Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.05.2017 15:07:00 vasta tsitaadiga

need ei jõua ju kuhugi kohale icon_lol.gif
Enne käib turbolahing ära...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.05.2017 15:38:51 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
erick kirjutas:

EDIT:

Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com

Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).

Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%.


Ära sa ütle midagi. Type 59, mis ei ole aastaid enam OP ja millega mul on tervelt mingi 5600+ mängu, sai näiteks nerfi selle WN8 versiooniga - 3545 pealt 3330 peale.
Teine lemmiktank, Leo PTA mida paljud nuubid mängida ei osanud, aga millega mul on 1300 lahingut, sai samamoodi nerfi nüüd - WN8 4300 pealt WN8 3847 peale.

Ehk siis pmst mul oli mul väga palju mänge underpowered tankides, mis mulle sobivad, ja mis nüüd said kõvasti WN8 nerfi.

Aga nüüd kui küsida, et kust siis mul nt see +26 punkti kasvu tuli, siis see tuli mul lõviosas T10 tankide pealt, mida viimasel ajal olen rohkem mänginud - Obj 140, Obj 907, TVP 50/51, BC 25t, T110E5 jne.

Kindlasti tankivalik mängib rolli siin, aga mul ei ole samas tuhandeid mänge M46 Pattoni või E50ga. Ehk siis ilmselt ikka ei tasu nii kergekäeliselt neid süüdistusi loopida icon_wink.gif



Aga jah, pmst eilse Obj 907 sessiooni abil sain oma overall WN8 nüüd üle 3000. Esimese konto kohta pole paha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 15:59:37 vasta tsitaadiga

ma eila pani tähele jah, et enamik eelistab kohe RR panna ja kohe vastaste käppi. Dämmi 0 ja spotti kah 0. Hävitatud 12-20 sekundil peale mängu algust. See on tõesti lahe stiil thumbs_up.gif pole igav ega midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.05.2017 16:03:23 vasta tsitaadiga

saab kiiresti järgmise õlle avada või chatti läbu panna. Jumala hea ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 08.05.2017 16:14:25 vasta tsitaadiga

Üldiselt võib vist WN8 järgi kellegi hindamise ära unustada nüüd, sest WN8 tabelite järgi on nt Caernarvon, VK45.02A, IS-3, Defender ja Patriot täpselt samade expected väärtustega. Tundub, et seda ülal hoidnud ja uuendanud kodanikud on loobunud asjaga tegelemisest.
Ehk siis tuleb selle nüüdseks mõttetu numbri tagaajamiseks lihtsalt kõige OP'maid tanke mängida.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.05.2017 16:14:54 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
tsitaat:

www.wot-life.com

On hästi näha kuidas WR ja WN8 ei korreleeru.
Mul T50-ga tehtud 388 lahingut ammusest ajast. WR on 58,25% WN8 punane 593,67
T-54 ltwt. 247 lahingut WR 46,96% WN8 sinine 1921,18


See on see light tankide eripära, et skautida veel hästi ei oska, aga tänu heale camole jne suudab natuke dämmi välja pigistada küll. Ning wn8'sat dämmi eest jagatakse lightydele heldelt. Üsna kindel, et kui assited dmg oleks sisse arvestatud wn8 mudelisse, siis selliseid ebareeglipärasusi praktiliselt ei eksisteeriks..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 18:51:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
fellanor kirjutas:
erick kirjutas:

EDIT:

Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com

Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).

Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%.


Ära sa ütle midagi. Type 59, mis ei ole aastaid enam OP ja millega mul on tervelt mingi 5600+ mängu, sai näiteks nerfi selle WN8 versiooniga - 3545 pealt 3330 peale.
Teine lemmiktank, Leo PTA mida paljud nuubid mängida ei osanud, aga millega mul on 1300 lahingut, sai samamoodi nerfi nüüd - WN8 4300 pealt WN8 3847 peale.

Ehk siis pmst mul oli mul väga palju mänge underpowered tankides, mis mulle sobivad, ja mis nüüd said kõvasti WN8 nerfi.

Aga nüüd kui küsida, et kust siis mul nt see +26 punkti kasvu tuli, siis see tuli mul lõviosas T10 tankide pealt, mida viimasel ajal olen rohkem mänginud - Obj 140, Obj 907, TVP 50/51, BC 25t, T110E5 jne.

