|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
21.06.2017 10:37:41
|
|
|
| Kasutan bxActions äppi, mäppisin kaamera ja vilkumine tuleb korraks siis kui lockscreen peal. Kui telefon lukust lahti siis ei näe mingit vilkumist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.06.2017 13:39:46
|
|
|
Veel müstilisem. Waze viskab google töö lõpetamise juttu pidevalt kui telefon on autos laadijas
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
22.06.2017 08:24:35
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Veel müstilisem. Waze viskab google töö lõpetamise juttu pidevalt kui telefon on autos laadijas  |
Veelgi müstilisem on vast hoopis see, et mul viskab vahel (õnneks siiski üsna harva) seda google töö lõpetamise juttu ette isegi hoolimata sellest, et kogu Google äpp on täiega juba aegade algusest "deaktiveeritud" ja "keelatud" ehk ei tohiks teoreetiliselt oma olemasolust üldse kuidagi märku anda, rääkimata töö lõpetamisest, kui tal pole lubatud seda üldse alustadagi !
Aga tõsisemalt rääkides paistab see olevat mingi laiem Androidi kiiks, sest seda juhtus eelpool kirjeldatule sarnases situatsioonis juba ka varasema telefoni ja Lineage OS-iga, kus mul mingeid Google äppe (peale poe ja sellelgi igasugune taustategevus keelatud) polnud isegi mitte üldse algselt installitudki. Või saab asi alguse siis juba Google taustateenustest mida põhimõtteliselt peaksid saama vist ka mõned muud äpid kasutada või siis vähemalt nende kaudu Google pakutava poole pöörduda, ja üldiselt ka niipalju kui mäletan, vanematel Androidi versioonidel sellist asja igatahes veel ei esinenud. Ehkki samas, mind isiklikult pole see seni veel väga häirinud, kuna nagu algul sai juba öeldud, on õnneks suhteliselt harvaesinevaks nähtuseks jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
22.06.2017 22:28:20
|
|
|
| Euroopas on saadaval vaid Exynos prosega variant, Snapdragoniga müüakse vaid USAs ning Hiinas? Kas Exynos-versioonil peab aku kauem vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Axxept
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
25.06.2017 18:10:20
|
|
|
| Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.06.2017 20:10:57
|
|
|
| Axxept kirjutas: |
| Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD? |
Täitsa olemas ja toimib kahe kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
26.06.2017 16:02:45
|
|
|
| aise kirjutas: |
| Axxept kirjutas: |
| Kas keegi siit seltskonnast omab ka dual simi S8-t, ehk lühidalt G950FD? |
Täitsa olemas ja toimib kahe kaardiga |
Räägi palun lähemalt, kuidas see toimib. Kas välja helistades saad ka valida, kumba SIM-i/telefoninumbrit kasutatakse? Kas andmesidet saab ka valida sedasi?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Axxept
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
26.06.2017 17:39:54
|
|
|
Tere
Samsung S4 ja S5 puhul sai küll valida nii, et kas paned ühe/teise kaardi nö vaikevalikuks või siis iga kord valid kummaga tahad helistada. Ma julgen eeldada, et nad ei ole seda süsteemi muutnud S8 puhul. Andmeside kohta kehtib sama, saad ise valida millise kaardi oma soovid.
