Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 10:36:25 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud täpsustama. Prose pinn olid soklis kõver. PCI-E oli samuti jootest kergelt lahti tulnud. Kuidas, ei tea. Mu niuks oli hoopis selle pihta, et teadmatum kasutaja ei valiks endale seda kohta garantii toimivuse tõttu, vaid vaataks hinda.

Seega võib julgelt PCSTOst osta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2017 11:43:04 vasta tsitaadiga

Endal on see põhjus miks kõik emaplaadid teisele ringile müün prose soketis icon_razz.gif
Muidugi need võivad ka "väsida", aga see haruldane ja kõver pin on 100% juhtudest vähemalt garantii arvates kliendi süü.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 17:54:58 vasta tsitaadiga

Pailaps, ei võta selle kõvera piniga sind isegi PCSTO jutule icon_wink.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 19:03:28 vasta tsitaadiga

lõhud emaplaadi ära ja siis hädaldad, et garantii ei toimi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 21:31:53 vasta tsitaadiga

Eeldamine on persekeeramiste ema taavi. Ja ei , ta sattus kättegi eoses pisut vigane. Minu viga, et suurendusklaasiga ei kontrolli ostmisel eks?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.03.2017 13:18:56 vasta tsitaadiga

Aga nii on. Vana teema, harju ära inteli puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 19:52:06 vasta tsitaadiga

Ma olen siis midagi valesti teinud. Pole veel suutnud ühegi LGA socketil pinne kõveraks ajada. Kuigi klambri kinnivajutamisel on kõhe tunne küll kui mingi heli käib.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 22:01:48 vasta tsitaadiga

s4rk4 kirjutas:
Siuke küsimus tekkis, et nimelt sai võidetud eelmise aasta septembris klaviatuur, hiir ja matt. Tänaseks päevaks aga hiire rullik kriuksub. Toona kui küsisin otse Arvutitargalt garantii kohta, siis lükati letti kingitustele see kahe aasta nõue ei kehti. Hetkel olekski küsimus, et kas ma peaksin otse maaletooja poole pöörduma sellise probleemiga või kuidas olukorra lahendama?


Tänaseks päevaks on olukord lahenduse saanud, kus hiir vahetati välja! Minu kummardus neile.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 20:19:20 vasta tsitaadiga

Pood tore ja kõik aga tootjast nimega ICY box vist tasub eemale hoida (IB-273StU3).
Tava low profiiliga läppari HGSTketas (500gb 7200) oli box'is sees ning hakkas lambist ketast ära kaotama. Mingi aja pärast läks täiesti soodaks ning töökorras ketas näitas, et bad'id sees ja ketas katki. Arvasin, et ketta viga. Võtsin uue, tutika 500GB ketta testiks ja mõnda aega töötas ja siis hakkas sama jama pihta. Keset copy - pastet kaotab ketta ära. Panin sama ketta teise üleminekuga arvutikülge, kõik töötab.

Seega tunduks, et ketta box käitub halvasti. Tõestada ei saa aga lihtsalt infoks. Ei viitsi teist ketast pekki keerata, et veenduda veas. Samas Chieftec ketta box (ka usb 3.0) töötab juba üle aasta veatult thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2017 22:59:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Pood tore ja kõik aga tootjast nimega ICY box vist tasub eemale hoida (IB-273StU3).
Tava low profiiliga läppari HGSTketas (500gb 7200) oli box'is sees ning hakkas lambist ketast ära kaotama. Mingi aja pärast läks täiesti soodaks ning töökorras ketas näitas, et bad'id sees ja ketas katki. Arvasin, et ketta viga. Võtsin uue, tutika 500GB ketta testiks ja mõnda aega töötas ja siis hakkas sama jama pihta. Keset copy - pastet kaotab ketta ära. Panin sama ketta teise üleminekuga arvutikülge, kõik töötab.

