|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
21.06.2017 18:42:49
|
|
|
Müüdi mingihetk maha ning nüüdseks on nuhkvara täis
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.06.2017 19:51:15
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
softis, kui ei aktiveeri mida? seal need teavitused on vaikimi peale keeratud ju
e: settings, sound and notification, notifications ja sealt keelad ja lubad erinevatel rakendustel teavitused. niipidi oli siiski. |
Ei ole vaikimisi. Esimesel korral pakub ühe korra ja kui app lahti võtta, on ees kiri, et mitte aktiveerida seda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.06.2017 08:16:06
|
|
|
| softis kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
softis, kui ei aktiveeri mida? seal need teavitused on vaikimi peale keeratud ju
e: settings, sound and notification, notifications ja sealt keelad ja lubad erinevatel rakendustel teavitused. niipidi oli siiski. |
Ei ole vaikimisi. Esimesel korral pakub ühe korra ja kui app lahti võtta, on ees kiri, et mitte aktiveerida seda. |
oleks siis et see nii oleks. mulle sellist varianti igatahes ei ole küll pakkunud. kohe esimese asjana kui õigeks arvab, viskab üles vasakule pläraka ette ja kõik.
eriti loll on see, et google peaks ju käitumise järgi ette arvama, mida ma tahan, aga nii palju ajusi ei ole, et kui ma kõik iga jumala tüütuse kinni keera ja/või disablen, siis sellest aru ei saa, et mulle need jurad kohe ära disableks, kui mingi uue lolluse välja mõtlevad.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.06.2017 09:03:01
|
|
|
vbl Google tehisintellekt saab aru kui palju sa bitchid ja meelega keerab käru?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.06.2017 11:55:07
|
|
|
arvutist lendas mul igatahes ff minema, kuna js peale on crash ja kuna terve nett on hs peale ehitatud siis useless shit telefoni kohta ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2017 16:11:53
|
|
|
NATAS999, Mitte tuhkagi ei saa aru su jutust. js? hs?
Kommenteerin siis Firefox vs Opera Androidil. Mõlemil on omad eelised ja miinused.
Opera on kiirem aga samas piiratum. Firefox on aeglasem, aga samas saab adblockeri peale panna ja ise määrata mis liste see kasutab (nt eesti jaoks kohandatud versioon). Operal on küll sisseehitatud adblocker, aga see kipub kohati lehti katki tegema. Firefoxiga pole seda muret veel olnud. Muidugi kui arvutis jookseb emb-kumb brauser siis on plussiks sünkroniseerimine. Arvutites on mul FF seega omab ka mobiilne FF seeläbi eelist minu jaoks Opera ees. Iseasi kui brauserid võimaldaks midagi cross sync taolist aga see on suht mõeldamatu.
Samas mobiilsel Firefoxil on tabide sulgemise ristike liiga väike. Pean uurima kuidas seda suuremaks saab. Lisaks on tab preview jms eelvaated ekraani ülaosas mida pole mugav ühe käega navigeerida. Operal on tabimajandus ekraani allosas. Samas FF näitab rohkem eelvaateid.
alpha, Tundub lihtsalt nuditud versioon. Tegelikult peaks ka tavaversiooni saama selliseks teha aga siis on vaja peenhäälestada ja enamus seda teha ei taha
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.06.2017 18:14:48
|
|
|
| Tomorrow, hs, on typo, õige on ikka js, ehk javascript ja firefox peale mingit update ei saa js'ga hakkama ja jookseb kokku.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
23.06.2017 14:43:33
|
|
|
| NATAS999, isiklikult pole küll sellega muret olnud. Viska profiil minema ja alusta puhtalt lehelt. Bookmarkid, brauseriseaded, add-onid ja muu mudru tulevad ilusti tagasi, kui Synci kasutad. Just mõned päevad tagasi tegin ise antud tegevuse läbi, kuna twitchi veideoplaier oli katki mingil põhjusel.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
25.06.2017 22:28:12
|
|
|
Millega või kuidas kõige paremini olulised asjad vanast Samsungist uude saada? Peale kontaktide tahaks säilitada ka kõnelogid, sõnumid jne... Et siis telefonivärk just. Muuga tahaks puhtalt lehelt alustada. Samsa topib ise Smart Switchi, aga vana android ei taha seda külge võtta - kisab, et vähe ruumi, aga tegelt ilmselt versiooniprobleem (4.1.2 vanal peal ).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.06.2017 22:36:20
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Millega või kuidas kõige paremini olulised asjad vanast Samsungist uude saada? Peale kontaktide tahaks säilitada ka kõnelogid, sõnumid jne... Et siis telefonivärk just. Muuga tahaks puhtalt lehelt alustada. Samsa topib ise Smart Switchi, aga vana android ei taha seda külge võtta - kisab, et vähe ruumi, aga tegelt ilmselt versiooniprobleem (4.1.2 vanal peal ). |
vaata kas see sööb nii vana asja: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.06.2017 22:40:49
|
|
|
| Kui võimalik, siis kasuta Samsung Cloud süsteemi. See võtab ka kõnelogi ja sms jne kõik ilusti kaasa. Uues telfus logid Samsa pilve uuesti sisse ja restore. Isegi taustapilt ja vidinate jne asukohad on samad mis enne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
25.06.2017 22:52:40
|
|
|
Tänud kiirreageerijatele Hakkan uurima...
