|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
06.05.2017 13:59:54
|
|
|
Ei no üks asi on see, et juht ei hakka sõitma 20km kaugusele kohale, et viia klient sealt 2km eemale peole. Teine asi on see, et takso on ees ja sealt välja saadetakse, sest tema ei teeni kilomeetri pealt nii palju, kui sisseistumise pealt.
Ja kui hommikul näitab linnas sees, et 10 minuti kaugusel on takso, siis tänu ummikutele võib see aeg minna 30 minuti peale(taxify vist ei oska arvestada ummikuid?) ning eks need keeldunud juhid seetõttu sõitma ei hakanudki.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.05.2017 20:04:56
|
|
|
Kui tellimus tuleb linnast välja siis helostan alati ja ujrin sihtkohta. Kui see on n.ö. 15-20+ km ettesõiduga tellimus aga sihtkoht on 5km kaugusel või vähemgi siis ütlwngi alati ei ja kõik.
Kui soov on linna tagasi saada või mingi muu mõistlik ettesõiduga võrdne vahemaa siis lähen alati järgi. Linnast pealevõttes pole kunagi ühegile sihtkohale ei öelnud. Olgu see Raasiku võu Laulasmaa vms.
Hiljuti taheti Kiiult Haapsesse saada aga ma olin Kosmose juures. Jäigi kokkulepe, et lükkan linna piirilt asja jooksma juba kuna muidu pole väga tark mõte järgi sõita. Oli nõus ja kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crackpot
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2015
|
07.05.2017 20:40:03
|
|
|
Hakka või autost loobuma...
Kust said juhid teada? Kas Taxify on nendega rääkinud, meile laiali saatnud või tänavaplakatilt?
Kes juhtidega õnne ja rõõmu tahab jagada, siis praegu on õige aeg FB gruppide "Taxify juhtide foorum" ja "Taxify ja Uber, V osakond" liituda, uksed on kõigile avatud.
_________________ I´m so uber this... |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
07.05.2017 21:52:27
|
|
|
Ilmselt rakendatakse 0.99 ikkagi nendel aegadel, mil on praktiliselt ülivähe sõitjaid. See on ju ok, reklaami mõttes väga hea. Muidugi, kui nad peaksid selle reede õhtul peale panema, siis ilmselt võetakse kellelgi pea maha
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crackpot
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2015
|
07.05.2017 22:29:42
|
|
|
| hentz kirjutas: |
Ilmselt rakendatakse 0.99 ikkagi nendel aegadel, mil on praktiliselt ülivähe sõitjaid. See on ju ok, reklaami mõttes väga hea. Muidugi, kui nad peaksid selle reede õhtul peale panema, siis ilmselt võetakse kellelgi pea maha  |
Turuvõitlus Uberiga.
Kliendile OK, juhile küll mitte kui klient just mõnesaja m kaugusel ei ole.
Arvestame, et sellest 0.99 läheb maha 20% Taxify + maksud ja autokulu on ... kuidas kellelgi, aga juba 2-3km ettesõit oma aja- + muude kuludega on miinusmäng.
Las pada keeb edasi, minu nina tunneb kõrbelõhna, see liigutus praegu muutis midagi, tagajärjed tulevad viitajaga. Aga tulevad.
_________________ I´m so uber this... |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.05.2017 08:46:29
|
|
|
| hentz kirjutas: |
Ilmselt rakendatakse 0.99 ikkagi nendel aegadel, mil on praktiliselt ülivähe sõitjaid. See on ju ok, reklaami mõttes väga hea. Muidugi, kui nad peaksid selle reede õhtul peale panema, siis ilmselt võetakse kellelgi pea maha  |
Isegi kui see on ainult teatud aegadel, peab see sel juhul reklaamis välja toodud olema.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
08.05.2017 10:07:03
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Isegi kui see on ainult teatud aegadel, peab see sel juhul reklaamis välja toodud olema. |
Aga miks?
