|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eestlane13
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WalluWorld
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2003
|
29.04.2004 20:33:45
|
|
|
saad kasutada ka pudeliavajana
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rajo
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2002
|
30.04.2004 16:46:56
|
|
|
| teeb eeriksoni järgi :O
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2004 23:52:17
|
|
|
See ei ole enam telefon
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
02.05.2004 17:10:24
|
|
|
see 62 seeria on vist sihilikult naisteseeria
_________________ kangekaelset on raske puua |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.05.2004 20:43:52
|
|
|
niisiis, telefon praegu peos ja jagan teiega muljeid. Menüü on neile, kes Siemensiga harjunud, üpriski mugav. Samuti ka nupustik. Telefon on kerge (85g), püsib käes hästi. Ekraan, mis võiks ehk tsipa suurem olla, on hästi loetav ning terav. Ka väline displei on asjalik - üpris informatiivne teine (levi-, aku-, gprs-ikoonid, kell, operaatori nimi. GPRS-i kirja kõrvale mahub tõenäoliselt veelgi ikoone). Ja ega väline ekraan mõõtudelt nii mõnegi telefoni enda displeile eriti alla ei jää.
Menüüst veel - näiteks C55 omanikud saavad profiilide alt sättida dünaamilist värinat, CF62-l profiilide all värinate valik puudub, on hoopis dünaamiline valgus... Tekib küsimus, kas väriseb ka :p Väriseb-väriseb, kuhu ta pääseb.
Telefonil on ringantenn (tuttav Sony-Ericsson Z200-lt), mis on päris nupukas lahendus. Esiteks kaob ära välimuse/levi dilemma (kui clamshell-tüüpi telefonil on antennijublakas, siis kannatab välimus, kui see puudub, siis tõenäoliselt levi). Teiseks on seda hea paelahoidjana kasutada. Äriklassi omadusi CF62-l napib, infrapuna pole, bluetooth'ist rääkimata. Pigem ongi see mõeldud edevana, nagu clamshell'id ikka. Eriti edev on telefoni ümbritsev programmeeritav vilkuv ääris.
Klapp ise on vastupidav, seda võib ka vastu lauda suruda, nupud ja ekraan allpool. Iga taolist tüüpi telefoniga nii teha ei julgeks...
Hind tundub soodne, ca 2300 eeku. Infrapuna puudumise tõttu endale ei muretse(ks), aga kellel seda tarvis pole, siis tasub CF62-te telefoniostul arvestada küll.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
19.05.2004 21:29:27
|
|
|
2300 tundub tõesti äärmiselt tore hind, miks RLE siis nii teeb?
Küsiks Siemensite suuruselt teise probleemi kohta: Kui kiiresti menüüs liikuda saab? C62 laadis mul ühte pilti 5sek, hakka või nutma.
Äkki oskaksid Z200'ga võrrelda?
EDIT: Kas ei tundu väga "naistekas"?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.05.2004 14:02:17
|
|
|
Menüü oli kiire, piltide kohta ei mäleta. Z200-ga võrdluse teen homme.
Edit: on küll naistekas
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
20.05.2004 19:42:36
|
|
|
Raip küll, tall on 65K ekraan, Java ja MMS, ainsad asjad, millest ma Z200'l puudust tunneksin.
Muidu ostaks Z200 rahuliku südamega ära, poleks tükk aega uut tarvis, aga MMS oleks tulevikus vajalik, samas ka 4K värve on natuke vähe
Hind on neil ka enam-vähem sarnane.
Peaks vist Z210 (või Z200i või mida iganes) ära ootama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.05.2004 23:30:03
|
|
|
Aga Motorola V300? Too on juba kallim, kuid samuti huvitavate omadustega (näiteks võimalus lisada mp3-e (tõsi, madalakvaliteedilist) helinaks). Kusjuures, osad uued Motorolad on juba neljasageduslikud millised telefonid ning mis see neljas sagedus oli, ei mäleta. Motorola infovoldik on ka kuskile jalutama läinud.
Z200 on iseenesest hea telefon, kuid ekraan võiks suurem olla (kogu selle klaasosa ulatuses, mis displei ümber on). Kõiki miinuseid-plusse ei mäleta, pole teda mitu nädalat aega käes hoidnud.
