|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.04.2017 12:22:54
UMIDIGI Z Pro |
|
|
UMIDIGI Pro Z on varasemalt UMI nime all tuntud Hiina telefonitootja tippmudel.

Rohkem infot: http://www.umidigi.com/page-umidigi_zpro_overview.html
*********************************************************
Ekraan: 5.5 tolli 1920 x 1080 FHD, tootjaks Sharp
Koprus: Aluminum Alloy Unibody
CPU:MTK Helio X27, Deca-core, Cortex A72 2.6GHZ
GPU: Mali-T880 MP4 875MHz
Süsteem: Android 6.0
RAM + ROM: 4GB RAM + 32GB ROM
Kaamera: esimene 13MP SAMSUNG S5K3L8 + tagumised 13MP SONY IMX 258 + 13MP SONY IMX 258 (üks on mustvalge) Quad-LED flash + esiküljel SoftLight LED
Aku (mAh): 3780 mAH/4.35V Built-in
SIM kaart: 2 Nano SIM Card Or 1 Nano SIM Card and 1 TF Card
Lisavidinad: esiküljel sõrmejäljelugeja, FM-raadio
Sagedused:
2G: GSM 900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz
4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz
Mõõdud: 154 x 76 x 8.2 mm, 175 grammi
*********************************************************
Mõned kuud tagasi tegin ülevaate UMI Superist (https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=695915)
Vahepeal upgradesin veidi ja hankisin UMIDIGI Z Pro. Ostuhinnaks oli 228€, aga kuna tuli Hiinast, siis lisandus käibemaks. Ostetud http://www.gearbest.com.
Peamiseks põhjuseks oli kaamera. Kuna Superi kaamera oli pigem keskpärane, siis lootused kahe kaameraga süsteemile olid suured.
Telefon oli taaskord plekist karbis ja soliidselt pakitud. Välja näeb üsna edev, aga minu jaoks isegi liialt ifööniline ja ümar. Selles mõttes UMI Super meeldis mulle rohkem ja püsis paremini käes. Kaasas on nagu ikka laadija (must ja punase kaabliga) ja nõel SIM-kaardi sahtli avamiseks.
Telefoni koostekvaliteet on igati OK, ei nigi-nagise vms.
Samas ekraan tundub nagu oleks ilma oleofoobse katteta, mis on natuke nõme. Samas on piisavalt kirgas ja loetav ka päikesevalguses.
Sõrmejäljelugeja ei tööta kehvemini kui Superi oma, samas ka mitte paremini. Ikka päris tihti tahab kahte skännimist.
Aku kestab hästi, aga nagu oodata oli, siis vähem kui Superil. Eks väiksema maht ja võimsam prose teevad oma töö. Samuti kuni hetkel on peal Android 6.0, siis on see oma tobeda WIFI probleemiga (jääb akut kulutama ka siis, kui välja lülitada).
Ja nüüd siis kaamera juurde. Mina olen hetkel igatahes rahul. Pildikvaliteet on parim, mida ükski mu telefon on kunagi teinud, nii et selles mõttes bang-for-the-buck on igati korras. Kindlasti on olemas tunduvalt paremaid, aga paraku ka kallimaid telefone.
Erinevalt paljudest teistes odavama otsa kahe kaameraga telefonidest on Z Pro omad mõlemad sama resolutsiooniga, lihtsalt üks on must-valge, et paremini teravustada ja kontrasti paika saada.
Kaamera toimetab kiirelt ning puhas mustvalge režiim annab tõeliselt häid tulemusi. Saanud viimasel ajal mu üheks lemmikuks.
Lisavidinana on ka nö DSLR-režiim (bokeh-režiim), ehket kaamera üritab emuleerida väga lahtist ava (saab valida kuni F/1.0). See režiim nagu ma aru saan on küll tarkvaraline, aga tulemus peaks tänu kahele kaameral parem olema. Katsetused on näidanud, et teatud juhtudel isegi kannatab kasutada. Kaader peab siis olema läbimõeldult paigas, ehket midagi esiplaanil, mida annab fokuseerida ja saab üsna OK uduse tausta küll.
