Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2017 10:51:00 vasta tsitaadiga

Jah, ise leppisin valgega. Pro oli must, aga enam kui topelt laias laastus sama telefoni eest maksta ei tundnud mõttekas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 08.05.2017 20:27:08 vasta tsitaadiga

Sain siis oma paki kenasti kätte. See delkaratsioon võiks kuidagi automaatselt käia muidu, et kui jääb tollis kinni, siis postkontoris kohe asi tehtud ja lisasumma kirjas, kui midagi ei sobi seal, siis võiks muuta saada vms, a üldiselt hinna järgi kõik ju nagunii protsent sealt, löögu kohe see otsa siis ja asi vask, milleks keerutada ja tiirutada ilmaaegu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 20:41:31 vasta tsitaadiga

Sa ei kujuta ette kui lihtsalt see meil siin käib. Mine mõnda "arenenud" riiki ja jookse nende paberitega tolli ja panga ja kulleri ja maksuameti vahet veidi...

icon_razz.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 20:43:20 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sa ei kujuta ette kui lihtsalt see meil siin käib. Mine mõnda "arenenud" riiki ja jookse nende paberitega tolli ja panga ja kulleri ja maksuameti vahet veidi...

icon_razz.gif

No hetkel on eriti lihtne, aasta+ tagasi esmakordelt läksid ajud suht keerdu ja tolli infoliin oli kuum koht kuhu helistada icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 08.05.2017 21:30:55 vasta tsitaadiga

Samas saaks veel lihtsamalt:). Mul selle paki peale oli muidu märgitud gift ja väärtus pakil 48 usd, mille järgi nad üldse selle tolli tõmbasid mul, oligi sellesama 48 usd järgi? Tegelikult oleksin võinud siis selle 48 peale deklari teha? Ebays oli müügil 76 ust free shipping. Kui ta oleks pannud hinnaks 20 usd ja 56 shipping, siis oleks prii värk? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 21:37:50 vasta tsitaadiga

Arvad, toll on loll, et gift'i usub.
Palun väga, kui on gift, siis deklareerides saad seda tõestada icon_wink.gif
Deklareerimine ei tähenda alati, et pead maksme maksma.

Seda ka, et kui pakil on 1usd peal ja pakk pole kirjaümbriku suurune, siis igasugune loogika ütleb, et see on rohkem väärt. See number pakil ei tähenda midagi

Hind+shipping= summa millelst lahutatakse 25€(või mis see summa oli) ja maksad käibemaksu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 02:20:39 vasta tsitaadiga

jeesus188, midagi ei lahutata. Kui on üle piiri, maksad terve summa pealt.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 09:20:37 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
jeesus188, midagi ei lahutata. Kui on üle piiri, maksad terve summa pealt.

jep, panin puusse.
Ma ei tea, miks see mul mälusopis oli. Vaatasin igaks juhuks viimased deklaratsioonid ka üle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.05.2017 13:21:03 vasta tsitaadiga

new1, väga võimalik, et see 48 USD võis olla selleks. Võis vabalt olla ka see toote kirjeldus, mis paki peal oli. icon_smile.gif
Ma endale ja sõpradele suht korralikult Xiaomi tooteid tellinud, lasen alati märkida müüjal paki väärtuseks alla 20€ ja kirjelduseks mingi ELECTRONIC CIRCUITS või midagi. Peaaegu kogu aeg tuleb ilma mingisuguste probleemideta läbi, ehk 1/6 nutiseade on ainult kuskile kinni jäänud. Niiet eks seal poolenisti unimütsid ole tööl, ega ma ei viitsiks ka kõiki tooteid kuskilt röntgenist läbi ajada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 13:25:31 vasta tsitaadiga

Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QX1
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2014




sõnum 09.05.2017 15:01:17 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
See ei toeta ju 800mhz võrku, see on ainus probleem. Kas keggi LENOVO ZUK Z2 PRO-d on proovinud. TinyDeal müüb seda< 236€. 6GBRAM 128ROM, 3100mah aku, kiirlaadimine reso on hea. Normaalne ju?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 09.05.2017 15:32:25 vasta tsitaadiga

QX1 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
See ei toeta ju 800mhz võrku, see on ainus probleem. Kas keggi LENOVO ZUK Z2 PRO-d on proovinud. TinyDeal müüb seda< 236€. 6GBRAM 128ROM, 3100mah aku, kiirlaadimine reso on hea. Normaalne ju?


