Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 23:39:40 vasta tsitaadiga

Pole midagi eriti õpetada. Pane ümber käe, tõmba telefoni app, tee konto ja anna kuuma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 08:12:16 vasta tsitaadiga

no kasvõi sedagi, et kumba pidi peab käe peal olema icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 08:26:13 vasta tsitaadiga

Nii et kellaaega õigetpidi näed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 09:39:57 vasta tsitaadiga

Esimesel versioonil pole displeid.
Laadimise klemmid jäävad allapoole - see peaks juhendis kirjas olemas
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.03.2017 12:17:01 vasta tsitaadiga

On sel üldse vahet, mis pidi see käe peal on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:36:55 vasta tsitaadiga

ma arvasin, et andur peab olema käe seespool, et pulssi lugeda.
2gen on muidu

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 13:38:45 vasta tsitaadiga

miks lolli mängid meiega siin? Me oleme spordimehed ja ei kannata mingit jama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.03.2017 15:43:38 vasta tsitaadiga

Hiid, pulssi oskab ka läbi käekarvade lugeda, kui neid liiga palju pole. Kui väga karvane käsi ja seade ei saa lugemisega hakkama stabiilselt, siis tuleks jah siseküljele keerata.
Seadme enda suund aga ei tohiks mingit rolli mängida, ei mäleta et manuaalis ka midagi selle kohta oleks olnud, et kas peaksid enda poole või endast eemale need laadija kontaktid näitama.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 16:11:11 vasta tsitaadiga

mikk36, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 14.03.2017 21:51:43 vasta tsitaadiga

Mul lagunes Mi Band 2 originaal rihm, täpsemini selle sisu ei hoidnud enam Mi Bandi seal sees ja peale korduvaid kaotamisi loobusin ma selle kasutamisest üldse. Viimasel korral kaotasin selle jubina autosse ja leidsin ta üles alles mitu päeva hiljem, sest telefon suutis ikka aegajalt sinna midagi sünkida. Mõnda aega kandsin veel kaasas ja kui vajasin hommikul seda diskreetset äratust siis panin õhtul käe peale aga tavaliselt lõppes ka see hommikuks sellega, et rihm oli käepeal ja jubin värises kusagil voodis.

Kirjutasin suure vihaga sellele poele, kust ma ta ostsin (geekbuyng.com) Eesmärgiks oli rohkem see, et nad teavitaksid tootjat, et see rihm on halvasti disainitud ja ei ole võimeline seda jubinat seal sees hoidma. Peale pikka ja emotsionaalset kirjavahetust tüdines see pood minust ja nad saatsid mulle uue rihma.

Täna sain kätte. Kõik on tore aga mulle tundub, et originaal see küll ei ole. Natuke erinevast materjalist, isegi värv erineb pisut ja pisut teistsuguse disainiga. Kui just Xiaomi ei ole ise vahepeal seda ümber disaininud aga selline plastik raam nagu on originaalil seal silikooni sees puudub sootuks ja silikoon ümbris ise on pisut jämedam ja jäigem ümber jubina. Esialgu tundub, et täitsa hästi seisab seal sees, eks aeg näitab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2017 22:22:57 vasta tsitaadiga

oota palju see junn maksiski...?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 01:57:30 vasta tsitaadiga

See silikoonist rihm maksab 2EUR icon_lol.gif
Alati on võimalus osta tugevam rihm, nt midagi sellist: http://www.gearbest.com/smartwatch-accessories/pp_369534.html

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 02:37:31 vasta tsitaadiga

Mul pole küll rihmaga mingit probleemi. Naine tellis enda omale, kuskilt hiinast, igasugu värvilisi rihmasi ka, paari euri eest. Aga ma ise olen originaaliga rahul ja ei plaani vahetada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.03.2017 08:31:27 vasta tsitaadiga

Kell sai taaskord proovida spaamõnusid. Seekord ka basseinis ujumist, auru-soola-soomesaunasid. Alates 40C kuni 110C. Saunast jääauku ja tagasi. Toimetas stabiilselt, tegi pulsimõõtmisi ja kõigele lisaks hoiab rihm kella ka icon_eek.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 15.03.2017 09:18:29 vasta tsitaadiga

Kui ühel päeval eraldub see plastmassist võru sellest rihmast siis saate aru mida ma kirjutasin. Mul pidas ka mitu kuud vastu ilma, et üldse mingit probleemi oleks olnud.
Sõbral, kellega ma ühel ajal ja ühest kohast ostsin kestab samuti veel siiani, kuigi millegipärast tellis ta endale uue rihma juba ära. Hiina pood saatis mulle uue rihma omal initsiatiivil. Loomulikult suudan ma ka ise paarieuriseid rihmasid endale kokku osta. Küsimus on ootamises. Ma soovisin lihtsalt disaini veale tähelepanu osutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 09:34:05 vasta tsitaadiga

