|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.05.2017 15:07:00
|
|
|
need ei jõua ju kuhugi kohale
Enne käib turbolahing ära...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.05.2017 15:38:51
|
|
|
| fellanor kirjutas: |
| erick kirjutas: |
EDIT:
Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com
|
Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).
Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%. |
Ära sa ütle midagi. Type 59, mis ei ole aastaid enam OP ja millega mul on tervelt mingi 5600+ mängu, sai näiteks nerfi selle WN8 versiooniga - 3545 pealt 3330 peale.
Teine lemmiktank, Leo PTA mida paljud nuubid mängida ei osanud, aga millega mul on 1300 lahingut, sai samamoodi nerfi nüüd - WN8 4300 pealt WN8 3847 peale.
Ehk siis pmst mul oli mul väga palju mänge underpowered tankides, mis mulle sobivad, ja mis nüüd said kõvasti WN8 nerfi.
Aga nüüd kui küsida, et kust siis mul nt see +26 punkti kasvu tuli, siis see tuli mul lõviosas T10 tankide pealt, mida viimasel ajal olen rohkem mänginud - Obj 140, Obj 907, TVP 50/51, BC 25t, T110E5 jne.
Kindlasti tankivalik mängib rolli siin, aga mul ei ole samas tuhandeid mänge M46 Pattoni või E50ga. Ehk siis ilmselt ikka ei tasu nii kergekäeliselt neid süüdistusi loopida
Aga jah, pmst eilse Obj 907 sessiooni abil sain oma overall WN8 nüüd üle 3000. Esimese konto kohta pole paha
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
08.05.2017 15:59:37
|
|
|
ma eila pani tähele jah, et enamik eelistab kohe RR panna ja kohe vastaste käppi. Dämmi 0 ja spotti kah 0. Hävitatud 12-20 sekundil peale mängu algust. See on tõesti lahe stiil pole igav ega midagi
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.05.2017 16:03:23
|
|
|
saab kiiresti järgmise õlle avada või chatti läbu panna. Jumala hea ju
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
08.05.2017 16:14:25
|
|
|
Üldiselt võib vist WN8 järgi kellegi hindamise ära unustada nüüd, sest WN8 tabelite järgi on nt Caernarvon, VK45.02A, IS-3, Defender ja Patriot täpselt samade expected väärtustega. Tundub, et seda ülal hoidnud ja uuendanud kodanikud on loobunud asjaga tegelemisest.
Ehk siis tuleb selle nüüdseks mõttetu numbri tagaajamiseks lihtsalt kõige OP'maid tanke mängida.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
08.05.2017 16:14:54
|
|
|
| kriimsilm kirjutas: |
On hästi näha kuidas WR ja WN8 ei korreleeru.
Mul T50-ga tehtud 388 lahingut ammusest ajast. WR on 58,25% WN8 punane 593,67
T-54 ltwt. 247 lahingut WR 46,96% WN8 sinine 1921,18 |
See on see light tankide eripära, et skautida veel hästi ei oska, aga tänu heale camole jne suudab natuke dämmi välja pigistada küll. Ning wn8'sat dämmi eest jagatakse lightydele heldelt. Üsna kindel, et kui assited dmg oleks sisse arvestatud wn8 mudelisse, siis selliseid ebareeglipärasusi praktiliselt ei eksisteeriks..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
08.05.2017 18:51:24
|
|
|
| erick kirjutas: |
| fellanor kirjutas: |
| erick kirjutas: |
EDIT:
Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com
|
Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).
Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%. |
Ära sa ütle midagi. Type 59, mis ei ole aastaid enam OP ja millega mul on tervelt mingi 5600+ mängu, sai näiteks nerfi selle WN8 versiooniga - 3545 pealt 3330 peale.
Teine lemmiktank, Leo PTA mida paljud nuubid mängida ei osanud, aga millega mul on 1300 lahingut, sai samamoodi nerfi nüüd - WN8 4300 pealt WN8 3847 peale.
Ehk siis pmst mul oli mul väga palju mänge underpowered tankides, mis mulle sobivad, ja mis nüüd said kõvasti WN8 nerfi.
Aga nüüd kui küsida, et kust siis mul nt see +26 punkti kasvu tuli, siis see tuli mul lõviosas T10 tankide pealt, mida viimasel ajal olen rohkem mänginud - Obj 140, Obj 907, TVP 50/51, BC 25t, T110E5 jne.
