Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 16:51:42 vasta tsitaadiga

jep kui määrad rule-i .
Aga soovitan soojalt pärast loby tühjandamist delet rule-id sest muidu ei uuendata andmeid rockstar-i pilvega. ja muidugi saab sinust kohe automaatselt loby omanik. Kui sinu loby tuleb rahvas siise ja sa lahkud siis visatakse kõik inimesed eraldi loby-sse.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2017 22:46:20 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
icon_biggrin.gif see lausa huumor kui lobys moder sees siis chat täis raha lunimis kirju icon_razz.gif

Kas ausal teel ka sõbrale kuidagi raha anda saab, helistades Lesterile on Set Bounty lukus, auto tuunimisega läheb pool kaotsi.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 22:58:39 vasta tsitaadiga

kle ausalt, ausat raha andmine vist ei ole gta-s võimalik.

EDIT: jään siis nüüd ootama ban-i ja kogu asjadest ilmajäämist. genereeriti 140 miljonit kontole....

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.06.2017 02:48:30 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
kle ausalt, ausat raha andmine vist ei ole gta-s võimalik.

EDIT: jään siis nüüd ootama ban-i ja kogu asjadest ilmajäämist. genereeriti 140 miljonit kontole....
bani saad ainult siis kui raha panka paned
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2017 12:47:59 vasta tsitaadiga

eile ka 1hetk vaatasin, et 6 milli on juurde tekkinud pappi, ei no tänks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 15:36:21 vasta tsitaadiga

Nii uue DLC-ga tulnud üks bug juurde.
Läksin passiv modes punkrisse, viisin aota sinne et tellida hiljem kiirem mingi aeg hiljem tulin sealt ka passiv modes välja, võtsin telefooni välja et mechanic-lt auto tellida, jõudsin auto ära valida, kui selja tagant tuli üks kodanik veel punkrist välja, ja ta polnud minu jaoks poolendi läbipaistev, kiirelt ESC ja M nool üles, ja kiri disabel passive mode ja see oli veel hall ehk siis mitte valitav minujaoks. ... vend lajatas ühe matsuga super heavy armoris ja full eluga relva löögiga surnuks. Äküll uuesti spawnides ~nii kilt suurest teest eemal, ja ka ei näitand kaardil minu tellitud autot, uuesti tellida ei saanutki, ootama pidi 5 minutit.....

Esiteks ei tuvastanud mäng mind kohe passiv mode ning tellitud auto jäi ka tulemata.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 21:22:27 vasta tsitaadiga

Tänase uuendamise käigus siis lajatati ka reeglites asju karmimaks.

Igatahes teatas mulle mängu joinides, et ma olen cheatinud ja järgmien kord on bänn.
Lisaks võttis ka kõik raskelt teenitud rahad arvelt koos kellegi cheateri juurdetekitatud raha sulana. Jätsid ainult 20 000 icon_biggrin.gif
Raske niiviisi mängida kui kellegi deb!!li tõttu saad bänni icon_evil.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2017 21:33:37 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Tänase uuendamise käigus siis lajatati ka reeglites asju karmimaks.

Igatahes teatas mulle mängu joinides, et ma olen cheatinud ja järgmien kord on bänn.
Lisaks võttis ka kõik raskelt teenitud rahad arvelt koos kellegi cheateri juurdetekitatud raha sulana. Jätsid ainult 20 000 icon_biggrin.gif
Raske niiviisi mängida kui kellegi deb!!li tõttu saad bänni icon_evil.gif
tuleb kohe raporteerida asjaolusid, et kell xxx võrgus mängides oli sündmus, kus tekkis kontole xxx füüri ning seda füüri siis ei kasuta
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 23:54:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Osiris kirjutas:
Tänase uuendamise käigus siis lajatati ka reeglites asju karmimaks.