Ja mingi Live-photo on ka, mille mõttest ma pole seni aru saanud. Teeb vist pildiga paralleelset mingi videojupi vms. Samuti on olemas ka HDR, kiire sarivõte (100 kaadrit) jne režiimid.
Mõned näidispildid (kõik otse kaamerast)
Tavaline režiim:
Mustvalged:
Öine mustvalge:
Bokeh-reziim:
Plussid
Tugev tükk.
Hea kaamera - eriti kena mustvalge režiim.
Hea jõudlus (AnTuTu skoor 88 967)
Mobiil-ID toimib
Stock Android, ei mingeid hiinlaste lisasid
Miinused
Ühel korral on bokeh-režiimi kasutades kokku jooksnud.
Vahel kergelt on mingi uimasus tunda - sama oli alguses Superiga, aga Android 7 parandas asja. Loodan nüüd samale.
Libe korpus -> kasutan ümbrist.
Ekraan on vist ilma oleofoobse katteta.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
viimati muutis namstoop 19.04.2017 12:59:54, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.04.2017 12:31:52
|
|
|
| Kuidas OS on. Kas stock android või mingi hiina oma aretis sellest? Mobiili id ok?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.04.2017 12:32:53
|
|
|
Kaamera on küll sellel kõvasti etem (vähemalt nende fotode põhjal) kui 99% sama või isegi kallima klassi telefonidel
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.04.2017 12:44:54
|
|
|
OS on stock, täitsa puhas Android. Isegi ühtegi väiksemat vidinat ei ole UMI enda poolt juurde pandud.
Mobiili-ID töötab kenasti.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.04.2017 12:46:18
|
|
|
| Kurat see sõrmejälje keberniiti olen netist ka lugenud, see tundub natuke dealbreaker, aga muidu ei oska paremat tahatagi telefonist.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
19.04.2017 12:51:10
|
|
|
| Kas seda spoileris olevat pilti väiksemaks ei saa teha? Venitab HV avalehe ka välja...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.04.2017 13:00:26
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| Kas seda spoileris olevat pilti väiksemaks ei saa teha? Venitab HV avalehe ka välja... |
Paraku see ei aita enam...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prozer
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
19.04.2017 14:56:38
|
|
|
Kaamera WOAU Minu Nikon D700 + 24-70mm f/2.8 objektiivi kvaliteeti küll välja ei anna, kuid nii häid mobiilipilte ausaltöeldes ei mäleta, et kuskil varem näinud oleks.
_________________ Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus. |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.04.2017 17:10:54
|
|
|
Prozer, no ega suurema sensoriga ei saagi võrrelda.
Aga muidu tõepoolest - me happy Sama raha eest poleks vist kompaktkaamerat küll saanud, mis oluliselt paremat pilti teeks.
Ainuke asi mis mind küll häirib (aga see pole muidugi UMI probleem, vaid kõikide väikese sensoriga kompaktide jms) on see krdi 4:3 küljesuhe. Võiks nüüd väikesed sensorid ka 3:2 peale üle viia. See on vähemalt minu jaoks fotograafia mõttes palju paremini tasakaalus. Jah, alati saab croppida jne, aga ikkagi. Tahaks näha kellel veel 4:3 monitor on, et pildid peaksid sellele sobiva küljesuhtega olema
Vahepeal lülitasin 16:9 peale, aga see lõikab ikka liiga palju juba servadest ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
19.04.2017 22:44:32
|
|
|
kas Umi Z -> Umidigi Z Pro hüppes on midagi peale mustvalge kaamera ja nime pikenemise ka miskit muutunud?
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xloaded
külaline
|
20.04.2017 09:32:31
|
|
|
Lisaks juurde suure miinuse miks ise loobusin antud seadmest.
Heli kvaliteet nii see mis klappidesse kui ka kõlarist tuleb on ikka suht masendav.
Mõni väitis, et kvaliteet on "keskmine" samas hindaks seda kui "keskmine" seakisa.
