|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.08.2017 15:44:29
|
|
|
| tundub väga probleemne telefon. Üle ühe posti mingi häda sellega.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
02.08.2017 15:46:51
|
|
|
No üldiselt võetakse foorum lahti siis kui mingi probleem on...Niisama kiitma keegi väga ei kipu jah
Ise ka oman juba mitu kuud ja pole midagi halba öelda...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.08.2017 15:49:07
|
|
|
| jah nagu dsg kastidega. Väga halvad, sest internetis ainult paha kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.08.2017 18:56:30
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju |
Kurdavad põhiliselt need, kes Nexust/Pixelit ei kasuta. Muud tootjad paraku vaid rikuvad Androidi ära.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.08.2017 19:58:22
|
|
|
Guugli oma seadmele ei lähe koolieelikute kirjutatud vigased/optimeerimata softijupikesed peale?
Ise oma S7-ga ei oska küll suurt miskit kurta. Sync ja geps pidevalt sees, ööga kaob akut mingi 3%, kui kogemata juhtub, et olen unustanud ööseks laadimisalusele visata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
02.08.2017 23:53:32
|
|
|
| Mina jätan siiski S8 ostu vahele. Peab tunnistama, et S8 annab lootust, et S9 tuleb väga hea nutitelefon.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.08.2017 12:06:44
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Guugli oma seadmele ei lähe koolieelikute kirjutatud vigased/optimeerimata softijupikesed peale? |
Lähevad ja mingeid jamasid ei tekita. Näiteks Profile Scheduler + Samsas normaalselt tööle ei saanudki, säti kuidas tahad. Nexus 5-st aga 6P-ni lõdvalt samade seadetega töötab. Muudest kiiksudest rääkimata. Akumuresid oli korra, N6 peale üleminekut Nougatile, aga seda oli arvata, factory reset aitas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
03.08.2017 22:21:17
|
|
|
Olen nende seas, kes sai eeltellitud S8+ telefoni.
Ei oska kommenteerida mingeid probleeme või vigu.
Aku kestab vabalt kuni 2 ööpäeva mõõduka kasutamise juures. Ainus mida sees hoian on andmeside. Muud asjad vastavalt vajadusele.
Tarkvara toimib laitmatult, üsna tihti on mingid uuendused.
Bixby nupu lülitasin mingi programmiga välja. Ise olen igati rahul.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.08.2017 09:21:44
|
|
|
no nüüd on tsipa üle 59h old seinast eemal ja akut 25% järgi. täitsa lampi nagu kas üks ööpäev või siis kaks ja pool :S
Edit: Lasin eile Panzerglassi koos silikoon ümbrisega paigaldada Starcomis, no ja sõidan siis koju ja üleval pool ekraanil väga kehv puutetundlikus... krt klaas lahti. Tegin kõne sinna, öeldi, et tulge tagasi aga nädalavahetusel tehnikud ei tööta. Nii et jääb esmaspäevaks. Pluss mis ma veel märkasni, kui neil kodulehel on kirjas, et läbipaistev klaas + silikoon, siis paigaldati ikkagist mustade äärtega, mis minumeelest teeb telefoni ekraani kuidagi väiksemaks :S
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
07.08.2017 12:45:46
|
|
|
Softi kalad jätkuvad . Nagu eespool kirjutasin siis lülitades vahepeal sisse-välja näotuvastuse, ei saanud iiriste tuvastust enam sisse lülitada. Funktsionaalsuse taastas ainult Factory Reset. Peale seda tegin arvutis olevast backupist taastamise. Mõned tunnid kõik OK kuid siis ühel hetkel hakkas telefon ise back nuppu vajutama, umbes iga 15sekundi tagant . Ükskõik kas oled sätingutes või mingis äpis sees - viskab ühe sammu võrra tagasi või äpi korral avaekraanile. Sätingute reseti järel probleem kadus kuid mingil hetkel kui seadistusi taastasin hakkas uuesti "tagasi hüppama". Isegi kuni selleni et ei saanud tehase algseadeid taastada, kuna enne kui protsess restardini jõudis vajutas telefon back nuppu.
Factory reset + kõik äpid käsitsi peale - hetkel kõik töötab ...