Kui sa viitad siin mingitele tarbijakaitse seadustele või reklaamiseadusele või millelegi muule sarnasele, siis sa unustad, et nii Uber kui Taxify vilistavad seadustele.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.05.2017 12:08:46
|
|
|
| Taxify keeras mul ka lõpuks disaini piixu. Autot enam valida ei saa. Olid vaid mingid arusaamatud kategooriad. Enam pole Taxifyl Uberi ees ühtegi eelist. Kustutasin selle mõttetu äpi ära.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
08.05.2017 12:23:14
|
|
|
Sama... ka siiani andis peale vajutades infot auto kohta, nüüd mingid TaxiUP vms segadus.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.05.2017 13:49:34
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Taxify keeras mul ka lõpuks disaini piixu. Autot enam valida ei saa. Olid vaid mingid arusaamatud kategooriad. Enam pole Taxifyl Uberi ees ühtegi eelist. Kustutasin selle mõttetu äpi ära. |
Well, shit
Nojah, kui nüüd mingi Vladiku rontpann ette veereb, mis mulle ei meeldi, siis saadan minema ja tellin järgmise, kui aega ning viitsimist lotot mängida.
Pmst Uber on samasugune jama ju.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.05.2017 13:50:42
|
|
|
| Miks see auto nii tähtis on?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 14:12:09
|
|
|
| Minul näiteks auto polegi nii üluoluline, aga on eelistus taksofirmade suhtes ehk mingit inter taksot, amigo taksot jne. ei taha, samuti ei taha suvalist FIE-t. Selleks kasutangi tellimiseks alati taxigo-d.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
08.05.2017 15:24:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Miks see auto nii tähtis on? |
Mulle need ronttaksod ja muud joodikuvedajad ei sümpatiseeri. |
Kasuta siis Uberit
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.05.2017 15:26:06
|
|
|
| Eile ja täna tegin uberiga sõidu. Autod olid mõlemad pannid.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.05.2017 15:43:35
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Viimsi keskus -> Stockmann = 7€
Kas Taxify hakkab juhtidele peale maksma? |
Nädalavahetusel sõitsin Uberiga sama vahemaad, hinnaks 6.5€.
Q7 võttis peale, tüübil oli vist väga igav et taolise "säästupilliga" Uberit sõita.
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 15:51:29
|
|
|
| Võibolla oli tööandja auto kuigi tõsi, kui tööandja juba sellise auto vabalt kasutada annab, siis tõenäoliselt jälle on palk ja ametikoht sellised, et need uberist teenitud sendid väga ei motiveeri.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.05.2017 16:06:04
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Miks see auto nii tähtis on? |
Mulle need ronttaksod ja muud joodikuvedajad ei sümpatiseeri. |
Kasuta siis Uberit  |
Esimene Uberi sõit oli 2007. aasta Fordi panniga, mille roolis juht, keda tuli juhendada sadamasse sõitmisel.
Teine sõit oli Dacia, kus neli reisijat olid nagu silgud pütis.
Ülejäänud aja Taxify või tavattakso kasutaja, kuna Uberit lihtsalt pole enamasti. Tundub ainult reede õhtust pühapäeva hommikuni miskit olevat, kuna siis joodikud vajavad vedamist.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.05.2017 16:08:21
|
|
|
| siiani vajadusel saanud kõik sõidud Uberiga ära teha
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
08.05.2017 16:14:10
|
|
|
alpha,
| Betamax kirjutas: |
| Uberit lihtsalt pole enamasti. Tundub ainult reede õhtust pühapäeva hommikuni miskit olevat, kuna siis joodikud vajavad vedamist. |
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 16:19:24
|
|
|
Uberast tahab ka vahel juua, ega ta saa siis 7x24 joodikuid vedada
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.05.2017 16:47:16
|
|
|
| Kui pole oluline, et takso konkreetselt takso oleks, on vist edaspidi tõesti mõistlikum Wisemile'i kasutama ja propageerima hakata. Saab kriitilise massi sinna üle ja võib nii Taxify kui Uberi üldse pikalt saata... Kõngegu oma võlgade otsa.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.05.2017 16:49:08
|
|
|
Odavam tuleb valida Taxify äppist mitte privaatjuht (eelpoolviidatud hinnad), vaid tavaline soodsaim takso (2 EUR sisseistumine, 0.4 EUR/km).
Privaatjuhi teeb kalliks samaaegselt tiksuv ajatariif + distantsitariif. Näiteks minul kesklinnast kojusõiduks 7km/20min sõit oleks privaatjuhiga 0.99 + 7x0.35 + 20x0.1 = 5.44 EUR Tavataksoga oleks 2 + 7x0.4 = 4.8 EUR.
Sama petlikku hinnastamisloogikat kasutab ka Uber.