Igatahes teatas mulle mängu joinides, et ma olen cheatinud ja järgmien kord on bänn.
Lisaks võttis ka kõik raskelt teenitud rahad arvelt koos kellegi cheateri juurdetekitatud raha sulana. Jätsid ainult 20 000 icon_biggrin.gif
Raske niiviisi mängida kui kellegi deb!!li tõttu saad bänni icon_evil.gif
tuleb kohe raporteerida asjaolusid, et kell xxx võrgus mängides oli sündmus, kus tekkis kontole xxx füüri ning seda füüri siis ei kasuta

Kõike on mingil hetkel tehtud. Seni nad ei puutunud aga nüüd uuendasid automaatikat ja sellel suva kas tegid ise või tehti sulle.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 00:56:48 vasta tsitaadiga

Eks nad ise kogu selles rämpsus süüdi. Üritavad shark cardidega elus hoida asja - iga content maksab mängus ulme summasid. Sellest tekivad häkkerid - nüüd bännitakse siis valimatult. Ahnus on see mis selle mängu nigelaks ka teeb. Võib ju promoda, et kogu lisacontent on "tasuta", aga, et enamus contenti tahab sellist grindi saada, et oksemaik tuleb suhu. Siis ostagi kas shark carde või lase häkkeridel rulli veeretada.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 08:43:31 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Siis ostagi kas shark carde või lase häkkeridel rulli veeretada.
Lihtsalt vabanduste otsimine. Valikud on ka mängides raha grindida, või kui see ei sobi, siis ei mängi seda mängu. Lihtne.
Kas asjad on üle mõistuse kallid mängus ? Kindlasti ! Kas modimise teel on õigustatud ülejäänutel mängu ära rikkumine ? Kindlasti mitte. See mäng läks rentslisse, kui tekkis modimise võimalus, mida retardid hakkasid aktiivselt ära kasutama.

Mul on 3 garaaži täis erinevaid masinaid täielikult ära pimbitud, Eclipse tower + garaaž, kus on superautod.. täielikult ära pimbitud, nüüd veel see mõttetu CEO HQ koos garaažiga, mis veel ei ole täis, kuna ma ei viitsi enam grindida. Lisaks on mul Pegasusest võimalus tellida koptereid, hävitajaid, tanki.. kõige kallim jaht, kus ma olen ainult korra käinud... igatahes, asja point on, et ma pole ühtegi senti mingilt torbikult saanud ja ise mängu käigus teeninud kõik.

Kindlasti tulevad siin nüüd mõned hädaldama "aga ma tahan kohe saada kõike, ma ei viitsi mängida.. kõik on nii halb". See on teie mure.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 10:11:34 vasta tsitaadiga

Ei õigustagi häkkimist ja koodimist. Aga palju kasulikku ja tugevat nänni on gatedud räigete rahamägede taha - ja rikkal mehel on teiste rappimiseks lihtsaid vahendeid kordades rohkem. Võibolla kui player power oleks rohkem balansis, oleks okei. Massiliselt kasutatakse ühenduste droppimisi, et saada oma contenti mängida ilma ahistamiseta (sest mängijate powerleveli vahe võib olla nii üüratu) - siis ilmselgelt on midagi paigast ära. Õnneks mäng ise on väga hea ka ilma igasuguse lisanänni ostmiseta. Aga Rockstari enda ökosüsteem ise genereeris selle illegaalse rahasüstimise (raske tüütu grind et raha teenida vs huvitav sisu mis ei anna pikas perspektiivis midagi).
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 10:32:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ja rikkal mehel on teiste rappimiseks lihtsaid vahendeid kordades rohkem.
See on küll pisut liialdatud icon_razz1.gif Sul on võimalus osta kõik relvad, kui sa oled kuskil 120+ level.. teed veits heiste, või kõige parem.. mingi pundiga teed Criminal Mastermind challenge'i ära ja pappi piisavalt, et osta helikopter/hävitaja, mõni kuulikindel auto jms.. kõik muu on lihtsalt tilulilu ja mis PvP-sse puutub, siis lihtsalt skill. Need ilmselged jobud va. kes surematuna ringi chillivad ja rahvast tapavad. See ei ole enam raha taga kinni kuidagi. Mul on riistvara kõvasti mängus, aga PvP-tama ikka ei lähe, kuna ma imen selles osas thumbs_down.gif.
Ehk kui kasutada mängu enda antud võimalusi raha teenida, siis on sul võimalik saada samale tasemele, mis kõik teisedki, ilma ennast lolliks grindimata. Kui sa tahad absoluutselt kõike saada, siis läheb raskeks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 11:38:25 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendust. Ühendasin LAN kaabli tagasi ja vajutasin Enter ning ikka samas ruumis koos teistega. Nüüd asi veel raskemaks tehtud. 200 000 raha väärtust kaupa laiali vedada on suht riski bisness. icon_mad.gif
_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 11:46:24 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendust. Ühendasin LAN kaabli tagasi ja vajutasin Enter ning ikka samas ruumis koos teistega. Nüüd asi veel raskemaks tehtud. 200 000 raha väärtust kaupa laiali vedada on suht riski bisness. icon_mad.gif


