Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa alustab esimese sideoperaatorina Eestis OnePlus nutitelefonide müügiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2017 13:07:25 Elisa alustab esimese sideoperaatorina Eestis OnePlus nutitelefonide müügiga vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Elisa esindustesse jõuab järgmisel nädalal eksklusiivselt müügile maailmas kõrgelt hinnatud nutitelefonide tootja OnePlus viimane mudel OnePlus 5.

Täna, 20. juunil kell 19 saab onlines jälgida otseülekannet NewYorkis toimuvast ülemaailmset suurüritusest. OnePlus 5 tutvustavat otseülekannet saab jälgida siit: https://elisa.fi/oneplus5/

Elisa alustab OnePlus 5 müügiga oma esindustes Eestis teisipäeval, 27. juunil 2017.

Pildil: OnePlus One

Allikas: www.elisa.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 20.06.2017 20:07:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2017 13:10:25 vasta tsitaadiga

Läks aga aega. Juba viies mudel turul icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 13:14:03 vasta tsitaadiga

Well well... palju otsa keevitavad, kui OnePlus'i käest saab otse osta?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2017 13:19:31 vasta tsitaadiga

Oneplus 5 hinnaks kirjutavad ligikaudu 500€ kanti

Kellele meeldib tooteesitlusi vaadata siis kohaliku aja järgi 19.00 olge ekraanide ees.
https://oneplus.net/ee/launch

Edit.
Postimees ka kirjutab: http://tehnika.postimees.ee/4152639/kultustelefoniks-tousnud-oneplus-jouab-lopuks-eestis-muugile

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.06.2017 13:47:50 vasta tsitaadiga

8gb ram, wow icon_biggrin.gif
http://www.gsmarena.com/oneplus_5-8647.php
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.06.2017 14:29:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Läks aga aega. Juba viies mudel turul icon_biggrin.gif
Neljas, OnePlus 4 jäi vahele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 14:32:46 vasta tsitaadiga

Kui 3T ka arvestada eraldi mudeliks, siis viies mudel ikkagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.06.2017 14:59:47 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, sel juhul võid ka Oneplus X ju sisse arvestada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 15:03:37 vasta tsitaadiga

Mille poolest see telefon kõrgelt hinnatud on? Mis eristab teda konkurentidest?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 15:14:03 vasta tsitaadiga

innovatsionaalsus

kahju et hind lakke keritud, viimane õige hind oli Oneplus One'l

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.06.2017 15:26:37 vasta tsitaadiga

Innovatsionaalsus? wow, mida sõna.

Räägi siis, mis seal nii innovaatilist on?

Pigem see, et sama mis teistel on sisse topitud odavama hinna eest üldiselt. Innovaatilist pole seal kunagi midagi olnud. Vähemalt alustati nii.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2017 17:11:26 vasta tsitaadiga

Natukese parem riistavaraliselt isegi, kui muude uurte tootjate tipptelefonid ja seda vähemalt -50% hinnasedeliga.
See on vast põhiline. Kes tahab tänavuse Samsungi või Sony logode est 800-900€ maksta, miks ka mitte.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 17:14:36 vasta tsitaadiga

No siis peaks ju olema ideaalne telefon kõigile.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2017 17:17:24 vasta tsitaadiga

No ei ole ju. liiga odav icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 18:08:28 vasta tsitaadiga

Jap, teised veel arvavad, et mingi vaene oled icon_mad.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 19:10:36 vasta tsitaadiga

Kas pealkiri veidi eksitav ei ole? ONEPLUSe müüakse juba Eestis, Elisa on ehk siis OnePlus 5 esimene müüa kui siis... icon_rolleyes.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2017 20:04:57 vasta tsitaadiga

UnknowFunk, milline Eesti firma müüb ametlikult arvega, koos garantii ja hooldusega?
Netist tellimine ei lähe arvesse.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 20:06:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
UnknowFunk, milline Eesti firma müüb ametlikult arvega, koos garantii ja hooldusega?
Netist tellimine ei lähe arvesse.


https://www.klick.ee/oneplus-3t-dual-sim
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2017 20:09:16 vasta tsitaadiga

UnknowFunk, tänud, muutsin teema pealkirja thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.06.2017 02:23:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Natukese parem riistavaraliselt isegi, kui muude uurte tootjate tipptelefonid ja seda vähemalt -50% hinnasedeliga.
See on vast põhiline. Kes tahab tänavuse Samsungi või Sony logode est 800-900€ maksta, miks ka mitte.