S8 peaks toimima nii, et üks nö peakaart toetab 4G ja teine siis 3G kui ma õigesti olen aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.07.2017 21:11:00
|
|
|
Proovisin S8 peal USB-C -> HDMI 4K värki ja täitsa toimib. Vidin on ise tsainast tellitud. Netflixi küttis 4K telkusse nii mis hirmus. Väga hea lahendus reisupeal, kui kuskil nett ja telku olemas.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.07.2017 11:30:20
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Proovisin S8 peal USB-C -> HDMI 4K värki ja täitsa toimib. Vidin on ise tsainast tellitud. Netflixi küttis 4K telkusse nii mis hirmus. Väga hea lahendus reisupeal, kui kuskil nett ja telku olemas.  |
Netflixi materjali telefonisse mälukaardile tõmbad siis pole isegi netti vaja.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
11.07.2017 12:12:06
|
|
|
| Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.07.2017 12:50:51
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub? |
Kui midagi muutunud pole, siis pm puudub jah. Võid ju proovida s/n aluse, kuigi ma ei usu, et läbi läheb.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
11.07.2017 13:01:08
|
|
|
| Snaztastic kirjutas: |
| Kui ostu tõendavat paberit kingitud s8+ pole ( UKst ostetud ) siis garantii põhimõtteliselt puudub? |
Galaxy Care igaljuhul toimib Lähis-Ida mudeliga siin. Tuleb lihtsalt factory reset teha peale esmast käivitust koos Eesti sim kaardiga, siis muutub SEB versiooniks.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.07.2017 13:23:22
|
|
|
aise, see versioonimuutus nüüd nii kergelt küll ei käi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
11.07.2017 13:33:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
aise, see versioonimuutus nüüd nii kergelt küll ei käi  |
Minu telefon oli XSG/XSG/XSG karbist. Peale reseti mida telefon ise soovitab, et kohalik firmware laadida on SEB/SEB/XSG. Seda viimast XSG'd ei saa muuta aga see ei oma tähtsust.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
13.07.2017 15:13:37
|
|
|
Kas keegi siit kasutab mõnda juhtmevaba laadimisalust või docki, mis pole Samsungi enda oma?
Sai ostetud (selline telefonihoidja) ning alguses hakkab laadima, kuid mõne minuti pärast katkestab. Seejärel jääb ühendama ja katkestama mõnesekundiliste vahedega.
Uurisin natukene netist ja tundub olevat läbiv probleem, vanemate juhtmevaba laadimist võimaldavate telefonidega probleeme pole, kuid Galaxy S8 ei ole suuteline paljude kolmanda tootja seadmetega ühilduma. Tõsiselt ebameeldiv, sest lootsin justnimelt autos sellest juhtmevaba laadimise võimekusest kasu haarata.
EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
13.07.2017 18:30:03
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist  |
Proovi fast charging kuskilt aku seadetest maha keerata, äkki aitab?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.07.2017 07:49:16
|
|
|
Tänase / eilse uuendusega tuli VoLTE S8.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.07.2017 08:11:41
|
|
|
Vaatasin ka seda kahtlast märki eile peale uuendust Eks ole näha kas ja mida see siis kõnekvaliteediga teeb.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.07.2017 08:12:11
|
|
|
Veab teil
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
25.07.2017 11:14:38
|
|
|
| Keegi Galaxy Care raames ekraani ka on vahetanud? Kuidas see kvaliteet on - kas jääb sama tuugalt nagu tehasest ning veekindlus ka jääb alles? Mul on mõned mikrokriimud tekkinud ekraanile, kuigi ei kanna võtmetega ühes taskus - kas võin niisama minna esindusse ja panevad 70€ eest uue display või pean selle enne puruks lööma, et kvalifitseeruks galaxy care alla?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
26.07.2017 13:28:30
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Keegi Galaxy Care raames ekraani ka on vahetanud? Kuidas see kvaliteet on - kas jääb sama tuugalt nagu tehasest ning veekindlus ka jääb alles? Mul on mõned mikrokriimud tekkinud ekraanile, kuigi ei kanna võtmetega ühes taskus - kas võin niisama minna esindusse ja panevad 70€ eest uue display või pean selle enne puruks lööma, et kvalifitseeruks galaxy care alla? |
kriimude pärast vast ei vahetata jah aga igaksjuhuks uuri enne järgi. Pole ju mõtet lõhkuda, äkki saavad aru. https://www.balta.lv/screencare/ee/ siit saad ilmselt kiireima vastuse.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
29.07.2017 11:22:17
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| markedmen kirjutas: |
EDIT: probleem tundub selle teema järgi olevat vist fast wireless charging'us. Samsung on tarkvaraliselt piiranud kiire juhtmevaba laadimise kõigil teistel seadmetel peale tema enda oma ära. Proovin millalgi mõne sellise autolaadijaga, mis ei toeta kiiret laadimist  |
Proovi fast charging kuskilt aku seadetest maha keerata, äkki aitab? |
Kiire juhtmevaba laadimise väljalülitamine on vist uuemate softiuuendustega ära kaotatud?
