|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
21.07.2017 12:41:34
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Ainult kontoritöötajad?
Varem olid neil väiksemates maakonna piirkondades ja linnades ka tehnikud. Vaatan mehed on kõik kadunud. Nüüd vist ainult maakonnakeskustes on veel väike tehnikute brigaad jäänud. Klient peab tehniku visiiti vahel juba 3 nädalat ootama. |
vaidlen vastu et pea kolm nädalat ootama. Ei pea ootama kui oskad seletada ja kirjeldada oma vajadusi. Ja vahest kipub olema kauem ootejärjekord sest tehnikud peavad tegelema ka mobiil-ühendusega ka mitte ainult kortermajades püsiühendusega
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.07.2017 12:56:43
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
Ainult kontoritöötajad?
Varem olid neil väiksemates maakonna piirkondades ja linnades ka tehnikud. Vaatan mehed on kõik kadunud. Nüüd vist ainult maakonnakeskustes on veel väike tehnikute brigaad jäänud. Klient peab tehniku visiiti vahel juba 3 nädalat ootama. |
vaidlen vastu et pea kolm nädalat ootama. Ei pea ootama kui oskad seletada ja kirjeldada oma vajadusi. Ja vahest kipub olema kauem ootejärjekord sest tehnikud peavad tegelema ka mobiil-ühendusega ka mitte ainult kortermajades püsiühendusega |
Vaidle kui tahad. Ma ei ütlend, et igakord.
Viimane tehniku ooteaeg pandi täpselt 21 päeva peale täpset vajaduse kirjeldamist.
Paar aastat tagasi oli veel sageli nii, et hommikul helistasid, tehnik tuli peale lõunat või järgmine päev.
Aga ega midagi pole teha, kui töötajate palk hakkab kasumi teenimist segama.
https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/uudis-telia-kasumlikkus-jatkas-kasvu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.07.2017 14:11:27
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| vaidlen vastu et pea kolm nädalat ootama. Ei pea ootama kui oskad seletada ja kirjeldada oma vajadusi. |
Ma ei arva, et klient peab olema telekomilase haridusega, et suuta täpselt kõiki nüansse kirjeldada. Selleks on tehnik, kes peaks kliendi mure peale kohale tulema, kui infotelefon ei oska aidata.
| estdata kirjutas: |
| Ja vahest kipub olema kauem ootejärjekord sest tehnikud peavad tegelema ka mobiil-ühendusega ka mitte ainult kortermajades püsiühendusega |
Mida tehnikud ettevõttes iganes ka ei tee, hüpaku kasvõi benji köiega mastist alla, klienti see ei ei pea huvitama ja see on klassikaline oma saamatust tõendav esitlus (räägitakse sellest igal asjakohasel koolitlusel, miks mitte nii öelda), mida mitte kunagi ei soovitata kliendile öelda.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
21.07.2017 19:43:28
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
scrife, Kui teavitad Teliat probleemist on Telia võtnud eesmärgi see lahendada järgmise tööpäeva lõpuks.
küllap on teisigi kliente kes teavitavad, et neil pole terve aasta teenus toiminud. paraku nii ikka asjad ei käi, et kohe raha tagasi.
Kui Telia rike on ja kestab Telia osas rohkem kui kaks päeva, teenustasu ei küsita. see siis näiteks switchi või jaama vms üldrike.
kliendiliini ja korrusmaja kaabli rike on kindlasti kahe päevaga lahendatav, tehnikul on kaablitestrid olemas mis kiirelt probleemi lokaliseerida suudavad. |
Teavitasin kord nädalas vähemalt Teliat. Tutkit, sama probleem koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.07.2017 20:36:18
|
|
|
Telia lahendab ärikliendi rikked enamasti samal päeval kuid vähemalt järgneva tööpäeva lõpuks, nagu ka erakliendil.
Tarne ja rikke aegu saab suurema koormuse korral muuta, näiteks äike või siis antud juhul ettenägematu K2 ja TV3 kadumine mis põhjustas suure koormuse ka tarnetele. Need on erand nädalad või kuud millal on koormus tavapärasest suurem.
Tehnikute "brigaadid" on säilinud kõikides piirkondades endised kuid on reguleeritud ringi vastavalt tavapärasele koormusele ja efektiivsusele. Seni on jäänud arusaam, et tehnikuteta ei saa teenust kuidagi kliendile paigaldada.