See jubin maksab 20eurot. Miks te nii kõrgeid ootusi sellele seate?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 15.03.2017 10:07:00 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mida sa ootuste all silmas pead aga kui on jubin, mis on ette nähtud rihma sees olema siis ma küll mingit vahet ei näe kas ta maksab 2€ või 200€ Kui ta seal rihma sees ei püsi siis pole võimalik teda ka kasutada. Uue jubina või siis rihma tellimine kestab umbes kuu aega ja kui ta tõesti oleks nii kehv vidin ei viitsiks ma selle peale enam sekunditki kulutada aga mulle meeldib see äratus ja kõik ülejäänud funktsioonid on lihtsalt bonuseks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2017 10:12:58 vasta tsitaadiga

Puhtalt disaini viga, asi, mis poleks doltsi ka maksnud rihma valmistades.
Paar nädalat ookeani, päikest jne tappis ka 1 rihma ära, aga ei ole hullu, see oli juba ette teada icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 10:18:15 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Ma ei tea mida sa ootuste all silmas pead aga kui on jubin, mis on ette nähtud rihma sees olema siis ma küll mingit vahet ei näe kas ta maksab 2€ või 200€ Kui ta seal rihma sees ei püsi siis pole võimalik teda ka kasutada. Uue jubina või siis rihma tellimine kestab umbes kuu aega ja kui ta tõesti oleks nii kehv vidin ei viitsiks ma selle peale enam sekunditki kulutada aga mulle meeldib see äratus ja kõik ülejäänud funktsioonid on lihtsalt bonuseks.
tasuta lõunaid ei ole Kusagilt see odav hind peab ju tulema.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2017 13:57:56 vasta tsitaadiga

Mi Band 2. Lülitasin pulsimõõtmise välja. Kasutan kellana, hommikuse äratajana, sammulugejana ning kõnede ja äppide märguandjana. 34 päeva tagasi laaditud ja 46% akut veel alles.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 23:25:01 vasta tsitaadiga

Üks miinus tal on. Nimelt kui oled öösel tööl ja päeval magad, siis ta arvab et sa pole maganud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.03.2017 09:57:12 vasta tsitaadiga

Kuda selle vaikse äratuse teemaga ikkagi on - mul väristab mingi 5 korda ja siis lõpetab ära ja kõik. See paraku ei ole piisavalt motiveeriv arv kordi, et ma ärgata viitsiks ja pigem ajab ainult naise kurjaks, kelle väitel terve voodi väriseb icon_razz1.gif
Menüüst ei leia kusagilt, et värista niikaua kuni ma peale toksan aga samas kirjelduses justkui ütleb selgelt, et pead vaigistamiseks toksama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 10:10:18 vasta tsitaadiga

Nii ongi, pane siis äratus hilisemaks, et juba esimese värinaga kiireks läheb 😆
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 02:01:38 vasta tsitaadiga

Otsisin ka taga seda, et saaks kauem lasta, aga tuleb välja, et see 5 korda on enam kui piisav. Muidugi mul see lightbluefox kirjeldatud taktika käigus, et 15 min pärast äratust pean juba teatud kohas kohal olema.

Toksamine on küll mõttetu. Aegajalt ei jõua kätt teki/padja alt väljagi kui juba 5 korda möödas icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.03.2017 19:34:03 vasta tsitaadiga

Originaalrihm pidas siis 4 kuud ja 2 nädalat vastu, nüüd tuleb veidi liimida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 20:11:13 vasta tsitaadiga

endal kah sama asi...rihm lagunes ja tuli liimida
uued rihmad kah juba ära tellitud
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 18:47:27 vasta tsitaadiga

Juu siis need teie spaad, saunad ja basseinid seda lõhuvad. Omal on rihmal vanust üle 7 kuu ja pole midagi viga. Seadet sisestanud õigelt poolt, kasutanud vaid dušši all, mitte enam.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.03.2017 20:13:40 vasta tsitaadiga

Ilge probleem küll icon_biggrin.gif törts liimi vahele ja nagu uus, ilmselt peab ka kauem nüüd korraliku liimiga...
Silikooni küljes on üks õhuke ümbris, mis ei lase silikoonil läbi painduda ja kella irvakile tulla. Tuli otsast lahti, liim läks vahele ja kinni tagasi, kell püsib endiselt korralikult sees.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 22:39:52 vasta tsitaadiga

Ja mul on vist aasta vana, käelt võtan ainult siis ära kui laadida vaja ning rihmal pole ühtegi märki väsimisest.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.04.2017 11:52:41 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
37 päeva ja 4% - laadisin täis, hakkas firmwaret paigaldama. thumbs_up.gif

