Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 01:50:02 vasta tsitaadiga

Eriti idiootne on neil see et paljudel toodetel kirjas juures et LAOS OLEMAS, aga tegelikult tähendab see seda et kuskil euroopa laos. Viimati ostsin sellepärast just sealt kuna oli kirjas et laos olemas ja mõtlesin et oh kena saab kiirelt kätte.... sittagi, pärast öeldi et jah tõesti on laos aga kuskil kesk laos krt teab kus...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerFriik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2017




sõnum 22.03.2017 15:00:24 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Eriti idiootne on neil see et paljudel toodetel kirjas juures et LAOS OLEMAS, aga tegelikult tähendab see seda et kuskil euroopa laos. Viimati ostsin sellepärast just sealt kuna oli kirjas et laos olemas ja mõtlesin et oh kena saab kiirelt kätte.... sittagi, pärast öeldi et jah tõesti on laos aga kuskil kesk laos krt teab kus...


Nende ladu ongi kuskil Lätis, ise ostsin netijuhtme sealt ning täpselt nädalaga sain kätte icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 15:24:25 vasta tsitaadiga

Tarneaja järgi hakatakse asja ilmselt alles tootma..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.03.2017 21:58:47 vasta tsitaadiga

Ving ving ving, siia ka delfi kolinud?
Ise ostsin ps4 pro, ühe mängu ja siis veel ühe vr prillide jaoks vidina ja kaup oli kohal mõne päevaga, nagu lubatud ja ei mingeid probleeme. Olen varem ostnud pc sealt ja kõik nagu lubatud! Soovitan!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2017 23:22:03 vasta tsitaadiga

Et kui kellelgi on probleeme, siis nad näevad hallukaid, sest sul ei olnud?
Ise hoian peale viimast plähmerdust neist samamoodi eemale, pole enam ühtki eelist, miks just nende käest peaks tellima.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.03.2017 23:50:49 vasta tsitaadiga

Olgu, ühe asjaga nõustun, et tundub seal töötavad umbkeelsed ja kui mingit infot küsid põhjalikumalt, siis pidu läbi. Aga hindadega küll seal nii, et lihtsalt tuleb jälgida. Üks päev võib olla mingi kallim asi isegi 50 euri kallim, teine päev odavam. Hinnad kõiguvad väga. Üldiselt muidu mitu asja mis olen vaadanud 1a-s on ikka tunduvalt 1a-s odavam kui mingis euronicsis jne. Mälukaardil oli lausa 40 eurine hinnavahe. Endal on väga halvad kogemused näiteks arvutitargaga ja selle galadoriga. Arvutitarga garantiiline pool on minu jaoks null ja läbi suurte vaidluste sain kunagi oma õiguse ja lõpuks tunnistati peale mitut kuud seal vahel jooksmist, et videokaart oligi vigane. Seal mingi ülbe tüüp istub seal kontoris ja mängib bossi. Nii, et meil kõigil erinevate firmadega halbu ja häid kogemusi. Tavaliselt ongi, kui midagi on halvasti inimesel, siis ta tulebki kohe põrkama ja halvustama. Kui aga hästi, siis ei kiida keegi eriti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 10:46:45 vasta tsitaadiga

Tellisin kaupa mis oli ainult 1a-s saadaval, saatsid mulle iga paari päeva tagant sõnumeid, et oo jõuab see kuupäev nende lattu (poolteist nädalat tagasi) ja kättesaamise kuupäev peaks olema 24. Ei ole siiani ei teavitust ega kaupa.
Rohkem sealt ei osta, mõtlesin, et annan teise võimaluse, ikka pidin pettuma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2017 08:19:21 vasta tsitaadiga

Maksuvõlga neil igatahes pole: 01.05.2017 seisuga maksuvõlg puudub
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 11:06:34 vasta tsitaadiga

27ndal (järgmine päev) sain igatahes kätte. Lihtsalt nende eeldatav kuupäev pani töönädalaga mööda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2017 14:17:59 vasta tsitaadiga