Kindlasti tankivalik mängib rolli siin, aga mul ei ole samas tuhandeid mänge M46 Pattoni või E50ga. Ehk siis ilmselt ikka ei tasu nii kergekäeliselt neid süüdistusi loopida icon_wink.gif



Aga jah, pmst eilse Obj 907 sessiooni abil sain oma overall WN8 nüüd üle 3000. Esimese konto kohta pole paha icon_razz1.gif


Pole väitnudki, et AINULT OP tankidega sõidetakse. Sinu näitel nende tankidega (18% lahingutest) oli WN8 kadu ca 50 punni, mis on jah päris muljet avaldav kompenseerimiseks. Aga nagu ütlesin, siis pigem eelistatakse OP tanke (ka Type 59 oli kunagi OP icon_smile.gif).

Anoh, mis seal ikka. WN8 näitab edaspidi lihtsalt vähem.

Kas muidu on kusagil mingi lihtne viis võrrelda praeguseid ja varasemaid tankide WN8 väärtusi?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 08.05.2017 19:48:16 vasta tsitaadiga

Minul tõusis wn8 ikka päris palju. Ennem oli ~1700 siis nüüd on 1946.
Ei teagi, kas olla kurb või õnnelik nüüd.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 22:50:32 vasta tsitaadiga

Sain korraliku trauma kui proovisin 5x ajal is-3 ja T-10 mängida, ei oska mina positsiooni valida. No ikka kõik sellised kohad leian ilusti üles kus mind kohe läbi pekstakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 22:56:13 vasta tsitaadiga

Huumorit kah:
https://youtu.be/58KNJX4_YfE?t=8m30s
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 09.05.2017 07:11:23 vasta tsitaadiga

vaatasin wotinfos et mul wn8 ka tõusnud 98 punkti ja nüüd on 2884...pole juba kuu aega mänginud aga wn8 tuleb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 07:40:20 vasta tsitaadiga

EESTISamur kirjutas:
vaatasin wotinfos et mul wn8 ka tõusnud 98 punkti ja nüüd on 2884...pole juba kuu aega mänginud aga wn8 tuleb icon_biggrin.gif


Eile vaatasin, et mul oli jällegi mingi 20 punkti ringis langenud. Mida ma siis nii valesti teinud olen? icon_cry.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 09:28:43 vasta tsitaadiga

igastahes selle 13-57 ACE on nii k6rgeks nüüd aetud, et tollega saad M siis kui minimaalselt sinna 1.5k puhast expi teed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 09.05.2017 10:47:50 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:


Eile vaatasin, et mul oli jällegi mingi 20 punkti ringis langenud. Mida ma siis nii valesti teinud olen? icon_cry.gif


Polegi midagi valesti teinud. Lihtsalt oled vähem katkiseid OP tanke mängiminud kui teised icon_smile.gif

Pakun, et defenderist saab näiteks keskmisele mängumehele kõva wn8 booster. Samad base valued Tiger II' ja Defenderil icon_biggrin.gif, pakun, et sama mänguoskuse juures tehakse Defenderiga 1.5x kõvem tulemus..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 13:58:55 vasta tsitaadiga

ytleme nii, et tänane päev on räme feil olnd, pole õnne ja olen ka ise kehva mängu teind. Aga selline tulemus rõõmustab ja ehk hakkab paremini minema nüüd thumbs_up.gif
6,35k damaget ja 3 killi icon_cool.gif
Victory!
Battle: Cliff
Vehicles: T-54
Experience received: 4,354
Credits earned: 96,530
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 14:55:18 vasta tsitaadiga

Viimase 30 päeva WN8 tõusis 3922 peale, WR samas 55,45% peale kukkunud.
Last update: 2017-05-09 09:03

Kommentaariks sellele, siis et aiateibad näitab. Statistika ei klapi no kohe kuidagi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.05.2017 15:42:58 vasta tsitaadiga

MeaDz, kui WN8 expected väärtused muutuvad, siis statsisaidid arvutavad terve su mänguajaloo ümber. See väljendub sellena, et recentite numbrid valed. Annad veidi aega, siis normaliseeruvad ära jälle.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 16:46:29 vasta tsitaadiga

erick, Selge, tänud selgitamast. Keskmiseks Tieriks oli miski 16,x saanud icon_cool.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 11:07:34 vasta tsitaadiga

Tundub, et kõik kasutavad nii hoolega solo-platoon always top tier bug'i, et pole aega foorumissegi postitada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 11.05.2017 11:14:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tundub, et kõik kasutavad nii hoolega solo-platoon always top tier bug'i, et pole aega foorumissegi postitada icon_biggrin.gif


