Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 00:12:21 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
mteachx kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: samsung galaxy a5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraanis mõra, mikrofon ei tööta, suudad mikrofoni ka ära vahetada?

Tere,
Täpsustan mikrofoni kohta. Aga a5 mudelit täpsemalt vaja teada? st SM-A500 , 2016 või 2017 ?

Parimat,


galaxy a5 2016
sm-a510f


Hei,
Originaal moodul koos vahetusega 99€ ja peaks arvestama ca paari nädala kanti.

Parimat,

palju esiklaasi vahetus juurde tuleks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepp696
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2017




sõnum 31.03.2017 01:32:15 s7 edge vasta tsitaadiga

Tere selline kyimus et samsung s7 on klaas puru eestja tagant ... displey virvendab ees kui tlf kasutad.
palju uued klaasid lähead koos paigaldusega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 07:46:33 vasta tsitaadiga

LG G4 klaas sai taskus viga. Ekraan ja puutetutundlikus toimivad. Mis ajaga saaks sellele vahetuse orgunnida?
_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 12:19:43 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
mteachx kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
mteachx kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
Telefonide/Tabide ekraani murega pöördumisel palun kirjuta teemasse:
Seadme mudel: samsung galaxy a5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: ekraanis mõra, mikrofon ei tööta, suudad mikrofoni ka ära vahetada?

Tere,
Täpsustan mikrofoni kohta. Aga a5 mudelit täpsemalt vaja teada? st SM-A500 , 2016 või 2017 ?

Parimat,


galaxy a5 2016
sm-a510f


Hei,
Originaal moodul koos vahetusega 99€ ja peaks arvestama ca paari nädala kanti.

Parimat,

palju esiklaasi vahetus juurde tuleks?


Hei.
Tegelikult sisaldab hind juba klaasi, kuid kahjuks on hind natuke muutunud ja selle töö maksumus oleks siiski 109€, mitte 99€. Vabandan.

Parimat,


sepp696 kirjutas:
Tere selline kyimus et samsung s7 on klaas puru eestja tagant ... displey virvendab ees kui tlf kasutad.
palju uued klaasid lähead koos paigaldusega?


Tere, mis värvi telefoniga tegu?
Hind originaal ekraani ja tagakaanele koos vahetusega jääb 175-185€ vahemikku, olenevalt värvist.
Tööaega võiks arvestada 5 tp - 2 nädalat.

Parimat,




armin81 kirjutas:
LG G4 klaas sai taskus viga. Ekraan ja puutetutundlikus toimivad. Mis ajaga saaks sellele vahetuse orgunnida?


Tere,
*moodul+vahetus - tarne ca kuu - 70€
*A moodul+vahetus - tarne ca kuu - 80€
*A moodul+vahetus - tarne ca nädal-kaks - 90€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 01.04.2017 11:03:47 vasta tsitaadiga

iphone 6, uus ekraan olemas. palju maksab ekraani vahetamine?
tartu
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 15:42:22 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
iphone 6, uus ekraan olemas. palju maksab ekraani vahetamine?
tartu

Hei, 15€ Sinu ekraaniga.
Kasvõi kohe.

Võite helistada profiilil olevale nrle. 15-30min vahetusaeg.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 00:17:57 vasta tsitaadiga

Crosscall Odyssey+ (http://crosscall.com/en/odyssey-plus/)

laadimispesa ehk micro-usb pesa on katki. ei lae. proovitud erinevate juhtmete ja laadijatega ja süüdi on just sisendpesa, sest kõik juhtmed ja laadijad teiste telefonidega töötavad, aga sellega mitte. seda enam et paar päeva tagasi tuli pesast nagu mingeid traaditükke välja, mis nägi välja nagu oleks klemmid lahti tulnud.

asukoht tartu.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renks051
HV vaatleja
renks051

liitunud: 26.03.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 18:22:53 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Uut LCD oleks vaja. Palju vahetus maksab?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2017 09:03:37 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
Crosscall Odyssey+ (http://crosscall.com/en/odyssey-plus/)

laadimispesa ehk micro-usb pesa on katki. ei lae. proovitud erinevate juhtmete ja laadijatega ja süüdi on just sisendpesa, sest kõik juhtmed ja laadijad teiste telefonidega töötavad, aga sellega mitte. seda enam et paar päeva tagasi tuli pesast nagu mingeid traaditükke välja, mis nägi välja nagu oleks klemmid lahti tulnud.

asukoht tartu.


Hei.
Väga infot seadme kohta ei saa kätte, täpsem info selgub kui saaks demonteerida seadme. Üldiselt aga peaks paranduse peale arvestama ca 40-45€ ja ajaliselt sõltub pesa sisemusest, kas on olemas sobilikku pesa või tuleb tellida. Seega nädal kuni kolm võik kõik aega võtta.

