|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
04.04.2004 16:37:05
|
|
|
| mul ta küll automaatselt ei värskenda. XP versioon.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
04.04.2004 19:33:29
|
|
|
kuna hetkel aega pole rohkem aga skinne tuleb, siis teen pattu ja annan täiesti pooliku weebi lingi, mille just kiiruga kokku kloppsisin.
välimust asjal pole ollagi aga vähemalt skinnide lisamine ja tirimine peaks toimima
http://spacefly.enlitence.net/minitv/index.php
lisage skinnid sinna, ma teen esimesel võimalusel sellele weebile mingi välimuse ka.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
04.04.2004 20:35:50
|
|
|
jama, võin vanduda, et ma kirjutasin juba vastavad read koodi aga kadunud nad olid ja automaatne värskendamine iga 60 sek tagant toimus ainult siis, kui pold tehtud ühtegi uuendust. Parandasin need ja lasin sama nime all uuesti välja, kes juba tiritud uued versioonid, siis uninstall ja tirige uuesti.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2004 20:56:17
|
|
|
mis kahtlane jama on, kas valest kohast tulevad kavad või. täna peaks tv3 es olema MI2, aga näitab hoopis mingi superkahtlast filmi (Viimane Analüüs) ..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
04.04.2004 21:55:13
|
|
|
äkki on mi2 kanal2 pealt
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2004 23:20:55
|
|
|
sorry ajasin sassi, aga viga on ikkagi, tv3 est ei tulnud mingit psühhotrillerit, mingi komöödia tuli telereporter-tibist.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
05.04.2004 01:17:29
|
|
|
(muud rohkemat põle vast vaja öelda )
Kaks asja siiski oleks:
a) vahest võiks kanaleid move'ida kopeerimise asemel, ehk siis Kanal2 valimine eemaldab selle kõigi kanalite nimekirjast, jne.;
b) aken võiks ka peale sätete muutmist oma asukohta mäletada mitte kolida ülevale vasakusse nurka ja/või võiks algselt asetseda kusagil rohkem ekraani keskel. Viimane asi oleks just mulle endale meelepärane kuna praegusel hetkel ronib aken otsapidi mul ekraani ülaosas istuva Uptimer4 bari alla.
Ahjaa, veel selline mõte, et kuna akna äär on üpris kitsas siis sellele on natuke paha pihta saada kui tarvis akent liigutada. Seega oleks tore kui töötaks näiteks *parema* hiirenupu allavajutamine suvalises akna piirkonnas ning siis vedamine.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
05.04.2004 15:40:34
|
|
|
võiks olla ka selline võimalus, et kui hoida hiirt TV trayikoonil, siis ta näitaks hetkel telekast tulevaid saateid, "miniTV" asemel. oleks lihtsalt kiire ja mugav variant. ja mugav oli ka see variant, et sai eelmistes versioonides trayikoonist programmi akent nii avada kui ka sulgeda, nüüd kahjuks ainult avada
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
05.04.2004 19:57:17
|
|
|
| leidsin ühe bugi, kui see suur kava (näiteks terve tv3 kava) on lahti, siis ta ei värskenda seda punasega märgitud hetkel tulevat saadet.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
05.04.2004 20:39:58
|
|
|
| Luix kirjutas: |
| leidsin ühe bugi, kui see suur kava (näiteks terve tv3 kava) on lahti, siis ta ei värskenda seda punasega märgitud hetkel tulevat saadet. |
selle hetkel oleva saatega on ka veel see jama, et kui kasutada mingisugust skinni millel punane taust[nagu paaril minu omal] siis on ta kui nähtamatu...- ei tea kust muuta kah...
