Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 21:01:18 vasta tsitaadiga

hetkel pole rohkem rakendusi, mis ei tööta, leidnud. Facebook, viber, erinevad mängud- kõik töötavad. Selle Device Info all Device on rolex
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 21:06:26 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
hetkel pole rohkem rakendusi, mis ei tööta, leidnud. Facebook, viber, erinevad mängud- kõik töötavad. Selle Device Info all Device on rolex

Ma võin homme kontrollida seda, et mida näitab. Hetkel nii süvitsi ei pääse lapse telosse.

Proovi mujalt seda mängu installida, alternatiive on sitax

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 21:52:36 vasta tsitaadiga

Mul pojal on ka Eestist (Arvutitargast) otsetud 4A. Lasen tal proovida.

Edit: jep, ei toeta.

Hea huumor igatahes siis. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 21:55:30 vasta tsitaadiga

Meizu M5 Note, Dual-SIM, keegi on kasutanud seda? Kogemusi?

Siin: https://www.klick.ee/meizu-m5-note-dual-sim

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 22:02:14 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Mul pojal on ka Eestist (Arvutitargast) otsetud 4A. Lasen tal proovida.

Edit: jep, ei toeta.

Hea huumor igatahes siis. icon_rolleyes.gif

Ma lasen selle mängu homme maha ja üritan installida uuesti....kui laps lubab...ma ei tea kas asjad jäävad alles, samas suht poogen. ta saab neid koguda vaid maal 2ha peal või kodus toas icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 22:28:26 vasta tsitaadiga

Lisaks ei saa arvutiga ühendada. Teavitab, et driver pole saadaval.
Ning mis veel huvitav, bluetooth ühendab ilusti teise telefoni ja kõlariga aga MiBand 2-hega MiFit ühendust ei saa.


viimati muutis peps71 26.08.2017 22:30:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 22:29:54 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Lisaks ei saa arvutiga ühendada. Teavitab, et driver pole saadaval.

Ok, homme proovin, kipub kuidagi võlts androidi poole kiskuma.... see teooria hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 27.08.2017 10:32:31 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Meizu M5 Note, Dual-SIM, keegi on kasutanud seda? Kogemusi?

Siin: https://www.klick.ee/meizu-m5-note-dual-sim

Kasutanud ei ole. Aga lihtsalt huvipärast uurisin ja Klicki hind ikka liiga kõrge.
Kasvõi siin link

Isegi kui käibemaks juurde panna on koguhind 156€ vs. 180€
Ja klicki "garantii" on samuti legendaarne....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 11:20:20 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Lisaks ei saa arvutiga ühendada. Teavitab, et driver pole saadaval.
Ning mis veel huvitav, bluetooth ühendab ilusti teise telefoni ja kõlariga aga MiBand 2-hega MiFit ühendust ei saa.


Mis siin kirjas?

https://m.imgur.com/YWaIAvD
https://m.imgur.com/JnMgHXI
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 14:24:32 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
helpless kirjutas:
Meizu M5 Note, Dual-SIM, keegi on kasutanud seda? Kogemusi?

Siin: https://www.klick.ee/meizu-m5-note-dual-sim

Kasutanud ei ole. Aga lihtsalt huvipärast uurisin ja Klicki hind ikka liiga kõrge.
Kasvõi siin link

Isegi kui käibemaks juurde panna on koguhind 156€ vs. 180€
Ja klicki "garantii" on samuti legendaarne....


Mis teemaa neil selle garantiiga on siis? Pole sealt asju kunagi ostnud. icon_biggrin.gif
Uurin ühele sõbrannale mingit ala 200 eurot telo. Ei tea mis nii enamvähem ära suudab jooksutada ennast?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 14:46:13 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
peps71 kirjutas:
Lisaks ei saa arvutiga ühendada. Teavitab, et driver pole saadaval.
Ning mis veel huvitav, bluetooth ühendab ilusti teise telefoni ja kõlariga aga MiBand 2-hega MiFit ühendust ei saa.


