Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 14:23:30 vasta tsitaadiga

Firefox mobiiliversioonis saaks kõik avatud tabid tabbarile nagu tahvliversioonis? about:config all ei leidnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 20:13:05 vasta tsitaadiga

FB Messenger otsustas ühel hetkel, et tema taustal ei tööta ja lükkab ennast offlaini. Mingit sästurežiimi pole talle peale pannud jms. Mingit abi sellega seoses?
Kusjuures cache tühjaks lasin, siis paar päeva nagu toimis.. andis kenasti märku kui mõni mess tuli.. a nüüd jälle sama jama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.04.2017 10:09:32 vasta tsitaadiga

phobic, ainus abi selle vastu on messengeri äpiarendajad põlema panna, et nad enam rohkem ära ei käkerdaks. ei teeks ka paha androidi arendajatega sama teha. midagi paremaks sellest ei muutu aga vähemalt ei lähe hullemaks.

üks variant on veel kuskilt hämarast kohast messenger lite hankida, kunagi oli see, teavitused töötasid ja kirjutada sai, that's it. sellised lisavidinad nagu emoticonid ja stickersid ja piltide/videote saatmine see endas ei sisalda.

ahjaa muideks erinevalt tavalisest messengerist oskab see lite teavitushelinat teha ka muusika mängimisega samal ajal, ehk siis kui klapid peas ja spotify töötab, on helinat kuulda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 10:28:43 vasta tsitaadiga

phobic kirjutas:
FB Messenger otsustas ühel hetkel, et tema taustal ei tööta ja lükkab ennast offlaini. Mingit sästurežiimi pole talle peale pannud jms. Mingit abi sellega seoses?
Kusjuures cache tühjaks lasin, siis paar päeva nagu toimis.. andis kenasti märku kui mõni mess tuli.. a nüüd jälle sama jama.


Nexustel töötab laitmatult.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.04.2017 10:40:26 vasta tsitaadiga

jupsis ka nexus 5 peal see.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 10:44:03 vasta tsitaadiga

Mul 6 ja 6P, 7.0 ja 7.1.2.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.04.2017 11:27:31 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul 6 ja 6P, 7.0 ja 7.1.2.
nojah, n5 sai vist viimase 6.0 vms, hetkel 7.0.1 aga see htc telo ja mitte nexus. igatahes messenger käitub samamoodi nagu n5 peal. vb siis vanilla 7 on teistmoodi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 13:04:00 vasta tsitaadiga

Mul siin vahel jumala lampi lausa ehmatab, kõll kaib pea samaaegselt kahes föönis korraga, keegi pole ka kurtnud, et pole reageerinud. Siis on ikoon ka kenasti teavituste ribal.
Muusika kuulamise ajal ei oska öelda, kuna kahes föönis ikka korraga ei kuula.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 13:37:34 vasta tsitaadiga

Jama siis A5 2017 mudeliga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 13:58:32 vasta tsitaadiga

Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 14:02:08 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

see ju pea olematu kulu?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 14:11:23 vasta tsitaadiga

Miks teil seda messengeri üldse vaja on? Koguaeg üks häda tundub olevat
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 15:09:25 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

see ju pea olematu kulu?


Samsa soft nii ei arva, sest kõik muu mudru võtab 0,01 - 0,07% tunnis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 17:44:08 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

Greenify oled proovinud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 23:55:25 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

Greenify oled proovinud?


Ei ole. Eeldab root'i?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 23:59:17 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/facebook_messenger_lite_is_now_available_in_150_additional_countries-news-24777.php
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 09:33:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
SKG kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

Greenify oled proovinud?


Ei ole. Eeldab root'i?

Parem oleks jah.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.04.2017 09:37:39 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
SKG kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul fb messenger jällegi sööb akut ja Samsa S7 Device maintenance annab märku koguaeg sellest äpist, et kulutab 0,2-0,5% tunnis. Sunnin sleepi, siis veidi aega rahu ja varsti jälle tagasi sama teema.

Greenify oled proovinud?