Vähemalt -50%? Mida sa sogad? Kui see uus OnePlus hakkab tõesti 500 kandis maksma, siis isegi eelmise aasta Galaxy S7 on odavam... ja parem ning varsti ei jää palju puudu, kui paned soti otsa ja saad S8. Ja naljakas, et sa Sony mainid, nagu see oleks mingisugune konkurent tänapäeval
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 09:01:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No ei ole ju. liiga odav icon_cool.gif

Rikas mees ju Daciat ei osta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 09:12:20 vasta tsitaadiga

Hinnad kodulehelt on 499€ 64GB mudel ja 559€ 128GB mudel. Asja võlu - odavus - ongi kadunud. ~100+€ otsa väänatud.
Sama juhtus ka Huawei P seeriaga, kui vähegi kuulsamaks/müüdumaks sai.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2017 09:15:48 vasta tsitaadiga

timok, aga äkki oligi selline strateegia.
Alguses müüdi kutsetega....tekitati huvi
Asi massidesse läinud, nüüd võib vaikselt hinda kergitada.

Iseenesest ütleks, et see 500€ ei ole enam päris odav, aga ei ole ka kallis. Selline harju keskmine hind

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.06.2017 09:32:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
timok, aga äkki oligi selline strateegia.
Alguses müüdi kutsetega....tekitati huvi
Asi massidesse läinud, nüüd võib vaikselt hinda kergitada.

Iseenesest ütleks, et see 500€ ei ole enam päris odav, aga ei ole ka kallis. Selline harju keskmine hind


kindlasti oli selline strateegia. Loogiline ka ju

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 11:19:35 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
jägaja kirjutas:
Natukese parem riistavaraliselt isegi, kui muude uurte tootjate tipptelefonid ja seda vähemalt -50% hinnasedeliga.
See on vast põhiline. Kes tahab tänavuse Samsungi või Sony logode est 800-900€ maksta, miks ka mitte.

Vähemalt -50%? Mida sa sogad? Kui see uus OnePlus hakkab tõesti 500 kandis maksma, siis isegi eelmise aasta Galaxy S7 on odavam... ja parem ning varsti ei jää palju puudu, kui paned soti otsa ja saad S8. Ja naljakas, et sa Sony mainid, nagu see oleks mingisugune konkurent tänapäeval


jägaja kirjutas:
Natukese parem riistavaraliselt isegi, kui muude uurte tootjate tipptelefonid ja seda vähemalt -50% hinnasedeliga.
See on vast põhiline. Kes tahab tänavuse Samsungi või Sony logode eest 800-900€ maksta, miks ka mitte.


Kas S7 on käesoleva aasta mudel? Sa S2 veel ei sooviks võrdlusesse tuua?

Tänavuste tipptelefonide hinnad on alates 800€ üldjuhul telekomide e-poodides. Kas vahe jääb 50% kanti OP5 versus muud tootjad, saame näha, kui kaup reaalselt müüki pannakse.
Soome Elisas on alates 498,96 € hetkel hind väljas. Seda siis 64Gb mudeli eest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 12:29:57 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Läks aga aega. Juba viies mudel turul icon_biggrin.gif
Neljas, OnePlus 4 jäi vahele.