Aga kannata-kannata, järjest tuleb häid telefone - küll mõnel ka kõik soovitud funktsioonid peal on
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
21.05.2004 18:42:50
|
|
|
Motodel oli vist nii, et GSM 900/1800 ja CDMA 800/1900. V300 jääb kalliks.
Millised need hääd telefonid siis tulevad? Kõik niikuinii liiga kallid, uued Siemensid jne. Aga ma tahaks klapiga.
A pohh, kui sügiseks midagi normi ei leia, ostan 8910
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
21.05.2004 23:14:55
|
|
|
Siemens astub oma CF 62-ga Samsungile korralikult kanna peale
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
07.06.2004 11:07:37
|
|
|
nuh, mina olen soetanud endale selle "naisteka".
Telefon nagu telefon ikka... tänapäevasele telifuunile kohaselt polüfoonilised helinad ja värviline ekraan... mitte et ma neid ülearu tähtsustaksin.
Tegelikult, mina ei nimetaks seda telefoni mitte "naistekaks" vaid "trendikaks" (aga mis mul üle jääb, kui ma selle endale ostsin ).
Disain mulle meeldib, pealegi on see nö clamshell, mis mulle eriliselt südamelähedane.
2 displeid kulub kah ära, kuna eelistan aktiivset klappi, siis on hea teada, kelle kõne ma vastu võtan
Antenn on küll väline, aga tänu oma kujule ei sega ning mis põhiline - ei lõhu pintsaku taskut ära ega takerdu muul viisil kuhugi.
Menüüd on suht lihtsad ja loogilised, erinevalt näiteks mu eelmisest motorolast, millega olin tihtilugu hädas.
Päris omapärane feature sellel telefonil on dünaamiline valgus (kurnab küll omajagu akut) - nimelt on telefonil terve hulk led'e sees, mis saab teatud tingimustel (näiteks, sisenev kõne/sms/mms, klapi avamine/sulgemine, aku tühjenemine, kõne vastuvõt jne jne jne) panna vilkuma/teatud järjekorras põlema/heledust muutma/jne (a'la knight rider... tegelikult on seda raske kirjeldada... peab ise nägema). Pimedas leiab selle abil telefoni kergesti üles ja muidu ka kena vaadata, kui igav on Tõeliselt mõttetu ja kasutu asi tegelikult, aga noh, elan üle
Väga kasulik on sisse ehitatud handsfree võimalus ehk siis kõne saab vastuvõtul lükata handsfree rezhiimi, mille puhul helistaja jutt lükatakse telefoni sees olevasse valjuhääldisse (päris hästi on kuulda, muideks) ja ka enda jutt läheb suht kuuldavalt ka telefonist poole meetri kauguselt rääkides edasi
Autoga sõites väga mugav ja ei pea mingit lisavarustust ostma või (heaven forbid) mingeid juhtmeid omale kõrva ajama
Ühesõnaga, mina olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
07.06.2004 12:28:26
|
|
|
sai teda tele2 esinduses natuke näpitud ja jättis päris laheda mulje
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
09.06.2004 12:47:58
|
|
|
| oot, kas siis kui see telefon arvuti külge datakaabliga ühendada, on võimalik arvutiga GPRS võlusid nautida?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
09.06.2004 13:09:47
|
|
|
| Nii Nokia pooldaja kui olen ütlen ,et see on ISEGI ilus telefon.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dokk
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2003
|
14.06.2004 09:49:23
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| oot, kas siis kui see telefon arvuti külge datakaabliga ühendada, on võimalik arvutiga GPRS võlusid nautida? |
radika kodukalt: "Dataühenduse võimalus : RS232 ja USB"
_________________ üks väike ei tee paha ... |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
14.06.2004 10:18:48
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| oot, kas siis kui see telefon arvuti külge datakaabliga ühendada, on võimalik arvutiga GPRS võlusid nautida? |
GPRS modemina asi toimib.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
15.06.2004 17:04:49
|
|
|
| njah kaalun ka selle telefoni ostmist hoolega
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
24.06.2004 22:00:43
|
|
|
olin kah selle telefoni õnnelik omanik....
....terved neli päeva, siis unustasin auto katusele
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dokk
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2003
|
28.06.2004 23:22:28
|
|
|
Uurisin siit, uurisin sealt, kas tõesti ei saa sarnaselt C55-ga teha "minu menüü" taolist asja? St sellel cf62-l on olemas jah selline asi nagu "Oma asjad", aga sinna midagi ise juurde lisada/ära võtta kah saab? Hetkel seal ainult Pildid, Helid, Värvilahendus ja Andmed.