Ju siis sellise hinna eest normaalselt heli ei saagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
20.04.2017 09:43:14
|
|
|
| Kas see telefon DNG'd pildistab?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.04.2017 09:55:13
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
| kas Umi Z -> Umidigi Z Pro hüppes on midagi peale mustvalge kaamera ja nime pikenemise ka miskit muutunud? |
Ega vist, muu sisu peaks kõik sama olema. Kui odavalt sama korpust tahad veidi kehvema sisuga, siis on neil mingi C Note 120€ hetkel tellitav.
| Xloaded kirjutas: |
Lisaks juurde suure miinuse miks ise loobusin antud seadmest.
Heli kvaliteet nii see mis klappidesse kui ka kõlarist tuleb on ikka suht masendav.
Mõni väitis, et kvaliteet on "keskmine" samas hindaks seda kui "keskmine" seakisa.
Ju siis sellise hinna eest normaalselt heli ei saagi. |
Seda ma ei oska nii spetsiifiliselt kommenteerida, ma eriline audiofiil ei ole. Vaiksem on küll, kui Nexus 5 oli. Samas minu igapäevavajadusteks tööle ja töölt sõites raadiot kuulata on täitsa piisav.
| Spooky kirjutas: |
| Kas see telefon DNG'd pildistab? |
Ei pildista. Mul on Manual Camera app ostetud, Nexus 5 tegi DNG-d ja sai ava ja värke käsitsi muuta, sellega paraku mitte.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
20.04.2017 21:12:28
|
|
|
| Kuidas GPS toimibn? kui kiirelt lukustub, kas on täpne, kas ühenduse katkestusi esineb?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.04.2017 21:24:21
|
|
|
Väga palju ei ole kasutanud, aga üldiselt tundub OK. Need mõned navigeerimised, mis olen teinud, on küll toiminud.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
20.04.2017 23:41:29
|
|
|
| Siis on hästi. Praegusele oukitel k4000 läheb kohati kuri vaim sisse ja hakkab pentagramme joonistama.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.04.2017 09:58:32
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| Siis on hästi. Praegusele oukitel k4000 läheb kohati kuri vaim sisse ja hakkab pentagramme joonistama. |
Midagi nii hullu pole küll täheldanud. Äkki on asi hoopis sinu varjatud võimega tumedate jõududega suhelda vms
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entr0cks
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
24.04.2017 22:11:23
|
|
|
Kui keeruline garantii teemat ajada selliste telefonite puhul ?
Kaua telefon kohale tuli ?
Ei loe välja, kaua tavaliselt aku peab siis ?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.04.2017 22:36:57
|
|
|
Telefoni tulek sõltub valitud saatmisviisist DHL toob alla nädalaga ära, aga siis on toll kindlustatud.
Aku peab sellise norm kasutuse juures poolteist päevakest. Ja seda kõike Andorid 6.0 tobeda wifiga seotud tüüpvea juures (wifi jääb tarbima ka siis, kui välja lülitada). Ehk tuleb millalgi Android 7, siis saab kindlasti paremaks. UMI Superiga läks küll nii.
Nagu ma aru olen saanud, siis Android 7 seisab hetkel selle taga, et MediaTek Helio X27 ei oma veel selle tuge.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
25.04.2017 14:38:02
|
|
|
| Gearbestis laoseis jälle tekkinud. Nüüd on lootus et saab ikka telefoni varem kätte kui mai keskel.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
25.04.2017 15:08:42
|
|
|
| namstoop, kas selle wifi tüüpvea all mõtled seda, et jääb skännima ka juhul kui wifi väljas on? See säte majandab Gepsu sätete all. Improve accuracy...wifi scanning. See valik on ka Android 7 all olemas ja vaikimisi on see sisse lülitatud. Kindel ,et Android 6 peal ei saa ka välja lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
25.04.2017 16:12:45
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Gearbestis laoseis jälle tekkinud. Nüüd on lootus et saab ikka telefoni varem kätte kui mai keskel. |
Minu tellimuse olek muutus "Packed" peale. Ootusärevus on sees!
