Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 11:15:14 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
pildil vasakul geralt of rivia

Geralt of Rivia is a witcher icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 26.05.2017 11:20:40 vasta tsitaadiga

Nagunii tuleb samasugune mäng, teise välimusega relvad ja kaart on samasugune, noh mitte nüüd 1:1 vaid midagi sama stiili mis sellele mängule on koguaeg iseloomulik olnud. Muidu poleks enam tegu FarCry sarjaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 11:47:53 vasta tsitaadiga

FC4 ja Primal oli mapilt copypaste. Loodaks, et FC5 tuleb mangitav aga kaheldav sest guess who'se developers icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 12:09:43 vasta tsitaadiga

Mis kell täna infot tulema hakkab?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 16:12:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis kell täna infot tulema hakkab?

IGN Live käib momendil:
https://www.youtube.com/watch?v=kUKrStkG-hE

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.05.2017 17:29:46 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/far-cry-5-announcement-trailer/
http://www.pcgamer.com/far-cry-5-first-look/

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 18:08:24 vasta tsitaadiga

Uskumatu. Make FarCry great Again icon_cool.gif ning seekord tundub asjal tõsi taga olevat. FarCry1 oli super, FarCry2 saast, FarCry3 üsna hea, 4 ja Primal jäid üldse vahelt ära. Aga Montana mäed, relvadega usumaniakid päikesevalguses, texaselik pohuistlik ühiskond + imekaunud vaated - yammi yammi beer_yum.gif
_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2017 18:47:51 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis FC3 ja vähemalt sama palju FC4, kus olid mõned FC3 tüütused ära parandatud. Tegelikult oli FC:Primal kah päris ok. FC5 tuleb siis loodetavasti viisakas järg thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 20:52:26 vasta tsitaadiga

Tundub iganes kihvt asi tulema. icon_smile.gif On mida oodata.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 21:23:44 vasta tsitaadiga

Suht meh sisu mõttes. Kus on ATF või FBI või muud tähekombinatsioonid? Mingil saarel või muidu aafrika pärapõrgus oli see usutav stsenaarium, aga keset USA, no ei ole lihtsalt võimalik aju sel määral välja lükata... Far Cry 3 oli super just tänu sellele, et sa olidki oma saarel vangis ja ei olnudki kedagi appi tulemas. FC5 võta auto või lausa lennuk ja kihuta järgmisesse maakonda monkey.gif

Ei uskunud, et nii over the top tuleb kui traileris tundus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 21:51:55 vasta tsitaadiga

sooty, sa ei tea ju mitte midagi, kellena sa mängima hakkad või mis motivatsioon peategelasel on. Nad võivad vabalt öelda, et on 30 aastat tulevikus, USA on kodusõjas ning mingi maniak võttis väikse maakonna oma valituses all, kus mäng pihta hakkab. Vajab tõesti aju välja lükkamist...
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.05.2017 22:01:26 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Suht meh sisu mõttes. Kus on ATF või FBI või muud tähekombinatsioonid? Mingil saarel või muidu aafrika pärapõrgus oli see usutav stsenaarium, aga keset USA, no ei ole lihtsalt võimalik aju sel määral välja lükata... Far Cry 3 oli super just tänu sellele, et sa olidki oma saarel vangis ja ei olnudki kedagi appi tulemas. FC5 võta auto või lausa lennuk ja kihuta järgmisesse maakonda monkey.gif

Ei uskunud, et nii over the top tuleb kui traileris tundus.


Kõik on ära ostetud, reptiilid, seemned ja fooliummütsid...
Ehk motivatsiooni saab alati tekitada ... classic no-brainer stsenaarium on see, et "oled ise tagaotsitav mõrva eest, mida sa pole sooritanud ning pead oma süütust tõestama".

Minu jaoks oleks muidugi perfektne kui mind visataks "IronSky Cry" maailma ... kuid masside jaoks ei pruugi see vastuvõetav olla icon_cool.gif .
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 22:05:44 vasta tsitaadiga

Äkki mingi nucular wepan või antraks vms kuuris ja see vabanduseks, ma ei tea... ME:A teemas sain ka sellesamuse rahe kaela, eks negatiivset arvamust ei tohi vist jagada ja tuleb endale hoida. This train has no brakes, gogo hype.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 27.05.2017 00:20:19 vasta tsitaadiga

nu suva mis mäng tuleb, aga mängige stock relvadega, ärge upgrade neile tehke ja seda mängu on täie raha eest. fc3 võite tunde kulutada ühe baasi maha saamiseks kui teil on stock relvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 01:03:54 vasta tsitaadiga


Link


Link


Link


Krt ma kardan, et sellest tuleb tõsine pärl, mis lööb isegi FarCry 3 üle. icon_biggrin.gif Mulle see temaatika meeldib väga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.05.2017 06:50:46 vasta tsitaadiga

