Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 15:33:51 vasta tsitaadiga

Ei teagi siis kuidas varem sai. Peale ebay (Paypal) ostu sai KOHE vajutada tagasimakse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 20:10:14 vasta tsitaadiga

Saab ikka broneeringut tagasi maksta. Võid ettemakse ka teha kui tahad

Koondvälljavõttes on krediitkaardi juures paremal pool nooleke. Sellele vajutades ilmub tagasimakse nupp

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 20:48:53 vasta tsitaadiga

Swed muudab tingitusi
Varasema 30-päevase intressivaba perioodi asemel hakkab kehtima kuni 30-päevane intressivaba periood. Kui tagastate kasutatud krediidilimiidi iga kuu viimaseks kuupäevaks, siis kasutatud summalt intressi ei arvestata.
Näide: Kui tasute kaardiga oktoobris ja intressi maksta ei soovi, tuleb kasutatud summa tagastada hiljemalt 31.10.2017.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 19:55:18 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Saab ikka broneeringut tagasi maksta. Võid ettemakse ka teha kui tahad
Koondvälljavõttes on krediitkaardi juures paremal pool nooleke. Sellele vajutades ilmub tagasimakse nupp

Summa tuleb küll ise trükkida aga asi seegi thumbs_up.gif

Edit:
Nüüd ostsin paar asja Paypal kaudu ja selle sama summa sain ka kohe maksta tagasi nupuga aga broneeringusse jäi ka icon_eek.gif
Loodan, et siis nende eest ei pea 30p pärast uuesti siis maksma. Nii et polegi siis võimalik vaadata palju võlgu olen, sest osa broneeringust on makstud osa mitte icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 12:53:36 vasta tsitaadiga

SEB rakendus on (jälle) vigane... Jätab vahepeal maksed tegemata, kuigi rakendus ise teatab, et tehtud. Versioonidest ei saa ka aru. Tõmbasin värskelt google playst ja kohe pakub uuendust. Google play ütleb viimaseks (03.08) versiooniks 4.0.13, rakendus ise on v49 icon_confused.gif

SEB ütles, et jah nii ongi, nad uuendavad paar nädalat rakendust ja siis saab ehk korda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2017 15:47:17 vasta tsitaadiga

DVDRW, anna parool ja salasõna, me ahvid vaatame täpselt üle, mis sul seal pangas valesti on icon_razz.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 11:39:39 vasta tsitaadiga

Vist saan juba poindile pihta. Kui saldo ja broneeritud on sama summa siis on kokku 0 ehk ei tohiks midagi võlgu olla. Eks näeb kui veel mõnest ostust 30p mööda läeb.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.08.2017 12:09:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vist saan juba poindile pihta. Kui saldo ja broneeritud on sama summa siis on kokku 0 ehk ei tohiks midagi võlgu olla. Eks näeb kui veel mõnest ostust 30p mööda läeb.

Intress ei tohi hakata jooksma enne reaalset raha mineku hetke, st. 30p PEAB hakkama jooksma hetkest mil raha reaalselt maha läks. Broneeritud summa eest ei tohi intressi küsida.

Kui swed seda teeb siis esimese asjana vingu nende kallal, kui nad ikkagi kümnist tahavad pöördu otse kaardi kindlustaja poole (ehk siis kiri otse mastercardile või visale, sõltub mis logo kaardil on). Swed on oma loovas lähenemises visale ja amexile juba varvastele astunud (vb ka masterile, selle kohta andmeid pole...)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 18:58:10 vasta tsitaadiga

Swedil muutus Gold krediitkaardi kuutasu kallimaks (kuutasu 4,96 vs 3,70 eurot)
tsitaat:
Anname teada, et alates 01.10.2017 muutuvad “Eraisiku vaba tagasimaksega krediitkaardi kasutamise lepingu tingimused“ ja Gold vaba tagasimaksega krediitkaardi kuutasu. Kui Teie krediitkaardi juures on lisakaarte, siis rakenduvad muudatused ka neile.

1. Alates nimetatud kuupäevast on Gold vaba tagasimaksega krediitkaardi kuutasu 4,96 eurot ja lisakaardil 3,36 eurot.

2. Varasema 40-päevase intressivaba perioodi asemel hakkab kehtima kuni 40-päevane intressivaba periood. Kui tagastate kasutatud krediidilimiidi iga kuu 10. kuupäevaks, siis eelneval kuul kasutatud summalt intressi ei arvestata.