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2017 17:29:05
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| namstoop, kas selle wifi tüüpvea all mõtled seda, et jääb skännima ka juhul kui wifi väljas on? See säte majandab Gepsu sätete all. Improve accuracy...wifi scanning. See valik on ka Android 7 all olemas ja vaikimisi on see sisse lülitatud. Kindel ,et Android 6 peal ei saa ka välja lülitada? |
Hmm, et sellega seotud või. Samas ei ole kindel. Põhimõtteliselt on probleem selles, et kui wifi välja lülitad, siis energiatarve jääb ikkagi. Kui restart teha, siis kaob ära. Sama oli Nexus 5 puhul, kui Android 6 tuli. Mingi järgmise uuendusega parandati ära, aga Z Pro seda pole (veel).
Seal gepsu all on küll valikud, aga kui välja lülitada siis ei võta enam ka mobiilimasti järgi vaid jääb valikuks Device only "Use GPS to determine location".
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
25.04.2017 21:19:56
|
|
|
| namstoop, ma arvan, pole kindel. Mul on nii, et device only või siis high accuracy on eraldi valitavad ja see wifi ja bluetooth skännimine on eraldi valitava ikkagi edasi. Ehk siis nagu 2 eri valikut. Tegu küll ka teise telefoniga ja Android 7, aga tean, et nii oli ka Android 6 ajal nende valikutega.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2017 21:44:10
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| namstoop, ma arvan, pole kindel. Mul on nii, et device only või siis high accuracy on eraldi valitavad ja see wifi ja bluetooth skännimine on eraldi valitava ikkagi edasi. Ehk siis nagu 2 eri valikut. Tegu küll ka teise telefoniga ja Android 7, aga tean, et nii oli ka Android 6 ajal nende valikutega. |
Säherdused valikud. Või see viimane tähendab, et mobiiliset ikkagi kasutatakse?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
25.04.2017 21:51:34
|
|
|
Viimases ei kasutata midagi muud peale GPS mooduli jah. Kui sa sellest menüüst nüüd sammu tagasi liigud, kas siis sellist valikut ei ole seal äkki? See Improve värk.
Ja sealt Improve alt siis sellised valikud:
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2017 22:04:32
|
|
|
Nope, sellist valikut pole.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.05.2017 07:57:47
|
|
|
| Keegi kes eelmine nädal Gearbestist DHL-ga tellis kas teil liigub ka pakk kuhugipoole? Mul raiped on tracking koodi DHl süsteemist ära võtnud aga pakki pole kuhugi liigutanud, kuigi ise vastupidist väidavad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
02.05.2017 09:39:38
|
|
|
mul ka seisab selles olekus, et laost on välja saadetud ja postiasutusse kohale jõudnud, edasi on täielik tühjus.
Shiped out: jah
Product Dispatch: hall
View tracking message: Sorry, your shipping information has not updated yet!
ja 17track.net lehekülg ütleb: "Item is not found at this moment, If necessary, please verify with the package sender and check back later."
ma võtsin selle 5,90 maksva kindlustuse ka, et kui postis kaotsi läheb vms, saadetakse küsimusi küsimata uus.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
08.05.2017 20:47:16
|
|
|
| 23 aprill tellisin Gearbestist, täna 8 mai sain kätte. Tuli Netherlands Post Registered pakiga, tolli ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.05.2017 23:04:17
|
|
|
Olen vahepeal veel siin-seal pilti teinud. Endisel rahul Paaril korral on peegelkaamera küll kaasas olnud, aga ei ole viitsinud kotis väljagi võtta.
Kõik pildid jälle otse kaamerast.