Edit: probleemi põhjustas "Bluetooth AutoStart Launcher" äpp.
terv
kris.
viimati muutis kris 11.08.2017 10:12:39, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
10.08.2017 09:47:18
|
|
|
| Lumia 950XL võttis närvid läbi ning vahetasin S8 plussi vastu. Eriti veel kasutada pole jõudnud kuid iirisetuvastus töötab küll täiesti kaootiliselt. Avab praktiliselt vaid päevavalguses või eredas lambivalguses, hämaras on ônnestumisprotsent kuskil viie kandis, kottpimedas ei ava kunagi. Võibolla see ongi Samsungi peal okei, kuid 950XL avas eredas päikesevalguses, hämaras, kottpimedas, läbi päikeseprillide jne. Tegi seda küll aeglaselt aga õnnestus kuskil 90% juhtudest. On seda s8 puhul võimalik parandada? Iiriseid saab skännida vaid ühe korra, lumial sai seda teha lugematu arv kordi, erinevates valgustingimustes. Proovisin s8 peal info kustutada ning alustada uuesti, st skännida tookord iirised mällu hämaras aga 58% peal ütles iga kord, et ei tuvastanud enam iiriseid. Sageli ei läinud ka 0%ist kaugemale. Ning miks ei saa youtube äpis valida resoks rohkem kui 720p?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.08.2017 10:40:19
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Lumia 950XL võttis närvid läbi ning vahetasin S8 plussi vastu. Eriti veel kasutada pole jõudnud kuid iirisetuvastus töötab küll täiesti kaootiliselt. Avab praktiliselt vaid päevavalguses või eredas lambivalguses, hämaras on ônnestumisprotsent kuskil viie kandis, kottpimedas ei ava kunagi. Võibolla see ongi Samsungi peal okei, kuid 950XL avas eredas päikesevalguses, hämaras, kottpimedas, läbi päikeseprillide jne. Tegi seda küll aeglaselt aga õnnestus kuskil 90% juhtudest. On seda s8 puhul võimalik parandada? Iiriseid saab skännida vaid ühe korra, lumial sai seda teha lugematu arv kordi, erinevates valgustingimustes. Proovisin s8 peal info kustutada ning alustada uuesti, st skännida tookord iirised mällu hämaras aga 58% peal ütles iga kord, et ei tuvastanud enam iiriseid. Sageli ei läinud ka 0%ist kaugemale. Ning miks ei saa youtube äpis valida resoks rohkem kui 720p? |
Tundub, et vähemalt millegagi on mul vedanud ka peale ekraani ja aku - iiriselugeja töötab mul ilusti suht igal pool kui päike just tagant ei paista iiriselugejale peale ning youtubes saab valida kuni 1080p - siinkohal on mul küsimus, et miks üle 1080p äpis valida ei saa nt 1440p vms?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
10.08.2017 10:58:03
|
|
|
| mario20031, sest karbist võttes ei ole S8 ekraanireso üle FHD. Kui selle suuremaks keerad, siis saad ka youtube videosid suurema resoga vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.08.2017 12:36:08
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| mario20031, sest karbist võttes ei ole S8 ekraanireso üle FHD. Kui selle suuremaks keerad, siis saad ka youtube videosid suurema resoga vaadata. |
Esimene asi peale telefoni karbist võtmist ja sisse lülitamist oli ekraani resolutsiooni ümber lülitamine WQHD'le (2960x1440). Aga my bad...praegu vaatasin, et üks youtube kanal, mis varem tegi 4K resolutsiooniga oma videosid, teeb neid nüüd lihtsalt 1080p formaadis ja pole ka ime,et ma üle selle ei saanud valida. Muidu mingeid 4k videosid otsides annab jah valikuks täitsa 1440p
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
10.08.2017 14:31:21
|
|
|
Minul on reso põhjas aga youtubest mingi valemiga üle 720p valida ei saa. Silmatuvasrus ühel hetkel töötab välkkiirelt, siis jälle üldse mitte. Täiesti arusaamatu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
10.08.2017 17:23:09
|
|
|
| Uue S8 omanik, tahaks välja lülitada selle, et kui ma alt servast telefoni haaran siis ta ei lülituks kohe sisse, sama kaante kohta, kaant liigutad hakkab telefon elama.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
10.08.2017 20:16:03
|
|
|
| Millal sa siis tahad telefoni sisse lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
10.08.2017 22:12:00