Seega tunduks, et ketta box käitub halvasti. Tõestada ei saa aga lihtsalt infoks. Ei viitsi teist ketast pekki keerata, et veenduda veas. Samas Chieftec ketta box (ka usb 3.0) töötab juba üle aasta veatult thumbs_up.gif

Ise kasutan juba pikemat aega ICY BOX IB-AC603a-U3 adapter kaabel USB 3.0 ja pole veel probleemi olnud. Äkki sattus lihtsalt praak unit vms?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 00:37:57 vasta tsitaadiga

Ka üks Icy kasutusel peaaegu aasta ja kõik okei.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 09:09:55 vasta tsitaadiga

mnjah, ei tea. Savi. Ei hakka ka testima, pärast tapab veel ühe ketta ära.

Tegemist on siis tava usb 3.0 isendiga mitte sellega millel lisa vool külge käib.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 11:24:22 vasta tsitaadiga

Mis mudel nende lehel oli see väline, usb 3.0 pealt, ketta box, nii 2,5" kui 3,5" kui ka SSD jaoks? Ala ühe või kahe auguga, mingid pesad olid vist karbi peal. No selleks et lappari taha panna, ketast puhtaks jne jutud.
Mingi docking station? https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ICY-BOX-Docking-station-25-ja-35-SATA-koos-1x-USB-30-alum-45383 Selline?
Vist kahe auguga mõistlikum, saab kettaid otse kloonida. https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ICY-BOX-2Bay-Docking-and-Clone-Station-25-ja-35-HDD-Sata-JBOD-USB-30-215946 Taoline?
Või hoopis vingeim see: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ICY-BOX-Docking-station-2x-25-35-HDD-korpus-SATA-I-II-III-USB-30-JBOD-valge-160768
Või see: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ICY-BOX-Docking-Station-Stick-PC-to-USB-30-25-35-SATA-SSD-HDD-231107

Või on see, mis eelpool pandi, asjalikum usb juhtmega 1 ketta jaoks?
Lihtsalt sattusin küsima poes, ei osatud midagi kosta. Võibolla küsisin valesti vms. Jalutasin minema siis...
Auto navi kaardi jaoks kristiines dvd plaate ostes oli ükskord hea, et heh, mis dvd? Nagu tõsiselt w? Küsis müüja teise käest, et kus me taolisi asju veel hoiame. Vbl uus töötaja vms. Tundub, nagu oleks mingi eelajaloolise asja kohta pärinud...endal plaadid selja taga seinal/laual.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 14:22:04 vasta tsitaadiga

ma olen mitu korda vigaste kettaboxidega garantiis käinud. ja niimoodi, et terve partii paistab vigane olevat. vahetatakse üks välja ja järgmisel on täpselt sama viga. iga paari TB järel tuleb kettalt natuke vigaseid andmeid. failide md5 ei klapi. ei sõltunud kettast ja teiste kettaboxide mudelitega ka probleemi ei olnud.

garantiis kõlbas käsurea logi failide kopeerimise ja paari korra md5 arvutamise kohta, kus iga kord erinev md5 tuli.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 14:59:22 vasta tsitaadiga

Hetkel lähen vist 2.5" Chieftec peale. Üks box üle aasta toiminud seega eeldaks, et töötab ka edaspidi.

ICY jural ei olnud ka õigeid kruvisid kõiki kaasas. Ketta kinnitus kruvid pidi ise leidma. Ja üldiselt jättis väga odava plastik karbi mulje.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 20:39:50 vasta tsitaadiga

teen ettepaneku arvutitark-a nime muutmisele MSItark . Ei müüa mittemidagi muud kui msi saasta ja kui ongi kellegi teise toodangut nimekirjas siis on see ainult tellitav või heal juhul üks isend kesklinna kaupluses.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.04.2017 20:41:30 vasta tsitaadiga

muid poode sa ei oska üles leida?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 21:08:13 vasta tsitaadiga

Egast jah tartus muud valikut väga pole kui viia raha hr LIIV-le või tellida väljamaalt. Muide liiv elab arvutitarga poest nii 200-300m kaugema, või ligidamal, kui annelinna poolt tulla icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 22:20:25 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
teen ettepaneku arvutitark-a nime muutmisele MSItark . Ei müüa mittemidagi muud kui msi saasta ja kui ongi kellegi teise toodangut nimekirjas siis on see ainult tellitav või heal juhul üks isend kesklinna kaupluses.


