Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 947, 948, 949 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 21:49:42 vasta tsitaadiga

wat
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 05.05.2017 22:08:57 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
wat


icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.05.2017 03:37:19 vasta tsitaadiga

Mis teema madalamates tierides on nende platoonidega, kes teadlikult midagi ei tee?
Ma täna ühes mängus neid jälle nägin, nad tunneb kohe ära. Kolm ühesugust tanki - alati platoonis. Alguses nügivad oma meeskonnakaaslaseid, võtavad ta kolmekesi "ette", siis sõidavad natuke aega sihitult ringi (kusjuures väga osavalt sõidavad), keerasid lõpuks ühte majahoovi sisse ja lihtsalt seisid seal kõik kolmekesi mängu lõpuni. Ühtegi lasku ei teinud ega kavatsenudki teha. Kõik kolm said tulemuseks 0 dämmi. Võiduprotsent neil kõigil ühesugune, mingi 30%, dämm olematu, WN8 0,99. Ja nad on kogu aeg platoonis konkreetse tankiga, sest ainult ühel kindlal tankil on neil kõigil ühine võiduprotsent ja palju mänge.
Botid nad kindlasti ei ole, sest nad vestlesid päris agaralt ja kommenteerisid teisi mängijaid. Samas on neil ka teisi tanke (kõrgemad tierid) ja nende tankidega on neil päris muljetavaldavad tulemused, igal juhul üle keskmise..Ühel näiteks ainult neli mängu teise tankiga ja sellega juba M-märk olemas, järgmisel tankil M-märk 22 mänguga, korralik dämm ja XP ning WN8. Kindlasti ei ole tegemist rumalate tomatitega ja tundub, et kui nad platooni ei mängi, siis üksinda rabelevad päris korralikult. On sellisel tegevusel mingi mõistlik point ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010




sõnum 06.05.2017 06:58:57 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Mis teema madalamates tierides on nende platoonidega, kes teadlikult midagi ei tee?
Ma täna ühes mängus neid jälle nägin, nad tunneb kohe ära. Kolm ühesugust tanki - alati platoonis. Alguses nügivad oma meeskonnakaaslaseid, võtavad ta kolmekesi "ette", siis sõidavad natuke aega sihitult ringi (kusjuures väga osavalt sõidavad), keerasid lõpuks ühte majahoovi sisse ja lihtsalt seisid seal kõik kolmekesi mängu lõpuni. Ühtegi lasku ei teinud ega kavatsenudki teha. Kõik kolm said tulemuseks 0 dämmi. Võiduprotsent neil kõigil ühesugune, mingi 30%, dämm olematu, WN8 0,99. Ja nad on kogu aeg platoonis konkreetse tankiga, sest ainult ühel kindlal tankil on neil kõigil ühine võiduprotsent ja palju mänge.
Botid nad kindlasti ei ole, sest nad vestlesid päris agaralt ja kommenteerisid teisi mängijaid. Samas on neil ka teisi tanke (kõrgemad tierid) ja nende tankidega on neil päris muljetavaldavad tulemused, igal juhul üle keskmise..Ühel näiteks ainult neli mängu teise tankiga ja sellega juba M-märk olemas, järgmisel tankil M-märk 22 mänguga, korralik dämm ja XP ning WN8. Kindlasti ei ole tegemist rumalate tomatitega ja tundub, et kui nad platooni ei mängi, siis üksinda rabelevad päris korralikult. On sellisel tegevusel mingi mõistlik point ka?


Trollimine

_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 06.05.2017 08:35:04 vasta tsitaadiga

phljuh kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Mis teema madalamates tierides on nende platoonidega, kes teadlikult midagi ei tee?
Ma täna ühes mängus neid jälle nägin, nad tunneb kohe ära. Kolm ühesugust tanki - alati platoonis. Alguses nügivad oma meeskonnakaaslaseid, võtavad ta kolmekesi "ette", siis sõidavad natuke aega sihitult ringi (kusjuures väga osavalt sõidavad), keerasid lõpuks ühte majahoovi sisse ja lihtsalt seisid seal kõik kolmekesi mängu lõpuni. Ühtegi lasku ei teinud ega kavatsenudki teha. Kõik kolm said tulemuseks 0 dämmi. Võiduprotsent neil kõigil ühesugune, mingi 30%, dämm olematu, WN8 0,99. Ja nad on kogu aeg platoonis konkreetse tankiga, sest ainult ühel kindlal tankil on neil kõigil ühine võiduprotsent ja palju mänge.
Botid nad kindlasti ei ole, sest nad vestlesid päris agaralt ja kommenteerisid teisi mängijaid. Samas on neil ka teisi tanke (kõrgemad tierid) ja nende tankidega on neil päris muljetavaldavad tulemused, igal juhul üle keskmise..Ühel näiteks ainult neli mängu teise tankiga ja sellega juba M-märk olemas, järgmisel tankil M-märk 22 mänguga, korralik dämm ja XP ning WN8. Kindlasti ei ole tegemist rumalate tomatitega ja tundub, et kui nad platooni ei mängi, siis üksinda rabelevad päris korralikult. On sellisel tegevusel mingi mõistlik point ka?


