|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KapiNukk
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2017
|
31.07.2017 18:12:18
|
|
|
Selline mure siis, et oleks vaja uusi kõrvaklappe (juhtmevabasid). Kasutaks neid enamasti igapäevaselt nii telefoni/laptopiga. Eelistaks mikrofoniga (built in), siis saab ka kõnesid vastu võtta ja nt arvutis olles mõnes mängus mic'iga suhelda
Hind võiks jääda 60 euri piirile. Äkki oskate midagi soovitada? Endale on silma jäänud need mudelid. Panasonic RP-BTD5E /
Philips SHB3060 / Philips SHB3075BK/00 / Sony MDR-ZX330BT
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
31.07.2017 22:54:31
|
|
|
| Keegi oskab jõusaali treeninguteks soovitada mingeid juhtmevabasid klappe?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.08.2017 19:04:44
|
|
|
sain klappidega pisut petta, mitte ei olnud kallim puldiga kaabel, vaid kallim + originaalkaabel puldiga
helipoolest olen väga rahul, mulle sobib täpselt
kahjuks aga selgus hoopis, et telol annab klapipesa saba vaikselt, need kuradi nurgaga juhtmed hoiavad kogu kremplit pinge all, kui püksitaskus kannan
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxstpau
HV veteran

liitunud: 30.07.2008
|
15.08.2017 09:17:05
|
|
|
Tervist
Soov on osta m40X klappidele suunavad padjad kuid Amazon Eesti ei saada, soovitusi?
Tauno
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
15.08.2017 09:30:36
|
|
|
Mina sain küll inglise Amazonist eelmine aasta patju tellida, USA oma vist jah ei saatnud.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
18.08.2017 20:32:08
|
|
|
Tahaks uusi ''reisiklappe''. Midagi sellist millest väga kahju pole kui hosteli öökapilt ära kaovad (Tai ). Superlux hd660 on enamvähem õige hinnaga. Kuidas helikvaliteedi ja peaspüsivusega on?
Dt770 koduses kasutuses, sellest ka selline valik.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.08.2017 20:33:43
|
|
|
| raixxx kirjutas: |
Tahaks uusi ''reisiklappe''. Midagi sellist millest väga kahju pole kui hosteli öökapilt ära kaovad (Tai ). Superlux hd660 on enamvähem õige hinnaga. Kuidas helikvaliteedi ja peaspüsivusega on?
Dt770 koduses kasutuses, sellest ka selline valik. |
selleks reisikndlustus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
18.08.2017 22:05:29
|
|
|
| Oli kindlustatud. 5€ eest soetatud ath-m20 pärast kindlustusega jändamine oleks naeruväärne...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.08.2017 22:19:26
|
|
|
| raixxx kirjutas: |
| Oli kindlustatud. 5€ eest soetatud ath-m20 pärast kindlustusega jändamine oleks naeruväärne... |
maksavad sulle turuhinna ja ostad omale paremad klapid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
18.08.2017 22:40:29
|
|
|
| Ära nüüd sassi aja ath-m20 ja ath-m20x. Mis see turuhind neil ligi 20 aasta vanustel klappidel ikka on. Reisist on ka juba poolteist aastat möödas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.08.2017 21:43:40
|
|
|
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.08.2017 21:58:46
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.). |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9527496#9527496
nood, odavad, heli ruumiline ja mitte kumiseva bassiga, bassi on ilmselt vähem, kui paljud harjunud, kuid seda on
juhtmeid saa juurde tellida, kui soov peaks olema
ilmselt on paremaid, kuid need püsivad kõrvas kenast, kui just mingeid grimasse ei tee ja kõrvu ei lehvita pidevalt
nood jätavad avatud kõrvaklapitunde helist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.08.2017 22:25:32
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.). |
Mul on 5 paari neid, kunagi sai 1 paar tellitud, olin nendega nii rahul, et tellisin 4 paari juurde, 1 paar tööl kasutuses, teine paar teinekord väljas jalutades vms kasutuses, ja üks paar oli jõusaalis kasutuses, ülejäänud 2 paari on tagavaraks, kui mõne paariga peaks midagi juhtuma, aku peab olenevalt kasutusest seal 4-6h, heli minuarust väga OK, nii audiobookide kui muusika kuulamiseks, mikker toimib kenasti ja range on nagu ikka BT klappidel, mis seda kõige uuemat BT värki ei toeta, kõige esimene paar sai soetatud ~8 kuud tagasi ja suht 5 päeva nädalas, mitu tundi päevas tööl kasutuses ja siiani kõik ok, samuti püsivad kenasti kõrvas nii kangi tõstes kui ka näiteks joostes ( mitte, mitte et ma mingi jooksja oleks )
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.08.2017 22:49:57
|
|
|
| Sellises hinnaklassis pole mõtet BT klappide poole vaadata. Jutusaadeteks kõlbab; muusika jaoks liialt tuhmid
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.08.2017 22:52:32
|
|
|
| Mingid mega elamust sealt muidugi ei saa aga lihtsalt mussi kuulamiseks väga ok asjad, mida 20€ eest ikka tahta ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
21.08.2017 22:53:11
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 03:01:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.08.2017 22:56:20
|
|
|
| tsitaat: |
mida 20€ eest ikka tahta
|
Kui kõrvad peas, siis juhtmega klappe.