Kõlab liiga sarnaselt sõnaga "surm"

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 12:43:58 vasta tsitaadiga

Ja kui keegi senimaani ikka pole ennast kurssi viinud, et miks mudelirivistust jäi välja järjekorranumber 4. siis lugega kasvõi seda artiklit hiina numbriuskumustest. icon_wink.gif
http://ee.gbtimes.com/kultuur/hiina-numbrite-lugu

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.06.2017 12:59:32 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:


Kas S7 on käesoleva aasta mudel? Sa S2 veel ei sooviks võrdlusesse tuua?

Tänavuste tipptelefonide hinnad on alates 800€ üldjuhul telekomide e-poodides. Kas vahe jääb 50% kanti OP5 versus muud tootjad, saame näha, kui kaup reaalselt müüki pannakse.
Soome Elisas on alates 498,96 € hetkel hind väljas. Seda siis 64Gb mudeli eest.

See võib viimase aasta mudel olla, aga siiani parem, odavam ja parema teenindusega (Screen care jne). Aga kui sa tahad selline tähenärija olla, siis mis vähemalt 50% kallimatest telefonidest sa räägid siin? 559€ 128GB OnePlus mudelile soti otsa pannes saab juba praegusel hetkel S8 osta.

Tõsiasi on see, et OnePlus edu algas sellest, et nad müüsid võimast riistvara budget telefoni hinnapiires. Praegusel hetkel on see muutunud järk-järgult aastate jooksul, mis on suht märk sellest, et see oligi eesmärgiga endale nimi luua ja jalga ukse vahele saada koos teiste suurtootjatega, mis on täiesti arusaadav. Aga mis neid teiste tipptoodete juures eristab? Ei teenindus, ei telefon ja ka mitte enam hind, mis oli nende peamine selling point.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 13:04:43 vasta tsitaadiga

W!ngs, ma olen sellega päri, et hea riistvaraga korralik telefon hinnatundlikumale kliendile oli Oneplus ONE, edasi on ka hind usinasti tõusnud. Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.
Samsung Galaxy S2 oli aga omal ajal tegija ja kestab siiani, kel kestab. Oneplus One ilmselt sama saatusega. Muud mudelid on mõttetud üheaasta lutsud.

Muidu aga mulle tundus, et sina närid tähte, sul vastupidi icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 14:09:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata. - kui S8/vm oleks -100€, sest ma pean selle vabast ajast kasutuskõlblikuks tegema, palun väga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2017 14:15:55 vasta tsitaadiga

Miks peab kohe rootima ja muudmoodi häkkima? Ma olen lihtsalt ebavajalikud asjad disablenud ja telefon töötab väga hästi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 14:20:51 vasta tsitaadiga

Mario., no kui telefon tuleb kaheSIM kaardi toega ja siis peab seda telefoni hakkama häkkima, et normaalselt kasutada saaks. No palun väga doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 14:36:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
W!ngs, ma olen sellega päri, et hea riistvaraga korralik telefon hinnatundlikumale kliendile oli Oneplus ONE, edasi on ka hind usinasti tõusnud. Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.
Samsung Galaxy S2 oli aga omal ajal tegija ja kestab siiani, kel kestab. Oneplus One ilmselt sama saatusega. Muud mudelid on mõttetud üheaasta lutsud.

Muidu aga mulle tundus, et sina närid tähte, sul vastupidi icon_cool.gif


Mul tekkis just selle tarkvaraga rahulolu osas küsimus, et kas see kõrgem küsitav hind võimaldab pakkuda nüüd paremat tarkvara kvaliteeti.
Vähem bugisid, mis saaksid kiiremini parandatud kui varem.

Pole näpuga järge ajanud, kuid tundub siiski, et seni on OnePlus telefonidel neid bugisid olnud rohkem ja ebameeldivamaid kui näiteks Galaxy S-seeria puhul.

Muidu see 5 kipitab küll ostma, kuid minu jaoks on stabiilsus oluline (Ei, ei taha iPhone osta - liiga piiratud).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.06.2017 14:40:48 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
tsitaat:

Tarkvara on ka neil selline, mitte just väga rahulolu tekitav.

