Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 12.06.2017 20:03:34 vasta tsitaadiga

Eee.... Ütleks vastupidi, et Awei A990BL ($15.99) on kõige kehvema heliga mu senitellitutest. icon_rolleyes.gif
Parima heli olen kätte saanud HLSX 808 ($37), KZ EDR2 ($6) on 2. kohal kuigi ise eelistan neile KZ HDS1 ($8) nonde väiksuse ja kerguse pärast.

Sama meelt oli ka töökaaslane kellele andsin erinevaid klappe testida enne kui ta midagi omale ära tellib.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2017 20:11:55 vasta tsitaadiga

bladerunner, need kõik on ju juhtmega klapid icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 12.06.2017 20:24:58 vasta tsitaadiga

salatoimik, ongi juhtmega. Ma lihtsalt mainisin seda eelpostitajale vastuseks kes "täitsa võrreldav korralike juhtmega 50€ klappidega" arvas neid olema.
Maitse asi muidugi...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.06.2017 20:53:19 vasta tsitaadiga

No kui niimoodi võrrelda, siis olen võrrelnud Xiaomi Piston v3 ja KZ-ED2 ning esimene oli pika puuga üle. Neid Xiaomi hybrid vms pole veel kuulata saanud, pole vist mõtet eraldi tellima hakata lihtsalt kvaliteedi testimise eesmärgil.

Võib-olla tõesti veidi liialdasin, kui ütlesin, et 50€ klappidega võrreldav, siiski vägagi asjalik wireless in-ear klappide kohta.

Igal juhul hetkel A990BL hinna-kvaliteedi suhtes väga korralik wireless in-ear lahendus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 12.06.2017 21:01:17 vasta tsitaadiga

"Xiaomi Hybrid Dual Drivers" neid mõtled? Ei tasu tellimist IMHO. KZ EDR2 ($6) oli minu kõrvale meeldivamad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2017 21:05:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
No kui niimoodi võrrelda, siis olen võrrelnud Xiaomi Piston v3 ja KZ-ED2 ning esimene oli pika puuga üle. Neid Xiaomi hybrid vms pole veel kuulata saanud, pole vist mõtet eraldi tellima hakata lihtsalt kvaliteedi testimise eesmärgil.

Võib-olla tõesti veidi liialdasin, kui ütlesin, et 50€ klappidega võrreldav, siiski vägagi asjalik wireless in-ear klappide kohta.

Igal juhul hetkel A990BL hinna-kvaliteedi suhtes väga korralik wireless in-ear lahendus.
ja xiaomi piston 3.0 oli minu hinnangul täielik prügi, üle 2x ma neid isegi ei viitsinud proovida
umbsed nagu kurat
võimalik, et müüsin maha, samas ei välista ka prügikasti icon_rolleyes.gif

hetkel kz ATE'd veel kasutusel, nood suunasid mu 50€ sol republica mingid klapid riiulisse
vahepeal olid mingid senfr vms klapid, tundusid head, kuid nende kaotamise järel hakkasin KZ atesid taas kasutama ja ei ole motiveerinud uusi klappe ostma

KZ ATE siis 9€

aga helikohapealt võiks ka kvaliteedivõrdluse kohapealt ka referentsi ära mainida

KZ ATEde puhul ei saa ma kaugeltki rääkida detailsusest, täpsusest ja ruumilisusest, mida mul suured T1 pakuvad, kuid üldine tasakaal kõrgete, keskmiste ja madalate osas on väga sarnane
samas ruumilisus on kordades kõrgeim, kui erinevatel in-earidel tajunud olen

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2017 21:48:32 vasta tsitaadiga

