Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2017 12:28:54 vasta tsitaadiga

Mõrapeade soengud on sellised.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:29:18 vasta tsitaadiga

14€ masin ja juuksuris pole ammu käinud, elu lill
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:30:09 vasta tsitaadiga

Kas kannate RUSSIA kirjaga dressi ka?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:32:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas kannate RUSSIA kirjaga dressi ka?

Pole müügil näinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:33:51 vasta tsitaadiga

LIMITED kirjaga dressipükse ikka. Ja ärge manpurse unustage.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:34:25 vasta tsitaadiga

TAPOUT kirjadega ka. EVER LAST
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:45:17 vasta tsitaadiga

Kas juuksuri külastajad on "lõngad" icon_question.gif

Viimati käisin juuksurid aastaid tagasi. Oli vaja kiireks kohtumiseks linnapeal konditsiooni saada. Karvased vaatasid kuidagi imelikult kui ma 5-10 mm harjasega järjekorras ootasin. Juuksur va optimist tahtis habet pügama hakata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 12:46:00 vasta tsitaadiga

Kas Piradose tressit on kah veel in? Nägin mingitel allameetrimeestel neid seljas. Kahtlane värk.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo_O
HV kasutaja
Timo_O

liitunud: 29.03.2015




sõnum 06.04.2017 13:36:06 vasta tsitaadiga

Käisin seal Ülemiste keskuse mingis putkas ära siis. Neiud, kes seal peade kallal asjatasid olid nagu läbikukkunud modellid, kes on pandud juukseid lõikama. Tõelised silmaterad.

Arve läks 14€.


The_Boss kirjutas:
LIMITED kirjaga dressipükse ikka. Ja ärge manpurse unustage.
Olen kuulnud, et eesti keelne versioon "manpurse"st on "pederalka"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 14:15:28 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kiilakad


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ja ärge manpurse unustage.


Mesasi see on? icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2017 14:20:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mesasi see on? icon_rolleyes.gif
x2
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 14:21:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 14:30:51 vasta tsitaadiga

Kas pangalingi (ükskõik mis teenuse) maksab kinni arve saaja või teenusepakkuja?

Tuli ühisteenustelt arve, 90 senti.. pangalingiga makstes tõusis see ilusti 1,75€ peale.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2017 14:32:31 vasta tsitaadiga

Mõned eriti rotid kohad võivad nii teha jah. Nagu näiteks kaardimakse puhul pannakse kohe mingi protsent otsa.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2017 14:43:41 vasta tsitaadiga

Mimoodi statoili siis nüüd rahvas kutsuma hakkab ka. On juba jube hea nimi ka olemas? icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 14:49:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mimoodi statoili siis nüüd rahvas kutsuma hakkab ka. On juba jube hea nimi ka olemas? icon_biggrin.gif

Ossi-kohvik

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 14:50:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mimoodi statoili siis nüüd rahvas kutsuma hakkab ka. On juba jube hea nimi ka olemas? icon_biggrin.gif

Tsirkel gei
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2017 14:53:03 vasta tsitaadiga

või nagu havail öeldakse kaiapili ke k

Igatahes, eestlane seda nime hääldamisega hakkama ei saa, nagu telereklaamis puised stati teenindajad teha üritavad.

Miski suupärane nimetus?

sirkel, sirkki... mls.png

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.04.2017 14:54:44 vasta tsitaadiga

"Endine statoil" on piisvalt hea nimetus. Või lihtsalt statoil, muu on roppus.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2017 14:57:02 vasta tsitaadiga

stat, statti
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 15:22:45 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
jägaja kirjutas:
Mimoodi statoili siis nüüd rahvas kutsuma hakkab ka. On juba jube hea nimi ka olemas? icon_biggrin.gif

Tsirkel gei

Söör Kell-gei

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 15:23:10 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kas pangalingi (ükskõik mis teenuse) maksab kinni arve saaja või teenusepakkuja?

Tuli ühisteenustelt arve, 90 senti.. pangalingiga makstes tõusis see ilusti 1,75€ peale.


Kaudselt maksab nagunii arve saaja, aga et keegi seda nüüd ilmutatud kujul arve saaja käest küsiks, seda pole kohanud. Kaardimakse puhul on vist lepingus kirjas, et kaupmees ei tohi kliendi käest kaardimakse eest lisatasu võtta, kuidas pangalingiga on, kahjuks ei tea. Samas suht idiootsus oleks ka lisa küsida, kui inimesed ise ülekandeid teevad, siis pooled suudavad selgituse või viitenumbriga soperdada ja selliste laekumiste käsitsi fiximine võtaks rohkem aega kui asi väärt on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 15:48:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi peale minu on keskkonnateenuste osas natuke mitte päris head kogemused?

