ~130€
Msõiduki aastane lepingutasu - ~100€
Seega rahaline võit on 30€ juhul, kui kordagi autoga ei sõidaks.
Msõiduki teenust kasutades saaksin sama raha eest (130€ aastas) max 3x kuus autot kasutada.

Seega jah, teenuse mõte on hea, aga sellise hinna eest ei tasu kahjuks ära.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 08:38:37 vasta tsitaadiga

Viimased 2-3 päeva käib mingi jama online.ee külastamisega, koguaeg Eset teavitab, et nibiru.elion.ee ei kasuta turvatud sertifikaati. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 09:01:42 vasta tsitaadiga

Ja mis sellest siis on? See, et suvalised viirustõrjed suvalise asja peale hädaldama kipuvad, on ju tavaline. Aeg oleks harjuda. Või on mingi reaalne probleem?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 09:30:17 vasta tsitaadiga

Eset just suvaline viirusetõrje ei ole, aga IT toe telefoni ajab punaseks, kui töötajad ametlike emaile loevad ja selline tundmatu jama ette hüppab, mõnel võtab lausa jalagi värisema ja jookseb abi järele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 17:05:53 vasta tsitaadiga

ESET teatab viimasel ajal suht palju erinevatel lehtede kohta, et sertifikaadid on aegunud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 10:55:12 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ukbekistani-altkaemaksud-lahevad-teliale-maksma-ligi-miljard-dollarit?id=79587122
tsitaat:
Telia teatas eile õhtul, et maksab 7,7 miljardi Rootsi krooni ehk 965 miljoni dollari suuruse trahvi Usbekistani altkäemaksude eest, kirjutab Rootsi väljaanne Dagens Industri.

ot:
Uutest HD kanalitest ja digiboksidest tuleb vast natukeseks ajaks suu puhtaks pühkida...... hetkel on prioriteet see papp tagasi teenida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 12:14:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 12:23:48 vasta tsitaadiga

ei tea, kas hinnatõusu oodata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 16:17:09 vasta tsitaadiga

Tundum et Starmanil nüüd võimalus Telia turg üle võtta - telia e isaa infrastruktuuri uuendusi nüüd endale lubada mitmes kaastaks.

Kohtutel on hea ulme trahve teha, aga kinni maksavad selle kliendid - eriti kui teenusepakkuja on lähedal monopolile netiturul. Starman jah pakub ka - aga näiteks praeguses asukohas (Taru linnas sees) nemad pakuvad ainult mobiilset.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 16:22:16 vasta tsitaadiga

Kui siin kohvipaksu pealt ennustama hakata, siis mina pakun, et järgmisel aastal ostab Starman-Elisa üldse Telia ära, kuna seda põntsu see korporatsioon üle ei ela.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 16:25:54 vasta tsitaadiga

... suhteliselt veider, endisetele osanikele ei saa sandikopikaid makstud ja nüüd maksab miljardeid nagu tagataskust icon_rolleyes.gif reeglina minnakse selliste summade puhul kohtusse ja vaieldakse aegade lõpuni ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 17:38:25 vasta tsitaadiga

Just. Et trahv köhimata ära makstakse tähendab et altkäemaksu ei andnud mitte ainult Telia Usbekistanile, vaid Usbekistan Teliale ka. Sest mis on Surströmmingul miljard Telia rahast mida saab alati klientidelt juurde tõsta, kui tal endal on taskus paar miljonit rohkem Usbekistani raha, mida alati juurde ei pruugi saada.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.09.2017 17:43:33 vasta tsitaadiga

Telia varade maht 2016 lõpus oli 253 miljardit SEK-i, sellest sularaha (või selle ekvivalendid) 14 miljardit SEK-i.
Mingi 7.7 miljardiline trahv pole neile mingi ületamatu probleem tasuda.

Betamax kirjutas:
Kui siin kohvipaksu pealt ennustama hakata, siis mina pakun, et järgmisel aastal ostab Starman-Elisa üldse Telia ära, kuna seda põntsu see korporatsioon üle ei ela.
Koomik. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.09.2017 17:45:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ukbekistani-altkaemaksud-lahevad-teliale-maksma-ligi-miljard-dollarit?id=79587122
tsitaat:
Telia teatas eile õhtul, et maksab 7,7 miljardi Rootsi krooni ehk 965 miljoni dollari suuruse trahvi Usbekistani altkäemaksude eest, kirjutab Rootsi väljaanne Dagens Industri.

ot:
Uutest HD kanalitest ja digiboksidest tuleb vast natukeseks ajaks suu puhtaks pühkida...... hetkel on prioriteet see papp tagasi teenida

Seal on veel
http://majandus24.postimees.ee/4252387/kolmele-endisele-telia-juhtivtootajale-esitati-korruptsioonisuudistus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 21:14:22 vasta tsitaadiga

Telial jääb vaid loota, et dollari kurss oleks võimalikult madal trahvi maksmise hetkel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 21:26:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Telial jääb vaid loota, et dollari kurss oleks võimalikult madal trahvi maksmise hetkel.

Praegu ongi selline ok hetk icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 22:47:58 vasta tsitaadiga

Telia viibki seda kurssi alla, pole indrekp-d seda ülesse vedamas icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 01:32:46 vasta tsitaadiga

Intz viib Telionni edasi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 15:35:10 vasta tsitaadiga

Kas sinna Telia Huawei E3372 netipulka saab toppida ka teiste operaatorite kaarte ja net töötab või Telia kuidagi lukustanud need töötama ainult Telia netiga?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.09.2017 15:38:27 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas sinna Telia Huawei E3372 netipulka saab toppida ka teiste operaatorite kaarte ja net töötab või Telia kuidagi lukustanud need töötama ainult Telia netiga?

Töötab ka teiste Eesti operaatoritega.
Baltimaade ja Skandinaavia operaatoritega peaks töötama, ülejäänud on piiratud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 18:48:26 vasta tsitaadiga

Võla katteks võeti leht maha?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.