Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 968, 969, 970 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 08.06.2017 18:32:02 vasta tsitaadiga

nah 20 eest 5,5k kulda, ports reserve ja tank pealekauba-why not
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.06.2017 21:34:43 vasta tsitaadiga

stalcer_x kirjutas:
Ingame reklaam tuli, "special offer only for you", scorpion ultimate pakk tava hinnaga. klikin siis linki, viskab prem poe lahti, ainult et tangi asemel page not found. Mingi uus nõks mängijaid poodi meelitada?

Selle reklaami tõlke kuupäev on alles homme. Ju keegi saatis liiga vara laiali vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.06.2017 10:29:11 vasta tsitaadiga

Mõned päevad ranked lahinguid tehtud - paar tähelepanekut

*peale rank 5 kättesaamist läheb üksluiseks grindiks ära. Ja mu enda näitel selle ranki saamiseks ei pea just eriline äss olema. Ranke võiks rohkem olla.
* XP jagamine on täiesti võssa - 286 damaget, 4 killi ja top kolmes
*kaotavas tiimis ei peaks keegi chevroneid saama
*auhinnad on lahjad, FUN-i eriti pole - miks pean jubedalt silverit peale maksma sellisele mängule? Kasutan kulda minimaalselt ja maru keeruline on keskmisel mängijal prem kontoga nulli tulla.
* rank 5 mängud on igavad - ässad koos, meenutab väga CW-d kus juht puudu. Oodatakse esimese vea tegijat, ning siis joostakse üle.
*MAUS ja TYPE 5 on mõnusad noob-rollerid. Kui nendega piisavalt lahinguid spammida saab iga vend rank 5 kätte.
*ühed ja samad kaardid pidevalt korduvad

Oli see rampage mis ta oli, aga lõbusam oli kindlasti.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.06.2017 11:51:07 vasta tsitaadiga

Mu arust parim asi selle mode juures ongi see, et kaotavas tiimis hästi performides on võimalik saada chevroneid. Muidugi ma mõistan, et noobid vaatavad, et krt, kaotatud mäng, ja hakkavad looma moodi campima, aga ega see neid kaugele ei vii. Kaotavas mängus camperitele spottides ja dämmi tehes sisuliselt garanteerid endale Top 3 positsiooni isegi kui ei sure viimaste seas.

Näiteks, mu enda WR selles mängumodes on vist umbes 62%, aga chevronite saamise efektiivsus on pea 76%. Mulle selline asi sobib - kui tiim on tomatid, siis ma saan oma chevroni ikka kätte, 3/4 lahingutest.

Samuti olen märganud, et tiimid on Rank 5s väga koostööaltid. Käin iga lahing lahinguplaani välja vastavalt meie lineupi kompositsioonile ja reeglina seda ka kohe toetatakse.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.06.2017 12:52:05 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Mõned päevad ranked lahinguid tehtud - paar tähelepanekut

*auhinnad on lahjad, FUN-i eriti pole - miks pean jubedalt silverit peale maksma sellisele mängule? Kasutan kulda minimaalselt ja maru keeruline on keskmisel mängijal prem kontoga nulli tulla.


Sellega nõus, et kuigi fun pole. Samas auhinnad pole lahjad. Selle gamemode'i ainuke mõte minu jaoks ja tõenäoliselt paljude teiste jaoks on see uus valuuta (bonds). WG vist tajus selle ära disaini käigus ära, et muud moodi see gamemode väga ei tõmbaks. Ei kujuta muidugi ette mis siis saab kui enamusel improved equipment paljudel tankidel olemas mida nad enamasti mängivad (muidugi saab seda ka ümber tõsta kulla eest). Siis tõenäoliselt tuleb see valuuta ka kulla eest konverditavaks. Aga noh, see juba üsna suur spekulatsioon..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.06.2017 13:03:21 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Mõned päevad ranked lahinguid tehtud - paar tähelepanekut

*auhinnad on lahjad, FUN-i eriti pole - miks pean jubedalt silverit peale maksma sellisele mängule? Kasutan kulda minimaalselt ja maru keeruline on keskmisel mängijal prem kontoga nulli tulla.


Sellega nõus, et kuigi fun pole. Samas auhinnad pole lahjad. Selle gamemode'i ainuke mõte minu jaoks ja tõenäoliselt paljude teiste jaoks on see uus valuuta (bonds). WG vist tajus selle ära disaini käigus ära, et muud moodi see gamemode väga ei tõmbaks. Ei kujuta muidugi ette mis siis saab kui enamusel improved equipment paljudel tankidel olemas mida nad enamasti mängivad (muidugi saab seda ka ümber tõsta kulla eest). Siis tõenäoliselt tuleb see valuuta ka kulla eest konverditavaks. Aga noh, see juba üsna suur spekulatsioon..