Mina näen selle hinnaga ainult 4GB ja 64ROOM telefone.
314usd on 6gb + 128.

Rumal küsimus, millele juba palju vastatud (kuid hetkel vastust ei leia) aga kas Eestis toll peedistab/tahab raha kui tellida telefon hinnaklassis 200-400usd?

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 09.05.2017 15:49:35 vasta tsitaadiga

Kaks telefoni olen erinevatel aegadel tellinud ja käibemaksu olen pidanud mõlemal korral maksma. Tollimaksu telefonidel ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 09.05.2017 15:52:33 vasta tsitaadiga

QX1 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
See ei toeta ju 800mhz võrku, see on ainus probleem. Kas keggi LENOVO ZUK Z2 PRO-d on proovinud. TinyDeal müüb seda< 236€. 6GBRAM 128ROM, 3100mah aku, kiirlaadimine reso on hea. Normaalne ju?


Mul kasutuses Z2 Pro. 236€ on küll megahea diil, ise maksin mingi 370€ vms EU laost saatmisega (tolli vältimiseks, CN laos oli soodsam).
Telefon ise on kiire, ekraan väga hea, kaamera minuarust väga ok ja selle U-Touchiga olen ka nii ära harjunud, et raskusi teiste telefonide kasutamisega.
Softis leiab küll mingeid kiikse, mida LG'st näiteks mingil juhul ei leiaks, samas on mingid custom ROM'id ka saadaval aga pole viitsinud pead vaevata.

Veel kiikse: olen täheldanud, et osade USB-C laadijatega jääb ekraan vilkuma st. nagu katkestaks iga natukese aja tagant laadimise ja siis alustaks uuesti. Lisaks on mingi jama auto HFiga, nimelt hakkab sissetulev heli hakkima, seega olen selle kasutamisest loobunud, samas õnnestub heli autosse striimimine korrektselt.

Küsi, kui miskit täpsemalt huvitab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2017 17:18:13 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
QX1 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
See ei toeta ju 800mhz võrku, see on ainus probleem. Kas keggi LENOVO ZUK Z2 PRO-d on proovinud. TinyDeal müüb seda< 236€. 6GBRAM 128ROM, 3100mah aku, kiirlaadimine reso on hea. Normaalne ju?


Mul kasutuses Z2 Pro. 236€ on küll megahea diil, ise maksin mingi 370€ vms EU laost saatmisega (tolli vältimiseks, CN laos oli soodsam).
Telefon ise on kiire, ekraan väga hea, kaamera minuarust väga ok ja selle U-Touchiga olen ka nii ära harjunud, et raskusi teiste telefonide kasutamisega.
Softis leiab küll mingeid kiikse, mida LG'st näiteks mingil juhul ei leiaks, samas on mingid custom ROM'id ka saadaval aga pole viitsinud pead vaevata.

Veel kiikse: olen täheldanud, et osade USB-C laadijatega jääb ekraan vilkuma st. nagu katkestaks iga natukese aja tagant laadimise ja siis alustaks uuesti. Lisaks on mingi jama auto HFiga, nimelt hakkab sissetulev heli hakkima, seega olen selle kasutamisest loobunud, samas õnnestub heli autosse striimimine korrektselt.

Küsi, kui miskit täpsemalt huvitab.


Mhm, see on ka muidu ok valik, ise mõtlesin korraks Umi Z Pro ja Lenovo Z2 Pro vahel valida aga mõlema küsimuseks ikkagi kaamera. Kas sa kaameraga mingeid pilte viitsiksid teha ja kuhugi uploadida? Mõlema kaameraga võiks näiteks, kui on viitsimist.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QX1
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2014




sõnum 09.05.2017 22:19:40 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
QX1 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Aliexpressis Xiaomi Mi5 210€, kui kellelgi huvi.
See ei toeta ju 800mhz võrku, see on ainus probleem. Kas keggi LENOVO ZUK Z2 PRO-d on proovinud. TinyDeal müüb seda< 236€. 6GBRAM 128ROM, 3100mah aku, kiirlaadimine reso on hea. Normaalne ju?