Android 7.1.1 beta on ka juba väljas: http://community.umidigi.com/thread-7550-1-1.html Nii et vaiksel liigub selle poole. Ilmselt suveks on vast olemas.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
18.05.2017 11:06:19
|
|
|
| 25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.05.2017 11:23:42
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| 25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama. |
vaja tilgutada, toogu 7.1.1 välja parem.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
18.05.2017 12:04:05
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| 25 mb uuendus tuli, mis peaks muuhulgas väidetavalt ka wifi otsingu bugi ära parandama. |
ei parandanud imo. Samamoodi koguaeg sees ja aku kulub.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
20.05.2017 09:39:50
|
|
|
Mul selline kamm, ideid?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
04.06.2017 23:04:27
|
|
|
| Sathanas kirjutas: |
| 23 aprill tellisin Gearbestist, täna 8 mai sain kätte. Tuli Netherlands Post Registered pakiga, tolli ei läinud. |
Tellisin samal päeval, sain alles täna kätte. Esimene mulje on üsna okei, ainult et launcher on veider ning kohati on tunne, nagu oleks vaegnägijate peale liigselt mõeldud. Tekst ja ikoonid on parajad koledad larakad.
Lisaks ei taha arvutiga kuigi hästi läbi saada, aga äkki niisama esimese seadistuse viga.
On keegi mõnd launcherit sellel juba katsetanud või on muid optimeerimissoovitusi kohe võtta?
Update'i proovimisel tuleb sama, kuid lühem viga mis eelmisel kasutajal, lihtsalt "Network connection failed"
Suht raske ja tummine labidas on igatahes
EDIT: sest "kaht samasugust postitust ei saa järjest teha"
kahe nädala muljed, ehk oskab keegi mõnele negatiivsele poolele lahendust ka pakkuda.
Kaamera on mobiili kohta küll üsna hea, aga tulles Lenovo Vibe Shot'i pealt, ei tunne erilist edasiminekut, kui pilte arvutis vaadata. Ekraanil tunduvad küll paremad, aga suurel monitoril mitte.
Ekraan on suurepärane.
Jõudlust on täiesti piisavalt.
Olen üsna kõva kuulmisega, ning nii mitmelgi telefonil klõbistan keset kõnet volüümi juurde, aga see on juba maxis. Siin jääb varu ülegi.
Nukram osa:
Sõrmejäljelugeja-nupp. Avamine töötab enam-vähem valutult, aga Home funktsioon mitte. Tihti kuluib 3-4 katset, et rakendusest väljuda. Kusjuures, kõige veidram on, et törtsub käes, seega registreerib vajutust, aga ei taha selle peale midagi teha.
Aku. Aku. Aku. laua peal hoides veab poolteist päeva välja. Aga eile oli vaja pildistada ja 20 minutit gpsi kasutada, hommikul võtsin luti otsast ja õhtuks tühi. Arvestades vägevat mAh arvu võiks enamat loota,
Aku jätk: akurežiimid on nagu mingi aamen kirikus. Need teevad midagi, need on VÄGA tähtsad, kuid nende kohta pole mitte mingit infot, mitte mingit seadistamisvõimalust. Üritasin korrata Lenovo trikki, et ööseks lülitab kõik peale telefonifunktsiooni, smside vastuvõtmise ja äratuskella välja. Proovsin marathi, proovisin mingit nutikat, kõik ühed jamad. Ja kui üks režiim on juba peale läinud, siis selle maha saamine on üks igavene nikerdamine. + kui sul on mingi akurežiim juba käigus, siis datat/wifit niisama sisse-välja lülitada ei saa.
Keeled: ei ole mina veel leidnud võimalust, et telefon inglise keeles ja input eesti keeles.
Loodan väga, et kõik probleemid on tingitud kiirest väljalaskmisest, ning varsti tuleb 7.0 mis kõik need mured korda teeb.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2017 08:22:11
|
|
|
RandomHero, aku kohapealt - wifit kasutad? See tõmbab akut mõnuga tühjaks. Selles osas peaks Android 7 kindlasti aitama. UMI Superi puhul igatahes aitas.
Öise režiimi kohta - milleks mässata mingite seadetega. Tuleb sul öösiti tihti tähtsaid kõnesid sisse? Ma lasen pärast südaööd telefonil ennast välja lülitada ja hommikul enne ärkamist jälle sisse.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
05.06.2017 08:58:36
|
|
|
Wifi enamus ajast väljas.