GTAO käima, Task Manager -> Performance tab -> Open Resource Monitor -> Network -> GTA5.exe parem klõps, suspend process, oota 8 sekundit, resume process ja voila, empty public lobby. Kui keegi tuleb sinu lobbysse, korda neid samme.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est_RuLx
HV kasutaja
Est_RuLx

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 11:57:32 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendust. Ühendasin LAN kaabli tagasi ja vajutasin Enter ning ikka samas ruumis koos teistega. Nüüd asi veel raskemaks tehtud. 200 000 raha väärtust kaupa laiali vedada on suht riski bisness. icon_mad.gif


GTAO käima, Task Manager -> Performance tab -> Open Resource Monitor -> Network -> GTA5.exe parem klõps, suspend process, oota 8 sekundit, resume process ja voila, empty public lobby. Kui keegi tuleb sinu lobbysse, korda neid samme.


Eks ma proovin õhtul ära selle triki icon_lol.gif

_________________
PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.06.2017 19:41:18 vasta tsitaadiga

Est_RuLx kirjutas:
puik17 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendust. Ühendasin LAN kaabli tagasi ja vajutasin Enter ning ikka samas ruumis koos teistega. Nüüd asi veel raskemaks tehtud. 200 000 raha väärtust kaupa laiali vedada on suht riski bisness. icon_mad.gif


GTAO käima, Task Manager -> Performance tab -> Open Resource Monitor -> Network -> GTA5.exe parem klõps, suspend process, oota 8 sekundit, resume process ja voila, empty public lobby. Kui keegi tuleb sinu lobbysse, korda neid samme.


Eks ma proovin õhtul ära selle triki icon_lol.gif
pole online seni suurt viitsinud, kuna asi pisut võõras ja iga 30 seki tagant tapeti maha, kui uudistasin mapi
noo ei olnud kutsuv selline olukord, nüüd ehk võiks selle hackiga vast ka proovida

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 20:02:45 vasta tsitaadiga

nojah grind... 345h ~ 20 miljon (ja seda aega on kasutatud sihtpäraselt ainult grind-ks) , viimane dlc vajab vabalt mitmekortset sellist summat et enamus mõistlike asju lahti saada. Ehk siis ~ veel lisaks 900h ... icon_biggrin.gif
Aga mäng kaotas igasuguse mõtte peale minigun-i lahti saamist.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2017 22:59:21 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, mingi pundiga natuke heiste teha, mikrofonidega, hülge ila ka ajaviiteks ajada, 10 milli ilusti päevaga (5-7h) kokku kui sisse arvestada igasugused feilid ja panged, mis tekivad
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 23:26:37 vasta tsitaadiga

http://gtaforums.com/topic/889348-take-two-vs-modding/

Aplaus, T2.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 11:09:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://gtaforums.com/topic/889348-take-two-vs-modding/

Aplaus, T2.
Excellent thumbs_up.gif. Kas võib olla, et lähitulevikus saab Onlines normaalselt mängima hakata ? Ei ole mingeid hälvikuid, kes sulle kuuse tagant sisse topivad "pulli pärast", või kohale kinni naelutavad ? Ei ole enam e-kerjuseid ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 11:29:46 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Scart kirjutas:
http://gtaforums.com/topic/889348-take-two-vs-modding/

Aplaus, T2.
Excellent thumbs_up.gif. Kas võib olla, et lähitulevikus saab Onlines normaalselt mängima hakata ? Ei ole mingeid hälvikuid, kes sulle kuuse tagant sisse topivad "pulli pärast", või kohale kinni naelutavad ? Ei ole enam e-kerjuseid ? icon_eek.gif


Kas härra on kergelt rumal? T2 tappis kogu GTA moddingu ehk just selle, mis on mängu aastaid peale release-i üleval hoidnud ja millel pole MP-s häkkimisega mingit seost. Aga eks kahjurõõm on ka rõõm.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 11:36:27 vasta tsitaadiga