Kahjuks pean nendima, et enda kogemuse järgi MSI ei ole saast. Odavama otsa emaplaadid on suht kõigil "kärab kah" aga nende Gaming videokaardid on senise 2 isendi põhjal väga asjalikud. Vaiksed, jahedad, hea stock OC profiiliga (rohkem kui karbil kirjas, nagu gigabyte).

Kunagi sai videot vaadatud sellest kuidas MSI oli suht kaduma läinud firma kuniks gaming seeria toomisega toodi kvaliteet ja bränd tagasi.

Kui kellelgi on vastuväiteid siis põhjendagu. Loeks huviga. Ise seni MSI gaming x kaarte kasutanud ja hinna/kvaliteedi/kiiruse suhtes on suht koht kõige asjalikumad. Varem kasutasin Asust ja Gigabyte'i.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.04.2017 22:39:44 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt ostetakse ainult füüsilisest poest füüsiliselt letil käega katsutavat olevat asja. Et kel ilusam pakend, see võidab? icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 00:00:29 vasta tsitaadiga

Pean siinkohal nõustuma angel jutuga, MSI on vägagi sümpatiseerinud ja pole kunagi pettuma pidanud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 00:14:48 vasta tsitaadiga

Eks siin tule otsida ka põhjuseid MSI rämedast lokaliseeritud tööst ja promost. Suuremad striimerid ja juutuuberid on meiegi riigis ju MSI poolt ära ostetud, need siis kaagatavad MSI ees ja taga ja muidugi lähevad siis lapsed ka poest MSI tooteid nõudma ja eks sealt tulebki põhjus miks MSId on saada kohapealt aga muud mitte.

Samas ma ei tea, Omanud erinevaid Sapphire kaarte, ei lärmanud nagu. Praegune XFX on ka päris vaikne. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 00:43:34 vasta tsitaadiga

Millised siis need "ära ostetud" videod on, mis peaks mind kohe MSI ostma saatma. Emaplaadi osas eelistan asust seega üks osa propagandast on igatahes mööda läinud. VGA valikus oli MSI'l kõige parem tehase OC (ei viitsi ise jamada kuna kogemus on näinud, et midagist eriti juurde ei anna see mässamine ja kui sama raha eest on tehas selle töö juba ära teinud siis miks üldse jännata), kõige vaiksem jahutus (võrreldud erinevaid teste), kõige jahedam kaart (samuti leotud erinevate toodete kohta). Driverid on nagunii teise tootja omad (AMD või nVidia vastavalt kaardile). Seega kus see siis "ära ostetud propaganda on?

Asuse kaarti vaatasin, rahavas kirus, et oli probleeme ning osa komponente oli jahutamata jäetud.
Gigabyte Windforce jahutid omanud ja sageli hakkavad vendid (kui juba kohe ei ole) lärisema (kuivad).
XFX jms tootjaid eriti ei leia ja kui ülevaateid leida siis kohati ei ole kah kõige parem valik.

Zontac vms kah läbi vaadatud ja ikkagist võitis konkreetses juhtumis MSI kaart (teiseks jäid asus ja gigabyte, msi oc oli kõvem ja jahutus sisaldas rohkem "rauda"). icon_rolleyes.gif

Aga sellepärast ongi valik olemas. Ei meeldi võtad teise tootja oma. Asjalikumad ülevaated ja testid näitavad ka ära toote omadused (techpowerup, hardocp jms). Kui paar korda mingi tootega vastu näppe saanud siis muidugist ei kipu enam ostma.

