|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.03.2017 23:27:28
|
|
|
| Vaata kasutatud tööjaamasid foorumist.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
23.03.2017 21:24:38
|
|
|
Kahe läpaka vahel hetkel. Paneb mõtlema ainult CPU jõudluse vahe, kas ta üldse on nii suur?? Kas i5 6200U või i3 5005U.
Läpakas 1 - HP 250 G5 i5 6200U 2,3GHz 8GB 1000GB Intel HD 520 Win10 (500€)
https://www.klick.ee/hp-250-g5-i5-8gb-1000gb
Läpakas 2 - Dell Inspiron 5558 i3 5005U 2,0GHz 4GB 128GB SSD GT920 (Geforce 930M) Linux (400€)
https://www.klick.ee/dell-inspiron-5558-i3-4gb-128gb-ssd-gt920-linux
Ma nüüd mõtlen, et kui tahaks mõne mängu vahest peale lasta, siis kumba peaksin eelistama - kas i5 proset HD520 graafikaga või i3 vähe/tunduvalt?? parema graafikaga??
Win vs Linux ei ole määrav, läheb nagunii 10Pro peale. Kõvaketta maht ka väga ei kõiguta.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
24.03.2017 09:50:11
|
|
|
Sorry, 920M ikka. Ma ise kaldun ka Delli poole aga jäin kahtlema, et kas i5 järsku ikkagi on peajagu võimsam ja kompenseerib oma integreeritug video.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
24.03.2017 15:04:12
|
|
|
Võin ka 960 EVO't soovitada, ise oman 500GB mudelit.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
25.03.2017 10:37:35
|
|
|
link :: HV
Mis põhjusel hinnad nii kõvasti kõiguvad? Pole üle aasta hindu jälginud ja vaatasin, et huvi pärast, mis maksab masinas olev mälu.
Nt DDR4 mälude graafik on väga suure kõveraga. Dollari kurss seda sedasi ikka ei mõjuta.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.03.2017 14:07:20
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
nunnu, Loe DDR4 teemat seal on sellest juttu. Lühike versioon on see, et tootjad panid seljad kokku ja teineteisega võistlemise asemel teenivad nüüd prisket kasumit. Vaata, et kartellikokkulepe lausa tehtud  |
Ega see meeldiv pole jah. DDR3 mõned alles, peab vaatama kas saan 1.35V peal tööle, siis kasutaks neid teises arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
28.03.2017 13:28:31
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Insomnia, Kiirusepõhjal kindlasti. 850 EVO on siiski M.2-le istutatud SATA (mitte NVME) ketas ja seega vaatamata M.2 liidesele pole kiirused eriti paremad vs SATA. Seda pole küll mõtet osta selle raha eest. MX300 on NVME aga selgelt aeglasem, kui 960 EVO. Pealegi jutt käib siiski 30€ hinnavahest. See pole nii suur hinnavahe. |
Tomorrow
NVME-st on kasu kui draiv on võimeline seda kiirust kasutama. 30€ antud juhul tähendab 30% protsendilist hinnavahet, see on ikka väga suur vahe.
| tsitaat: |
The fact that we had to put the Intel 600p and Samsung 960 EVO in the same sentence during comparative analysis should be embarrassing. Millions of these drives will ship, and hundreds of thousands of users will be disappointed. The 250GB 960 EVO doesn't represent NVMe performance in much the same way that "hard disk replacement" SSDs don't represent SSD performance.
|
Katkend siis hiljuti avaldatud tomshardware ülevaatest ja jutt käib 250gb 960 evo versioonist. Seda öeldes 1Tb versioon paistab jõudluse poolest paremas valguses (aga mitte hinna).
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
10.04.2017 00:46:01
|
|
|
| Celeron 847 NUC, 8gb ddr3 ram, 128gb ssd, inteli AC wifi/bt... palju võiks maksta umbes?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raino12
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2013
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.04.2017 19:37:29
|
|
|
| Prose võta ryzen 1600 millel jahutus kaasas ja mõni vajalike lisadega B350 emaplaat, because fuck intel, thatswhy!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
swank
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2015
|
16.04.2017 15:27:28
|
|
|
Oleks plaanis uus protsessor osta. Millist i5/i7 osta?
