Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 10:37:41 vasta tsitaadiga

Kasutan bxActions äppi, mäppisin kaamera ja vilkumine tuleb korraks siis kui lockscreen peal. Kui telefon lukust lahti siis ei näe mingit vilkumist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.06.2017 13:39:46 vasta tsitaadiga

Veel müstilisem. Waze viskab google töö lõpetamise juttu pidevalt kui telefon on autos laadijas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 22.06.2017 08:24:35 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Veel müstilisem. Waze viskab google töö lõpetamise juttu pidevalt kui telefon on autos laadijas icon_biggrin.gif

Veelgi müstilisem on vast hoopis see, et mul viskab vahel (õnneks siiski üsna harva) seda google töö lõpetamise juttu ette isegi hoolimata sellest, et kogu Google äpp on täiega juba aegade algusest "deaktiveeritud" ja "keelatud" ehk ei tohiks teoreetiliselt oma olemasolust üldse kuidagi märku anda, rääkimata töö lõpetamisest, kui tal pole lubatud seda üldse alustadagi icon_lol.gif !
Aga tõsisemalt rääkides paistab see olevat mingi laiem Androidi kiiks, sest seda juhtus eelpool kirjeldatule sarnases situatsioonis juba ka varasema telefoni ja Lineage OS-iga, kus mul mingeid Google äppe (peale poe ja sellelgi igasugune taustategevus keelatud) polnud isegi mitte üldse algselt installitudki. Või saab asi alguse siis juba Google taustateenustest mida põhimõtteliselt peaksid saama vist ka mõned muud äpid kasutada või siis vähemalt nende kaudu Google pakutava poole pöörduda, ja üldiselt ka niipalju kui mäletan, vanematel Androidi versioonidel sellist asja igatahes veel ei esinenud. Ehkki samas, mind isiklikult pole see seni veel väga häirinud, kuna nagu algul sai juba öeldud, on õnneks suhteliselt harvaesinevaks nähtuseks jäänud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 22.06.2017 22:28:20 vasta tsitaadiga

Euroopas on saadaval vaid Exynos prosega variant, Snapdragoniga müüakse vaid USAs ning Hiinas? Kas Exynos-versioonil peab aku kauem vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Axxept
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 25.06.2017 18:10:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2017 20:10:57 vasta tsitaadiga

Axxept kirjutas:
Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD?


Täitsa olemas ja toimib kahe kaardiga
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2017 16:02:45 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Axxept kirjutas:
Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD?


Täitsa olemas ja toimib kahe kaardiga

Räägi palun lähemalt, kuidas see toimib. Kas välja helistades saad ka valida, kumba SIM-i/telefoninumbrit kasutatakse? Kas andmesidet saab ka valida sedasi?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Axxept
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 26.06.2017 17:39:54 vasta tsitaadiga

Tere
Samsung S4 ja S5 puhul sai küll valida nii, et kas paned ühe/teise kaardi nö vaikevalikuks või siis iga kord valid kummaga tahad helistada. Ma julgen eeldada, et nad ei ole seda süsteemi muutnud S8 puhul. Andmeside kohta kehtib sama, saad ise valida millise kaardi oma soovid.
S8 peaks toimima nii, et üks nö peakaart toetab 4G ja teine siis 3G kui ma õigesti olen aru saanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 21:11:00 vasta tsitaadiga

Proovisin S8 peal USB-C -> HDMI 4K värki ja täitsa toimib. Vidin on ise tsainast tellitud. Netflixi küttis 4K telkusse nii mis hirmus. Väga hea lahendus reisupeal, kui kuskil nett ja telku olemas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 11:30:20 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Proovisin S8 peal USB-C -> HDMI 4K värki ja täitsa toimib. Vidin on ise tsainast tellitud. Netflixi küttis 4K telkusse nii mis hirmus. Väga hea lahendus reisupeal, kui kuskil nett ja telku olemas. thumbs_up.gif


Netflixi materjali telefonisse mälukaardile tõmbad siis pole isegi netti vaja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 12:12:06 vasta tsitaadiga

Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 12:50:51 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub?

Kui midagi muutunud pole, siis pm puudub jah. Võid ju proovida s/n aluse, kuigi ma ei usu, et läbi läheb.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 13:01:08 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub?


