Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 23:01:50 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Teisest küljest nad näevad hullu moodi vaeva ka nende vigade võimalikult kiire lahendamise nimel. Päris mitu fixi lasti juba samal päeval välja. Lagi probleem saab kh loodetavasti varsti lahenduse.


viimased uudised twitteris nad ütlesid ,et leidsid vea ülesse ja see pole easy fix...
mingit aega ei antud aga inimesed kardavad ,et see aeg nii pikk et ei julgetud öelda:D


Ja veel uuemad uudised ütlevad
tsitaat:
We've pushed an hotfix to the servers that should fix the issues seen since the update yesterday. Thank you for your patience!

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 23:04:17 vasta tsitaadiga

Nii on jah.. Peale fixi pole mul üldse õnne olnud.. 2 korda jäin 11. kohale pidama. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 18:54:02 vasta tsitaadiga

Cämpisin ja olen uhke icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 15:07:06 vasta tsitaadiga

500K piir ületatud. Ega Dota ka kaugel pole.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 15:32:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Cämpisin ja olen uhke icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



Rank1 1kill

monkey.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 15:39:07 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Cämpisin ja olen uhke icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



Rank1 1kill

monkey.gif


0 killigagi tšikendinnerit saanud, pole miskit erilist icon_rolleyes.gif
tähtis pole sisu, tähtis on tulemus beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 15:52:16 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Cämpisin ja olen uhke icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler



Rank1 1kill

monkey.gif
Kõik on vastavuses thumbs_up.gif Mina ei tea kuhu krt kõik oma killide arvuga minema hakkavad. Mõnel vennal on, 100 mängu ja 1 võit ning killide arv mingi 600 icon_lol.gif Aga jah, tähtis on tulemus, see kuidas tulemuseni jõutakse, on suhteliselt ebaoluline.

Playerite numbri kohapealt, ilmselt lüüakse see cs:go all time peak players number ka varsti. Mingi 80k on veel puudu.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:08:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Playerite numbri kohapealt, ilmselt lüüakse see cs:go all time peak players number ka varsti. Mingi 80k on veel puudu.


CS'il ju 850k. Rohkem pigem 300k puudu. icon_rolleyes.gif

500k sai ületatud reedel. Eile oli 546k, täna veelgi kõrgemad numbrid muidugi, sest pühapäev. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:11:05 vasta tsitaadiga

vysnap007, persse on jah, steamcharts vist näitab ilma mängu profiili avamata viimase 30 päeva peaki esilehel icon_neutral.gif Aga noh, tehakse ehk ka see 850k üle, palju sinna enam minna on icon_lol.gif muidu see 546k tehti juba üle icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:40:17 vasta tsitaadiga

Profiilikastiga peabki nagu prügi jooksma?
Igast tweakid ja cfg faile on timmitud juba, nvidia control paneli ka. Fps kusagil 50 ringis 1080p@low.
Päris masendav on mängida sellist mängu nii.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:44:02 vasta tsitaadiga

Võik nagu parem olla. linnas kuskil 60 kanti ja mujal 75 kandis. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:51:46 vasta tsitaadiga

Ma olen igasuguseid settinguid näppinud, mida internetis leidnud - nvidia settings, launch options steami jne. Tuleb ära 80-90 fps stabiilselt, linnas veits madalam. Kasutan ReShade ka, aga ei näe, et see dropiks fps oluliselt.

i5-4690k, gtx 1060.

EDIT: Mäng sööb ka vist palju RAM'i, seega 16 gb peaks aitama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 16:56:19 vasta tsitaadiga

Mina ei tea kust teil seda ram-i õgib, no kuidagi ei ületa kasutus 5gb, võib kasvõi 12h jutti lasta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:11:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mina ei tea kust teil seda ram-i õgib, no kuidagi ei ületa kasutus 5gb, võib kasvõi 12h jutti lasta.

tiri omal üks 8ne pulk välja, küll siis näed kuis õgib icon_lol.gif
E: krt sellega seoses tuli meelde et peaks massinat apgreidima, teagi kuis senimaani 8gb hakkama saanud olen icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:13:13 vasta tsitaadiga

Mis ma ikka tirin, 16gb on juba ammu standard. icon_biggrin.gif Ise olete ajast maas icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:14:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis ma ikka tirin, 16gb on juba ammu standard. icon_biggrin.gif Ise olete ajast maas icon_lol.gif

raskelt haige .. laiscuus contiides. seda raibet poleks, siis liigituks ammu juba standartsete alla icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 17:21:54 vasta tsitaadiga

Ei no võib ju 1GB RAM ka arvutisse panna ja siis vinguda kus kõik tarkvara on paha ja õgib RAMi icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 12:17:06 vasta tsitaadiga

Mis te virisete siin mälu kasutuse kohalt?