Kas sellepärast ongi MM nii metsas viimase nädala jooksul olnud? Ma vist pole mitte kordagi tier8 masinaga 3-5-7 formaadis topis olnud, paar korda päevas (ehk siis 2 15'st või nii) on olnud täis-tier8 lahingud.
Ilmselt ise loll, et bugi ära ei kasuta.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 11:23:33 vasta tsitaadiga

erick, Ei maksa teisi nüüd enda rikutuses süüdistada. icon_lol.gif
Ühtlasi seletab see ka arvatavasti striimi puudumise. icon_wink.gif

... pealegi tundub et see pole sulle ka edu toonud, http://wot-life.com/eu/player/senpaierick/ andmeil on su viimase 24h WR ~49% ehk kasutu noob nagu sa teiste kohta armastad öelda. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 11:46:03 vasta tsitaadiga

Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.

Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema icon_biggrin.gif Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.

Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.05.2017 11:47:51 vasta tsitaadiga

reaalne elu icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2017 12:00:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.

Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema icon_biggrin.gif Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.

Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita.


Selle asja nimi on vist läbipõlemine, kui õigesti mäletan. Sihte pole, asju tehakse edasi vanas inertsist. Varsti hakkad for fun mängima nagu enamik siin õlle kõrvale õhtuti toksib. Tere tulemast Olümposelt alla lihtrahva sekka! icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 12:15:13 vasta tsitaadiga

yerba, arvan et ma ei naudi enam kunagi seda mängu "niisama toksimiseks". Seda saavad endale lubada ainult need, kes pole tipus käinud. Kes on, see enne lõpetab mängimise kui et laseb lati nii alla icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 11.05.2017 12:31:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.
Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita.


No aga püstita endale siis uued eesmärgid ja saavuta need.
Variante:
1. 3-gunmarkida kõik tier10 artyd mängus. (Nali)
2. Tavapärane võimalikult paljude 3-gunmarkide jaht.
3 100% gunmarkid tier8+ tankidele.
4. Hakka täiskohaga fieldcommanderiks kusagil.
5. Saavuta 70% WR kontole, alustuseks käib 65% kah.
6. Mängi 'teistmoodi', katseta uusi positsioone ja ebatraditsioonilisi lähenemisi. See ilmselt küll rikub kõik statid kontol :p.
7. Kui WN8 ikka veel oluline on, siis võta mõni mid-tier kergetank ja farmi WN8 6000 recentiks icon_razz.gif.
8. Vaheta mängu ja saavuta selles 2 aasta jooksul top1000 positsioon.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 13:42:45 vasta tsitaadiga

https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 14:05:19 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab


Siin on võibolla mitmesaja euro eest ostetud konto lihtsalt selleks, et see minu järgi ümber nimetada icon_biggrin.gif Kui sa ise kunagi mingis mängus heaks mängijaks saad, saad ka selliseid fännikontosid. Eks seni pead teiste omasid linkima.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 14:25:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kalm kirjutas:
https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab


Siin on võibolla mitmesaja euro eest ostetud konto lihtsalt selleks, et see minu järgi ümber nimetada icon_biggrin.gif Kui sa ise kunagi mingis mängus heaks mängijaks saad, saad ka selliseid fännikontosid. Eks seni pead teiste omasid linkima.


noo noo, Kalm oli juba siis Eesti parim rifle, kui sa veel koolis käisid. beer_yum.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 14:27:57 vasta tsitaadiga

hannes36, icon_idea.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

Ning lisaks ka Eestit NC-l esindanud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 14:28:21 vasta tsitaadiga

Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi icon_biggrin.gif

PS - kui ma koolis käisin, ta käis lasteaias.


viimati muutis erick 11.05.2017 14:30:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 14:29:38 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi icon_biggrin.gif

võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama icon_biggrin.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 14:31:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Edgar 11.05.2017 14:32:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.05.2017 14:32:14 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
erick kirjutas:
Jep, mul on mingi madalseis hetkel. Võib isegi öelda, et teatav motivatsioonikriis. Kõik suured eesmärgid, mida ma selles mängus endale seadsin umbes 4 aastat tagasi, on saavutatud. WN8 3000, Hall of Fame'is e. Top 1000s sees, kunagises WoT Top 3 klannis oldud, lisaks ESLis võideldud, FCtud, striimitud peagi 2a.

