Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 16:34:57 vasta tsitaadiga

Saan ka uut Starboxi nõuda(vana asemele) või peab selleks mingi mõjuv põhjus olema?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 19:21:23 vasta tsitaadiga

Mõlemal on iseloomu.. erilist vahet ei ole.polt ja menüü suht sama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 19:49:47 vasta tsitaadiga

starman pidi optikat hakkama tuppa vedama. seda kuskil reaalselt juhtunud ka on?
sai korteriühistu funktsionääridega vesteldud ja tuli ka sellist juttu aga ilma ühegi kuupäevata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 20:03:28 vasta tsitaadiga

Hakatakse vist ka starboxi ära jebima. Täna on lisandunud kanalilogod, ebavajalik tilulilu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.07.2017 11:20:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
seeru, levikom saadavus on ikka väga kesises ulatuses.

Sul mingi tõestus ka on sellele?


mis tõestus, tee avaldus saad vastuse.
foorumis on ju küsijad kirjeldanud saadavust.
antud teenus vajab mobiilimastiga praktiliselt otsenähtavust ja konkreetset masti milles kas on või saab panna saatja.
mine õigesse teemasse küsimustega.

Ma olengi õiges teemas. Sina mind siin ei kamanda.
Mobiilimasti otsenähtavus? Siis pole probleemi. Siin on Elisa ja Tele2 mastidega otsenähtavus olemas.
Eks ootan sügist. Siis tuleb nagunii Binge TV-d proovima hakata. Koosluses Levikomiga.

Kellelgi on Binge box käes
Digi-tv foorumist pilte
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 14:31:23 vasta tsitaadiga

Tuli selline reklaamtekst
tsitaat:

Kas vaatad hetkel telekanaleid vabalevist? Kui Sa ühegi teenusepakkujaga TV-lepingut ei sõlmi, siis alates 1. augustist Sa Kanal 2 ja TV3 enam ei näe.

Ära muretse! Kuna Starman on nüüd osa Elisast, saame Sinuni tuua turu parima pakkumise, et saaksid oma lemmiksaateid nautida ka edaspidi.

Starmani üle õhu TV-ga on Sinu päralt
• soodne kuumaks – al 6.99 €
• kuni 34 telekanalit
• probleemivaba ühenduvus – sobib olemasoleva TV antenniga
• üle õhu toimiv TV, mis internetti ei vaja ja levib kõikjal Eestis
• lihtne ja kiire paigaldamine
o seadmed tasuta kulleriga koju
o vajadusel tuleb tehnik ja aitab

Kiirematele liitujatele on meil eriti hea pakkumine – suve lõpuni vaatad kõiki kanaleid TASUTA! Kehtib liitumisel kuni 27.07.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 14:32:50 vasta tsitaadiga

Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.07.2017 15:17:33 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Kunagi ammu oli zuumis MTV3 ja Nelonen. Nende edastamine keelati kõigil Eesti operaatoritel
YLE TV1 ja YLE TV2 vist võib ka ainult kaablis, ma ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 15:19:15 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?


Kuna mingi aeg võeti need maha ka kaabellevi põhipaketist, siis, tõenäoliselt, väike vaadatavus, antud hinna raamistikus ei tasu ära.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.07.2017 00:39:44 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Zuumnet = Elisa või Tele2 mobiilne internet Starmani kaubamärgiga. Kas seal piiratakse sisu kättesaadavust?

Kui tõesti mõtlesid internetti, siis Soome kanaleid livena ei näe otse Eestis ühegi teenusepakkujaga, geoblokeering on peal. Aga kanalite omatoodang on kodulehel kõikjal maailmas iga netiteenusega otse või järele vaadatav. Yle Areena, MTV Katsomo, Ruutu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 00:47:39 vasta tsitaadiga

Zuumtv(net) nagu ka starman on nüüd Elisa oma, vanasti oli nett T2 (nett) oma.. Soome kanaleid ammu ei näe ja isegi kui sul kõige suurem pakett on ei näe mitut viasati kanaleid jne...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 10:10:15 vasta tsitaadiga

Vale riik paraku. Geoblokk korralikult tehtud lihtsalt.


Nüüd zuumnet elisast jälle.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 11:13:37 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Näeb küll, kui VPN'i kasutad.
CyberGhost on mingil tasemel isegi tasuta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 15:03:54 vasta tsitaadiga

Toodi valguskaabel tuppa ja nokia modemi taha läks tg389ac. Starmani kodulehel selle seadme kohta pole mingit infot. Varem oli ssid MAC viimased numbrid ja parooliks S/N. Praegu aga ei leidnud sellenimelist seadet üldse wifi loetelust. Oli üks sarnane, viimane täht oli teine aga sellele ei sobinud S/N parooliks. Milles kühvel?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 15:43:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Toodi valguskaabel tuppa ja nokia modemi taha läks tg389ac. Starmani kodulehel selle seadme kohta pole mingit infot. Varem oli ssid MAC viimased numbrid ja parooliks S/N. Praegu aga ei leidnud sellenimelist seadet üldse wifi loetelust. Oli üks sarnane, viimane täht oli teine aga sellele ei sobinud S/N parooliks. Milles kühvel?