Galaxy Care igaljuhul toimib Lähis-Ida mudeliga siin. Tuleb lihtsalt factory reset teha peale esmast käivitust koos Eesti sim kaardiga, siis muutub SEB versiooniks.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 13:23:22 vasta tsitaadiga

aise, see versioonimuutus nüüd nii kergelt küll ei käi icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 13:33:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
aise, see versioonimuutus nüüd nii kergelt küll ei käi icon_wink.gif


Minu telefon oli XSG/XSG/XSG karbist. Peale reseti mida telefon ise soovitab, et kohalik firmware laadida on SEB/SEB/XSG. Seda viimast XSG'd ei saa muuta aga see ei oma tähtsust.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 15:13:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit kasutab mõnda juhtmevaba laadimisalust või docki, mis pole Samsungi enda oma?
Sai ostetud (selline telefonihoidja) ning alguses hakkab laadima, kuid mõne minuti pärast katkestab. Seejärel jääb ühendama ja katkestama mõnesekundiliste vahedega.

Uurisin natukene netist ja tundub olevat läbiv probleem, vanemate juhtmevaba laadimist võimaldavate telefonidega probleeme pole, kuid Galaxy S8 ei ole suuteline paljude kolmanda tootja seadmetega ühilduma. Tõsiselt ebameeldiv, sest lootsin justnimelt autos sellest juhtmevaba laadimise võimekusest kasu haarata.

EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2017 18:30:03 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist icon_confused.gif

Proovi fast charging kuskilt aku seadetest maha keerata, äkki aitab?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 07:49:16 vasta tsitaadiga

Tänase / eilse uuendusega tuli VoLTE S8. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 25.07.2017 08:11:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka seda kahtlast märki eile peale uuendust icon_smile.gif Eks ole näha kas ja mida see siis kõnekvaliteediga teeb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 08:12:11 vasta tsitaadiga

Veab teil thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.07.2017 11:14:38 vasta tsitaadiga

Keegi Galaxy Care raames ekraani ka on vahetanud? Kuidas see kvaliteet on - kas jääb sama tuugalt nagu tehasest ning veekindlus ka jääb alles? Mul on mõned mikrokriimud tekkinud ekraanile, kuigi ei kanna võtmetega ühes taskus - kas võin niisama minna esindusse ja panevad 70€ eest uue display või pean selle enne puruks lööma, et kvalifitseeruks galaxy care alla?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.07.2017 13:28:30 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Keegi Galaxy Care raames ekraani ka on vahetanud? Kuidas see kvaliteet on - kas jääb sama tuugalt nagu tehasest ning veekindlus ka jääb alles? Mul on mõned mikrokriimud tekkinud ekraanile, kuigi ei kanna võtmetega ühes taskus - kas võin niisama minna esindusse ja panevad 70€ eest uue display või pean selle enne puruks lööma, et kvalifitseeruks galaxy care alla?


kriimude pärast vast ei vahetata jah aga igaksjuhuks uuri enne järgi. Pole ju mõtet lõhkuda, äkki saavad aru. https://www.balta.lv/screencare/ee/ siit saad ilmselt kiireima vastuse.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 11:22:17 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
markedmen kirjutas:
EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist icon_confused.gif

Proovi fast charging kuskilt aku seadetest maha keerata, äkki aitab?

Kiire juhtmevaba laadimise väljalülitamine on vist uuemate softiuuendustega ära kaotatud?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.07.2017 13:31:19 vasta tsitaadiga

Kas on mingeid häkke või tricke, millega kaamera tarkvara saaks modida, et see risu normaalselt panoraampilte hakkaks tegema?

Enamus pilte, mis ma teen, on panoraamid ja see risu ei händli mitte kuidagi ära panoraami. Kui pildile jääb ka veidi lainetavat vett, siis pilt on automaatselt per*es. Kui maa poolt vee peale pildistada, siis selle händlib telefon veel kuidagi ära, aga kui merelt maad tahaks pildistada, siis see on põhimõtteliselt võimatu. See on absoluutselt kõige häirivam asi võrreldes iPhone ja iOS'ga.

Kui häid panoraame vaja, siis olengi sõpradelt pidanud telefone laenama, sest enda "wannabe tipptelefon" ei händli seda protsessimist või mis iganes töötlust ära ning ei oska asja normaalselt kokku panna.