| olafsand kirjutas: |
| Kui võimalik, siis kasuta Samsung Cloud süsteemi. See võtab ka kõnelogi ja sms jne kõik ilusti kaasa. Uues telfus logid Samsa pilve uuesti sisse ja restore. Isegi taustapilt ja vidinate jne asukohad on samad mis enne. |
Saab seal ikka valida, mida kaasa võtta? Kogu mudrut ei taha kindlasti uude...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.06.2017 22:56:40
|
|
|
Petz, saab ikka valida jah
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.06.2017 01:25:55
|
|
|
Kas oleks kuidagi androidi peal võimalik youtube töös hoida kui mõni muu app on fullscreen? Nii saab, et 2 appi jagavad korraga ekraani, youtube mängib ka siis kui ta taustal on aga nii kui mingi api tahan lahti teha tuleb ikka 50/50 ja 5.5 tollise ekraani peal pole see kuidagi mugav.
Nii elementaarne asi aga no ei saa, võibolla ma ise lihtsalt loll, kunagi oli miski youtube app mis ka väljalülitatud ekraaniga töötas aga sellega oli rohkem tegemist kui asi väärt.
Telefoniks oneplus3t, android 7.1.1 oxygenOS 4.1.6
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
26.06.2017 08:14:01
|
|
|
| pots4t4j4, minu teada ei saa. loogika on selles, et youtube on video vaatamiseks ja välja lülitatud ekraaniga või taustale lükatuna videot ei näe, siis youtube töötada ei saa. kuulamiseks google music play. see töötab taustal ka.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
26.06.2017 08:57:09
|
|
|
| ava youtube läbi browseri, vähemasti firefoxiga jääb youtube tööle ka siis kui ekraan kinni
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.06.2017 11:53:03
|
|
|
| Petz kirjutas: |
Millega või kuidas kõige paremini olulised asjad vanast Samsungist uude saada? Peale kontaktide tahaks säilitada ka kõnelogid, sõnumid jne... Et siis telefonivärk just. Muuga tahaks puhtalt lehelt alustada. Samsa topib ise Smart Switchi, aga vana android ei taha seda külge võtta - kisab, et vähe ruumi, aga tegelt ilmselt versiooniprobleem (4.1.2 vanal peal ). |
Kontaktid on Googles, tulevad ise. Kui ei ole, siis olen kasutanud seda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts
SMS, kontaktid, kõnelogi, äpid-ise valid, mida, kuidas ja kuhu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.06.2017 12:39:12
|
|
|
| Nipi1000 kirjutas: |
| ava youtube läbi browseri, vähemasti firefoxiga jääb youtube tööle ka siis kui ekraan kinni |
Nojah see nii lihtne lahendus, et ise kohe sellepeale ei tulnudki, tänud proovin ära.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
26.06.2017 13:25:23
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Nipi1000 kirjutas: |
| ava youtube läbi browseri, vähemasti firefoxiga jääb youtube tööle ka siis kui ekraan kinni |
Nojah see nii lihtne lahendus, et ise kohe sellepeale ei tulnudki, tänud proovin ära. |
Firefoxi tuleb kasutada desktop modes, niisama vähemalt minul ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.06.2017 02:54:47
|
|
|
Kui totter tundub, siiis võid ignoreerida. Eesmärk on saada teada teiste kogemusi ja jagada tekkides enda omasid.
Selleks see teema ju ongi.
Aitäh soovitamast!
