|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Viia HV veteran postituste arvu ja staaipõhiseks? |
| Jah |
|
70% |
[ 179 ] |
| Ei |
|
10% |
[ 27 ] |
| Ükskõik |
|
18% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 253 |
|
| autor |
|
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
05.05.2004 22:42:21
|
|
|
oeh, kui mõttetu vaidlus, kaotaks üldse need postituste arvu koos igasuguse staatusega ära, usun, et paljudel kaoks stiimul a la 20 posti per/päev ära teha, et saada endale kreisi/veterani tiitel ning siis pehmelt öeldes tähtsana end tunda .
Kui, siis paneks lihtsalt mingi staatuse ainult regamise aja järgi, sest niipalju, kui mina täheldanud olen, enamus, kes HV algusaastal siia tulnud on, enne mõtlevad, siis kirjutavad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
05.05.2004 23:12:53
|
|
|
tugev piir tuleks tõmmata uue kasutaja ja vanema olija vahele
kas on 400 või 700 posti on suht pohh
aga 17 või 700 on küll juba suur vahe
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
06.05.2004 00:28:37
|
|
|
0-1000 - midagi ei tule!
1001-x (<2aastat) - HV kasutaja
3000-... (>3aastat) - Hinnavaatleja
Hea oleks ka kui rangi asemel oleks kirjas kas siis mode või admin.
EDIT: Mõtlesin ringi
Kõik jääks samaks. Ainult HV veteran muudetakse HV kasutajaks või Hinnavaatlejaks.
HV veteran, hakkab siis olema "auliige", kelle valib administraator.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
06.05.2004 00:44:25
|
|
|
kui aus olla,
siis postituste arvu järgi nüüd küll ei tohiks hinnanguid panna
mõni kirjutab igale poole oma arvamust "mulle see asi meeldi" "ma küll ei tea kuuidas seda probleemi lahndatakse" (üs kirjutab pläma)
teised aga kirjutavad siis oma postituse, kui nad teavad lahendust kellegi probleemile või oskavad anda juhiseid abivajajale
kuidas siis hinnata?
ja pealegi kas plämajad peavad saama siis foorumi risustamise eest veel tunnustuse?
(eriti neet 1kuu vanused pätakad e. 1kuu tagasi liitunud)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2004 07:29:19
|
|
|
... mingil hetkel tekkis idee, et ränk võiks olla seotud pigem postituste arvuga päevas. Niimoodi saaks vähemalt ettekujutuse, kes kui aktiivne foorumis on. Loomulikult pole sellest tolku otsustamaks, kas aktiivsus tuleneb ohtrast läbust või millestki muust, kuid igal-juhul, oleks ränk sellisena informatiivsem, kui praegu ...
| Ohohh kirjutas: |
| ttt, sa ei saaks seda teada, kui DigeBeni ka oleks 3 kuuga veteraniks saanud, sest tema on liitunud 2001 lõpus juba. Sa 2003 alguses... |
... olge täitsa mureta, isegi kui HV veterani staatus oleks saavutatav 4 aastaga, oleks mul see üsna pea jälle tagasi
Informatsiooniks niipalju, et praegused kõige varasemad liitumiskuupäevad, pole kah päris õiged, kuna foorum alustas tegelikult veel märksa varem, kuid mitme foorumi upgrade tagajärjel, ei kajastu enam seda kõige varasemat statistikat. Ma ei mäleta täpselt, kui kaua võttis aega minul, et 2k posti täis saada, kuid kindlasti tundub see praeguse olukorra taustal, ebanormaalselt pika ajana ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 06.05.2004 07:43:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
06.05.2004 07:33:14
|
|
|
äkki vaataks vahelduseks, kuidas on asi lahendatud mujal (maailmas)
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
06.05.2004 07:34:42
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... mingil hetkel tekkis idee, et ränk võiks olla seotud pigem postituste arvuga päevas. Niimoodi saaks vähemalt ettekujutuse, kes kui aktiivne foorumis on. Loomulikult pole sellest tolku otsustamaks, kas aktiivsus tuleneb ohtrast läbust või millestki muust, kuid igal-juhul, oleks ränk sellisena informatiivsem, kui praegu ... |
Siis võiks ju natuke karmima pilguga vaadata spämmarite peale ja vastavaid abinõusid rakendada
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.05.2004 08:24:56
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mingil hetkel tekkis idee, et ränk võiks olla seotud pigem postituste arvuga päevas. Niimoodi saaks vähemalt ettekujutuse, kes kui aktiivne foorumis on. Loomulikult pole sellest tolku otsustamaks, kas aktiivsus tuleneb ohtrast läbust või millestki muust, kuid igal-juhul, oleks ränk sellisena informatiivsem, kui praegu ...