Moddimine ONGI põhjus, miks MPs siuke clusterf*** on.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2017 13:01:46 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Moddimine ONGI põhjus, miks MPs siuke clusterf*** on.
just nii! See mees kes singleplayeris autosid muudab, on täpselt sama mees kes multiplayeris sulle raha annab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 13:22:21 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Moddimine ONGI põhjus, miks MPs siuke clusterf*** on.
just nii! See mees kes singleplayeris autosid muudab, on täpselt sama mees kes multiplayeris sulle raha annab thumbs_up.gif
See ei oma mingit tähtsust, kes MP-s pedereerib. Fakt on, et see on täielikult kontrolli alt väljas. Pigem kasutatakse neid tööriistu, mida mees SP-s autode/jm muutmiseks kasutab, MP-s teistele näkku panemiseks.
Ja kui antud vahendeid kasutada ei oska, siis tulebki ära võtta. Lihtne.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2017 13:29:57 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
ertr2 kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Moddimine ONGI põhjus, miks MPs siuke clusterf*** on.
just nii! See mees kes singleplayeris autosid muudab, on täpselt sama mees kes multiplayeris sulle raha annab thumbs_up.gif
See ei oma mingit tähtsust, kes MP-s pedereerib. Fakt on, et see on täielikult kontrolli alt väljas. Pigem kasutatakse neid tööriistu, mida mees SP-s autode/jm muutmiseks kasutab, MP-s teistele näkku panemiseks.
Ja kui antud vahendeid kasutada ei oska, siis tulebki ära võtta. Lihtne.
Okei, ma annan sulle andeks, sa vist ei tea täpselt kuidas see käib, aga multiplayeris huiamise tööriistad on täiesti teistsugused. Mitte mingit seost ei ole neil kahel asjal.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 13:45:45 vasta tsitaadiga

Süvenemine ja asjadest aru saamine nõuab liigset pingutust. Selles keelus pole mitte grammigi positiivset.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:02:54 vasta tsitaadiga

MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.
See, et ei ole täpi pealt samad tööriistad ja täpselt samad isikud, kes neid kasutavad, on täiesti savi. Inimesed kutsuvad neid troppe mingil x põhjusel häkkeriteks. Ei ole nad mingid häkkerid, ega ole tegemist mingi häkkimisega. Ahvid tõmbavad mingi netist alla tõmmatud tilulilu käima, mis võimaldab teha x tegevusi GTA maailmas, mis on momendil supporditud mängu poolt, küll mitte lubatud Onlines ja siis kuritarvitavad neid võimalusi.

Online Mod Menu jms asjandused ON MOD-id !
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:13:53 vasta tsitaadiga

See "keeld" on juristide paberimäärimine. Kui see tarkvara päriselt ka on nii süütu kui väidetakse siis ei ole neil mittemingit vajadust sellele tähelepanu pöörata ja võiks oma tavapärast tegevust jätkata. Kui nad tahaksid oma seljatagust kaitsta siis leiduks kindlasti rahastajaid ja juriste kes neid selles aitaks. Aga tüübid andsid kohe alla - ilma isegi mingisse diskussiooni laskumata. Ei ole ju vaja esimese hooga kohe kohtusse minna - saab ka omavahel suhelda. kohus on siiski viimane aste - juhul kui kompromissi ei leita.

See viitab pigem sellele, et nad siiski on teinud midagi valesti - millest nad teavad, et on vastaspoolel kinni hakata.

Oma avalduses nad muidugi väidavad vastupidist - aga see ei mõju kuigi usutavalt sellise käitumise peale.

Kummaline on ka lause: "and all the money in the world can't compensate the loss of time.". Minuteada on rahasumma üks objektiivsemaid aja kulutamise kompensatsioone. Miljardid inimesed kulutavad iga päev oma aega, et saada kompenseeritud rahas. Enamus tarkvara arendajaid ka kulutab oma aega millegi arendamiseks, et saada selle eest siis rahas kompenseeritud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:27:43 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.
See, et ei ole täpi pealt samad tööriistad ja täpselt samad isikud, kes neid kasutavad, on täiesti savi. Inimesed kutsuvad neid troppe mingil x põhjusel häkkeriteks. Ei ole nad mingid häkkerid, ega ole tegemist mingi häkkimisega. Ahvid tõmbavad mingi netist alla tõmmatud tilulilu käima, mis võimaldab teha x tegevusi GTA maailmas, mis on momendil supporditud mängu poolt, küll mitte lubatud Onlines ja siis kuritarvitavad neid võimalusi.

Online Mod Menu jms asjandused ON MOD-id !