Ma miskipärast arvan, et enamuse mängijate puhul bonds-ide eest saadav nänn midagi tuntavat juurde ei anna - kaasa arvatud ma ise. Ma oleks rohkem õnnelik, kui bondside eest saaks näiteks mõistliku koguse XP-d konvertida, meeskondi tasuta retrainida, tasuta permanent camo-sid osta jms. käegakatsutavat värki. 0,25 sek kiirem reload on pigem uunikumide teema icon_cool.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 09.06.2017 13:08:10 vasta tsitaadiga

Kurat666, +1 nõustun
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.06.2017 13:23:43 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Kurat666 kirjutas:
Mõned päevad ranked lahinguid tehtud - paar tähelepanekut

*auhinnad on lahjad, FUN-i eriti pole - miks pean jubedalt silverit peale maksma sellisele mängule? Kasutan kulda minimaalselt ja maru keeruline on keskmisel mängijal prem kontoga nulli tulla.


Sellega nõus, et kuigi fun pole. Samas auhinnad pole lahjad. Selle gamemode'i ainuke mõte minu jaoks ja tõenäoliselt paljude teiste jaoks on see uus valuuta (bonds). WG vist tajus selle ära disaini käigus ära, et muud moodi see gamemode väga ei tõmbaks. Ei kujuta muidugi ette mis siis saab kui enamusel improved equipment paljudel tankidel olemas mida nad enamasti mängivad (muidugi saab seda ka ümber tõsta kulla eest). Siis tõenäoliselt tuleb see valuuta ka kulla eest konverditavaks. Aga noh, see juba üsna suur spekulatsioon..


Ma miskipärast arvan, et enamuse mängijate puhul bonds-ide eest saadav nänn midagi tuntavat juurde ei anna - kaasa arvatud ma ise. Ma oleks rohkem õnnelik, kui bondside eest saaks näiteks mõistliku koguse XP-d konvertida, meeskondi tasuta retrainida, tasuta permanent camo-sid osta jms. käegakatsutavat värki. 0,25 sek kiirem reload on pigem uunikumide teema icon_cool.gif


Mu arust alahindad seda vahet - IS7 puhul saab öelda, et kui koos toidu ja BIA'ga ja tava varustusega oleks reload 10.68 s. siis koos improved equip. + reload directivaga saad selle 9.87 s peale. Lisaks parenevad ka sihtimiskiirus ja bloom ja üldine tanki perf.
Minu arust me räägi siin väga marginaalsetest erinevustest...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 09.06.2017 13:47:36 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:


Mu arust alahindad seda vahet - IS7 puhul saab öelda, et kui koos toidu ja BIA'ga ja tava varustusega oleks reload 10.68 s. siis koos improved equip. + reload directivaga saad selle 9.87 s peale. Lisaks parenevad ka sihtimiskiirus ja bloom ja üldine tanki perf.
Minu arust me räägi siin väga marginaalsetest erinevustest...


Toidu, BIA-ga laseb ringi suhteliselt väike seltskond kogu mängijaskonnast. Ülejäänud seltskond paugutab heal juhul 100% meeskonna ja esimese skilliga icon_biggrin.gif Praeguse asjade sisuga tundub, et vahe nende kahe grupi vahel käriseb veelgi suuremaks. Tuntavat kasu toob bondside eest saadav nänn CW, SH ja muul võistleval tasemel (seda ka keskmisest paremate klannide puhul). Keskmisest kehvemal mängijal pole ranked režiimist midagi kasulikku saada (kui personaalsed reservid välja arvata), pigem kaotab koledalt silverit. Mõningad rewardid võik olla suunatud ka neile, keda eelnimetatud CW/SH jms ei huvita.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.06.2017 13:48:57 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
thomak28 kirjutas:


Mu arust alahindad seda vahet - IS7 puhul saab öelda, et kui koos toidu ja BIA'ga ja tava varustusega oleks reload 10.68 s. siis koos improved equip. + reload directivaga saad selle 9.87 s peale. Lisaks parenevad ka sihtimiskiirus ja bloom ja üldine tanki perf.
Minu arust me räägi siin väga marginaalsetest erinevustest...


Toidu, BIA-ga laseb ringi suhteliselt väike seltskond kogu mängijaskonnast. Ülejäänud seltskond paugutab heal juhul 100% meeskonna ja esimese skilliga icon_biggrin.gif Praeguse asjade sisuga tundub, et vahe nende kahe grupi vahel käriseb veelgi suuremaks. Tuntavat kasu toob bondside eest saadav nänn CW, SH ja muul võistleval tasemel (seda ka keskmisest paremate klannide puhul). Keskmisest kehvemal mängijal pole ranked režiimist midagi kasulikku saada (kui personaalsed reservid välja arvata), pigem kaotab koledalt silverit. Mõningad rewardid võik olla suunatud ka neile, keda eelnimetatud CW/SH jms ei huvita.