Mis puudutab seda toredat uudist siis on selge, et kui leivatehases pannakse liin tööle automaatikaga, pole seal pätsimeistreid vaja. Küllap leiab ka Telia võimalusi efektiivsemalt toimetada ja see pole midagi erilist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.07.2017 20:43:02
|
|
|
| tsitaat: |
näiteks äike või siis antud juhul ettenägematu K2 ja TV3 kadumine mis põhjustas suure koormuse ka tarnetele
|
force majeure-i ja juba aastaid vindunud teemat kuudepikkuse ettehoiatusega nüüd küll ei maksa võrrelda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
21.07.2017 20:43:24
|
|
|
| indrekp, enda ametikoht pole ohus ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
21.07.2017 21:21:22
|
|
|
Tuttaval selline huvitav lugu Teliaga. Veidi alla aastane lenovo laptop ei tahtnud aku pealt töötada, viis garantiisse, leiti ,et emaplaat vajab parandust, aga kuna korpusel on ühest nurgast tükk plastikut murdunud, on garantii kehtetu. Anti valik ,et kas 200 paranduse eest maksta või 36.-(käitlemis kulud) et masin tagasi saada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.07.2017 21:37:35
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| indrekp, enda ametikoht pole ohus ? |
Mul on mitmeid ameteid ja ohtu küll ei tunne. Nagu eelnevalt kirjeldasin, tehniku tööd automaat või robot ära teha ei saa.
Ise uskusin küll, et fiiber, ainult vase dsl ja iptv toovad koormuse vähenemise tänu digi ja analoogtelefonidele või ISDN ja wimax raadiolahendustele aga kahjuks mitte.
Tehnoloogia areng on nii kiire, et kui üks asi aegub, tulevad uued lahendused peale. Kindlasti optimeeritakse vastavalt koormustele töökohti aga selle pärast ei ole mõtet ka muretseda, tööd on alati olnud ja leiab alati sarnaselt alalt.
Pigem on oht, et ise vahetan ametit või ettevõtet, areng ja liikumine on alati positiivne. Eks peab kaaluma tulude ja kulude baasil.
| atari_ kirjutas: |
| Tuttaval selline huvitav lugu Teliaga. Veidi alla aastane lenovo laptop ei tahtnud aku pealt töötada, viis garantiisse, leiti ,et emaplaat vajab parandust, aga kuna korpusel on ühest nurgast tükk plastikut murdunud, on garantii kehtetu. Anti valik ,et kas 200 paranduse eest maksta või 36.-(käitlemis kulud) et masin tagasi saada. |
Nii see paraku on, emaplaat on kinnitatud süleri ainsale korpusele ja kui selle nurk juba puruneb on tõenäoliselt tegemist kergemat sorti põrkumisega mingile pinnale. Emaplaat on ühes suuremas ja mitmes väiksemas skeemis ning kui see painata, on joodis kerge purunema, kindlaim viis on vahetus ja see on veerand süleri hinnast.
Telia on müüja ja garantii ning hoolduse vahendaja sinu ja hoolduspartneri vahel. Siin pole tähtis millisest poest sa süleri ostsid, remontija ja hinnangu andja on tõenäoliselt sama.
Mis küsimuse tekitab, kas esindus kes seadme hooldusesse võttis, märkis aktile, et nurgas tükk puudu ning teavitas klienti võimalikust käitlemiskulust?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.07.2017 21:41:13
|
|
|
| tsitaat: |
Pigem on oht, et ise vahetan ametit või ettevõtet, areng ja liikumine on alati positiivne. Eks peab kaaluma tulude ja kulude baasil.
|
sa pole ammu vist tööandjat vahetanud, sugugi mitte alati see pole positiivne. ja ainult tulu-kulu arvestusega seda ka teha ei saa. kui hakkad tõsiselt kaaluma, siis tõmbuvad valikuvõimalused üsna ruttu kokku, eriti väikelinnas.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.07.2017 21:44:57
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Pigem on oht, et ise vahetan ametit või ettevõtet, areng ja liikumine on alati positiivne. Eks peab kaaluma tulude ja kulude baasil.