No inimeste maitsed on ikka seinast seina icon_lol.gif minu jaoks olid KZ ATE'd kõige kohutavamad kõrvaklapid, mida isiklikult eales ostnud olen. Hetkel kasutan KZ ED9 ning olen väga rahul. Sain ka just Awei A990BL kätte ning kuigi heli neil isegi tuntavalt kehvem, siis minu üht kindlat vajadust nad rahuldavad ning selletõttu need ostsingi. Ehk võin isegi öelda, et selle raha eest olen rahul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2017 22:01:06 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
No inimeste maitsed on ikka seinast seina icon_lol.gif minu jaoks olid KZ ATE'd kõige kohutavamad kõrvaklapid, mida isiklikult eales ostnud olen. Hetkel kasutan KZ ED9 ning olen väga rahul. Sain ka just Awei A990BL kätte ning kuigi heli neil isegi tuntavalt kehvem, siis minu üht kindlat vajadust nad rahuldavad ning selletõttu need ostsingi. Ehk võin isegi öelda, et selle raha eest olen rahul icon_biggrin.gif
heli on atedel suht sitt tegelt, ssmõttes, et ei ole midagi suuremat välja tuua, kui tasakaal
kaks paari atesid olnud, esimesed olid head, kuid nood läksid katki ja teised olid kehvemad, kõrged märksa teravamad, kuid siiski
ED9 sai kohe maha müüdud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.06.2017 23:28:57 vasta tsitaadiga

Keegi võiks Awei 980BL ka tellida, need on magnetiga nagu 920BL'gi, aga tunduvad edasiarendusena.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 00:21:46 vasta tsitaadiga

CoiL, tänud! Hind võiks 30€ kanti jääda max, tundub. Kas selles hinnaklassis on nö. "go-to" varianti?
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.06.2017 13:42:07 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
CoiL kirjutas:
Ilmselt tegu pisikese ja kvaliteetse asjaga AGA... kas kuulad numbreid ja graafikuid või muusika + kogu helitehnika ahela lõpust tulevat sünergiat? icon_wink.gif
DAC/AMP võib ju heade näitajatega olla, aga kui ülejäänud ahelaga kokku ei sobi (mis on vägagi subjektiivne muidugi), siis what`s the point?
Kui numbrid on korras, siis ülejäänu on 99,9% tõenäosusega oma peas kinni. 0,1% on tõenäosus, et mõni väga valesti number jäi tähelepanuta. Või siis on see tõenäosus 0,01%.
Muidugi, kui esmane vaatenurk on see, et peab olema veel mingi sünergia ja jumal teab, mis veel, siis paraku muusikani on raske jõuda. Eesmärgid on erinevad, kuid mina näiteks kuulan muusikat ja kirjutan oma kommentaare siin ainult sellest vaatenurgast lähtuvalt.


Andke andeks herr ihvike aga minu arvates olete lihtsalt asjatundmatu ja vaatate (justnimelt nö. vaatate mitte ei kuula) heli ning helitehnikat ainult numbrite poolelt (Teie valik muidugi). Mina seda ainuõigeks lähenemiseks ei pea.
Aga niipalju kui on erinevad inimesi on ka erinevaid maitseid ja vaatenurki. Minu arvamus ei pea Teile sobima ja Teie arvamus ei pea minule sobima.
Siiski loodan, et siin viibiv rahvas ei pea Teie ühepoolset lähenemist ainuõigeks ning on piisavalt oidu, et enne ostmist oma uurimistööd ja eelkõige reaalset tehnika
proovimist teha!

Kena päeva herr ihvike icon_wink.gif

rmc kirjutas:
CoiL, tänud! Hind võiks 30€ kanti jääda max, tundub. Kas selles hinnaklassis on nö. "go-to" varianti?

Selles vahepealses hinnaklassis earbud`e olen vähe proovinud (kui üldse) ja ei oska sedasi küll soovitada. Peate ise edasi uurima ja arvestama ka helitehnikat mida kasutate, st. sobivust klappidega. Nagu ennist mainisin, siis sünergia tehnika komponentide vahel võib olulist rolli mängida, eriti kui musa allikaks on mingi nutikas + programm (+op süsteem), mis kõik nö. "muundavad" heli. Aga see juba "peensusteni" minek ja lihtsalt tasuks arvestada, mis heli allikast tuleb ja kuidas klapid seda "tasakaalustada" võiksid või vastupidi teatud sagedusi "üle võimendada". Seda siis eelkõige EQ mitte-kasutamise kohapealt. Samas EQ-ga annab paljut kompenseerida kuid siiski mitte kõike.