Trollimine


Ma olen vaadanud videosid ühest klannist , kus jorsid annavad minna kõik seitse ja lasevad teineteist , kuni elud napilt alla 10% .. Siis hakkavad toimetama ja mulle tundub , et enamuse lahinguid nad võidavad .
Lahingud on need siis kindluse omad ja ilmselt on neil NÄITEKS peal need oskused , kus alla 10% on kahuri laadimine nii kiire , et see saab määravaks .
Mäletamistmööda on neil T37 ja siis kõigil vist . Ma algul vaatasin samuti , et trollivad ja killivad teineteise ära , kuid ülla ülla icon_smile.gif

Kas on meil WOT'i striimijaid ja kui siis , kes ?
Vahel tahaks vaadata ja näpunäiteid kõrva taha panna , kui need pole muidugi TIGER II mürsu suurused icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.05.2017 11:21:46 vasta tsitaadiga

No tere siis.

PS mingi kiire striim läheb praegu käima, ca 40 min kuni 1h.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.05.2017 11:55:21 vasta tsitaadiga

Sel teedeehituse hooajal olen siis Tallinn-Pärnu mnt laiendusel ekskavaatoriga tööl ja eile õhtul viskas eskul roomiku maha....krt kuidas ma igatsesin mingit repair kitti või miskit! icon_biggrin.gif
Polnud hetkel ka mingit trossi ega ketti ega isegi mitte kangi võtta (mis tavaliselt on must be varustus selle probleemi lahendamiseks). Isegi appi polnud kedagi võtta, kuna teised olid juba koju läinud.
Ja siis ma jebisin seal 2 tundi, aga peale sain! icon_biggrin.gif
Lahingus oleks selle kahe tunniga mind ei tea palju kordi killitud! Kurat, mängus on kõik ikka nii hea ja lihtne, kui track maas, siis limpsid seni õlut või krõbistad küpsist ja asi laheneb iseenesest! icon_wink.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.05.2017 12:43:42 vasta tsitaadiga

Sa pead omale premium komplekti ostma, see teeb lisaks roomikule ka kõik muud asjad korda, kui need juhtuvad ka sellises kehvemas olukorras olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.05.2017 15:25:54 vasta tsitaadiga

hea tekst...
Tundub, et see Premiumi 1 day jõudis ka kohale.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.05.2017 18:08:23 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Sa pead omale premium komplekti ostma, see teeb lisaks roomikule ka kõik muud asjad korda, kui need juhtuvad ka sellises kehvemas olukorras olema thumbs_up.gif

Ja vaata, et meeskonnale ikka repair skillid valid, oleksid praegu 2h asemel 1,5ga asja ära teinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 06.05.2017 18:26:24 vasta tsitaadiga

Ja lisaks spets toit ja töökaaslase skill thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.05.2017 19:45:29 vasta tsitaadiga

Paistab, et hiina tankihävitajad tulevad ka EU clienti icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.05.2017 20:30:01 vasta tsitaadiga

Striim üleval, teen SH. Kui tahate oma klanni SHsse kutsuda, siis kirjutage ingame.

EDIT:

Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com

Hommikul tegin väikese striimi ka Object 907 roolis, tulemused/tiiser peaks video thumbnailist näha olema:


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 07.05.2017 16:00:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.05.2017 15:54:56 vasta tsitaadiga

mulle tundub et selle type64 kahur on oluliselt kehvem kui varem. Ise tegin sellega siin paar päeva tagasi 1 mängu ja no pehmelt öeldes oli ikka tykk tegemist et kellegi pihta saada isegi siis kui see target seisis ja vahemaa vast nii 200 meetrit. Vaaadates seda ericku eilset stronki siis seal täheldasin sama asja, tykk tegemist oli seal, et sellega pihta saada kellelegi. Või ma kujutan seda ette... igastahes kui ma seda kunagi mängisin rohkem siis mulje sellest ajast oli selline, et kahur oli oluliselt täpsem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.05.2017 16:14:35 vasta tsitaadiga

Alumistes tierides ongi kahurid ebatäpsed, mürsud lendavad aeglasemalt ja pigem kaarega kui flat trajektooriga. Type 64 sai nüüd ka võimaluse vert stabi kasutada, mida enne polnud. Eeldaks, et see teeb teda paremaks.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.05.2017 16:19:01 vasta tsitaadiga