Sapphire toodab vaid AMD kaarte seega kui mõni nVidia valikus siis seda kahjuks valida ei saa. + Sapphire garantii vist pidi üks saast kuubis olema, vähemalt kusagil siin foorumist käis läbi, et mingi küberneetika on sellega kui vaja peaks minema... täpselt ei mäleta mis kamm nendega oli.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 03:15:37 vasta tsitaadiga

Vaatasin 1080 ti näol mis AT-s reaalselt saadaval on, Aftermarket jahutiga pakkuda üle eesti MSI GAMING X GeForce GTX 1080 Ti kaarti mille hind on 849€ clock speed 1544 mhz ja 2 aastat garantiid.
teiseks kaartiks mida saab ainult tallinna kesklinna esindusest 1 TK ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1080 TI mille hind on 20€ EHK 869 kallim clock speed 1518 mhz garantii 3 aastat.
Ning tellita ASUS VGA PCIE16 GTX1080TI 11GB/STRIX-GTX1080TI-O11G-GAM mille hind on 865.54€ mille Base Clock speed: 1569 MHz (see kiirus on default, on gaming mode ja oc mode,kus kiirused veelgi suuremad)ning tootja garantii 3 aastat.

Muide techpowerup andmetel on asus 1080ti strix oc ning gigabyte aurus 1080ti xtreme gaming 33dBA ning msi 1080ti gaming x 35dBA-da load-is 100cm kaugusel. Ning kõikse paremat boost AVG-d suudab gigabyte ja kõikse kehvemat temperatuuris msi.
https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1080_Ti_Xtreme_Gaming/34.html

gigabyte kahjuks räägib see et ta jahutus pole monoliitne. (gpu ja mäludele ulatuv vask plaat on külge kruvitud ülejäänud radikale)
Spoiler Spoiler Spoiler

ning gigabyte gtx 1080ti gaming OC jahutus veelgi ropem.

Kokku võtaks selle nii. Arvutitark on MSI eesti ametlik edasimüüja ja koostöö partner, ning sellest ka saadakse kaarte odavamalt kätte ja annab suuremat kasumit teenida, ning arvutitark vahendab ka youtuberitele MSI kaupa ALA unboxing ja ülevaadete jaoks. HDtannude sugustele. Õnneks mulle sellise väljundiga reklaamid ei mõju, kui siis ainult negatiivselt.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 09:13:54 vasta tsitaadiga

Minu meelest on nad Kingstoniga kah heades suhetes. Kas ma peaksin nüüd Kingstoni toodangu ostmise lõpetama?
Ahjaa, sellise apsaka avalehel võiks küll ära parandada.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2017 10:10:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Tulebki vaadata erinevate tootjate kaarte iga seeria kohta eraldi. Omal ajal näiteks tegi hinna/OC'i/jahutuse omaduste poolelt pika puuga ära MSI kaart.

Kui rääkida GTX 1080 TI seeriast siis:

MSI Gaming X seeria töötab OC modeis 1683 MHz / 1569 MHz / 11124 MHz (OC Mode) kelladel. Ei näe põhjust seda mitte kasutada.
Ning kui võrrelda näiteks Gigabyte Aorus kaardiga siis MSI on jahedam: https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_1080_Gaming_X_Plus_11_Gbps/34.html

Kui AK on leidnud viisi kuidas MSIga koostööd teha siis kuidas see halb on? Siis kui garantiiga venitavad jms jura keeraks siis oleks veider see asi. Ja kui saavadki kusagilt odavamalt kätte kui teisi kaarte siis on ju hästi.

Hetkel kahjuks ei saanud hästi aru kuidas see MSI Gaming X vilets on. Tempid on hea, OC on täitsa söödav. Müratase on normide piires. ainult hind on kirves ja sedasi on kõik kaardid siinpool mandrit. KM'i vabalt ei lubata müüa ning mingi prääniku peavad nad ka endale võtma vastasel juhul kaua sedasi poodi ei pea icon_rolleyes.gif Mõnes teises poes on sageli hinnad veel kallimad. AK sageli on üks odavamatest icon_rolleyes.gif (on ka erandeid aga selleks on meil.... hinnavaatlus).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 14:24:57 vasta tsitaadiga

Kindlasti kehtib see ka kõigi teiste oma salongidega meie turul opereerivate brändide kohta ja pole viisakas AT-d niimoodi eraldi välja tuua, kuid on suhteliselt nüri sõita enda tööajast poodi kuvarit ostma, mis kodulehe saadavusinfo kohaselt on poes olemas ja seda ta ka oli. Ent mitte karbis uuena, vaid stendil töötavana, heledus ja kontrast põhjas. Mis huvi peaks mul tarbijana olema osta täishinna ekraani, mis salongis põlenud täistuuridel juba pagan teab kui kaua?