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
29.07.2017 13:31:19
|
|
|
Kas on mingeid häkke või tricke, millega kaamera tarkvara saaks modida, et see risu normaalselt panoraampilte hakkaks tegema?
Enamus pilte, mis ma teen, on panoraamid ja see risu ei händli mitte kuidagi ära panoraami. Kui pildile jääb ka veidi lainetavat vett, siis pilt on automaatselt per*es. Kui maa poolt vee peale pildistada, siis selle händlib telefon veel kuidagi ära, aga kui merelt maad tahaks pildistada, siis see on põhimõtteliselt võimatu. See on absoluutselt kõige häirivam asi võrreldes iPhone ja iOS'ga.
Kui häid panoraame vaja, siis olengi sõpradelt pidanud telefone laenama, sest enda "wannabe tipptelefon" ei händli seda protsessimist või mis iganes töötlust ära ning ei oska asja normaalselt kokku panna.
A'la:
Täpselt samal ajal, samas kohas, sama liigutusega jäävad iOS panoraamid normaalsed.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
30.07.2017 11:09:34
|
|
|
Viimati tuli mingi 700megane update, kus oli sees ka kaamera uuendused.
Kui panoraami tehes aeglasemalt liigutad, kas siis ikka jooned sees?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
30.07.2017 11:44:40
|
|
|
| uuendus on peale lastud - kiirem ega aeglasem liigutamine ei muuda midagi. Telefon ei suuda töödelda vee lainetamist ja lööb pildid nihkesse/sassi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.07.2017 12:02:05
|
|
|
Kõik pildid, mis sa panid on vingelt "õmblemise" erroreid täis. iPhone'i võrlduspilt on ka näidata? Täitsa huvitav kohe, et nii koledad on
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.07.2017 18:20:42
|
|
|
Dünaamilisest asjast on keeruline panoraami teha. Ma pole ka iPhone-iga kunagi panoraami teinud, täitsa huvitaks võrdluspildid. Laineid on tõesti raske sujuvalt otsipidi kokku kleepida. Või kui kui vead kaamerat ja samal ajal jookseb näiteks koer sama kiirusega kaadris kaasa... Mis tast panoraamis saab? Koerakari üksteise sabas jooksmas või killiks iOS osa neist ära?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
30.07.2017 19:02:07
|
|
|
S8l on setingus mingi pildikorrektuur olemas. Kas neid panoraame tehes oli see peal või maas? Inimeste moonutused fixib ilusti ära igatahes.
Ahja. Käisin telefoniga basseinis ja see terve õhtu vigises , et usbs on niiskus kuigi ei old. Restart lõpuks aitas.
Ja kas mingit äppi pole mis disableks touchscreeni ja paneks pildistama/filmima nupust? Vesi pani video kinni koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
30.07.2017 20:12:42
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kõik pildid, mis sa panid on vingelt "õmblemise" erroreid täis. iPhone'i võrlduspilt on ka näidata? Täitsa huvitav kohe, et nii koledad on  |
Galaxy S8+
iPhone 5S - FB messenger vestlusest tulnuna facebooki poolt ilmselgelt kvaliteedi osas ära vägistatud, kuid vähemalt need "õmblused" on normaalsed.