Mul meenutab see väga Bundy ranchy
https://en.wikipedia.org/wiki/Bundy_standoff


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 27.05.2017 09:47:47 vasta tsitaadiga

mikidemaal juhtunud:
https://en.wikipedia.org/wiki/Waco_siege

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 09:54:29 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Mul meenutab see väga Bundy ranchy
https://en.wikipedia.org/wiki/Bundy_standoff


Link

Äkki postitaks veel kolm korda juba postitatud videosid? Vihje: Esimene postitus. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 10:02:51 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
mikidemaal juhtunud:
https://en.wikipedia.org/wiki/Waco_siege

Vot mingi sellise sündmuse eellugu, thumbs_up.gif kus proovid sisse imbuda ja avatud maailmas märkamatult enda ülesandeid täita + teaserites näidatud "hmm, wats dat" vägivallaga, mis ei too kohe rahvuskaarti kohale, oleks oluliselt parem olnud. Võib isegi step by step hullemaks minna ja kulmineerubki CoD stalingrad stiilis hiiglasliku lahinguga NPCde vahel, kus pead enda loved one'i päästma vms. Aasta veel aega, äkki tuleb neil mõistus koju ja proovivad natuke huvitavamaks teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 00:13:06 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 00:14:40 vasta tsitaadiga

See on vist esimene mäng mida ma julgen pre-orderdada. icon_biggrin.gif Kindlasti minu jaoks aasta oodatuim mäng. icon_wink.gif

Tahaks juba seda bossu maha lüüa. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 00:21:51 vasta tsitaadiga

Ai karamba icon_eek.gif boss.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 07:23:30 vasta tsitaadiga

Tegin kiire gameplay video.
Hoiatan, et kvaliteet sitane sest offscreen.
HV Eksklusiiv - FPS oli jube.. tundus nagu oli vana PS4 peal ja FPS kukkus alla 30.. pakuks 20 FPS kohati. Samas sõber ütles, et need kõik 100% PS4PRO-d seal kohapeal... ei tea icon_biggrin.gif eks näis.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.06.2017 11:32:30 vasta tsitaadiga


Link


Poleks nime lugenud oleks 100% arvanud et mingi Far Cry 4 DLC jälle. Nii ühesugused. thumbs_down.gif
Pealeg Ubishit ei saa ikka ilma nende icon spämmideta hakkama. Ja tegevus toimub nüüd USAs, kuid näeb välja nagu totallne s6jatsoon. Nii palju siis autentsusest ja stoorist.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 12:28:23 vasta tsitaadiga

Raske elu mõnel. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 12:47:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Poleks nime lugenud oleks 100% arvanud et mingi Far Cry 4 DLC jälle. Nii ühesugused.

Pigem oli kahes kaadris viide FC3-le icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 18:14:27 vasta tsitaadiga

Loodame huvitavamet, kui 4 oli. Kolm oli küll lõbus.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 01:11:40 vasta tsitaadiga

Tegin kiire eestikeelse video ka Ubisofti kontoris LA-s icon_biggrin.gif
Üritasin torni otsa ronida jms..

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 21.06.2017 11:01:27 vasta tsitaadiga

minule isiklikult tundub küll tunduvalt igavam kui 3-4s oli,kaart kuidagi tühi ja igav,selleeest uus ac tuleb huvitav
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 19:01:23 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
minule isiklikult tundub küll tunduvalt igavam kui 3-4s oli,kaart kuidagi tühi ja igav,selleeest uus ac tuleb huvitav

Tore, et meile ikka teada andsid. icon_smile.gif DEMO põhjal muidugi on äge targutada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 21:26:55 vasta tsitaadiga

Eks demos üldiselt näidatakse kõige huvitavamaid aspekte ja antakse mängust kiire ülevaade. Pole veel kohanud sellist asja et demo mega sitt ja täismäng suurepärane, kui ikka demo on pask siis mis enam täismängust rääkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.06.2017 12:12:21 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
Eks demos üldiselt näidatakse kõige huvitavamaid aspekte ja antakse mängust kiire ülevaade. Pole veel kohanud sellist asja et demo mega sitt ja täismäng suurepärane, kui ikka demo on piix siis mis enam täismängust rääkida icon_biggrin.gif


demod on tavaliselt scripted evente täis. Farcry 5 peaks olema suur avatud maa kus palju rändom tegevust. Vaevalt et see k6ik demosse mahtus.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2017 15:14:32 vasta tsitaadiga

Sain Ubisoftilt paar eksklusiivset videot Far Cry 5-st ja ingame st ei ole offscreen video icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2017 22:00:18 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 10:33:55 vasta tsitaadiga

Lükati edasi 27 Veebruari pealt 27 Märtsi peale.
Allikas: http://blog.ubi.com/update-far-cry-5-crew-2/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.12.2017 00:06:45 vasta tsitaadiga

Maximum DRM.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 00:42:39 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Maximum DRM.