Asjale on tähelepanu juhtinud ka Tulika Takso.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 16:58:28
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kui pole oluline, et takso konkreetselt takso oleks, on vist edaspidi tõesti mõistlikum Wisemile'i kasutama ja propageerima hakata. Saab kriitilise massi sinna üle ja võib nii Taxify kui Uberi üldse pikalt saata... Kõngegu oma võlgade otsa. |
Wisemiles on tegelikult näha, kas tegemist on takso või privaadiga, aga wisemile häda on selles, et enamasti ei ole sealt midagi võtta. Täna on kõige mõistlikum äpp Taxigo kui just spetsiaalselt piraati ei taha(neid seal pole).
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
08.05.2017 17:40:42
|
|
|
Wisemile on hea, Weekend Festivali ajal sai tasuta korteri ja ranna vahel sõita
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.05.2017 21:51:34
|
|
|
Spoiler 
Et mis siis ikkagi 1:40 peal välja käidud lubadusest sai?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 22:04:10
|
|
|
| Mingil hetkel nad otsustasid, et ei ole mitte vahendaja vaid taksofirma. Ega keegi väga taga nuta, kui nad oma lollusesse lõpuks surevad
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2017 22:50:17
|
|
|
Nujaa, just üks päev enne sai kirjutatud, et ärgu autode valikut ära kaotagu ja nüüd kohe kaotasid. Palju õnne, sõidan kindlasti Taxifyga vähem sinnani, kuni see tagasi tuleb. Ei tea mis kasu nad ise sellest küll näevad, et paljude poolt kiidetud omadus ära kaotada.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.05.2017 22:56:00
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Ei tea mis kasu nad ise sellest küll näevad, et paljude poolt kiidetud omadus ära kaotada.  |
| Taxify kirjutas: |
Miks on kategooriatega tellimine parem kui konkreetse auto valimine?
Tellides soovitud kategooriast lähima auto, saame pakkuda madalamat sõiduhinda, sest juhid peavad läbima Sinuni jõudmiseks vähem kilomeetreid. Soodsat hinda eelistades vali Private või Taxi. Soovides esinduslikku ja ruumikamat autot, valige PrivateUP või TaxiUp kategooria. Suurema grupiga reisides valige XL kategooria.
Kindel hinnakiri ja kvaliteet – Ühes kategoorias on kõikidel juhtidel samad hinnad ja nõuded.
Hinna arvutamine – Sisesta sihtkoht ja näed sõidu eeldatavat hinda.
Lihtsus – Privaatjuhid, taksod ja bussid on nüüd rakenduses selgelt eristatud ja kiiresti leitavad.
Kiirus – Sulle saadetakse alati lähim valitud kategooria auto. Keskmine ettesõiduaeg on 3 minutit.
Keskkonnasäästlikkus – Lühemate ettesõitude arvelt on Taxify teenus loodussäästlikum. |
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2017 23:00:08
|
|
|
Ikka innovatsioon, sina kui rumal pisike inimene ei tea, milline auto sulle hea on. Taxify võtab selle koorma enda kanda ja valib ise.
Tõlge: taxify loodab nii enda alla rohkem juhte saada, kui autot valida ei saa kuna siis on lootus ka "vasjal" oma igalt poolt koliseva ja logiseva autoga rohkem tööd saada ja tuleb rohkem ka "vasjasid" liituma.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
08.05.2017 23:26:25
|
|
|
Ettesõit peaks teoorias vähenema tunduvalt. Väga väga palju telliti aja järgi ja seega pikema ettesõiduga. Ma kaadilt näen küll, et kümneid autosi vahepeal aga ikka tellib mind 3-4km kaugusele kas siis margi/mudeli või kuluva aja järgi.
Teisalt nüüd äkki tõuseb tühistamiste arv klientide poolt. Oh kurat Opel - tellin millegi muu.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.05.2017 01:02:44
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Ettesõit peaks teoorias vähenema tunduvalt. Väga väga palju telliti aja järgi ja seega pikema ettesõiduga. Ma kaadilt näen küll, et kümneid autosi vahepeal aga ikka tellib mind 3-4km kaugusele kas siis margi/mudeli või kuluva aja järgi.
