Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2017 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 11:56:08 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
Magic kirjutas:
Kui kraavi ei sõida tuleb hea tulemus thumbs_up.gif


Kraav ja Ott on lahutamatud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 19.05.2017 12:10:12 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
Magic kirjutas:
Kui kraavi ei sõida tuleb hea tulemus thumbs_up.gif


Kraav ja Ott on lahutamatud.

Millal sinu aju ülejäänud kehast ära lahutati?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 12:30:41 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Kontakt kirjutas:
Magic kirjutas:
Kui kraavi ei sõida tuleb hea tulemus thumbs_up.gif


Kraav ja Ott on lahutamatud.

Millal sinu aju ülejäänud kehast ära lahutati?
Ilmselt sünnihetkel
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 13:43:40 vasta tsitaadiga

Ok algus
Spoiler Spoiler Spoiler

E:

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.05.2017 14:15:28 vasta tsitaadiga

väga hea algus kui nii koos püsitakse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 14:22:51 vasta tsitaadiga

3 sõitjat, kõigil sama aeg 27.46 KM peale icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 14:25:07 vasta tsitaadiga

SS4 esikolm sama ajaga

POS # DRIVER TIME DIFF PREV DIFF 1ST
1. 7 GBR K. MEEKE 19:14.0
2. 2 EST O. TANAK 19:14.0 +0.0 +0.0
3. 8 IRL C. BREEN 19:14.0 +0.0 +0.0

Huvitav kas sellist asja on varem juhtunud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.05.2017 14:29:13 vasta tsitaadiga

mõõtja rikkis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 14:30:17 vasta tsitaadiga

Pool päeva siis seljataga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 16:10:45 vasta tsitaadiga

võtame nüüd eilsesse õhtusse tagasi - kui palju rolli see 2,4s kaotus praegu rolli mängib? icon_lol.gif arvestusega, et auto käis niigi piirete ligi ja veits rohkem muljumine oleks võinud väga kurvalt lõppeda.
ma räägin, Tänakul on jummala õige strateegia, et rahva ees kekutamiseks põhjust ei näe, pigem keskendub päris rallile icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.05.2017 16:13:30 vasta tsitaadiga

arm2004, eks päeva lõpus näeb, aga praegu oleks igatahes liider kui nii palju poleks kaotanud icon_biggrin.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.05.2017 16:25:13 vasta tsitaadiga

Antud juhul võib väita, et sõidab täpselt legendi järgi. ei tee mingi +1 käik loogikat mis teda aastad tagasi kividesse viinud on...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 16:48:20 vasta tsitaadiga

Liidrina oleks täna hea lõpetada, saaks startida tagant thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 17:27:57 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
arm2004, eks päeva lõpus näeb, aga praegu oleks igatahes liider kui nii palju poleks kaotanud icon_biggrin.gif

lihtsustatult võttes küll. aga kui eile punnides oleks auto ära lõhkunud? enesekindlus oleks kukkunud.
või kui olekski võitnud, siis täna poleks kindlasti olnud sellist motivatsiooni edasi rühkida nagu ta on seda siiani teinud. siis oleks olnud jänese rollis ja vead ka kergemad tulema.
ei tea, vbl meil saarlastel ühtemoodi ratsionaalsus icon_razz1.gif

edit: http://sport.postimees.ee/4118469/tanak-postimehele-oleme-esikohalahingus

tsitaat:
«Oleme esikohalahingus,» nendib Tänak. «Veel pole õige aeg maksimaalseid riske võtta.» Seda näitas ka mehe Ford Fiesta võistlusmasin, mis nägi erinevalt nii mitmestki konkurendist välja tuttuus. «Kuna teine ring läheb palju halvemaks, peab autot rohkem kaitsma. Eks näis, mis rehvidega saab, aga mingid ideed on,» rääkis Tänak teeninduses planeeritud muudatustest.

man with a plan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 19:34:36 vasta tsitaadiga

arm2004, thumbs_up.gifbeer_yum.gif

Samamoodi on ka testikatse, seda kasutatakse ära et veel proovida erinevaid lahendusi vedrustuse, rehvide või seadistuse osas mitte et saaks selle testikatse esimese koha - see ei anna mitte midagi. Ka hoitakse rehve teatud katsetel, mõnes kohas peabki selle sekundi või kaks ära andma.