Mingi aeg peaks orig. kvaliteediga iPhone 6S'ga tehtud pildid saama, siis parem vast seda võrdlusmomenti teha.
| Marto. kirjutas: |
| S8l on setingus mingi pildikorrektuur olemas. Kas neid panoraame tehes oli see peal või maas? Inimeste moonutused fixib ilusti ära igatahes. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.07.2017 22:41:31
|
|
|
Nende piltide järgi tapab iPhone kõvasti detaile ära ja seetõttu tundubki parem kuna õmbluskohad on ka üle käidud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
30.07.2017 22:45:02
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Nende piltide järgi tapab iPhone kõvasti detaile ära ja seetõttu tundubki parem kuna õmbluskohad on ka üle käidud. |
Originaalis telefonis vaadates oli pilt ilus. Kõik pildid & videod, mis facebookist läbi käivad, vägistatakse automaatselt täiesti ära - a'la enam vähem saab aru, mida pildistatud on, kuid see on ka kõik. Antud hetkel oli rõhk nendel õmbluskohtadel, mida isegi sellise kvaliteedi puhul näeb, et on okeilt.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
30.07.2017 23:14:51
|
|
|
Tundub, et see S8 ei ole enam nii hea telefon, kui oli S6 edge.
S6 Edge tänaseni paralleelselt S8 kasutuses ja ei ole selliseid lolle jamasid, mis S8 on.
Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.
Veel on jama kui korraga gear 3 ja auto handsfree ühendatud. Kõned jäävad tummaks poolelt kõnelt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
31.07.2017 08:48:38
|
|
|
Oh jah, pean vist väga õnnelik olema, et mul selliseid asju pole olnud. See kahe erineva seadmega ühilduv Bluetooth on ka nagu jumala kingitus, nüüd mõtlen, et kuidas küll varem ilma hakkama sain Siiamaani on ainukesteks närvidele käivateks asjadeks Bixby nupp ning hakkiv juhtmevaba laadimine. Viimase kohapealt eeldan natukene, milles asi olla võib.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
31.07.2017 13:01:06
|
|
|
See on küll mingi su auto jama.
Mul gear s3 ja auto ühendatud ja kunagi pole probleemi olnud. Geariga helistama pannes on kõik alati auto kõlarites nii nagu vaja.
| maq85 kirjutas: |
Tundub, et see S8 ei ole enam nii hea telefon, kui oli S6 edge.
S6 Edge tänaseni paralleelselt S8 kasutuses ja ei ole selliseid lolle jamasid, mis S8 on.
Kaamera tööle pannes, ei fokusseeri see pilti ära, väike nips telefoni pihta ja siis alles saab pilti teha.
Päris viitsin kohe hakata mingi garantiisse jooksma.
Veel on jama kui korraga gear 3 ja auto handsfree ühendatud. Kõned jäävad tummaks poolelt kõnelt.
 |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luhasalu
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2009
|
31.07.2017 14:00:17
|
|
|
| Keegi S8'ga nn. full 1:1 mirrorlink'i on tööle saanud? Teiseks osapooleks on VW discover pro.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.08.2017 10:34:55
|
|
|
Kuna S5 sai oma vägivaldse lõpu, siis tundus S8 loogiline jätk, telefoniga väga rahul ja ilus ja äge AGA mis krt seda akut sööb. öösiti imeb üle 30% lihtsalt ära, akukasutus diagramm lihtsalt lendab alla poole, samas kui kasutusprotsente vaadata, siis miski ei võta ebanormaalselt palju, kõige suurem oli vist ekraan 5% aga akut oli järgi 12%
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
01.08.2017 11:05:17
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| öösiti imeb üle 30% lihtsalt ära, akukasutus diagramm lihtsalt lendab alla poole, samas kui kasutusprotsente vaadata, siis miski ei võta ebanormaalselt palju, kõige suurem oli vist ekraan 5% aga akut oli järgi 12% |
Ära siis näpi nii palju telefoni öösel, et 5% ekraani peale kulub . Nali naljaks aga enda S8+-l on just aku vastupidavus kõige vähe ootustele vastanud omadus. Sellise pikema ööga kaob kusagil 10%. AOD, Bluetooth jms on sees. WakeLock detector https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2179651 näitab, et erinevad sünkimise asjad äratavad telefoni päris tihti ülesse. Usun et kui sünkimine ja AOD ekraan välja lülitada oleks langus kusagil 5% kandis.