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Lumia 950XL võttis närvid läbi ning vahetasin S8 plussi vastu. Eriti veel kasutada pole jõudnud kuid iirisetuvastus töötab küll täiesti kaootiliselt. Avab praktiliselt vaid päevavalguses või eredas lambivalguses, hämaras on ônnestumisprotsent kuskil viie kandis, kottpimedas ei ava kunagi. Võibolla see ongi Samsungi peal okei, kuid 950XL avas eredas päikesevalguses, hämaras, kottpimedas, läbi päikeseprillide jne. Tegi seda küll aeglaselt aga õnnestus kuskil 90% juhtudest. On seda s8 puhul võimalik parandada? Iiriseid saab skännida vaid ühe korra, lumial sai seda teha lugematu arv kordi, erinevates valgustingimustes. Proovisin s8 peal info kustutada ning alustada uuesti, st skännida tookord iirised mällu hämaras aga 58% peal ütles iga kord, et ei tuvastanud enam iiriseid. Sageli ei läinud ka 0%ist kaugemale. Ning miks ei saa youtube äpis valida resoks rohkem kui 720p? |
Skaneeri iirised uuesti (kui vaja kustuta enne vanad andmed) erineva valgustusega ja proovi nii milline kõige parem on ehk enam vähem igas olukorras sobib. Mul on näiteks skaneeritud toas suht nõrga laua kohal oleva päevavalguslambi valgel ja toimib ideaalselt igas olukorras, ka kottpimedas, nii prillidega kui ilma ja üksnes eredas päikesevalguses kipub tõrkuma. Muidu tunneb iirised tavaliselt juba esimesel katsel ära, kui silmad kasvõi vaid korraks ekraanil olevatesse ringidesse satuvad. Samas meeldib mulle siiski rohkem sõrmejälge kasutada ega kujuta enam ettegi, et selle lugeja veel mõnes teises kohas võiks olla. Aprilli kuust saadik juba kasutanud ja vaid paaril korral näpuga kaamerasse sattunud! Ausalt öeldes vanal telefonil kus sõrmejälje tuvastust veel polnud juhtus ka seda sagedamini, et näpud vahel objektiivi peale sattusid!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
10.08.2017 22:42:37
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
| Millal sa siis tahad telefoni sisse lülitada? |
Nupp mis paremal.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
11.08.2017 00:53:35
|
|
|
| Rootimisega oleks võimalik kohandada neid nuppe/funktsionaalsust.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006

|
11.08.2017 01:15:17
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
| Rootimisega oleks võimalik kohandada neid nuppe/funktsionaalsust. |
Kunagi veel oleks viitsinud sellega tegelda (nagu S2 ajal) enam mitte. A las olla, küll harjub.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
11.08.2017 01:35:25
|
|
|
| Kas kõik S8+'d on dual sim mudelid või ei?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
11.08.2017 10:15:04
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Lumia 950XL võttis närvid läbi ning vahetasin S8 plussi vastu. Eriti veel kasutada pole jõudnud kuid iirisetuvastus töötab küll täiesti kaootiliselt. Avab praktiliselt vaid päevavalguses või eredas lambivalguses, hämaras on ônnestumisprotsent kuskil viie kandis, kottpimedas ei ava kunagi. |
Minul paraneb äratundmine oluliselt, kui silmad veidi rohkem lahti teen. Samas skännimise ajal silmi ei punnitanud ... mine ja võta nüüd kinni miks see nii on aga aitab tunduvalt.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
11.08.2017 11:28:48
|
|
|
| Praegu nagu toimiks. Aga youtubega on selline kala et kõik muud videod on võimalik keerata kuni 1440p reso peale, va 60fps videod, neid saab vaadata vaid max 720p, olgu video ise kasvõi 8k's saadaval. On sellele mingi seletus? Ekraani enda resolutsioon on maksimumi peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
11.08.2017 11:41:48
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Praegu nagu toimiks. Aga youtubega on selline kala et kõik muud videod on võimalik keerata kuni 1440p reso peale, va 60fps videod, neid saab vaadata vaid max 720p, olgu video ise kasvõi 8k's saadaval. On sellele mingi seletus? Ekraani enda resolutsioon on maksimumi peal. |
Hmm ... mul samamoodi .
