Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 18:05:17 vasta tsitaadiga

Kui reaalselt ka pildile jäid, siis on soovitav ära maksta. Ega Läti ise su kodust aadressi välja mõelnud, tõenäoliselt on siis riikide vahel mingi koostöö ja sellest maksmata trahvist võib sul Eestis ka probleeme tekkida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 18:10:04 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 18:20:17 vasta tsitaadiga

Kusagilt käis uudis ju läbi, et baltikum ja põhjamaad on mingis ühes süsteemis. Enam niisama ei pääse.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 18:30:04 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:58:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:07:56 vasta tsitaadiga

Kas riigitöötajatel endil pole telefone? https://geenius.ee/uudis/eesistumise-ajal-hakkavad-riigiteenistujad-raakima-hiina-nutitelefonidega/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:24:05 vasta tsitaadiga

Kõikidel peavad ju ühesugused olema. Kuigi mõni arvab, et erinevus rikastab, ei ole EU selle arvamusega absoluutselt nõus ja pole ju vaja tähtsaid EU onusid ja tädisid sellega ärritama hakata, et igal ametnikul erinev telefon on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:39:15 vasta tsitaadiga

eks see turvalisus ole
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:41:12 vasta tsitaadiga

Loomulikult, kui on vaja tekitada backdoor ametnike järele nuhkimiseks, on ju mugavam kui kõigil ühesugune telefon on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 19:47:27 vasta tsitaadiga

Ja kui käigupealt nuhkimine ei õnnestu siis pärast tagasi viimist saab juhtme külge lükata. Kas selline kaup ei kuulugi hävitamisele?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 20:02:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ütleme nii, et kui seda 20Ah ei leia, siis sobib ka 10Ah, võib-olla neid mitu võtta, saabki seltskonna vahel jaotada, ei pea ühe seadme "järjekorras" istuma icon_biggrin.gif


Ise ja naine kasutame 16000-st MI-d.
Väga super asi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 07.06.2017 20:25:20 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui reaalselt ka pildile jäid, siis on soovitav ära maksta. Ega Läti ise su kodust aadressi välja mõelnud, tõenäoliselt on siis riikide vahel mingi koostöö ja sellest maksmata trahvist võib sul Eestis ka probleeme tekkida.


Ega pildi peal ainult auto nr, autorooli taga kedagi ära küll ei tuvastaks.
Summaks muidugi 80.-
Suutsin väidetavalt 50 alas 79-ga radarisse panna, enda teada nagu olid silmad lahti aga eks ta siis kuskil peidus oli.

E: ei oleks arvanud, et seal need summad nii suured on.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 20:50:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kunagi on selline info kirja pandud.
tsitaat:
Digi-ID võib kasutada isikutunnistuse (ID-kaardi) kõrval paralleelselt. Juhul, kui ID-kaart on kaotatud, varastatud või muutunud kasutamiskõlbmatuks ja isikul on olemas kehtiv digi-ID, võib seda kasutada elektroonilises keskkonnas kaotatud, varastatud või kasutamiskõlbmatuks muutunud ID-kaardi asemel.


Digi-ID ja ID-kaardi kehtivusajad ei ole omavahel seotud - kaks erinevat dokumenti.
Kui taotlete omale Digi-ID enne ID-kaardi aegumist, jääb Digi-ID kehtima kolmeks aastaks. Uus ID-kaart, kui selle saate kätte, kehtib 5 aastat.

Sama ka m-id'ga
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 21:00:13 vasta tsitaadiga

Mobiili ID ja Smart ID puhul on ju samuti, kehtivad kehtivusaja lõpuni ehk pole ID kaardi kehtivusega seotud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 21:39:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas riigitöötajatel endil pole telefone? https://geenius.ee/uudis/eesistumise-ajal-hakkavad-riigiteenistujad-raakima-hiina-nutitelefonidega/

napoleon kirjutas:
Loomulikult, kui on vaja tekitada backdoor ametnike järele nuhkimiseks, on ju mugavam kui kõigil ühesugune telefon on icon_biggrin.gif

Geeniuse-Gregor on pooliku uudise avaldanud. Need lähevad mingitele transatöölistele ja muudele madalama astme asjapulkadele, mitte "eliidile".
http://www.err.ee/600114/riigikantselei-rendib-eesti-eesistumise-ajaks-sidevahendid-telialt
tsitaat:
Riigikantselei rendib Eesti Euroopa Liidu eesistumise ajaks Telialt sideisikutele ja autojuhtidele 260 ühesugust nutitelefoni.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 23:53:56 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik, et läbi VPN'i on download 3x kiirem?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2017 23:58:57 vasta tsitaadiga

nexus4, oleneb targetist. Ju siis otse sinu ja targeti vahel on kehvem ühendus kui sinu VPNseadme ja targeti vahel.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.06.2017 14:04:52 vasta tsitaadiga