Mul tavaliselt üle 6,5gb kasutust ei näita...

Gta v puhul ainuke kus üle selle a see juba eraldi teema

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 15:17:00 vasta tsitaadiga

No mul aasta 2001'st 256mb RAM, ehitasin enda arust futureproof arvuti, aga see mäng õgib õudsalt ram'i...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 17:04:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://forums.playbattlegrounds.com/topic/25335-faq/
Are there going to be microtransactions?

Yes, but only for purely cosmetic items and only after Early Access.

User reviews:
RECENT: Mixed (29,818 reviews)
OVERALL: Mostly Positive (97,263 reviews)

Meeldivalt palju leidub kasutajaid, kes reageerivad sellele, kui arendaja trikke teeb thumbs_up.gif
http://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 17:07:44 vasta tsitaadiga

First world problems. Ise ei loe neid steami "ülevaateid" mitte kunagi icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 19:21:41 vasta tsitaadiga

Miks see neetud vihm nii populaarseks muudetud on. Vahepeal ei näinud kuu aega ühtegi vihmaga roundi ja nüüd 3tk järjest.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:07:21 vasta tsitaadiga

raixxx, vihma rotation oli kadgi. Nüüd tehti korda
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:14:45 vasta tsitaadiga

Oleks võinudki kadgi jääda. Lund ja udu tahaks...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 20:18:12 vasta tsitaadiga

raixxx,

lume kohalt sama soov - udu kohalt aga njah, pole eriti fun icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 09:06:06 vasta tsitaadiga

Tahaks korralikku pela ning siis alles ninni-nänni.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 09:14:26 vasta tsitaadiga

Mis mängul viga on? EA kohta päris viisakas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 16:16:14 vasta tsitaadiga

K1R1 taas tehtud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Ma ei tea kuidas üldse nii kaugele jõudsin, koguaeg sain mingite snaiprite käest keset platsi tina icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Asuu, peale microuzi ei suutnud leida ühtegi relva. Kuigi sai mingi 20+ maja läbi käidud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 20:04:45 vasta tsitaadiga

Mingi aeg sain lootina lvl 3 kiivri. Nägi välja nagu keevitusmask, aga ise pole majadest kordagi leidnud icon_biggrin.gif
Tavaliselt ikka lvl 1 ja lvl 2 helmetid...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 22:46:56 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Mingi aeg sain lootina lvl 3 kiivri. Nägi välja nagu keevitusmask, aga ise pole majadest kordagi leidnud icon_biggrin.gif
Tavaliselt ikka lvl 1 ja lvl 2 helmetid...

Nendel Level 1 ja Level 2 helmetitel jms ei pidavat mingit vahet olema. St, et Level 2 helmet on täpselt sama mis Level 1 helmet. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 23:05:17 vasta tsitaadiga

Täpselt selline vahe, et kui level1 kiivri puhul crowbariga pikki pead saad, oled kohe surnud, siis level2 puhul pole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 01:12:46 vasta tsitaadiga

Viimase monthly updatega tulnud first person mode on ikka õige kraam, selline pidanuks see mäng kohe algusest olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 02:54:26 vasta tsitaadiga

Kus eestlastest mängijatega kokku võiks saada, et koos mängida? On mingi asjalik community ka?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 11:22:18 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Kus eestlastest mängijatega kokku võiks saada, et koos mängida? On mingi asjalik community ka?

