|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
22.03.2017 01:50:02
|
|
|
| Eriti idiootne on neil see et paljudel toodetel kirjas juures et LAOS OLEMAS, aga tegelikult tähendab see seda et kuskil euroopa laos. Viimati ostsin sellepärast just sealt kuna oli kirjas et laos olemas ja mõtlesin et oh kena saab kiirelt kätte.... sittagi, pärast öeldi et jah tõesti on laos aga kuskil kesk laos krt teab kus...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GamerFriik
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2017
|
22.03.2017 15:00:24
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| Eriti idiootne on neil see et paljudel toodetel kirjas juures et LAOS OLEMAS, aga tegelikult tähendab see seda et kuskil euroopa laos. Viimati ostsin sellepärast just sealt kuna oli kirjas et laos olemas ja mõtlesin et oh kena saab kiirelt kätte.... sittagi, pärast öeldi et jah tõesti on laos aga kuskil kesk laos krt teab kus... |
Nende ladu ongi kuskil Lätis, ise ostsin netijuhtme sealt ning täpselt nädalaga sain kätte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.03.2017 15:24:25
|
|
|
Tarneaja järgi hakatakse asja ilmselt alles tootma.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.03.2017 21:58:47
|
|
|
Ving ving ving, siia ka delfi kolinud?
Ise ostsin ps4 pro, ühe mängu ja siis veel ühe vr prillide jaoks vidina ja kaup oli kohal mõne päevaga, nagu lubatud ja ei mingeid probleeme. Olen varem ostnud pc sealt ja kõik nagu lubatud! Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
23.03.2017 23:22:03
|
|
|
Et kui kellelgi on probleeme, siis nad näevad hallukaid, sest sul ei olnud?
Ise hoian peale viimast plähmerdust neist samamoodi eemale, pole enam ühtki eelist, miks just nende käest peaks tellima.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
24.03.2017 23:50:49
|
|
|
Olgu, ühe asjaga nõustun, et tundub seal töötavad umbkeelsed ja kui mingit infot küsid põhjalikumalt, siis pidu läbi. Aga hindadega küll seal nii, et lihtsalt tuleb jälgida. Üks päev võib olla mingi kallim asi isegi 50 euri kallim, teine päev odavam. Hinnad kõiguvad väga. Üldiselt muidu mitu asja mis olen vaadanud 1a-s on ikka tunduvalt 1a-s odavam kui mingis euronicsis jne. Mälukaardil oli lausa 40 eurine hinnavahe. Endal on väga halvad kogemused näiteks arvutitargaga ja selle galadoriga. Arvutitarga garantiiline pool on minu jaoks null ja läbi suurte vaidluste sain kunagi oma õiguse ja lõpuks tunnistati peale mitut kuud seal vahel jooksmist, et videokaart oligi vigane. Seal mingi ülbe tüüp istub seal kontoris ja mängib bossi. Nii, et meil kõigil erinevate firmadega halbu ja häid kogemusi. Tavaliselt ongi, kui midagi on halvasti inimesel, siis ta tulebki kohe põrkama ja halvustama. Kui aga hästi, siis ei kiida keegi eriti.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.04.2017 10:46:45
|
|
|
Tellisin kaupa mis oli ainult 1a-s saadaval, saatsid mulle iga paari päeva tagant sõnumeid, et oo jõuab see kuupäev nende lattu (poolteist nädalat tagasi) ja kättesaamise kuupäev peaks olema 24. Ei ole siiani ei teavitust ega kaupa.
Rohkem sealt ei osta, mõtlesin, et annan teise võimaluse, ikka pidin pettuma.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.05.2017 08:19:21
|
|
|
| Maksuvõlga neil igatahes pole: 01.05.2017 seisuga maksuvõlg puudub
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
01.05.2017 11:06:34
|
|
|
| 27ndal (järgmine päev) sain igatahes kätte. Lihtsalt nende eeldatav kuupäev pani töönädalaga mööda.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
06.05.2017 14:17:59
|
|
|
Lubati 3.05 kaup kohal ja saadavad ära. Mingit uuendust pole tulnud. Küsisin veebilehel oleva pop-up abilise käest, vastati et uurivad ja saavad e-maili. Kolm päeva pole meili tulnud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.05.2017 08:12:22
|
|
|
Naisele ei tulnud ka lubatud ajal...tegin isegi print screeni nende kodulehelt
E: hetkel on lootust, et nädalase hilinemisega saab kätte, aga kui lapse sünnipäevaks ei jõua (õnneks pole kingitus aga kasutamiseks siiski), siis küll jama majas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RP11122
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2017
|
12.05.2017 14:51:49
Hirmus teeninduskvaliteet 1A.EE |
|
|
1a.ee-st ostetud peegelkaamera vajas garantiiremonti ja 1a.ee infotelefonilt öeldi, et tooksin selle nende juurde, aega pidavat minema 2-3 nädalat.
