|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.03.2017 19:17:44
|
|
|
Tänud, tundub et -decri 45 annab väga hea tulemuse. DCR hashrate per kaart 600 ringis niimoodi ja eetrist võeti 0.5 maha.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
27.03.2017 17:58:40
|
|
|
9. Why is Ripple described as “free(ish)” rather than free?
Ripple doesn’t collect transaction fees the way PayPal, banks and credit cards do. However, it does take “a small portion of a ripple (equivalent to ~1/1000th of a cent)” from each transaction. That amount is destroyed rather than retained. The deduction is meant as to safeguard against the system being swamped by any one individual who might try to put through millions of transactions at once.
Põhmõtteliselt on ripple raha süsteemis kaduv väärtus?
Jep: "As such, the system was designed so XRP is a scarce asset with decreasing available supply"
https://en.wikipedia.org/wiki/Ripple_(payment_protocol)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
27.03.2017 18:06:19
|
|
|
Praegusel skaalal tundub, et osta peaaegu mida iganes, kõik on tõusus. Läheb nagu tavaliselt - pidu ei kesta kaua ja peagi on käes hall argipäev. Ja saab rahulikumalt võtta.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
02.04.2017 21:45:10
|
|
|
Miks CEX.IO lõpetab litecoini toetamise?
edit 02.04.
Ripple tegi täna pulli, mis võib selle taga olla?
Lihtsalt igav inimestel või on sel ka reaalset väärtust.
Võikski istuda päev otsa selle graafiku ees ja naerda lihtsalt... ju seal taga pole ikka ainult üks inimene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.04.2017 22:07:39
|
|
|
Tahtsin ka pulli teha ja 7k pealt shortida aga polo on nii läägine et kukkus 3.8k peale enne kui reageerima hakkas. Mõtlesin et ok siis, ostan sisse, orderi sain ära teha aga ei mida, läägis edasi ja 5k peal tuli tagasi. Rohkem ei näpi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
02.04.2017 22:30:23
|
|
|
Pane mõlemad orderid, osta 3,8 ja müüa 7k pealt.
kas orderi hoidmise eest küsitakse ka fee´d?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.04.2017 22:47:36
|
|
|
Sõltub, shortimiseks peab mündi laenu peale võtma ja see tuleb intressiga mis kõigub kuni 2%-ni päevas. Ja orderiga shortimine eeldab pidevat graafiku jälgimist. Piigi pealt tasub seda teha aga sujuva tõusu pealt mitte. Suht sama teema sisse ostmisega. Kui on kindel plaan mingit münti omada või müüa siis on orderid omal kohal, aga spekuleerimiseks nii et paned üles ja rohkem ei vaata, siis ei lähe mitte, magad õige lõpetamise maha ja oled kuses. Nagu mul dashiga juhtus. Siiamaani pole hävingut tagasi teeninud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.04.2017 23:00:06
|
|
|
Endal oli ka margin tradinguga elu ilus, kuni kõrvetada sain.. jätan selle proffidele, rohkem ise ei näpi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
03.04.2017 17:08:29
|
|
|
Mis toimub ripplega Peab vist need mündid üles otsima, mida ripple loojad soovijatele algusaegadel jagasid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
03.04.2017 19:07:44
|
|
|
| Ripple pump on juba läbi saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
03.04.2017 19:45:02
|
|
|
| Ripple hind on nii madal et insenerid ei ole veel pumba peale mõtlemagi hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
09.04.2017 11:58:33
|
|
|
Panin veits raha peerplays.com ICO crowdfundi.