Maal tehakse väidetav tühisõit ja küsitakse raha, kui keegi pole käinud. Linnas teist korda juba muutub lampi prügikast arvel suuremaks. Millalgi sõitsid aia ka maha ja siis oli häda, 3.5m lai ühesuunaga tänav on nende jaoks liiga kitsas. thumbs_down.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 16:04:28 vasta tsitaadiga

Kogemused pigem head, kast on sellises kohas kus võib vabalt tühjendamata jätta sest on raskesti kättesaadav, pole ühtegi kommentaari tulnud. Arve on suht naeruväärne, konteineri rent on null ja "lambitõus" oli 10 senti väikse kasti eest. Ei oska kurta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 16:46:06 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt loll küs, aga kui ID kaart aegub, siis kas kaardi kehtivuse ajal antud digiallkirjad jäävad ikka kehtima? Sellega olen kursis, et uue kaardiga vana kaardi sertifikaadiga krüptitud dokumenti enam lahti ei saa, aga see on hoopis teine teema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 17:21:53 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mõned eriti rotid kohad võivad nii teha jah. Nagu näiteks kaardimakse puhul pannakse kohe mingi protsent otsa.


Kas see mitte keelatud pole?

Kunagi oli arkis selline teema, et olenevalt pangast tuli erinevast teenustasu kaardiga makstes lisaks maksta. Mujal pole kunagi sellist asja näinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 20:52:13 vasta tsitaadiga

kui leiad netist mp3, siis seda iphones salvestada ei saa vä? Panna omale ringtoneks? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:04:21 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kui leiad netist mp3, siis seda iphones salvestada ei saa vä? Panna omale ringtoneks? icon_neutral.gif


Tõmbad arvutis selle loo itunes'i ning siis on see ka telefonis olemas? iphoneis otse vist ja ei saanud. Absurdne süsteem, i know icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:05:43 vasta tsitaadiga

ma vist ei teagi mis mu iphone helin on, värina peal on viimane õige
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:16:24 vasta tsitaadiga

prtv, mismoodu sinu postitust sellel taustal nõõd mõistma peaks? ilgelt kallis junn, millel helitooni muutmiseks peab ~50€ kolmanda partei programmi ostma .. "aga ma olen vaene ja heli pole pannud!" ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:17:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

millel helitooni muutmiseks peab ~50€ kolmanda partei programmi ostma

Ei pea midagi ostma, ärge pingutage üle.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:18:32 vasta tsitaadiga

ajast ja arust on see, kui iga sell pidi omale personaalse mp3 lugust lõigatud helina panema. Nüüd on kõigil kas default või üldsegi värina peal, ühiskond on palju parem tänu sellele
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:48:38 vasta tsitaadiga

mul on senimaani mp3-st lõigatud helin icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 21:50:28 vasta tsitaadiga

ei tea, pole kunagi olnud mingit helinatralli... alati kasutanud telefonis olevaid... välja arvatud siis kui neid sai ise nootidena sisse toksida aastal 99
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:14:53 vasta tsitaadiga

Mul telefon isegi ei vibra, seda teeb käel olev kell. Ja näitab ka helistaja nime/numbrit.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:21:55 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mul telefon isegi ei vibra, seda teeb käel olev kell. Ja näitab ka helistaja nime/numbrit.



Selle kellajuraga ületasid praegu hea maitse piiri...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:34:16 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Spezz kirjutas:
Mul telefon isegi ei vibra, seda teeb käel olev kell. Ja näitab ka helistaja nime/numbrit.



Selle kellajuraga ületasid praegu hea maitse piiri...

Vaevalt küll.
Telefoniga oli tihti probleem, et kõndides ei pannud taskust tulevat vibrat tähele. Käe küljes oleva vibraga pole seni veel kõnet maha maganud.


viimati muutis Spezz 06.04.2017 22:38:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:36:42 vasta tsitaadiga

mul suisa mitmed mp3-ed (loe: personaalsed helinad), aga need ühed-samad telefonist telefoni rännanud mitu aastat.
üldhelin on see:
Spoiler Spoiler Spoiler


üksvahe sai ise ka kellavarianti kasutatud, suvel ilmselt läheb jälle kasutusse - telefon läheb kaante vahele ja siis ei kuule-tunne seda muudmoodi kohe kuidagi...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:37:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tõenäoliselt loll küs, aga kui ID kaart aegub, siis kas kaardi kehtivuse ajal antud digiallkirjad jäävad ikka kehtima? Sellega olen kursis, et uue kaardiga vana kaardi sertifikaadiga krüptitud dokumenti enam lahti ei saa, aga see on hoopis teine teema.