Palju muidu teistel ööga keskmiselt laetus väheneb?
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.08.2017 11:08:52
|
|
|
See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
01.08.2017 11:09:07
|
|
|
Minul AOD väljas kuid kõik muu on sees. bt, wifi, sünk jne, siis kaob mitte rohkem kui 5% kui sedagi. Õhtuks üldjuhul akut järel 60% ekraan sees umbes paar tundi kindlasti.
S8+
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
01.08.2017 20:53:15
|
|
|
Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus. ja sellisel juhul saab tavaliselt parima tulemuse üldjuhul üldse, kui kasutada hiljem hoopis suures arvutis mõnd korralikku vastavat rakendust, mida ise olen ka seni teinud jäämata üldse lootmagi, et telefon sellised asjad minu eest korralikult automaatselt ära teeks. Ja sama soovitan ka kõigile teistele, kel soov tõesti enam vähem normaalseid panoraampilte teha.
| Renq kirjutas: |
| See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks. |
Vaata, mis protsessid sul seal taustal töötavad, kui aku ikka ise korras on. Mina näiteks panen oma S8+ magama minnes tavaliselt laadijale, mis end ise paari tunni pärast automaatselt välja lülitab (on selline lüliti vahele pandud), misjärel telefon jälle aku toitele läheb ja hommikul ärgates on see alati vahemikus 98-100%. Kusjuures GPS, WiFi ja BT on mul veel alaliselt sisse lülitatud. Hea app aku kasutuse kontrolliks on ka Gsam Battery Monitor Pro. Tahab küll Root õigusi kuid näitab siis aku kasutust kordades detailsemalt, kui telefoni enda vastav lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.08.2017 20:55:13
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus. ja sellisel juhul saab tavaliselt parima tulemuse üldjuhul üldse, kui kasutada hiljem hoopis suures arvutis mõnd korralikku vastavat rakendust, mida ise olen ka seni teinud jäämata üldse lootmagi, et telefon sellised asjad minu eest korralikult automaatselt ära teeks. Ja sama soovitan ka kõigile teistele, kel soov tõesti enam vähem normaalseid panoraampilte teha.
| Renq kirjutas: |
| See 5% ekraani läks terve aja jooksul, kui telefon seinast väljas oli, öösel ikka magasin ja ei näppinud. AOD, bluetooth ja gps on väljas, wifi oli sees a see võttis 1%. Ses mõttes ma ei saagi aru, kuidas ta öösel niimoodi imeb. Samas paar päeva tagasi vedas mul 2 päeva välja ja öösel läks 2% ainult vähemaks. |
Vaata, mis protsessid sul seal taustal töötavad, kui aku ikka ise korras on. Mina näiteks panen oma S8+ magama minnes tavaliselt laadijale, mis end ise paari tunni pärast automaatselt välja lülitab (on selline lüliti vahele pandud), misjärel telefon jälle aku toitele läheb ja hommikul ärgates on see alati vahemikus 98-100%. Kusjuures GPS, WiFi ja BT on mul veel alaliselt sisse lülitatud. Hea app aku kasutuse kontrolliks on ka Gsam Battery Monitor Pro. Tahab küll Root õigusi kuid näitab siis aku kasutust kordades detailsemalt, kui telefoni enda vastav lahendus. |
teil kõigil kel see wake ja gsam olemas, olete juba ära rootinud telefonid?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
01.08.2017 21:09:28
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| teil kõigil kel see wake ja gsam olemas, olete juba ära rootinud telefonid? |
Veel mitte, pole esialgu veel väga vaja olnud. Samas Gsam töötab ka ilma rootimata telefonil, ehkki nii põhjalikku ja detailset infot välja ei anna nagu rooditud telefoni puhul.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
02.08.2017 07:34:53
|
|
|
Tundub et AOD elik pidevalt sees olev ekraan võtab arvatust rohkem voolu. Lülitasin selle õhtul välja ja hommikul, pärast 6h 44min laadijast eemaldamist oli aku 97%!