|
See postituste arv päevas ei näita ka tegelikult midagi olulist, ikka sisu loeb. Läbuda on küll muidugi võimalik iga päev, kuid selle tegevuse õhutamine vist meil eesmärgiks pole. Ja negatiivsed rankid pole momendil otseselt kõne all.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2004 12:24:12
|
|
|
XYZ
... see variant on vähemalt midagi, mille järgi saaks järeldusi teha kasutaja aktiivsuse kohat foorumis. Ülejäänud pakutud variandid oleks suht passiivsed ja isegi kui 2 aastat foorumis kasutajat omada, ei pruugi see olla veel piisavaks eelduseks, et HV veterani tiitlit ära teenida, kui kasutaja külastab HV-d vaid korra kuus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
06.05.2004 12:25:43
|
|
|
Aga kas siis tänased seisud nullitakse ära ???
mõnele vennale see kindlasti suur löök
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2004 12:30:24
|
|
|
| Eser kirjutas: |
Aga kas siis tänased seisud nullitakse ära ???
mõnele vennale see kindlasti suur löök |
... jupp nööri ja tugev oks lahendab selle probleemi mõnele see kohe eluküsimus ma vaatan
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.05.2004 12:37:18
|
|
|
selge see, et asi tulex ka ajapõhisex teha!
need 3 kuu veteranid ajavad naeru peale üldiselt, kuigi on ehk ka erandeid...
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
06.05.2004 12:45:33
|
|
|
näe, ma võiks kah ennast teatud mõttes veteraniks lugeda, liitunud väga ammu, kasutanud stabiilselt ja palju, aga näed poste pole üle 2000-gi. ju siis ei ole viitsimist igas mõttetus kohas oma suud paotada, vaid seal kus midagi öelda on.
see veterani teema on suva, praegune kärab küll, kui tõesti lisada see "vanusepiirang", et näiteks minimaalne aasta või nii. ma ise aga ei näe selles mingid probleemi ega vajadust muutmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
06.05.2004 12:51:46
|
|
|
Pohh need postid, Muutke parem HinnaVaatluse nimi ära , kõikidele kes asjaga kursis on iseloomustab see HinnaVaatluse nimi nagu IT-d ja arvuteid, aga suuremale osale ütleb see nimi täpselt seda mida ta ka kirjakeeles tähendab. Like, mööda linna HinnaVaatlus särk seljas rallides jääb asjale halb maitse man.... mõeldaks, et voot, tüüp on päris segi kamminud, mingi käib ja passib hindu muudkui. Alati kui ma soovitan kellelgi HinnaVaatluse foorumist nõu küsida, sisi nagu vaadatakse otsa, et DUH...nagu, mis ma neist hindadest ikka passin, mul on arvutiga abi vaja. Üldse, ütled, et noh vaata ma lähen eesti suurimasse, IT foorumisse ja trükid HV.ee sisse, ning esilehe kargab suurelt Hinnavaatlus..... siis tavaliselt tahetakse igetama hakata ja parastama, et nääd, valele lehele sattusid.