Eile tulin just Palangalt, seal oli Telia võrgus kasutusel ka sama ruuter. Tollel oli taga nagu vanasti ka Thomsonil Access Key mis on ruuteri enda ligipääsu parooliks ja sealt saad siis webguisse kus peaks wifi sätted näha olema.
Samas wifi kleebis oli eraldi sn kleebisest kus oli siis teenusepakkujanimiXXXXXXX wifi nimeks ja selle all Wireless Key kirjas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 15:47:03 vasta tsitaadiga

Mul ei ole sellest gui’st kasu kui ma esmalt wifi ühendust ei saa. Teoreetiliselt peaks teleka brauseriga ka sinna saama sisse logida vist. Ah suva, tulin maale ära puhkuse ajaks, kunagi hiljem tegeleb sellega siis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 18:42:12 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul ei ole sellest gui’st kasu kui ma esmalt wifi ühendust ei saa. Teoreetiliselt peaks teleka brauseriga ka sinna saama sisse logida vist. Ah suva, tulin maale ära puhkuse ajaks, kunagi hiljem tegeleb sellega siis

püüa võrgukaabel selleks ajaks arvutisse pista, peaks ikka webuisse saama.
Ainult sellest ei saa aru, kui spets kohal oli ja soolikad ära ühendas, sulle wifi kasutamist ei tutvustanudki?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 21:02:31 vasta tsitaadiga

Ei ole arvutit
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 23:43:24 vasta tsitaadiga

Kuna starmani koduleht on täielik saast ja mingit mõistliku infot sealt leida pole võimalik.
Siis üks lihtne küsimus, kas zuumtv hiiumaale levib?

Netist on võimalik leida ainult mingeid kolmanda osapoole kaarte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 23:45:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kuna starmani koduleht on täielik saast ja mingit mõistliku infot sealt leida pole võimalik.
Siis üks lihtne küsimus, kas zuumtv hiiumaale levib?

Netist on võimalik leida ainult mingeid kolmanda osapoole kaarte.

Äkki sellepärast et Starman ei tegele levitamisega. Selleks on Levira https://www.levira.ee/networks/televisiooni-levitamise-teenus/televisioonivorkude-levialad/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2017 23:53:56 vasta tsitaadiga

Klienti ei pea huvitama kes levitab, kui teenusepakkuja ei suuda normaalselt infot pakkuda siis thumbs_down.gif

Jõudsin googliga juba sinna samasse kohta. Seis endine ja midagi ei levi. Mingid starmani vennad kohalikus selveris täna promosid miskit. Sõber selle peale ütles, et sai emaili ükspäev, kus pakuti zoomtv et peaks selle sügisel võtma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 15:01:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, orissaare masti pealt peaksid saama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 15:58:48 vasta tsitaadiga

laurx, kohalik antennimees väidab et ei saa. Lõuna, kagu ja ida servas vast midagi levib. Kunagi ei saanud siia isegi lepingut teha. Pidi mingi mandri aadressi valetama. Pidi olema üksikui kliente seal kandis ja mõne künka otsas pidi ka saama pilti.
Mõtlesin et vahepeal aastatega leviala suurenenud, aga pole mitte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 18:23:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, osta kõige überim antenn ja proovi, see jutt, et ei saa pole äkki pädev. Tädike või onuke loeb paberilt, et ei saa.
Ega see 40€ vms raiskamine maha ei jookse, kusagil ikka seda vaja läheb. Lisaks tasuks pisike võim ka pärast osta, kes teab....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 20:26:29 vasta tsitaadiga

jeesus188, mul pole vaja. Mul on valgus eesti telefoni kappi veetud.
Sõber elab üürikorteris ja mingi antenni majandus om välistatud.

Pole põhjust kohaliku antennimehe jutus kahelda, et ei saa. See oleks ainult vesi tema veskile kui saaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 20:30:58 vasta tsitaadiga

Hakka sõbrale üle neti striimima
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 20:37:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole põhjust kohaliku antennimehe jutus kahelda, et ei saa. See oleks ainult vesi tema veskile kui saaks.

Neid eksperte on ennemgi nähtud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 21:55:32 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Soome kanalid tulevad ju niisamagi antenniga üle lahe. Vähemalt mul Kiilis on küll pilt ees.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 21:55:33 vasta tsitaadiga

kui antenni panna ei saa, pole ju nagu proovidagi mõtet.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 21:56:52 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Soome kanalid tulevad ju niisamagi antenniga üle lahe. Vähemalt mul Kiilis on küll pilt ees.

Arvatavasti vaid 1 ja 2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:13:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Pole põhjust kohaliku antennimehe jutus kahelda, et ei saa. See oleks ainult vesi tema veskile kui saaks.

Neid eksperte on ennemgi nähtud thumbs_up.gif


Kõige paremad eksperdid on ikka internetis icon_smile.gif

salatoimik, pole püsiühendust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:15:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Pole põhjust kohaliku antennimehe jutus kahelda, et ei saa. See oleks ainult vesi tema veskile kui saaks.