Nüüd on uus ring ja tingimused natukene võrdsemad, kusjuures neljandana startides on tal ka eelis tagumiste meeste ees, sest mitmed mehed räägivad et on pehme ja pidamine ei ole teab kui hea. Evans võrdles seda kohati "pallimerega". Üle mõistuse pole mõtet punnida, tuleb kiiresti sõita ja oma sõitu sõita, mitte aga liigseid riske võtta.

Kohe läheb uuesti ning loodame parimat, eelmisest läbimisest on ka palju teravaid ja suuremaid kive välja kaevatud.


Edit: Väga hea, piire veel ei kompa ja hoiab autot ning rehve, kuigi kõvade rehvide soojenemisega läks veidi aega, sinna kadusid ka mõned edusekundid. Läks ka üldliidriks! thumbs_up.gif


viimati muutis essb 19.05.2017 19:35:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.05.2017 19:34:46 vasta tsitaadiga

otu 0.1 juhtima .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.05.2017 19:37:57 vasta tsitaadiga

Juhtima küll, aga:

FRI 17:25 - SS6: TANAK
A decent time, second quickest to Neuville, but Tanak isn't hanging around to chat about it. "Very rough, something is bent in the front, we have to go now."

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 19:40:54 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Juhtima küll, aga:

FRI 17:25 - SS6: TANAK
A decent time, second quickest to Neuville, but Tanak isn't hanging around to chat about it. "Very rough, something is bent in the front, we have to go now."

Kui vasarat pole, siis tuleb kivi kasutada peksmiseks.
Õnneks 1 pikk katse jäänud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 19:46:04 vasta tsitaadiga

8 ja 9 kiiruskatse peaks ka live pilt olema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 19:58:02 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
8 ja 9 kiiruskatse peaks ka live pilt olema


On.

Kas Latvalal tõesti läks hapuks midagi? Esimene splitiaeg on küll väga halb.
Jääb jalgu seal juba tagant tulijatele. Keerutab tolmu üles, Neuville läks mööda aga ilmselt Latvala tõttu ta ka kaotab Ogierile järgmises splitis juba 14 sekundit!


viimati muutis essb 19.05.2017 20:01:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:01:29 vasta tsitaadiga

Latvalal game over tänaseks (pm ralli pekkis anyway), eks mingi kivi või kurvi leidis...pärast kuule
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 20:02:09 vasta tsitaadiga

Õnneks on Latvala Otist veel veidi eespool, splitiaeg Otil ei ole nii hull kui Neuvillel. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:02:52 vasta tsitaadiga

Pakun, et Neuville ei saanud Latvalast mööda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 20:03:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pakun, et Neuville ei saanud Latvalast mööda
Eks see nii oli jah, lisaks kuna ta lähedal oli siis oli ka tolmupilv enne mööda minekut päris korralik. Seda kinnitas ka meeskond just, et Neuville kaotas aega tolmupilves kui Latvalale järgi tuli.

viimati muutis essb 19.05.2017 20:05:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:05:09 vasta tsitaadiga

essb kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pakun, et Neuville ei saanud Latvalast mööda
Eks see nii oli jah, lisaks kuna ta lähedal oli siis oli ka tolmupilv enne mööda minekut päris korralik.

Tea kas see raadioside on lubatud, et lase mees mööda? Ses suhtes see tolmupilv on suht pikalt, ta üldse ei pruugi aimatagi, et tüüp sabas on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 20:06:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
essb kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Pakun, et Neuville ei saanud Latvalast mööda
Eks see nii oli jah, lisaks kuna ta lähedal oli siis oli ka tolmupilv enne mööda minekut päris korralik.

Tea kas see raadioside on lubatud, et lase mees mööda? Ses suhtes see tolmupilv on suht pikalt, ta üldse ei pruugi aimatagi, et tüüp sabas on


Peaks aimama ikka kui juba ca kolm minutit kaotab. Raadioside mingis ulatuses keelati ju ära mõni aeg tagasi, kas see mööda laskmise kohta ka käib ei oska kohe öelda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:07:58 vasta tsitaadiga

No adrekas see, vaeval tal kell kõrval tiksub seisuajaga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:08:31 vasta tsitaadiga

you're killing me! krt mis toimub?!
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 20:09:04 vasta tsitaadiga

Ott sai mööda, aga mis see aeg lõpuks on.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:10:44 vasta tsitaadiga

persse, laivis ei näe, siis vaatan uudised vahepeal ära...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 20:16:58 vasta tsitaadiga

Otil kaks sekundit Ogierile kaotust.