Selles osas täiesti nõus..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 09.06.2017 14:55:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
stalcer_x, kui sa pole täiesti algaja, siis ära osta seda ka.


Kas tohib küsida miks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005




sõnum 09.06.2017 18:40:34 vasta tsitaadiga

Keegi venelaste meediumi A-44 on sinapeal? Ei oska nagu üldse seda masinat käsitleda,107mm päris hea, kiirust kah nagu oleks aga head dämmi teha ei mõista "ne rõba ne mjaso" icon_biggrin.gif Torn vist ikka liiga taga minujaoks, FV215b oli kah sarnane kesiste tulemustega. Peaks tagurpidi proovima vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 18:45:26 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Keegi venelaste meediumi A-44 on sinapeal? Ei oska nagu üldse seda masinat käsitleda,107mm päris hea, kiirust kah nagu oleks aga head dämmi teha ei mõista "ne rõba ne mjaso" icon_biggrin.gif Torn vist ikka liiga taga minujaoks, FV215b oli kah sarnane kesiste tulemustega. Peaks tagurpidi proovima vist icon_lol.gif

see a-44 on parim tank üldse, iga teine mäng lendasin esimese lasuga mis sisse sain ammoracki, top kahur on täiesti kohutav, snipeda pole mõtet, üks külg on tugevam mis peidab kupola ära, kasuta toda poolt sidescrapemiseks, aga üleüldiselt täiesti kohutav masin, soovitan free xp-ga skippida
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 09:32:43 vasta tsitaadiga

Leidsin enda jaoks põneva tanki VK 30.01D, olin sellele päris kõvad "põhjad" sõitnud kunagi täitsa alguses kui keegi tark soovitas mul Leo1 liini minna. Praegu on hoopis teine tera, hea gunhandling ja dpm mobiilsusele lisaks ja mäng sujub kohe.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.06.2017 11:00:16 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
Margo18 kirjutas:
Keegi venelaste meediumi A-44 on sinapeal? Ei oska nagu üldse seda masinat käsitleda,107mm päris hea, kiirust kah nagu oleks aga head dämmi teha ei mõista "ne rõba ne mjaso" icon_biggrin.gif Torn vist ikka liiga taga minujaoks, FV215b oli kah sarnane kesiste tulemustega. Peaks tagurpidi proovima vist icon_lol.gif

see a-44 on parim tank üldse, iga teine mäng lendasin esimese lasuga mis sisse sain ammoracki, top kahur on täiesti kohutav, snipeda pole mõtet, üks külg on tugevam mis peidab kupola ära, kasuta toda poolt sidescrapemiseks, aga üleüldiselt täiesti kohutav masin, soovitan free xp-ga skippida


Mängisin seda kunagi 2015 alguses vist. Raske learning curve oli, seda ma mäletan. Aga lõpetasin siiski WR 64,47% ja WN8 3260,64 peal. Põhimõtteliselt mängisin teda nagu teise liini heavy tanki, ja proovisin ka pigem heavy tankide liinidesse temaga minna. Tööd tuli teha tugevama soomusega masinate selja tagant. Ikka nii, et ootasid, kuni vastaste tank oma lasu ära tegi ja reloadis, siis sõitsid välja ja karistasid, kohe peale lasku kattesse tagasi. Kahur oli liiga ebatäpne et kaugelt snaipida ja teised medikad sihivad lähedalt su üle. Seega targem leida kohti, kus heavysid lasta.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 11.06.2017 15:13:21 vasta tsitaadiga

Proovisin eile kah esimest korda ranked režiimi. Tuleb tunnistada, et kui seda reeglit ei oleks, mis kaotava tiimi kolmele paremale punkti annab, siis oleks ma endiselt 1. järgu peal. 2. järgust 3.-ndale sain nimelt 7 järjestikuse kaotusega icon_smile.gif. Loomaaed, ma ütlen...