Neid eksperte on ennemgi nähtud thumbs_up.gif


Kõige paremad eksperdid on ikka internetis icon_smile.gif

Mis mõttes, ma ütlen, et kui ise ei katseta, siis teada ei saa...öelgu lokaalne ekspet mida tahes. Samas kui seal levi pole, siis mis tööd see antenniekspert seal teeb?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:24:13 vasta tsitaadiga

jeesus188, vabalevi saatjaid on 3tk siin + viasat paigaldus.

Ja mida siin katsetada. Fakt.on see kärdlas ei levi zuum. Teiseks pole antenni katusel.


viimati muutis KillFrenzy 23.07.2017 22:26:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:24:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lauri kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Miks zuumnetiga ühtegi soome kanalit ei näe?

Soome kanalid tulevad ju niisamagi antenniga üle lahe. Vähemalt mul Kiilis on küll pilt ees.

Arvatavasti vaid 1 ja 2

Need ja mõned veel:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:31:38 vasta tsitaadiga

Oih, kohe legaalselt?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:32:52 vasta tsitaadiga

kärdla on ka natuke kaugel, et lihtsalt katsetama tulla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:37:18 vasta tsitaadiga

jeesus188,
jah, digiboksil pole kaardipesagi ning telekas on ostetud 2007.
Üles leiab ka kodeeritud kanalid, kuid neid ei näe, kuna pole kaarti jne.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:45:03 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
jeesus188,
jah, digiboksil pole kaardipesagi ning telekas on ostetud 2007.
Üles leiab ka kodeeritud kanalid, kuid neid ei näe, kuna pole kaarti jne.

No see mu mõte oligi, et 1 ja 2 näed, muud on lukus icon_rolleyes.gif
Need 1,2 riiklikud ja vabalt kõigile nähtavad

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 22:48:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lauri kirjutas:
jeesus188,
jah, digiboksil pole kaardipesagi ning telekas on ostetud 2007.
Üles leiab ka kodeeritud kanalid, kuid neid ei näe, kuna pole kaarti jne.

No see mu mõte oligi, et 1 ja 2 näed, muud on lukus icon_rolleyes.gif
Need 1,2 riiklikud ja vabalt kõigile nähtavad

https://en.wikipedia.org/wiki/Television_in_Finland#DVB-T_Channels
Siin päris suur hulk lahtiseid.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 23:04:24 vasta tsitaadiga

Et sa siis näed neid kõiki?
Ma siis lugesin midagi mööda ennem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 23:07:28 vasta tsitaadiga

Näen neid kõiki jah. Mitte, et ma neid vaataks.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 01:39:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy, osta kõige überim antenn ja proovi, see jutt, et ei saa pole äkki pädev. Tädike või onuke loeb paberilt, et ei saa.
Ega see 40€ vms raiskamine maha ei jookse, kusagil ikka seda vaja läheb. Lisaks tasuks pisike võim ka pärast osta, kes teab....


Ei saa kogu Hiiumaale zuumtv-d, eelkõige just tasulisi kanaleid. Ida, kagu, lõuna peal, nagu siin juba mainiti, ehk veel, kuid ei enam.
Über või Übermenchlich Antenna ei anna midagi peale kirumise teenusepakkuja poole ja kellele seda vaja on.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 02:07:14 vasta tsitaadiga

Targad mehed kunagi arvutasid (ilmselt) ja panid keset hiiumaad suvalisele põllule püsti masti (männamaa saatja). Aga nagu näha, sellest ei piisanud, mõni aeg hiljem pandi kärdlasse saatja ja veel hiljem kõpu otsa ka.
Kärdlas on meteoriidi kraater, ilmselt ka see mõjutab levi.

Selle antenni jutu peale peaks katusel käima ja antennisodi alla monteerima, enne kui äike sisse lööb. 15a pole kasutatud.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 08:56:26 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Näen neid kõiki jah. Mitte, et ma neid vaataks.


Mul kaberneemes ka. Telekal starmani moodul ja kaart muidugi. Aga see ei ole mingi näitaja. Ise ka vaatasin, et mis wtf kanalid veel on

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 12:47:11 vasta tsitaadiga

Valgas saad autotunega 93 kanalit..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 15:44:51 vasta tsitaadiga

Normaalne ju, rohkem kui kaablis pakutakse icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 16:04:21 vasta tsitaadiga

Kaablis leiab ca240 koos raadiotega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 19:24:51 vasta tsitaadiga

Kas 1augustil muutuvad sagedused ka? Mõtlen, et mul ei ole mõtet see nv vanemal inimesel asjad korda ajada. Pigem siis ikka peale 1 august.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 19:36:20 vasta tsitaadiga

pois11, pole küll kusagilt lugenud, et sagedused nüüd koheselt muutuksid. Miks peaksidki?
Mingil hetkel arvatavasti jah liigutatakse veidi kanaleid MUX-de vahel ringi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 19:44:41 vasta tsitaadiga

K2 ei muutvat, 3 kohta infot pole kusagil.. Levirast ja K2st olid raadios, sai üle küsitud..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.