A'la:















Täpselt samal ajal, samas kohas, sama liigutusega jäävad iOS panoraamid normaalsed.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 11:09:34 vasta tsitaadiga

Viimati tuli mingi 700megane update, kus oli sees ka kaamera uuendused.
Kui panoraami tehes aeglasemalt liigutad, kas siis ikka jooned sees?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.07.2017 11:44:40 vasta tsitaadiga

uuendus on peale lastud - kiirem ega aeglasem liigutamine ei muuda midagi. Telefon ei suuda töödelda vee lainetamist ja lööb pildid nihkesse/sassi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2017 12:02:05 vasta tsitaadiga

Kõik pildid, mis sa panid on vingelt "õmblemise" erroreid täis. iPhone'i võrlduspilt on ka näidata? Täitsa huvitav kohe, et nii koledad on icon_eek.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 18:20:42 vasta tsitaadiga

Dünaamilisest asjast on keeruline panoraami teha. Ma pole ka iPhone-iga kunagi panoraami teinud, täitsa huvitaks võrdluspildid. Laineid on tõesti raske sujuvalt otsipidi kokku kleepida. Või kui kui vead kaamerat ja samal ajal jookseb näiteks koer sama kiirusega kaadris kaasa... Mis tast panoraamis saab? Koerakari üksteise sabas jooksmas või killiks iOS osa neist ära? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 19:02:07 vasta tsitaadiga

S8l on setingus mingi pildikorrektuur olemas. Kas neid panoraame tehes oli see peal või maas? Inimeste moonutused fixib ilusti ära igatahes.

Ahja. Käisin telefoniga basseinis ja see terve õhtu vigises , et usbs on niiskus kuigi ei old. Restart lõpuks aitas.
Ja kas mingit äppi pole mis disableks touchscreeni ja paneks pildistama/filmima nupust? Vesi pani video kinni koguaeg.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.07.2017 20:12:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kõik pildid, mis sa panid on vingelt "õmblemise" erroreid täis. iPhone'i võrlduspilt on ka näidata? Täitsa huvitav kohe, et nii koledad on icon_eek.gif

Galaxy S8+


iPhone 5S - FB messenger vestlusest tulnuna facebooki poolt ilmselgelt kvaliteedi osas ära vägistatud, kuid vähemalt need "õmblused" on normaalsed.


Mingi aeg peaks orig. kvaliteediga iPhone 6S'ga tehtud pildid saama, siis parem vast seda võrdlusmomenti teha.

Marto. kirjutas:
S8l on setingus mingi pildikorrektuur olemas. Kas neid panoraame tehes oli see peal või maas? Inimeste moonutused fixib ilusti ära igatahes.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2017 22:41:31 vasta tsitaadiga

Nende piltide järgi tapab iPhone kõvasti detaile ära ja seetõttu tundubki parem kuna õmbluskohad on ka üle käidud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.07.2017 22:45:02 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Nende piltide järgi tapab iPhone kõvasti detaile ära ja seetõttu tundubki parem kuna õmbluskohad on ka üle käidud.
Originaalis telefonis vaadates oli pilt ilus. Kõik pildid & videod, mis facebookist läbi käivad, vägistatakse automaatselt täiesti ära - a'la enam vähem saab aru, mida pildistatud on, kuid see on ka kõik. Antud hetkel oli rõhk nendel õmbluskohtadel, mida isegi sellise kvaliteedi puhul näeb, et on okeilt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 30.07.2017 23:14:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et see S8 ei ole enam nii hea telefon, kui oli S6 edge.
S6 Edge tänaseni paralleelselt S8 kasutuses ja ei ole selliseid lolle jamasid, mis S8 on.
Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.
Veel on jama kui korraga gear 3 ja auto handsfree ühendatud. Kõned jäävad tummaks poolelt kõnelt.

icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 08:48:38 vasta tsitaadiga

Oh jah, pean vist väga õnnelik olema, et mul selliseid asju pole olnud. See kahe erineva seadmega ühilduv Bluetooth on ka nagu jumala kingitus, nüüd mõtlen, et kuidas küll varem ilma hakkama sain icon_biggrin.gif Siiamaani on ainukesteks närvidele käivateks asjadeks Bixby nupp ning hakkiv juhtmevaba laadimine. Viimase kohapealt eeldan natukene, milles asi olla võib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 13:01:06 vasta tsitaadiga