Mul oli kaatri müügikuulutus tehtud VARIA valdkonda ja ma olin selle eest ka maksnud. Kuulutus on kadunud - kes selle ära kustutas ja miks?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.06.2017 14:06:57 vasta tsitaadiga

ärifoorumi aegunud kuulutused jms lähevad arhiivi,
niisama ei kustutata
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 14:08:08 vasta tsitaadiga

muidugi kustutatakse
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.06.2017 14:19:05 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
ärifoorumi aegunud kuulutused jms lähevad arhiivi,
niisama ei kustutata
Kuulutus oli lisatud kas 15.mai või mõni päev hiljem. Ma soovikski vastust, et kes selle ära kustutas ja mis õigusega?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 14:21:39 vasta tsitaadiga

mario20031, sellest on ühes teises teemas juttu olnud. Kui kaks nädalat pole teemale ühtegi vastust tulnud, siis kustub automaatselt. Samuti kustub kahe kuu pärast olenemata sellest kas keegi vastanud on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 14:22:01 vasta tsitaadiga

mario20031, aga vaata kas see on arhiivis?
Üldiselt kuulutused millele pole viimased 2 nädalat keegi kirjutanud, ju kustuvadki.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 14:23:08 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
ärifoorumi aegunud kuulutused jms lähevad arhiivi,
niisama ei kustutata
Kuulutus oli lisatud kas 15.mai või mõni päev hiljem. Ma soovikski vastust, et kes selle ära kustutas ja mis õigusega?

Tõenäoliselt aegus, kui sinna postitusi polnud selle aja jooksul tehtud. Siis ei lähe teema arhiivi, vaid kustub kohe lõplikult.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.06.2017 14:28:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
mario20031 kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
ärifoorumi aegunud kuulutused jms lähevad arhiivi,
niisama ei kustutata
Kuulutus oli lisatud kas 15.mai või mõni päev hiljem. Ma soovikski vastust, et kes selle ära kustutas ja mis õigusega?

Tõenäoliselt aegus, kui sinna postitusi polnud selle aja jooksul tehtud. Siis ei lähe teema arhiivi, vaid kustub kohe lõplikult.
Selge - sain vastuse oma küsimusele.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 21:56:43 vasta tsitaadiga

ma tahaks seda xiaomi 4AH akuga asja.. keegi siin kunagi kirjutas mingi arvustuse kah.. aga ma pole viitsind tellida.. kui keegi telliks, maksaks tale sulas selle eest ära.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=700624

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 21:58:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma tahaks seda xiaomi 4AH akuga asja.. keegi siin kunagi kirjutas mingi arvustuse kah.. aga ma pole viitsind tellida.. kui keegi telliks, maksaks tale sulas selle eest ära.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=700624

Kui arvutitargas global, siis võta sealt. Hinnavahe väike

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 21:59:56 vasta tsitaadiga

xcover on veel terve. kuigi pealelõunal autos juhtmega majandamine tüütab vaikselt.
xcoverile korralikku tagakaant pole ka näinud kuskil..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 19:22:54 vasta tsitaadiga

Kus Tallinnas või selle lähiümbruses leiduks söögikohti, kus oleks ka mõnus väliterrass? Eriti tore oleks, kui see terrass ei oleks päris tee ääres vaid pigem looduskaunis kohas. Telliskivi ja vanalinna jätaks hetkel välja.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.06.2017 19:26:47 vasta tsitaadiga

http://www.eleven.ee/venues/vali/Tallinn/terrass/
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 21:11:09 vasta tsitaadiga

Millega elektrimootorit (väljatõmme köögis) puhastada rasvast?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 09.06.2017 21:14:43 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Millega elektrimootorit (väljatõmme köögis) puhastada rasvast?


polaarse lahustiga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 21:22:01 vasta tsitaadiga

Ilusa ilmaga Kotka Forell
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 21:58:10 vasta tsitaadiga

Kotka vaevalt lubab oma forelli sinna, Repinski keelab, kitsed vajavad tähelepanu.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 13:46:04 vasta tsitaadiga

Pole ammu jalanõusid netist tellinud, mõned aastad tagasi Javari.co.uk vms sain väga mõnusad New Balance Minimus seeria käimad, 14 suurus, parajalt laiad ja geniaalselt kerged. Tahaks samasuguseid osta - mis see tänapäeva go-to koht võiks olla jalanõude tellimiseks? Sportsdirectis ei ole ning kuna igal tootjal on suurused erinevad, siis kaldun newbalance poole kindlapeale minekuks.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 18:21:05 vasta tsitaadiga

