Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2017 18:43:42 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Tanel468 kirjutas:

Ainult jama on see 3-5-7 formaadiga, ei õnnestu 2k spotti kuidagi ära saada missiooni jaoks. Peale seda on veel 4k vaja icon_rolleyes.gif

kui tahad selle spoti ära teha siis ma võin aidata, kui trackdämm ka arvesse läheb. Sa võtad tracki ja ma lajatan sinna kohe hunniku dämmi sisse thumbs_up.gif


hetkel ma vaadata ei saa neid kriteeriume aga ma saadan sulle kutse kunagi kui onlines olen icon_smile.gif pm mäletamist mööda läheb platoonmate assisted damage ka sinna arvestusse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 31.05.2017 23:52:32 vasta tsitaadiga

Laen praegu 19.9 alla. Sigakaua laeb..Mul muidu 500M nett, aga näitab mingid näkased 1-2Mbit/s laadimist..On seal midagi head ka? Nagu videost aru sain, võid kulla eest jälle natuke parem olla? Võitjatest esimesed 12 saavad rohkem XP-d ja kaotajatest kolm esimest ka midagi rohkem? Midagi head veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 00:55:27 vasta tsitaadiga

See on ranked mängudes, tavamängude osas ei ole mitte kui midagi muutunud. Graafiliselt nägin mingis kaardis kuidas kivimaja nurk lasti tükkideks, ma ei teagi kas see oli varem ka või on praeguse uuendusega tulnud. Tier 10 mängud on muutunud väga imelikeks. Ühel pool 4 Type 5 ja teisel pool 6 Leopard 1 või siis ühel pool 4 AMX 50b ja teisel pool 5 IS7 tanki. Väga kummaliseks kisub mäng. Tier 10 mängus on vägagi igavaks muutunud.

Tunnistan et tier 10 mängud on nüüd minujaoks liiga raskeks muutunud. Mitte raskeks nagu tugevate mängijate mõistes vaid just MM paneb väga raskeid tiime kokku. Kui kulda ei tulista, siis ega nüüd rasketankidest naljalt enam läbi ei lase mis omakorda kaotab vähemalt minus huvi mängida tier 10 mänge. MM isegi ei ürita enam võrdseid tiime luua vaid loob täielikke absurdsusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.06.2017 09:56:28 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Laen praegu 19.9 alla. Sigakaua laeb..Mul muidu 500M nett, aga näitab mingid näkased 1-2Mbit/s laadimist..On seal midagi head ka? Nagu videost aru sain, võid kulla eest jälle natuke parem olla? Võitjatest esimesed 12 saavad rohkem XP-d ja kaotajatest kolm esimest ka midagi rohkem? Midagi head veel?


Ranked battles enablitakse siis esmaspäeval. Kindlasti kulda spämmides teed paremaid tulemusi. Samas ranked battles'is võetakse arvesse ainult personaalset exp'i. Mis teeb eriti väärtuslikuks assisted dmg'i ja killid. Nii, et pakun, et paremaid tulemusi hakkavad tegema need kes mängivad frontline tanke ja mängivaid neid agressiivselt (samas ei overextendi).

Eks näis kuidas tegelikult see maailm välja nägema hakkab, vähemalt midagi uut, mis on positiivne!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 10:57:25 vasta tsitaadiga

igaljuhul ma ootan ka seda uut ranked mod -i. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 11:24:15 vasta tsitaadiga

No nii mis selle upiga on icon_rolleyes.gif Lõvi kadus lambist ära icon_rolleyes.gif Lähen supporty.Uskumatu miski sibulate kamm icon_rolleyes.gifvõi suretavad nii välja dinosid icon_rolleyes.gif
aruei mõista lähen supporty beer_yum.gif


viimati muutis rycyve 01.06.2017 11:27:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 11:25:17 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
No nii mis selle upiga on icon_rolleyes.gif Lõvi kadus lambist ära icon_rolleyes.gif Lähen supporty.Uskumatu miski sibulate kamm icon_rolleyes.gif


Viidi värvimisele, saad lõvilogodega tanki tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 11:25:44 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
No nii mis selle upiga on icon_rolleyes.gif Lõvi kadus lambist ära icon_rolleyes.gif Lähen supporty.Uskumatu miski sibulate kamm icon_rolleyes.gif


Mingi garaaži filter peal äkki?