_________________ üks väike ei tee paha ... |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk195
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
30.06.2004 00:38:26
|
|
|
| Üldiselt tundub et midagi halba ei ole öelda selle telefoni kohta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
06.07.2004 18:31:09
Siemens cf62 |
|
|
jõudu!
mul naine ostis ka selle cf62-e. kas kellelgi on õnnestunud maha võtta seda heli singnaali, mida telefon teeb peale numbri valimist, kuid enne kui kostab kutsuv signaal?
hki
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.07.2004 19:38:41
|
|
|
| see piiks on ammusest ajast kõikidel siemensitel. Vähemalt neil tosinal, mida mina kasutanud olen. Mulle küll see piiksatus meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
07.07.2004 18:20:24
|
|
|
Et siis nagu vaatan ka seda telefoni ja sellest jutust mis siin on jäänud sellest moblast üsna hea mulje. On ka? Tahan nagu lõpuks ometi endale väikest ja mugavat klapiga telefoni, mitte enam suurt ja kaameraga (mõtetus kas te ei leia?). Praegune 735 on liialt suur ja tülikas (mitte just hiiglane aga suurem ikka).
Et küsimus, kas tasub seda telefoni endale osta?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk195
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
07.07.2004 22:36:14
|
|
|
| Miks ei tasu, telefonil ple viga midagi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
09.07.2004 12:42:24
|
|
|
mina käisin teda poes näppimas ja täitsa bro, kui raha koos ostan ka endale
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
09.07.2004 20:29:15
|
|
|
samas, kas tasuks vahetada teda Alcatel 735 -e vastu? selles mõttes, et selle müüks ära ja ostaks siemensi , aga just kas sellelt telefonilt on mõtet üle minna?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk195
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
09.07.2004 20:57:25
|
|
|
| Pane võrdlusesse mõlemad telefonid...lõppudelõpuks otsustad ikka sina...loe see teema läbi ja saad veidi teada siemensi kohta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
09.07.2004 22:39:18
|
|
|
| teema on läbi leotud, aga seisukohta ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alarmees
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2004
|
10.07.2004 12:13:45
|
|
|
| Sai ka siis ostetud see telefon eile, kõik on normaalne aga krt pole aru saanud kuidas inimesi gruppidesse jagada. Kui telefoniraamatust mõni nimi võtta ja siis seda muutma hakata on ainult kaks võimalust kas grupp puudub või VIP, kasutusjuhend on rohkem selline omaduste loetlemine, sealt abi ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
downclocke
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2004
|
10.07.2004 12:47:14
|
|
|
Kus koha pealt saan ma sellele telefonile softi tõmmata?
_________________ SHIT DOESN`T HAPPEN SHIT TAKES TIME!! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alarmees
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2004
|
10.07.2004 16:23:22
|
|
|
Nüüd asi selge
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikat
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2002
|
12.07.2004 16:02:04
|
|
|
naisel mul nüüdseks üle kuu aja old kasutada ja igati hea mulje sellest telefonist
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
30.07.2004 12:19:23
|
|
|
mu naisel akuga jama, kestab ainult üks päev....kõne ajal paar korda end restardis..... täna viin tele2 esindusse vaatame....mida nad ütlevad
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.08.2004 22:57:07
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
| mu naisel akuga jama, kestab ainult üks päev....kõne ajal paar korda end restardis..... täna viin tele2 esindusse vaatame....mida nad ütlevad :roll: |
Mul oli Siemens M55-l , et tegi kõne ajal restardi, viisin teenindusse ja väideti et tehti softi uuendus :P
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
06.08.2004 10:51:37
|
|
|
| matis kirjutas: |
Kas keegi java mänge ka on sellega alla laadinud, mul ei taha nagu kuidagi laadima hakata, ütleb et laadimine ebaõnnestus. .jar ja .jad failid tunduvad õiged olema.  |
äkki java profiil seadistamata või valesti seadistatud (on sellel telefonil ikka selline asi?)... aga kui on siis võib viga vabalt näiteks selles olla ...