Edit: Heh, see tundub olevat täismõttetu grind, sest hooaja lõpul mingitegi auhindade saamiseks peab olema minimaalselt 16 punkti ehk siis iga nädal minimaalselt rank 4 tehtud. GG, WP.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 18:38:25 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
Margo18 kirjutas:
Keegi venelaste meediumi A-44 on sinapeal? Ei oska nagu üldse seda masinat käsitleda,107mm päris hea, kiirust kah nagu oleks aga head dämmi teha ei mõista "ne rõba ne mjaso" icon_biggrin.gif Torn vist ikka liiga taga minujaoks, FV215b oli kah sarnane kesiste tulemustega. Peaks tagurpidi proovima vist icon_lol.gif

see a-44 on parim tank üldse, iga teine mäng lendasin esimese lasuga mis sisse sain ammoracki, top kahur on täiesti kohutav, snipeda pole mõtet, üks külg on tugevam mis peidab kupola ära, kasuta toda poolt sidescrapemiseks, aga üleüldiselt täiesti kohutav masin, soovitan free xp-ga skippida

Ammorack, engine ja nõrga südamega loader, kes iga kõvema kärgatusega kõrvad pea alla paneb

Uus MM ei anna enam uue tankiga esimesest mängu top-tieri ka. Varem tundus olevat garanteeritud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 21:04:10 vasta tsitaadiga

Kas täna on see nö. üleskutse woti mitte mängida päev kuna mitte ükski minu listis olevatest striimeritest pole laivis. Qb on aga teda ma ei saa vaadata, too cheesy.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 11.06.2017 21:45:43 vasta tsitaadiga

Tanel468, vot ei tea, aga nt. sirFoch on Rammsteini kontsertil. icon_smile.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.06.2017 21:55:16 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Kas täna on see nö. üleskutse woti mitte mängida päev kuna mitte ükski minu listis olevatest striimeritest pole laivis. Qb on aga teda ma ei saa vaadata, too cheesy.


Sul pole ericku striimi listis vä icon_eek.gif

Kohalikud kuulsused peaks ikka listis olema icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 22:22:47 vasta tsitaadiga

erick tuli vist veidi hilja peale, jõudsin juba qb-d hakjata vaatama ja ausalt öeldes on päris palju pulli saanud, teeb FV 4005 techtree showcase icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.06.2017 22:23:06 vasta tsitaadiga

skill4ltu striim jookseb, minu oma just lõppes, tegin Mausile 6 lahinguga vehicle rank I ära icon_smile.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.06.2017 13:40:51 vasta tsitaadiga

Tegin wot'i lahti, et tsekkida kus ma oma 5 rankiga jõudsin esimese stage'i lõpuks. Eilne jooksev tabel näitas, et olen esimeses liigas tund aega enne kui see stage'i läbi sai. Ning näitas ka seda, et kuskil 9k mängijaid jääb esimesse liigasse. Mulle tundus, et mu positsioon on seal safe. Nüüd teen kliendi lahti ja ülla-ülla. Auhindu saavad ainult esimsed 2.5k grindereid! Nagu üldse pole mingit seost jooksva tabeli ja kokkuvõtva vahel?

https://www.upload.ee/image/7111469/shot_055.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 12.06.2017 13:48:42 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Tegin wot'i lahti, et tsekkida kus ma oma 5 rankiga jõudsin esimese stage'i lõpuks. Eilne jooksev tabel näitas, et olen esimeses liigas tund aega enne kui see stage'i läbi sai. Ning näitas ka seda, et kuskil 9k mängijaid jääb esimesse liigasse. Mulle tundus, et mu positsioon on seal safe. Nüüd teen kliendi lahti ja ülla-ülla. Auhindu saavad ainult esimsed 2.5k grindereid! Nagu üldse pole mingit seost jooksva tabeli ja kokkuvõtva vahel?

https://www.upload.ee/image/7111469/shot_055.jpg


Sa saad valesti aru, see näitab positsiooni juba 2.etapi käigus ja selleks, et üldse tabelisse pääseda peab sul olema min. 6 punkti kogutud 2.etapi ajaks/ajal. Teed oma 5. taseme ära jälle ja ongi sul 10 punkti kokku ja tabelis sees. Iseasi, et ainult 50% tabelisse saanud tüüpidest saab üldse mingeid auhindu (kuld-hõbe-pronks liigad).

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.06.2017 13:51:10 vasta tsitaadiga

Nii. Nyydseks on mul kontol kõik tankid ja muu kola maha myydud. Alles aint persetäis premium tanke icon_razz.gif
Kui tuleb mingi premiumkola allahindlus siis ostan kogu raha eest, mida on umbes 50 milli, mingit sooduskola ja lasen konto ära resettida ja hakkan aint premium tanke mängima icon_razz.gif
Ilmselt teen prantsuse lighti puud ka, kuna see on nii lahe puu. Midagi muud grindima ei plaani hakata ja kuna pappi on mul ilmselt pidevalt rohkem kui vaja siis hakkan ilmselt jubepalju skillammot täristama icon_cool.gif

Nime peaks vahetama kah goldammonoob vastu, siis oleks kõik paigas icon_cool.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 968, 969, 970 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.