See on küll mingi su auto jama.
Mul gear s3 ja auto ühendatud ja kunagi pole probleemi olnud. Geariga helistama pannes on kõik alati auto kõlarites nii nagu vaja.



maq85 kirjutas:
Tundub, et see S8 ei ole enam nii hea telefon, kui oli S6 edge.
S6 Edge tänaseni paralleelselt S8 kasutuses ja ei ole selliseid lolle jamasid, mis S8 on.
Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.
Veel on jama kui korraga gear 3 ja auto handsfree ühendatud. Kõned jäävad tummaks poolelt kõnelt.

icon_sad.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 14:00:17 vasta tsitaadiga

Keegi S8'ga nn. full 1:1 mirrorlink'i on tööle saanud? Teiseks osapooleks on VW discover pro.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 10:34:55 vasta tsitaadiga

Kuna S5 sai oma vägivaldse lõpu, siis tundus S8 loogiline jätk, telefoniga väga rahul ja ilus ja äge AGA mis krt seda akut sööb. öösiti imeb üle 30% lihtsalt ära, akukasutus diagramm lihtsalt lendab alla poole, samas kui kasutusprotsente vaadata, siis miski ei võta ebanormaalselt palju, kõige suurem oli vist ekraan 5% aga akut oli järgi 12%
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:05:17 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
öösiti imeb üle 30% lihtsalt ära, akukasutus diagramm lihtsalt lendab alla poole, samas kui kasutusprotsente vaadata, siis miski ei võta ebanormaalselt palju, kõige suurem oli vist ekraan 5% aga akut oli järgi 12%

Ära siis näpi nii palju telefoni öösel, et 5% ekraani peale kulub icon_biggrin.gif. Nali naljaks aga enda S8+-l on just aku vastupidavus kõige vähe ootustele vastanud omadus. Sellise pikema ööga kaob kusagil 10%. AOD, Bluetooth jms on sees. WakeLock detector https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2179651 näitab, et erinevad sünkimise asjad äratavad telefoni päris tihti ülesse. Usun et kui sünkimine ja AOD ekraan välja lülitada oleks langus kusagil 5% kandis.
Palju muidu teistel ööga keskmiselt laetus väheneb?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:08:52 vasta tsitaadiga

See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:09:07 vasta tsitaadiga

Minul AOD väljas kuid kõik muu on sees. bt, wifi, sünk jne, siis kaob mitte rohkem kui 5% kui sedagi. Õhtuks üldjuhul akut järel 60% ekraan sees umbes paar tundi kindlasti.
S8+
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 01.08.2017 20:53:15 vasta tsitaadiga

Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus. ja sellisel juhul saab tavaliselt parima tulemuse üldjuhul üldse, kui kasutada hiljem hoopis suures arvutis mõnd korralikku vastavat rakendust, mida ise olen ka seni teinud jäämata üldse lootmagi, et telefon sellised asjad minu eest korralikult automaatselt ära teeks. Ja sama soovitan ka kõigile teistele, kel soov tõesti enam vähem normaalseid panoraampilte teha.

Renq kirjutas:
See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks.

Vaata, mis protsessid sul seal taustal töötavad, kui aku ikka ise korras on. Mina näiteks panen oma S8+ magama minnes tavaliselt laadijale, mis end ise paari tunni pärast automaatselt välja lülitab (on selline lüliti vahele pandud), misjärel telefon jälle aku toitele läheb ja hommikul ärgates on see alati vahemikus 98-100%. Kusjuures GPS, WiFi ja BT on mul veel alaliselt sisse lülitatud. Hea app aku kasutuse kontrolliks on ka Gsam Battery Monitor Pro. Tahab küll Root õigusi kuid näitab siis aku kasutust kordades detailsemalt, kui telefoni enda vastav lahendus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 20:55:13 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus. ja sellisel juhul saab tavaliselt parima tulemuse üldjuhul üldse, kui kasutada hiljem hoopis suures arvutis mõnd korralikku vastavat rakendust, mida ise olen ka seni teinud jäämata üldse lootmagi, et telefon sellised asjad minu eest korralikult automaatselt ära teeks. Ja sama soovitan ka kõigile teistele, kel soov tõesti enam vähem normaalseid panoraampilte teha.

Renq kirjutas:
See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks.