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata. - kui S8/vm oleks -100€, sest ma pean selle vabast ajast kasutuskõlblikuks tegema, palun väga.

Nüüdseks rohkem nagu pseudoprobleem teie android entusiastide seas. Vanasti sai jah perfi ja akut hoogsalt juurde custom romide ja kernelitega mässates, aga praeguseks on telefonid piisavalt võimekad, et kõik töötab korrektselt right out of the box.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2017 15:03:03 vasta tsitaadiga

Muudes teemades on ikka küsitud, et eesti keel..
Seda ilmselt ikka ei ole. Vast veel oleks, kui inimesed ise pommitaksid arendajat oma päringutega, et miks ei ole ja millal saab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 15:09:41 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:

Esimene seadeldis peale Nexus/pixel liini, mida pole vaja puhtaks lasta.
Samsungid ja muud imeloomad tuleb ostes kohe rootida ja normaalne ROM peale visata.


Sorry, aga see OnePlusi tarkvara on võrreldamatu Sony omaga. Sonyd jooksevad peaaegu toorel androidil ning minul oli kõik 3 aastat täiesti probleemivaba, samal ajal kõik tuttavatest OnePlus'i kasutajad halavad erinevate probleemide käes.
Nüüd sai Galaxy S8 ligi võetud ning siiamaani pole samuti probleeme veel olnud (samas vaid nädal vana ka, ei anna veel pead)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 15:27:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OnePlusi tarkvara on võrreldamatu Sony omaga. Sonyd jooksevad peaaegu toorel androidil

Ma tõesti ei saa nõustuda.
Mul oli enne OP3T ostu korraks (mõni nädal) Sony tippklassi asendustelefn; mudelit ei tea; mis õnnistus, et sellest lahti sain.
Foorumitarkusi ei tea, aga personaalselt pole mitte midagi ette heita.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naps
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001




sõnum 21.06.2017 15:34:54 vasta tsitaadiga

Omasin 1+1 pikalt - soft oli igati korralik, momendi s6 peal olev android 7 pangestab erinevaid appe ca 20 korda päevas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 10:16:42 vasta tsitaadiga

Eeltellimine:
https://pood.elisa.ee/webshop/private/category/mobile?vendor=oneplus&sortType=private_focus

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 10:31:29 vasta tsitaadiga

Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arx009
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 10:36:31 vasta tsitaadiga

Naps kirjutas:
Omasin 1+1 pikalt - soft oli igati korralik, momendi s6 peal olev android 7 pangestab erinevaid appe ca 20 korda päevas.

Mis äppe te inimesed kõik kasutate, et kogu aeg telefonid pangestuvad? Mul S6 pole pooleteise aasta jooksul vist ühtegi äppi veel omatahtsi kinni lajatanud või kokku jooksnud või muid trikke teinud. Seda nii android 5,6 kui ka 7 puhul. Võib-olla mängib rolli see, et ööseks lülitan telefoni välja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naps
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001




sõnum 22.06.2017 10:45:37 vasta tsitaadiga

Google play store ja google maps tulevad kohe pähe, mõned mängud .. jne. enne android 7 oli kõik ok...peab vist uuesti peale laskma op.sysi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 10:55:33 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mida te oma telefonidega teete et google maps ja play store pangestuvad icon_biggrin.gif Ma olen vist mingi imelik aga viimati oli sellised jamad mingite odavate käkkidega 2a tagasi...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2017 10:59:43 vasta tsitaadiga

Nad disablevad pooled sõltuvad asjad ära ja siis kurdavad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:21:55 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif


Naljamees. Kas oled Elisa klient? Sa ikka tead, et sellele ostule kliendihinnaga rakendub tähtajaline kohustus ja veel võib üht-teist teenuste näol rakenduda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.06.2017 12:24:15 vasta tsitaadiga

Aga mis selle tähtajalisel kohustusel viga on kui see on mõistlik pakkumine? icon_rolleyes.gif
No nendest ma saan aru, kes n+1 korda aastas operaatorit vahetavad kui kuskil hind 5 senti jälle kukub aga normaalsele inimesele on ju see 0% intressiga täiesti ok pakkumine.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 12:27:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Nagu näha, siis järekale võttes ei pea ka intressi tasuma thumbs_up.gif


Naljamees. Kas oled Elisa klient? Sa ikka tead, et sellele ostule kliendihinnaga rakendub tähtajaline kohustus ja veel võib üht-teist teenuste näol rakenduda.