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.06.2017 11:26:38 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas asi on ainult minus või mis, aga mu arust on kulla spämm väga situational. Ikkagi piisavalt liigub tanke millel on spaced armorit või mis on lihtsalt liiga kiired, et nende pihta aeglase lennuga HEATi spämmida. Näiteks Obj 907, millest saab kahtlemata ranked battles'i kõige populaarsem medium tank, loadout on mul 30 lasku APCRi ja ainult 15 HEATi.

Muidugi kui kuldmoonaks on APCR, siis laias laastus tahad alati seda lasta, parem lennukiirus ja kõrgem pene ilma mingite oluliste tagasilöökideta. Heavyd siis peamiselt. Pole põhjust arvata, et seal AP-ga keegi riske hakkab võtma.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 11:34:40 vasta tsitaadiga

Ma test serveris mängisin seda ranked mode ja esimesest rankist teise saamiseks tuli võita 3 lahingut olles esimese 12 seas. Võib-olla 3 ranki jaoks peab võitma 5 lahingut, võin eksida. Kui palju expi teenis ei tundunud vajalik olema. Ma ei ole süüvinud, aga kas viimase ranki saamiseks ongi vaja koguaeg teenida top expi vaid lihtsalt pead teatud arvu battle koguaeg võitma ja olema ülemises otsas. Aga konks on selles et mida kõrgemale sinu rank tõuseb, seda tugevamate vastastega pead võistlema, aga exp iseenesest ei oma rolli juhul kui sa mängu ei kaota, siis pead olema esimese kolme seas.

Tundub et iga ranki taseme saavutamisel jagatakse med pakke ja remondikomplekte nagu ikka on jagatud, lisaks saab siis veel nänni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 11:46:32 vasta tsitaadiga

rokiroad kirjutas:
rycyve kirjutas:
No nii mis selle upiga on icon_rolleyes.gif Lõvi kadus lambist ära icon_rolleyes.gif Lähen supporty.Uskumatu miski sibulate kamm icon_rolleyes.gif


Viidi värvimisele, saad lõvilogodega tanki tagasi.

Good aga lõvi pole icon_smile.gif Miks peaksin vabal päeval oma pelast loobuma icon_idea.gif Igatahes savi aga sibulad on miskit käkki keeranud icon_idea.gif
Ei seda neile kingi thumbs_up.gif Usun,et tuleb miski vabandus või pean veteranina tõestasma,et mina olin see kopp.gif Ighatahes pelage igapäev siis sind
ei ownita icon_biggrin.gif Vaatame mis support vastab aga nüüd konto mõttetu kuna ei soetanud teisi thumbs_down.gif midan vi..u icon_biggrin.gif ja teine premm on kadunud wtf icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.06.2017 11:58:05 vasta tsitaadiga

Võta lihtsalt tieride filtrid maha ja vaata tankide nimekirja esimesse poolde. Äkki leiad üles.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 12:49:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Võta lihtsalt tieride filtrid maha ja vaata tankide nimekirja esimesse poolde. Äkki leiad üles.

Vaatan üle thx thumbs_up.gif
edit:pole neid mida ovnida
rrrrrr icon_evil.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 13:55:08 vasta tsitaadiga

Eesti keel?
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.06.2017 15:43:04 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma ei tea, kas asi on ainult minus või mis, aga mu arust on kulla spämm väga situational. Ikkagi piisavalt liigub tanke millel on spaced armorit või mis on lihtsalt liiga kiired, et nende pihta aeglase lennuga HEATi spämmida. Näiteks Obj 907, millest saab kahtlemata ranked battles'i kõige populaarsem medium tank, loadout on mul 30 lasku APCRi ja ainult 15 HEATi.