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
05.04.2004 21:29:33
|
|
|
see kogukava ei uuendagi ja polegi plaanitud ennast ise uuendama.
ja see klikiga aktiveerimine sai sihilikult sisse viidud, esc nupuga või nurganupust saab minimeerida
skinnindus sai omal ajal suht kiirustades tehtud, nüüd, kui proge juba funktsionaaluselt enam-vähem korras on, siis on plaan skinnimajandus lõpuni valmis teha (ka fondid ja asjad)
see kanalite movimine millaski tuleb, hetkel on uuendussüsteem hiljuti nii palju muutunud, et ei näinud veel mõtet miskit pidevalt muutmistvajavat asja valmis teha
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
06.04.2004 14:41:34
|
|
|
Mõtlesin ka proovida.
Kust ma selle ilma ülesse leian?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
06.04.2004 17:37:53
|
|
|
praegu on ainutl telekavad vist
millal :
ilma
rannainfot
rally teateid
vormeli teateid
oodata võib?
..... hm, loogika järgi programm ju tegelikult juba valmis,
või ei oel spaceflyl aega, et sisestada ka teised aadressid kust infot võtta
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
06.04.2004 18:48:39
|
|
|
ilma kasvõi kohe http://csfailid.autonet.ee/ilm_1.0b.exe
rannainfot võibolla siis kui rannahooaeg algab ja on kusilt seda infot võtta üldse
ralli teateid - never
vormeli teateid - never
ja ei ole ju veel valmis, ver 0.8 alles, kui 1.0 siis on valmis
teha veel:
parandada kõik leitavad vead
skinnide toetust täiustada ja kõik muudetavaks muuta
seadete dialoogis kõik asjad korralikult ära lõpetada
timeritega möllata (korduvad timerid, heliga timerid, timeril nupp, mis asja näiteks 5 min pärast uuesti meenutama paneb)
allika aadress, kust kavad võetakse samuti seadetesse välja tuua
võibolla miskit veel meenub
mitme päeva kava toetus ilmselt vers 2.0 sisse hoopis läheb
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
06.04.2004 19:00:20
|
|
|
--- hm, rally võiks kah ju olla,
kuid ok- seda saab ka niisama netist vaadata ja täpselt...
aga kas saatekavad ja ilm lähevad millalgi ka ühe programmi alla? ühinevad.. väi jääbki eraldi?
mida veel:
aga nt :
horoskoop?
päevanali?
sünkroniseering HV ega , kui PS tuleb.. nt
mõtteid on palju...
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
07.04.2004 19:30:35
|
|
|
| Samas mitte üle pingutada.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
08.04.2004 20:09:43
|
|
|
Väga tänuväärne progejupp .
Isiklikult arvan, et telekavast täitsa piisab, pole seda ralli ja vormeliinffi vaja, seda saab mujalt ka ja toimuvad need sündmused suht harva et neist nii puudust tunda.
Telekava aga igapäevases kasutuses ja väga mugav asi on
Rannainfo võiks olla, aga seda siis ilmaproge küljes, mitte telekavas
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
12.04.2004 17:33:22
|
|
|
mega asi aga ...
võiks olla, et näitab 2 asja- hetkel eetris ja kohe ka järgmist saadet
sest kui need seebikat käivad siis tahaks kohe näha, et kus kõige varem miski lõppeb ja muu asi hakkab.
päeva kava pole ka lõpuni- mul on kella 23 viimane saade aga saatepäev on kella 2ni
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.04.2004 22:12:55
|
|
|
vaata kogu päeva kavast, mis järgmiseks, see ajaks muidu põhiakna liiga suureks
samas kavade õigsuse või sisu või olemasolu eest ei saa ma kuidagi vastutada, kuna script selle võtab kui olemas on ja samal kujul ka üles paneb proge jaoks
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ponx
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
12.04.2004 23:44:38
|
|
|
hetkel on viasat exploreriga mingi kala sest algul viskas errori kui ma tahtsin kava uuendada .. hiljem see kadus kui selle kanali eemaldasin listist (2-3 kanalit olid minuarust p-s)
win 2000
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
13.04.2004 00:03:08
|
|
|
igaljuhul suured tänud Spacefly, need proged on väga viis
ilma omal väige bug: temp näitab -0*C (et -0 )
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
13.04.2004 00:21:09
|
|
|
nja mina nään ainult etv tv3 ja kanal2 seega mul nagu polex mure et liiga suureks lääb äkki saab teha sellise linnukesega, et kes tahab järgmist näha ja kes mitte.