Kindlasti tankivalik mängib rolli siin, aga mul ei ole samas tuhandeid mänge M46 Pattoni või E50ga. Ehk siis ilmselt ikka ei tasu nii kergekäeliselt neid süüdistusi loopida
Aga jah, pmst eilse Obj 907 sessiooni abil sain oma overall WN8 nüüd üle 3000. Esimese konto kohta pole paha  |
Pole väitnudki, et AINULT OP tankidega sõidetakse. Sinu näitel nende tankidega (18% lahingutest) oli WN8 kadu ca 50 punni, mis on jah päris muljet avaldav kompenseerimiseks. Aga nagu ütlesin, siis pigem eelistatakse OP tanke (ka Type 59 oli kunagi OP ).
Anoh, mis seal ikka. WN8 näitab edaspidi lihtsalt vähem.
Kas muidu on kusagil mingi lihtne viis võrrelda praeguseid ja varasemaid tankide WN8 väärtusi?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
|
08.05.2017 19:48:16
|
|
|
Minul tõusis wn8 ikka päris palju. Ennem oli ~1700 siis nüüd on 1946.
Ei teagi, kas olla kurb või õnnelik nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
08.05.2017 22:50:32
|
|
|
Sain korraliku trauma kui proovisin 5x ajal is-3 ja T-10 mängida, ei oska mina positsiooni valida. No ikka kõik sellised kohad leian ilusti üles kus mind kohe läbi pekstakse
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
09.05.2017 07:11:23
|
|
|
vaatasin wotinfos et mul wn8 ka tõusnud 98 punkti ja nüüd on 2884...pole juba kuu aega mänginud aga wn8 tuleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
09.05.2017 07:40:20
|
|
|
| EESTISamur kirjutas: |
vaatasin wotinfos et mul wn8 ka tõusnud 98 punkti ja nüüd on 2884...pole juba kuu aega mänginud aga wn8 tuleb  |
Eile vaatasin, et mul oli jällegi mingi 20 punkti ringis langenud. Mida ma siis nii valesti teinud olen?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
09.05.2017 09:28:43
|
|
|
igastahes selle 13-57 ACE on nii k6rgeks nüüd aetud, et tollega saad M siis kui minimaalselt sinna 1.5k puhast expi teed
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
09.05.2017 10:47:50
|
|
|
| merku kirjutas: |
Eile vaatasin, et mul oli jällegi mingi 20 punkti ringis langenud. Mida ma siis nii valesti teinud olen?  |
Polegi midagi valesti teinud. Lihtsalt oled vähem katkiseid OP tanke mängiminud kui teised
Pakun, et defenderist saab näiteks keskmisele mängumehele kõva wn8 booster. Samad base valued Tiger II' ja Defenderil , pakun, et sama mänguoskuse juures tehakse Defenderiga 1.5x kõvem tulemus..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
09.05.2017 13:58:55
|
|
|
ytleme nii, et tänane päev on räme feil olnd, pole õnne ja olen ka ise kehva mängu teind. Aga selline tulemus rõõmustab ja ehk hakkab paremini minema nüüd
6,35k damaget ja 3 killi
Victory!
Battle: Cliff
Vehicles: T-54
Experience received: 4,354
Credits earned: 96,530
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
09.05.2017 14:55:18
|
|
|
Viimase 30 päeva WN8 tõusis 3922 peale, WR samas 55,45% peale kukkunud.
Last update: 2017-05-09 09:03
Kommentaariks sellele, siis et aiateibad näitab. Statistika ei klapi no kohe kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.05.2017 15:42:58
|
|
|
| MeaDz, kui WN8 expected väärtused muutuvad, siis statsisaidid arvutavad terve su mänguajaloo ümber. See väljendub sellena, et recentite numbrid valed. Annad veidi aega, siis normaliseeruvad ära jälle.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
10.05.2017 16:46:29
|
|
|
erick, Selge, tänud selgitamast. Keskmiseks Tieriks oli miski 16,x saanud
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 11:07:34
|
|
|
Tundub, et kõik kasutavad nii hoolega solo-platoon always top tier bug'i, et pole aega foorumissegi postitada
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
11.05.2017 11:14:07
|
|
|
| erick kirjutas: |
Tundub, et kõik kasutavad nii hoolega solo-platoon always top tier bug'i, et pole aega foorumissegi postitada  |
Kas sellepärast ongi MM nii metsas viimase nädala jooksul olnud? Ma vist pole mitte kordagi tier8 masinaga 3-5-7 formaadis topis olnud, paar korda päevas (ehk siis 2 15'st või nii) on olnud täis-tier8 lahingud.
Ilmselt ise loll, et bugi ära ei kasuta.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.05.2017 11:23:33
|
|
|
erick, Ei maksa teisi nüüd enda rikutuses süüdistada.