Parimat,


renks051 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S5
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Uut LCD oleks vaja. Palju vahetus maksab?


Tere.
Kasutatud ekraan, originaal. Väikeste kasutusjälgedega. 110€ koos vahetusega. Nädal-kaks töö ja ekraani kättesaamise aeg.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 22:39:51 vasta tsitaadiga

iPhone 5 valge ekraan?
Kui palju maksab ja millal Tartus kätte saaks?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 09:50:53 vasta tsitaadiga

KeZi kirjutas:
iPhone 5 valge ekraan?
Kui palju maksab ja millal Tartus kätte saaks?


Tere, ilma vahetuseta 40€ ja tule kasvõi kohe järgi. Nr profiilis.
Koos vahetusega, 50€ ja saab kiirelt tehtud.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wizards
HV vaatleja

liitunud: 07.11.2011




sõnum 08.04.2017 13:34:17 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan endal olemas, palju vahetus maksab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reisengof
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2017 00:38:29 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z2 2 nädalat vana telefon , õhtul sai pubis käidud,kukkus maha ja pilti ette ei võta,tööle läheb telefon. Mis remondihind kujuneks?
_________________
Kui olen OK hinna pakkunud ja vastatakse,et müüdud juba saab koheselt negatiivse.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2017 09:58:45 vasta tsitaadiga

wizards kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Z3 (D6603)
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta, ekraan endal olemas, palju vahetus maksab?

Tere, 30€ vahetus ainult ekraanile.

Parimat,




Reisengof kirjutas:
Sony Xperia Z2 2 nädalat vana telefon , õhtul sai pubis käidud,kukkus maha ja pilti ette ei võta,tööle läheb telefon. Mis remondihind kujuneks?


Tere, z2:
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 85€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes nädalaga saab korda - 115€ (vaja IMEI ja värv)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2017 18:53:36 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga HTC Desire 300 esiklaasi vahetus oleks ? Ainult klaas katki, puutetundlikus jms toimib ilusti.
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 08:38:39 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Mis hinnaga HTC Desire 300 esiklaasi vahetus oleks ? Ainult klaas katki, puutetundlikus jms toimib ilusti.


Tere,
Vajalik terve mooduli vahetus siiski.

*Ekraanimoodul+vahetus - tarne ca kuu - 45€
*A Ekraanimoodul+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*OEM Ekraanimoodul+vahetus - tarne ca nädal-kaks - 60€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 22:55:25 vasta tsitaadiga

Tere,

Ipad Air 2 laadimis pesa vahetus ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris56
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2016




sõnum 14.04.2017 09:30:47 vasta tsitaadiga

Sony Tablet Z2 SGP511, musta värvi, ekraan ämblik, puutetundlikkust ei ole, endal juppe pole. Mis variandid sellega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 23:31:18 vasta tsitaadiga

juho99 kirjutas:
Tere,

Ipad Air 2 laadimis pesa vahetus ?

Tere. Sellega kahjuks aidata ei saa, soovitan võimalusel garantii poole pöörduda või kodukindlustuse abi kasutada võimalusel. Antud mudelil vaja ekraan maha võtta, et pesale ligi pääseda, kuid see on väga riskantne ja kallis.
Võimalus tekib ilma ekraani katki tegemata ilmselt mõne kuu jooksul, kuid hetk ilma ekraani vahetuseta seda pakkuda ei saa.
Vabandan,


kris56 kirjutas:
Sony Tablet Z2 SGP511, musta värvi, ekraan ämblik, puutetundlikkust ei ole, endal juppe pole. Mis variandid sellega?


Tere,
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 130€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 115€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PALMM
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 15:53:48 vasta tsitaadiga

Iphone 5s SIM pesa vahetus.pesa on omal olemas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 16:54:13 vasta tsitaadiga

PALMM kirjutas:
Iphone 5s SIM pesa vahetus.pesa on omal olemas.


Tere,
45€, telefon paroolidest ja andmetest tühjaks ka vaja teha. St saaks korralikult testida ja garanteerida toimivuse.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 19:34:59 vasta tsitaadiga

Sony z3 compact, valget värvi. Kui palju ja kui kaua läheks aega?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 22:26:19 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Sony z3 compact, valget värvi. Kui palju ja kui kaua läheks aega?


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - Tarne ca paar nädalat - 75€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus(sügavate kriimudega) - tarne paar päeva-nädal - 80€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus(kriimudeta ja väga hea väljanägemisega, nagu uus aga siiski kasutatud.) - tarne paar päeva-nädal - 90€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kxxxxk
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 09:22:21 vasta tsitaadiga

Honor 4x ekraan sodi, mis maksab vahetus?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2017 18:43:35 vasta tsitaadiga

kxxxxk kirjutas:
Honor 4x ekraan sodi, mis maksab vahetus?