Mis siin kirjas?

https://m.imgur.com/YWaIAvD
https://m.imgur.com/JnMgHXI

erinev on
Android security patch level - 2017-05-01
MIUI version - MIUI Global 8.5 I Stable 8.5.1.0(MCCMIED)
Baseband version - NS_PACK-1.101402.2. 103461.1_V043
Kernel Version - 3.18.24-perf-g5141b78
Mi Bandiga sain lõpuks ühendatud. Kulus selleks mingi 20-30 katset. Sai Bluetooth ühendust katkestatud ja uuesti seotud ja siis teise telefoniga proovitud (teise telefoniga tuli Bandile ka tarkvara uuendus) ja siis uuesti lapse telefoniga seotud ja katkestatud kuni üks kord õnnestus lõpuks MI Fit pair. Laps kasutas enne Lumiat ja sellega polnud mingeid probleeme ühendamisel (sai ka sellega vahepeal uuesti katsetatud). Aga lõpptulemus on see, et Band näitab sisseütleva kõne puhul nime (kui number on telefonis salvestatud).
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.08.2017 15:48:31 vasta tsitaadiga

link

Kuna on aliexpress lehelt siis selline peaks ka kõik ära jooksutama ja igati tore olema.
Miski võlts rom peale panna mis uuendab android 7 peale ka või isegi tulevale 8 peale.
Mis siis et Android 6.0 peal ei tohiks mingi app ette jääda mida kasutada ei saaks.

Pea 3 aastat vana mudel aga sellise hinnaga on hea küll
http://www.gsmarena.com/motorola_droid_turbo-6727.php
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:57:44 vasta tsitaadiga

Mis 4G need B1/B3 jne = eestis olevad sagedused? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 18:54:30 vasta tsitaadiga

1, 3, 7, 20
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 27.08.2017 21:38:30 vasta tsitaadiga

Kuskohas saab lasta Tallinnas redmi 4x katkine mikrofon ära parandada,vahetada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ud
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 21:56:17 vasta tsitaadiga

Kellelegi Elephone S8 on ka juba silma jäänud? Tuleb septembris alles müüki.
Mida arvate?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 21:58:38 vasta tsitaadiga

j6ud kirjutas:
Kellelegi Elephone S8 on ka juba silma jäänud? Tuleb septembris alles müüki.
Mida arvate?

P8000 aku kestis natuke üle aasta ... Kas teised mudelid paremad, ei oska öelda, aga natuke vähe minu jaoks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ud
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 22:47:01 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
j6ud kirjutas:
Kellelegi Elephone S8 on ka juba silma jäänud? Tuleb septembris alles müüki.
Mida arvate?

P8000 aku kestis natuke üle aasta ... Kas teised mudelid paremad, ei oska öelda, aga natuke vähe minu jaoks.


Hetkel kasutan ka P8000. Kahe kuu pärast saab 2 aastat täis. Kõik maha kukkumised (üle 10x) on ekraan üle elanud. Tagumine kaamera läks pooleks pärast betoonpõrandale kukkumist mingi 1,5m kõrguselt. Vahetasin kaamera ära ja jälle ok.
Mõtted liiguvad praegu S8 ostule sest tahaks midagi uut varsti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 22:51:02 vasta tsitaadiga

j6ud kirjutas:
ranel kirjutas:
j6ud kirjutas:
Kellelegi Elephone S8 on ka juba silma jäänud? Tuleb septembris alles müüki.
Mida arvate?

P8000 aku kestis natuke üle aasta ... Kas teised mudelid paremad, ei oska öelda, aga natuke vähe minu jaoks.


Hetkel kasutan ka P8000. Kahe kuu pärast saab 2 aastat täis. Kõik maha kukkumised (üle 10x) on ekraan üle elanud. Tagumine kaamera läks pooleks pärast betoonpõrandale kukkumist mingi 1,5m kõrguselt. Vahetasin kaamera ära ja jälle ok.
Mõtted liiguvad praegu S8 ostule sest tahaks midagi uut varsti.