|
sa pole ammu vist tööandjat vahetanud, sugugi mitte alati see pole positiivne. ja ainult tulu-kulu arvestusega seda ka teha ei saa. kui hakkad tõsiselt kaaluma, siis tõmbuvad valikuvõimalused üsna ruttu kokku, eriti väikelinnas. |
oled ju viimaseid uudiseid kuulnud küll kuidas erinevad sideettevõtted laienevad, mul on kutsed juba mitu aastat soolas aga pole otsustanud neid veel kasutada. Samuti on oma äriplaan laual aga mitte päris sellel alal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.07.2017 21:53:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Pigem on oht, et ise vahetan ametit või ettevõtet, areng ja liikumine on alati positiivne. Eks peab kaaluma tulude ja kulude baasil.
|
sa pole ammu vist tööandjat vahetanud, sugugi mitte alati see pole positiivne. ja ainult tulu-kulu arvestusega seda ka teha ei saa. kui hakkad tõsiselt kaaluma, siis tõmbuvad valikuvõimalused üsna ruttu kokku, eriti väikelinnas. |
oled ju viimaseid uudiseid kuulnud küll kuidas erinevad sideettevõtted laienevad, mul on kutsed juba mitu aastat soolas aga pole otsustanud neid veel kasutada. Samuti on oma äriplaan laual aga mitte päris sellel alal. |
no sel juhul palju õnne! anna siis ikka märku kas ootus ja reaalsus ka ühtivad
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
21.07.2017 22:01:31
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Pigem on oht, et ise vahetan ametit või ettevõtet, areng ja liikumine on alati positiivne. Eks peab kaaluma tulude ja kulude baasil.
|
sa pole ammu vist tööandjat vahetanud, sugugi mitte alati see pole positiivne. ja ainult tulu-kulu arvestusega seda ka teha ei saa. kui hakkad tõsiselt kaaluma, siis tõmbuvad valikuvõimalused üsna ruttu kokku, eriti väikelinnas. |
oled ju viimaseid uudiseid kuulnud küll kuidas erinevad sideettevõtted laienevad, mul on kutsed juba mitu aastat soolas aga pole otsustanud neid veel kasutada. Samuti on oma äriplaan laual aga mitte päris sellel alal. |
fantastica.
indrekp, ma tõesti hoian sulle pöialt, et peale puhkuselt tulekut sul kõik on alles.
Aga kui ei. Hakkame Raplas seeni kasvatama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.07.2017 22:26:13
|
|
|
seeru, stamani teemase kolib
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
21.07.2017 23:04:57
|
|
|
| Vahetan kodus ära juhtme korterist kuni korrus allpool Telia kapini. Tellisin esimesel võimalusel tehniku ühendama. Näis millal saabub.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.07.2017 23:10:16
|
|
|
| Ise ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
21.07.2017 23:20:15
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Ise ei saa? |
Lukus ja ei tea milline ühendus seal minu oma on. See vana ühendus kahe klemmiga nagu vanal ajal kasutati.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
22.07.2017 09:02:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Telia lahendab ärikliendi rikked enamasti samal päeval kuid vähemalt järgneva tööpäeva lõpuks, nagu ka erakliendil.
Tarne ja rikke aegu saab suurema koormuse korral muuta, näiteks äike või siis antud juhul ettenägematu K2 ja TV3 kadumine mis põhjustas suure koormuse ka tarnetele. Need on erand nädalad või kuud millal on koormus tavapärasest suurem.
Tehnikute "brigaadid" on säilinud kõikides piirkondades endised kuid on reguleeritud ringi vastavalt tavapärasele koormusele ja efektiivsusele. Seni on jäänud arusaam, et tehnikuteta ei saa teenust kuidagi kliendile paigaldada.
Mis puudutab seda toredat uudist siis on selge, et kui leivatehases pannakse liin tööle automaatikaga, pole seal pätsimeistreid vaja. Küllap leiab ka Telia võimalusi efektiivsemalt toimetada ja see pole midagi erilist. |
Mu kogemus on vastupidine. Vōin saata sulle PMi oma endisest aadressist, juhul kui Te saate ja/või tahate kontrollida mu jutu legitiivsues
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.07.2017 10:31:15
|
|
|
scrife, kuna need tähtajad on eesmärgid mitte lubadused siis ei ole mul mõtet sinu fakte kontrollida. küllap nii oli sest töökoormus on piirkonniti varieeruv, istuvaid tehnikuid ju ka ei ole vaja. ühesõnaga tavakoormusel kui ei ole FMJR siis on rikked paari tööpäevaga lahendatud ja tarned nagu kirjutasin.