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
06.08.2004 17:35:23
|
|
|
matis'e eelmisesse teemasse ma juba kirjutasin, milles seisneb CF62 vs Java probleem:
CF62 telefoni Java on täielikult ebaõnnestunud, nagu isegi Club-Siemens tunnistas:
| tsitaat: |
| However the CF62 is the worst phone ever when it comes to java, well, there are two phones that performs worse and that is the Motorola A008 and the Motorola V730. This means that there will most likely not be made any games whatsoever for the CF62. And even if there are made any commercial games for it, they are most likely not to be worth spending any money on. So, if you want a phone you can play games with, step away from the CF62?. NOW! |
Sõnaga, sellel telefonil nagu polekski Java't.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.08.2004 17:47:44
|
|
|
täiendaks siis eelmist postitust: http://www.jbenchmark.com/?B=All&F=2 - kui leht ilusti-kenasti kõige alla kerida, siis leiab sealt eel-eelviimaselt kohalt CF62. Kahju.
Edit: CX65 on see-eest 1.0 testis päris kõrgel kohal 8) (eriti arvestades, mis asjandused eespool on - kallid äritelefonid, pihuarvutid jms)
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.08.2004 19:59:18
|
|
|
| mis operaatorit kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
08.08.2004 00:21:03
|
|
|
| matis kirjutas: |
Mul on aku kuidagi lühiajaline. Selline küsimus et kui kaua teistel aku vastu peab. Telefoni aku on juba kolm laadimise tsüklit läbinud kuid ooteaeg on natukene lühikesevõitu  |
Näpi vähem oma telefoni, peab ka aku kauem vastu
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
09.08.2004 13:48:08
|
|
|
Nonii nüüd ma püüdsin seda suht vähe näppida aga mu telefon vaevu vaevu 36h ooteaega välja veab. Näppides sain 24h ooteajaga hakkama.
Nii et kui asi järgmise tsükliga ei parane siis tuleb teha telefoni/aku ümbervahetus.
36h ei ole ligilähedalegi lubatud spetsifikatsioonidele.
Tuttaval on siemens C60 650 mAh akuga peab 5-6 päeva. Minu aku on 600 mAh aga ei pea 2 päevagi
_________________ https://www.e-abi.ee/ - Pangalingid, Smartposti, Post24 moodulid, Järelmaksumoodulid. Magento, Prestahop, Wordpress. Aktsepteerin Bitcoini!
Soovid lisada oma tooteid HinnaVaatlusesse? https://www.e-abi.ee/magento/kasulikud/product-exporter-and-multi-product-feed-generator-hinnavaatlus.html |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
12.08.2004 00:02:20
cf62 |
|
|
...aku jah peab hirmus vähe sama ka cx65-l kui veel veidi näppida siis päev maks või pole sedagi
aga kas keegi teab mis asi see kelluke on väikesel displayl kohe kella taga ja suurel displayl kohe kella ees. Ei ole seda manuaalis, ega sümbolite listis, ei ole see äratus ega meeldetuletus no mitte ei leia
http://www.club-siemens.net/reviews/mobiles/cf62/ seal siis veidi allpool see pilt ka sellest kellukesest väikesel displeil kohe kella "0" taga ??? mis see on kas keegi teab
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.08.2004 08:18:36
|
|
|
... see kelluke peaks siiski oleama mingi alarmi näitaja - äratus, meeldetuletus, vms. Kui see näha on, siis järelikult on kuskil midagi üles märgitud, vaata Organiseerija alt ...
... iseenesest täitsa stiilne toru, sellise hinna eest. Ennast üllatas üsnagi informatiivne väline ektraan, mida kiputakse tihti odavams otsas ära unustama ja ei jäta sellist õrna muljet, nagu näiteks Motorola sarnane mudel. Kellele meeldivad klapiga telefonid ja ei oma telefoni suhtes ülemääraseid nõudmisi, siis see telefon peaks olema kindlasti üks, mida kaaluda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
12.08.2004 09:41:30
|
|
|
Selle kellukese näol on tõepoolest tegemist organiseerijasse pandud teate tähisega nagu DigeBeni eelnevalt märkis.
PS! Ei ütleks, et aku vähe vastu peab... minu jaoks täiesti piisavalt
...ma muidugi pole ka eriline telefoninäppija (ja dünaamilise valguse jm mõttetud vidinad lülitasin teisel päeval välja). Muideks, soovitav on ka näiteks GPRS välja lülitada, kui sa seda eriti ei kasuta (sisselülitatuna võtab see omajagu akut - põhjust kahjuks ei mäleta, aga pidi mingil määral akut kurnama isegi siis, kui sa netis ei ole).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|