Näide: Kui tasute kaardiga oktoobris ja intressi maksta ei soovi, tuleb kasutatud summa tagastada hiljemalt 10.11.2017.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 22:46:01 vasta tsitaadiga

Classic'u kuutasu ei muudetud, küll aga tingimusi

tsitaat:
Varasema 30-päevase intressivaba perioodi asemel hakkab kehtima kuni 30-päevane intressivaba periood. Kui tagastate kasutatud krediidilimiidi iga kuu viimaseks kuupäevaks, siis kasutatud summalt intressi ei arvestata
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.08.2017 23:31:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Varasema 40-päevase intressivaba perioodi asemel hakkab kehtima kuni 40-päevane intressivaba periood. Kui tagastate kasutatud krediidilimiidi iga kuu 10. kuupäevaks, siis eelneval kuul kasutatud summalt intressi ei arvestata.


Mismoodi see enne toimis ? Pidid iga ostu kohta arvestust pidama või ? Muidu uute tingimuste järgi kõlab nagu Gold charge, mille nad nüüd ära tahavad kaotada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 00:46:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mismoodi see enne toimis ?


tsitaat:
Näide: Kui tasute kaardiga oktoobris ja intressi maksta ei soovi, tuleb kasutatud summa tagastada hiljemalt 10.11.2017.


Varem, kui kuu lõpus maksid, said intressivabalt kuni ülejärgmise kuu 10. kuupäevani tagasimakset venitada.
Sisuliselt 1 kuu nüüd vähem intressivaba perioodi. icon_neutral.gif

tsitaat:
Kogunenud intress: 0.00EUR

Siiani jälginud seda. Kui sinna hakkas väike intress tekkima, tegin taas osalise tagasimakse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 23:09:38 vasta tsitaadiga

http://www.ituudised.ee/uudised/2017/08/09/global-finance-tunnistas-neljandat-korda-seb-digitaalsed-lahendused-eesti-parimaks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 23:14:20 vasta tsitaadiga

No ma ei tea.....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 08:27:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.ituudised.ee/uudised/2017/08/09/global-finance-tunnistas-neljandat-korda-seb-digitaalsed-lahendused-eesti-parimaks


On siis ka või? Swedi rakendus on küll mõnus, üks-kaks ja valmis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.08.2017 09:07:40 vasta tsitaadiga

raputad ja läinud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 11:01:50 vasta tsitaadiga

Neid finantsajakirju ja institutsioone on üksjagu, üks valib ühe paremaks, teine teise. Ei maksa neid auhindu eriti tähele panna ja veelvähem nende peale erutuda. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.08.2017 11:08:13 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Neid finantsajakirju ja institutsioone on üksjagu, üks valib ühe paremaks, teine teise. Ei maksa neid auhindu eriti tähele panna ja veelvähem nende peale erutuda. icon_lol.gif

Arvestades kuidas seda sisuturundust hetkel osta saab on ka meil kõik müügiks mudel.
Hea kui veel siis juures märge, et sisuturundus. Mõni asi on nii ilusti promotud, et hakka või 100% tõena uskuma icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.08.2017 15:37:38 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://www.ituudised.ee/uudised/2017/08/09/global-finance-tunnistas-neljandat-korda-seb-digitaalsed-lahendused-eesti-parimaks


On siis ka või? Swedi rakendus on küll mõnus, üks-kaks ja valmis.


kusagil Digis või muus ajakirjas oli just pangandusäppide ülevaade ja SEB ei saanud sealt küll mingeid punkte, pigem hämmingut, et dafug, misasi see küll on.. icon_lol.gif

Swed, LHV jmt. mobiilipanga äpid said kiita.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2017 15:39:15 vasta tsitaadiga

jus just - panga ainuke digilahendus ju ongi app icon_eek.gif

Unustame kõik muud teenused ära ja ärme viidatud artiklit ka loe eksole.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2017 23:26:32 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/4208215/eesti-pangad-kahtlane-makseselgitus-voib-toesti-pahanduse-tuua

On keegi pannud selgitusse näiteks "terrorismi rahastamine"? icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 09:11:51 vasta tsitaadiga

Suht palju on erinevaid nalju aastatega sinna kirjutatud. Pole midagi juhtunud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2017 18:12:50 vasta tsitaadiga

jah, hea, et loomaarmastajad pangas ei töötanud. Sain raha jänese värvimise eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2017 16:18:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/4208215/eesti-pangad-kahtlane-makseselgitus-voib-toesti-pahanduse-tuua