Viisakas oleks oma veebilehel selle väikese fakti välja toomine ning näiteks antud mudeli X % alega poes koha peal pakkumine kompenseerimaks fakti, et kuvari elueast on Y päeva/nädalat/kuud ära tiksunud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.04.2017 19:36:10 vasta tsitaadiga

Ostsin ka ise sellise, aga oli teada, et 2-3 kuud olnud. Alla muidugi ei saa...
2160p on nüüd üldse mingi demo ürituse oma. See oli -100.- soodukaga thumbs_up.gif
Aga see läbi e-poe mitte poest otse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 20:01:32 vasta tsitaadiga

AT-st vist on ainult kasutamata termalpasta icon_biggrin.gif Muudel juhtudel võib saada kasutatud isendi rofl.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 22:13:20 vasta tsitaadiga

Loen ja mõtlen kas on veel mingeid variante mismoodi mingit jama ajada.
Toon paar näidet kui lähen mingi tehnika poodi ostma seinakella ja kui selle karp on juba avatud siis on see järelikud käinud juba mingi X aeg.
Või siis tahan endale osta X-poest videokaardi disain arvutisse ja soovin et müüja pakki avaks et, näha kas sobib minu nägemusega.
Järelikult on jälle jama.
Kokku võttes ostame põrsas kotis ja kellelgi pole midagi öelda, kõik on kinnises pakendis ja keegi ei tea milline toode on. icon_biggrin.gif (Paki peal pilt on alati ilus,aga tegelikkus võib olla midagi muud,see on ju lihtsalt illustreeriv).
Kui veel tulla teema juurde monitoride ja telekate juurde siis ei käsi ju keegi osta neid demo tooteid vaid võib tellida ju neid kui aega on,kui kiire on siis ärge rääkige et need kasutatud on.
Garantii on ju niikuinii ühesugune.
See on lihtsalt minu arvamus asjast.
Olen piisavalt demo tooteid ostnud täishinnaga,pole probleemi siiamaani olnud.

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 23:09:06 vasta tsitaadiga

Nu osta siis kasutatud ekraani, mis on uhanud X töötunde. On tolmune ja ära mäkerdatud ja parimal juhul üritanud keegi "puhastada" ehk siis vastu valgust vaadates on ka lappi juttid peal.Miks peaks ostma täis hinnaga kasutatud asja? Sama hästi võiks automüüjad öelda, et ära igise, auto ainult 10k sõitnud ja hinda soovime sama mida tutika 0km läbisõitu omaval autol.
Jutt ei jäi sellest, et keegi mingi prose, vga vms asja karbist korraks välja võtnud. Sellisel juhul on ju poogen kuna kasutust asi näinud ei ole. Sama hästi võiks sulle müüa SSD ketta täis hinnaga, mis on juba paar sada TB infot läbi käianud.

Kui nad märgiksid ära kenasti, et tegemist on "demo" tootega ja hind selle võrra ODAVAM siis ei oleks mingeid pretensioone. Aga nad müüvad neid kui "uute pähe". thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.04.2017 23:21:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Sama hästi võiks automüüjad öelda, et ära igise, auto ainult 10k sõitnud ja hinda soovime sama mida tutika 0km läbisõitu omaval autol.