SLA teenus on veel eraldi lahenduse protsess, seal on tunnid kokku lepitud ja lähim tehnik lendab kohale.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.07.2017 20:29:42
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Ise ei saa? |
Lukus ja ei tea milline ühendus seal minu oma on. See vana ühendus kahe klemmiga nagu vanal ajal kasutati. |
Telia vastas mulle, et nad saaks ühendada küll aga iga alustatud 15 minutit on mulle 10€.
Kahe juhtmeotsa ühendamise eest millega saaks ma ise ka hakkama kui teaks milline ühendus minu oma on ja kapi lahti saaks
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
23.07.2017 07:31:24
|
|
|
indrekp, kui puhkus lõppeb, võiksid asjaomastele instantsidele info edastada, et Telia võtaks vaevaks Simpel.ee lehe sisu kaasajastada. See leht on küll väga kergesti navigeeritav, aga info on vananenud. Näiteks interneti osas põhjalik jutt Surfportist koos sinna suunamisega, aga seda keskkonda juuni lõpust enam pole.
...
| tsitaat: |
Kuutasuta Telia internet 1 MB* 2,55
...
* Kuutasuta Telia Interneti makseviisis kehtib päevalagi 1 €, mis sisaldab piiramatult* andmemahtu – surfa julgelt nii palju kui jaksad!
* Kehtib Mõistliku Kasutuse Põhimõte. Pärast 200 MB täitumist päevas piiratakse kiirus 64 kbit/s allalaadimisel ja 32 kbit/s üleslaadimisel. Uue kalendripäeva alguses piiramatu kiirus taastatakse. |
Kuidas peaksin aru saama "interneti päevalagi 1 euro" ja megabaidi hind 2,55 (mida, kas eurot või senti, rublat või naela; ühtegi rahaühikut Simpeli koduleht ei nimeta) mõistete omavahelisest seosest?
Kui päevas ei saa netiarve minna üle ühe euro, siis kuidas õnnestuks maksta 2,55 megabaidi eest? Kas euro täitumiseni arvestatakse kilobaidi hinda 2,55-st megabaidist ehk vähem kui euro kulutamisel päevas maksab kilobait 0,00255 eurot? Saab euro täis, siis k***dile see MB-hind ja surfa palju tahad 24 tunni jooksul 200 megabaidi ulatuses täiskiirusel, 200+ piiratud kiirusel?
Nii et siin on ka üheselt mõistetava selguse saavutamiseks vaja sõnastust parandada.
(On võib-olla vaja vähese mahuga andmesidet veidikeseks ajaks, aga annab mõistatada, kas odavam on päevalagi või võtta 1 euro eest 30 päevaks 250 MB mahupakett.)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.07.2017 10:22:10
|
|
|
| Scott, tänud, info edastatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
27.07.2017 15:13:33
|
|
|
| Küsimus, kas Arrise digiboks tõesti ei näita kanaleid ilma Telia ruuterita? Teliast vastati, et peate kasutama Telia ruuterit, ilma selleta ei oska garanteerida, kas hakkab telekanaleid näitama.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
27.07.2017 15:16:25
|
|
|
MinuTV režiimis näitab ikka.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
27.07.2017 15:20:14
|
|
|
| mega kirjutas: |
| MinuTV režiimis näitab ikka. |
Kasutuses on tavaline Telia põhikanalite pakett.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.07.2017 15:28:23
|
|
|
| Kui ruuter VLAN-e oskab hallata, siis saab hakkama Telia IPTV-ga.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
27.07.2017 18:28:42
|
|
|
Arries on ju digibox moodul , kui seda ei ole siis ükski kanalit ei näidata , v.a kui sul muidugi telekas sisseehitatud digiboxiga pole
| kjmrc kirjutas: |
| Küsimus, kas Arrise digiboks tõesti ei näita kanaleid ilma Telia ruuterita? Teliast vastati, et peate kasutama Telia ruuterit, ilma selleta ei oska garanteerida, kas hakkab telekanaleid näitama. |
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.07.2017 18:37:02
|
|
|
Küsimus oli kas Telia ruuterit on vaja, mitte kas digiboksi on vaja.