New Balance Eesti icon_lol.gif (.com-is Eesti valmiise peale)

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 18:39:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igal tootjal on suurused erinevad, siis kaldun newbalance poole kindlapeale minekuks

Aga samal tootjal on sada erinevat käimat - igaüks istub omamoodi jalga, on erinevalt mugavad või mitte, lõpetades sellega, kuidas sinu kõnnak välja näeb. Ühtki jalatsit pimesi osta küll ei julgeks. Prooviks siis enne kohalikus poes välja ning telliks netist, kui see vaev, aeg ja raha seda väärt oleks.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 19:16:05 vasta tsitaadiga

Palunväga, New Balance 14 2E US - minu jala jaoks kui loodud, kogemuste põhjal icon_smile.gif aga ega vist pääse sellest, et peab kusagil poode kammima, võeh.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 19:58:02 vasta tsitaadiga

Mina üritan osta sama tootja sama seeria jalatseid samas mõõdus, sest täpselt sama mudelit leida õnnestub üliharva. Siiani olen rahule jäänud. Ja olen viimased 10 aastat vist ainult netist ostnudki neid, kui toatuhvlid, talvesaapad, kummikud ja kingad välja arvata. Amazonist ja Sports Directist, mujalt vist polegi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 20:02:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mina üritan osta sama tootja sama seeria jalatseid samas mõõdus, sest täpselt sama mudelit leida õnnestub üliharva. Siiani olen rahule jäänud. Ja olen viimased 10 aastat vist ainult netist ostnudki neid, kui toatuhvlid, talvesaapad, kummikud ja kingad välja arvata. Amazonist ja Sports Directist, mujalt vist polegi.
nõus, sama firma/+seeria on sama. Muu plaanide korral tasuks poest läbi astuda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 21:39:56 vasta tsitaadiga

apollokino.ee on maas?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.06.2017 21:43:26 vasta tsitaadiga

töötab siin
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 10:43:20 vasta tsitaadiga

kas see elisa myPhone 3300 on võrgulukuga? https://pood.elisa.ee/webshop/private/category/basic_phones?priceRanges=23.9&sortType=private_focus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 16:10:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas see elisa myPhone 3300 on võrgulukuga? https://pood.elisa.ee/webshop/private/category/basic_phones?priceRanges=23.9&sortType=private_focus


tõenäoliselt ei ole, tegemist ongi väga odava telefoniga:
https://www.telemark.ee/myphone/mobmp3300wh-myphone-3300.html
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2017 18:29:20 vasta tsitaadiga

Sai super võetud 20€
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 11:10:06 vasta tsitaadiga

osta.ee hakkab lampi raha võtma icon_eek.gif täitsa pekkis ikka.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/halb-uudis-uinuvatele-ostaee-kasutajatele-oksjoniportaal-kehtestas-kasutajatele-igakuise-haldustasu?id=78522475

Aga kas raha küsimiseks vastav leping ei peaks olema?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 11:10:51 vasta tsitaadiga

SSD, arutlus käib juba siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=708623
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 11:11:07 vasta tsitaadiga

Haldustasu ei rakendu tühjalt e-kontolt. Lihtne
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 13:29:07 vasta tsitaadiga

kui ma saadan tööjuurde digitaalselt allkirjastatud dokumendi ja nad seda lahti ei saa kuna arvutites pole ID kaardi softi, siis see pole nagu minu mure väga?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 13:36:38 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
kui ma saadan tööjuurde digitaalselt allkirjastatud dokumendi ja nad seda lahti ei saa kuna arvutites pole ID kaardi softi, siis see pole nagu minu mure väga?
Täpselt. Neil on võimalik see soft sinna installida. Täiesti tasuta on.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 13:49:07 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
salatoimik kirjutas:
kui ma saadan tööjuurde digitaalselt allkirjastatud dokumendi ja nad seda lahti ei saa kuna arvutites pole ID kaardi softi, siis see pole nagu minu mure väga?
Täpselt. Neil on võimalik see soft sinna installida. Täiesti tasuta on.


Teoorias saavad muidugi installida. Praktikas võib ka nii olla, et tööjuures on igasugune ise installimine keelatud ja helldesk vastab ka, et pole ette nähtud, aga kui vaja siis täida sinine, punane ja roheline blankett, vaatame selle kahe nädala jooksul läbi ja kui heaks kiidetakse, siis võibolla kuu aja pärast saad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.