Edit: Sama asja kurdavad ka teiste mudelite kasutajad.
viimati muutis kris 11.08.2017 12:58:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.08.2017 12:55:26
|
|
|
Mis point sellel on 5 tollise ekraani peal?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
12.08.2017 00:11:08
|
|
|
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.08.2017 00:45:54
|
|
|
| Enamusel inimestel on ju tänapäeval kogu elu telefonis. Lisaks kui kasutad telefoni tööasjade jaoks siis on ekraanilukk enamasti kohustuslik.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.08.2017 02:38:08
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks. |
Või vaadata hoopis teistpidi: kas te tõesti pole piisavalt paranoilised, et oma sõrmejälgi ja iirisepilte kontrollimatult kuskile mainframe'idesse üles anda (jajah, loomulikult hoitakse neid ainult seadmes ega lisata su digitoimikule...)?
Luku vajadus on aga N3310 aegadest hüppeliselt tõusnud - tänapäeval on tegu taskuarvutiga, milles on pool su elu, mitte telefoniga, kust võiks mõni SMS lekkida ja millega keegi võiks paar sotti külma arvet teha. Mõtle alati ka, mida varas või leidja veel peale telefoni kätte saaks? Võibolla midagi, mis tooks palju rohkem kahju kui see isegi kuni tonn € rauatüki eest? Märkmed, meilid, pildid, sisselogitud kontod jne.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.08.2017 12:25:38
|
|
|
Fooliummüts on mul põhivarustuses.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
12.08.2017 21:45:16
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks. |
Mu naine küsis mult sama küsimuse: Peale minu vastuse ärakuulamist lõppes sellega et pani oma telefoni ka lukku.
Lapse pildid (1,5a'ne) on näiteks telefonis. Selles vanuses liigub laps veel üsna tihti palja tagumikuga ringi. Läheb telefon kaduma, siis tahaks et ei oleks nii kuradi lihtsalt kättesaadav et ainult ava klaviatuurilukk. Igasuguseid pervareid liigub ringi - sitemal juhul on lapse pildid edaspidi kuskil darknetis teistele pervertidele kaeda
Pangakontole, emailidele jne on telefoni kaudu lihtne ligipääs.. Sealt võib telefoni kadumine, nii et leidja/varas saab andmetele vabalt ligi - digimuunduda korralikuks materiaalseks kahjuks.
Nii on telefonil 24/7 krüpto,pin ja sõrmejäljelugeja peal. Selles suhtes on täiesti poogen millises ja kui mitmes mainframe's mu sõrmejäljed lõpuks on. Riigil on neid niikuinii töö (PPA) tõttu täiskomplekt kuskile ära salvestatud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2017 21:47:04
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks. |
Maja ust hoiad ka lahti ja autot ei lukusta?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.08.2017 03:54:34
|
|
|
Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku"
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
13.08.2017 04:43:04
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku" |
Paypal konto, paypal app. Paypal konto on mõnedel SEOTUD pangakaardiga, duh.
Kui spetsiaalselt peale iga sessiooni appist välja ei logi, siis appi käivitades see teostab autologin'i, duh.
Sealt Paypal api seest võid juba teha kandeid kuhu tahad ja papp läheb, duh..
Amazon ja Ebay samuti kohad kuhu võib potentsiaalselt raha kaotada. Keegi lihtsalt ostab nodi online sinu kasutajaga kokku..pole eriline kunst api seest tarneaadresse muuta. Või kui juhtub olema sitakeeramise tuju - osta netist suvalist jura, kähku ja palju..
See et sina ei osanud mingit võimalust ette kujutada, ei tähenda et seda tingimata ei eksisteeriks./sarkasm väljas
Õnneks Paypal pakub ka sõrmejäljega autentimist aga SEE kasutab sama biomeetriat, millega telefon lukust lahti tuleb..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.08.2017 08:01:20
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku" |
Paypal konto, paypal app. Paypal konto on mõnedel SEOTUD pangakaardiga, duh.