Gambling token, millel hard cap 15mil tokeni peal. Olemasolevad tokenid koguvad dividende networki peal olevate mängutastude pealt. ~70% on chain teenustasudest läheb tokenite hoidjatele. Nagu ma aru sain, osa teenustasusi põletatakse, tehes sellest deflatsionaarse valuuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
09.04.2017 20:02:23
|
|
|
| Turg tekitab hasarti, mismoodi tegelete piiride seadmisega, millal kasum lõigata või millal oodata suuremat buumi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.04.2017 20:32:05
|
|
|
Miljoni dollari küsimus. Tee paar kehva tehingut läheb hasart ära
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
09.04.2017 20:55:23
|
|
|
Targem lihtsalt hoida. Eriti BTC. Kui 100USD oli hind siis mõtlesin et nüüd on küll lagi. Kui 500USD täis siis sama mõte no kohe lendab mull puruks. Arvan, et pole ka praegu hilja investeerida. Näiteks lükkad praegu 1000€ sisse ja 10a pärast võtad võibolla juba 50k välja. Aga lühiajaline kasumi teenimine juba eeldab vast kogemusi ja turu tundmist. Ah mida mina ka tean
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.04.2017 22:04:49
|
|
|
| murka390, üks härra andis väärt nõu, et sead endale piiriks kindla hinnatõusu. Näiteks analüüsi põhjal arvad, et tõuseb 10 dollarit (näide), siis müüd ka pärast 10 dollari tõusu maha. Suva, kui tegelt 30 kerkib, see lihtsalt aitab natuke ohjes hoida ja ei teki pimestumise efekti, mis paljudel saatuslikuks saab. Samuti kui oled natukene kaotanud ja näed, et langeb veel, pane kinni (kui kasutad marginit ja niisama ei hoia). Üks viimase aja kurvemaid lugusid: https://www.reddit.com/r/ethtrader/comments/606fz4/my_final_margin_call/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
09.04.2017 22:21:54
|
|
|
LTC segwiti hüppe pealt läks hästi. Õnneks võtsin enamuse üleval välja ja peale mõnda rumalat vahesammu nüüdseks nullis tagasi.
See kindel hinnatõus on tõesti mõte... mida olen mõtelnud. Aga selleks vaja analüüsida ja rohkem õppida.
Küll aga on usku et kogu see turg tõuseb aja jooksul. Vaadates graafikuid. Kui just kokku ei kuku.
kui btc läheb 10k peale, siis eth jm põhilised altconid selle kõrval peaksid ka sabas püsima. Ehk.
Oleneb kuidas see skaleerimise värk läheb ja igasugused muud asjad mis otstarbel blockchaine kasutatakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.04.2017 22:46:29
|
|
|
Võtsin samast loost osa, õnneks mitte nii mastaapselt. Piiri seadmine on lihtne, ei pane ette mitte hinnapiiri vaid hoiad margin tradingus sellise summa mille kaotamisega lepid. Ja kui lähebki asi hulluks siis positsioon likvideerib ennast ise. Kui vaadata mis etheri kurss sel hetkel oli siis hävinguruumi jäi küll ja veel, osa dashi kandsin ise enne maha ja asendasin ethiga
Spoiler 
Stoploss orderiga on see häda et ta realiseerub ühe hinnahüppega ära. Kuigi trend võib olla soovitud suunas siis üks piik ja pidu läbi. Ja needsamad orderid veel võimendavad seda piiki, see ei pruugi mitte olla kaupleja kes hinnast väga ei hooli vaid laviiniks muutunud orderid. Ükshetk saavad otsa ja hind läheb tagasi sinna kus oli.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
09.04.2017 23:04:05
|
|
|
Oluline on endale selgeks teha, kui pika investeeringuga tegemist on. Kas vaadata 24h graafikut, 1kuu või kogu eluaega.
Margini peab enne kasutamist selgeks tegema endale... laenatud raha on võõra oma.
Huvitavad ajad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.04.2017 23:38:00
|
|
|
| Marginiga on väga suur oht kõrvetada saada. Kõikvõimalikud trailing orderid/stop loss jms. on ka kurjast, sest mõningatel saitidel need vahel kohe ei rakendu, siis kui rakenduvad, on juba natuke vastu näppe saadud. Ise on kindlam jälgida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.04.2017 08:16:26
|
|
|
Üldse ei haaku teemaga, aga panen kirja, enne kui meelest ära läheb. Ühesõnaga, tänane unenägu.
Helistab mingi vend ja ütleb, et tahab minerit ehitada. Küsib, mis toiteplokki soovitaks. Ütlen nagu enim tuntud nimed ära ja räägin mis värk on efektiivsusega. Kuulab ilusti ära ja ütleb, et aga talle soovitati Kermes Kass 30 toiteplokki. Et pidi olema maailma kõige efektiivsem, 100% ultra platinum värk. Tundub uskumatu, otsin arvuti ja googeldan. Ühtegi sõna selle kohta ei leia. Aga tegelane muudkui raiub oma lugu, et ainult selle plokiga tuleb õige kaevurmasin. Küsin, et mitme vatine see vahva plokk on ka. 500W ja maksab ainult 7000 rubla. Rubla? Noo jaa, ikka rublades, neid toodetakse ju Pihkvas. Pihkvas? Noo jaa, seal juhtus selline lugu ükskord, et UFO kukkus alla. Ja kohalikud elektroonikud võtsid alla kukkunud lennumasinalt detaile ja nüüd ehitavad Kermes Kass 30 plokke. Nüüd tundub juba õige segane lugu aga õnneks ärkasin üles.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
10.04.2017 13:17:52
|
|
|
| Hahaha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lm156
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2012
|
10.04.2017 15:12:11
|
|
|
....