Ega pole kaua neid 6 teind, ehk tõesti on mul vale mulje. jube harjumatult kehv igastahes tundus see t64 kahur, imo cromB oma tundus nagu asjalikum
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 07.05.2017 20:20:02 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mulle tundub et selle type64 kahur on oluliselt kehvem kui varem. Ise tegin sellega siin paar päeva tagasi 1 mängu ja no pehmelt öeldes oli ikka tykk tegemist et kellegi pihta saada isegi siis kui see target seisis ja vahemaa vast nii 200 meetrit. Vaaadates seda ericku eilset stronki siis seal täheldasin sama asja, tykk tegemist oli seal, et sellega pihta saada kellelegi. Või ma kujutan seda ette... igastahes kui ma seda kunagi mängisin rohkem siis mulje sellest ajast oli selline, et kahur oli oluliselt täpsem icon_rolleyes.gif


Äkki lihtsalt tundub kuna oled viimasel ajal ära harjunud paremate torudega. Ise ei ütleks, et kehvem kui varem.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.05.2017 20:31:39 vasta tsitaadiga

Minu meelest oleks ka nagu mürsu kiirus allapoole läinud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.05.2017 21:22:59 vasta tsitaadiga

kellel siin on vaja reaktsioonikiirust ja minimapi jälgmist treenida siis soovitan minna t4 ja t5 tankidega lahingusse.
Tulin reisilt ja mõtlesin et vaatan mis meta see hetkel käibel on, piilusin madalamasse tieri.
See krdi rall mis seal toimus on absull uskumatu. Mängud on ylikiired,kõik kolm mängu mis ma tegin olid kõik pea yhesugused. alguses kohe emb-kumb meeskond 2-8 taha ja siis toimus väike tempo langus ja kindel polnud ikkagi kumb võidab. Esimese sellise kaotasime ja teised kaks võitsime, olles enne jäänd 2-8 taha, aga see rall oli uskumatu, igas kyljest panid nonstop mööda 60 kilti tunnis kimavad masinad ja neile pihta saamine oli ikka väga keeuline. Lisaks oli seal segamini ka meie mehi ja kogu värk oli yks korralik segadus icon_lol.gif

Aga treeningu mõttes ikka ylikasulik kogemus. No aga kuna mul oli reisiväsimus kontides siis mulle sellest 3 lahingust piisas et pea ringi käima hakkaks ja otsustasin et aitab tänaseks küll icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2017 21:30:38 vasta tsitaadiga

Mingit nõmedat passimist pole jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 08.05.2017 12:13:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

EDIT:

Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com

Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).

Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.05.2017 12:28:21 vasta tsitaadiga

no samas ongi ju mõistlik sõita OP tanke. Pmst see tuim grind pidevalt, mingite kehvade tankidega, on imo jube nyri. Kui sõita siis seda millega on sul mingit tyypi eelis, kas see siis istub sulle paremini või on see muudmoodi OP.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 08.05.2017 13:11:58 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
erick kirjutas:

EDIT:

Täna siis selline uudis, et WN8 v30 väärtused on väljas, tasub oma overalle kontrollida. WN8 muutus ebatäpsemaks, enam ei ole per-tank väärtused, vaid nt kõigile tier 6 lightidele on samad expected väärtused, kõigile T10 artadele samad jne. Esimene sait, mis implementeeris, tundub olema www.wot-life.com

Sealt on hästi näha, kes on sõitnud rohkem OP tanke (WN8 tõusis) ja kes suvalist sitta (WN8 langes).

Kes ikka superuunikumi staatust taga on ajanud, see sai boosti (erick ja escape 1% jagu nt), mul isiklikult kukkus ca 2%.


Kas see mitte vastupidi ei käi? Nende OP-tankide keskmised oodatavad väärtused kasvavad, seega OP'ga sõitjate WN8 väheneb. Need, mille peal keskmiselt on tulemused nõrgemaks jäänud, saavad jällegegi oodatud keskmiste vähenemise ja juba saavutatud tulemused annavad kõrgema WN8.
Pilk sellele tabelile ütleb küll, et väga tõsiselt seda enam võtta ei maksa, kuna kohati on WN8 expected väärtused samas tieris sama tüüpi tankidel samad pandud.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 08.05.2017 14:02:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

www.wot-life.com

On hästi näha kuidas WR ja WN8 ei korreleeru.
Mul T50-ga tehtud 388 lahingut ammusest ajast. WR on 58,25% WN8 punane 593,67
T-54 ltwt. 247 lahingut WR 46,96% WN8 sinine 1921,18
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.05.2017 14:03:51 vasta tsitaadiga

eriti lightidega ei jookse wn8 ja WR kokku, WR on sageli oluliselt kehvem kui wn8 lubaks. Samas suure osa heavydega on mul nt wr ysna hea aga wn8 jællegi madal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 947, 948, 949 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.