Kuidas sul kaamera fokuseerimisega on? Mul kohati tundub, et jube keeruline fookusesse saada.


Muidu see S8 preorder. Mul läks 2,5 kuud üle, kui sain preorder tähtajast hiljem oma telefoni kätte.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 23:51:27 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Lapsele kingiti Teliast ostetud RedMi 4A. Tahtis hakata Pokemon Go-d mängima aga Play pood ütleb, et seda ei saa sellele telefonile installida. Kas on mingid regiooni piirangud või kas annab midagi teha, et saaks mängu peale?

Sain mängu käima! Otsisin netist Pokemon Go alla laaditava faili, võtsin telefonist mälukaardi, toppisin ta arvuti kaardilugejasse ning panin faili kaardile. Telefonis otsisin mälukaardil oleva faili üles ning andsin lubaduse mälukaardilt installida. Kui install oli lõppenud, pidin tegema telefonile restardi ning mäng läks käima.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 16:34:27 vasta tsitaadiga

Keegi sellele pole näppe taha saanud? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_584795.html?wid=11
Aku tundub küll päris kena tükk olevat. Tea kaua vastu peab icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 16:42:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Keegi sellele pole näppe taha saanud? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_584795.html?wid=11
Aku tundub küll päris kena tükk olevat. Tea kaua vastu peab icon_rolleyes.gif


Veits vana äkki või? Android 5.1 alles peal. icon_rolleyes.gif Samas suure ja suuremagi akuga telefon on teistelgi. Veekindlus on muidugi tore asi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 16:43:01 vasta tsitaadiga

Korralik kolakas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 17:41:44 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Keegi sellele pole näppe taha saanud? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_584795.html?wid=11
Aku tundub küll päris kena tükk olevat. Tea kaua vastu peab icon_rolleyes.gif


Veits vana äkki või? Android 5.1 alles peal. icon_rolleyes.gif Samas suure ja suuremagi akuga telefon on teistelgi. Veekindlus on muidugi tore asi.
No ma ei tea, mul on telefonil senimaani Android 4.4.4 icon_rolleyes.gif Millest ma ilma olen jäänud? Äpid kõik mis vaja toimivad icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.08.2017 17:42:00 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saab sealt juba uuema ja isegi mingi 2560x1440 ekraaniga Elephone S8 mis oma 6 tolli ekraaniga on mõõtmetelt lühem kui see AGM
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2017 17:49:41 vasta tsitaadiga

Mis nende megaresode ekraanide point? Võimalikult lühidalt vastupidav aku?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 17:57:29 vasta tsitaadiga

Aga millistel hiinakatel (odavamatel) veel mingi 5000+mAh akud on? Ei jõua kõiki läbi lapata. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 17:58:43 vasta tsitaadiga

ot:
pots4t4j4, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Alles see siin oli kui sa ütlesid et kesse idioot 720p resoga telefone 2017.a. ostab. icon_lol.gif
Nüüd jälle häda, reso liialt suur. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 18:03:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga millistel hiinakatel (odavamatel) veel mingi 5000+mAh akud on? Ei jõua kõiki läbi lapata. icon_rolleyes.gif

Isale ostsin Blackview BV5000
Korra nädalas laeb... 4G koguaeg sees, meilirakendust kasutab pidevalt. Pool aastat vastu pidanud ja kurta pole midagi. Suht lollikindel odav luts. Eestikeel ka olemas.

Aga siiski suht raske kolakas. Ühekorra kukkus välikäimlas sita sisse kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 18:24:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga millistel hiinakatel (odavamatel) veel mingi 5000+mAh akud on? Ei jõua kõiki läbi lapata. icon_rolleyes.gif


Milleks mingi 5000mAh piirduda võta kohe 10K https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_638754.html?wid=11 icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 21:24:52 vasta tsitaadiga

goga kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga millistel hiinakatel (odavamatel) veel mingi 5000+mAh akud on? Ei jõua kõiki läbi lapata. icon_rolleyes.gif


Milleks mingi 5000mAh piirduda võta kohe 10K https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_638754.html?wid=11 icon_smile.gif


just, Oukitelil on neid 6000 mAh ja 10000 mAh telefone juba vist mitmeid.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j6ud
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 22:50:58 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:

Kuidas sul kaamera fokuseerimisega on? Mul kohati tundub, et jube keeruline fookusesse saada.