Vaata, mis protsessid sul seal taustal töötavad, kui aku ikka ise korras on. Mina näiteks panen oma S8+ magama minnes tavaliselt laadijale, mis end ise paari tunni pärast automaatselt välja lülitab (on selline lüliti vahele pandud), misjärel telefon jälle aku toitele läheb ja hommikul ärgates on see alati vahemikus 98-100%. Kusjuures GPS, WiFi ja BT on mul veel alaliselt sisse lülitatud. Hea app aku kasutuse kontrolliks on ka Gsam Battery Monitor Pro. Tahab küll Root õigusi kuid näitab siis aku kasutust kordades detailsemalt, kui telefoni enda vastav lahendus.


teil kõigil kel see wake ja gsam olemas, olete juba ära rootinud telefonid?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 01.08.2017 21:09:28 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
teil kõigil kel see wake ja gsam olemas, olete juba ära rootinud telefonid?

Veel mitte, pole esialgu veel väga vaja olnud. Samas Gsam töötab ka ilma rootimata telefonil, ehkki nii põhjalikku ja detailset infot välja ei anna nagu rooditud telefoni puhul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 07:34:53 vasta tsitaadiga

Tundub et AOD elik pidevalt sees olev ekraan võtab arvatust rohkem voolu. Lülitasin selle õhtul välja ja hommikul, pärast 6h 44min laadijast eemaldamist oli aku 97%!

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 08:13:07 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus.
moondus või mitte, aga ühte pilti kannatab vaadata, teist mitte.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 10:25:04 vasta tsitaadiga

No ja täna on jälle vastupidine päev, eile päeval kell 12 võtsin laadijast ja pea 23h hiljem on akut 73% järgi, öine vähenemine oli minimaalne. Wifi oli ka see kord väljas. Ja eile tegin factory reseti ka igaks juhuks.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 10:27:54 vasta tsitaadiga

Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 11:19:10 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju


Võiks vast fail öelda küll. Ma tänase päeva jooksul wifit sisse ei pane ja vaatan kaua siis kestab ja homme proovin wifiga.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 02.08.2017 12:51:12 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju

Kas Android on teinud suurema või väiksema hüppe on nüüd muidugi küll vaieldav aga akuprobleemid ei seondu tavaliselt mitte niipalju Androidi, kui erineva sellele platvormile loodud tarkvaraga mille loojate tehtud vigaste äppide tuvastamiseks on aku kasutuse analüsaatorid paraku asendamatud. Mis puutub aga gps-i või Wifisse siis minul on küll need juba aastaid pidevalt järel ilma, et see akukasutust oluliselt mõjutaks. Ja kui see kellelgi nii ei ole, siis tuleks jällegi, kui telefoni rauapool ise korras on, otsida viga mõnest äpist, mis seda wifi-t või gps-i siis mõttetult ja ülearu koormab. Näiteks installisin hiljuti kellale äpi, mis vahendas telefonist sinna kalendrisündmusi, peale mida kella aku, mis oli seni kolm-neli päeva laadimata vastu pidanud suutis vaid vaevu hommikul laetuna õhtuni vastu pidada. Esimese ehmatusega kahtlustasin juba, et aku on otsad andnud aga kui antud äpi igaks juhuks taas prooviks eemaldasin läks kõik kohe tagasi normi. Kusjuures eelnevalt näitas kell antud äpi akukastuseks vaid enam kui tagasihoidliku 1 %. Ja mida see kõigi eelduste kohaselt üsnagi vähenõudlik olema pidanud äpp siis seal tegelikult sellist tegi, et aku lausa silmnähtavalt tühjenes ei saa ma siiani aru. Küll võib sellest näitest aga igaüks ise omad järeldused teha, milline võib olla mõju akule mõnel sellisel pealtnäha täiesti süütul äpil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:36:42 vasta tsitaadiga

Õnnestus täna vist turvaseaded lolliks ajada icon_sad.gif. Näppisin proovi pärast näotuvastust. Peale mõningast telefonile "nägude tegemist" lülitasin näotuvastuse välja aga peale seda enam iiriste tuvastamist sisse lülitada ei õnnestu - valik on n.ö. hall ja muuta seda ei saa. Tean et need kaks asja korraga sisse lülitatud ei saa olla aga telefon nagu ei saaks aru et näotuvastus on välja lülitatud. Restart ei aidanud. Proovisin ingise keeles guugeldada aga ei suutnud midagi mõistlikku leida ... Mis värk on?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.