|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xawa
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
21.04.2017 16:23:29
|
|
|
| Kas Kanal2 VeebiTV'st on võimalik saateid salvestada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.04.2017 17:42:31
|
|
|
| Ja miks ei peaks olema, ikka on, kogu aeg on ju salvestada saanud. Aga eks see varasemaga võrreldes veidikene tülikamaks on tehtud jah.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xawa
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
21.04.2017 20:47:12
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Ja miks ei peaks olema, ikka on, kogu aeg on ju salvestada saanud. Aga eks see varasemaga võrreldes veidikene tülikamaks on tehtud jah. |
Tänud mittemidagiütlevas käändes vastuse eest.
Siiamaani ei ole leidnud ühtki programmi mis Kanal2 VeebiTV striimi salvestaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.04.2017 22:02:32
|
|
|
| FFmpeg näiteks probleemideta salvestab, -vcodec copy -acodec copy võtmetega. Ise pead muidugi striimi aadressi (koos nn. tokeniga, ilma selleta minumeelest momendil enam normaalselt kätte ei saa) ette andma ja tuleb ilusasti. Striimi aadressi aga näeb ära suvalise brauseri Developer tools (Arendaja tööriistad) alt (F12 või Ctrl+Shift+I). Aga sina ilmselt soovid säherdust programmi, et lülitad aju välja ja tuimalt klõpsutad hiirenuppe, kõik salvestised laetakse automaatselt alla? Sellist ei oska tõesti soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.04.2017 09:27:45
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| et lülitad aju välja ja tuimalt klõpsutad hiirenuppe, kõik salvestised laetakse automaatselt alla? Sellist ei oska tõesti soovitada. |
Vähemalt youtube puhul on selline asi olemas: youtube-dl qui
Muude videote jaoks ehk olekski siis kõige lihtsam võtta mingi HDMI recorder.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.04.2017 09:28:55
|
|
|
| Ja mäletamist mööda see youtube-dl vist töötas ka TV3 korral, vähemalt mingil määral, mõnda aega tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
22.04.2017 13:30:21
|
|
|
Töötab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
13.05.2017 12:33:49
|
|
|
| Seda olen ka varem kirjutanud, serveri nimi tuleb teine panna, err.ee asemel static.err.ee. Edasi oskad ise?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
13.05.2017 17:41:09
|
|
|
A.S., tänud!
Sain faili kätte ja konverteerisin .srt formaati.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.06.2017 18:48:59
|
|
|
Põhimõtteliselt vaatad lehe lähtekoodi (Page Source = Ctrl+U), otsid m4a, eemaldad lingist ülearuse @, paned pordiks 81.
Umbes nii. Ehk? Vist? Võib-olla?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.06.2017 19:23:46
|
|
|
| Ei näe küll vähimatki mõtet 65kb/s AAC muuta ~2 korda mahukamaks 128kb/s mp3 failiks, aga keelatud muidugi pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
25.06.2017 21:22:02
|
|
|
Seda muidugi. Ei süvenenud, mis see algne bitikiirus oli. Lihtsalt katse, kui selline, tahtsin näha kas ja kuidas asi töötab (pole ise varem sellise keemiaga tegelenud )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
15.07.2017 23:49:54
|
|
|
Kas ma olen õieti aru saanud, et uuemal ajal võtab etv otse eetris olev saade ka subid netist?
Kui see nii on siis kuidas neid üles leida? Ons keegi valemi leiutanud...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.07.2017 23:58:07
|
|
|
Ei võta netist. Need antakse koos saatega kaasa.
Vähemalt senimaani teadsin, et sedasi toimitakse.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
16.07.2017 00:03:24
|
|
|
Noojah, siis olen midagi valesti aru saanud ja valesti meelde jäänd.