Kui spetsiaalselt peale iga sessiooni appist välja ei logi, siis appi käivitades see teostab autologin'i, duh.
Sealt Paypal api seest võid juba teha kandeid kuhu tahad ja papp läheb, duh..
Amazon ja Ebay samuti kohad kuhu võib potentsiaalselt raha kaotada. Keegi lihtsalt ostab nodi online sinu kasutajaga kokku..pole eriline kunst api seest tarneaadresse muuta. Või kui juhtub olema sitakeeramise tuju - osta netist suvalist jura, kähku ja palju..
See et sina ei osanud mingit võimalust ette kujutada, ei tähenda et seda tingimata ei eksisteeriks./sarkasm väljas
Õnneks Paypal pakub ka sõrmejäljega autentimist aga SEE kasutab sama biomeetriat, millega telefon lukust lahti tuleb.. |
Lisaks ei saa välistada, et M-ID ja /või S-ID koodid nii mõnedki kuskil telefonis hoiavad põhimõttel "pea pole prügikast".
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2017 09:28:30
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku" |
Teeb netipanga äpi lahti. Mul näiteks need alati sisse logitud. Ülekande jaoks jah vaja veel pin2 aga ikkkagi... ei taha ju, et keegi kuskil peo käigus vms näpib ja siis kisab “ou kuule sul on ju veel kuus tonni arvel osta jooki meile”
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.08.2017 09:41:19
|
|
|
Swedis on ka lihtsa makse võimalus, pole pin 2 vajagi, makse piiriks on seatav kuni 30€ korraga. Ja nii lihtne ongi tühjendada kuhugi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
13.08.2017 10:03:09
|
|
|
| Kuidas akut kommenteerite? Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles. Ma olen tund aega brauserit kasutanud, kõik muud sideühendused peale 4g väljas ning akut järel 75%...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
13.08.2017 10:26:29
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Kuidas akut kommenteerite? Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles. Ma olen tund aega brauserit kasutanud, kõik muud sideühendused peale 4g väljas ning akut järel 75%... |
Sel juhul tasuks vast tõsimeeli garantiisse pöörduda. Omal ajal mul ka iPadi aku pidas Apple enda poolt lubatust pea kolmandiku jagu vähem vastu, vahetati kohe nagu naksti pikema jututa uue vastu välja, kui veel ütlesin, et kuumeneb ka natuke kahtlaselt. 75% peale tunni ajast kasutust tähendab, et midagi on ikka väga viltu. Mul on tavaliselt 75 % õhtuks veel järel kui olen telefoni päev otsa enam vähem normaalselt kasutanud so. mõne tunni muusikat kuulanud, kokku ehk tunnikese internetis midagi vaadanud, muud nipet näpet teinud nagu meile lugenud jne. ja lisaks veel ka mõned kõned võtnud, kusjuures järel on pidevalt kõik nii BT, GPS jne. ning ekraani heledus suht suureks keeratud.
viimati muutis Pikkkõrv 13.08.2017 10:48:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.08.2017 10:31:09
|
|
|
Ma ei tea, mul on enda telefoni pealt tunne, et wifi on see kurjajuur mis akut õgib, kui see ja AOD väljas, siis pmst standby's ei võtagi akut eriti. Mälukaardile tegin ka formati pärast uude telefoni panekut.
Irise kohta ütleks nii, et mul töötab küll väga hästi, ainult siis kui päike vist julmalt paistab olen parooli kasutanud, a öösel ja pimedas töötab küll väga kiiresti.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
13.08.2017 10:43:34
|
|
|
Äkki siis on viga minus kui juba kolmas erineva tootja telefon peab ettenähtust kordades vähem vastu? Eelmise Lumia 950XL'iga sai just samal põhjusel garantiis käidud, et aku ei pidanud ning telefon oli ka vähimagi kasutuse korral tulikuum. Tehti vaid "tarkvara ülekirjutus" mis mitte midagi ei muutnud. Ise olin kümneid kordi erinevaid softiversioone katsetanud ning resette teinud. Aga noh, proovime siis uuesti selle garantiiga, ehk nüüd õnnestub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
13.08.2017 11:05:33
|
|
|
| Renq kirjutas: |
Ma ei tea, mul on enda telefoni pealt tunne, et wifi on see kurjajuur mis akut õgib, kui see ja AOD väljas, siis pmst standby's ei võtagi akut eriti. Mälukaardile tegin ka formati pärast uude telefoni panekut.