Igatehes....hea koht aga nimi on kuidas on..samas, ega nimi meest (foorumit) ei riku
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
06.05.2004 12:59:50
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mingil hetkel tekkis idee, et ränk võiks olla seotud pigem postituste arvuga päevas. Niimoodi saaks vähemalt ettekujutuse, kes kui aktiivne foorumis on. Loomulikult pole sellest tolku otsustamaks, kas aktiivsus tuleneb ohtrast läbust või millestki muust, kuid igal-juhul, oleks ränk sellisena informatiivsem, kui praegu ...
------
... see variant on vähemalt midagi, mille järgi saaks järeldusi teha kasutaja aktiivsuse kohat foorumis. Ülejäänud pakutud variandid oleks suht passiivsed ja isegi kui 2 aastat foorumis kasutajat omada, ei pruugi see olla veel piisavaks eelduseks, et HV veterani tiitlit ära teenida, kui kasutaja külastab HV-d vaid korra kuus ... |
sa siis arvad ,et passiivne HV vaataja ei saa HV foorumil toimuvaga kursis olla?; ala peab iga päev 10 x kuhugi midagi pritsima - ma olin siin, ma olen nii aktiivne (väike sarkasm)
yldiselt hea näide oleks stepzter kes on ka 2001 sygisel "liitunud" ja omab ~7 x vähem poste kui sul
IMHO räägib siis kui midagi öelda on v kui kellegi lauslollus selleks sunnib
ehk siis 10 postitust nädalas võib ka normaalne olla
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
06.05.2004 13:02:45
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
XYZ
... see variant on vähemalt midagi, mille järgi saaks järeldusi teha kasutaja aktiivsuse kohat foorumis. Ülejäänud pakutud variandid oleks suht passiivsed ja isegi kui 2 aastat foorumis kasutajat omada, ei pruugi see olla veel piisavaks eelduseks, et HV veterani tiitlit ära teenida, kui kasutaja külastab HV-d vaid korra kuus ... |
Kõige suurema objektiivsuse tagaks seni pakutud variantidest hindamiskomisjon, samas kahtlen sügavalt, et midagi sellist viitsitakse pikaajaliselt tegevuses hoida. Sest loodetavasti jääb HVF-i aktiivi silmis see ranki ja postituste arvu asi teisejärguliseks. Nad on oma kohal, et (eriti uued) liikmed saaksid mingit aimu neile vastanud isikute kohta aga samas ei tohi mingil juhul taolisi asju üle tähtsustada. Mõne isiku kõige esimene postitus (s.t. tollel momendil ainus postitus) võib teinekord olla tükk maad õigem kui kümne veterani oma kokku - kasvõi kobina soolona minupärast.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
06.05.2004 13:16:40
|
|
|
ärme nüüd hindama küll hakka.. muidu kisub reip.ee'ks Las olla postituste ja vähemalt 2a seos.. ja käib küll Ning need sepid kes seda lihtsalt ei vääri.. neilt saab selle maha võtta ja näiteks HV sant panna
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
06.05.2004 13:38:07
|
|
|
| võtame üldse 2ra....?! milleks niipalju jama selle ümber.?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
06.05.2004 14:14:56
|
|
|
mõelge välja mingi selline suhe näit nagu aktiivsus mille parameetrid on:
postituse lugemine (e. kui palju postitusi on läbi lugenud... ühe postituse lehekülje läbi lugemine võtab aega vähemalt minut, kui on alla minuti siis ei arvestata), postituste arv mingi aja suhtes ja läbustamisega on võimalik saada miinuspunkte (ja/või blokeeritakse mingiks ajaks punktide kasv + mida rohkem miinuspunkte saab/mingi aja jooksul seda mitu korda pikeneb punktide kasvu seisu/plokeerimise aeg )
ühs. nagu http://php.center.ee lehel on punktide kogumine.