FRI 18:13 - SS7: TANAK
We had some damage on the car on the previous stage and it make the car really difficult drive. At least we're through."

Tundub, et tolm teda nii väga ei seganudki.

FRI 18:12 - SS7: NEUVILLE
He's in - 16.5sec slower than Ogier and looking very frustrated. "I was stuck behind him for more than 5km and almost went off three times. He was driving more slowly then my grandmother. I do not understand why he carried on. We have to see with the stewards now."


PADDON JA MEEKE VÄLJAS!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 20:44:36 vasta tsitaadiga

mingi hull kordus stage oli see

Neuville saab arvatavasti aru, aga samas, mis aeg talle antaks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 21:09:01 vasta tsitaadiga

Ilmselt antakse talle midagi tagasi, kuid enne seda katset kaotas Otile ~8 sekundit. Ei ole üldse hullu, väga korralik päev Oti poolt senimaani ning loodetavasti peab need 1,9km lõigud vastu ja homme on uus päev, seejuures ei ole isegi kõige tähtsam homme viimasena startida, isegi kui Sordo peaks ööks liidrikoha endale võtma. Samas, siit võiks minna muidugi juba edasi vahet kasvatades ja mitte midagi ära anda.

Latvala.. ... We hit a bank, onto two wheels and we rolled. We damaged the exhaust and had to use road mode."
Spoiler Spoiler Spoiler


Ikka VÄGA kitsas on see tänavakatse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:15:34 vasta tsitaadiga

Jube kitsas tee icon_eek.gif
Tasub kindla peale sõita, vast kõik teevad seda. Kaotada maa ja ilm sellel topeltkatsel

Sisekurvides on plast, väliskurvides betoon

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:31:48 vasta tsitaadiga

pakun, et päeva lõpuks Wilson laseb Otil võita. aga kui homme peaks sama situatsioon tulema, siis kästakse Ogierile teed anda. ja Ott ei anna icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:35:51 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
pakun, et päeva lõpuks Wilson laseb Otil võita. aga kui homme peaks sama situatsioon tulema, siis kästakse Ogierile teed anda. ja Ott ei anna icon_razz.gif
vara veel, hooaeg noor. kui ikka kolmandal päeval on esikohal, siis usun, et laseks võita..... ei tuleks kohtade vahetust niisama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 21:37:24 vasta tsitaadiga

Kõik on hästi, hea päev Oti poolt ja homme on uus päev. Need meeskonna käsud visake peast välja veel hetkeks, vaatame mis homme saama hakkab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:40:24 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, korraldused antakse viimaste katsete ajal, varem on see mõttetu tegevus. 1 katsega võib 2-3 meest radarilt lihtsalt kaduda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 21:45:41 vasta tsitaadiga

huvitav kus Kontakt on?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2017 21:51:44 vasta tsitaadiga

Ostbergi Mads võtab SS9 katsevõidu icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 19.05.2017 23:31:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
huvitav kus Kontakt on?


Ilusal kevadõhtul muudki teha kui foorumis passida. Aga mis nii viga sõita, kui kõik mehed katkestavad.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 19.05.2017 23:40:35 vasta tsitaadiga

Tegelt on nii et mees tegi väga hea päeva. See oleks olnud veel parem kui õõts korralikult pihta poleks saanud, see ajas kõiksugu jooksud auto juures sassi ning häiris sõitu korralikult. Pidurdades kiskus ühele-, kiirendades teisele poole. Näha oli ka linna katsel, et ega selle kitsa betoonplokkidega ääristatud munakiviteel midagi lihtsat ei olnud. Veel enne viimast katset oli ta isegi veidi häiritud kui reporter viitas heale päevale.. Vastuseks tuli Oti suust, et päev ei ole veel läbi ning minna on palju (kuigi sõita oli veel selle sama katse teine läbimine ning siis telki katuse alla). Mingisuguseid meeskonna korraldusi praegu kindlasti ei tule, homme saab pikk ja raske päev olema ning fakt on see et Otil on teadmisi ja kogemust Portugalis kiiresti sõitmise osas, kui auto koos püsib saab ka tulemus hea olema.