Kolm nädalat hiljem helistasin ja küsisin millal remont valmis saab. Vastas väga ebaviisakas teenindaja kes ütles, et saadaksin e-maili.
Palusin uuesti infot telefoni teel, sest tegemist ju väga lihtsa ja lühikese küsimusega ning viivitus ilmselgelt nendepoolne. Selle peale vastas väga ärritunud hääl, et pean saatma e-maili ning viskas toru hargile.
Viis nädalat peale remonti viimist sain kaamera kätte, katkisena.
1a.ee klienditoe telefon ei vastanud kui helistasin ca poole tunniste vahedega neli korda.
Seepeale helistasin otse firmasse kus Nikoni kaameraid remonditakse.
Esimese asjana öeldi sealt, et kaamera oli remondis kümme päeva. St. Kui ma 1a.ee-sse kolm nädalat hiljem kirjutasin, siis ei olnud kaamerat veel remonti saadetudki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
12.05.2017 15:07:51
|
|
|
Jamh, minu tellimuse juures on nüüd kiri, et " kaup kättesaadud" aga minuni pole endiselt midagi jõudnud. Saatsin uue meili. Algselt lubatud 3. mai-st pole haisugi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2017 15:11:33
|
|
|
poolega pandi võssa...kaup käes, aga paken nii ribadeks, et ka DPD naeris, et ei tea kust see tuli (neil õnneks kõik pildid olemas ja tegin ka ise).
Eks õhtul näeb kas midagi ka puudu... selles suhtes jääb kindlasti viimaseks tellimuseks ja kui kõik jupid on oleas läheb ka HV hindeks 3.
Kuna lapsel sünnipäevaks batuuti vaja siis nüüd pean õhtu seda ülespannes ohverdama
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.05.2017 15:46:57
|
|
|
kas on meil veel mõni veebipood mis teeb, mida lubab?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2017 15:51:28
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kas on meil veel mõni veebipood mis teeb, mida lubab? |
No kõike müüvatest küll ei tea.
Aga ostsin ka ju hinda, 40.- rohkem maksta ei tahtnud.
Vana batuudi katte, mille tellisin Home4You käest oli 2 päevaga käes (selles suhtes olin umbusklik ja igaks juhuks renoveerisin ka vana, et keegi kuhugi vedrude vahele ei kukuks).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.05.2017 16:11:00
|
|
|
nende jyski vms odavate ~140€ batuutide vedru maksab 1€ / tk..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2017 16:52:42
|
|
|
| no kui vedrud ära siis juba kulu suurem... ja ilmselt kasulikum täiskomplektne uus osta kõige täiega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joosep1997
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2013
|
18.05.2017 09:35:39
|
|
|
| Küll te oma asjad kõik kätte saate. 1a ei oska lihtsalt oma tööjõudu valida. See tööjõud töötas väiksemate mahtude juures aga nüüd kus on telekas/raadios reklaamid ja käive suureneb ja kliente tuleb pidevalt juurde. Varsti nad peavad sellest aru saama, et peavad palkama endale korralikud töötajad mitte mingid lasnamäe venelased(Ei ole midagi nende vastu aga eesti keelt võiks osata.) ja neile töötajadele ka palka maksma.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.05.2017 09:39:06
|
|
|
| joosep1997 kirjutas: |
| Küll te oma asjad kõik kätte saate. 1a ei oska lihtsalt oma tööjõudu valida. See tööjõud töötas väiksemate mahtude juures aga nüüd kus on telekas/raadios reklaamid ja käive suureneb ja kliente tuleb pidevalt juurde. Varsti nad peavad sellest aru saama, et peavad palkama endale korralikud töötajad mitte mingid lasnakad ja neile töötajadele ka palka maksma. |
Seda nad teha ei saa.
Nad ei tule välja, sest mudel 1 odav ja 2-3 kallist asja ostev klient ei realiseeru Eestis - isegi kui hinnavahe jääb 5-6.- 200-300.- asja puhul ostatakse see pigem eri kohtades.
1-3 päeva tarnet suudab paar firmat edukalt pakkuda, aga nende hinnatase kõrgem.
Ehk ka siin tuleb korrastumine - mitmel netipoel siiski oluline maksuvõlg tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.06.2017 19:53:38
|
|
|
Tellisin pudipadi täna, 6 asja kööki, kõik erinevad.