plus võiks sisaldada ka rate süsteemi nagu torufoorumis (lambaks tituleerimine )
HV -l võiks olla ka küsitlused ( nagu teadagi, info/küsitlusuuring maksab )
isegi jubinatele saaks hinnangut panna mida hv.ee HinnaVaatluses näha on nii saate seda infi ka hiljem müüa
(e. arvutipoed teavad mis maitseb enam ja mida tasuks rohkem müügile võtta... näiteks eriti jama on siis kui tahad midagi osta ja tulemus on see , et seda jubinat saab vaid ühest poest ja ette tellides ... (eriti näit musta värvi jubinate kohta käib jutt))
samas võiks leida kasutajaid üles ka nõnda et http://www.hv.ee/user/kose2ik/ (ning suunab ümber minu profiilile)
plus pildigalerii oma PC-st võiks olla (max näit 4 pilti)
õpetused võiks ka siin olla (e. kokkuvõtted mingist teemast näit LCD omast mis on mitusada lk-pikk ja sealt mingi vajaliku ifo välja skännimine on ikka jube vaev).
õpetuse kirjutamise eest saaks ka punkte ( kisub http://www.riistvara.ee poole )
Lsaks igasugu HV kampaaniatega liitumisega (näit. SETI@hinnavaatlus.ee või T-särkide ostmine või kokkutulekul käimisega) saab poonus punkte...
ja kõikidest nendest parameetritest koostatakse valem mille tulemusel pannakse kasutajale hinnang
ja lõpuks ... mida iganes ...
_________________

viimati muutis kose2ik 06.05.2004 14:21:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.05.2004 14:20:57
|
|
|
kujutad ette ka millist koormust võivad need pildid andmebaasidele, serveritele ja kurat teab millele avaldada
ja ega see ruum ka just kuigi odav pole, mida siis adminnid peaksid (kõvasti) juurde ostma
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
06.05.2004 14:22:17
|
|
|
to: phleg
No jah, kuid sellest asjast nüüd DigeBenile küll rääkima ei pea, ega siis kohe kõik vennad, kellel üle 2000 postituse, ei ole läbustajad. Ma pakun, et DigeBeni kohta käib vastu pidi, kuna 'ametilt' on ta siin moderaator ja ilma postitamisteta ta seda 'ametit' korralikult pidada ei saaks, stepzter aga kahjuks seda pole.
Aga jah, postituste arvudest päevakohta...sellest küll midagi järeldada ei saaks
viimati muutis corvette 06.05.2004 14:28:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
06.05.2004 14:27:45
|
|
|
sa ei tea mida tähendab suunamine (teise serverisse) [(või ruumi vargus või parasiitsus)] või miks mitte nö. et Riistvara müüvate firmade sponsorlus (laieneb ju sellega reklaamipinna võimalus) uue lisaserveri näol
tuleb mõelda igat pidi läbi (nagu väitlusega n võimalik seletada lahti et varas on hea , sest ta teeb head (enda jaoks) aga ärge kalduge mõttest eemale selliste näidetega , kuna see nö piltlik näide)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
06.05.2004 14:30:51
|
|
|
| tsitaat: |
ju siis ei ole viitsimist igas mõttetus kohas oma suud paotada, vaid seal kus midagi öelda on.
|
see on tõesti õige jutt, enamus probleeme, mis siin püstitatakse, on siit läbi käinud ning tõesti ei viitsi enam vastata sama asja igale poole, kui otsingut kasutades leiad 99% tõenäosusega lahenduse.
Ning kogu seda teemat lugedes tekib imestus, mis küll ajendab inimesi taga ajama sellist mõttetust, nagu siin on Palun väga, teeme lahenduse - teatud aja möödumisel regamisest või postituste arvu täissaamisest saab igaüks endale vabastaatuse määrata ning sinna kirjutada siis, mis hing ihaldab (HV veteran, HV asjapulk või mida iganes )
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2004 14:42:19
|
|
|
phleg
... mida siin arvata, minu kogemuste kohaselt, postitab aktiivselt HV tegemistet osa võttev kasutaja üsna ohtralt ja seesugused passiivsed pealtvaatajad, nagu stepzteri, on pigem erand, kui reegel. stepzter hiilgab nii mõneski osas oma laialdaste teadmistega, kuid HV-s toimuvast, võtab üsna passiivselt osa, seega pole tal nagu erilist põhjust ennast HV veteranina tundagi.