Kontakt, pane arvuti või nutiseade kinni ning naudi kevadõhtut edasi! beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 20.05.2017 00:28:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
huvitav kus Kontakt on?

värvib huuli.. või oli ise kuuma ilma ja bockiga ,,kraavis'''


+ tema KÕIK katkestajad = ainult Meeke
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 00:39:47 vasta tsitaadiga

essb, lisaks on Ott vist ainus juht kes oskab ja tahab ka ise näpud külge panna thumbs_up.gif äärmiselt kõva eelis teiste ees!
Ogier'il vast sellega ongi raske harjuda, et pole armeed saksa peenmehhanikuid käepärast icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 20.05.2017 01:12:40 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
essb, lisaks on Ott vist ainus juht kes oskab ja tahab ka ise näpud külge panna thumbs_up.gif äärmiselt kõva eelis teiste ees!
Ogier'il vast sellega ongi raske harjuda, et pole armeed saksa peenmehhanikuid käepärast icon_razz.gif


Eks tunnevad need teised mehed ka enda istumise all olevaid autosid, ka Latvala on mees kellel oma enda korralik garaaz on ning sealt nii mõnigi ralliauto välja on sõitnud ja üldises pildis "peavad" kõik neid autosid tundma just seetõttu, et katsel või nende vahel midagi ise vajadusel ära teha. Samas aga ongi see point et nad teavad ja teevad täpselt nii palju kui neile on õpetatud enda tööandja poolt või mis on ajaga külge jäänud. Oti puhul saab ja võib tõesti öelda, et see on eelis kui pea siiski lõikab seda tehnilist poolt läbi ja lõhki, see annab eelise kui midagi masinal viga on ning kindlasti aitab ka sõita ja end autos paremini tunda, kui pole vaja mõelda või oletada kuidas üks või teine asi töötab või töötada saab - kõik on selge ja ilma vigadeta.

Eelnevalt jutuks olnud meeskonnaga kontakteerumise kohta. Kui Latvala Neuvillele jalgu jäi, siis tolmupilv milles Neuville sõitis oli päris karm, mitmes kohas oli kiirus täiesti olematu ning lihtsalt oli võimatu aru saada kus on tee, kus on kallas, kus on kivid või kaljunukk - ärevaid hetki jagus. Kaardilugeja võttis mitu korda meeskonnaga ühendust, kopter filmis ja vaatas kogu seda situatsiooni pealt ning lõpuks anti ka Latvalale teada, et tõmba teeäärde ja lase mees mööda. Neuville oli finishis päris tige selle olukorra üle ning jääb ka mulle arusaamatuks miks ta selliselt teokiirusel "oma" sõitu edasi sõitis ning sellega taganttulijate sõitu märkimisväärselt mõjutas, ta ikka peaks mehe(d) mööda lubama. Neuville kaotas sinna ~20 sekundit, kõik on nii parda- kui ka kopterikaameratega salvestatud ning pretensioon ka kindlasti juba esitatud. Hommikuks peaks selgus majas olema ning mingi aja saab ta küll tagasi ja parandab ka sellega enda positsiooni.

Kes redbull tv live ei näinud siis hea päeva kokkuvõte on järelevaadatav üsna pea - www.redbull.tv
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.05.2017 09:24:31 vasta tsitaadiga

Oti võimalus. Otil kiirust on, loodetavasti ei jebiita ära. Latvala katusest kahju icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 09:35:02 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/neuville-tosteti-portugali-rallil-kuuendalt-kohalt-neljandaks?id=78278384
tsitaat:

Kuna Latvala tegi seitsmendal katsel avarii ega saanud seejärel enam täiskiirusel sõita ja Neuville jäi tema taha õnnetult lõksu, vähendati Hyundai sõitja esialgne 19,1-sekundiline kaotus katse võitnud Dani Sordole 7,5-le sekundile.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 11:29:17 vasta tsitaadiga

Mitmes Ott on siis? Ilusa ilmaga ei viitsi jälgida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 11:29:38 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mitmes Ott on siis? Ilusa ilmaga ei viitsi jälgida

Suht kaugel, 1

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 11:45:17 vasta tsitaadiga

nvm

viimati muutis arm2004 20.05.2017 11:54:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2017 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.