Siin eelnevalt ka jutuks olnud, et otseselt mingit community't ei ole .. üks fb grupp on, kus salatoimik ja mõned teised aktiivsed on .. lisaks sellele hunnikutes discordi servereid, vaat et igaühel oma, nendes kus ise viibinud olen, mingit aktiivset värki eriti pole, 50 inimest serveris, iga õhtu teevad vaid ühed-samad kaks-kolm inimest pela. Omaltpoolt pakun välja variandi: kui mumble konfigureerimine üle jõu ei käi (teagi mis põhjusel, aga nähtud küll selliseid), siis lisa steami: steamcommunity.com/id/PardiPeer ja seal jagan serveri andmed .. mängime vaat et igal õhtul, kuigi mul hetkel mõnda aega vahele jäänud. nädalavahetusega saab ühe suurema projekti kaelast ära, siis saab õhtuti uuesti toksima hakata icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 17:15:28 vasta tsitaadiga

Salatoimiku kaest saab Discordi, seal on paris palju omasi koos . Pea iga 6htu toksime squadidena
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2017 20:44:42 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
MaitK kirjutas:
Kus eestlastest mängijatega kokku võiks saada, et koos mängida? On mingi asjalik community ka?

Spoiler Spoiler Spoiler


Siin on Steami grupp ka olemas. http://steamcommunity.com/groups/eestipubg
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 08:55:45 vasta tsitaadiga

Pange see discordi link ka parem siia juba siis icon_smile.gif Või saatke sõnumiga.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 11:44:18 vasta tsitaadiga

Vihmausss ütles, et pane HVsse ka, tal feimi vaja. No ma siis panen icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 14:19:28 vasta tsitaadiga

Miks te scrubid ikka 3rd personis pelate icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 14:48:28 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Miks te scrubid ikka 3rd personis pelate icon_lol.gif

Nii näeb ju asjade taha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 10.08.2017 14:59:17 vasta tsitaadiga

Ma nüüd kahevahel, et kas võtta PUBG endale ligi või minna Escape From Tarkov rajale icon_razz.gif PUBG vist on hetkel mõttekam?
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 15:33:16 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Ma nüüd kahevahel, et kas võtta PUBG endale ligi või minna Escape From Tarkov rajale icon_razz.gif PUBG vist on hetkel mõttekam?


kindlalt pubg ...
esiteks on palju vähem buge ja laggi ja tundub oluliselt rohkem valmis olevat.
lisaks ei teki probleeme olenemata kellaajast ,et koheselt 100 playerit ei leiaks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 16:39:30 vasta tsitaadiga

Pane see video üles kus ma sillajuures uziga squadi maha võtsin üksi icon_biggrin.gif

Beljo squadi hetkel teha eisaa juh icon_cry.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 17:25:06 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
PUBG vist on hetkel mõttekam?

Oleneb kui hea närvikava sul on. icon_biggrin.gif Kui sulle meeldib see, et kogu su töö ja vaev lõpetatakse hetkega siis lase käia. icon_razz.gif Respawne selles mängus pole. icon_razz.gif Mind ausalt öeldes tüütas see mäng suht ruttu ära. Ei viitsi kogu aeg otsast peale alustada ja asju uuesti koguma hakata.

Ma sinu asemel ei valiks kumbagi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 17:56:28 vasta tsitaadiga

Jah pubg sitt, osta Wildlands thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 18:08:57 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Jah pubg sitt, osta Wildlands thumbs_up.gif

Sa oled oma Ubi hatega vales teemas. Tule ikka meie teemasse tagasi. Igavaks läks seal ilma sinuta. icon_razz.gif

PS! Serverid kah umbes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 19:09:35 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Pane see video üles kus ma sillajuures uziga squadi maha võtsin üksi icon_biggrin.gif

Beljo squadi hetkel teha eisaa juh icon_cry.gif
Määnse silla juures? Hetkel ei löö ette, pean läbi vaatama.
Squadi saab Firts personis tänasest ning mul vist seda video pole, skippisin läbi, silma ei jäänud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 22:12:38 vasta tsitaadiga

Serverid ja spec korras
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2017 22:51:15 vasta tsitaadiga

Best of the BESTOVICH

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2017 01:37:09 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Pange see discordi link ka parem siia juba siis icon_smile.gif Või saatke sõnumiga.


https://www.facebook.com/groups/1552481011462860/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.