Ei ole. Eeldab root'i?


ei eelda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2017 11:21:18 vasta tsitaadiga

Milline oleks Samsungi originaalkaameraäpile asenduseks hea rakendus? Puudust tunnen sellest, et ei saa kohe samas äpis pildile kommentaare kirjutada-joonistada ja lihtsamat editeerimist (heledus, kontrast, jne...) teha. Teiseks võiks kiirelt olla kättesaadav resolutsiooni muutmine, näiteks kaks presetti, mille vahel paari klikiga valida.
Igasugused kunstipärased efektid (milleks neid üldse vaja on?) ja õhupallidega raamid on kurjast! Note2 on aparaat ja päris vana androidiga 4.1.2.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2017 01:59:23 vasta tsitaadiga

Petz, kõige lihtsam lahendus oleks uuema samsa peale kolida. Seal kõik soovitud originaaläpis olemas. Küllap samas mu soovitus ei päde ja küll siin soovitatakse ka vanemale androilile vastavat tarkvara icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2017 19:29:37 vasta tsitaadiga

kuidas ma oma samsungile selgeks saan teha, et ta kella näitaks kui ekraan pime on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2017 20:45:37 vasta tsitaadiga

Seadistades, et ekraani välja ei lülitataks. Aga edu sellega, tõmbab aku kiirelt tühjaks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.05.2017 09:52:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kuidas ma oma samsungile selgeks saan teha, et ta kella näitaks kui ekraan pime on.

Miski kellaga screensaver?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 10:15:59 vasta tsitaadiga

tõmbasin. demos töötas, kui päriselt lukku läks, polnud enam näha. ise ei plaaninud kasutama hakata vaid tuttav, kes kella ei saa kasutada, uuris..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 10:33:13 vasta tsitaadiga

Kuskil ekraanisätete all võiks olla a la "hoia ekraan sees". Või aktiveeri ekraani seadetest (samas ehk?) ekraanosäästja, tüübiks "kell". Või "ambientne" ekraan.
Samsal on kaks esimest kindlasti olemas, Nexusel esimest pole, aga on viimane. Mis föön on, siis saaks paremini aidata ju.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 10:35:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kuidas ma oma samsungile selgeks saan teha, et ta kella näitaks kui ekraan pime on.


Seaded>Always on Display.
Seda saad ka ajastada vastavalt soovile ja kui telefon on ekraaniga allapoole(laua peal), siis ta lülitab ekraani ikka välja.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 15:24:59 vasta tsitaadiga

Kas Settings - > Display - > Daydream alt ei saa panna?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.05.2017 16:28:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ohh neid naljahambaid googli arendajaid, nüüd need idikad on google.com lehel selle 9 ruudukesega nupu persse keerand icon_biggrin.gif enne sai sealt gmailile jms ligi, enam ei juhtu mitte midagi kui sinna vajutada icon_biggrin.gif

chrome brauser ja kõigile asjadele update tehtud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 18:39:50 vasta tsitaadiga

Mul operaga küll moblas funkab okeilt icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 18:50:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 proovis.Operaga,.mina föönis Firefoxiga-korras.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 19:01:36 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
jeesus188 proovis.Operaga,.mina föönis Firefoxiga-korras.

tuleb välja, et chrome ka moblas, ka sellega ok.

Mingi lokaalne kamm järelikult

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.05.2017 19:28:19 vasta tsitaadiga

teise telefoniga ka ei tööta. tegin chromele ka clear data ja lasin kõik updated maha ja disable ja force stop, uuesti chrome käima, ei midagi, updated peale, ikka sama jama.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 20:50:22 vasta tsitaadiga

No sinu poolne kamm, mul auto update peal....ei saa olla ka seoses vqna versiooniga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 01.05.2017 21:09:37 vasta tsitaadiga

Ma küll ei kasuta sealt kaudu, aga ka minul ei tööta. Chrome v. 57.0.2987.132
Firefoxil see veidi teisiti, seal 3.triibu all ja viskab edasi äppidesse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 21:15:26 vasta tsitaadiga