Irise kohta ütleks nii, et mul töötab küll väga hästi, ainult siis kui päike vist julmalt paistab olen parooli kasutanud, a öösel ja pimedas töötab küll väga kiiresti. |
Kahtlane kas on ikka WiFi. Mul see näiteks kogu aeg ööd ja päevad järel ja kodus tavaliselt käibki andmeside ainult üle WiFi ning aku kasutuse üle pole seni küll põhjust nuriseda olnud. Mis Iirise tuvastusse puutub, siis kuna see peaks infrapuna kasutama siis tugeva segava infrapunaallika olemasolul mida ere suvine päike teatavasti on pole ka midagi imestada, et tuvastus otseses päikesevalguses hästi töötada ei taha.
| skyhigh kirjutas: |
Äkki siis on viga minus kui juba kolmas erineva tootja telefon peab ettenähtust kordades vähem vastu? Eelmise Lumia 950XL'iga sai just samal põhjusel garantiis käidud, et aku ei pidanud ning telefon oli ka vähimagi kasutuse korral tulikuum. Tehti vaid "tarkvara ülekirjutus" mis mitte midagi ei muutnud. Ise olin kümneid kordi erinevaid softiversioone katsetanud ning resette teinud. Aga noh, proovime siis uuesti selle garantiiga, ehk nüüd õnnestub  |
Aga kas praegune telefon ka kuumaks läheb? Kui jah, siis peaks viga küll kindlasti akus olema. Minul igatahes ei lähe oma S8+ isegi suurel koormusel kuigi palju soojemaks kui muidu ehk siis protsessor on sel mõne varasema mudeliga võrreldes ikka juba üsna vähenõudlik.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
13.08.2017 11:09:22
|
|
|
| Täna ei ole tuline. Õrnalt leige. Eile, kui Tallinnas oli õhutemperatuur 27 kraadi, oli ka telefon nii tuline, et vaid servadest sai kinni hoida. Ning seda ka toas, kus otsest päikesevalgust polnud. Kuigi jah, üldiselt kipub kuumaks küll minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
13.08.2017 11:26:44
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Täna ei ole tuline. Õrnalt leige. Eile, kui Tallinnas oli õhutemperatuur 27 kraadi, oli ka telefon nii tuline, et vaid servadest sai kinni hoida. Ning seda ka toas, kus otsest päikesevalgust polnud. Kuigi jah, üldiselt kipub kuumaks küll minema. |
Soovitaks selle peale veelkord just akuga garantiisse pöörduda. Mul omal polnud näiteks ka eile palavusest hoolimata märgata, et telefon sellest kuidagi rohkem soojemaks oleks muutunud kui muidu. Ja midagi muud seda ka nüüd sedasi soojaks ei aja, protsessor sel telefonil tehtud 10 nm tehnoloogiat kasutades, mis juba iseenesest varasemate mudelitega võrreldes ilmaruumi kütmiseks kuluvat energiahulka oluliselt vähendab. Ehkki võimalik on ka, et mingi muu detail peale aku on vigane ehk siis mingi sisemise lühise tõttu ebaloomulikut palju energiat kulutab kuid ega seda vigagi ilma garantiisse minemata kõrvaldada anna.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
13.08.2017 17:28:35
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles. |
Vastab tõele - ulmelugudega pole siin mingit pistmist.
edit: jutt ka s8+ 'st
viimati muutis mario20031 13.08.2017 17:52:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
13.08.2017 18:43:28
|
|
|
Hommikul 8 võtsin telefoni laadimast. Kõik kellad viled sees. 3 meili süngivad, lisaks fb. Samsungi tervise äpp ka toimetab pidevalt, sest teinud terve päev õues tööd ja telfu taskus olnud. Täisreso, ekraan suht hele. Hetkel 83 % alles ja telfu andmetel 5% akust on kasutanud ekraan. S8+ kohta siis jutt.
Edit:
Lisaks siis hangoutsis vähe chattinud, mõned kõned ja mängisin ühte mängu 15 minsa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|