viimati muutis lm156 10.04.2017 18:35:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
10.04.2017 15:48:47
|
|
|
| lm156 kirjutas: |
| Pole just õige teema ostusooviks aga ehk kellelgi BTC pakkuda? Ideaalne oleks, kui saaks cashis asja ajada. |
kirjuta ostusoov ps.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.04.2017 07:29:01
|
|
|
Palju õnne
| poloniex kirjutas: |
| On May 2, 2017, the following will be delisted: BBR, BITS, C2, CURE, HZ, IOC, MYR, NOBL, NSR, QBK, QORA, QTL, RBY, SDC, UNITY, VOX, XMG |
Vana arm CURE oli head lendu tegemas, nüüd kukkus hind pooleks
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
26.04.2017 16:44:53
|
|
|
| Bitfinexis hind 100$ kõrgem kui mujal. Meenutab Mtgox-i hindasid enne Mtgoxi kokkukukkumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
26.04.2017 17:50:27
|
|
|
| Bitfinexist ei saa vist praegu välja võtta coine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.04.2017 18:00:49
|
|
|
Täpselt nii on. BFXi ei saa võtta reaalse hinna mõõdikuna.
A tõus on küll ulme, kohe ilmselt viskab väikse korrektuuri sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
29.04.2017 21:09:34
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
30.04.2017 15:47:33
|
|
|
Huvitav jah kaua see ETC nii julmalt pullib. Investeerimisfondi avamine viib hinna kui kaugele?
Kas keegi annaks teada kui lagi vms käes. Siis tean mujale vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
30.04.2017 17:52:19
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
Huvitav jah kaua see ETC nii julmalt pullib. Investeerimisfondi avamine viib hinna kui kaugele?
Kas keegi annaks teada kui lagi vms käes. Siis tean mujale vaadata. |
18 eur peal tuleb lagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kabush
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.05.2007
|
30.04.2017 18:58:20
|
|
|
Ok yerba, spekuleeri siis eetri lage ka ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.04.2017 21:03:19
|
|
|
Igas tunnis tehakse 75btc ja 1200eth nii et võrdse väärtuse puhul oleks hind .0625btc ehk hetkel siis 75 euri. Mis on sisuliselt juba käes.
Mis ei pea muidugi lage tähendama sest miski ei keela etherit rohkem väärtustada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kabush
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.05.2007
|
30.04.2017 23:26:16
|
|
|
tänud, siis vist aeg müüa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
01.05.2017 17:56:37
|
|
|
Mida teha BTC'ga?
Ma ise 1270-1300$ vahel ~pooled BTC'd maha müünud. Ootan/loodan, et kukuks 1000-1200 vahele - ostaks tagasi jälle. Võimalik jällegi, et lähebki to the moon.. Arvamusi?
Mida teha ETH'ga?
Kunagi sai ühe GPU'ga paar päeva kaevandatud - GPU hinna teenis praeguseks päevaga tasa. Nüüd on veidi loll tunne, et rohkem kaevata ei viitsinud muidugi..
Tundub igatahes overpriced/õhku täis - peaks pooled vast maha müüma, tundub hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
01.05.2017 18:39:00
|
|
|
| Kuna SEC kaalub päriselt ETHiga seotud fondi loomise loa andmist, siis võib olla, et ETH tõuseb veelgi. Bitcoin ilmselt tõuseb ajapikku niikuinii, kui hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
linnutee
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2015
|
03.05.2017 14:20:22
|
|
|
Kas kellelgi on kogemust suuremate ostudega coinide eest ehk siis kinnisvara, auto? Või coinide fiat'i vahetamise osas, kuidas maksustamine või teavitus toimib? Bitcoini redditis keegi hiljuti lõi lärmi et oli ostnud või müünud 12k € eest coine ja järgmisena politsei uksetaga.
| tsitaat: |
You must register each transaction over 10,000 € with the tax office. Be it cash or bank transfer banks automatically report any transaction above this amount to the tax office. These have probably seen bitcoin and directly the blue alarm. The whole is in the whole EU so to counteract money laundering.