Aga peaaegu nii ongi. Hea kui 10k sõitnud uuena 30k maksva auto 1000€ odavamalt saad.
Võtame näiteks selle: http://www.auto24.ee/used/2399823
Aasta alguse sooduspakkumistega sai 0-500km sõitnud samasuguse sama hinnaga kätte.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2017 22:08:07 vasta tsitaadiga

Oo, Arvutitark Tartu Lõunakeskuses ka poe avanud thumbs_up.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2017 23:46:10 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Oo, Arvutitark Tartu Lõunakeskuses ka poe avanud thumbs_up.gif

Kes teistest pillid kotti pani?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 01:05:21 vasta tsitaadiga

Magic, nüüd Tartus 2 poodi. Lõunakeskuse oma tuli lisaks Raatusele.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 02:23:19 vasta tsitaadiga

Aasta on 2017, miks arvutijuppe ostetakse eestist ja füüsilisest poest. Mitte ei mõista.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2017 08:16:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Aasta on 2017, miks arvutijuppe ostetakse eestist ja füüsilisest poest. Mitte ei mõista.

Sest seal on füüsiliselt olemas mitte ei opereerita soodsaima lao pealt, kus mingi suurema nõudluse korral ootad 2-3 nädalat nagu AMD asjadega juhtus icon_biggrin.gif
Seda enam, et seni veel punnitatakse hoida füüsilises poes head hinda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 10:21:00 vasta tsitaadiga

ufo56, kui sul lendab mingi seadme ketas, kas sul on vaja oodata 2-5tp , et masin uuesti jalule saaks?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 11:30:56 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Aasta on 2017, miks arvutijuppe ostetakse eestist ja füüsilisest poest. Mitte ei mõista.


eks jaga infi kus kohast garantii ja papriga kaupa kiirelt ja odavalt netikaudu tellides turvaliselt saab? Ning pärast oleks ka koht kuhu vajadusel garantiisse saata ilma, et peaks tülikat rma jänti ise läbi tegema.

Ise esmalt otsisin lähinaabritelt korralike poode ja sarnased hinnad vaatasid vastu. Võimalik, et valesti otsisin.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2017 11:45:07 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Aasta on 2017, miks arvutijuppe ostetakse eestist ja füüsilisest poest. Mitte ei mõista.


Kõigil pole Tõnis-se nimelits sõpra, tuttavat või siis mängu sõpra, kuidas teda õigem nimetada ongi?!. (tead väga hästi keda silmas pean) Teiseks me oleme eurooplaste jaoks venelased ja eesti asub venemaale ning sellepärast ei taheta meiega äri ajada (kas või kaupa müüa või siis siia tarnida) Venelaste ärikultuur on paljuski üles ehitatud skeemitamistele ( nagu siin eestis)
Ja euroopa liidu riigist ostes ei kehti meile garantii kuigi meil võib olla kohapeal toote koostöö partner (NT asus mis ostetud sakast ei sa garantiid Servisa ICT OÜ-lt) Kuigi tegemist on ametliku asus-e maaletooja ja tegeleb asus-e garantiiga. Saadeti mind igastahas saksa... thumbs_up.gif
Kauba tellimine eestis on ka väga antilalik või siis telemarketelik lähenemine ja kaupmehele laenu andmine. Ning halvemal juhul peab peale maksma ALA et me ei saanud kaupa sellise hinnaga nagu me teile müüsima. Ja kui ei sobi siis lihtsalt ei tarni sulle seda isendit. (ehk siis jälle läheb aega kunast raha tagasi saadetakse ja kui saadetakse)
Need siis on põhjused miks eelistan kaupa, mis on kohapeal olemas ja kohe kätte saadav.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 10:52:35 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:

Need siis on põhjused miks eelistan kaupa, mis on kohapeal olemas ja kohe kätte saadav.


Aga nii tore oleks ju osta näiteks Asuse Swift mõnest Saksa poest, et siis kuvar kolm korda tagasi saata (postiga muidugi, seega minimaalselt nädal ühe otsa jaoks) kuni normaalse isendi saad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 11:11:59 vasta tsitaadiga

Scart,

Üks kord isegi käis icon_biggrin.gif ja rohkem jamada ei viitsind, andsin 200€ eest ära.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 16:03:55 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, PS järgmine kord. Võtan hea meelega 800€ monitori 200€-ga icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2017 16:44:29 vasta tsitaadiga

