Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 07.06.2017 14:22:10 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:

näiteks mul ei õnnestundki. Kõik oli algul korras, aga kui litecoine tahtsin müüa, siis ei saanud.
Ei mäletagi mis errorit andis, aga tehingut teha ei saanud.


Selle jaoks on neil üsna kärme klienditugi.
Kuigi firma registreerimine võib seal minna kuni kuu, sest vaja TIER4 autoriseeringut.

Eesti firmade puhul on neil ka küsimus, et kui firma kapital on alla 3000 euro, siis milleks nii suuri limiite vaja on nagu Tier 4 pakub.
Nii et seda asja võtavad nad üsna tõsiselt.

Sõbral läks ligi kuu, enne kui oma Tier3 autoriseerimise tehtud sai.

teretalv kirjutas:
kõik siin suure suuga räägivad krüptoraha kauplemisest kuid reaalselt kodulehelele minnest kasutajat tehes ütleb et eestis ei saa seda funktsiooni kasutada, kas on võimalik eesti kodanikuna seaduslikult tegeleda krüptoraha niiöelda päevakauplemisega?


Pole veel sellist lehte näinud.

Küll ütles aga Kraken ühele eesti mehele aidaa, pärast seda kui see oli ametlikult USA elanikuks saanud. Kuna Floridat Kraken ei toeta, seoses sealsete kohalike seadustega.

Kui tahad seaduslikult, siis tee firma ja registreeri see vahetuskeskkonda. Siis vähemalt tead, mida ja kuidas maksuametiga suhelda.

Eraisikult võib 7 aastat maksu tagantjärgi nõuda ja tõesta siis, et ma tegelikult kandsin eurod kontole et kaubelda aga kasu ei saanudki.
Igal Krakeni välja kandel on selgituses saksa keelne kiri maksukohustuse tekkimisest. Seega ei saa ka öelda, et pole kursis, sest ei lugenud panga väljavõtet
-Meldepflicht beachten -

Krakenis on muide väga lihtne kahjumisse jääda icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 14:43:14 vasta tsitaadiga

Läbi firma siis maksud madalamad või on seal miski muu konks?
Isegi mõlgutanud mõtteid, et kuidas maksude poolest kõige mõistlikum välja cashida oleks. kellelgi ehk isiklikku kogemust või head viidet selle kohta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 16:54:57 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:

Krakenis on muide väga lihtne kahjumisse jääda icon_wink.gif


Loll küsimus, aga miks just Krakenis on võrreldes millegi muuga lihtne kahjumisse jääda? Kas ükskõik mujal ükskõik mida muud valesti tehes ei ole siis samuti võimalik lihtsalt kahjumisse jääda?

Ei ole irooniline, tõsiselt küsin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 17:16:07 vasta tsitaadiga

Kas Krakenis viivituvad ostu-müügi tehingud samuti või lihtsalt raha sissepanek-väljavõtmine?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 17:38:47 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Läbi firma siis maksud madalamad või on seal miski muu konks?
Eraisik maksab tulu pealt tulumaksu, ettevõte ei tasu.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:06:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas Krakenis viivituvad ostu-müügi tehingud samuti või lihtsalt raha sissepanek-väljavõtmine?

Ostu-müügi tehingud on alati normilt töötanud. Vahepeal oli DDoS-iga mure, siis sait kammis natuke (ei saanud sisse logida jms, aga samas API töötas, kui mõnda muud vahendit kasutada). Raha sissepanek-väljavõtmine viibib nii kaua kui palju on bitcoini enda transferite backlog ja pankade uimamine.
riaak kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Läbi firma siis maksud madalamad või on seal miski muu konks?
Eraisik maksab tulu pealt tulumaksu, ettevõte ei tasu.

Nii lihtne see asi päris ei ole. Tulumaksu ei tasu siis kui investeerid tagasi ettevõttesse. Aga eks skeemitatakse kõvasti.


viimati muutis Ollaz 07.06.2017 19:08:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:07:22 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Läbi firma siis maksud madalamad või on seal miski muu konks?
Eraisik maksab tulu pealt tulumaksu, ettevõte ei tasu.
Käsi püsti, kes on maksnud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 21:57:53 vasta tsitaadiga

jutu järgi saan aru et see krakenis jne on kiviaeg see kauplemine ja et polegi kauplemis saite, järelikult ma lugesin scami mis ütles et on kauplemissüsteem olemas, lihtsam on oma gäng teha kes omavahel ostab müüb ja vahetab erinevaid coine ilma vahendustasudeta jne, lõppkokkuvõttes on asi ikka nii et pankadevahelised kanded on kiiremad ja väiksemate tasudega? üht korraliku raputust kuluks eurole ja dollarile ära et bitcoin saaks veidi hingamisruumi juurde.
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 22:29:13 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
riaak kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Läbi firma siis maksud madalamad või on seal miski muu konks?
Eraisik maksab tulu pealt tulumaksu, ettevõte ei tasu.