Paberi peal lubati dpd punkti kolmapäevaks
| tsitaat: |
Eeldatav kauba saabumise aeg:
Kolmapäev, 24. mai, 2017
|
.....ma küll väga kahtlen selles, aga kiiret nende asjadega pole
Kui järgmiseks nädalaks kätte saaks, siis oleks ok.
E.
Iga päev lükatakse päeva võrra edasi kohale toimetamine.....eriti mõttekas seda 1-3p tarnet üldse reklaamida
E2:
Spoiler 
Njah, alla käinud see asutus. Ma veel torkima ei hakka, sportlikust huvist lasen tiksuda
E#:
9 päeva peale tähtaega saabus pakk......pm kui kiire pole, siis võib sealt tellida, muul juhul mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
13.06.2017 13:18:47
|
|
|
| Pidasin ka vajalikuks siia kirjutada, sest ise sain siit pigem negatiivse ootuse kui positiivse. Ometigi olen viimase kuu jooksul võtnud selle riski puhtalt soodsate hindade pärast ning sooritanud tellimusi 1A-st ca 1500€ ulatuses. Kodutehnikat (pliit, nõudepesumasin, ahi, arvuti mälud, kraanikauss jne). Kõik asjad saabusid pigem 2 päeva varem kui ennustatav aeg. Kasutasin maksemeetodina nii sulas kui ettemaksuna. Mitte ühtegi tõrget ei esinenud. Olen väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salusoft
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.06.2017 21:24:33
|
|
|
Toote vastavus on nagu õige. Eks telli ära ja vaata, kas ka saad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
14.06.2017 03:04:10
|
|
|
ma sügavalt kahtlen selles kellegi näpukas norm hind 710.- ja äkki 84.-
ütlevad sulle et otsas või vale hind 110% kindel selles.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 07:39:10
|
|
|
Eks näis, ma küll kiidan kui ühe asja saan poole hinnaga. See pole võimatu kui nad ise kuskilt Saksa laost "näpuka" ajal ostnud on.
Eks näeb, täna peaks pakk jõudma.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 08:03:47
|
|
|
Magic, on üldse pakk liikuma hakanud või sa vaatad seda kuupäeva tellimuste all?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 08:53:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Magic, on üldse pakk liikuma hakanud või sa vaatad seda kuupäeva tellimuste all? |
Ära tee julma nalja
Tegelikult seekord ka liigub. eelmine kord pandi vist ajaliselt 3-4X lubatust üle st. see Ladu polnud ladu.
//
Aga kui kõik õige saavad oma 5 tärni kätte. Kui ei siis ilmselt 1 - makse oli krediitkaardiga st. nad oleksid selle väga lihtsalt tagasi lükata saanud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
14.06.2017 09:01:29
|
|
|
Sain ise just enne tööle jõudmist järjekordse pakiteate sms'i, täpselt lubatud päevaks on pakk taas kohal.
Seni on kõigi nende aastate peale täpselt ühe korra tellimus üle aja läinud, ja see oli just enne jõule - aga selle eest tegid nad mulle lohutuseks kogu 2017.aastaks tasuta tarne, nii et ma ei saa üldse kurta.
Enamasti jõuab päev-paar varemgi tarne kohale.
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
14.06.2017 09:58:43
|
|
|
vist seeni söönud,
| tsitaat: |
Tere,
Väga vabandame, kuid kahjuks ei ole meil võimalik teie poolt tellitud toodet Samsung CLX-6260FW Colour Multifunction Printer pakkuda.
--
Lugupidamisega,
Timo Aava |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
14.06.2017 11:00:08
|
|
|
Klge, kas ettevõte tohib kaardiga tasudes võtta "tellimuse käsitlustasu"?
Reaalselt kaardiga tasudes, minu teada ei tohiks võtta... Siin suisa hinnakiri täitsa avalikult: https://www.1a.ee/how_to_buy
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 13:06:24
|
|
|
see krediitkaart ju. Ahaa...tavaline ka, teadsin et krediidile tuleb
//
Mul asjad käes, koodid õiged 5+ hetkel, kui pildi ka ette võtab siis läheb komm ka firmade hulka
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
14.06.2017 17:17:29
|
|
|
Üks huvitav nüanss mida unustasin mainida. Nõudepesumasinat tellides tuli järgmine päev kampaania, kus iga masinaga lubati kaasa komplekt erinevaid pesu- ja hooldusvahendeid. Kuigi mu tellimus oli varasem pandi ka mulle üks komplekt kaasa. Positiivne.