Juhtmed ebamugavad, aga mida sa20€ eest ikka tahad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
22.08.2017 01:14:24
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.). |
Juhtmega odavaid klappe siin igal lehel järjest kiidetud.
Juhtmevabadest omal sellised
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B017I9CBPC/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
Ei oska väga kiita-laita, kasutan vahel autos, et saaks hädakorral kõnesid ka vastu võtta ilma klappe peast rebimata Summutavad päris hästi ja saund ok.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
22.08.2017 11:05:42
|
|
|
| libe kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.). |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9527496#9527496
nood, odavad, heli ruumiline ja mitte kumiseva bassiga, bassi on ilmselt vähem, kui paljud harjunud, kuid seda on
juhtmeid saa juurde tellida, kui soov peaks olema
ilmselt on paremaid, kuid need püsivad kõrvas kenast, kui just mingeid grimasse ei tee ja kõrvu ei lehvita pidevalt
nood jätavad avatud kõrvaklapitunde helist  |
Võtsin need ligi, mikrofoniga.
Eks kuskil 4 nädala pärast saab kuulata kuidas on.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
31.08.2017 22:50:37
|
|
|
| kellelgi kogemusi juhtmeta hiina klappidega? Oleks vaja midagi jõusaali treeninguks, kindlasti peaks olema okei bass ja heli. Hetkel kasutan ~6€ juhtmega Xiaomi Piston 2, mis on minu jaoks piisav, midagi analoogsed ilma juhtmeta?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2017 23:08:00
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| kellelgi kogemusi juhtmeta hiina klappidega? Oleks vaja midagi jõusaali treeninguks, kindlasti peaks olema okei bass ja heli. Hetkel kasutan ~6€ juhtmega Xiaomi Piston 2, mis on minu jaoks piisav, midagi analoogsed ilma juhtmeta? |
need klapid olid kohutavad
aga võid vaadata uhkemaid hiina klappe, kus juhtmed vahetatavad, ehk siis saad juhtme asemele sinihambamooduli lisada
kui on kasutusel MMCX pistik, siis leiad ilmselt ka kvaliteetsema ja kallima sinihamba lahenduse
teine variant tõesti otsida neid hiinakate täielikult juhtmevabasid, nagu braga vms klapid on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.08.2017 23:13:20
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| kellelgi kogemusi juhtmeta hiina klappidega? Oleks vaja midagi jõusaali treeninguks, kindlasti peaks olema okei bass ja heli. Hetkel kasutan ~6€ juhtmega Xiaomi Piston 2, mis on minu jaoks piisav, midagi analoogsed ilma juhtmeta? |
https://www.gearbest.com/awei-a920bl-_gear/
Aku kestab suhtkoht umbestäpselt 4h ja heli on minu jaoks igati piisav ning bass on ka kena.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
01.09.2017 11:11:30
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| kellelgi kogemusi juhtmeta hiina klappidega? Oleks vaja midagi jõusaali treeninguks, kindlasti peaks olema okei bass ja heli. Hetkel kasutan ~6€ juhtmega Xiaomi Piston 2, mis on minu jaoks piisav, midagi analoogsed ilma juhtmeta? |
https://www.gearbest.com/awei-a920bl-_gear/
Aku kestab suhtkoht umbestäpselt 4h ja heli on minu jaoks igati piisav ning bass on ka kena. |
Vaatasin neid, kas see "pult" liiga lähedale ei jää kõrvale? Vaatan, et sellel tootjal läheb seeria 990BL mudelini välja, kas peab paika, et mida suurem number seda parem mudel?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.09.2017 11:54:20
|
|
|
Ma ei tea, mul küll ei jää Ega pole samas vaja seda väga näppida kh. Lisaks nupud seal + ja - kujuga, seega saab näpuall aru kumba kombid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.09.2017 13:08:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ma ei tea, mul küll ei jää Ega pole samas vaja seda väga näppida kh. Lisaks nupud seal + ja - kujuga, seega saab näpuall aru kumba kombid  |
Mul vedelvad A990BL juba mõned kuud lauasahtlis. Kasutanud umbestäpselt 3 päeva.