Mul uuem ja funkab
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 01.05.2017 21:22:07 vasta tsitaadiga

Viimane Chrome versioon, uuemat ei pakuta, android on 7.1.1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 21:23:38 vasta tsitaadiga

raitzzzz kirjutas:
Viimane Chrome versioon, uuemat ei pakuta, android on 7.1.1

Mu samsa siis special icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.05.2017 21:53:18 vasta tsitaadiga

mul sama vers mis raitzzzz ja android 7.0.0. uuemat ei paku keegi hetkel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 22:13:54 vasta tsitaadiga

hmm, saa siis aru
Pood näitab igatahes nii
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 09:02:24 vasta tsitaadiga

Mul:

Spoiler Spoiler Spoiler


Chrome:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 10:51:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas Settings - > Display - > Daydream alt ei saa panna?

Ei saa jah, mul Note 4-l ka see ära koristatud.
Muidu seal oli küll kell Sony-l valikus aga Samsal ainult mingid fotogalerii valikud. okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 11:58:19 vasta tsitaadiga

Samsa S7 originaal brauseriga ka ei tööta see ruudukestega nupp
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 16:13:37 vasta tsitaadiga

Mis rakendust lapse telefoni jälgimiseks kasutada?

Varem oli google+ mis võimaldas asukohta widgetiga mugavalt vaadata, see enam ei tööta.
Googlel on küll uus Trusted contacts, kuid see eeldab eraldi pärimist ja siis igakordset nõustumist või 5min ootamist, kui teine pool ei märka nõustuda.
Android device manager on ka nagu variant.

On HV kasutajatel ehk veel positiivseid kogemusi mõne muu lahendusega?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 16:32:22 vasta tsitaadiga

Ülimalt hea rakendus on ESET Parental Control. Saab asukohta täpselt vaadata ja hallata rakendusi üle võrgu. Seada ajalisi piiranguid mängudele nii kellaajaliselt kui päevade lõikes.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.05.2017 17:07:28 vasta tsitaadiga

Androidil siis töötab selline hästi?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 17:25:30 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ülimalt hea rakendus on ESET Parental Control. Saab asukohta täpselt vaadata ja hallata rakendusi üle võrgu. Seada ajalisi piiranguid mängudele nii kellaajaliselt kui päevade lõikes.

Palju see eset pappi küsib ka?

Hetkel kasutan Screen Time Parental Control, aga sellel asukohapõhist jälgimist pole. Sams ei tunne ka vajadust hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 18:21:11 vasta tsitaadiga

ESETi rakendustega on selline kaval lugu. Alguses antakse 30 päeva tasuta. Siis saab aeg läbi ja pakutakse 19.90€ aasta. Ära ei maksa, seedid asja 1-3 nädalat ja siis tuleb pakkumine 9,99€ aasta.

Aga mina ei tea... androidi peal töötab küll. Lapsel on rootimata hiina tel. ja pole täheldanud, et ei töötaks. Ilma PIN koodita rakendusi ei lase avada kui mängimise aeg on täis saanud. Endal meeldib see, et asi on äärmiselt lihtsaks tehtud. Seadistusi on suht vähe ja kasutaja liides on lihtne.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 19:18:39 vasta tsitaadiga

Kas rakendust on väga lihtne eemaldada? Ehk kas ~10 aastane nutikas juntsu võib sellega hakkama saada? Või saab kuidagi eemaldamisele samuti PIN panna.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 19:37:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas rakendust on väga lihtne eemaldada? Ehk kas ~10 aastane nutikas juntsu võib sellega hakkama saada? Või saab kuidagi eemaldamisele samuti PIN panna.

Ikka nagu adminnitavatel asjadel.
Kood peal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 19:51:24 vasta tsitaadiga

Minu poolt +1 ESETile. Töötab ilusti ning asukoht alati näha. Kui tahad last "premeerida" lisaajaga, on see kõik üle võrgu tehtav.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.