Nii lihtne see asi päris ei ole. Tulumaksu ei tasu siis kui investeerid tagasi ettevõttesse. Aga eks skeemitatakse kõvasti.
Jah, ainult siis maksad, kui raha välja võtad (dividendid, palk). Küll aga saab teenitud tulu eest töövahendeid või muud tööks vajalikku osta.

Eraisik maksab teoorias vaat et iga teenitud tulu pealt, ka siis, kui selle summa teise kohta edasi investeerid. Ilmselt 90+% inimestest ei maksa, aga peaks (vargad!).
Vahele jäämise võimalus ehk polegi teab mis suur, aga kui jääd, siis vaadatakse eelmised aastad ka üle ja maksad kolinal kogu selle aja eest intressi veel lisaks.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 23:33:17 vasta tsitaadiga

teretalv, tee jah mingi oma gäng kus arutada kuidas kõik on perses, pole vaja siin mingit iba ajada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 23:36:04 vasta tsitaadiga

Praegu on veel pointi 6x rx480 kaevandama panna või mitte? Ethereum tundub selline olevat mida kaevandaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 23:48:47 vasta tsitaadiga

Ilmselt on, aga palju need strapmodiga hashivad? Pole sellist infi leidnud, ilma teevad nutused 10-11Mh.

Edit: krt lugesin rx460, neid veel poes saadaval. Kui 480 mõtled siis on esimene küsimus kust sa neid 6tk võtad.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 00:03:01 vasta tsitaadiga

Järelturult ikka ligi saab. Võin ka vähesemaga proovida, lihtsalt googeldades antud kaarti lõi 6tk ette, et keegi tahtis proovida. Pidevalt selle Ethereumi kohta lugend ja lõpuks võimalus ka kaevandamist proovida, finantsiliselt võimalik ja tühja ruume ka on mis vajavad soojaks kütmist icon_lol.gif

Või on miski parem/odavam kaart selleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 00:53:01 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Järelturult ikka ligi saab. Võin ka vähesemaga proovida, lihtsalt googeldades antud kaarti lõi 6tk ette, et keegi tahtis proovida. Pidevalt selle Ethereumi kohta lugend ja lõpuks võimalus ka kaevandamist proovida, finantsiliselt võimalik ja tühja ruume ka on mis vajavad soojaks kütmist icon_lol.gif

Või on miski parem/odavam kaart selleks?


R9 290 minu k2est 250e tk, pikaajaliselt testitud kaardid icon_biggrin.gif.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2017 00:55:01 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Järelturult ikka ligi saab. Võin ka vähesemaga proovida, lihtsalt googeldades antud kaarti lõi 6tk ette, et keegi tahtis proovida. Pidevalt selle Ethereumi kohta lugend ja lõpuks võimalus ka kaevandamist proovida, finantsiliselt võimalik ja tühja ruume ka on mis vajavad soojaks kütmist icon_lol.gif

Või on miski parem/odavam kaart selleks?


R9 290 minu k2est 250e tk, pikaajaliselt testitud kaardid icon_biggrin.gif.


Need on need minu vanad mis ära koolesid ja üles putitasid? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 01:04:55 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
mikk55 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Järelturult ikka ligi saab. Võin ka vähesemaga proovida, lihtsalt googeldades antud kaarti lõi 6tk ette, et keegi tahtis proovida. Pidevalt selle Ethereumi kohta lugend ja lõpuks võimalus ka kaevandamist proovida, finantsiliselt võimalik ja tühja ruume ka on mis vajavad soojaks kütmist icon_lol.gif

Või on miski parem/odavam kaart selleks?


R9 290 minu k2est 250e tk, pikaajaliselt testitud kaardid icon_biggrin.gif.


Need on need minu vanad mis ära koolesid ja üles putitasid? icon_smile.gif


Neid saan ka pakkuda (p6hjalikult testitud kaardid iseenesest) mul neid igasuguseid veel muidu icon_biggrin.gif . Valik suur ja lai (ei piirdu ainult amd toodanguga), peaks poe tegema videokaardijärelmaks24 icon_lol.gif .