Usun, et varsti muudad oma loadouti icon_biggrin.gif, kui ikka ranked battle'is sul mingi kari Mause ja type5'sid vastu lendab, siis APCR'iga ei võta neil värvigi maha icon_biggrin.gif
Eile vaatasin, et isegi cresp1ks randomis, kellel varem oli Pätul mingi 5 HEAT moona kannab nüüd 15 HEAT moona, tundub, et kulub ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.06.2017 15:44:40 vasta tsitaadiga

Redditis kutsutakse mängijaid üles mitte mängima WoT'i 5. juunil, protestina improved equipmenti ja viimase aja OPde premium tankide müügi vastu: https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/6eicqy/5th_of_june_blackout_event/
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 01.06.2017 16:52:34 vasta tsitaadiga

Mai 2017 klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler

Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 17:11:04 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd kolm mängu järjest olnud: kaks korda Malinovka ja ükskord Prohhorovka. Üheski neis mängus ei olnud kummalgil tiimil ühtegi light tanki ja kohe hakkasid heavyd suruma. Mingit kämpimist ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 18:35:40 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Redditis kutsutakse mängijaid üles mitte mängima WoT'i 5. juunil, protestina improved equipmenti ja viimase aja OPde premium tankide müügi vastu: https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/6eicqy/5th_of_june_blackout_event/

thumbs_up.gif
Pole juba nädal ja peale WoTi puutunud ise. Ei kavatse rohkem ka, enne kui mingeid muudatusi seal tulema ei hakka. Pole kahju ka sellest mängust lahti lasta, vaadates viimaseaja trende mängu juhtimises ja arenduses. Loodan, et kõik kes reaalselt muutusi tahavad näha, lähevad sellega kaasa. Isegi kui esimene "blackout" ei tööta, siis loodetavasti järgmised juba toimivad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 19:21:21 vasta tsitaadiga

Selle mänguga ei juhtu midagi. WG on väga kavalalt kõik turundanud ja kohe kohe kukuvad kõik hullumeelselt kulda pritsima, premmi ostma ja seda kõike selleks et olla teistest parem. Paljud mängijad hakkavad ostma neid bondse ja raha voolab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 22:45:26 vasta tsitaadiga

Video sihiku seadistamiseks wotis, leidsin selle ja tundus kasulik.

https://www.youtube.com/watch?v=PY7dA265Xi4
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 01.06.2017 23:46:11 vasta tsitaadiga

Mul on sihik:

Diagonaalne
Sihik II
Ring IV puhas
Sihik I (koos läbistavuse indikaatoriga)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 08:12:59 vasta tsitaadiga

rokiroad kirjutas:
Selle mänguga ei juhtu midagi. WG on väga kavalalt kõik turundanud ja kohe kohe kukuvad kõik hullumeelselt kulda pritsima, premmi ostma ja seda kõike selleks et olla teistest parem. Paljud mängijad hakkavad ostma neid bondse ja raha voolab.


a täpselt nii ongi kogu aeg olnud, et wg mõtleb välja midagi kuidas rohkem raha saada ja serveeritakse meile kui väga ägedat ja head sulle kui mängijale. Mis sa arvad palju neid on kes asjale reaalselt vaatavad ja aru saavad, et see üks raha väljaimemine mängijatelt. Samas see sirfochi teema tõi wg vist isegi rohkem raha kui kahju, sest ei ole aru saanud milles see chrysler op on, üldiselt surevad esimestena, et siis pigem kiideti üle, et lollid ostaks ja siis täielik pettumus, et ei olegi ju op. Kindlasti on tegelasi kes suudavad sellega hästi majandada aga suurem enamus kindlasti mitte.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.06.2017 11:02:53 vasta tsitaadiga