Praegu arvuti:
I3-6100
GeForce GTX 960
MSI H110M PRO-VD
8gb ram
Seasonic 430w 80+bronze
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.04.2017 15:29:18
|
|
|
| Kõige odavam, väga pole mõtet raha kulutada.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
16.04.2017 15:40:08
|
|
|
| Kus kandis jõudlust puudu tuleb? Mängudes i3-6100 on suht hea kombo gtx 960le. i5 ja i7 peale minek ei anna palju juurde.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
16.04.2017 15:43:55
|
|
|
Milleks arvutit kasutad ja kas plaanis ka video välja vahetada?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
swank
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2015
|
16.04.2017 16:09:47
|
|
|
Enamasti mängin ainult csgo'd, sellepärast olekski vaja paremat cpu'd. Praegult piirduks ainult protsessori vahetusega, aga tulevikus kindlasti uuendaks videot ka.
Kui tahta i7 7700 siis peaks uue psu peale ka mõtlema ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.04.2017 16:36:34
|
|
|
| Ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
16.04.2017 16:52:04
|
|
|
| raino12, siit samast foorumist saad 980 Ti või GTX 1070ne 300-350€'ga, saad enam-vähem sama raha eest oluliselt parema kaardi.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
16.04.2017 20:37:26
|
|
|
Kui ma vaatan fps numbreid siit: https://www.youtube.com/watch?v=Kjj-qwnbvzc siis ma ei näe et fps-ist jääks väheks, ennem tuleb monitori refresh rate ette.
gtx 1050 ti on enamvähem võrdne gtx 960.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
17.04.2017 01:37:15
|
|
|
See FSP on päris korralik aga mitte modulaarne, 650w isendil on neid kaableid päris hulgi. Hydro G peaks olema modulaarne.
Endal on silm Bitfenix Whisper M 650W peal, aga seda eesti poodides veel ei näe. Peaks kuskil 95€ tulema hind.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
01.05.2017 12:11:26
|
|
|
Kas Eestis või lähiümbruses tehakse ka custom suurusega hiirematte?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naj
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2017
|
04.05.2017 16:42:33
|
|
|
| Hetkel Telia ruuter elutoas kapi otsas ja kööki/magamistuppa levib jube kehvasti, kas mõistlikum oleks korralik ruuter osta või panna olemasoleva taha uus access point? Millist soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.05.2017 17:17:37
|
|
|
| Magamistoas võiks magada hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naj
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2017
|
04.05.2017 17:40:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Magamistoas võiks magada hoopis. |
Magamistoas tegeletakse ka muude asjadega
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.05.2017 09:07:14
|
|
|
Selleks pole ju ometi ruuterit appi vaja
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.05.2017 10:24:39
|
|
|
Terve!
Oleks ühte budget geimerit tarvis.
Hind max 900, monitor, klavi, hiir, SSD on olemas.
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x430.
Tänan,
Janek.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
06.05.2017 11:05:12
|
|
|
No see jääb vast natuke juba liiga kalliks, kuna eestis see hoopis teise hinnaga, kui antud lingil.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.05.2017 11:06:57
|
|
|
| No siis telli antud lingilt, mingit saasta pole ka mõtet kokku osta eksole ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
06.05.2017 11:42:33
|
|
|
| Eks see aparaat võetakse järelmaksuga, selle pärast see link ei kõlba paraku.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
06.05.2017 12:09:14
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Terve!
Oleks ühte budget geimerit tarvis.
Hind max 900, monitor, klavi, hiir, SSD on olemas.
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x430.
Tänan,
Janek. |
330 = kõrgus
300 = laius
430 = pikkus?
Väga spetsiifilised mõõtmed, m-atx kastid siia ei sobi. Aga isegi itx nagu Fractal Design Nano S jääb suureks (203 x 344 x 412mm - WxHxD).