Muidu ostan vigaseid videokaarte ja muid arvutijuppe ka kokku, profiilis nr olemas saate sinna sõnumi saata või helistada icon_wink.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 11:14:35 vasta tsitaadiga

*ei mahu taksojuhtide tormi vahele enam ära*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 13:35:32 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
*ei mahu taksojuhtide tormi vahele enam ära*

Sarnaneb kangesti 2013 aasta lõpule.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 13:59:52 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
henri123 kirjutas:
*ei mahu taksojuhtide tormi vahele enam ära*

Sarnaneb kangesti 2013 aasta lõpule.

jaaa! Trollboxid on ka tagasi moes näiteks, Telegramis igasuguseid mitme tuhande liikmega chatte kus näiteks Digibyte pump n dumpitakse.
Või need koguaeg teemas olnud, nüüd lihtsalt nii teemas et ma kah peale sattunud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 14:19:53 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
lihtsam on oma gäng teha kes omavahel ostab müüb ja vahetab erinevaid coine ilma vahendustasudeta jne, lõppkokkuvõttes on asi ikka nii et pankadevahelised kanded on kiiremad ja väiksemate tasudega?.

Omavaheline gang on samuti exchange aga kus on kümnete tuhandete ostjate/müüjate asemel viis ostjast/müüjat. Võidad vahendustasus aga spread saab olema meeletu niiet saad ikka vasta pükse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 11.06.2017 16:40:35 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
Chaza! kirjutas:
henri123 kirjutas:
*ei mahu taksojuhtide tormi vahele enam ära*

Sarnaneb kangesti 2013 aasta lõpule.

jaaa! Trollboxid on ka tagasi moes näiteks, Telegramis igasuguseid mitme tuhande liikmega chatte kus näiteks Digibyte pump n dumpitakse.
Või need koguaeg teemas olnud, nüüd lihtsalt nii teemas et ma kah peale sattunud...

https://t.me/joinchat/AAAAAEONFst0iYMDvsbyGA Eesti krüptorahade telegrami grupp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 14:18:25 vasta tsitaadiga

Eeter litib. Päevaga käis korraks +30% peal ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 14:22:05 vasta tsitaadiga

RIP gaming rigs icon_cry.gif
icon_biggrin.gif

GTX1070 tarneid näitab juuni lõpus ja juulis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 18:19:06 vasta tsitaadiga

haha wat, nvidia kah läinud nüüd?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2017 20:17:06 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
haha wat, nvidia kah läinud nüüd?

Ebanormaalsed...isegi lapse arvutit ei saanud kokku panna...jääb int. video peale icon_lol.gif
Kui keegi mingist coinist räägib, siis saab arvutipoes kesta peale...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:19:15 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
haha wat, nvidia kah läinud nüüd?
No kui AMD-lt enam midagi võtta pole siis tuleb ju midagi võtta icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2017 20:21:34 vasta tsitaadiga

Täna läksin arvutitarka protsessorit ostma. Minu silme all juhtus selline imelugu, et siiani veel ei usu oma silmi. Otse silme all tõsteti leti peale Asrocki H81 Pro BTC emaplaat ühtedele minu ees olnud kundedele. Kibekiirelt poe koduleht ette ja tõesti - täiesti saadaval emaplaat.. et sellest imelisest asjast ka teistele rääkida, ostsin omalegi tõendusmaterjaliks kuhja plaate. Muidu arvatakse, et vanainimene on soojarabanduse saanud ja räägib hullu juttu juba.
Hetkel peaks veel 2 BTC pro plaati neil kohapeal olemas olema.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Emaplaadid-LGA-1150-emaplaadid305/ASROCK-ASRock-H81-PRO-BTC-R20-H81-DualDDR3-1600-HDMI-D-Sub-SATA3-ATX-252350

3,2,1.. huvitav, mis hetkest nüüd näitab laoseis nulli..

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:24:55 vasta tsitaadiga

Endalgi vedeleb üks see
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:40:50 vasta tsitaadiga

Mis selles emaplaadis siis nii head on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:44:05 vasta tsitaadiga

Toode ei ole hetkel saadaval
icon_lol.gif
henri123 kirjutas:
haha wat, nvidia kah läinud nüüd?

MSI Gaming 8G
EE054 1 15.06.2017
CAPSE 8 20.06.2017
ABCEE 0 ~4 nädalat
EE010 0 ~4 nädalat
DK773 0 ~4 nädalat

gigabyte Windforce
APIDE 2 26.06.2017
ABCEE 0 ~4 nädalat
EE054 0 ~4 nädalat
DE168 0 ?26.06.2017
DK773 0 ~4 nädalat

dance.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2017 20:44:05 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Mis selles emaplaadis siis nii head on?


Pole õrna aimugi, esimest korda elus nägin sellist plaati. Aga kuna tundus, et tegu on väga defitsiitse kaubaga ( nagu N Liidu ajal ), siis pidin ka ostma. Arvan, et Musta Plaadi Ordu ususekt kogub neid plaate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:44:58 vasta tsitaadiga

Tellisin igatahes 2tki ära, vaatab siis kas saab neist 6pci-e pesaga asja kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 21:07:18 vasta tsitaadiga

no selle btc pro plate eelis on see, et kõik pcie 1x pesad kannatavad videokaarte icon_biggrin.gif, erinevalt teatud vanarauast. 110e liiga karm hind selle eest juba, järelturuväärtus olematu...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2017 21:34:00 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
no selle btc pro plate eelis on see, et kõik pcie 1x pesad kannatavad videokaarte icon_biggrin.gif, erinevalt teatud vanarauast. 110e liiga karm hind selle eest juba, järelturuväärtus olematu...