Mul oli puhkus eelmine nädal, sealt tulid ka mõned elu parimad sessioonid. Niipea kui läksin tööle tagasi, avastasin kohe, et väsinud peaga peale tööd mängimine on ikka ajaraisk. Võrdlusmoment tulemuste näol oli üsna ebameeldiv. Põhimõtteliselt mulle tundub, et kui ma tahaks paremini mängida kui praegu selline keskmine jooksev tase (WN8 3600 või nii), peaks töötu või vabakutseline olema icon_biggrin.gif Kuna kumbki pole väga mõeldav variant, siis hetkel on tulevikuväljavaated üsna kesised, mis WoT'i puudutab.

Niisama aastaid tiksumine samal tasemel mind kindlasti ei huvita.


Selle asja nimi on vist läbipõlemine, kui õigesti mäletan. Sihte pole, asju tehakse edasi vanas inertsist. Varsti hakkad for fun mängima nagu enamik siin õlle kõrvale õhtuti toksib. Tere tulemast Olümposelt alla lihtrahva sekka! icon_smile.gif


Hea märkus icon_wink.gif 5+

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 16:12:06 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi icon_biggrin.gif

võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama icon_biggrin.gif


Hea märkus, 5+

Räägib omaaegne ET mängija:

tsitaat:
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti


Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:

tsitaat:
Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140.


Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).

Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 16:26:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi icon_biggrin.gif

võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama icon_biggrin.gif


Hea märkus, 5+

Räägib omaaegne ET mängija:

tsitaat:
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti


Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:

tsitaat:
Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140.


Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).

Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist.


Putru ka sööd selle suuga? icon_biggrin.gif
Kui ei tea, millest räägid, siis hoia parem suu kinni.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 16:37:12 vasta tsitaadiga

Faktivead esimesest lausest. Rifle polnud kindlasti minu ala, mängisin 99% medicut. Eestit sai isegi NC'l vist Q3's esindatud, kui ma õieti mäletan pluss ka mõned aastad eesti siseses "all-star" draftides. Awesome ajad, awesome rahvas, sakassi kanal quakenetis on ikka alles ning mõned spetsialistid idlevad seal siiamaani.

Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ?

Pigem vist mu gaming history highlight on olnud mu wowi raidimine, eriti just priestiga healimine.

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 16:44:25 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.

tsitaat:
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ?


Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 16:49:49 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
Võibolla oleks pidanud sinna püssi juurde siis jäämagi icon_biggrin.gif

võibolla oleks pidanud kirjanikuhärra oma lauset paremini sõnastama icon_biggrin.gif


Hea märkus, 5+

Räägib omaaegne ET mängija:

tsitaat:
Kalm oli norm, algusaja mängija hiljem plnd
Tähendab tema tiim oli algusaa kohta ok
Algusegade tiim, siis olid kõik suht lowid
Parim rifler ei olnud ta kindlasti


Ajakirjandus ET scene kohta Eestis:

tsitaat:
Eestis nimetatakse arvestatavaid ET-klanne olevat ühe käe sõrmede jagu, stabiilseid mängijaid umbes 130–140.


Tundub, et oli norm scene, ikkagi 140 mehe seast mitte kõige parim rifler (aga ju siis vähemalt close, algusaegadel).

Eks meil igaühel on omad säravad hetked elus vist.


icon_lol.gif küll on viitsimist... See kalm on parim eesti rifle meenus ühe foorumi huumori nurgast. Aga need 130-140 mängijat olid ikkagi puhtad CW aktiivsed tegelased ja skill sinu mõistes sellist sinist tooni ehk siis parem kui BESTi parimal hetkel olla võis. Tõde saab eri valguses näidata - NC (nation cup) tiimi pääsesid oma riigi parimad ikkagi ja ainult 6 liiget - järelikult Eesti parim tol aja hetkel.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 16:56:35 vasta tsitaadiga

hannes36, eks ajalugu paistab ikka tagantjärele kuldsem icon_wink.gif Las need hüvad mälestused siis olla, kellel kuidaspidi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 16:58:09 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.

tsitaat:
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ?


Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse.