Lisaks on earbud`ide puhul VÄGA oluline nende sobivus kõrva kujuga ja kuulmekanali "sulgevus". Earbud`idele on igasugu erinevaid kummi ja vaht otsikuid, mis võivad tajutavat heli suuresti muuta. Ise pean näiteka kasutama Asura 2.0 puhul silikoon "uimesid"(rõngas ümber kesta)+ üleni katvaid vahte, et normilt kõrvas püsiksid ja madalsagedused piisava kuulmekanali sulgevuse tõttu piisavalt esile tuleksid (ei räägi siinkohal mingist basshead teemast - ülevõimendatud basse ei harrasta).
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.06.2017 14:43:06 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Andke andeks herr ihvike aga minu arvates olete lihtsalt asjatundmatu ja vaatate (justnimelt nö. vaatate mitte ei kuula) heli ning helitehnikat ainult numbrite poolelt (Teie valik muidugi). Mina seda ainuõigeks lähenemiseks ei pea.
Sa räägi edasi siis, kui kõik maailma DACid, võimendid ja klapid kõikvõimalikes kombinatsioonides oled läbi kuulanud. Siis saab ehk hakata rääkima asja tundmisest. Seda sinu enda definitsiooni järgi. Seni ära parem teistele udu aja, kuna sa ilmselt ei tea veel, millest räägid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.06.2017 20:44:38 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
CoiL kirjutas:
Andke andeks herr ihvike aga minu arvates olete lihtsalt asjatundmatu ja vaatate (justnimelt nö. vaatate mitte ei kuula) heli ning helitehnikat ainult numbrite poolelt (Teie valik muidugi). Mina seda ainuõigeks lähenemiseks ei pea.
Sa räägi edasi siis, kui kõik maailma DACid, võimendid ja klapid kõikvõimalikes kombinatsioonides oled läbi kuulanud. Siis saab ehk hakata rääkima asja tundmisest. Seda sinu enda definitsiooni järgi. Seni ära parem teistele udu aja, kuna sa ilmselt ei tea veel, millest räägid.


Oh jummel... et siis kõik kes muusikat kuulata tahavad (kvaliteetselt) peaksid kõik maailma DACid, võimendid ja klapid kõikvõimalikes kombinatsioonides läbi kuulama, et midagi sobilikku leida ja muusikat nautida? Soovin edu, võid sellega siis alustada icon_lol.gif Kas ei kõla sinu enda jutt "uduna" icon_wink.gif
Demagoogia, lahmimine, skeptitsism, ühekülgne (heli)maailmavaade - need ei vii just kaugele ja ei tekita konstruktiivset arutelu, soovitusi ning võimalikke lahendusi.
Niimoodi foorumis targutades tuginedes ainult teooriale ja "mõõdetavale", nii võibki elu elamata jääda. Paraku ainus, mis inimesel on - reaalsus hetkes ja oma reaalsele kogemusele põhinev arvamus. Tundub, et nii mõnigi siin on "oma elu elamata jätnud", kahjuks. kopp.gif

