Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Win XP pro all confitav tulemüür? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
74n31
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2003




sõnum 05.05.2004 21:30:52 Win XP pro all confitav tulemüür? vasta tsitaadiga

Tere, mure siis selline, et nagu te teate on XP-l selline "tore" võimalus, mis jagab sinu sharetud doce ka internetis. Nimelt kui panna brauserisse \\kasutajaip ja kui kasutajal pole vahel tulemüüri, siis saad tema sharetud kaustadesse. Nii ja nüüd tuleb mure: kuna hiljuti põles läbi "seebikas" mis internetti jagas, siis nüüd läksime üle sellisele süsteemile, et minu arvuti jagab läbi enda teisele ja tänu sellele ei saa ma peale panna XP tulemüüri, sest siis naaber ei saaks netti ja samas ma ei tahaks ka oma sharetud foldereid muuta ja neid unshareida. Ning nüüd olekski vaja mingisugust tulemüüri mis lubaks sisse ainult 192.168.0.2 IP-lt tuleva ühenduse. Või on äkki mõni muu moodus, mida keegi välja pakub. P!S! ruuterit ei taha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 05.05.2004 21:37:59 vasta tsitaadiga

a katseta tarkvaralist tulemüüri kus saab seda kõike seadistada. mõned nimed näiteks Zone Alarm ja Kerio Personal Firewall.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtot
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2002




sõnum 05.05.2004 21:41:05 vasta tsitaadiga

Tasuta on näiteks Sygate Personal Firewall, millel saad ise lisareegleid kirjutada. Muidu toimib asi a la "Zonealarm", et küsib kas see proge võib minna. Aga kirjutad näiteks et 192.168.0.2 IP-lt tulev ühendus võib pöörduda suvalise IP aadressi 80 TCP pordi peale ja saabki see kasutaja tulemüürist läbi veebi sirvima. Need asjad on Advanced Rules nime all. Asja ise saad siit .
Muidugi eeldab see, et tead midagi TCP/IP värgist icon_wink.gif

Edit: ei tea mis mõtlesin icon_biggrin.gif


viimati muutis ahtot 06.05.2004 22:43:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 06.05.2004 01:03:21 vasta tsitaadiga

Edit: pisuke näpukas ette tulnud - mitte *Seagate* vaid *Sygate* icon_wink.gif
Muidu nii ZoneAlarmil kui (minu mäletamist mööda) ka Sygate'il ning Keriol oli asi lahendatav ka tsoonidega - määrad, et vajalik masin on OK ning filesharing sinna on lubatud (ehk siis ei pea tingimata päris "käsitsi" reeglite loomiseni minema vaid pääsed IP ja pisukese linnukese/punkti panekuga icon_smile.gif)

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
74n31
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2003




sõnum 06.05.2004 07:18:33 vasta tsitaadiga

Jah tõmbasin selle Sygate´i ja seal sain asja ilusti tehtud. Kiitos ahtot icon_razz1.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Win XP pro all confitav tulemüür?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.