Arvutitark võiks midagi ette võtta oma välislao partneritega icon_evil.gif
Tellisin monitori 24.04.2017, esialgne tarne oli 28.04.2017. Kuid siis millegipärast ei pandud teele. Uus kuupäev oli täna (03.05 kell 15:00), teavitust ei tulnud ning helistasin.
Siis öeldi, et endiselt pole teele pandud ja kõigele lisaks on homme seal välislao asukohas püha thumbs_up.gif ... ning peaks jõudma (just "peaks") esmaspäeval ehk siis 8'ndal mail.
Ootamatult sai 4 päevasest ootamise ajast 2 nädalat.
Siit ka küsimus AT'le, kas need välispartnerid vastutavad ka kuidagi selliste hilinemistega või mitte? Kui mitte siis need kliendile välja hõigatud kuupäevad võiks üldse ära võtta sealt tellimuse jälgimisest ja panna "peagi olemas" "kohe varsti kohal" jne.
Tavaliselt pole kogenud sellist ootamist AT'st ostetud asjadega, kuid nüüd kahel erineval tellimusel järjest.... enne seda ootasin mälu tükk aega, nüüd siis monitori.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 15:15:10 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Arvutitark võiks midagi ette võtta oma välislao partneritega icon_evil.gif
Tellisin monitori 24.04.2017, esialgne tarne oli 28.04.2017. Kuid siis millegipärast ei pandud teele. Uus kuupäev oli täna (03.05 kell 15:00), teavitust ei tulnud ning helistasin.
Siis öeldi, et endiselt pole teele pandud ja kõigele lisaks on homme seal välislao asukohas püha thumbs_up.gif ... ning peaks jõudma (just "peaks") esmaspäeval ehk siis 8'ndal mail.
Ootamatult sai 4 päevasest ootamise ajast 2 nädalat.
Siit ka küsimus AT'le, kas need välispartnerid vastutavad ka kuidagi selliste hilinemistega või mitte? Kui mitte siis need kliendile välja hõigatud kuupäevad võiks üldse ära võtta sealt tellimuse jälgimisest ja panna "peagi olemas" "kohe varsti kohal" jne.
Tavaliselt pole kogenud sellist ootamist AT'st ostetud asjadega, kuid nüüd kahel erineval tellimusel järjest.... enne seda ootasin mälu tükk aega, nüüd siis monitori.


Põhjusi võib olla mitmeid - võib-olla oli antud kaup mõne kaugema/vähem kasutatava distribuutori laost ja oodatakse kuni piisavalt suur tellimus koos on tarneks (oletan, aga võib-olla tarnitakse ka üksikuid tooteid, kuigi tarne on kallis), antud toode sai distribuutori laost otsa (tellimuse tegemise, raha laekumise ja AT enda tellimuse ajaline vahe) või veel mõni muu põhjus. Sellessuhtes on näiteks MarkIT hea, et näitab ka distribuutoreid ja tarnitakse igaljuhul kohe, kuigi hinnatase pisut kõrgem tavakliendile. Üldiselt on siiski nii, et tänase päeva IT-distributsiooni ja jaemüügi puhul on viivitused tarnes tavapärased ja sellega tuleb arvestada, sest kõikides toimingutes on ooteajad sees ning laoseisud pidevas muutumises, mida on võimatu online up-to-date hoida. Kui soovida tarnekindlust siis parim variant on omada krediidiga lepingut, et tellimused kohe töösse läheksid ja distribuutorini jõuaks. Aga olen nõus, et sellegipoolest ei tohiks siis lubada selliseid tarneaegu või klienti teavitada tarneaja pikenemisest. See teema on siit korduvalt läbi käinud, et kommunikatsioon on kehv ja klienti ei informeerita.


viimati muutis TauC 04.05.2017 15:19:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.05.2017 15:17:48 vasta tsitaadiga