Kena õhtut!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2017 21:07:10 vasta tsitaadiga

kõige parem tehnika on see, kui sissetulev signaal võrdub väljundsignaaliga, kõikides mõõdetud parameetrites
see, kas sulle meeldib see signaal, mis välja tuleb, ei oma mitte mingit tähtsust, see on subjektiivne hinnang ega räägi kvaliteedist sõnagi

samas ka seda karakteristikud "meeldib" on võimalik mõõtmistulemustega kirjeldada, kuid see info on pisut raske leida ja tihti ka väär, kuna kvaliteet kõigub just nonde hiinakatega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 15.06.2017 21:32:57 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Oh jummel... et siis kõik kes muusikat kuulata tahavad (kvaliteetselt) peaksid kõik maailma DACid, võimendid ja klapid kõikvõimalikes kombinatsioonides läbi kuulama, et midagi sobilikku leida ja muusikat nautida? Soovin edu, võid sellega siis alustada icon_lol.gif Kas ei kõla sinu enda jutt "uduna" icon_wink.gif
Mina ei pea seda tegema, sest ma usaldan usaldusväärseid mõõtetulemusi. Sina, kes väidad, et olulisem on mingisugune "sünergia", mida on ainult kuulmise teel võimalik tuvastada, pead selle tee ette võtma, et kuulad kõik läbi, kuna kuidas sa muidu tead, mis see "sünergia" üldse on. Ilma täiusliku võrdlusbaasita on see ju võimatu. Võib-olla pole sa veel üldse kuulnudki, mis see "sünergia" on ja seetõttu annad soovitusi, mis ei vasta isegi su enda subjektiivsetele kriteeriumidele. Muidugi oli see kogu mu jutt iroonia, iseenesestmõistetavalt. Mõte on aga selles, et kui meil ei ole objektiivset võrdlusbaasi (milleks tehnika puhul on võrreldavad mõõtetulemused meid huvitavates parameetrites), polegi meil tegelikult võimalik võrreldavaid ja korratavaid kvalitatiivseid hinnanguid anda. Mulle meeldib, sulle ei meeldi... Kellel on õigus? Õigus on sellel, kes põhjendab oma arvamust objektiivselt, võrreldavalt ja korratavalt. Avatud kuulamistest ja mittemidagiütlevad luulelised subjektiivsed hinnangud kuuldava kohta on nullinformatsioon ilma objektiivse taustata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2017 22:26:13 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.06.2017 00:36:44 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2017 21:32:32 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.06.2017 21:44:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif


Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas icon_smile.gif
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2017 22:35:39 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif


Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas icon_smile.gif

oled värskemaid consumer klapivõime kasutanud?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 16.06.2017 22:53:28 vasta tsitaadiga

JBL E55BT kannatab kriitikat? 87ga saaks euronicsist kätte tänu Swedi kupongile.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2017 23:08:49 vasta tsitaadiga

elevant kirjutas:
JBL E55BT kannatab kriitikat? 87ga saaks euronicsist kätte tänu Swedi kupongile.
internet vastab sulle, et selle raha eest keskpärased klapid, mis ei üllata kedagi
87€ eest, kui odavamaid samaväärseid ei leia või nood sulle meeldivad, siis osta ära ja muljeta - peaasi, et kunagi paremaid kuulata ei saaks icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2017 23:12:24 vasta tsitaadiga

Mina olen oma BEOPLAY H8 kalppidega väga rahul icon_cool.gif
Sound on hea ning ümbritseva "müra"kõrvaldab edukalt ... https://www.beoplay.com/products/beoplayh8

_________________
doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloCi 🚲 söidame stiilselt!
Basso Bikes Eesti 🇮🇹 Italian racing frames and bicycles since 1977
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2017 23:22:40 vasta tsitaadiga

Bang & Olufsen või JBL või AKG, lisaks Infinity ja Harman/Kardon


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.06.2017 23:28:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif


Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas icon_smile.gif

oled värskemaid consumer klapivõime kasutanud?


Pärast algtaseme stuudiohelikaardi ostmist ei ole sellist mõtetki tekkinud. Ju sel m-audiol on lihtsalt on niivõrd hea tase, et ei ole rohkem vaja paremuse poole püüelda. Ükskord ta siiski tuleb draiverite pärast välja vahetada. Consumeri klappe olen küll ostnud ja pettunud nendes, nende tämber varieerub kohati väga suurtes piirides.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.