Karm? Saksas on ta 199 eur tk ja pidevalt otsas..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 22:13:59 vasta tsitaadiga

Need plaadid ju sellest ajast saadaval kui see esimene bitcoini hullus siin oli icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 22:15:34 vasta tsitaadiga

Sügisel võtsin AT leti pealt 65 euriga icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2017 22:39:40 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Sügisel võtsin AT leti pealt 65 euriga icon_biggrin.gif


Sügisel olid vähe teised lood ka - kaevandamine oli nohikutele ja rig tootis väga heal juhul paar eurot alla kümneka ööpäevas. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 23:07:11 vasta tsitaadiga

Aga tekib küsimus, mis platedega sa neid kuue kaardi rige siis ladunud oled? See peaks esimene valik olema kui neid sajakaupa teed.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2017 23:12:20 vasta tsitaadiga

tal oli eksklusiivsem valik icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2017 23:21:45 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Aga tekib küsimus, mis platedega sa neid kuue kaardi rige siis ladunud oled? See peaks esimene valik olema kui neid sajakaupa teed.


Nalja teed tõenäoliselt icon_smile.gif

Mu esimesed rigid olid 2013 aasta sügisel Asrock Extreme4 plaadiga ja nii, et iga plaadi peal oli 16to16 lintriser ning 3 x 7950 kaardid. Neid 1to16 ma ei usaldanud üldse. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 23:53:05 vasta tsitaadiga

mul veel vanast ajast 990xa ud3 platesid, oli tollal popp kaup icon_biggrin.gif .

riserinappuse korral sai ikka 16x pesasid maksimaalselt kasutatud.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 00:17:45 vasta tsitaadiga

On vahet ka kui hiinast tellida või UKst? Peale hinna muidugi. Läheb endal vist vaja varsti neid junne.

http://www.ebay.co.uk/itm/UK-PCI-E-1x-to-16x-Powered-USB-3-0-Extender-Riser-Adapter-Card-Bitcoin-Litecoin-/310897618647?_trksid=p2349526.m2548.l4275
vs
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 10:41:09 vasta tsitaadiga

Need mida UK-s müüakse on Hiinast pärit. Kiiremini saad kätte lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 11:56:20 vasta tsitaadiga

Siit foorumist leiab kohapealt neid risereid ju...

Kui kiirelt viimastel päevadel Krakenist väljamaksed LHV kontole toimunud on? Mõni nädal tagasi sain ilusti sama päeva õhtuks kätte väljamakse thumbs_up.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2017 00:16:05 vasta tsitaadiga

Püha juudas mida litecoin on teinud.

Ostsin aasta alguses 50 litecoini 200.- eest suht huumori pärast ja jäi vedelema. Praegu 46.- per coin. Ei teagi mida teha nüüd...

_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 23.06.2017 15:35:29 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
Püha juudas mida litecoin on teinud.

Ostsin aasta alguses 50 litecoini 200.- eest suht huumori pärast ja jäi vedelema. Praegu 46.- per coin. Ei teagi mida teha nüüd...
naised naised, jookse ligi, meil on siin rikas mees icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2017 18:45:09 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
der hammer kirjutas:
Püha juudas mida litecoin on teinud.

Ostsin aasta alguses 50 litecoini 200.- eest suht huumori pärast ja jäi vedelema. Praegu 46.- per coin. Ei teagi mida teha nüüd...
naised naised, jookse ligi, meil on siin rikas mees icon_lol.gif



_________________
Tere.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2017 19:08:13 vasta tsitaadiga

Selle raha eest võib isegi kaks korralikku kummipaati saada icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2017 19:55:33 vasta tsitaadiga

Üks rumal küsimus mõtlesin naljapärast 1080ti tühjalt seismise asemel kaevama panna, kuna nendest suurt ei jaga siis alustasin nicehash clientiga, näitab mingi 6€ per day, kaardil küll 100% koormus aga näitab 125w ~630 Sols/s on see tulemus ootuspärane? Samas võimali, et ajab segast sest mul kaardil tehtud powermod ja tdp on ka 100 asemel tavaliselt ~50-60% peale modi, originaalis oli 100-120 olenevalt power targetist. Kaardi powerlimiti või clockiga mässamine tulemust ei muutnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2017 10:19:03 vasta tsitaadiga

der hammer, Kui raha vaja, võta 10tk välja, saad 100% kasumit esialgsest väljaminekust. Ülejäänud jäta alles ja oota paar aastat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.