Lubati 3.05 kaup kohal ja saadavad ära. Mingit uuendust pole tulnud. Küsisin veebilehel oleva pop-up abilise käest, vastati et uurivad ja saavad e-maili. Kolm päeva pole meili tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2017 08:12:22 vasta tsitaadiga

Naisele ei tulnud ka lubatud ajal...tegin isegi print screeni nende kodulehelt thumbs_down.gif
E: hetkel on lootust, et nädalase hilinemisega saab kätte, aga kui lapse sünnipäevaks ei jõua (õnneks pole kingitus aga kasutamiseks siiski), siis küll jama majas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RP11122
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2017




sõnum 12.05.2017 14:51:49 Hirmus teeninduskvaliteet 1A.EE vasta tsitaadiga

1a.ee-st ostetud peegelkaamera vajas garantiiremonti ja 1a.ee infotelefonilt öeldi, et tooksin selle nende juurde, aega pidavat minema 2-3 nädalat.
Kolm nädalat hiljem helistasin ja küsisin millal remont valmis saab. Vastas väga ebaviisakas teenindaja kes ütles, et saadaksin e-maili.
Palusin uuesti infot telefoni teel, sest tegemist ju väga lihtsa ja lühikese küsimusega ning viivitus ilmselgelt nendepoolne. Selle peale vastas väga ärritunud hääl, et pean saatma e-maili ning viskas toru hargile.
Viis nädalat peale remonti viimist sain kaamera kätte, katkisena.
1a.ee klienditoe telefon ei vastanud kui helistasin ca poole tunniste vahedega neli korda.
Seepeale helistasin otse firmasse kus Nikoni kaameraid remonditakse.
Esimese asjana öeldi sealt, et kaamera oli remondis kümme päeva. St. Kui ma 1a.ee-sse kolm nädalat hiljem kirjutasin, siis ei olnud kaamerat veel remonti saadetudki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 15:07:51 vasta tsitaadiga

Jamh, minu tellimuse juures on nüüd kiri, et " kaup kättesaadud" aga minuni pole endiselt midagi jõudnud. Saatsin uue meili. Algselt lubatud 3. mai-st pole haisugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2017 15:11:33 vasta tsitaadiga

poolega pandi võssa...kaup käes, aga paken nii ribadeks, et ka DPD naeris, et ei tea kust see tuli (neil õnneks kõik pildid olemas ja tegin ka ise).
Eks õhtul näeb kas midagi ka puudu... selles suhtes jääb kindlasti viimaseks tellimuseks ja kui kõik jupid on oleas läheb ka HV hindeks 3.
Kuna lapsel sünnipäevaks batuuti vaja siis nüüd pean õhtu seda ülespannes ohverdama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 15:46:57 vasta tsitaadiga

kas on meil veel mõni veebipood mis teeb, mida lubab?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2017 15:51:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kas on meil veel mõni veebipood mis teeb, mida lubab?

icon_lol.gif
No kõike müüvatest küll ei tea.
Aga ostsin ka ju hinda, 40.- rohkem maksta ei tahtnud.
Vana batuudi katte, mille tellisin Home4You käest oli 2 päevaga käes (selles suhtes olin umbusklik ja igaks juhuks renoveerisin ka vana, et keegi kuhugi vedrude vahele ei kukuks).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 16:11:00 vasta tsitaadiga

nende jyski vms odavate ~140€ batuutide vedru maksab 1€ / tk..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2017 16:52:42 vasta tsitaadiga

no kui vedrud ära siis juba kulu suurem... ja ilmselt kasulikum täiskomplektne uus osta kõige täiega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joosep1997
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2013




sõnum 18.05.2017 09:35:39 vasta tsitaadiga

Küll te oma asjad kõik kätte saate. 1a ei oska lihtsalt oma tööjõudu valida. See tööjõud töötas väiksemate mahtude juures aga nüüd kus on telekas/raadios reklaamid ja käive suureneb ja kliente tuleb pidevalt juurde. Varsti nad peavad sellest aru saama, et peavad palkama endale korralikud töötajad mitte mingid lasnamäe venelased(Ei ole midagi nende vastu aga eesti keelt võiks osata.) ja neile töötajadele ka palka maksma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2017 09:39:06 vasta tsitaadiga

joosep1997 kirjutas:
Küll te oma asjad kõik kätte saate. 1a ei oska lihtsalt oma tööjõudu valida. See tööjõud töötas väiksemate mahtude juures aga nüüd kus on telekas/raadios reklaamid ja käive suureneb ja kliente tuleb pidevalt juurde. Varsti nad peavad sellest aru saama, et peavad palkama endale korralikud töötajad mitte mingid lasnakad ja neile töötajadele ka palka maksma.