"Heavy tank millel puuduvad weakspotid esisoomusel"

"Ei ole aru saanud milles Chrysler GF OP on"

¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 11:33:45 vasta tsitaadiga

Samas korrektselt side-scrape oskavad sellega vähesed.
Eile üks tarkpea üritas omaarust reverse side-scrape teha sõites tagumik ees välja. icon_lol.gif

Samas mingit tiiba saab sellega suht edukalt kinni hoida kui vähegi toetust ka selja taga on.
Vähemalt omal on olnud alati pikalt pusimist et GF-i kusagilt positsioonilt välja suitsetada.

IMHO Obj 252U/Defender on siiski tunduvalt universaalsem ja huvitavam mängida. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 20:52:17 vasta tsitaadiga

nii. Kuna mm paneb näkku ja wr on madal nagu muru(no vahest ju on sellised 40% perioodid) siis ajasin kurjaks oma ammuse konto kus on pmst aint 2 tanki. e25 ja t34-3. Mõlemad siis premmid.
Kuna on reede kah siis otsustasin hakata viina jooma, siis on hea mingi random kontoga mängida, et poleks hommukul vaja pead kinni hoida. icon_razz.gif

Seega ma pakun siin välja, et kui keegi tahab vahest kah viina juua, või on muidu kehv aeg oma põhilise kontoga pelada, siis ma võin seda kontot välja laenata sellisteks puhkudeks. Ainuke kriteerium on see, et soovija peab olema usaldusväärne(ei myy kõike maha näiteks)
Pappi seal on ja seega võib seal nonstop kulda ka lasta kui selline isu peaks tekkima icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 02.06.2017 22:06:24 vasta tsitaadiga

sul ka? icon_lol.gif mul eilsest hakkas pihta ja orzanel ka ruigas kuidas abs kõik mängud on kaotused. täna ka kõik kaotused olnud, aga nüüd õhtul on seis stabiliseerunud. Black Friday icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 23:04:49 vasta tsitaadiga

mul on jah kah totaalne kaotuste laine. Eriti vahet pole kuidas ise mängid. Aga see on normaalne, wg teebki nii. Seega ma mängin iga päev 3 mängu ja siis vaatan kas tasub jätkata või siis pelada varukontot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 11:25:53 vasta tsitaadiga

See GF on paras õnnetus pigem. 198 penega peab taidlema tier 10netes ja kõik tier 10 tankid lasevad GF põhja alt kenasti läbi. Selle tankiga on isegi tier 8 raske läbistada. See armor ongi selle tanki ainus lohutus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 15:27:09 vasta tsitaadiga

Kui olla nii rumal et seda osta, siis karistuseks ongi see, et T10 lahingus pead kulda spämmima kasumi arvelt, et kusagilt läbi võtta.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 15:39:44 vasta tsitaadiga

Tankide teema on maailmas väga moodi läinud. 488 000 rubla eest saab mõõtkavas 1:8 rauast Tiger tanki mis kaalub 60 kilo.
Kurat kus on ehitatud seda asja thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Siin on venealastel kohe mingi kokkutulek, neil muidugi siin plastiktankid https://youtu.be/XiJK3FnmRU0?t=4m11s
3d printer maksab 800 eurot, sellega prindib tanki kenasti välja.

Siin mängivad juba nagu wotti

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis rokiroad 03.06.2017 16:21:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.06.2017 15:49:09 vasta tsitaadiga

Ehk 7600€ meie raha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 21:34:32 vasta tsitaadiga

Täna siis sai kõva töö ära tehtud icon_razz1.gif

Suur pilt.