Ühtlasi seletab see ka arvatavasti striimi puudumise.
... pealegi tundub et see pole sulle ka edu toonud, http://wot-life.com/eu/player/senpaierick/ andmeil on su viimase 24h WR ~49% ehk kasutu noob nagu sa teiste kohta armastad öelda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 11:46:03
|
|
|
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.
Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.
Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.05.2017 11:47:51
|
|
|
reaalne elu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
11.05.2017 12:00:28
|
|
|
| erick kirjutas: |
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.
Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.
Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita. |
Selle asja nimi on vist läbipõlemine, kui õigesti mäletan. Sihte pole, asju tehakse edasi vanas inertsist. Varsti hakkad for fun mängima nagu enamik siin õlle kõrvale õhtuti toksib. Tere tulemast Olümposelt alla lihtrahva sekka!
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 12:15:13
|
|
|
yerba, arvan et ma ei naudi enam kunagi seda mängu "niisama toksimiseks". Seda saavad endale lubada ainult need, kes pole tipus käinud. Kes on, see enne lõpetab mängimise kui et laseb lati nii alla
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
11.05.2017 12:31:56
|
|
|
| erick kirjutas: |
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.
Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita. |
No aga püstita endale siis uued eesmärgid ja saavuta need.
Variante:
1. 3-gunmarkida kõik tier10 artyd mängus. (Nali)
2. Tavapärane võimalikult paljude 3-gunmarkide jaht.
3 100% gunmarkid tier8+ tankidele.
4. Hakka täiskohaga fieldcommanderiks kusagil.
5. Saavuta 70% WR kontole, alustuseks käib 65% kah.
6. Mängi 'teistmoodi', katseta uusi positsioone ja ebatraditsioonilisi lähenemisi. See ilmselt küll rikub kõik statid kontol :p.
7. Kui WN8 ikka veel oluline on, siis võta mõni mid-tier kergetank ja farmi WN8 6000 recentiks .
8. Vaheta mängu ja saavuta selles 2 aasta jooksul top1000 positsioon.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 14:05:19
|
|
|
Siin on võibolla mitmesaja euro eest ostetud konto lihtsalt selleks, et see minu järgi ümber nimetada Kui sa ise kunagi mingis mängus heaks mängijaks saad, saad ka selliseid fännikontosid. Eks seni pead teiste omasid linkima.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.05.2017 14:25:27
|
|
|
| erick kirjutas: |
Siin on võibolla mitmesaja euro eest ostetud konto lihtsalt selleks, et see minu järgi ümber nimetada Kui sa ise kunagi mingis mängus heaks mängijaks saad, saad ka selliseid fännikontosid. Eks seni pead teiste omasid linkima. |
noo noo, Kalm oli juba siis Eesti parim rifle, kui sa veel koolis käisid.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2017 14:27:57
|
|
|
hannes36,
Ning lisaks ka Eestit NC-l esindanud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 14:28:21
|
|
|
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi
PS - kui ma koolis käisin, ta käis lasteaias.
viimati muutis erick 11.05.2017 14:30:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.05.2017 14:29:38
|
|
|
| erick kirjutas: |
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi  |
võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2017 14:31:55
|
|
|
Spoiler 
viimati muutis Edgar 11.05.2017 14:32:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
11.05.2017 14:32:14
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.
Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.
Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita. |
Selle asja nimi on vist läbipõlemine, kui õigesti mäletan. Sihte pole, asju tehakse edasi vanas inertsist. Varsti hakkad for fun mängima nagu enamik siin õlle kõrvale õhtuti toksib. Tere tulemast Olümposelt alla lihtrahva sekka!  |
Hea märkus 5+
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 16:12:06
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi  |
võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama  |
Hea märkus, 5+
Räägib omaaegne ET mängija:
| tsitaat: |
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti |
Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:
| tsitaat: |
| Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140. |
Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).
Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
11.05.2017 16:26:55
|
|
|
| erick kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi  |
võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama  |
Hea märkus, 5+
Räägib omaaegne ET mängija:
| tsitaat: |
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti |
Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:
| tsitaat: |
| Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140. |
Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).
Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist. |
Putru ka sööd selle suuga?
Kui ei tea, millest räägid, siis hoia parem suu kinni.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
11.05.2017 16:37:12
|
|
|
Faktivead esimesest lausest. Rifle polnud kindlasti minu ala, mängisin 99% medicut. Eestit sai isegi NC'l vist Q3's esindatud, kui ma õieti mäletan pluss ka mõned aastad eesti siseses "all-star" draftides. Awesome ajad, awesome rahvas, sakassi kanal quakenetis on ikka alles ning mõned spetsialistid idlevad seal siiamaani.