Seda nad teha ei saa.
Nad ei tule välja, sest mudel 1 odav ja 2-3 kallist asja ostev klient ei realiseeru Eestis - isegi kui hinnavahe jääb 5-6.- 200-300.- asja puhul ostatakse see pigem eri kohtades.
1-3 päeva tarnet suudab paar firmat edukalt pakkuda, aga nende hinnatase kõrgem.

Ehk ka siin tuleb korrastumine - mitmel netipoel siiski oluline maksuvõlg tekkinud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 19:53:38 vasta tsitaadiga

Tellisin pudipadi täna, 6 asja kööki, kõik erinevad.
Paberi peal lubati dpd punkti kolmapäevaks
tsitaat:

Eeldatav kauba saabumise aeg:
Kolmapäev, 24. mai, 2017

.....ma küll väga kahtlen selles, aga kiiret nende asjadega pole icon_smile.gif
Kui järgmiseks nädalaks kätte saaks, siis oleks ok.

E.

Iga päev lükatakse päeva võrra edasi kohale toimetamine.....eriti mõttekas seda 1-3p tarnet üldse reklaamida
E2:
Spoiler Spoiler Spoiler

Njah, alla käinud see asutus. Ma veel torkima ei hakka, sportlikust huvist lasen tiksuda
E#:

9 päeva peale tähtaega saabus pakk......pm kui kiire pole, siis võib sealt tellida, muul juhul mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 13.06.2017 13:18:47 vasta tsitaadiga

Pidasin ka vajalikuks siia kirjutada, sest ise sain siit pigem negatiivse ootuse kui positiivse. Ometigi olen viimase kuu jooksul võtnud selle riski puhtalt soodsate hindade pärast ning sooritanud tellimusi 1A-st ca 1500€ ulatuses. Kodutehnikat (pliit, nõudepesumasin, ahi, arvuti mälud, kraanikauss jne). Kõik asjad saabusid pigem 2 päeva varem kui ennustatav aeg. Kasutasin maksemeetodina nii sulas kui ettemaksuna. Mitte ühtegi tõrget ei esinenud. Olen väga rahul.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 21:20:53 vasta tsitaadiga

Tekkis vajadus osta printer/skänner, leidsin 1a-st sellise pakkumise:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/288002/

On seal keegi miskit nuusutanud/seeni söönud või on selline pakkumine reaalne?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2017 21:24:33 vasta tsitaadiga

Toote vastavus on nagu õige. Eks telli ära ja vaata, kas ka saad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 03:04:10 vasta tsitaadiga

salusoft kirjutas:
Tekkis vajadus osta printer/skänner, leidsin 1a-st sellise pakkumise:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/288002/

On seal keegi miskit nuusutanud/seeni söönud või on selline pakkumine reaalne?



ma sügavalt kahtlen selles icon_biggrin.gif kellegi näpukas norm hind 710.- ja äkki 84.- icon_biggrin.gif
ütlevad sulle et otsas või vale hind 110% kindel selles.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 07:39:10 vasta tsitaadiga

Eks näis, ma küll kiidan kui ühe asja saan poole hinnaga. See pole võimatu kui nad ise kuskilt Saksa laost "näpuka" ajal ostnud on.
Eks näeb, täna peaks pakk jõudma.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 08:03:47 vasta tsitaadiga

Magic, on üldse pakk liikuma hakanud või sa vaatad seda kuupäeva tellimuste all?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 08:53:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Magic, on üldse pakk liikuma hakanud või sa vaatad seda kuupäeva tellimuste all?