Muidu see S8 preorder. Mul läks 2,5 kuud üle, kui sain preorder tähtajast hiljem oma telefoni kätte.


Vahepeal ei taha jah fokusseerida.

Jah S8 preorderis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.08.2017 09:03:25 vasta tsitaadiga

Sain oma Xiaomi 4x kätte.
Kogemata tellisin ümbrise 4x Noteile, sellest vähe kasu icon_smile.gif
Telefon ise päris kena, aga libe! oleks vaja ümbris peale visata kindlasti.

Teste jm asju pole teinud, aga kasutamisel jookseb kenasti ja ei hangu. Ekraan selle kohta OK, pilti teeb OK, (samsung galaxy s6 võrreldes muidugi ei anna võrrelda), GPS leidis kohe võpsis üles.

Aku tundub, et et kestab üle keskmise.

Mobiil-id ei tööta, sellega küll nukker seis. Peab uurima, mis värk on.
Muidu rahul esmapilgul, kaks korda suutsin juba maha ka kukutada (diivaniääre pealt nagu nipsti libises ära), aga jäi ellu veel.
Paraja suurusega ka, Huawei P9 lite, mis enne oli natuke liiga suur mu minikäe jaoks. Isegi mõni mm väiksem võiks olla, Sony compactid istuvad kätte nagu valatult.


viimati muutis Ertai 29.08.2017 09:14:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 09:07:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mobiil-id ei tööta, sellega küll nukker seis. Peab uurima, mis värk on.

Global või hiinakas?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.08.2017 09:17:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mobiil-id ei tööta, sellega küll nukker seis. Peab uurima, mis värk on.

Global või hiinakas?


Are you mocking me ? icon_biggrin.gif

nagu seletati lahti, siis Global ROM versioon ei tähenda, et telefon ise Global vmt. !?!?!
Kui ei mocki, siis ütle, kust ma seda kontrollida saan.

4g muidu Tartus iga nurga peal töötas. Peab kusagil metsa vahel ka testima.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 09:29:07 vasta tsitaadiga

ok, 4X vist polnud äkki, 4A oli.
Siin käib nii palju telisi läbi, et vahepeal kaob järg ära
tsitaat:
nagu seletati lahti, siis Global ROM versioon ei tähenda, et telefon ise Global vmt.

pm jah
Viska parem linki kust ostsid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.08.2017 10:07:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ok, 4X vist polnud äkki, 4A oli.
Siin käib nii palju telisi läbi, et vahepeal kaob järg ära
tsitaat:
nagu seletati lahti, siis Global ROM versioon ei tähenda, et telefon ise Global vmt.

pm jah
Viska parem linki kust ostsid


https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_635898.html

Proovisin sim toolkitis seadeid muuta, aga hetkel kasu 0.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 10:21:39 vasta tsitaadiga

Ertai, osadel hiinakatel on oluline, kummas sim kaardi pesas sul see mobiil-id sim on. Proovi võimalusel sim kaart teise pessa panna ja vaata, mis juhtub.

Nimetatud linkil on nö. Hiinakas 4X, mitte Global versioon.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 11:37:22 vasta tsitaadiga

4GB/64GB Global versiooni polegi minuteada olemas, ainult 3GB/32GB variant., nt. https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_625751.html?wid=4
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 29.08.2017 12:48:14 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Ertai, osadel hiinakatel on oluline, kummas sim kaardi pesas sul see mobiil-id sim on. Proovi võimalusel sim kaart teise pessa panna ja vaata, mis juhtub.

Nimetatud linkil on nö. Hiinakas 4X, mitte Global versioon.