Spoiler Spoiler Spoiler


28 mängu kulus, et 90,71% pealt 95% peale jõuda. Tegin kolmes sessioonis. 18nda mängu lõpuks olin 94,98% peal ... no ise võite arvata, mis järgmine mäng juhtus icon_lol.gif Tuli ennast kokku võtta ja 10 lahingut veel kärutada, et kõigepealt 94,01% ja siis suisa 93,3% pealt tagasi üles saada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 21:46:47 vasta tsitaadiga

gunmarks on ainult goldnoobide teema, mõttetu nö raha raiskamine, see ei tee sind kuidagi teistest paremaks. toidad ainult WG ärimudelit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 21:58:59 vasta tsitaadiga

Kahtlemata gold noobide teema, me ju teame väga hästi, et piisab näiteks sul endalgi panna vaid 2 nupp alla ja kohe sülitad igast asendist neid 3ndaid kahurimärke välja, sa lihtsalt ei taha 2 nuppu vajutada, jääb ainult selle taha eks icon_smile.gif

Meil nagu oli siin teemas üks nime järgi turske poiss ennist, talle ka ei meeldinud üldse premiummoona lasta. Aga siis tal nagu toimus mingi vaimne kollaps siin teemas avalikult. Ma pole arst, aga pakun, et organismis vist oli kullapuudus ja see jõudis ajju välja. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 22:23:04 vasta tsitaadiga

Ei taha jah, kõigil mu masinatel on peal kaks kuldmoona nagu fochil ja ma ei kasuta ka neid kunagi. Ma ei vaja enam tõestust olemaks kellegist parem ja peksta teisi rahakotiga näkku ja väita kui hea ma olen. Mul on jumalast suva, aga ärge tulge rääkima nagu teie kuldmoonaga tehtud 3 gunmark on midagi ekstra väärt. 2 gunmarki mängib tavamoonaga peale ja sellest piisab. Milleks olla turunduse ori? Oled sa siis hea mängija kui sul on IS7 ainult 10 tavamoona peal, on sul mingi eriline oskus mängida seda tanki? Ajuvaba on siunata WG kui kompaniid ja siis teistpidi ilgelt nende nöörimööda joosta.

ühesõnaga kui sa ei soovi mängu veel tugevamaid premium tanke, siis ära tulista kulda. WG küll väidab, et ainult 5% mängijatest tulistab kulda, siis tegelik number on 25%. Mida rohkem kulda seda tugevamad premium tankid tulevad, kuidas neid muidu saaks müüa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 22:42:59 vasta tsitaadiga

rokiroad, sa ajasid midagi segamini, 5% kõigist laskudest on premiummoon. Siinkohal tahaks küsida, et palju härral endal premiumtanke on kontol?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 03.06.2017 22:46:09 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kahtlemata gold noobide teema, me ju teame väga hästi, et piisab näiteks sul endalgi panna vaid 2 nupp alla ja kohe sülitad igast asendist neid 3ndaid kahurimärke välja, sa lihtsalt ei taha 2 nuppu vajutada, jääb ainult selle taha eks icon_smile.gif

Meil nagu oli siin teemas üks nime järgi turske poiss ennist, talle ka ei meeldinud üldse premiummoona lasta. Aga siis tal nagu toimus mingi vaimne kollaps siin teemas avalikult. Ma pole arst, aga pakun, et organismis vist oli kullapuudus ja see jõudis ajju välja. icon_razz1.gif



Kas siis jagad ka lahkelt kommentaare selle turske poisi kohta , kui see turske poiss sulle linnas vastu jalutab ? thumbs_up.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 22:46:23 vasta tsitaadiga

mõtle loogiliselt, mida rohkem kulda tulistad seda kallimaks mäng muutub. kui tahad selles osaleda, olgu, aga ära tule rääkima nagu WG teeks sulle kuidagi liiga. nemad reageerivad turule ja pakuvad turu nõudlust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 22:50:02 vasta tsitaadiga

Suure WoT-i guru erick'ga ei tasu ju vaidlema hakata, tema juba alla ei anna. Jube kergesti trollitav tegelane icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 23:03:06 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
Kahtlemata gold noobide teema, me ju teame väga hästi, et piisab näiteks sul endalgi panna vaid 2 nupp alla ja kohe sülitad igast asendist neid 3ndaid kahurimärke välja, sa lihtsalt ei taha 2 nuppu vajutada, jääb ainult selle taha eks icon_smile.gif