Kuidagi ebameeldivalt ripub see nuppude osa minu jaoks. Peab midagi uut otsima
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
01.09.2017 19:37:51
|
|
|
| stks kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ma ei tea, mul küll ei jää Ega pole samas vaja seda väga näppida kh. Lisaks nupud seal + ja - kujuga, seega saab näpuall aru kumba kombid  |
Mul vedelvad A990BL juba mõned kuud lauasahtlis. Kasutanud umbestäpselt 3 päeva.
Kuidagi ebameeldivalt ripub see nuppude osa minu jaoks. Peab midagi uut otsima |
Olen ka sama kuulnud, et ebamugavalt ripub. Mis muidu bassi/heli kohta öelda oskad?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
01.09.2017 20:29:15
|
|
|
Mul on Awei A990BL ning minu arust on pult veidi lähedal kõrvale - kisub klappi alla poole.
Üldiselt väga hea bass ning need, kes ütlevad, et ära võta - tõenäoliselt eelistavad kvaliteetsemaid, kuid kindlasti ka kallemaid klappe.
Mina sain Awei A990BL alla 10€ ning sellise hinna eest on need klapid enam, kui head.
Samuti ostsin mürasummutavad otsad (need pehmed, mitte kumm-plastikust, nagu poodides müüakse kollast värvi pehmest kumjast materjalist) ning need otsad summutavad korralikult väljast tuleva müra.
Bass on hea, keskmised nii öelda kehvad, kõrged normaalsed. Tavaline odav bass-klapp.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.09.2017 10:50:23
|
|
|
| Mul on 920 igapäevases kasutuses juba üle aasta, maksid 10 eur ja nagu juba korduvalt mainitud, on need ühed väga head klapid oma hinna kohta, tehes kallimatele ja nimega toodetele igast asendist ära. See puldi rippumine võiks olla justkui issue, kuid reaalsuses see ei sega, kui kasutad kraeklippi, siis see enamvähem fikseerib juhtme ära ja ei lase juhtmel puldi suunas välja venida, massi tõttu kõrvast välja ei ole veel kukkunud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.09.2017 00:10:22
|
|
|
| Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
05.09.2017 00:24:35
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid. |
Võib eelarvet suurendada, kui see õigustatud on. Hetkel tundus, et 40€ saab juba head klapid. Kas nt 100-200€ klappide puhul on vaja (eel)võimu või millised need "normaalsed" on?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
05.09.2017 07:25:17
|
|
|
Julia küljes ei ole klapiväljundit.
Klapivõim ei pea mingi eriti audiofiilne värk olema, endal oli kasutuses FiiO E09K ja töötas hästi - ilmselt sobib suhtkoht suvaline seade, millel saab RCA-d sisse viia ja klapisignaali välja.
Superluxid minu kogemuse kohaselt lagunevad üsna tempokalt. Sain omasid garantiiaja jooksul vist 3x ringi vahetada, ja lõpuks ikka asja ei saanud. EVO851 vist oli mudel.
AKG, Sennheiser, ja tegelikult kasvõi ka Pioneer on täitsa okeid klapid. Eriti odavas otsas on mõned Philipsid, millest saab oma hinna kohta ootamatult adekvaatse heli kätte.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
05.09.2017 21:10:57
|
|
|
Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada?
See (eel)võimu teema jäi mulle pisut segaseks. Kui klapid ühendada emaplaadil int. audio klapiväljundisse, siis on heli piisavalt kõva. Testisin suvaliste klappidega ja volüümi on rohkem kui küll.
Kui aga ühendada Juli@ helikaarti (millel pole küll klapiväljundit, kuid ma usun, et leiab vast sobivad juhtmed/adapterid/otsikud, et klapid ühendatud saaks) - mida see (eel)võim juurde annab lisaks volüümile?
viimati muutis puer 05.09.2017 23:29:15, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
05.09.2017 23:26:34
|
|
|
| Keegi Anker Sounbuds Slim on proovinud? Reviewides odavatest suht kiidetakse.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.09.2017 00:49:08
|
|
|
| puer kirjutas: |
Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada?