Ära tee julma nalja icon_lol.gif
Tegelikult seekord ka liigub. eelmine kord pandi vist ajaliselt 3-4X lubatust üle st. see Ladu polnud ladu.
//
Aga kui kõik õige saavad oma 5 tärni kätte. Kui ei siis ilmselt 1 - makse oli krediitkaardiga st. nad oleksid selle väga lihtsalt tagasi lükata saanud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.06.2017 09:01:29 vasta tsitaadiga

Sain ise just enne tööle jõudmist järjekordse pakiteate sms'i, täpselt lubatud päevaks on pakk taas kohal.
Seni on kõigi nende aastate peale täpselt ühe korra tellimus üle aja läinud, ja see oli just enne jõule - aga selle eest tegid nad mulle lohutuseks kogu 2017.aastaks tasuta tarne, nii et ma ei saa üldse kurta.
Enamasti jõuab päev-paar varemgi tarne kohale.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 09:58:43 vasta tsitaadiga

vist seeni söönud,
tsitaat:
Tere,

Väga vabandame, kuid kahjuks ei ole meil võimalik teie poolt tellitud toodet Samsung CLX-6260FW Colour Multifunction Printer pakkuda.

--
Lugupidamisega,

Timo Aava

salusoft kirjutas:
Tekkis vajadus osta printer/skänner, leidsin 1a-st sellise pakkumise:

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Printerid+ja+tarvikud/Printerid/288002/

On seal keegi miskit nuusutanud/seeni söönud või on selline pakkumine reaalne?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.06.2017 11:00:08 vasta tsitaadiga

Klge, kas ettevõte tohib kaardiga tasudes võtta "tellimuse käsitlustasu"?
Reaalselt kaardiga tasudes, minu teada ei tohiks võtta... Siin suisa hinnakiri täitsa avalikult: https://www.1a.ee/how_to_buy

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 13:06:24 vasta tsitaadiga

see krediitkaart ju. Ahaa...tavaline ka, teadsin et krediidile tuleb icon_confused.gif
//
Mul asjad käes, koodid õiged 5+ hetkel, kui pildi ka ette võtab siis läheb komm ka firmade hulka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 14.06.2017 17:17:29 vasta tsitaadiga

Üks huvitav nüanss mida unustasin mainida. Nõudepesumasinat tellides tuli järgmine päev kampaania, kus iga masinaga lubati kaasa komplekt erinevaid pesu- ja hooldusvahendeid. Kuigi mu tellimus oli varasem pandi ka mulle üks komplekt kaasa. Positiivne.

Sularahas makstes võeti ka nö käsitlustasu, kuid erinevate suurte poodidega võrreldes hoidsin 1A kaudu kokku ca ~200-300€ kogu tehnikalt, seega käsitlustasu üle pikemalt aruteluks minu arust põhjust pole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 17:18:48 vasta tsitaadiga

Sulas maksid kodus või kontoris?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 17:19:33 vasta tsitaadiga

Ma ühe ostuga -200.- / olen nüüd kuni lahti pakkimiseni väga positiivselt meelestatud (tahaks juba koju minna) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 14.06.2017 19:39:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Sulas maksid kodus või kontoris?


Kodus DPD kullerile
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 19:40:36 vasta tsitaadiga

Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 19:43:52 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Sulas maksid kodus või kontoris?


Kodus DPD kullerile

thumbs_up.gif
Rudolf112 kirjutas:
Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...?

Mitte shittagi aru ei saanud, said katkised klapid, avatud?
Saada tagasi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 21:26:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
:[Noodle]: kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Sulas maksid kodus või kontoris?


Kodus DPD kullerile

thumbs_up.gif
Rudolf112 kirjutas:
Täna siis 1A'ga selline kogemus, et kodulehelt ostetud kaup (headset) osutus selgelt kasutatuks, kuigi minu silmad seda kuskilt välja ei lugenud. Või oleksin ma pidanud sellest ise aru saama soodustuse suurusest...?