Sularahas makstes võeti ka nö käsitlustasu, kuid erinevate suurte poodidega võrreldes hoidsin 1A kaudu kokku ca ~200-300€ kogu tehnikalt, seega käsitlustasu üle pikemalt aruteluks minu arust põhjust pole.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 17:18:48
|
|
|
Sulas maksid kodus või kontoris?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 17:19:33
|
|
|
Ma ühe ostuga -200.- / olen nüüd kuni lahti pakkimiseni väga positiivselt meelestatud (tahaks juba koju minna)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
14.06.2017 19:39:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Sulas maksid kodus või kontoris? |
Kodus DPD kullerile
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
14.06.2017 19:40:36
|
|
|
| Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 19:43:52
|
|
|
| :[Noodle]: kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Sulas maksid kodus või kontoris? |
Kodus DPD kullerile |
| Rudolf112 kirjutas: |
| Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...? |
Mitte shittagi aru ei saanud, said katkised klapid, avatud?
Saada tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
14.06.2017 21:26:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| :[Noodle]: kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Sulas maksid kodus või kontoris? |
Kodus DPD kullerile |
| Rudolf112 kirjutas: |
| Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...? |
Mitte shittagi aru ei saanud, said katkised klapid, avatud?
Saada tagasi |
Karp ise on pihta saanud, klappidega kaasas olnud kandekott on suisa karvane. Klappidel endil füüsiliselt midagi häda ei ole.
https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/gigabyte_force_h3_gaming_headset?search_text=Gigabyte%20Force%20H3%20Gaming%20Headset
Need klapid siis. Aga veel täna hommikul oli hind 29.69€ ja kohapeal olemas, ehk siis selge, et müüdigi seda ühte eksemplari sellise hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.06.2017 21:30:52
|
|
|
Karp on viimane asi mida vaadata, need võivad juba transpordil poodi viga saada ja siis müüakse kui defektse toote pähe.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
14.06.2017 21:44:43
|
|
|
| Rudolf112, Arvestades, et need klapid mujal maksavadki umbes 50-70€, siis ilmselt nii odav hind oligi selle põhjuseks (lisaks arvestades asjaolu, et klapid olid kohapeal olemas, mis on minu arvates 1a puhul üsna tavapäratu). Lihtsalt müüdi ilmselt mõne kliendi tagastatud toodet uuele kliendile. Samas, kui on kenasti aru saada, et toodet on kasutatud ning ei ole isegi raatsitud toodet nö visuaalselt uueks hooldada (nagu öeldud, et kandekott ei olnud puhas), siis ei ole just kuigi ilus seda uue pähe müüa, kui eelmise soodsama hinna puhul ei olnud mitte kuskil vastavat märget seal.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.06.2017 22:30:20
|
|
|
Õnneks ei ela me saksas ja saame poest alati "tuttuue" kauba
Mitte küll 1a, kuid olen põhimötte pärast saatnud tagasi pesumasina, mis oli olnud saali näidis ja ka nägi selline välja.
Täishinnaga näidist ikka ei osta ja hind polnud ka niiväga soodne.
Samas ei ole näidise ostmise vastu -%ga midagi, kui see on ostmise hetkel teada fakt ja kaup korralik.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
02.07.2017 16:39:50
|
|
|
Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2001
|
02.07.2017 18:20:42
|
|
|
| Märgin ka ära, et sain soodushinnaga kõvaketta avatud pakendis. Olevat korra proovitud, mida kinnitas ka Diskinfo. Ikkagi oleks eeldanud, et müüakse uut kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2017 19:00:04
|
|
|
Ärge hirmutage, mul veel pakend monitoril avamata
Kerjasid juba arvustust... kui kõik ok, siis muidugi 5+
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
02.07.2017 19:20:25
|
|
|
| tegin ka suurema ostu, vaatame, kas saavad lubatud ajaks (08.07.17) kohale toimetatud...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
02.07.2017 23:21:22
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab.  |
Missuguse batuudi soetasid? Sai mõni päev tagasi see https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid/jumper_trampoline_366cm tellitud aga pole veel kätte saanud ... eks näis kuidas sellega lood.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.07.2017 09:52:50
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| KyBer kirjutas: |
Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab.  |
Missuguse batuudi soetasid? Sai mõni päev tagasi see https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid/jumper_trampoline_366cm tellitud aga pole veel kätte saanud ... eks näis kuidas sellega lood. |
Nendega oli see puudus, et 2 mudeli juhendid vahetuses
Aga muidu kõik jupid olid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|