| estdata kirjutas: |
Arries on ju digibox moodul , kui seda ei ole siis ükski kanalit ei näidata , v.a kui sul muidugi telekas sisseehitatud digiboxiga pole
| kjmrc kirjutas: |
| Küsimus, kas Arrise digiboks tõesti ei näita kanaleid ilma Telia ruuterita? Teliast vastati, et peate kasutama Telia ruuterit, ilma selleta ei oska garanteerida, kas hakkab telekanaleid näitama. |
|
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.07.2017 20:32:11
|
|
|
Telia pakub teenust oma seadmetega. Kõik töötab kõigega kui saad kõigega ise hakkama.
olgu siis adsl, vdsl, kmi või fiiber, saab ruuterit VLANe eraldama panna ning jagada digiboksile pilti ja arvutitele internetti.
Telia sellele supporti ei paku kuna mitte kõik seadmed ei suuda kvaliteeti tagada ning kuna seadistusviise on sadu, siis ei ole mõistlik ka tervet personali konkreetseid seadmeid häälestama õpetada.
Osta või rendi uus või kasutatud Telia seade omale ja anna minna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.07.2017 20:36:17
|
|
|
| tsitaat: |
| Adobe is planning to end-of-life Flash. Specifically, we will stop updating and distributing the Flash Player at the end of 2020 and encourage content creators to migrate any existing Flash content to new open formats. |
Telial aega küll.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
27.07.2017 20:48:47
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| Küsimus oli kas Telia ruuterit on vaja, mitte kas digiboksi on vaja. |
ok , siis vastan ka teistpidi et ei pea olema just telia ruuter. Lihtsalt siis kui oma seadmed , võib juhtuda et telia ei paku enam abi , et nende poolt kõik korras
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.07.2017 20:53:55
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
| Küsimus oli kas Telia ruuterit on vaja, mitte kas digiboksi on vaja. |
ok , siis vastan ka teistpidi et ei pea olema just telia ruuter. Lihtsalt siis kui oma seadmed , võib juhtuda et telia ei paku enam abi , et nende poolt kõik korras |
Kui liini andmed korrast ära on, ikka pakuvad. Supporti ei pakuta kliendi oma seadme seadistusele ja siis kui selle järel pilt pakib aga liin korras on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
27.07.2017 23:42:10
|
|
|
põhjus seisneb selles ma arvan, et Flash on ainuke asi, mille abil saab erinevates browserites sama live streami esitada. Seni, kuni browseritootjad ei suuda kokkuleppida koodekites ja formaatides, on live html5 video praktiliselt kasutu. Samuti ei toeta html5 ühtegi levinud (RTMP) või võrgu läägimist kannatavat live streami formaati (HLS, jms.).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
28.07.2017 06:20:13
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| estdata kirjutas: |
| Vahur kirjutas: |
| Küsimus oli kas Telia ruuterit on vaja, mitte kas digiboksi on vaja. |
ok , siis vastan ka teistpidi et ei pea olema just telia ruuter. Lihtsalt siis kui oma seadmed , võib juhtuda et telia ei paku enam abi , et nende poolt kõik korras |
Kui liini andmed korrast ära on, ikka pakuvad. Supporti ei pakuta kliendi oma seadme seadistusele ja siis kui selle järel pilt pakib aga liin korras on. |
Just täpselt nii. Endal ei tea mis ajast pole telia nende poolset seadmed püsti. Kõik oma seadmetega hakkama saanud ja stabiilsus parem
Ja kui helistad tehnilise toe numbrile 123 siis enamasti oled sa ise nagu abi andja mitte abi otsija
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.07.2017 07:48:55
|
|
|
| Kui aus olla, Telia minuTV loomisel oli HTML5 hoogu üles võtmas, kuuldavasti olid mõtted kohe ka sellele liikuda kuid ilmselt leiti hea põhjus miks mitte seda kohe teha. Väidetavalt pidi lihtne olema see õigel ajal ringi teha ja küllap vajadusel ka tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
28.07.2017 08:54:22
|
|
|
indrekp, eksid.
Flashi otsus tuli kõrgemalt, arendajate ettepanek kohe HTML5 video peale minna saadeti hämarasse kohta tehniliselt ebaadekvaatsete inimeste poolt (loe: osakonnajuht), sest IE6 PEAB olema toetatud (missest, et statistika sel hetkel näitas ca 2-5% kasutust sellele jubedusele).