See (eel)võimu teema jäi mulle pisut segaseks. Kui klapid ühendada emaplaadil int. audio klapiväljundisse, siis on heli piisavalt kõva. Testisin suvaliste klappidega ja volüümi on rohkem kui küll.
Kui aga ühendada Juli@ helikaarti (millel pole küll klapiväljundit, kuid ma usun, et leiab vast sobivad juhtmed/adapterid/otsikud, et klapid ühendatud saaks) - mida see (eel)võim juurde annab lisaks volüümile? |
Juli@ on proffim koduse helistuudio helikaart ja paremaks käsitsemiseks vajab ühte nende hulgast: https://www.progear.ee/helitehnika-ja-pa/analoog-mikserpuldid
ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind)
vastavalt eelarvele ja sellele mis pesad sul väljapoole keeratud. kas balansseeritud TRS või RCA.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
06.09.2017 08:01:09
|
|
|
| puer kirjutas: |
| Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada? |
Veel kommentaariks, et Julial küll õnneks päris mikserpulti vaja ei ole, suvaline klapivõim/DAC, mis sisse sööb RCA-d, saab Julia väljundsignaaliga ilusti hakkama. RCA to 3.5mm üleminekut nagu ei ole silma jäänud..
Endal on kodus AKG Q701, kui soovid, saan kuulata anda. Eraldi klapivõimu hetkel küll ei ole
Aga odavamast otsast mingid https://www.euronics.ee/t-en/42462/audio-and-mp3/headphones-philips/shp2000-10, või mingid taolised ma kunagi lõpumüügi korvist võtsin vist 9e eest ja superluxidele tõmbasid ikka igast asendist koti pähe
Täpsemalt ma mingeid numbreid pigem ei pilluks, siin on inimesi, kes igapäevaselt sellise tehnikaga rohkem tegelevad ja kindlasti oskavad paremaid soovitusi anda
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
06.09.2017 22:35:17
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.). |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9527496#9527496
nood, odavad, heli ruumiline ja mitte kumiseva bassiga, bassi on ilmselt vähem, kui paljud harjunud, kuid seda on
juhtmeid saa juurde tellida, kui soov peaks olema
ilmselt on paremaid, kuid need püsivad kõrvas kenast, kui just mingeid grimasse ei tee ja kõrvu ei lehvita pidevalt
nood jätavad avatud kõrvaklapitunde helist  |
Võtsin need ligi, mikrofoniga.
Eks kuskil 4 nädala pärast saab kuulata kuidas on. |
Jõudsid täna postkontorisse, nii et läks ainult 2 nädalat.
Lähipäevade jooksul saab ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.09.2017 22:54:53
|
|
|
| puer kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid. |
Võib eelarvet suurendada, kui see õigustatud on. Hetkel tundus, et 40€ saab juba head klapid. Kas nt 100-200€ klappide puhul on vaja (eel)võimu või millised need "normaalsed" on? |
Endal viimastel aastatel Beyerdynamics klapid kasutusel olnud ja ei oska miskit halba öelda, kestavad ka hästi.
Sennheiseri 598 klapid olid ka kunagi aga neid ei julgenud eriti hoogsalt laualegi asetada, paistsid suht õrnad, kõrged olid hea, kõik muu oli meh.
Ei tea kas sennheiseril nüüd normaalsed pistikud, 598 oli TRS kaabli otsas, ei saa aru miks mul seda 3 inch dildot sinna vaja on ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.09.2017 23:22:33
|
|
|
| tsitaat: |
Ei tea kas sennheiseril nüüd normaalsed pistikud, 598 oli TRS kaabli otsas, ei saa aru miks mul seda 3 inch dildot sinna vaja on ?
|
Missugune on normaalne pistik? Ma arvuti küljes peenemaid asju ei kasuta kui 6,3mm T(R)S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.09.2017 23:43:55
|
|
|
| No ma kasutan oma klappe nii telefoni kui ka läpaka taga näiteks, standard 3.5mm on normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
07.09.2017 19:52:25
|
|
|
Ot seleta nüüd ära, milleks sinna mikserpulti peaks vaja olema ?
| tsitaat: |
| ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind) |
Miks ? Võivad küll, kui inimesele see sobib. Ei pea tingimata stuudiomonitore ostma arvutikõlariteks. Eelpoolmainitud FiioE09K koos aktiivsete kõlaritega on vägagi kompaktne ja hea valik, kui soovitakse kasutada nii kõlareid, kui klappe. Fiiol nimelt on kaks eraldi liiniväljundit, üks reguleeritav ja teine otse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.09.2017 20:01:41
|
|
|
Markos, ära päri, Olavsu'l on mingi kiiks, ta ei mõista su selgitusi ega küsimustele vastatagi
kinnisideega uhhuu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.09.2017 21:24:33
|
|
|
| Markos kirjutas: |
Ot seleta nüüd ära, milleks sinna mikserpulti peaks vaja olema ? |
Paremaks reguleerimiseks. On meeldiv kui lauapeal on pult, mille küljes on nupud mida vajadusel operatiivselt keerata saab.