You're a special kind of stupid, ain't ya?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:29:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
sirius4k kirjutas:
MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.
See, et ei ole täpi pealt samad tööriistad ja täpselt samad isikud, kes neid kasutavad, on täiesti savi. Inimesed kutsuvad neid troppe mingil x põhjusel häkkeriteks. Ei ole nad mingid häkkerid, ega ole tegemist mingi häkkimisega. Ahvid tõmbavad mingi netist alla tõmmatud tilulilu käima, mis võimaldab teha x tegevusi GTA maailmas, mis on momendil supporditud mängu poolt, küll mitte lubatud Onlines ja siis kuritarvitavad neid võimalusi.

Online Mod Menu jms asjandused ON MOD-id !


You're a special kind of stupid, ain't ya?
Sa tundud olevat sellest seltskonnast, kes ei saa aru, et mod on mod.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:31:05 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Sa tundud olevat sellest seltskonnast, kes ei saa aru, et mod on mod.


Ei, mina saan väga hästi aru. Kahjuks ei jõua sulle kohale, millest üldse jutt käib.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:36:12 vasta tsitaadiga

Ei, mul mingi aimdus on. Kas kinni keeratakse ainult OpenIV, või kogu moddimine GTAV-s ? Kui esimene, siis tuleks edasi minna ja kogu moddimise support eemaldada, et oleks nagu alguses. Siis ei saa ka muid modimise asju kasutada peale selle, millest artiklis jutt käib.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:50:09 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.

Millal see lubamine oli?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 14:52:22 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
sirius4k kirjutas:
MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.

Millal see lubamine oli?
Vast alla poole aasta selle välja tulemisest PC-le. Imestati, et juba tuleb ja et ju RS-il on juba vesi ahjus, või mis iganes.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 17:21:46 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
rewer kirjutas:
sirius4k kirjutas:
MP huiamised hakkasid peale, kui moddimine lubati mängus. See ei olnud algusest peale.

Millal see lubamine oli?
Vast alla poole aasta selle välja tulemisest PC-le. Imestati, et juba tuleb ja et ju RS-il on juba vesi ahjus, või mis iganes.

Aga kuidas seletada siis neid "häkkereid" kes konsoolidel raha jagasid ajal mil polnud mängu veel PCle väljagi kuulutatud? SP modimine pole onlines huiamisega kuidagi seotud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2017 17:43:47 vasta tsitaadiga

mainin siin lisaks ära, et twitchis kõige populaarsemad GTA5 striimid on Roleplayd, mis on samuti MOD. GTA5e jaoks paljud cheatid asuvad privaatsetes foorumites ja maksavad raha, ma küll ei usu et mingisugune rockstari kiri paneb arendajaid oma taskuraha teenimist mitte jätkama.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 15.06.2017 17:59:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas võib olla, et lähitulevikus saab Onlines normaalselt mängima hakata ? Ei ole mingeid hälvikuid, kes sulle kuuse tagant sisse topivad "pulli pärast", või kohale kinni naelutavad ? Ei ole enam e-kerjuseid ?

Ma olen kindel, et lähitulevikus kaovad Onlinest ka kõige suuremad GTA V fanatikud kui mitte milleskis süüdi olev saad sellise teate:

ja suu hoolikalt kogutud raha

kaob, kuna sa ei soovinud mingite jorside arust piisavalt kulutada, need kes raha meeletuld laristasid jäeti kõik raha alles või võeti heal juhul sandikopikaid vähemaks.
Samuti tekib küsimus kui ikka päris raha eest "shark cardidega" mängu raha ostad ja see sama liigutusega kaob, kas siis on juriidiliselt õigus "shark cardi" eest makstud raha tagasi küsida.

On muidu keegi seda uuendusega kaasa tulnud punkri temaatikat, salajane relvaäri, ka mänginud, saab seda üksi ka kuidagi mängida või ainult mitmekesi, tundub kuidagi väga sarnane motoklubi värgiga olevat, toob see midagi sisse ka või jääb parimaks lisaks ikkagi see autotega äritsemine.
Mäng ise on peale seda uuendust uimasemaks jäänud, eriti on seda tunda kui töökotta lähed autot tuunima, vahepeal mõtleb iga uuenduse vajutamisel.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2017 18:05:26 vasta tsitaadiga

Redditist lugedes väidetakse et teenib hästi, väidetavalt 2M õhtuga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 15.06.2017 20:26:05 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Redditist lugedes väidetakse et teenib hästi, väidetavalt 2M õhtuga


See on siis ühe punkri peale või mitme?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 23:06:25 vasta tsitaadiga

Nii, lubage ma siis ka natukene valgustan, kuna olen lihtsalt igapäevaselt teemas...