Sa teed selle nii lihtsaks ja nauditavaks! (L)

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2017 17:00:45 vasta tsitaadiga

kalm, sa kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.05.2017 17:30:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
No ma ei tea, tundub, et puudub ikkagi konsensus eesti ET mängijate seas, et kes see parim rifler oli. Teiseks 140 aktiivset mängijat? Meil siin teemas aeg-ajalt jookseb läbi BlueQ tehtud tabel Eesti tanki klanniskeenest, viimati seal oli vist ca 1500+ mängijat kokku.

tsitaat:
Põnev on see alati, kuidas hivmees põlema läheb ja hakkab kohe ajaloo annuaalides surfama et TÕDE välja selgitada iga hinna eest, nagu selleks sõltuks tema WN.
Eriti vivid moment oli see kui vend pidas vajalikuks kuskilt mu isiklik huumorpilt välja otsida ning see siia postitada, igaljuhul nalja kogu raha eest. Ebakindlus much ?


Imo ma kunagi ei alusta "seda" esimesena, mis iganes see ka ei oleks. Eranditult on sellele eelnenud sinupoolne provokatsioon, nii ka seekord. Ühesõnaga, see su oma valik. Postita midagi asjalikku ka vahepeal minu aasimise kõrvalt, kipub üksluiseks, pärastist hala ka ei viitsi kuulata, kui samaväärselt vastu antakse.


Väike paus foorumis on hea lahendus icon_smile.gif
Minusugusele poisile mõjub alati pigem hästi , kui halvasti icon_smile.gif

Pealegi pole virtuaal-lahingud elu , mille pärast pahandada või vihastada icon_smile.gif

Kindel on see , et iga fucking pätsiga läheb ronimine raskemaks !!!

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 17:35:49 vasta tsitaadiga

No kui ronimine valmistab raskusi, siis soovitan tegeleda kaasvõitlejate abistamisega, nt. passi peale ega mõni neist ümber pole läinud ja kui on, aita püsti!
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.05.2017 17:37:52 vasta tsitaadiga

Küllili kellegi ära laskmise eest võiks ka medal olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.05.2017 18:07:27 vasta tsitaadiga

bladerunner,

Meedikutele ju ei halastata icon_smile.gif

Magic kirjutas:
Küllili kellegi ära laskmise eest võiks ka medal olla icon_razz.gif


Olen sama mõelnud paaril korral icon_smile.gif Kunagi õnnestus one shot top tier tank maha saada ja äkki oli M5 endal icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.05.2017 20:41:31 vasta tsitaadiga

Mul ka omamoodi rekord - Type59 kolmandat korda kontol, nädal kulus WG-l lahendamiseks :

Thank you for contacting us with your issue.
Indeed we can restore your tank.
We have now "taken" 1.500.000 Credits from your account.
You should now see your Type 59 in your garage, occupying one garage slot, just like before.
Please keep in mind, that this was a one time only action and therefore we can't restore any further tanks in the future.

Peale esimest ostu müüsin vihaga maha, siis nurusin tagasi ja müüsin uuesti vihaga maha. Paistab, et kolmandat korda enam tagasi ei saaks icon_cool.gif

Kusjuures seda one-time actioni juttu lugesin ka viimane kord icon_biggrin.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 20:56:34 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Mul ka omamoodi rekord - Type59 kolmandat korda kontol, nädal kulus WG-l lahendamiseks :

Thank you for contacting us with your issue.
Indeed we can restore your tank.
We have now "taken" 1.500.000 Credits from your account.
You should now see your Type 59 in your garage, occupying one garage slot, just like before.
Please keep in mind, that this was a one time only action and therefore we can't restore any further tanks in the future.

Peale esimest ostu müüsin vihaga maha, siis nurusin tagasi ja müüsin uuesti vihaga maha. Paistab, et kolmandat korda enam tagasi ei saaks icon_cool.gif

Kusjuures seda one-time actioni juttu lugesin ka viimane kord icon_biggrin.gif


Lihtsam on sellega mitte sõita. icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 23:05:22 vasta tsitaadiga

Ma pole küll kindel, kas te teda jälgite aga see inglise keel on kuradima hea ikka icon_biggrin.gif
Muidu on täitsa huvitav striim vahelduseks sellele, et kõik teised top streamerid spammivad light tanke.

https://www.twitch.tv/skill4ltu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 23:42:34 vasta tsitaadiga

Ise sellist tegelast jälginud nagu LemmingRush:
https://www.youtube.com/channel/UCDg5ZA8P4RF77I-afTBJu5Q

Mõnusa huumoriga ja selgitab suht hästi, miks ja kuidas. Reviewd näitavad tankide tugevusi, mitte ei keskendu statside vaatamisele.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.