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.08.2017 08:13:07
|
|
|
| Pikkkõrv kirjutas: |
Liikuvaid objekte, sealhulgas ka vee lainetust polegi võimalik panoraampildil veatult kokku viia kui pilt pole tehtud just spetsiaalse panoraamkaameraga. Ühesõnaga olgu tegu siis iPhone, S8 või mistahes muu telefoni või kaameraga, igal juhul on see vaid üks suur tarkvaraline silmamoondus.
|
moondus või mitte, aga ühte pilti kannatab vaadata, teist mitte.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.08.2017 10:25:04
|
|
|
No ja täna on jälle vastupidine päev, eile päeval kell 12 võtsin laadijast ja pea 23h hiljem on akut 73% järgi, öine vähenemine oli minimaalne. Wifi oli ka see kord väljas. Ja eile tegin factory reseti ka igaks juhuks.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2017 10:27:54
|
|
|
Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.08.2017 11:19:10
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju |
Võiks vast fail öelda küll. Ma tänase päeva jooksul wifit sisse ei pane ja vaatan kaua siis kestab ja homme proovin wifiga.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
02.08.2017 12:51:12
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Krt, ühed väidavad, et android on teinud suure hüppe viimase viie aastaga ja siis on ikka mingid akumehed ja spets aku analüsaatori äpid ning peab gps ja wifi väljas olema, et aku ei dropiks suvaliselt...lipulaeva kohta suht fail ju |
Kas Android on teinud suurema või väiksema hüppe on nüüd muidugi küll vaieldav aga akuprobleemid ei seondu tavaliselt mitte niipalju Androidi, kui erineva sellele platvormile loodud tarkvaraga mille loojate tehtud vigaste äppide tuvastamiseks on aku kasutuse analüsaatorid paraku asendamatud. Mis puutub aga gps-i või Wifisse siis minul on küll need juba aastaid pidevalt järel ilma, et see akukasutust oluliselt mõjutaks. Ja kui see kellelgi nii ei ole, siis tuleks jällegi, kui telefoni rauapool ise korras on, otsida viga mõnest äpist, mis seda wifi-t või gps-i siis mõttetult ja ülearu koormab. Näiteks installisin hiljuti kellale äpi, mis vahendas telefonist sinna kalendrisündmusi, peale mida kella aku, mis oli seni kolm-neli päeva laadimata vastu pidanud suutis vaid vaevu hommikul laetuna õhtuni vastu pidada. Esimese ehmatusega kahtlustasin juba, et aku on otsad andnud aga kui antud äpi igaks juhuks taas prooviks eemaldasin läks kõik kohe tagasi normi. Kusjuures eelnevalt näitas kell antud äpi akukastuseks vaid enam kui tagasihoidliku 1 %. Ja mida see kõigi eelduste kohaselt üsnagi vähenõudlik olema pidanud äpp siis seal tegelikult sellist tegi, et aku lausa silmnähtavalt tühjenes ei saa ma siiani aru. Küll võib sellest näitest aga igaüks ise omad järeldused teha, milline võib olla mõju akule mõnel sellisel pealtnäha täiesti süütul äpil.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
02.08.2017 15:36:42
|
|
|
Õnnestus täna vist turvaseaded lolliks ajada . Näppisin proovi pärast näotuvastust. Peale mõningast telefonile "nägude tegemist" lülitasin näotuvastuse välja aga peale seda enam iiriste tuvastamist sisse lülitada ei õnnestu - valik on n.ö. hall ja muuta seda ei saa. Tean et need kaks asja korraga sisse lülitatud ei saa olla aga telefon nagu ei saaks aru et näotuvastus on välja lülitatud. Restart ei aidanud. Proovisin ingise keeles guugeldada aga ei suutnud midagi mõistlikku leida ... Mis värk on?
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|