Take-Two lendas OPENIV tegijatele C&D kirjaga peale jah, nagu juba teada. Kiri ei olnud enam tavaline ametlik veebi kaudu pöördumine, vaid T2 oli jõudnud juba ühe Venemaa advokaadibürooga asjad kokku rääkida (neid saab karistada ainult Venemaa seaduseid järgides) ning saadeti nii elektrooniliselt kui ka paberkandjal kõigile kirjad laiali, sh põhivennale (GooD-NTS) toodi otse tööle kohale. Omaette naljakas on, et esimesed kirjad saadi juba maikuus, kuid kraanid keerati kinni (ALLES) KOHE(2 päeva) peale gunrunningu reliisi. Viimane asi jätab asjale minu silmis paraku halva maigu juurde. Oleks saanud rahulikult 3-4 päeva enne announcida ning enamik ei oleks teadmatusest mängu ära updatenud.

Kuidas nüüd hetkel edasi talitada, kui on huvi modida?
Esmalt tuleks loota, et sul pole veel mäng updatetud, mina tegin viimase mängu pühapäeva öösel ning peale seda olen zModeleris möllanud. EHK, hetkeseisuga pole ma veel Social Clubi lahti teinud ning mul on kõvakettal olemas gunrunningu eelne versioon mängust(vana .exe!!!).

Kui sul on juhtumisi mäng updatemata, siis on peaasjalikult 2 moodust:

1.
Social Club kasutajatele: https://www.gta5-mods.com/tools/gtavlauncherbypass
Steam kasutajatele: https://www.imnotmental.com/tool/gtavlauncher-bypass-for-steam/

2.
Seal teemas õpetus, kuidas mängu nettiminekut vältida: https://forums.gta5-mods.com/topic/11942/with-openiv-deceased-what-does-this-mean-for-modding/10 . Üleüldiselt piisas vist ka sellest, kui teha mängu kausta commandline.txt nimeline fail ning kirjutada -SCOfflineOnly

(3.
Otsi inglisekeelset vastet sõnale "pragunema/purunema")

Nii saab jätkata uuendamata versiooniga mängimist koos modidega, kuid ilmsetel põhjustel NO ONLINE. Kui mäng on uuendatud, siis enne mode ei saa, kui ScriptHookV pole updatetud, kuid sellest lugege altpoolt...

Kui soovid endiselt OPENIV-d kasutada, siis lihtsalt ära vajuta "Uninstall now", vaid vajuta "Uninstall later" icon_smile.gif
Igaks juhuks võid ka OPENIV tuumkaustas oleva "core.xml" lahti teha ja seal sees 181 eemaldada ning 182 asemele panna icon_smile.gif
Kui kogemata OPENIV-st juba lahti said, siis tõmmata seda "ametlikult" enam ei saa ning alternatiiv oleks http://efo-team.com/downloads/gtao/ovisetup.exe

Miks ma tegin juttu nettimineku vältimisest? Sellepärast, et modide töötamiseks eluliselt oluline ScriptHookV on tehtud Alexander Blade poolt, kes, ülla-ülla, kuulub OPENIV-tiimi. Karta on, et gunrunningu fix ei pruugi veel kohe tulla...

EDIT: Mainin siis ise ka lõppu veel ära, et kiri tuli T2 ehk põhibaatja käest. R* on juba 15a sellega silma poolvägisi kinnihoidnud ning teatavasti on tänaseks päevaks ka välja tulnud, et GTA5 pretrailerites kasutati väidetavalt põhjana GTA4 koostöös ülimalt populaarseks saanud "iCEEnhancer v2.0" graafikamodiga icon_smile.gif Samuti on osad GTA5-e sõidukitefeatuurid, nagu automaatne tagaspoiler, väidetavalt olemuslikult 1-1 -le mahatehtud GTA4 modi pealt...