Teisalt nüüd äkki tõuseb tühistamiste arv klientide poolt. Oh kurat Opel - tellin millegi muu. |
Siis tasubki viisakas masin muretseda, et keegi sind tellida tahaks 3-4km kauguselt sõites sa ka ikka teenid
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2017 08:06:57
|
|
|
terevisiooni otseeetris hetkel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
09.05.2017 08:38:30
|
|
|
| Kes ja millest rääkis?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2017 09:24:05
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Kes ja millest rääkis? |
Vist 1 omanikest oli saatekülaline.....ma eriti ei vaadanud, läksin tööle.
Midagi nad sellest uuendusest jahusid, et kellelegi ei meeldi. Pidid pärast ajalehtede lappamist pikemalt rääkima, aga ma läksin tööle ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
09.05.2017 09:43:05
|
|
|
| kui see ettesõit ja ooteaeg tõesti nii suured probleemid on, siis mingu oma innovatsiooniga natuke veel edasi, lasku hind veelgi odavamaks, aga tehku see ettesõit tasuliseks. Jättes kliendile täieliku vabaduse autot valida, on valitud auto kaugemal, siis lihtsalt maksad ettesõidu eest rohkem ja ootad kauem. Eeldab muidugi väga hästi toimivat hinna ja ooteaja ennustamist. Juhid peaks kokkuvõttes ka õnnelik olema, vähem tühisõitu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crackpot
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2015
|
09.05.2017 17:08:14
|
|
|
Ubermath and fymath - ühe! päeva põhjal tehti stat ära, et madal hind on juhtidele õnnistus.
Spoiler 
Ainsaks kuluks loetakse Taxify enese tasu, mis on hetkel madalamaks võetud.
Välja on jäetud tulumaks, autokulu, mille arvesse võtmisel on juhi tunni neto alla 1.-, fymath 9+ asemel. Ja see alla 1.- e positiivne summa on vaid ideaaltingimustel e lühikeste ettesõitudega ning reklaamitud 2.35 tööd tunnis korral. Öisel ajal ei pea neist kumbki paika.
Spoiler 
_________________ I´m so uber this... |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
09.05.2017 17:57:01
|
|
|
Boonused per sõit kukub varsti ära, vaid aja küsimus. Selle optimiseerimisega vähendatakse korraga tasusid ning suurendatakse autojuhil kõiki kulusid-riske.
Ju siis on Taxifyl liiga palju autojuhte hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
09.05.2017 18:53:52
|
|
|
eilne mail
Spoiler 
Dear xx,
We have some amazing news for you! Taxify lowered the prices, now offering the most affordable ride-hailing service in Tallinn and switched to a convenient category-based interface.
The new fares for private drivers are: start €0.99 + €0.35/km + €0.10/minute and minimum fare 2.50€. The average cost per trip in Tallinn with the new fares is 20% cheaper.
Example routes with new fares:
Telliskivi Creative Campus > Freedom square = 2.65€
Tallinn airport > Viru shopping centre = 3.55€
Viimsi shopping centre > Stockmann = 7.00€ |
teen ühe ot post:
sõiduhuvilised noored,
tehke endale C ja E load ja tööpõld on lõputu.
ma tean, et pea kõik normaalsed transpordifirmad otsivad veokajuhte..ka minul endal on pakkuda..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
09.05.2017 20:56:49
|
|
|
Omg.
Täiesti pekki keeranud asja. Ma pole rakendust uuendanudki. Suslikud.
Misasi see up on?
Kuidas ma nüüd imelikke autosid tellin 🙁
Rakendus ei skaleeru ka enam normaalselt.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.05.2017 13:43:46
|
|
|
Küll see Uberi poolt sobivaks lobistatakse.
| tsitaat: |
| Kohtujuristi ettepanek ei ole Euroopa Kohtule siduv. Kohtujuristi ülesanne on täiesti sõltumatult teha Euroopa Kohtule ettepanekuid talle määratud asjade õigusliku lahenduse kohta. Euroopa Kohtu kohtunikud alles asuvad selles kohtuasjas nõu pidama. Kohtuotsus tehakse hiljem. |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.05.2017 15:11:04
|
|
|
| Neid pole ju kuskil seadused eriti kottinud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.05.2017 01:37:55
|
|
|
Kas kuskil keegi teeb mingit kontrolli? arvan et ei.
Sõiduteenust pakkuvad juhid, kõik on kõikjal ja sõidavad vastavalt tulususele.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|