37 päeva ja 1%

ajuNolk kirjutas:
Täna 33. päev ning akut veel 14% icon_cool.gif thumbs_up.gif

33. päeval oli 10% icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 12:35:57 vasta tsitaadiga

47 päeva pidas vastu, siis 3% peal panin laadima
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 16:14:30 vasta tsitaadiga

wow, jagage oma saladust icon_biggrin.gif Üle kolme nädala pole näinud, pigem on kaks nädalat reegel, kus tuleb laadijat otsima hakata.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 10:08:36 vasta tsitaadiga

Eks kõik oleneb seadetest. Kui kõik võimalikud teavitused peale pandud siis kestab aku ka vähem. Endal näitab hetkel 85%, viimasest laadimisest nädal. Teavitustest kasutusel ainult helistamine
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 23:17:11 vasta tsitaadiga

Gearbestis soodusmüük - sain Xiaomi Mi Band 2 koos postikuluga (trackitav) 22€ eest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2017 17:04:41 vasta tsitaadiga

Mi Band 2 hind juba alla 20€

Kas keegi on Lenovo tootega ka kokku puutunud? Lenovo HW01 Smart Wristband
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 11:58:20 vasta tsitaadiga

Mul natuke alla 2 kuu kasutusel ja enam ei loe pulssi. 4 päeva ja u 20x proovinud - näitab ainult risti.
Kas sellele saab kuidagi restarti ka teha? Äkki aitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 12:15:18 vasta tsitaadiga

on sul pulss üldse?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 12:23:26 vasta tsitaadiga

Viimati oli 30. märtsil-78 icon_smile.gif, olen proovinud mõlemal käel ja mõlemal käepoolel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2017 12:29:06 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
on sul pulss üldse?

bingo kirjutas:
Viimati oli 30. märtsil-78 icon_smile.gif, olen proovinud mõlemal käel ja mõlemal käepoolel.

ot:
alates 30 sek. kui algusest ei viitsi vaadata icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 12:50:25 vasta tsitaadiga

ei viitsi üldse vaadata
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 13:10:15 vasta tsitaadiga

Uuendasin Mi Fit äpi, unpairisin Mi Bandi, siis pairisin jälle ja uuendas Mi Bandi tarkvara. Algul Bandilt ei suutnud mõõta pulssi, proovisin äpist sealt mõõtis ja siis hakkas ka Band mõõtma, icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 21.04.2017 11:43:16 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Uuendasin Mi Fit äpi, unpairisin Mi Bandi, siis pairisin jälle ja uuendas Mi Bandi tarkvara. Algul Bandilt ei suutnud mõõta pulssi, proovisin äpist sealt mõõtis ja siis hakkas ka Band mõõtma, icon_biggrin.gif



Elukaaslane just kurtis oma mibandi üle,et pulssi ei mööda ja magamisel paneb ka mõõtmise mööda.Käis trennis ,rahmeldas, pulss oli suht madal,kui peaks kõrge olema ja kaloreid ka kahtlaselt vähe kulunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 11:50:16 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Elukaaslane just kurtis oma mibandi üle,et pulssi ei mööda ja magamisel paneb ka mõõtmise mööda.Käis trennis ,rahmeldas, pulss oli suht madal,kui peaks kõrge olema ja kaloreid ka kahtlaselt vähe kulunud icon_smile.gif

Kui pulssi ei mõõda, siis on vaja telefonis Mifit apile uuendus teha ja seejärel tehakse bandile automaatselt firmware update ja pulsi mõõtmine töötab jälle.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 12:13:33 vasta tsitaadiga

Kas olete peale mibandile üleminekut metsikult kaalu hakanud kaotama?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 13:41:22 vasta tsitaadiga

loobusin kasutamisest, sest lubatud kaalulangust ei tulnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 13:43:09 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, pole, mida kaotada, aga kahjuks jah, kaal on langenud pärast mibandi soetamist.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2017 17:02:23 vasta tsitaadiga

Naisel ka band segaseks läinud.

Mi Fit kaotab päeva möödudes mingi koguse käidud sammud ära või näitab eelnevatel päevadel lihtsalt No Activities.
Lisaks ei salvesta magamise aegu.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 06.05.2017 12:23:08 vasta tsitaadiga

Kas õue valguse käes ongi band2 nii kehv valgustus mitte essugi ei näe kui silma alla ei topi. Või saab seda paremaks teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2017 12:29:12 vasta tsitaadiga

On kurdetud, et kehvem kui teised, jah.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 08.05.2017 16:58:28 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
37 päeva ja 4% - laadisin täis, hakkas firmwaret paigaldama. thumbs_up.gif

37 päeva ja 1%

ajuNolk kirjutas:
Täna 33. päev ning akut veel 14% icon_cool.gif thumbs_up.gif

33. päeval oli 10% icon_smile.gif


33. päev 10%
38. päev 1%
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.