Siinkohal ongi nüüd kaks aspekti - teadmised ja kohalikust elust osa võtmine ! Kas piisab vaid teadmistest, et kohe HV veterani staatus ära teenida või peaks ikka rohkem panustama kommuuni ühisele tegevusele ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
06.05.2004 15:26:07
|
|
|
| Plin500, mina oleksin nõus
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2004 15:30:28
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
Palun väga, teeme lahenduse - teatud aja möödumisel regamisest või postituste arvu täissaamisest saab igaüks endale vabastaatuse määrata ning sinna kirjutada siis, mis hing ihaldab (HV veteran, HV asjapulk või mida iganes ) |
... pole nõus, kuna sellisel juhul tekib järjekordne võimalus hiilata mingite mõttetustega, nagu asukoha puhul - puu taga, monitori ees - vms. ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 06.05.2004 15:52:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.05.2004 15:47:03
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... pole nõus ! Sellisel juhul tekib järjekordne võimalus hiilata mingite mõttetustega, nagu asukoha puhul - puu taga, monitori ees - vms. ... |
Ent mingi kindlaksmääratud valik ?
Kuigi ikkagi tundub see ümber süstematiseerimine natuke mõttetu
Võiks kõik rank'id peale sellise HV Veteran'i, nagu taotletud siin teemaalgataja poolt, maha võtta !
"Kreisi Kasutaja" ei ole tihti millegi poolest pädevam kui "HV Kasutaja"
IMO
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
06.05.2004 16:16:59
|
|
|
| Elof kirjutas: |
Kuigi ikkagi tundub see ümber süstematiseerimine natuke mõttetu :roll:
Võiks kõik rank'id peale sellise HV Veteran'i, nagu taotletud siin teemaalgataja poolt, maha võtta !
"Kreisi Kasutaja" ei ole tihti millegi poolest pädevam kui "HV Kasutaja"
IMO |
pädevusega ei ole siin jah midagi pistmist (=:
ainuke asi mida HV võiks kohe sisseseada oleks -> modede rank, mis tavaliselt vist on "HV veteran" asendada lihtsalt moderaator "tiitliga"
kõigil selge kellega tegu ja vahet pole palju tal neid postitusi ja liikmeaastaid on - kui "mode" saatus anti ju ta seda siis väärt on
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.05.2004 16:22:08
|
|
|
| hetkel siis 114 poolt, 12 vastu ja 33 erapooletut... kuidas siis jääb selle veterani staaipõhiseks muutmise asjaga? kas tehakse ära või mitte? ootaks nüüd administratsioonipoolse seisukoha ära ja siis võiks teema kinni panna
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
06.05.2004 18:54:13
|
|
|
| Mnjah, see, et modedel võiks olla eristaatus on mõistlik. Staatus "moderaator" lingina, millele vajutades näeks, millistes foorumites kasutaja mode on. Suurem osa neid "2 aastat 3000 postitust" inimesi on vist nigunii moded kah.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
06.05.2004 19:57:52
|
|
|
Minule on silma hakanud veidrus - jahutakse rohkem avataride ja rankide/postide ümber, mitte arvutite ja nende detailidest
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
06.05.2004 20:08:53
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
Minule on silma hakanud veidrus - jahutakse rohkem avataride ja rankide/postide ümber, mitte arvutite ja nende detailidest  |
Lihtsalt nii palju arvutialaseid probleeme on oma lahenduse kuskil foorumisügavustes leidnud ja rahvas kasutab otsingut selle lahenduse leidmiseks. Nüüd ei jäägi muud üle kui hakata jahuma muude teemade kallal.. Samas on ju väljas ilusad ilmad
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
06.05.2004 20:44:46
|
|
|
Minu ettepanek: Veterani staatuse jagamise õigus on teatud komisjonil (olgu see kas admin(id), kõik moded, "Veteranid" vms).
Kui kasutaja jõuab teatud piirini, ütleme 2000 posti + 2 aastat, siis võetakse tema rank'i muutmine "päevakorda".
