Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 20.04.2017 22:11:41 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
DPF'iga mootor ikka , algul ei uskunud ise kah - veakoode polnud mis annaks suuna kätte.

Mis mark, mudel? Sooviks ise ka uurida.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 17:48:36 vasta tsitaadiga

Hmm täna tagurdasin vähe järsemalt/kiiremalt, siis hakkas ventidest AC suht jubedat haisu sisse peksma. Milles viga on ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.04.2017 17:51:16 vasta tsitaadiga

Kirjelda seda haisu.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 17:55:38 vasta tsitaadiga

Midagi läppunud prügi ja mädamuna haisu sarnast vms. Samas olen seda täheldanud ainult järsemalt tagurdamisel. Ülejäänud situatsioonis on okei.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.04.2017 18:02:03 vasta tsitaadiga

Kat haiseb, said lihtsalt selle tomu, mida teistel sisse hingata lased, omale tagurdamisel salongi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 18:14:21 vasta tsitaadiga

Pakuks muidu sama, aga tal bensiini auto. Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 18:20:23 vasta tsitaadiga

Hoog oli nii suur, et tegid ise püksi? icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 18:43:30 vasta tsitaadiga

Kont? Võib haisupommi tahta. Ehk midagi torudes idaneb.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:21:39 vasta tsitaadiga

vb tõesti kusagil miskine hallitus vms sees. Aga miks ta seda haisu tagurpidi sõites sisse viskab ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:24:30 vasta tsitaadiga

liiguta järsult oma täis veeklaasi ja vaata, kuhu poole loksub.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:25:19 vasta tsitaadiga

Sest ise sōitsid selle haisu sisse ju. Nüüd tead mida su taga sōitjad kannatama peavad icon_lol.gif
Ja see mäda hais tuleb väävlirikkast kütusest. Mida sa tangid?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhasalu
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:26:06 vasta tsitaadiga

Tagurpidi sõites viskab õhu siseringile, et summutist tulevat ükssarve peeru kabiini ei satuks.

viimati muutis luhasalu 21.04.2017 19:26:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2017 19:26:22 vasta tsitaadiga

Pätu, proovi sama tagurdamine teha AC väljas.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:26:36 vasta tsitaadiga

iir, Sirkel gays 98 miles plussi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:27:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tagurpidi sõites viskab õhu siseringile,

sokid vahetamata ja äckiline kiirendus vales suunas tegi pruuni triibu.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:31:11 vasta tsitaadiga

Ei ma ei rooja ennast autos täis icon_biggrin.gif Sokid ka puhtad. Homme proovin AC väljas tagurdada, vaatab mis saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 19:34:33 vasta tsitaadiga

igaks juhuks pese autot seest ja väljast ning kutsu mingi pendliendel manama..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.04.2017 19:52:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pakuks muidu sama, aga tal bensiini auto. Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.


Bensukas ajab ka muna, just siis, kui näiteks külma mootoriga talda anda. Korduvalt kogetud ja EI ole kat tuksis, nagu folkloor räägib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:15:01 vasta tsitaadiga

Vahetult pärast käivitust külma mootoriga katalüüs ei toimi, pütt peab kuumaks minema kõigepealt. Lisaks on külmal mootoril segu rikkam ja sisaldab rohkem põlemata jääke - kütuseauru, tahma, vaikusid.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:18:15 vasta tsitaadiga

Seda tegi töösooja mootoriga.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.04.2017 20:24:17 vasta tsitaadiga

Kuna tegu golfiga, siis
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 20:25:14 vasta tsitaadiga

Markos, Refonda kinni juba icon_sad.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2017 20:27:05 vasta tsitaadiga

Sinna sõideti ju Lexusega... Golf sinna ei jõua icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.04.2017 21:03:38 vasta tsitaadiga

Omal jõul mitte jah, laguneb laiali enne icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:35:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.

Huvitav, endiselt ei haise ega tossa, mu Insignia on vist tõesti Kuusakoski kaup icon_rolleyes.gif
Imelik ainult, et ka TÜV ütles just, et kõik korras on.
Oleks ikka pidanud endale mõne tossava VAG-i või põleva Toyota ostma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:37:04 vasta tsitaadiga

mu vana diisel külmaga käima pannes esimesed paarkümmend sekundit suitseb vist..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:58:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.

Huvitav, endiselt ei haise ega tossa, mu Insignia on vist tõesti Kuusakoski kaup icon_rolleyes.gif
Imelik ainult, et ka TÜV ütles just, et kõik korras on.
Oleks ikka pidanud endale mõne tossava VAG-i või põleva Toyota ostma icon_rolleyes.gif


loomulikult on Opel see ainuke ja õige icon_cool.gif teised kõik tossavad, põlevad, roostetavad, kolisevad jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 22:58:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.

Huvitav, endiselt ei haise ega tossa, mu Insignia on vist tõesti Kuusakoski kaup icon_rolleyes.gif
Opelil on jah diislitega miskit nihu läinud. Ei tossa ega haise icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 11:54:31 vasta tsitaadiga

Ostke Alani olümpiarõngad ära.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2371087
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 11:58:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Winterwind kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Diislid ajavad küll sellist mädamuna haisu välja, et jube.