Küsin veel kahe äpi kohta. Tahaks privaatset ja korralikult töötavat brauserit, mille kohta ka siin soovitus olemas:
Ise jälgisin http://mashtips.com/android-private-browsing-app/ ja http://www.techworld.com/picture-gallery/security/most-secure-mobile-browsers-3651094/ ning ei ole veel otsust teinud. Tahaks lähiajal teha.
Tomorrow, tänud kommentaari eest!
Teine asi, mida otsin on kõnede lindistasmise äpp, mis oleks tasuta, reklaamideta ning toetaks manuaalset lindistamapanemist, et vajadusel seda teha. Igaksjuhuks võiks see vaidluste vältimiseks-lihtsustamiseks olla.
Tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.06.2017 09:06:09
|
|
|
rmc, Ise olen viimased aastad kasutanud RMC (kokkusattumus? ): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call
Väidetavalt sisaldab reklaame, aga ise pole näinud või on need siis nii märkamatud. Või siis AdAway blokib eos ära
Peamiselt miks ma selle valisin on võimalus WAV formaati salvestada. Seal ja enamus sarnastes äppides on ka MP3 jms valikud aga tahtsin lossless ja sellist mida pmst iga seade suudab taasesitada. Bitrate saab kah määrata. Lisaks on veel terve hulk seadeid k.a manuaalne salvestamine. Küll aga tuleb X Compact peal panna Audio Source: Microphone peale. Valimisi on Phone Call ja minul see ei toiminud. See säte asub Settings > Tweaks> Audio Source.
Ehk on abiks
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
28.06.2017 09:44:26
|
|
|
Salvestusel siiani kasutusel ACR. Ise toimetab automaatselt. Sh nii tavakõned, valjuhääldi kõned, grupikõned, juhtmega kõrvaklapi omad, ka autosse läbi sinihamba minevad kõned. Lisaks seadistamist korralikult, nt oma inimeste omadega ei toimi ehk ei hakka automaatselt, saab ise peale suruda jne jne. Väga asjalik vidin.
Vaatasin, et RMC kasutab GP juhendis mikrofoni et lindistada valjuhääldist mõlemad osapooled w? See ju nagu mingi 5+ aastat vana tegutsemisviis.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 10:05:33
|
|
|
seiklusi androidi saundimajandusega. panen vahest proovikas telefoni salvestama (voice recorder nimeline äpp). on pandud salvestama sd kaardile, kuna sisemäluga pole väga priisata, see pigem äppide jaoks. kõiksugused music ja player äpid sealt kas ei oska otsida või on kausta nimi selline kuhu playerite äpid ei roni. file managerist saab panna salvestused mängima, isegi pakub kõikvõimalikke installitud äppe selleks. nüüd siis hakkab nalja saama ja jõuame hutu poindini. nimelt ei võeta lahti mitte tervenisti seda playeri äppi, vaid visatakse ette mingi ebamäärane n.ö. overlay, kus põhimõtteliselt on võimalik seekida ja pausile panna jne, aga kuna äppi ei avata eraldi selle jaoks, siis oled kaelani kuses, kui file manageri eest ära paned korraks. selle teguviisiga kaob playeri overlay ära ja pole enam mitte mingit moodust stop ega paus ega seek ega midagi. playeri äppi avades näitab ainult viimase loo nime, mida see äpp oli enda libraryst mängind ja mingit jälge pole sellest et ta millegagi hetkel tegeleks, kuigi heli käib edasi. ainus viis vaikust saada on panna käima mõni muu lugu ja see seisku panna. ahjaa, ka notificationsit ei teki sellise asjaga nagu tavaliselt peaks olema.
google on androidi arendusse kaasand ikka täiega kenjaalsed keenjused.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 10:29:49
|
|
|
| Tomorrow, 2 erinevat, üks on see google play play music play ja teine on htc enda mingi music äpp. faili oskab avada küll ja pakub ka erinevaid playereid, ainult et playerid ise ei leia üles faili, seega ainus variant on mingisuguse file manageriga või browseriga või exploreriga või kuidas seda nimetada ja sellega n.ö. avada.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.06.2017 14:44:19
|
|
|
ehk on .nomedia fail kaustas?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 15:09:08
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| ehk on .nomedia fail kaustas? |
telefonist vaadates neid kaustu juurikani välja küll midagi sellist paista.
e: muidugi nüüd kui music kausta tõstsin, siis sellega player näitab küll võimalik et siis kuskil on my documents nimeline kaust kuskil n.ö. black listi pandud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.06.2017 18:52:01
|
|
|
NATAS999, proovisin, avasin Total Commanderiga Play muusikaäpiga, mängib sulen TC, sulgub ka Play Muusika, korralikult.