Järgmine ettepanek, et okei, teeme mõlemad, saadeti samamoodi pikalt, sest "flash ju toimib, meie ei pea arendajate kapriise järgima".
Ja jah, rohkem, kui üks inimene on selle tõttu lahkunud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
28.07.2017 10:06:55
|
|
|
| ref kirjutas: |
| IE6 PEAB olema toetatud |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.07.2017 10:20:24
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| ref kirjutas: |
| IE6 PEAB olema toetatud |
 |
Tahaks kah neid seeni...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.07.2017 11:00:09
|
|
|
Minu teada tollal HTML5 pleierit, mis oskaks HLSi, mitmekanali-audiot, subtiitreid ja AES-128 krüptot ei olnud. Pluss kellelegi ei olnud aega , et nullist peale treima hakata.
Arendajate töö on projektipõhine ja liikumine ametikohtade ja ettevõtete vahel tavapärane.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.07.2017 12:39:33
|
|
|
| Ma ei viitsi oma kirja arendajatele üles otsida aga kirjutasin vastuse ümbersõnastatult siia. Juba tollal oli küsimus kas ja mis ja kuidas kuid tulemusena oli jutt, et eks siis tulevikus vaatame mis saab. Täna veel kõik toimib seega otseselt pisarat ei vala.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002

|
31.07.2017 01:14:05
|
|
|
Ja kui sul IE6 on, siis töötab ilmselt veel 2020 ja hiljemgi
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
01.08.2017 12:31:04
|
|
|
Paistab, et minu Intenole tuli ka firmware update peale.. kõik suunamised kadunud, DNS seadistused kadunud...
Mõtlesin, et vaatan, kas iseteeninduses annab midagi teha, aga ei...
| tsitaat: |
VABANDAME!
Midagi juhtus valesti serveris
Vea kood: ...
Error applying layout : main
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
01.08.2017 13:46:11
|
|
|
Klienditeenindusest taastati vana conf, aga paistab, et uue versiooniga kasutajapoolset DNSi enam ei aktsepteerita? Ei näe enam võimalust ka, et käsitsi saaks tagasi panna.
Oeh.. eks peab hakkama siis emaili teel teliat pommitama, et kas ikka saab kuidagi ise määrata. Klienditeenindaja ei osanud sellele vastata.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.08.2017 15:43:16
|
|
|
| tsitaat: |
Ainult Teile- seadmed 0% intressiga
From: Telia <noreply@telia.ee>
|
Miks peab viisakas ettevõte sellist Türgi-stiilis "best-price-only-for-you-my-friend-dont-tell-anyone" kauplemisvõtet kasutama?
Iga naiivsemgi inimene peaks aru saama, et ilmselgelt ei ole mass-email mõeldud "ainult mulle". Eriti kuna minu kliendisuhe Telia'ga on üsna kaudne.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.08.2017 15:58:05
|
|
|
| _marek, naiivsed ei saa aru. Personaalne lähenemine töötab paremini (isegi kui on see mass e-kiri, siis kõnetamine mõjub tõhusamalt kui suvaline reklaamibrožüür).
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.08.2017 17:02:31
|
|
|
Vaatasin siis ka seda "pakkumist"
Spoiler 
Sisemälu nad ei väärtusta..... 32/64/128GB hinnavahe on mõni €
+lisa 100€ uue toote pealt.
Niisiis, saaks 290€ odavamalt S8+ (899€ telias)
HV hinnakirjas sama telo 699.-
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/940870/
Passin
Xiaomi eest saab 4 €
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 02.08.2017 17:10:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
02.08.2017 17:09:12
|
|
|
| Käisin Vändras ühel eakal sugulasel külas, see siis rääkis, et tehti head reklaami ja valis Telia. Tehnik tuli kohale ja hakkas kohe seletama, et telefoni juurest viime kaabli üle toa teleka juurde, siia peame puurima ühe augu, teleka taha vaja veel üht pistikupesa ja 2 karpi peab ka veel teleka taha ära mahutama. Oli siis selle jutu peale tüübi välja visanud ja Starmani valinud. Ning pidavat tulemusega väga rahulk olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|