Mul kasutuses Z2 Pro. 236€ on küll megahea diil, ise maksin mingi 370€ vms EU laost saatmisega (tolli vältimiseks, CN laos oli soodsam).
Telefon ise on kiire, ekraan väga hea, kaamera minuarust väga ok ja selle U-Touchiga olen ka nii ära harjunud, et raskusi teiste telefonide kasutamisega.
Softis leiab küll mingeid kiikse, mida LG'st näiteks mingil juhul ei leiaks, samas on mingid custom ROM'id ka saadaval aga pole viitsinud pead vaevata.

Veel kiikse: olen täheldanud, et osade USB-C laadijatega jääb ekraan vilkuma st. nagu katkestaks iga natukese aja tagant laadimise ja siis alustaks uuesti. Lisaks on mingi jama auto HFiga, nimelt hakkab sissetulev heli hakkima, seega olen selle kasutamisest loobunud, samas õnnestub heli autosse striimimine korrektselt.

Küsi, kui miskit täpsemalt huvitab.
kaamer ava on 1.8, kas pildid on head hämaras?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 01:50:55 vasta tsitaadiga

Kas endiselt ei ole tulnud uuemat varianti meile sobilikust (sagedused) võimsast ning väiksemast telefonist a'la Xiaomi Redmi 3s Prime (International)?

& tundub, et Redmi 3s Prime'i global versiooni ei ole ka müügil enam kuskil? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 07:14:52 vasta tsitaadiga

link

Päris hea hind ja tel. inimesele kes kasutab suht vähe tel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 07:19:19 vasta tsitaadiga

pois11, Ulefone Metal on ~20€ kallim ja oluliselt parem telefon.
Ja vaid ~10€ kallimalt saab Vernee Thor'i, mis samamoodi väga oluliselt kõvem telefon.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 10.05.2017 16:00:50 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:

Mhm, see on ka muidu ok valik, ise mõtlesin korraks Umi Z Pro ja Lenovo Z2 Pro vahel valida aga mõlema küsimuseks ikkagi kaamera. Kas sa kaameraga mingeid pilte viitsiksid teha ja kuhugi uploadida? Mõlema kaameraga võiks näiteks, kui on viitsimist.


Võtsin paar pilti, mis kaameras olid. Hämara pilte pole, vähemalt selliseid, mida sobiks jagada icon_lol.gif Selfi kaamerat pole kasutanud.
Muidu olen kaameraga igati rahul, need pildid siin on ka full auto reziimis ja jooksu pealt tehtud, mingit sättimist ei eelnenud icon_razz.gif

https://www.upload.ee/files/6995146/Zuk.zip.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QX1
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2014




sõnum 10.05.2017 22:46:09 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Väiksel zukil pole B20, suur zuki maksab 332/365€. Väike mi5 213 ja suur 328, kummalgi pole B20 tuge. Ehk siis üsna nadi konkurents.
Äkki on minu peakuju vale, et telefon peaks eelkõige võrgus käia oskama, mitte Antutus benche suruma

Tuleb see Pro Z ära tellida
. Zuk pro bNd 20 ja hind 287€.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 23:03:37 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006




sõnum 11.05.2017 08:10:52 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
... võta Zuk 2. ... Siiani rahul. ...
Ole siis valvel, millal tarkvara B20-le lahti kangutatakse ...


Loen küll iga nädal seda teemat aga ikka tekib küsimus , et mis siis parem saab? sagedused kõik kaetud kui nüüd valesti ei vaatand?

Hakkas endalgi sügelema, kuidas kuularite kvaliteet/valjudus ja kuidas kaamera?

edit: õigus, nüüd meenus miks band 20 vaja..
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2017 08:55:56 vasta tsitaadiga

Robska, kuularite osas taustinfoks, et mediatek prosedega telefonidel saab engineering mode'is tõsta max helivaljudust oluliselt kõrgemale, kui see by default on. Seni kõikide telefonidega, mida seda katsetanud olen, on valjudust olnud piisavalt, et kõige tugevamaks ei julge panna - äkki lõhub kõlari füüsiliselt ära.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2017 09:02:46 vasta tsitaadiga

Mi6 hind on nii krõbe, et eestist S7 osta on odavam.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.