Kui auväärt komisjon leiab, et kasutaja on lihtsalt üks järjekordne tühipaljas läbur, siis ei saa ta "Veteraniks" ja on "Kreisi" edasi (hullematel juhtudel erirank).
Kui kasutaja on väärt "Veterani" rank'i, siis see omistatakse talle.
Niiviisi on IMO kõige parem, komisjonil ei tohiks palju tööd olla ja vähemalt iga mats "Veteraniks" ei saaks.
Samas toetan seda eraldi modede "märgistamist".
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
06.05.2004 20:55:23
|
|
|
Nagu ma aru saan, pooldab enamus teist seda...See aga minu meelest näitab seda, et te vaatate inimesi postituste järgi. Minu jaoks on küll suht savi, kas inimene on veteran või algaja. Äri mõttes võib ju küll vaadata igaksjuhuks üle, aga samas...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
06.05.2004 21:08:06
|
|
|
Koopamehe ettepanek on täiesti mõistlik minumeelest.
Samas nõustun Sahibi mõttega, et rohkem tegeldakse "kellade-viledega", kui foorumi ülesande (nõuandmine, it-alane arutelu) täitmisega.
Aga tegelikult on mul väga pohhui. HV-kasutajaks ma jään niikuinii, taevas jääb ikka sama siniseks.
Suht suva, milline see "organisatoorne" pool on, peaasi, et ikka kirjutada saab
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
06.05.2004 21:11:04
|
|
|
IMO võiks jääda kõik nii nagu oli...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
06.05.2004 21:25:49
|
|
|
Mm...karta on, et suured muudatused on tulemas koos php uue versiooni tulekuga...vähemalt kokkutulekult jäi tiba infi kürva taha
Seega arvan, et seda rankide värki ei teha kah enne ümber...
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.05.2004 23:35:14
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Minu ettepanek: Veterani staatuse jagamise õigus on teatud komisjonil (olgu see kas admin(id), kõik moded, "Veteranid" vms).
Kui kasutaja jõuab teatud piirini, ütleme 2000 posti + 2 aastat, siis võetakse tema rank'i muutmine "päevakorda".
Kui auväärt komisjon leiab, et kasutaja on lihtsalt üks järjekordne tühipaljas läbur, siis ei saa ta "Veteraniks" ja on "Kreisi" edasi (hullematel juhtudel erirank).
Kui kasutaja on väärt "Veterani" rank'i, siis see omistatakse talle.
Niiviisi on IMO kõige parem, komisjonil ei tohiks palju tööd olla ja vähemalt iga mats "Veteraniks" ei saaks.
|
ei ole mõistlik.
1) tekib, nagu juba mainisin, pugemine (niikuinii tekib)
2) siis peab veel vaatama, kes saab sinna komisjoni ja peab välja töötama mingi süsteemi, kuidas sinna saada
3) kui punkt 2 on lahendatud, tuleb kindlaks teha, millise süsteemi alusel ja kellel on õigus valida neid, kes sinna komisjoni saavad, mis arutab, kes veteraniks saab
4) kuidas tagatakse, et need, kes valivad komisjoni kui ka need, kes kuuluvad komisjoni, mis veteraniks kinnitab, oleks ikkagi "õiged" kasutajad, mitte mingid libakasutajad, kelle mõni veteraniks saada soovija on tekitanud
5) punktis 4 juhul tuleb tõsiselt ümber teha HV registreerumine, see tuleks teha nimeliseks jne. igatpidi tuleks tõendama hakata, kes on täpselt kes ja et mingit kõrvalehiilimist kehtivast süsteemist ei oleks
6) kui nüüd oletada, et punktides 2-5 toodud raskused on ületatud, siis kuidas hakkab see komisjon tegutsema? virtuaalselt? koos käies? olen 100% kindel, et tavaliselt ei teki võimalust, kui kõik komisjoni liikmed oleks esindatud, mõnel lihtsalt pole aega jne. seega seaksin ma juba praegu kahtluse alla komisjoni pädevuse otsustada, kellele mida määratakse
kõik see kokku kujutaks endast suurt tohuvapohu ja bürokraatia kaadervärki, et HV-l ei jääks ilmselt aega oma põhitegevusega tegeleda või kui jääks, siis tahes tahtmata ei oleks see süsteem korralikult töövõimeline. ega me siin mingit erakonda ei loo.