Huvitav, endiselt ei haise ega tossa, mu Insignia on vist tõesti Kuusakoski kaup icon_rolleyes.gif
Opelil on jah diislitega miskit nihu läinud. Ei tossa ega haise icon_rolleyes.gif


Vbl tõesti, peab linna peale kontrollima minema diisel opeleid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 12:43:27 vasta tsitaadiga

raxz, see on ju vähemalt aasta olnud 24/7 müügis.
Järelikult on hind vale või auto jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 12:48:02 vasta tsitaadiga

Fumetsu kirjutas:
raxz, see on ju vähemalt aasta olnud 24/7 müügis.
Järelikult on hind vale või auto jama.

Nt palju maksis, kui vana, millise läbisõiduga oli Tannu Alpina ostmise hetkel...
See S5 pole ju haruldane
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 12:53:01 vasta tsitaadiga

Paljude ostjate jaoks on see isetehtud mootorituuning pigem miinuseks.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 13:00:06 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Paljude ostjate jaoks on see isetehtud mootorituuning pigem miinuseks.

Palju virisevad väikeste turbobensukate üle, millel on tehasest võimsust 60-80kw/L kohta: "150000km-ga läheb laiali".
See audi on ligi 200kkm maha sõitnud üle 106kw/L (ja mitte tehasest). Päris suur risk tundub ikkagi, et selle autol varem v hiljem midagi laiali läheb.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 13:35:15 vasta tsitaadiga

Mis seal laiali läheb?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 13:44:42 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ostke Alani olümpiarõngad ära.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2371087


Liiga tugeva matsu on minevikus saanud kahjuks. Ilmselt siit teemast ka laksu ja taastamise pildid läbi käinud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 13:45:18 vasta tsitaadiga

No siis on juba ammu laiali lennanud juba ja uuesti kokku klopsitud, ime siis, et keegi ei soovi

2000€ eest võin ära võtta siiski

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 14:52:44 vasta tsitaadiga

Pilte enam google ei leia

Alan kirjutas:
Ford Galaxy tuli külje pealt sisse, mina liikusin peateel. Naine Fordis vaatas üle õla mida beebid karjuvad ja ei mõelnud, et ta ei ole peateel. Vilkuvate fooridega ristmikul.
Suurematest osadest vajasid vahetust vaid esimene uks ja tagumine uks. Esinduses sellest ajalugu olemas, Audi ei laseks kehva tööd teele tagasi icon_smile.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 16:01:56 vasta tsitaadiga

Avarii + kole auto ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.04.2017 16:47:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis seal laiali läheb?


Kõik, sellise käru ostad, siis pead olema valmis mootori kapiks või vahetuseks. Kui uus mootor pole probleem, go ahead, ainuke asi, et selle raha eest saab siis juba korraliku stocki.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2017 20:28:05 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/tifu/comments/66ql35/tifu_by_fiddling_around_with_my_mothers_car/ icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.04.2017 10:16:41 vasta tsitaadiga

Keegi kasutab tagaluugile kinnitatavat rattahoidjat? Kuidas kasutuskogemused?
http://www.autokataloog.ee/et/artikkel/69-9105/rattahoidja-luugile-clip-on-high-2-rattale
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 12:10:35 vasta tsitaadiga

Tundub kuidagi ebakindel olevat. Ma ei tea miks. Ise eelistaks katuseraame ja rattahoidjat.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.04.2017 12:44:56 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Keegi kasutab tagaluugile kinnitatavat rattahoidjat? Kuidas kasutuskogemused?
http://www.autokataloog.ee/et/artikkel/69-9105/rattahoidja-luugile-clip-on-high-2-rattale

Vata ikka sellist kus jalgrattad toetuvad umbes tagaluugi alumise ääre tasapinnale. Kinnitub haakekonksu otsa võib olla hoopis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.04.2017 13:34:16 vasta tsitaadiga

Krt, mis ajast hakkab liikluskindlusustuse makse mul alanema? Load üle viie aasta käes, ühtegi avariid/rikkumist pole olnud ja aastane kindlustus rahvaautole (Mazda 6) pea 300€. Maksa nagu oleks mingi Valentina Terassikova Lasnamäelt thumbs_down.gif Lõin huvi pärast maja ümber olevate masinate numbrid ka iizisse sisse ja enamasti on aasta 100-150 vahel...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:35:11 vasta tsitaadiga

Tere tulemast klubisse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:37:45 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, osta muu auto/ kirjuta auto naise või lapse nimele.....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:39:15 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Krt, mis ajast hakkab liikluskindlusustuse makse mul alanema? Load üle viie aasta käes, ühtegi avariid/rikkumist pole olnud ja aastane kindlustus rahvaautole (Mazda 6) pea 300€. Maksa nagu oleks mingi Valentina Terassikova Lasnamäelt thumbs_down.gif Lõin huvi pärast maja ümber olevate masinate numbrid ka iizisse sisse ja enamasti on aasta 100-150 vahel...

Siis kui 45 saad icon_lol.gif

Päris norm hind, mul on aasta mingi 65-70€ kanti thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:40:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, äkki probleem selles ongi, et auto naise nimel icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2017 13:43:40 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Krt, mis ajast hakkab liikluskindlusustuse makse mul alanema? Load üle viie aasta käes, ühtegi avariid/rikkumist pole olnud ja aastane kindlustus rahvaautole (Mazda 6) pea 300€. Maksa nagu oleks mingi Valentina Terassikova Lasnamäelt thumbs_down.gif Lõin huvi pärast maja ümber olevate masinate numbrid ka iizisse sisse ja enamasti on aasta 100-150 vahel...


Võibolla on seos foorumi kasutajanimega ja kindlustusandjad ei riski sellisel kujul valvurile soodsamat diili teha.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 411, 412, 413 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.