Ja kujutan asju ette...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hndr
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2015
|
28.08.2017 13:29:42
|
|
|
tere, palun lollile "Mustad lesed" etv2 osa 12 rtmp faili VLC playeriga salvestamise jaoks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hndr
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2015
|
28.08.2017 14:48:18
|
|
|
tänud, aga rtmp linki tööle ei saanud, pole väga spetsialist. asi selles, et oleks tahtnud rtmp'ga esimest viit osa, mida arhiivilehel enam vaadata ei saa, alla laadida. nõnnamoodi sain ka kana2'st viimase võmmi esimesi osi vaadata
oleks tänulik, kui nt. esimese osa rtmp lingi saaks, edasi pusiks ise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.08.2017 15:35:48
|
|
|
| Kanal2 minumeelest vanu saateid ei kustutanud, seega kui link vanast ajast teada või saab loogikat kasutades tuletada, siis on vaadatav. Kui sa nüüd seda teemat eespoolt loed, siis näed, et ETV vanu saateid on ka varem otsitud, paraku lootusetult, aegunud saadete lingid lõpetavad töötamise.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hndr
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2015
|
28.08.2017 15:59:17
|
|
|
selge, tänud
kuigi jääb arusaamatuks, miks neid kustutatakse... haige eesti asi, nagu ikka
et kui korduses olemasolevaid osi võin vaadata ja salvestada millega-iganes, siis jumalapärast arhiivist enam kätte ei saaks... nonsens
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002
|
30.08.2017 11:13:51
|
|
|
siia_leitud_link_muutmata_kujul - milline see muutmata kuju täpselt on (näide oleks supeluks)
ehk ei taba ma ära, kust ma selle saate ID siiski kätte saan. Kindlasti on see maru lihtne..
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.08.2017 20:57:11
|
|
|
Karlsson, tänud. Ehk siis nüüd on protsess selline:
OriginaalURL: http://etv2.err.ee/v/e7766325-5197-465b-82f4-83b269d34e8a
Source'st saadav .mp4 URL = media.err.ee:80/gb/@2016-023729-0001_0001_D10_TOIDU-KAITSEKS_ETV2.mp4
.mp4 lingil eemaldata port ja @ märk ning ette etv2 (või etv vms.) asemele jv ja kui tahta HD varianti, siis gb järel /H/.
Ehk siis etv2.err.ee/v/e7766325-5197-465b-82f4-83b269d34e8a muuta jv.err.ee/gb/H/2016-023729-0001_0001_D10_TOIDU-KAITSEKS_ETV2.mp4 'ks ja tuleb HD video.
Subtiitrid tulevad endiselt kõige lihtsamalt Developer menüüst, Network tabist, *.vtt fail.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
31.08.2017 16:34:14
|
|
|
| Pekki nad peavad muutma koguaeg seda värki. Tundub küll, nagu et kiusupärast.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.08.2017 17:02:47
|
|
|
| Riigifirmal ongi paraku nii, et kuipalju raha antakse, niipalju tuleb ka ära kulutada ja eks nad niiviisi neid kulukohti otsivadki. Aga see võib tegelikult olla ka sellega seoses, et nüüd hakkas ka järelvaatamisel HD tulema.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.08.2017 20:18:47
|
|
|
Ei imestaks kui nad teemat (ning vastavat juttu ka mujal, linkide liikumist veebis) jälgivad ja aeg-ajalt asju muudavad, et takistada suuremat tirimist
Hetkel muidugi on arusaadav muudatud. JärelVaatamine on kättesaadav JV. domeeni alt ning porti ja @ enam ei kasutata.. HD on HD kaustas, ka loogiline.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.08.2017 20:42:38
|
|
|
Tegelikult käib see snotty.err.ee alt, HbbTV järelvaatamine käib jv.err.ee alt. Aga vahet pole, nagunii mõlemal on sama IP.