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ?
Pigem vist mu gaming history highlight on olnud mu wowi raidimine, eriti just priestiga healimine.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 16:44:25
|
|
|
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.
| tsitaat: |
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ? |
Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.05.2017 16:49:49
|
|
|
| erick kirjutas: |
| hannes36 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi  |
võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama  |
Hea märkus, 5+
Räägib omaaegne ET mängija:
| tsitaat: |
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti |
Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:
| tsitaat: |
| Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140. |
Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).
Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist. |
küll on viitsimist... See kalm on parim eesti rifle meenus ühe foorumi huumori nurgast. Aga need 130-140 mängijat olid ikkagi puhtad CW aktiivsed tegelased ja skill sinu mõistes sellist sinist tooni ehk siis parem kui BESTi parimal hetkel olla võis. Tõde saab eri valguses näidata - NC (nation cup) tiimi pääsesid oma riigi parimad ikkagi ja ainult 6 liiget - järelikult Eesti parim tol aja hetkel.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 16:56:35
|
|
|
hannes36, eks ajalugu paistab ikka tagantjärele kuldsem Las need hüvad mälestused siis olla, kellel kuidaspidi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
11.05.2017 16:58:09
|
|
|
| erick kirjutas: |
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.
| tsitaat: |
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ? |
Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse. |
Sa teed selle nii lihtsaks ja nauditavaks! (L)
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2017 17:00:45
|
|
|
kalm, sa kah
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
11.05.2017 17:30:33
|
|
|
| erick kirjutas: |
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.
| tsitaat: |
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ? |
Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse. |
Väike paus foorumis on hea lahendus
Minusugusele poisile mõjub alati pigem hästi , kui halvasti
Pealegi pole virtuaal-lahingud elu , mille pärast pahandada või vihastada
Kindel on see , et iga fucking pätsiga läheb ronimine raskemaks !!!
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.05.2017 17:35:49
|
|
|
No kui ronimine valmistab raskusi, siis soovitan tegeleda kaasvõitlejate abistamisega, nt. passi peale ega mõni neist ümber pole läinud ja kui on, aita püsti!
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.05.2017 17:37:52
|
|
|
Küllili kellegi ära laskmise eest võiks ka medal olla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
11.05.2017 18:07:27
|
|
|
bladerunner,
Meedikutele ju ei halastata
| Magic kirjutas: |
Küllili kellegi ära laskmise eest võiks ka medal olla  |
Olen sama mõelnud paaril korral Kunagi õnnestus one shot top tier tank maha saada ja äkki oli M5 endal
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
11.05.2017 20:41:31
|
|
|
Mul ka omamoodi rekord - Type59 kolmandat korda kontol, nädal kulus WG-l lahendamiseks :
Thank you for contacting us with your issue.
Indeed we can restore your tank.
We have now "taken" 1.500.000 Credits from your account.
You should now see your Type 59 in your garage, occupying one garage slot, just like before.
Please keep in mind, that this was a one time only action and therefore we can't restore any further tanks in the future.
Peale esimest ostu müüsin vihaga maha, siis nurusin tagasi ja müüsin uuesti vihaga maha. Paistab, et kolmandat korda enam tagasi ei saaks
Kusjuures seda one-time actioni juttu lugesin ka viimane kord
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
11.05.2017 20:56:34
|
|
|
| Kurat666 kirjutas: |
Mul ka omamoodi rekord - Type59 kolmandat korda kontol, nädal kulus WG-l lahendamiseks :
Thank you for contacting us with your issue.
Indeed we can restore your tank.
We have now "taken" 1.500.000 Credits from your account.
You should now see your Type 59 in your garage, occupying one garage slot, just like before.
Please keep in mind, that this was a one time only action and therefore we can't restore any further tanks in the future.
Peale esimest ostu müüsin vihaga maha, siis nurusin tagasi ja müüsin uuesti vihaga maha. Paistab, et kolmandat korda enam tagasi ei saaks
Kusjuures seda one-time actioni juttu lugesin ka viimane kord  |
Lihtsam on sellega mitte sõita.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
11.05.2017 23:05:22
|
|
|
Ma pole küll kindel, kas te teda jälgite aga see inglise keel on kuradima hea ikka
Muidu on täitsa huvitav striim vahelduseks sellele, et kõik teised top streamerid spammivad light tanke.
https://www.twitch.tv/skill4ltu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|