Meil nagu oli siin teemas üks nime järgi turske poiss ennist, talle ka ei meeldinud üldse premiummoona lasta. Aga siis tal nagu toimus mingi vaimne kollaps siin teemas avalikult. Ma pole arst, aga pakun, et organismis vist oli kullapuudus ja see jõudis ajju välja. icon_razz1.gif



Kas siis jagad ka lahkelt kommentaare selle turske poisi kohta , kui see turske poiss sulle linnas vastu jalutab ? thumbs_up.gif


Kui ma panen enda nimeks foorumis EestiKauneimPiff2017, kas siis võib sind varsti lilledega ukse taha oodata? icon_lol.gif

rokiroad kirjutas:
mõtle loogiliselt, mida rohkem kulda tulistad seda kallimaks mäng muutub. kui tahad selles osaleda, olgu, aga ära tule rääkima nagu WG teeks sulle kuidagi liiga. nemad reageerivad turule ja pakuvad turu nõudlust.


Ma mängin oma paari prem tanki päris osavalt. Ütleks, et suurem hõbedakulu ei ole mulle mingi probleem, ma tegin hiljuti striimis ühe õhtuga 1,8M credi. Kui sa ei suuda oma prem tankidega raha teenida, siis soovitan vähem kulda ja rohkem APd lasta nendega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 23:06:22 vasta tsitaadiga

Aga siis ära nuta siin kuidas WG joonistab üha uusi ja uusi ebanormaalselt tugevaid premium tanke. Kõik on tarbija huvides. Tarbija vajab veel tugevamaid OP premmikaid ja neid ka tulevikus tuleb.
Praegu on WOT verstapost käes, kas jooksed selle hullusega kaasa või loobud ja mängid niisama lõbuks. Sest kui jooksed kaasa, siis järgmisel aastal on uus verstapost kuni lõputult ja ükskord väsid ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 03.06.2017 23:07:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
Kahtlemata gold noobide teema, me ju teame väga hästi, et piisab näiteks sul endalgi panna vaid 2 nupp alla ja kohe sülitad igast asendist neid 3ndaid kahurimärke välja, sa lihtsalt ei taha 2 nuppu vajutada, jääb ainult selle taha eks icon_smile.gif

Meil nagu oli siin teemas üks nime järgi turske poiss ennist, talle ka ei meeldinud üldse premiummoona lasta. Aga siis tal nagu toimus mingi vaimne kollaps siin teemas avalikult. Ma pole arst, aga pakun, et organismis vist oli kullapuudus ja see jõudis ajju välja. icon_razz1.gif



Kas siis jagad ka lahkelt kommentaare selle turske poisi kohta , kui see turske poiss sulle linnas vastu jalutab ? thumbs_up.gif


Kui ma panen enda nimeks foorumis EestiKauneimPiff2017, kas siis võib sind varsti lilledega ukse taha oodata? icon_lol.gif


Ei , sest mulle ei meeldi mehed , kes on naiselikud .
Teeksin sinuga meeleldi telefoniseksi ( seda siis selles meestejutu teemal , kui sa nii väga tahad ikka trügida ), kuid mulle lihtsalt ei meeldi mehed , kellel on porgandihääl !