Lasteaed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2017 00:56:50 vasta tsitaadiga

Scart, Sulle meeldib siis järelikult kõik nagu ma aru saan.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.12.2017 04:03:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ta on nagu tuulelipp ise ka ei tea icon_razz.gif Tuli nüüd issi alles välja . eriline kuju ikka, vahepeal kiidab seda ubisofti ja siis teeb maha nii palju kui vähegi võimalik. Nad võiksid selle Far Cry seeriga ka vahet pidada ja midagi muud väljamõelda,ubisoft oskab küll kui tahab.The Division ja viimane Creed on väga õnnestunud ja head pelad.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 10:23:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart, Sulle meeldib siis järelikult kõik nagu ma aru saan.


Mis täpselt meeldima ei peaks? Ubi võtab lisakuu, et mängu veel lihvida ning teha paremaks ja see on probleem, sest?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2017 12:18:09 vasta tsitaadiga

Scart, On keegi siin teemas kaevelnud, et lisakuu tuleb oodata?
Sa mees tõmba vähem kanepit. Siis ei kujuta endale nii palju asju ette.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 12:43:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nad võiksid selle Far Cry seeriga ka vahet pidada ja midagi muud väljamõelda,ubisoft oskab küll kui tahab.The Division ja viimane Creed on väga õnnestunud ja head pelad.

AC seeria mänge ju tunduvalt rohkem icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.01.2018 19:23:12 vasta tsitaadiga

Esimene tunnike mängust:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.01.2018 20:37:02 vasta tsitaadiga

Far cry siuke seeria mida on hea mängida aga mitte vaadata.
Tundub et maailm rohkem avatud nüüd nagu umbes kolmas osa. Et ei pea alati mööda teed s6itma et kuhugi saada. 4 ja primal totaalselt kaljusi täis, et käi alati ringi pidi.
Nüüd need lollakad ikoonid tava vaates mitte minimäpil thumbs_down.gif

_________________
zero


viimati muutis 486 16.01.2018 14:12:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 01:20:04 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei märganud, aga on jah. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 12:20:40 vasta tsitaadiga

http://blog.ubi.com/en-GB/far-cry-5-pc-specs-system-requirements-revealed/

tsitaat:
MINIMUM CONFIGURATION:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
SYSTEM RAM: 8GB
Resolution: 720p
Video Preset: Low

RECOMMENDED CONFIGURATION (60 FPS):

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
PROCESSOR: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD R9 290X (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
SYSTEM RAM: 8GB
Resolution: 1080p
Video Preset: High

4K 30 FPS CONFIGURATION:

OS: Windows 10 (64-bit version only)
PROCESSOR: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD RX Vega 56 (8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
SYSTEM RAM: 16GB
Resolution: 2160p
Video Preset: High

4K 60 FPS CONFIGURATION:

OS: Windows 10 (64-bit version only)
PROCESSOR: Intel Core i7-6700K @ 4.0 GHz or AMD Ryzen 7 1700X @ 3.4 GHz or equivalent
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI or AMD RX Vega 56 CFX (8GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
SYSTEM RAM: 16GB
Resolution: 2160p
Video Preset: High/Ultra

*Supported NVIDIA cards at time of release:
• GeForce GTX600 series: GeForce GTX670 or better
• GeForce GTX700 series: GeForce GTX760 or better
• GeForce GTX900 series: GeForce GTX950 or better
• GeForce GTX10-Series: GeForce GTX1050 or better

**Supported AMD cards at time of release:
• Radeon 200 series: Radeon R9 270 or better
• Radeon 300/Fury X series: Radeon R7 370 or better
• Radeon 400 series: Radeon RX 460 or better
• Radeon Vega series: any Radeon Vega series
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.01.2018 17:34:51 vasta tsitaadiga

ei tea, mida see mäng i7'ga peale hakkab? pole nagu siiani väga näinud, et üle 4 lõimega mängud midagi peale oskaks hakata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2018 22:57:57 vasta tsitaadiga

NATAS999, Ubisofti mängud juba saavad kasu küll i7-st. Näiteks Watch Dogs 2 ja Assassins Creed Origins on sellised.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.01.2018 02:13:54 vasta tsitaadiga

kõik uued mängud peaksid sellega hakkama saama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 02:54:45 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ei tea, mida see mäng i7'ga peale hakkab? pole nagu siiani väga näinud, et üle 4 lõimega mängud midagi peale oskaks hakata.

mis asja sa ajad???
praegu ikka enamus mänge sööb isegi 6 tuuma juba...
ausalt öeldes ei mäletagi mängu mis ei kasutaks kõike 6 tuuma...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.