Ilmselt pead HTC poole kurja pilguga vaatama.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.06.2017 22:51:06
|
|
|
| Märt., sama jama oli ka nexus 5'ga, mitte x ega s ega c, vaid tavaline nexus 5... mis ta oli hammerhead vist.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.06.2017 23:18:25
|
|
|
Hm, 6 ja 6P igatahes mu kirjeldatud viisil käitusid.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.06.2017 11:20:55
|
|
|
Küsiks kah siit veidi. Kas ja mis anti-theft rakendust kasutate?
Sain täna meili, et Cerberuse litsents aegub, kuigi mul oli omateada eluaegne (mingi kampaania käigus sain tasuta aastaid tagasi). Kuigi vaatasin, et play poes on üsna kurjad ühetärni ülevaated nende poolt kes minevikus reaalse raha eest ostnud omateada eluaegse litsentsi. Jättes kõrvale selle, et miski pole muidugi eluaegne siin ilmas (peale maksude ja surma ), siis see on ikka üsna häbiväärne käitumine
Täpsustan, et hetkel pole mul ühtegi anti-theft rakendust paigaldatud. Varem sai kasutatud ka Avast-i oma mis nüüd tundub, et on kah tasuliseks läinud. Cerberus on veidi odavam 5€ aastas. Avast on 7,5€ vms.
Tundub, et Avastil on rohkem võimalusi peitmiseks. Cerberusel saab rooditud telefonil ainult süsteemiäppiks määrata aga seda ma saan ka ise teha suvalise äpiga. Samas Avastil saab ka protsessi nime ära muuta ja flashitav zip teha mille recoverys peale lasta.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.06.2017 11:56:06
|
|
|
Google enda device manager
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.06.2017 12:02:17
|
|
|
Hm, mina pole seni sellist meili saanud, viimane meil neilt on hoopis Google Play kinnitus, et sai 2013 asi ostetud. Asi on aktiivselt käigus siiani, paremat ei taha.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.06.2017 18:36:03
|
|
|
Pilti olen teinud ja hädapasuna tööle pannud. Pildiga veendusin, et plikaga oli kõik korras ja kuna föön oli ka veel tal hääletu, aga meil naisega oli vaja ta'ga rääkida, siis pasuna peale helistas naisele. Ekraanile jääb kena sõnum ka soovi korral. Kaks korda lukukoodi valesti paneb, on pilt kohe meilikastis. Tavalise inimese jaoks on kenasti peidus, pole näha soovi korral äppide listis ega avakuval.
Rohkem ju polegi tavaliselt tarvis.
Ostsin ka selle kampaania ajal, vaatasin, et 5. oktoober 2013 sai soetatud, tänini on vaikus, aga töötab hästi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.06.2017 18:44:59
|
|
|
Selle kampaania käigus pidi kodukalt ostma minumeelest või mingi promokoodi sisestama. Ma seda ei jõudnudki kordagi peale installida vist
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.06.2017 19:56:44
|
|
|
Tsipa ülevalpool oleva teema juurde. Vahest ikka saab neid teateid. Mõni siin polevat näinudki. Aga palun, sellised asjad ajavad siinseid vihale
http://imgur.com/a/xVTk5
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.06.2017 21:36:01
|
|
|
Ah see. Algul nägin, mingitele asjadele vastasin,.aga.väga ei tüüta, kui ei näpi,.siis.vahest ei näe seda kuu aegagi jutti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.06.2017 22:57:33
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Tsipa ülevalpool oleva teema juurde. Vahest ikka saab neid teateid. Mõni siin polevat näinudki. Aga palun, sellised asjad ajavad siinseid vihale
http://imgur.com/a/xVTk5 |
Need samad inimesed keda see närvi ajab väitsid, et ei viitsi teha paari klikki, et need teated välja lülitada. Ometi tahavad kõik kasutada tasuta teenuseid, mille paremaks muutmiseks panustada ei soovita...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.06.2017 23:50:02
|
|
|
kõige parem on, et vajutad lihtsalt clear ja ongi korras sellega, huvitav kas muid notificatione ei kustutata ja klikitakse kõik ühekaupa läbi vms
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.06.2017 01:16:52
|
|
|
Ma siiamaani kannatasin, nüüd blokkisin kõik mapsi teavitused ära. Photos teavitused peab ka maha tapma...tüütu kui tuletab mingeid aastataguseid pilte meelde või on mingi kollaaziga hakkama saanud mis teavitust väärib
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|