Öisete sätete kohta - Lenovo suutis seda suurepäraselt. 23:30 läks ise tuttu ja ärkas 7:00, vahepealses ökorežiimis kulutas terve ööga 2-3% akut, samas endal hea kindel tunne, et telefon töötab vähemalt telefonina edasi.
Lisaks tuli meelde veel üks sõrmejäljelugeja tüütus - taskus proovib pidevalt mu jalga skännida ja seetõttu törtsub taskus.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.06.2017 09:22:30
|
|
|
Wifi osas - isegi kui kasutasid ja kohe välja lülitad, siis Android 6.0 puhul võtab kuni järgmise restardini voolu edasi.
Nojah, mul on kaaned ümber, seega taskus skännimist ei ole kogenud
Sõrmejäljelugeja on suht kehvake küll jah.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
08.06.2017 23:17:42
|
|
|
Täna tuli siis teade, et 7.1.1 on saadaval, sai muidugi kohe peale lükatud
Esimene mulje: misasja äpisahtliga tehtud on. Aga google ütleb, et nii peabki olema. Eks tuleb ümber harjuda.
Aga positiivsest poolest:
- tundub palju kiirem. Ega ennegi aeglane polnud, aga kuidagi sujuvam tundub.
- akukasutus vist langes, harjumuspärasest rohkem protsente on alles
- sain lõpuks inglisekeelse UI ja eestikeelse klaviatuuri. Võib-olla oleks enne ka saanud, aga ei õnnestunud mul.
Lisaks: update ütles, et kaotab sõrmejälje seadistused ära. Ei kaotanud. Uuendus ei öelnud, et äratuskellad kaovad ära, aga need kadusid. Seega, tuleb need uuesti seada, kui ei taha tööle sisse magada.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.06.2017 08:33:10
|
|
|
RandomHero, et mingeid jamasid ei kaasnenud? Kaamera töötab?
Lasen siis ka peale.
Üldiselt kõik OK, aga krt BT ühenduse stabiilsus läks kehvemaks. Mida kuradit.
Tundub, et kiirlaadimine on ka ära kadunud. Mida see UMI krt teeb, sama oli aasta alguses Superiga - kui 7 peale tuli, siis kiirlaadimine kadus. Hiljem mingi parandusega tekkis tagasi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
15.06.2017 09:19:00
|
|
|
Kas kiire laadimine on ära kadunud või ainult sellekohane teade? Ei ole ise jälginud, ma viskan õhtul luti otsa ja keeran magama.
Ma olin vahepeal juba ülimalt pettunud, et suur aku ja tutikas mänguasi, peab vaevu hommikust õhtuni. Patustajaks oli aga hoopus yr.no äpp ja/või widget, mis vohmis akut mõnuga. Lasin maha, 25h tagasi sai luti otsast võetud, 55% alles. Sobib.
Küll aga on mind tabanud üks tüütu tüüpviga: selfie-kaamera on tolmu täis läinud ja on seeläbi põhimõtteliselt mittekasutatav. Pidi olema kaameratihendi tüüpviga, lahtivõtmine ja tükk teipi pidi asja korda tegema, häbiväärne aga ikkagi.
Lisaks on tekkinud 7.1.1 tõttu mitmeid anomaaliaid, mille kohta ma ei oska öelda, kas tegu on nougati enda viguri või siis Umidigi enda arendustööga. Ehk osatakse nõu anda.
1. App drawer: kas tõesti ei leidu võimalust, kuidas seal kaustasid teha? Ma laseks kõik need Play Books'id jne jubinad maha, aga ei saa. Varem olen sellised asjad alati ühte prügikausta korjanud ja sinna jätnudki.
2. Turvalisus. PowerAmp lugudevahetus ei tule läbi lockscreeni. Line sõnumeid ei saa läbi lockscreeni avada. SmartID tuleb ilma midagi küsimata läbi lockscreen'i. Ehk siis eeskujulik turvameede: pangakonto võib tühjaks teha, aga lugusid vahetada ei saa.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.06.2017 09:40:19
|
|
|
RandomHero, lihtsalt tundub, et laeb aeglaselt, mitte kiiresti. Ja sellest tingituna tiksub ka aku veidi kiiremini tühjaks kui võiks.