peale kella 00.00 tuleb järgmise öökava täna 13aprilli kell 0.19 on 14aprilli hommiku kava.
siis ta võiks ka uuenduse teha automaatselt- ilama kysimata.
ja see ilma ja kava võiks olla nii koos, et kui proge on trayl siis ei oleks see nõme hall TV vaid oleks temperatuur- muidu on temperatuur ja kohe kõrval TV- seda tv pole ju vaja. seadest panet paika mis temp tahad ja siis kui kava trays on siis võiks selle TV asemel olla temp
see oleks tuus arvan, et paljud on sellega nõus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.04.2004 19:02:37
|
|
|
see oleks minu arvates ka väga hea
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
13.04.2004 19:25:41
|
|
|
hm, viasat exploreriga oli jama jah vahepeal, delfi.ee-s pold kava ja seal on siis tekst kava ei ole, kahjuks aga kattub see tavapärase kava mustriga ja nii ongi tõmmatavas kavafailis viimased read:
[Viasat Explorer]
0=1
1=|Kava puudub|
vea annab just see koht, mis üritab seal = järel olevat tühjust numbriks teisendada, pean sinna mingi olemasolu kontrolliva koodijupi panema.
muidu aitaks lisaks kava eemaldamisele listist muuta rida 0=1 0=0 -ks
Teiste kanalitega seda viga tekkida ei tohiks, kuna seal kavu korjav script ise juba õieti oskab leida, kui kava pole
PS hetkel on exploreri kava täitsa olemas jälle.
Ja ei väsi mainimast et kui on progleeme allikate õigsuse või imeliku kujuga (-0C või näiteks sarja CSI nineks on ainult C jne) siis on see seotud allikaga (ilm.ee lillepuu.com/tv delfi.ee)
see, et tv proge trays valitud koha temperatuuri näitab oli tegelt juba kohe alguses peas ja siis, kui tv osa päris valmis, siis integreerin ka ilma sisse (see suht pisike töö)
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
14.04.2004 16:30:54
|
|
|
siis on hea aga võiksid selle järgmise saate linnukese ka ikke panna, et kes tahab nääb järgmist algavat saadet- sellega ju saab ka näha millal saade lõppeb.
ja see 0.00 uue päeva algus tekitab endiselt segadust sellist
uuendus võiks toimuda mingi kella 4 ajal- muidu tõmbab 0.00 uue kava sisse ja hakkab kohe seda näitama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
14.04.2004 23:18:50
|
|
|
ooda kle, ma vaatan, et sul on mingi igivana versioon kasutusel, seal vigu nigu sigu veel
http://www.spacefly.enlitence.net/minitv/ sääl lingd uutele versioonidele olemas
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
17.04.2004 20:13:03
|
|
|
kogu aeg on kiri uuendamine ebaõnnestus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.04.2004 21:02:08
|
|
|
autonet maas ( http://csfailid.autonet.ee ), muud polegi, see tuletabki meelde, et viimane aeg mirrorite üsteem kasutusele võtta, et kui 1. koht maas, siis võetakse teine. Hetkel kui vajadus väga suur, siis võib ju ka sealt failid võtta, kuhu mu php script nad enne ftp-desse laialisaatmist paneb http://www.spacefly.enlitence.net/minitv/files1/
sealt tuleks siis vastava kuupäevaga fail oma proge vastavasse kausta tõmmata ja laiend txt-st iniks muuta
nädala jooksul nüüd kindlasti miskit ei tee, kuna koolis eksamisessioon käimas täie hooga
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
233MMX
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
02.05.2004 23:42:31
|
|
|
just downloadisin asja endale . uuendab korralikult midagi pole viga , ainuke asi et käsklus "suureks" ei tööta miskipärast . aga saab hakkama kui kanaleid eraldi vaadata . igati kasulik ja korralik programmijupp . VINGE !