Tere, mis värvi?
Hetk pakkumine mustale ekraanile

* LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes paar nädalat - 60€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ptrr
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2002




sõnum 20.04.2017 12:26:44 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z3 Compact, must, ekraan kildudeks ja reageerib vaid osaliselt puudutusele
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 16:38:15 vasta tsitaadiga

ptrr kirjutas:
Sony Xperia Z3 Compact, must, ekraan kildudeks ja reageerib vaid osaliselt puudutusele


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus(sügavate kriimudega) - tarne paar päeva-nädal - 80€ (saadavus võib muutlik olla)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus(kriimudeta ja väga hea väljanägemisega, nagu uus aga siiski kasutatud.) - tarne paar päeva-nädal - 90€ (saadavus võib muutlik olla)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 09:56:16 vasta tsitaadiga

Eix112 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Seadme värv: kuldne
Mure: Esipaneeli nupul sügav kriim, sõrmejäljelugeja sellest tingituna ei tööta, kõik muu terve. Uut juppi endal pole. Kas seda on võimalik vahetada ja töökorda saada ning palju vahetus maksab?

Pilt kriimust:
Spoiler Spoiler Spoiler


mteachx kirjutas:
Hei,
Kahjuks 160€, kui esipaneel on terve.

Parimat,


Tere taas! Uurin ega antud töö odavamaks muutunud pole? icon_rolleyes.gif
Parimat!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irlk
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2016




sõnum 24.04.2017 00:53:53 vasta tsitaadiga

just5 freedom x1 ekraaniklaas katki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 10:31:21 vasta tsitaadiga

Eix112 kirjutas:
Eix112 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Seadme värv: kuldne
Mure: Esipaneeli nupul sügav kriim, sõrmejäljelugeja sellest tingituna ei tööta, kõik muu terve. Uut juppi endal pole. Kas seda on võimalik vahetada ja töökorda saada ning palju vahetus maksab?

Pilt kriimust:
Spoiler Spoiler Spoiler


mteachx kirjutas:
Hei,
Kahjuks 160€, kui esipaneel on terve.

Parimat,


Tere taas! Uurin ega antud töö odavamaks muutunud pole? icon_rolleyes.gif
Parimat!

Hei.
Kahjuks ainult 5€ on langust olnud. See paneeli vahetus on vaja ette võtta, mis selle hinna üles kruvib.

Vabandan,




irlk kirjutas:
just5 freedom x1 ekraaniklaas katki


Tere, antud telefonile puuduvad varuosad.
Vabandan,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
57
HV vaatleja
57

liitunud: 01.04.2005




sõnum 24.04.2017 14:56:16 vasta tsitaadiga

Lumia 950 klaas katki, aga ekraan töötab. Millised variandid oleksid?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2017 17:42:14 vasta tsitaadiga

57 kirjutas:
Lumia 950 klaas katki, aga ekraan töötab. Millised variandid oleksid?

Tere.
Just tuli nädal tagasi tellimus antud ekraanile. Kahjuks nüüd peab laos uue komplekti kokku panema, mida tellida ja mida rohkem asju karpi saab, seda odavamalt saan pakkuda.
Esialgu on hind 140€ ja tarne ca 2 nädalat.
Kui ei põle parandusega, siis üks kuu aja pärast oleks küllap hind juba 110-120€ ringis (sellest ka enam alla väga ei lähe, lihtsalt tellimuste kogus oleks vaja uuesti täis saada).

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 25.04.2017 19:28:36 vasta tsitaadiga

Tere
Asus zenfone2
ekraani nurk katki, puutetundlikus töötab
kõlar samuti pragiseb ja aegajalt ei tööta

Mis kõlari ja ekraani vahetus maksma läheks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 18:16:54 vasta tsitaadiga

Honor 7 must. Klaas puru, alumine ots lollitab, lcds mõned jutid sees.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2017 19:15:46 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Tere
Asus zenfone2
ekraani nurk katki, puutetundlikus töötab
kõlar samuti pragiseb ja aegajalt ei tööta

Mis kõlari ja ekraani vahetus maksma läheks?


Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 55€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 80€

Kõlar kuu tarnega 5€ koos vahetusega, paari nädalaga 10€ koos vahetusega.
Parimat,





mocc kirjutas:
Honor 7 must. Klaas puru, alumine ots lollitab, lcds mõned jutid sees.

Tere,
Hinnaks tuleb uuele ekraani moodulile 65€, tarne ca kuu. Üldiselt on kolme nädalaga aga kohal olnud kaup.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 11:49:32 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Honor 7 must. Klaas puru, alumine ots lollitab, lcds mõned jutid sees.

Tere,
Hinnaks tuleb uuele ekraani moodulile 65€, tarne ca kuu. Üldiselt on kolme nädalaga aga kohal olnud kaup.