See vähemalt võiks nii mõndagi öelda, kuna kõiksugu tänaseks algatatud petitsioonid pöörduvad abipalvega just R* poole, mitte ei sarja niisama T2-te...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 01:10:58 vasta tsitaadiga

+50% shark 74.99€ saad selle eest siis 8.000.000 mäng maksab ise 60€ steam-is
selle raha eest ei saa kõiki reschears-e gun runningust... Et siis üle hinnatud shark

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2017 01:14:25 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, 1€ = 1Mill oleks enamvähem mõeldav paljudele, aga jah 74.99 mingi haikaardi eest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2017 01:46:27 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
dohc-48v12, 1€ = 1Mill oleks enamvähem mõeldav paljudele, aga jah 74.99 mingi haikaardi eest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


ise ostsin modderi käest 10 euri 30 milli.
ei ole saand ei bänni ega ka hoiatust täiesti clean acount xD
dropis ainult mulle ja kõrvalises kohas panka ei pand.
suht kindel ,et toimib endiselt edasi;)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.06.2017 10:24:12 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kert06 kirjutas:
dohc-48v12, 1€ = 1Mill oleks enamvähem mõeldav paljudele, aga jah 74.99 mingi haikaardi eest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


ise ostsin modderi käest 10 euri 30 milli.
ei ole saand ei bänni ega ka hoiatust täiesti clean acount xD
dropis ainult mulle ja kõrvalises kohas panka ei pand.
suht kindel ,et toimib endiselt edasi;)


sama teema, sain 5 eest 100 tho icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 10:25:47 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Kas võib olla, et lähitulevikus saab Onlines normaalselt mängima hakata ? Ei ole mingeid hälvikuid, kes sulle kuuse tagant sisse topivad "pulli pärast", või kohale kinni naelutavad ? Ei ole enam e-kerjuseid ?

Ma olen kindel, et lähitulevikus kaovad Onlinest ka kõige suuremad GTA V fanatikud kui mitte milleskis süüdi olev saad sellise teate:

ja suu hoolikalt kogutud raha

kaob, kuna sa ei soovinud mingite jorside arust piisavalt kulutada, need kes raha meeletuld laristasid jäeti kõik raha alles või võeti heal juhul sandikopikaid vähemaks.
Samuti tekib küsimus kui ikka päris raha eest "shark cardidega" mängu raha ostad ja see sama liigutusega kaob, kas siis on juriidiliselt õigus "shark cardi" eest makstud raha tagasi küsida.

On muidu keegi seda uuendusega kaasa tulnud punkri temaatikat, salajane relvaäri, ka mänginud, saab seda üksi ka kuidagi mängida või ainult mitmekesi, tundub kuidagi väga sarnane motoklubi värgiga olevat, toob see midagi sisse ka või jääb parimaks lisaks ikkagi see autotega äritsemine.
Mäng ise on peale seda uuendust uimasemaks jäänud, eriti on seda tunda kui töökotta lähed autot tuunima, vahepeal mõtleb iga uuenduse vajutamisel.

Mul tõmmati pikemalt missioonidega teenitud 3M kah minema. Tagasi nõuda pole kuskilt. Niiöelda sulana antud moditud 150k läks kah minema. Suht pohhuistlik käitumine tegelt kui nii vaadata.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2017 13:12:08 vasta tsitaadiga

nad eeldavad, et kõik võtsid avasüli raha vastu ja sellepärast karistavadki kõiki
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 14:02:37 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
siven kirjutas:
kert06 kirjutas:
dohc-48v12, 1€ = 1Mill oleks enamvähem mõeldav paljudele, aga jah 74.99 mingi haikaardi eest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


ise ostsin modderi käest 10 euri 30 milli.
ei ole saand ei bänni ega ka hoiatust täiesti clean acount xD
dropis ainult mulle ja kõrvalises kohas panka ei pand.
suht kindel ,et toimib endiselt edasi;)


sama teema, sain 5 eest 100 tho icon_biggrin.gif
cheatimise eest raha maksta; tase omaette
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 14:12:29 vasta tsitaadiga

porriment,
icon_biggrin.gif jah... eriti kui mõni kaika jaan kapakohilast niisama lõbu pärast terve loby vahepeal rahaga üle külvab.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2017 14:57:38 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
porriment,
icon_biggrin.gif jah... eriti kui mõni kaika jaan kapakohilast niisama lõbu pärast terve loby vahepeal rahaga üle külvab.


sellepärast te oma rahast ilme jäitegi;)
point ongi ,et kaika jaani käest ei saa vastu võtta siis on acount insta flagged.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.