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.05.2017 20:00:33
|
|
|
Ehh, saaks kristallkuuli tööle, ltc poole päevaga +35%
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
03.05.2017 21:09:49
|
|
|
| linnutee kirjutas: |
Kas kellelgi on kogemust suuremate ostudega coinide eest ehk siis kinnisvara, auto? Või coinide fiat'i vahetamise osas, kuidas maksustamine või teavitus toimib? Bitcoini redditis keegi hiljuti lõi lärmi et oli ostnud või müünud 12k € eest coine ja järgmisena politsei uksetaga.
| tsitaat: |
You must register each transaction over 10,000 € with the tax office. Be it cash or bank transfer banks automatically report any transaction above this amount to the tax office. These have probably seen bitcoin and directly the blue alarm. The whole is in the whole EU so to counteract money laundering.
|
|
Eestis asi lihtne. Kannad coinid eurides oma kontole ja maksad selle pealt tulumaksu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
03.05.2017 21:12:35
|
|
|
Litecoin@Coinbase
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
03.05.2017 22:22:02
|
|
|
| h3rr, Ma mäletan küll midagi sellist, et kui konverteerid mingis keskkonnas oma mündid eurodeks ja kannad kontole, siis on see maksuvaba Euroopas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
03.05.2017 22:26:57
|
|
|
| kert06 kirjutas: |
| h3rr, Ma mäletan küll midagi sellist, et kui konverteerid mingis keskkonnas oma mündid eurodeks ja kannad kontole, siis on see maksuvaba Euroopas. |
Nope, olen kirjutanud EMTA-le. Sellised tehingud on käibemaksuvabad. Tulumaksust ei pääse keegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
04.05.2017 10:39:02
|
|
|
Tahaks ETH rongile saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
04.05.2017 11:08:20
|
|
|
| Poole sõidu pealt suht keeruline sinna rongile saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
04.05.2017 15:48:52
|
|
|
tegemist rohkem nagu rakettidega - iga kord, kui vaatad, on uued rekordid murtud
Keegi julgeb ennustada, mis BTC teeb? Lähebki to the moon ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
04.05.2017 18:50:59
|
|
|
| Päris hull värk ikka mis toimub, kõik läheb taevasse. Sai ripplega duubeldatud just.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
04.05.2017 19:11:02
|
|
|
Oh, rong teeb peatusi. Eks ise lähed peale seal kus vaja ja maha seal kus tahad.
See, et emotsioon üleval oli 2 päeva tagasi ei tähendanud, et eile kõik ei kräshinud.
edit: vaadake neid graafikuid... tõuseb.. tõuseb... ja kabooom - kukub !
Korduvalt. Today is not any different. Or maybe it is?
Kuigi ripple on huvitav nähtus tõesti. Tsentraliseeritus hoiab vist hinna madalal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.05.2017 23:57:20
|
|
|
| Oh seda rõõmu mis hetkega juhtus. Päris suur hulk contracte said ilusti rekti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
05.05.2017 00:48:38
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
tegemist rohkem nagu rakettidega - iga kord, kui vaatad, on uued rekordid murtud
Keegi julgeb ennustada, mis BTC teeb? Lähebki to the moon ära? |
Minu ennustus:
BTC: Hetkel on juba pikemat aega probleemid seoses transactioni kiiruste ja blockide suurustega. Probleemid on juba vaevanud aasta või rohkem bitcoini. Mulle tundub, et üksmeelt ei saavutata lähiajal ja toimub vaikne stagnatsioon. Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit. Seega poes pole ju bitcoini kasutamine võimalik. Arvan, et bitcoin hääbub vaikselt ja jääb ka tahaplaanile, kui ei leita lahendusi tehingute kiirendamiseks. Hinna prognoos jõuluks: 1500-2000€
ETH:
Suured ettevõtted on seda toetama asunud j paljud ettevõtte on bitcoini toetamise asemel hakanud toetama ethi. Seega arvan, et ethi ootab kiire kasv. Arvan, et lähiajal hakkab bitcoiniga rohkem konkureerima. Võrgu ülekannete mahu probleeme lähiajal pole nagu bitcoinil.
Hinna prognoos jõuluks: 120-160€
See on minu arvamus. Liigutasin ka enda BTC-d ära ETHiks eelmisel nädalal. Kuigi mulle meeldib bitcoini poliitika ja detsentraliseeritus rohkem, siis mulle tundub, et sellest ei saa asja.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
05.05.2017 09:58:46
|
|
|
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
|