Parimat,[/quote]

Mis klassi toode on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 18:37:26 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
mocc kirjutas:
Honor 7 must. Klaas puru, alumine ots lollitab, lcds mõned jutid sees.

Tere,
Hinnaks tuleb uuele ekraani moodulile 65€, tarne ca kuu. Üldiselt on kolme nädalaga aga kohal olnud kaup.

Parimat,


Mis klassi toode on?[/quote]
Hei,

Jääb skaalal üks keskele pigem. "Klassi" kui sellist ei oskagi öelda. Toimima peab ta lõpuks ikka, korraliku pildi ja puutega. Muidu läheks nö garantiisse. icon_smile.gif

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markko89
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2017




sõnum 01.05.2017 14:45:19 vasta tsitaadiga

mteachx,

Tere. Probleem Sony Xperia Z3-ga . Nimelt lakkas töötamast ekraan. Enne seda kõik toimis korralikult .Aegajalt oli raskusi saada telefonile pilti ette ja tekkis ekraanile sellised värvilised read.. Näha on et ekraan läheb heledamaks kui vajutada nuppu küljepealt .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2017 08:03:36 vasta tsitaadiga

markko89 kirjutas:
mteachx,

Tere. Probleem Sony Xperia Z3-ga . Nimelt lakkas töötamast ekraan. Enne seda kõik toimis korralikult .Aegajalt oli raskusi saada telefonile pilti ette ja tekkis ekraanile sellised värvilised read.. Näha on et ekraan läheb heledamaks kui vajutada nuppu küljepealt .


Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 85€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - Telefon vaja ette saata, umbes nädalaga saab korda - 110€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
travel
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2011




sõnum 04.05.2017 14:44:57 vasta tsitaadiga

Tere,

Samsung Galaxy 7 edge (klaas mõraline).
Must
Puutetundlikus toimib.

Hind varuosa ja vahetusega?

Tänud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2017 17:15:43 vasta tsitaadiga

travel kirjutas:
Tere,

Samsung Galaxy 7 edge (klaas mõraline).
Must
Puutetundlikus toimib.

Hind varuosa ja vahetusega?

Tänud

Hei,
Originaal varuosa 245€ koos vahetusega. Ca nädal-kaks peaks arvestama töö ajaks.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
travel
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2011




sõnum 10.05.2017 15:04:25 vasta tsitaadiga

Tere,

Lenovo S6000L micro USB laadimisauk ei tööta:

Hind varuosa ja vahetusega?

Tänud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 21:52:13 vasta tsitaadiga

travel kirjutas:
Tere,

Lenovo S6000L micro USB laadimisauk ei tööta:

Hind varuosa ja vahetusega?

Tänud


Tere,
35€ , võimalik tarneaeg 2 nädalat, võimalik aga, et pesad meil olemas kohapeal.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2017 16:07:04 vasta tsitaadiga

Z2tablet must. Klaas sodi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2017 01:28:01 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Z2tablet must. Klaas sodi

Tere,
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 125€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 110€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxMattias
HV vaatleja
MaxMattias

liitunud: 08.11.2014




sõnum 18.05.2017 12:01:40 vasta tsitaadiga

Oneplus One, ekraani keskel on umbes 3-4 cm laiune ala, kus puutetundlikus ei tööta. Ekraan ise muidu korras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 15:06:14 vasta tsitaadiga

MaxMattias kirjutas:
Oneplus One, ekraani keskel on umbes 3-4 cm laiune ala, kus puutetundlikus ei tööta. Ekraan ise muidu korras.

Hei, vajalik mooduli vahetus.

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 70€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 95€ - saab kiirtööna teha kohe ära.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
intd45
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2017




sõnum 18.05.2017 16:01:01 vasta tsitaadiga

Tere!

Sony Xperia Z1 Compact.
Valge.
Ekraanis mõra, pilti näitab, kuid puutetundlikus ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 18.05.2017 22:03:00 vasta tsitaadiga

Tere

Samsung J5 A510F(2016)

telefon kukkus maha ja alumised nupud töötavad (põlevad) aga ekraan on must. Ilmselt on vaja kogu kupatus välja vahetada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2017 07:07:15 vasta tsitaadiga

intd45 kirjutas:
Tere!

Sony Xperia Z1 Compact.
Valge.
Ekraanis mõra, pilti näitab, kuid puutetundlikus ei tööta.


Hei,
*digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 40€
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 45€
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 55€

Parimat,




Henrive kirjutas:
Tere

Samsung J5 A510F(2016)

telefon kukkus maha ja alumised nupud töötavad (põlevad) aga ekraan on must. Ilmselt on vaja kogu kupatus välja vahetada.


Tere, kahjuks see kallis. Originaal moodul koos vahetusega 99€, garantii jätkumine telefonil.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.