Ebamugav on neid otsida kusklit täisekraanis avaneva rakenduse alt.
| Markos kirjutas: |
| tsitaat: |
| ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind) |
Miks ? Võivad küll, kui inimesele see sobib. Ei pea tingimata stuudiomonitore ostma arvutikõlariteks. Eelpoolmainitud FiioE09K koos aktiivsete kõlaritega on vägagi kompaktne ja hea valik, kui soovitakse kasutada nii kõlareid, kui klappe. Fiiol nimelt on kaks eraldi liiniväljundit, üks reguleeritav ja teine otse. |
Noil pultidel on teatavasti balansseeritud väljundid, arva ise mida on mõistlik nende taha ühendada.
Ja kui tõesti on soov kasutada fiiot, siis on mõistlik too Juli@ kaardike mahamüüa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.09.2017 21:48:15
|
|
|
Markos, ma tahaks teada, milleks seda juli@ sinna üldse vaja on. mikserist ma üldse ei räägi. stuudio tööd sellega ei tee ja niisama muusika, filmide ja mängude jaoks on see ilmselge overkill.
kui int. helikas mingeid häireid ei tooda ja klapid ära toidab, siis pole üldse mõtet midagi juurde osta. kui int. helikas on halb, siis võib mingi creative junni arvutisse juurde osta. kui midagi salvestada tahta, siis tuleb võtta väline USB helikaart, näiteks focusrite'lt midagi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014

|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
07.09.2017 23:48:26
|
|
|
| tsitaat: |
Paremaks reguleerimiseks. On meeldiv kui lauapeal on pult, mille küljes on nupud mida vajadusel operatiivselt keerata saab.
Ebamugav on neid otsida kusklit täisekraanis avaneva rakenduse alt. |
Mida sul operatiivselt keerata vaja on ? Ainuke, nupp on volüümi oma, mida sa veel kruttida tahad ? Mis pultidesse puutub, siis paljud vahetavad täna oma klassikalisi konsoole tahvlite vastu välja. Daw on hoopis midagi muud.
| tsitaat: |
Noil pultidel on teatavasti balansseeritud väljundid, arva ise mida on mõistlik nende taha ühendada.
Ja kui tõesti on soov kasutada fiiot, siis on mõistlik too Juli@ kaardike mahamüüa. |
Ei pea balansseeritud olema, kodustes tingimustes on see niiehknaa overkill, sa ei leia niipalju häireid kusagilt, et see mingit benefiti omaks. Nagu ma saan aru, siis Juli oli juba olemas, ehk me lähtume ikkagi algandmetest, sõltumata sellest, mis asjaoludel see soetatud on. Hea dac ei tee kunagi halba, olenemata sellest, mis sinna järele on ühendatud. Mul on ka arvuti küljes nearfield stuudiomonitorid, aga need on ka ainukesed, mis alles, kõik eespool asetseva kola olen realiseerinud, lihtsalt ei ole vaja.
| tsitaat: |
| siis tuleb võtta väline USB helikaart, näiteks focusrite'lt midagi. |
Focusrite on suur kolakas ja muusika kuulamiseks overkill, evides sisendeid, mida reaalselt vaja pole. Kui mina tahaks soetada täna usb dac'i, siis ma võtaks pigem midagi HRT toodete hulgast või miks mitte näiteks Audioquest dragonfly, kui jutt käib kõrvaklappidest. Head kompaktsed tooted.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.09.2017 06:35:44
|
|
|
| Markos, focusrite oli mul pandud juurde klausliga "kui midagi salvestada tahta" ajendatuna olavsu "profi kaardi" ja mikseri jutust. endal 2i4 ja suureks kolakaks ma seda ei minetaks. 2i2 on veel pisem. usb daciga muidugi ei võrdle suuruse poolest. jäin helikaartide juurde jahuma ja jätsin daci mainimata. ma pole kahjuks kursis, mis dacide hinnad on, seega ei tea, kui mõistlik lahendus see on.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.09.2017 08:52:23
|
|
|
| Keegi MMCX Bluetooth mooduleid kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|