No vähemalt 5 eurine pakett peab olema...kui oled klient siis nagunii mingi number on.
Tähtajaline leping jah, aga intressivaba järekas on seda väärt ka, kui juba järekaga plaan võtta on.

Lisaks saad alati jäägi varem ära maksta. Tähtajaline küll jääb aga see on eesmärgiga vb uus seade võtta vms. Kui niiehknaa klient oled siis pole vahet ka.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:40:33 vasta tsitaadiga

No kui teie jaoks pole vahet siis on ju hästi. Igal inimesel oma valik.
Küll aga ärge tulge väitma, et te pole kordagi kuulnud hala teemal, et olemasolev tähtajaline kohustus ja ei võimalda paremaid tooteid, tingimusi jmt. Seda on tähtajalist nuhtlust on aastaid iga kandi pealt arutatud.
Kas olete nii julged, et teata kaks aastat ette võimalikke toimuda võivaid sündmusi, mis sunnivad langetama varasemalt soodsana näivate otsuseid neid uues valguses ümber hindama teile kahjulikus suunas?
Mina otsustasin viimase telefoni osta otse välja, ilma kohustuseta.
Kuna aga operaatorid niikuinii kord aastas ikka lepingutingimusi muudavad, mis annab õiguse ka tähtajalistest kohustustest varem lahti öelda, kui need on ebameeldivaks kohustuseks osutunud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.06.2017 12:41:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No kui teie jaoks pole vahet siis on ju hästi. Igal inimesel oma valik.
Küll aga ärge tulge väitma, et te pole kordagi kuulnud hala teemal, et olemasolev tähtajaline kohustus ja ei võimalda paremaid tooteid, tingimusi jmt. Seda on tähtajalist nuhtlust on aastaid iga kandi pealt arutatud.
Kas olete nii julged, et teata kaks aastat ette võimalikke toimuda võivaid sündmusi, mis sunnivad langetama varasemalt soodsana näivate otsuseid neid uues valguses ümber hindama teile kahjulikus suunas?
Mina otsustasin viimase telefoni osta otse välja, ilma kohustuseta.
Kuna aga operaatorid niikuinii kord aastas ikka lepingutingimusi muudavad, mis annab õiguse ka tähtajalistest kohustustest varem lahti öelda, kui need on ebameeldivaks kohustuseks osutunud.


Ära raiu nüüd. Kõik ongi valikutes vabad, ma lihtsalt rääkisin miks see mõnele mõisltik on kes niiehknaa mõtleb osamaksetega osta. Kui sa ostad kohe välja siis palun väga, aga inimesi on erinevaid ju.

Ja pealegi kui maksad oma paketi eest ala 16 eurot kuus ja piisav maht igalpool olemas isis mis põhjust üldse vinguda?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2017 12:49:02 vasta tsitaadiga

RustyZ, ma ei maksa oma paketi eest 16 € kuus. Milleks? Räägin telefoniga vähe ja netti kasutan samuti enamasti wifis. Kuigi ka mobiilset kulub igasugu andmevahetuse peale palju.
Ja siis hakkab Elisa jutustama, et jaa, teil nii odav pakett ja me ei saa teil seda telefoni müüa. icon_lol.gif

Te võtke kallim pakett ja lisana kaasneb veel tähtajaline kohustus. Ma küsin, et kus siin intressivaba müük siis on?
Intressivaba on neile, kelle kuutasus juba sisalduvad intressid icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa alustab esimese sideoperaatorina Eestis OnePlus nutitelefonide müügiga mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.