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.05.2017 13:03:37
|
|
|
Thermaltake Suppressor F1
Selle sisse oleks vaja mingisugunegi mängumasin ehitada siis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
06.05.2017 14:28:44
|
|
|
Thermaltake mini-ITX case Suppressor F1 USB 3.0 x 2, Mic x1, Spk x1, must, Mini-Tower 48.31€
MSI B250I PRO, B250, LGA1151, 2xDDR4, PCI-Ex16, M.2, 4SATA3 92.89€
BitFenix Whisper M 80 Plus Gold, modular - 450 Watt 79.81€
Crucial DDR4, 288-pin DIMM, 2133 MHz, Memory voltage 1.2 V, ECC No 104.99€
INNO3D Inno3D GeForce GTX 1060 6GB Compact, HDMI 2.0b, Display Port 1.4, DVI-D 257.57€
Intel® Core™ i5-7500 Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz) Box 217.00€
Kokku: 800.57€
või pisut parema jahutusega videokaart
Palit GeForce GTX 1060 DUAL 6GB DDR5 192BIT DVI/HDMI/3DP 279.46€
Arvutitargast
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
06.05.2017 14:48:32
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Oleks ühte budget geimerit tarvis.
Hind max 900, monitor, klavi, hiir, SSD on olemas.
... |
Vast sobib siia - soovitage konfi 900-950 eelarvega mängumasinale, poisi esimeseks arvutiks. Mängib Overwatchi ja Titanfall kahte. Minecrafti muidugi. Lisaks Painttool, SketchBook, Inkscape, Lightworks. Klaver ja hiir olemas. Monitoriks esialgu LG flatron 222 või Dell e248wfp, kogub raha, ostab parema. Korpuse valis värviliste ledide järgi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Korpused/904402/ Ega need jõulutuled vist komplektis ei ole? Mid-tower mahuks laua alla ära küll. Mini ITX,Micro ATX ja ATX ; Standard PS2 toide.
Poiss arvab, et graafika peaks olema GeForce GTX 1070. Ju on sõpradega arutatud . SSD-d pole vist vaja kohe, vajadusel lisab hiljem. Alguseks võiks olla 1TB HDD. DRW pole vaja. Mugav kui kauplus arvuti kokku paneb ... aga tegelikult isa ja poeg peaksid ise vaeva nägema kruvikeeraja pihku võtma. Kõvaketast olen lisanud, mälusid vahetanud, termopastat pole näinud. Mis seal viltu saab minna kui ise kokku paneme?
Soovitage midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.05.2017 14:53:15
|
|
|
| Ilma ssd arvutit pole mõtet osta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
06.05.2017 15:07:27
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
...
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x430.
|
Sahtli all mõtled laua alla riputamise klambrit/bracketit? Sellega ei peaks end piirama. Näiteks algselt mid towerit hoidnud bracketil keerasin ma tükid omavahel ringi ja nüüd hoiab see mini-ITX-i. Ehituspoe metallnurkadega ja nt montaažilindiga saad teha custom sahtli nagu hing ihaldab.
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ilma ssd arvutit pole mõtet osta |
Jään eriarvamusele. Kodus 2 SSD-ga masinat, kontoris ainult HDD, põhiline vahe on käivitumise kiiruses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.05.2017 15:08:32
|
|
|
| aero kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
...
Korpuse suhtes pandi kriteerium, et võiks mahtuda lauaalusesse sahtlisse, mis on mõõtudega 330x300x430.
|
Sahtli all mõtled laua alla riputamise klambrit/bracketit? Sellega ei peaks end piirama. Näiteks algselt mid towerit hoidnud bracketil keerasin ma tükid omavahel ringi ja nüüd hoiab see mini-ITX-i. Ehituspoe metallnurkadega ja nt montaažilindiga saad teha custom sahtli nagu hing ihaldab.
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ilma ssd arvutit pole mõtet osta |
Jään eriarvamusele. Kodus 2 SSD-ga masinat, kontoris ainult HDD, põhiline vahe on käivitumise kiiruses. |
No kui vahest ei oska aru saada siis võibolla tõesti, juba 2011 aastast istub SSD masinas ja HDD kõlbab ainult porri hoiustamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|