Vääramatu jõu punkt on alati igas veebipoe kasutustingimuses olemas... aga see on tavaline, et keegi ei loe neid tingimusi millega nõustutakse.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 16:57:21 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Arvutitark võiks midagi ette võtta oma välislao partneritega icon_evil.gif
Tellisin monitori 24.04.2017, esialgne tarne oli 28.04.2017. Kuid siis millegipärast ei pandud teele. Uus kuupäev oli täna (03.05 kell 15:00), teavitust ei tulnud ning helistasin.
Siis öeldi, et endiselt pole teele pandud ja kõigele lisaks on homme seal välislao asukohas püha thumbs_up.gif ... ning peaks jõudma (just "peaks") esmaspäeval ehk siis 8'ndal mail.
Ootamatult sai 4 päevasest ootamise ajast 2 nädalat.
Siit ka küsimus AT'le, kas need välispartnerid vastutavad ka kuidagi selliste hilinemistega või mitte? Kui mitte siis need kliendile välja hõigatud kuupäevad võiks üldse ära võtta sealt tellimuse jälgimisest ja panna "peagi olemas" "kohe varsti kohal" jne.
Tavaliselt pole kogenud sellist ootamist AT'st ostetud asjadega, kuid nüüd kahel erineval tellimusel järjest.... enne seda ootasin mälu tükk aega, nüüd siis monitori.


tere,

tellisite hea molu icon_smile.gif sellega on nii et tellimise ajal polnud seda ei meil ega disti käes, vaid dist edestas meile infi läbi xmli et saabub 27.04 lattu, kahjuks aga tarne AOCIst viibib ja pole need isegi disti kätte jõudnud, hetkel lubati et homme ikka tuleb sinna sisse ning saadetakse meile esmaspäevaks. vabandust
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 17:04:16 vasta tsitaadiga

alexcrx kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Arvutitark võiks midagi ette võtta oma välislao partneritega icon_evil.gif
Tellisin monitori 24.04.2017, esialgne tarne oli 28.04.2017. Kuid siis millegipärast ei pandud teele. Uus kuupäev oli täna (03.05 kell 15:00), teavitust ei tulnud ning helistasin.
Siis öeldi, et endiselt pole teele pandud ja kõigele lisaks on homme seal välislao asukohas püha thumbs_up.gif ... ning peaks jõudma (just "peaks") esmaspäeval ehk siis 8'ndal mail.
Ootamatult sai 4 päevasest ootamise ajast 2 nädalat.
Siit ka küsimus AT'le, kas need välispartnerid vastutavad ka kuidagi selliste hilinemistega või mitte? Kui mitte siis need kliendile välja hõigatud kuupäevad võiks üldse ära võtta sealt tellimuse jälgimisest ja panna "peagi olemas" "kohe varsti kohal" jne.
Tavaliselt pole kogenud sellist ootamist AT'st ostetud asjadega, kuid nüüd kahel erineval tellimusel järjest.... enne seda ootasin mälu tükk aega, nüüd siis monitori.


tere,

tellisite hea molu icon_smile.gif sellega on nii et tellimise ajal polnud seda ei meil ega disti käes, vaid dist edestas meile infi läbi xmli et saabub 27.04 lattu, kahjuks aga tarne AOCIst viibib ja pole need isegi disti kätte jõudnud, hetkel lubati et homme ikka tuleb sinna sisse ning saadetakse meile esmaspäevaks. vabandust


Arusaadav, nii ikka juhtub, aga sellegipoolest jääb õhku kommunikatsiooni küsimus, miks klient peab nii palju vaeva nägema ja tellimuse kohta uurima kui tarnemuudatustest võiks ikkagi müüja teavitada ? Jah, see on täiendav töö ja ajakulu, aga normaalse klienditeeninduse osa.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2017 21:42:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Just see häirib, et pean ise uurima selliseid asju. Muidu ootaks siiamaani teadmatuses. Ning tarne kuupäeva on lihtsalt edasi lükatud jälgimise lehel ja kõik.
See, et tarnega on probleeme- thats fine, neid ikka juhtub.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2017 14:05:50 vasta tsitaadiga

Hakkasin vaatama arvutitarga lehepealt mis AMD RX videokaarte neil Tartus kohapeal on - ainult paar 500 seeria oma - 400 seeria osas tühjus.
Kas leht paneb neil segast või polegi ühtegi RX 400 seeria kaarti neil kummaski Tartu esinduses?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.