Mitte shittagi aru ei saanud, said katkised klapid, avatud?
Saada tagasi
Karp ise on pihta saanud, klappidega kaasas olnud kandekott on suisa karvane. icon_lol.gif Klappidel endil füüsiliselt midagi häda ei ole.
https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/gigabyte_force_h3_gaming_headset?search_text=Gigabyte%20Force%20H3%20Gaming%20Headset

Need klapid siis. Aga veel täna hommikul oli hind 29.69€ ja kohapeal olemas, ehk siis selge, et müüdigi seda ühte eksemplari sellise hinnaga.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 21:30:52 vasta tsitaadiga

Karp on viimane asi mida vaadata, need võivad juba transpordil poodi viga saada ja siis müüakse kui defektse toote pähe.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 21:44:43 vasta tsitaadiga

Rudolf112, Arvestades, et need klapid mujal maksavadki umbes 50-70€, siis ilmselt nii odav hind oligi selle põhjuseks (lisaks arvestades asjaolu, et klapid olid kohapeal olemas, mis on minu arvates 1a puhul üsna tavapäratu). Lihtsalt müüdi ilmselt mõne kliendi tagastatud toodet uuele kliendile. Samas, kui on kenasti aru saada, et toodet on kasutatud ning ei ole isegi raatsitud toodet nö visuaalselt uueks hooldada (nagu öeldud, et kandekott ei olnud puhas), siis ei ole just kuigi ilus seda uue pähe müüa, kui eelmise soodsama hinna puhul ei olnud mitte kuskil vastavat märget seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 22:22:59 vasta tsitaadiga

saksa netipoodidel on sellised tooted "b- ware" ja alati selgelt eritstatavad..
https://de.wikipedia.org/wiki/B-Ware
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.06.2017 22:30:20 vasta tsitaadiga

Õnneks ei ela me saksas ja saame poest alati "tuttuue" kauba icon_wink.gif
Mitte küll 1a, kuid olen põhimötte pärast saatnud tagasi pesumasina, mis oli olnud saali näidis ja ka nägi selline välja.
Täishinnaga näidist ikka ei osta ja hind polnud ka niiväga soodne.
Samas ei ole näidise ostmise vastu -%ga midagi, kui see on ostmise hetkel teada fakt ja kaup korralik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2017 16:39:50 vasta tsitaadiga

Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk thumbs_down.gif
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab. icon_mad.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2017 18:20:42 vasta tsitaadiga

Märgin ka ära, et sain soodushinnaga kõvaketta avatud pakendis. Olevat korra proovitud, mida kinnitas ka Diskinfo. Ikkagi oleks eeldanud, et müüakse uut kaupa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2017 19:00:04 vasta tsitaadiga

Ärge hirmutage, mul veel pakend monitoril avamata icon_lol.gif
Kerjasid juba arvustust... kui kõik ok, siis muidugi 5+
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2017 19:20:25 vasta tsitaadiga

tegin ka suurema ostu, vaatame, kas saavad lubatud ajaks (08.07.17) kohale toimetatud...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2017 23:21:22 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk thumbs_down.gif
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab. icon_mad.gif

Missuguse batuudi soetasid? Sai mõni päev tagasi see https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid/jumper_trampoline_366cm tellitud aga pole veel kätte saanud ... eks näis kuidas sellega lood.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 09:45:42 vasta tsitaadiga

Sai nädalake paar tagasi mõned pisemad asjad tellitud. Õnneks kõik ok ja jõudis isegi nädal varem kohale kui algne info lubas. Kuna tellimus oli tõesti imepisike, siis kartisin, et pean kuu aega ootama.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2017 09:52:50 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
KyBer kirjutas:
Ostsin batuudi kuid kohale jõudes selgus, et puudu turvavõrgu kinnitused, hüppemati pooled vedrud, jalgade kinnitused, ühel torul puudus vedru kinnitamisek auk thumbs_down.gif
Igatahes väga ebameeldiv ostkogemus, saatsin neile kirja ja eks näha ole mis saab. icon_mad.gif

Missuguse batuudi soetasid? Sai mõni päev tagasi see https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid/jumper_trampoline_366cm tellitud aga pole veel kätte saanud ... eks näis kuidas sellega lood.

Nendega oli see puudus, et 2 mudeli juhendid vahetuses icon_biggrin.gif
Aga muidu kõik jupid olid olemas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.