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 23:11:26 vasta tsitaadiga

rokiroad, võibolla on probleem nendes ikka kes neid OPsid premmikaid ostavad, mitte nendes, kes hästi balansseeritud või suisa underpowered premmikatega suudavad finantseerida väikest prem moona kulu kõrgetes tierides.

mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
Kahtlemata gold noobide teema, me ju teame väga hästi, et piisab näiteks sul endalgi panna vaid 2 nupp alla ja kohe sülitad igast asendist neid 3ndaid kahurimärke välja, sa lihtsalt ei taha 2 nuppu vajutada, jääb ainult selle taha eks icon_smile.gif

Meil nagu oli siin teemas üks nime järgi turske poiss ennist, talle ka ei meeldinud üldse premiummoona lasta. Aga siis tal nagu toimus mingi vaimne kollaps siin teemas avalikult. Ma pole arst, aga pakun, et organismis vist oli kullapuudus ja see jõudis ajju välja. icon_razz1.gif



Kas siis jagad ka lahkelt kommentaare selle turske poisi kohta , kui see turske poiss sulle linnas vastu jalutab ? thumbs_up.gif


Kui ma panen enda nimeks foorumis EestiKauneimPiff2017, kas siis võib sind varsti lilledega ukse taha oodata? icon_lol.gif


Ei , sest mulle ei meeldi mehed , kes on naiselikud .
Teeksin sinuga meeleldi telefoniseksi ( seda siis selles meestejutu teemal , kui sa nii väga tahad ikka trügida ), kuid mulle lihtsalt ei meeldi mehed , kellel on porgandihääl !


Ma alati mõelnud, et millised inimesed neid telefoniseksiliine küll käigus hoiavad. Hea, et see nüüd selgemaks sai jälle icon_razz1.gif


viimati muutis erick 03.06.2017 23:16:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 23:13:08 vasta tsitaadiga

Nemad ostavad kuna tahavad võita nagu sina tahad, nemad ostavad premmika, sina lased kulda. Tulemuseks toodetakse veel hullemaid premmikaid, sest igas kvartalis tuleb müüa mingi uus premmikas maha. Üksikinimesest mängus muidugi midagi ei muutu. Näiteks seepärast mina ei lasegi kulda enam, vähealt mina ei anna panust pay2win mängule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2017 23:15:33 vasta tsitaadiga

rokiroad, sa ikka saad aru, et ostes OP premmika nagu nt Chrysler GFi sa soodustad 100x rohkem p2w mängu kui premium moona lastes seal kus vaja?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 03.06.2017 23:20:15 vasta tsitaadiga

just. rahvas lasi palju kulda ja sellest tulenevalt loodi selline tank. aga tegelikult eelnes sellele tankile prantsuse libertie mis samuti on eest läbistamatu va komandöri kuppel. juba selle tanki tulemine oli ärev näide millised saavad olema tuleviku tankid. ma olen täiesti veendunud uues tankis millega WG tulevikus välja tuleb - sellest saab kõige hullem tank mis seni on olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 04.06.2017 01:02:33 vasta tsitaadiga

Mis toksite siin foorumis, saage kokku ja pekske läbi üksteist. Elu on näidanud, et average Wot mängija on selline 165 pikk ja 67 kilo kaaluv prillidega kõverik nagunii icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2017 02:07:09 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Mis toksite siin foorumis, saage kokku ja pekske läbi üksteist. Elu on näidanud, et average Wot mängija on selline 165 pikk ja 67 kilo kaaluv prillidega kõverik nagunii icon_biggrin.gif


Ise oled icon_smile.gif
Keskmised wotistid on siiski sellised: https://www.youtube.com/watch?v=byOw4AYd7-8
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 04.06.2017 12:09:11 vasta tsitaadiga

kas see on siis äge mäng kui paremad mängijad peavad isegi 13 75 tulistama kullaga? Mis vaevus inimestel on kui minnakse juba nii lihtsat teed. Sellised mängijad ise tapavadki mängu ära ja muudavad selle mängu veel rohkem pay2win mänguks.
Pole kaugel see aeg kus massid saavad aru premium tanki võlust, kus tulebki ainult kulda lasta ja mänge võita ja tankide arendamiseks krediidi kogumine ei ole enam mõistlik. Mängivad premmikaga ja lasevad ainult kulda ja rikuvad sellega kõigil teistel mängud ära.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.