Selfie kaamerat olen vist ühel korral kasutanud, kohe pärast ostmist. Katsetasin, mingeid kahtlaseid tolmurulle ei täheldanud.
App drawer ilmselt on ikka Nougati enda oma. Mõne launcheriga endale sobivat funktsionaalsust tagasi ei saa? Ma ei ole seal kunagi viitsinud väga majandada, vajalikud äpid tõstan avaekraanile kaustadesse ja algallik juurde sattun ainult siis, kui mingit ekstravidinat vaja on.
PowerAmpi ei kasuta. Aga kõlab naljakalt see probleem küll Spotify ja R2 rakendus lubavad küll lugusid/podcaste vahetada. Nii et mingi PowerAmpi kala pigem?
Misasi on Line sõnum?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
27.09.2017 02:03:18
|
|
|
| Nii, minu Umidigi Z Pro on hetkel omadega õhtul. Kõigepealt hakkas aku pidamine drastiliselt langema, seejärel hakkas aku paisuma ning nüüdseks olen aku eemaldanud (eemaldamise käigus, susises tühjaks ennast) ja ootan uut akut. Siis laon uuesti kokku ja vaatab, et mis ja kuidas. Loodame, et lahendab probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
16.10.2017 21:03:03
|
|
|
Müüsin enda oma maha. Läksin tagasi Lenovo Vibe Shot peale, mis on aastast 2015, kuid absoluutselt kõik selle juures tundub praegu parem - aku kestab paremini, kaamera on suurepärane, ning uskumatul kombel, isegi asjad tunduvad kiiremini jooksvat. Kiire uurimine ütles, et Sony IMX258 sensorit kasutatakse ka paljudes teistes telefonides, kaasa arvatud LG G6 lipulaevas, kuid tundub, et Umidigi ei ole viitsinud korralikku kaameraäppi arendada - pealtnäha teeb igasugu asju, aga nii kui valgus otsa sai, nägid kõik pildid välja nagu 2005. aasta webcam'iga tehtud.
Mina olen pettunud, sama raha eest oleks võinud kevadel kohapealt letist Huawei P9 lite või 2016. aasta A3 võtta.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
16.10.2017 22:26:21
|
|
|
Lenovo Vibe Shot teeb enamusele 2017a nutidele selgelt ära...
Iseasi kaua aku vastu peab,kas poolteist päeva?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
17.10.2017 09:20:05
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Lenovo Vibe Shot teeb enamusele 2017a nutidele selgelt ära...
Iseasi kaua aku vastu peab,kas poolteist päeva? |
Ma tahaks teada, mis parameetrite alusel on võimalik sellist asja ennustada.
Aku kestab jah just selle tüütu "poolteist päeva" ehk teise päeva hommikul on 48% ja õhtul 8-9 vahel hakkab piiksutama. Kui õhtul on plaanis linna peale laiama minna, siis tuleb vahepeal törtsu laadida.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.10.2017 09:33:56
|
|
|
Jah, tuleb tõdeda, et natuke enamat ootasin ka mina. Ilmselt oli liiga vara sellelt firmalt osta Eeldasin, et nad turu laiendamiseks panustavad kvaliteeti ja kasutajatoesse, aga nad krdid hoopis lahmivad igal nädal uue mudeli välja. Aga ausalt öeldes ei julgeks vist enam uut neilt osta. Kuigi jällegi see S2 Pro näeb paberil hea välja oma 18:9 ekraani, 5100 mAh aku ja Sony kaameraga.
Aga - ptüi-ptüi-ptüi - minu Zpro toimib endiselt kenasti ja ka piltidega olen üldjoontes rahul. Pärast Android 7.1 tulekut on küll vahel väga over-saturated, aga õnneks mitte alati. Ja noh kaamera äpp on üldiselt ka kehv muidugi.
RandomHero, pimedas tehtud pildid muutuvad üksjagu paremaks, kui Super Night funktsioon sisse lülitada.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|