Proovin selle teise pesa asja ära kodus, isegi mõtlesin ka selle variandi peale, et tasub katsetada.

hetkel tegin endale smart-id kiirelt ja saab asju aetud küll.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.08.2017 13:27:55 vasta tsitaadiga

Kuidas see tolli maks käib ? Ma tellisin endale just LEAGOO KIICAA MIX lutsu ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2017 13:31:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kuidas see tolli maks käib ? Ma tellisin endale just LEAGOO KIICAA MIX lutsu ära.

tollimaksu pole, kogusummast +20% käibemaksu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.08.2017 17:56:33 vasta tsitaadiga

No käibemaks siis. Et nagu millal seda tasuma pean? Siis kui pakk eestis vôi varem?

Ma pole varem teinud ja ei tea kuidas asi käib.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2017 18:10:11 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
No käibemaks siis. Et nagu millal seda tasuma pean? Siis kui pakk eestis vôi varem?

Ma pole varem teinud ja ei tea kuidas asi käib.

Jah, siis kui kohal on
Saad paki andmed, lähed emta lehele, 2 min ja valmis thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 30.08.2017 23:27:33 vasta tsitaadiga

Ja kui veab, siis mõnikord ei pea maksma....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beep
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2012




sõnum 31.08.2017 00:09:36 vasta tsitaadiga

Oled Mobiil-id tööle saanud?

Ertai kirjutas:
jnt kirjutas:
Ertai, osadel hiinakatel on oluline, kummas sim kaardi pesas sul see mobiil-id sim on. Proovi võimalusel sim kaart teise pessa panna ja vaata, mis juhtub.

Nimetatud linkil on nö. Hiinakas 4X, mitte Global versioon.


Proovin selle teise pesa asja ära kodus, isegi mõtlesin ka selle variandi peale, et tasub katsetada.

hetkel tegin endale smart-id kiirelt ja saab asju aetud küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 31.08.2017 11:17:05 vasta tsitaadiga

beep kirjutas:
Oled Mobiil-id tööle saanud?

Ertai kirjutas:
jnt kirjutas:
Ertai, osadel hiinakatel on oluline, kummas sim kaardi pesas sul see mobiil-id sim on. Proovi võimalusel sim kaart teise pessa panna ja vaata, mis juhtub.

Nimetatud linkil on nö. Hiinakas 4X, mitte Global versioon.


Proovin selle teise pesa asja ära kodus, isegi mõtlesin ka selle variandi peale, et tasub katsetada.

hetkel tegin endale smart-id kiirelt ja saab asju aetud küll.


Täna katsetan. Panen teisse slotti ja proovin ära.
Aku kestab väga mõnusal. 36h keskmise kasutusega pidas asi vastu (8-5ni olin tööl muidugi)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 11:04:05 vasta tsitaadiga

Mul nüüd paar päeva Vernee Mars Pro käes. Igati kobe tükk. Metallist korpus on pisut libedavõitu aga käes tundub väga kvaliteetne. Miinustest mis hetkel jäänud silma, et sõrmejäljelugeja pole kõige täpsem - võib hetkel ka seadistuse viga olla. Kuular võiks pisut kõvemat häält teha. Aga see võib ka minu viga olla, kuna enamus telefone on minu jaoks liiga vaiksed :S. Hiinakatel vist sai miski mtk tool iga volume leveleid kergitada ka, et proovib seda.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 11:46:56 vasta tsitaadiga

JOKKER666, jep, engineering mode menüüs saad tõsta max volüümi.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marti88
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2013




sõnum 01.09.2017 13:06:18 vasta tsitaadiga

Plaanin osta Geekbuyingist Xiaomi MI6: https://www.geekbuying.com/item/Official-Global-ROM-Xiaomi-Mi-6-5-15-Inch-6GB-64GB-Smartphone---Black-381380.html

Kimovil näitab praegu turul olevatest e-poodidest kõige soodsama hinnaga, kas ja kui suur on tõenäosus, et tuleb maksta ka KM juurde?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.