alati kui on tegemist mingite "valimistega", siis hakkavad mul kõrvus kohe häirekellad helisema, sest mistahes demokraatlikud ja õiglased valimised on tegelikult niivõrd keerukas ja mahukas ettevõtmine, millest paljudel pole õrna aimugi, üldiselt tegelevad selliste asjade korraldamisega selle ala eksperdid. vastasel korral võib ülimalt kergesti juhtuda, et "tulemused" on ebaõiged ja ebaõiglased. demokraatia on oma olemuselt kohati ülimalt kergesti purunev, kui valesti kasutada selle alustalasid, milleks on õiglased valimised jmt. seepärast ma ei poolda ka mitte mingil juhul mingit valimiste süsteemi HV-s, sest see tooks niikuinii endaga kaasa paksu verd, hõõrumisi ja pahandust, sest suur osa siinsetest kasutajatest ei ole antud valdkonna spetsialistid kahjuks
nii et see ettepanek minu poolt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
07.05.2004 09:41:11
|
|
|
Ei saa mitte vaiki olla...
Mina toetan 100% dvd vaderi algatust ja seda siin teemas juba välja toodud põhjustel.
Täiendaksin seda paari punktiga (mis on ka tegelikult juba välja toodud):
1) Veterani staatuse saaks (ajutiselt) ära võtta modede ettepanekul adminnide poolt (s.t. läburitele vesi peale).
2) Samadel tingimustel anda teenetega tegelastele veterani staatus (või mõni muu spetsiaalselt seks puhuks loodud rank) varem. Lihtne näide - kasutaja HacaX, müts maha tema ees. Seda aga muidugi vaid kandidaadi enese nõusolekul.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.05.2004 10:17:13
|
|
|
dvd vader, komisjon oleks salajane , ning nt Tanel valiks liikmed. ise ka vaikselt pooldan juba seda komisjoni varianti. läburid saaksid eristaatuse ja asjalikud vennad jällegi selle mille on ära teeninud
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
07.05.2004 10:31:48
|
|
|
kui nüüd aus olla, siis mina ei vaata juba paar aastat postitajaid nende rank`i/postituste arvu järgi. Näen siin hordides niisama läbustajaid... ikka suurema postituste arvu pärast. Vaatan nime! Kõik vähegi pikemad teemad ja mind otseselt mitte huvitavad scrollin ma lihtsalt läbi.. avatar/nimi on see mille järgi ma peatun ning loen postitaja sõnumi läbi. Loen ma yldjuhul vaid teada-tuntud tegijate postitusi. Olen õppinud et naljalt midagi tarka suvalt kreisi kasutajalt/ uuematelt veteranidelt ei tule. Päris isiklikult ärge nüüd asja võtke.
Hallil ajal teavitati mind kohe, et muuda/paranda jne nupp on olemas. nüüd ma vaatan juba ammu, et sellest lugu ei peeta. Saab ju nii kokku vaid yhe postituse. Nagu seegi mida ma siia kirjutasin võikse vabalt teha osade kaupa. Laseks kellelgi midagi korra vahele öelda ja paneks uue mõttetera.. ja score tiksub.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.05.2004 11:27:22
|
|
|
"Muuda" nupu kasutamise pärast mina isiklikult ei tõsta enam sellepärast kisa, et korra sain juba selle eest neutraalse hinnangu.
Mitte, et see nii hull asi oleks (mitte just kuigi tõsiseltvõetava kasutaja käest ), aga mina küll ei viitsi seda sõimu kuulata pärast.