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.05.2004 00:05:37
|
|
|
Töötab küll. Asi lihtsalt selles, et see menüüpunkti vastab mitte "Maximize" vaid "Unminimize/restore"'ile
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
05.05.2004 21:23:20
|
|
|
Spacefly, kle varsti hakkab rannahooaeg....äkki leiad aega ja viicimist seda ilma proge ka nüüd vahepeal edasi arendada Tv kavade asemel
Minu soov oleks selline, et ilma proge näitax...õhutemp, tuule suund, tuule kiirus, veetemp(et saaks valida randa...), õhuniiskus, ja kui võimalik siis rannailmapildi ikoon...et kas pilves või pilvitu jne...
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
10.05.2004 12:17:55
|
|
|
Uuendamisega on ikka mingi jama. Kui olen restardi teinud, siis mingi aeg uuendab ja ühel ajal lõpetab ära. Siis saab ainult käsitsi uuendades värsket kava.
Kuidas see uuenduse süsteem praegu realiseeritud on? Kas võtab mingi intervalli järgi?
Võiks nii olla, et alati, kui ta uuendab, siis võtab kõikide näidatavate kavade järgmise saate alguse aja ka (seda muidugi ei tohi kuvada). Ja kui ühel kanalitest algab uus saade, siis tehakse update.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
29.05.2004 12:56:12
|
|
|
| kas ilma proge uuendad Spacefly....täiustad?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
03.06.2004 15:59:19
|
|
|
Oleks üks pisuke virisemine installeri teemal - too küsib küll ilusti kuhu proge panna ja mis nimega kausta start menüüs shortcutid paigutada, aga kui ette anda kausta *ülemine* kaust (näiteks Utils\MiniTV_v0.8) siis ei tehta sellest väljagi vaid pannakse ikka otse Start\Programs kausta... pisiasi küll ja isegi mitte programmi viga, aga siiski...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
07.06.2004 20:45:49
|
|
|
| Programmile võiks teha sellise täiustuse, et kui sellele kavaaknale, mis avaneb kanali nimele vajutades, klikkida parema klõpsu suvalises kohas, siis aken sulgub. Lühikokkuvõte võiks sulguda ka parema klikiga sellel.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
07.06.2004 23:50:58
|
|
|
samas see ilm võiks olla natuke suurem ja saaks valida nii et näiteks näitab 2 paiga või enama kohtade ilma ka. muidu igati bueeno, kiidusõnad minu poolt
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JC
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2004
|
16.06.2004 11:06:19
|
|
|
üks hää proge on weatherscope ja www.samuriźe.com seal on fetch image see on proge ilma näitamiseks aga enna peate savema www.ilm.ee tänase ilmakaardi kohta pildi
ja siis peab veel tegema et panema selle .ini ja.png faili(mille pärast salvestate www.ilm.ee-st kausta ILM.EE mille peate ise tegema ja xpl ma isegi tean, kuhu te peate selle tegema. C:\documents and settings\sinunimi\ start\programs\startup(eestikeeli käivitus). sinna peate tegema kausta ILM.EE ja toppima sinna sisse selle .in ja .png. loomulikult peab teil olema eelnevalt installitud samuriz 1.50 või uuem
ohh küll sai pikk jutt maha kirjuttud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
16.06.2004 21:49:04
|
|
|
Väga hea proge.
See võiks oma sukoha meelde kuidagi jätta - ning peaks olema veel "käivita arvuti käivitamisel" vms. Muidugi selle saab ise ka startupi liigutada aga nii oleks mugavam.
Jah, võiks veel muidugi sellise proge teha, mis näitab õues olevat ilma - kardinaid eest tõmmata ja aknast välja vaadata on ju väga raske, kui mitte võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
18.06.2004 00:15:18
|
|
|
tore et keegi vaeva viitsib näha . proge on hea ja tegija veel parem!!!
aga asi võiks oma asukoha meelde jätta jah.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
18.06.2004 00:17:45
|
|
|
Hm, Jalgpalli ajaks oleks võinud ka väike proge olla mis oleks sulle kiirelt teavitanud kes millal värva lõi ja ka seisu meeles hoidnud,
pole veel hilja seda teha
Alati ,ei saa telekast vaadata..