Ja ei muudeta selle foorumi jutu peale nagunii mitte midagi, uute linkide leidmine on ju minuti-paari küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
31.08.2017 21:26:19
|
|
|
| Youtube-dl võiks ETV-d toetada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
31.08.2017 21:56:19
|
|
|
| Mingit kohalikku kanalit vist tõesti toetas, kunagi sai proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
31.08.2017 22:15:36
|
|
|
...
viimati muutis number 01.04.2019 00:58:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
konkero
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2017
|
11.09.2017 15:19:25
|
|
|
Mis on arhiivi uus link?
Näiteks:
://jv.err.ee/arhiiv/@2011-000001-0501_0001_D10_ONNE-13.mp4
Mis peaks olema allalaaditav link?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2017 15:51:20
|
|
|
| Aga sa võta julgus kokku, ürita @ eemaldada ja ette panna http. Mis juhtub?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konkero
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.09.2017 17:08:15
|
|
|
| Ei oska selles osas aidata, aga ju pead siis mõne sammu võrra lähemale (siiapoole piiri) tulema. Tegelikkuses kasutatakse küll jv.err.ee asemel snotty.err.ee, aga vaevalt seegi sind aitab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.10.2017 19:00:47
|
|
|
| number kirjutas: |
Kes koodis ei viitsi sobrada, siis firefoxile on Video DownloadHelper, mis aitab
kahe klikiga etv, tv3 ja paljudelt muudelt saitidelt mugavalt alla laadida. |
see tekitab päris hirmsa katkuva video
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
02.10.2017 16:02:31
|
|
|
| Kuidas selline "Flash Video Downloader - YouTube HD Download [4K]" lisa toimetab? Pole varem nagu probleeme kuulda olnud.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hndr
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.10.2017 14:43:04
|
|
|
Kõik on valesti, lootusetult valesti, seal pole enam midagi päästa.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9601255#9601255
Konkreetse video koha pealt ei oska toimimist kommenteerida.
No neid striimiteemasid on ka nagu kirjusid koeri, kõigisse neisse postitatakse risti-rästi, keegi teema pealkirja ei vaata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
14.11.2017 20:01:05
|
|
|
Olen loll ja ei saa aru, ehkki proovisin, mida mõistus võttis. Saade, mida vajan, oli eetris 12.11.2017 kell 12.00 ehk otseülekanne Isadepäeva kontserdist Estonias.
https://etv.err.ee/l/saated , paremas menüüs kuupäev 12.11 ja kellaaeg 12.00
See avaneb ainult üle ekraani, eraldi aknas/sakil avada ei suuda. Lehe source annab midagi sellist
| tsitaat: |
<li class="table-list-row">
<div class="table-list-cell timestamp">
12.11
</div>
<div class="table-list-cell">
<a class="link-heading" href="https://etv.err.ee/v/kultuurisaated/kontserdid/saated/a7e0e0ab-c201-4bb8-bd72-d265670eb619/isadepaeva-kontsert-otseulekanne-estonia-kontserdisaalist">
<span class="media-icon-list icomoon-play" aria-hidden="true" style="font-family: 'icomoon';"></span>
Isadepäeva kontsert. Otseülekanne Estonia kontserdisaalist
</a>
</div>
</li>
|
kust ma midagi välja ei oska lugeda, ei ühtki mp4 pole selles source'is ega muud asja, mis võkis videofailile viidata. Salvestatud video läheks ainult isiklikuks kasutamiseks, aasta isa perekonna arhiivi.
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
15.11.2017 14:14:09
|
|
|
Kummardan maani ja asjaosalise perekond tänab ka väga!
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heigok
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2015
|
27.12.2017 23:38:37
|
|
|
Saan kätte SD lingi, aga HD linki ei õnnestu saada.
Lisades url'i /H/
Connecting ...
ERROR: RTMP_Connect0, failed to connect socket. 60 (Operation timed out)
Ja kas nüüd tulevadki kõik ETV logoga paremal-ülevas nurgas? Või teen ise midagi valesti...
Tahaks näha HD's https://etv.err.ee/v/cb34f663-3671-46cd-93a2-1fac45f9c077 enne kui maha võetakse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|