On keegi pannud selgitusse näiteks "terrorismi rahastamine"? icon_lol.gif


Ma kunagi 10+ aastat tagasi kirjutasin sinna igast idiootsusi mis ainult meelde tuli! Ja siis mingiaeg pidin kontoväljavõtte viima kuskile natuke nõme oli seal istuda kui nad neid nilbuseid seal lugesid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.08.2017 17:06:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Õnneks pole seda pidanud esitama, aga see viimase 6 kuu oma igav. Naisele kanded kerge alatooniga...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 18:34:31 vasta tsitaadiga

kas terroristid ise kirjutavad sinna, et terrorismi rahastamine või miks sellisest asjast probleem on tekkinud?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2017 18:38:02 vasta tsitaadiga

Pangad on omast arust ilgelt tähtsad asutused, nalja ei tohi teha, põrsastest muidusööjatel pole naljasoont.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.08.2017 09:30:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Pangad on omast arust ilgelt tähtsad asutused, nalja ei tohi teha, põrsastest muidusööjatel pole naljasoont.


Mitte pankadel, neid ettekirjutusi teevad finantsinspektsioon ja rahapesubüroo. Pangal oleks savi, mida sa sinna kirjutad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.08.2017 21:07:23 vasta tsitaadiga

et see nagu usas räägid kokast icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2017 13:52:36 vasta tsitaadiga

Päris põnev ju, et kapa-kohila pangaautomaat ei sagi kõige rohkem kasutust.
http://tarbija24.postimees.ee/4217051/loe-millised-pangaautomaadid-saavad-eestis-enim-koormust?_ga=2.201503633.1253407525.1503312035-1757346269.1503312030

Kas keegi on veel täheldanud, et SEB infoliinile helistades soovitakse kliendipoolset tuvastamist, mID, sID või muu lahendusega. Pole väga tihti helistamas ja hiljuti oli siuke esmakordne kogemus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2017 14:04:08 vasta tsitaadiga

jägaja, Swedi omal samamoodi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2017 14:06:41 vasta tsitaadiga

jägaja, ega enda tuvastamine pole ju kohustuslik, lihtsalt klienditeenindajal on edasi lihtsam sinuga suhelda.
Aga selline võimalus muidu on jah juba vast nii pool aastat.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2017 14:43:59 vasta tsitaadiga

Muidu norm lahendus, erinevalt mingitest kasutajatunnustest, salasõnadest jmt., mida igasugu teenusepakkujad rakendavad, kui neilt tahad oma teenuse kohta mingit infi või teenuse muutmist saada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 21.08.2017 19:51:48 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
jägaja, Swedi omal samamoodi.

Ma vist 3 korda selle läbi teinud ja saanud teada, et ebaõnnestus.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2017 19:56:01 vasta tsitaadiga

Ma ka 3 korda ning kõik õnnestunud. M-ID-ga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.08.2017 07:33:26 vasta tsitaadiga

Ma kah M-IDga. $itt karma mul järelikult.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2017 14:51:15 vasta tsitaadiga

Ühest üks õnnestunud, Swedis siis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2017 16:34:27 vasta tsitaadiga

Teadmiseks neile, kelle Swedbank pangakaarte makseterminalid mõnikord ei loe.
Kuna Rimi Ülemistes juhtus juba kolmandat korda, et SWEDBANK MasterCard Gold kaarti terminal ei tunnistanud, tuli Rimist minu päringule vastus:

tsitaat:
Tere,
täpset vastust ei ole, väidetavalt on Swedpanga kaardi kiibid nii madalad, mida meie terminalid ei loe. Ilmselt tuleb pangaga seda teemat arendada, probleem esineb Swedpanga kaartidega, mida meie terminalid ei loe. Sõrmega katsudes on tunda, et kaardi kiip on sügaval lohus. Kindlasti pöördume antud teemaga panga poole ja loodame, et saavutame kõigi jaoks võimalikult kiire ja mugava lahenduse.

Lugupidamisega,

Rimi Eesti
Põrguvälja tee 3, Pildiküla, 75308, Estonia
www.rimi.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.09.2017 16:37:05 vasta tsitaadiga

tänapäeval see magnetriba üldse töötab veel?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2017 16:46:38 vasta tsitaadiga

Porno Parm, miks ei tööta, ikka töötab. Mujal maailmas on endiselt päris palju veel ainult magnetriba kasutusel.
Meie terminalid peaksid ka kõik magnetribaga endiselt toimima, näinud mitmeid kordi terminalil teadet "Kasuta magnetriba".
Kassiirid tavaliselt on laisad ja üritavad ikka kiipi tööle saada, muidu nad peaksid hakkama allkirja kontrollima või lausa dokumenti küsima.