Ja viimase aja uued kasutajad kipuvad olema need, kes on kuskilt zone või torufoorumist pikalt saadetud, ning siis tulevad viimases hädas siia. Ja neis foorumites on vaenulikkus kombeks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
07.05.2004 11:37:47
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Ja viimase aja uued kasutajad kipuvad olema need, kes on kuskilt zone või torufoorumist pikalt saadetud, ning siis tulevad viimases hädas siia. Ja neis foorumites on vaenulikkus kombeks  |
just eriti zone- ja toru foormusist tulijad suuremaks probleemiks ongi. Suhtun viimasel ajal ERITI teatud eelavramustega .04 aastanumbriga liitujate osas. Aga vaata ja imesta kui järjekordne vend on selle aasta numbris prestiie rank`i saanud. Tõesti yliandekas vend aga liitus lihtsalt nii hilja?
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rastafari
HV Guru

liitunud: 24.06.2002
|
07.05.2004 11:47:41
|
|
|
Esimese tuhinaga hääletasin poolt aga peale selle kõige läbilugemist on minul isiklikult täiesti suva nendest rankidest. Ise uue tulijana kunagi juba vaatasin, kes ikka asjalikku juttu ajas, mitte rank'i järgi, on tegija.
Mingi nädalake paar HV jälgimist ja enamus tegijaid mind huvitavatest teemadest on selged, seega pole mingit vahet, kes mis sildi endale rinda riputab, maksab ikkagi see, mis suust välja tuleb.
Ja kui neid rank'e väga vaja on, siis minu arvates väärivad veterani nime siin ainult miski 15-20 tegelast, mitte rohkem ja mina ise sinna küll veel ei kuulu.
|
|
| Kommentaarid: 511 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
432 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
07.05.2004 11:50:20
|
|
|
| Mõmm kirjutas: |
Ja kui neid rank'e väga vaja on, siis minu arvates väärivad veterani nime siin ainult miski 15-20 tegelast, mitte rohkem ja mina ise sinna küll veel ei kuulu.  |
vaata minumeelset samuti. Uskuge või mitte, aga mina näen siin foorumis 15-30 Veterani! See rank seal nime all on minujaoks nagu hane selga vesi., v. a. nendel vähestel juhtudel.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
07.05.2004 12:08:54
|
|
|
Alguses oli kuningas.
Siis tuli feudaalühiskond.
Kommunismi jätame vahele...
Millal demokraatiasse jõuame?
Vaadake, et te õllehinda ei tõsta, muidu see valitsus ei pidanud kaua püsima, ajaleht räägib.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
07.05.2004 12:26:10
|
|
|
HV-CITY.... 8)
minge vaadake õues ka ringi, ilus ilm
njahh, paigalseis on tagasiminek, nii et leiutage. hullemaks ikka ei lähe:)
viimati muutis pennu 07.05.2004 14:01:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
07.05.2004 12:44:29
|
|
|
Noh ma arvan, et maks seda nii ühekülgselt vaadata. Kuna see teema üles tõsteti ja vastuseid suurt palju siis tundub, et asja vastu tuntakse huvi.
Ja need inimlikud omadused@ Teisi varakuse, töökoha, palga, populaarsuse jne. järgi paika panna on ju üsna tavaline nähtus. Samas võibolla tunneb
mõni vähemkogenud kasutaja-abiotsija sellest kergendust(rõõmu, kindlustunnet või mida iganes) et ka kogenud("auastme jms. järgi) tegelased
ei pea paljuks oma kogemusi-teadmisi jagada. Ma isiklikult ei usu eriti, et moded laseksid siin Xk sõnumite kaupa ainult läbustada.(olen küll ka ise nii mõnegi
kasutu ja mõttetu asja lendu lasknud). Nii et tegelikult oleks huvitav näha, et millise lahenduse kasuks otsustatakse. Ja kui ei paku pinget, tundub mõtteu,
ei meeldi kohe üldse jms. Siis võibolla tasuks asjasse ikkagi heatahtlikult suhtuda, kuna tundub et paljudele on seda ikkagi tarvis on, kasvõi muigega
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|