Jah, jäävad küll.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:39:21 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Spezz kirjutas:
Mul telefon isegi ei vibra, seda teeb käel olev kell. Ja näitab ka helistaja nime/numbrit.



Selle kellajuraga ületasid praegu hea maitse piiri...

Vaevalt küll.
Telefoniga oli tihti probleem, et kõndides ei pannud taskust tulevat vibrat tähele. Käe küljes olevat vibrat pole seni veel kõnet maha maganud.


No ja mis siis juhtub kui kõnet vastu ei võta taskust? Helistatakse hiljem uuesti ju, kui on mingi mure. Ma ei tea miks inimesed näevad nii palju vaeva, et kõigile kättesaadav olla. Väsitav

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 22:48:29 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Spezz kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Spezz kirjutas:
Mul telefon isegi ei vibra, seda teeb käel olev kell. Ja näitab ka helistaja nime/numbrit.



Selle kellajuraga ületasid praegu hea maitse piiri...

Vaevalt küll.
Telefoniga oli tihti probleem, et kõndides ei pannud taskust tulevat vibrat tähele. Käe küljes olevat vibrat pole seni veel kõnet maha maganud.


No ja mis siis juhtub kui kõnet vastu ei võta taskust? Helistatakse hiljem uuesti ju, kui on mingi mure. Ma ei tea miks inimesed näevad nii palju vaeva, et kõigile kättesaadav olla. Väsitav

Inimesi ongi erinevaid. Mulle tuleb vähe kõnesid aga need on mu jaoks olulised.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 23:31:15 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi üldiselt telefonikõned. Ja nad tulevad ka alati siis kui sul kõigevähem aega on.
Olenevalt olukorrast, kas vastan või helistan tagasi. Roolis olles ka nii samuti. Kui olukord võimaldab, siis võtan vastu ja ütlen juba tervituseks, et räägi ruttu ma roolis praegu. Olen roolis olles ka välja helistand. Seda siis enamasti maanteel. Kõne ka enamasti selline, et olen 10-ne minuti pärast kohal, vms.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:01:07 vasta tsitaadiga

Panen alati eri helistajategruppidele eri helina, õieti eri laulud. Üldhelinaks oli viimati "Boni laul".
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:22:23 vasta tsitaadiga

Misasjad need grupid on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:33:58 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
ajast ja arust on see, kui iga sell pidi omale personaalse mp3 lugust lõigatud helina panema. Nüüd on kõigil kas default või üldsegi värina peal, ühiskond on palju parem tänu sellele


Vastupidi. Kui vanasti oli telefonis tehase poolt normaalseid helinaid ka, sii tänapäeval on enamasti nii default kui muud helinad sellised millega hipsterite kokkutulekul võib plusspunkte saada, kuid praktikas on need mõttetud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:37:17 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Panen alati eri helistajategruppidele eri helina, õieti eri laulud. Üldhelinaks oli viimati "Boni laul".
WTF? Peab ikka igav olema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 10:54:21 vasta tsitaadiga

mu meelest on see omamoodi koomiline kui seltskonnas on mitu iPhone-i ja üks hakkab helisema, siis kõik hakkavad oma telefoni otsima icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 11:01:40 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi mul minimaalse helitugevuse peal. Või üldse hääletu. Lisaks ei ole messengeri jms notifikatsioone isegi mitte lock screenil - kui vahepeal lihtsalt kella vaadata vms, siis ei teki vajadust klahvilukku maha võtta ja hakata uurima kes mis kirjutab
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 11:02:41 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Sellepärast ongi mul minimaalse helitugevuse peal. Või üldse hääletu. Lisaks ei ole messengeri jms notifikatsioone isegi mitte lock screenil - kui vahepeal lihtsalt kella vaadata vms, siis ei teki vajadust klahvilukku maha võtta ja hakata uurima kes mis kirjutab

Sotsiofoob oled?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 11:04:29 vasta tsitaadiga

Dno. Ajaraisk on telefonis passimine. Foorumis on kiftim
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.