USA-s oli 3a tagasi üldse terminal kust tõmbasid magnetriba läbi ja võttis summa kaardilt maha ilma midagi rohkem küsimata.
Turvalisus missugune. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 04.09.2017 16:50:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2017 16:50:01 vasta tsitaadiga

bladerunner, teoreetiliselt töötab, aga kui on seadistatud, et peab ekslusiivselt kiipi kasutama, siis magnetribast pole kasu.
Keegi targem võiks seda selgitada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.09.2017 20:24:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
bladerunner, teoreetiliselt töötab, aga kui on seadistatud, et peab ekslusiivselt kiipi kasutama, siis magnetribast pole kasu.
Keegi targem võiks seda selgitada.

Kaardi tootmisel (personaliseerimisel, st. jah, eraldi on ka tooriku tootmine) on kõik kontrollid magnetriba põhised - esimene etapp magnetriba kodeerimine, edasi laserdatakse või tuleb embosserist reljeefne kiri, kiipide (nii füüsilise kui RFID) kodeerimine on liinil viimane samm.
Iga sammu juures kontrollitakse magnetriba pealt, et kas õige kaart on parasjagu seadmes - kui pole jääb liin seisma ja inimene torgib, et mis viga.

Praktiliselt on see "seadistatud, et peab ekslusiivselt kiipi kasutama" puhtalt terminali pool, kaardil endal (kui pole just magnetiga üle käinud ja ise asja seadistanud) on kõik funktsioonid olemas ja toimivad.
On mõned kohad sel planeedil kus annab krediitkaardiga veel ka "analoogis" maksta - tõmmatakse läbi kopeeri andmed tshekkile ja see liigub siis kunagi panka.

(Olen kirjutanud softi mis neid kaarte toodab + konkreetsete liinide peal asju testinud ja seadistanud - "tsipa" on kokkupuudet)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2017 20:27:33 vasta tsitaadiga

Fallback tehakse kassas ikkagi magnetribale. Nii et 3 korda kaart valesti sisse ja saadki magnetribale
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.09.2017 21:49:33 vasta tsitaadiga

Tuleb niivähe osta, et saad magnetit kasutada icon_smile.gif
Kuigi see 10.- vähe, see ainult kohalikus poes ok.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 09:27:27 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tuleb niivähe osta, et saad magnetit kasutada icon_smile.gif
Kuigi see 10.- vähe, see ainult kohalikus poes ok.


Ee mida? Ajad magneti viipemaksega segamini?
Mis viipesse puutub, siis näiteks Circle K´s saad ka üle 10 euro puhul viipemakse teha. Lihtsalt siis tuleb ka PIN sisestada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 09:30:40 vasta tsitaadiga

Kas see limiit nüüd 20 pole viipel? Ma võtan vahel makseid vastu ja LHV kaardiga läks 12 eurone makse ilusti viipega läbi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 05.09.2017 09:49:59 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas see limiit nüüd 20 pole viipel? Ma võtan vahel makseid vastu ja LHV kaardiga läks 12 eurone makse ilusti viipega läbi

Viipel pole limiiti, lihtsalt ca 10 eurosed (vahel veidi rohkem, sõltub pangast) maksed saab teha PIN koodi sisestamata.

PINi küsitakse suuremate summade puhul ja ca igal 10ndal korral (st. kui oled teinud 8-10 pisikest ostu, siis ühel hetkel küsitakse PINi). See ostude lugeja sõltub ka pangast veidi, soovitus pangale on 10 eurot ja kord 10ne makse puhul.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 09:53:41 vasta tsitaadiga

No ta ei pidanud PIN'i sisestama. Ütlesin ka, et mäletamist mööda sai kuni 10eur maksta aga sellepeale kaardi omanik vastas, et 20 eur on tal see limiit. Või oli mingi üldine glitch.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 10:00:29 vasta tsitaadiga

Keegi võiks LHVle öelda, et nad muudaksid kodulehel teksti. Hetkel õpetavad kliente, et üle 10 euro üldse viibata ei saa

--
https://www.lhv.ee/et/viipekaardid#a1225p2
Sellist pangakaarti saab kasutada nagu tavalist kaarti, kuid alla 10-eurose makse puhul võib kaardiga maksta ka viibates. Kaardimakseterminali, mis võimaldab viipemakset, tunned ära märgistuse järgi. Viipemakse tegemiseks piisab kaardi terminali juures viipamisest ja tehing on sooritatud. Sulle kuvatakse terminali ekraanil ka juhiseid ja info makse õnnestumise kohta.10 eurot ületava ostu eest tuleb viipekaardiga maksta vanaviisi; panna kaart terminali ja sisestada PIN-kood.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2017 10:20:15 vasta tsitaadiga

naljakas, et see kaart oligi LHV oma millega see viipemakse läbi läks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.