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.06.2004 00:25:34
|
|
|
hm, seep ole temps mitte teema, kus tahetaks teada miskist kolmandast sarnasest programmist
nagu juba kõik aru on saanud on paus veninud ülimalt pikaks ja lppu ei oska ennustadagi mitte
õnneks on toimiv versioon väljas ja kasutada saab
hm, jalgpall, milleks see, vaata weebist, pealegi minu arvamus jalgpallist tekitab fännides miskipärast tahtmise mind ennast pallina kasutada
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
18.06.2004 01:57:40
|
|
|
kuidas sa aff jalku tulemust loodad saada- loodad, et Spacefly trükib sulle alati skoori ve?
mõtle nüüd kui see programm oleks kõigi fännide järgi meelestatud (kõik ei ole jalku fännid). lööd programmi lahti ja tuleb 300lk erinevaid seise alates jalgpallist lõpetades hispaania metadoride võitlusest- vahele jääb ka jaapanlaste pingpong ja MTV top 100.
kuna asi on yldkasutatav siis ikka arvestada enamusega. igati pro programm, kuigi mina tahaks endiselt, et näitaks järgnevalt eetrisse tuilevat saadat/filmi/jne ka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reixx
HV veteran

liitunud: 12.07.2003
|
18.06.2004 11:19:02
|
|
|
Spacefly, kui paus lõpeb võixid aretada ilma progele selle rannainfo (veetemp) juurde, oleks ylimalt kasulik 
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
18.06.2004 16:45:36
|
|
|
| panic kirjutas: |
kuidas sa aff jalku tulemust loodad saada- loodad, et Spacefly trükib sulle alati skoori ve?
|
Aru ei saa millest räägitakse, aga kõva mees sõimama ja virisema.
Hetkel toimuvad Portugalis Euroopa Meistrivõistlused Jalgpallis - sealsed tulemused huvitaksid.
Sest alati ei ole kodus ja teleka taga!
See oli lihtsalt üks pakkumine ,sest see ei erineks palju ka Ilma või TV programmist.
Ta võtaks leheküljelt skoori ja võibolla lisaks, nagu TV programmil Saate peale vajutades, natukene infot.
Ja, kindlasti ma kujutasin seda programmi nii ,et Spacefly muudkui kirjutaks skoore " " - päris hea
Netis leidub sadu lehti kus leiab kindla koha pealt skoore :
See on lihtsalt üks võimalus ja kõik.
Üks pakkumine programmi edasiarendamiseks.
Keegi ei ole käskinud seda teha
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.07.2004 13:34:31
|
|
|
| kas telekava progele mingit lihtsalt skinni on, kus on valgega ainult tekst ja taust läbipaistev?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
12.07.2004 13:39:33
|
|
|
| madis kirjutas: |
| kas telekava progele mingit lihtsalt skinni on, kus on valgega ainult tekst ja taust läbipaistev? |
oleks ka huvi
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
12.07.2004 18:27:59
|
|
|
Pole just seda teemat siin jälginud koguaeg.
Tekkisid küsimused, kas on võimalik skin üldse maha keerata, et ainult tekst olek näha?
Ja on nii võimalik, et iga kanali kohta näitab kolme järgmist saadet?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.07.2004 19:45:41
|
|
|
hm, peaks siinkohal vabandama, et asi seisab aga
valge värv on läbipaistev, pane kõik skinni pildid valgeks ja ongi olemas
ainult kuida sa siis asja liigutad, seda ma ei tiagi, soovitaks päisesse mingi teist värvi täpi teha liigutamiseks
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.07.2004 22:18:34
|
|
|
link :: Download
tegin läbipaistva skini. liigutamiseks on nupp üleval paremas nurgas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|