Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:08:26 Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone vasta tsitaadiga


TELIA PRESSITEADE - Samsung tutvustas äsja oma uusi lipulaevu Galaxy S8/S8+, mida saab alates tänasest eelmüügi korras Telia e-poest tellida.

Galaxy S-seeria näol on tegu Eestis üha nõutumaks kujunevate nutitelefonidega, mis nii oma välimuselt kui tehniliselt võimekuselt kuuluvad absoluutsesse tippklassi. Näiteks selle aasta veebruaris kerkisid Samsung Galaxy S7/S7 Edge Telia nutitelefonide müügiedetabelis 2. kohale, edestades seejuures Apple’i tippmudelit iPhone 7.

Telia tehnoloogiablogi Digitark tegi Galaxy uue S-seeria lansseerimisest ka live-blogi ülevaate, mida saab jälgida SIIN.

Uut Galaxy nutiseadet saab juhtmevabalt laadida ning tänu veekindlusele võimaldab see ka vee all filmimist ja pildistamist. Samuti sisaldab Samsungi lipulaev kolme turvalist avaekraani avamisvõimalust – silmaiirise skänner, näpujälje lugeja ning näotuvastus.

Galaxy S8/S8+ eelmüük kestab Telia e-poes 19. aprillini ning kõik eelmüügi perioodil endale seadme soetanud kliendid saavad selle kätte alates 18. aprillist. Kogu eelmüügi ajal kehtib Galaxy S8/S8+ soetamisel soodustingimustel järelmaks, mis tähendab 0% intressi, 0€ sissemakset ja 0€ lepingutasu.
Samsungi uue lipulaeva tavamüük algab kõigis Telia müügikanalites 28. aprillil.

Uusi Samsung Galaxy nutitelefone saab tellida siit:

Galaxy S8
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s8/SM-G950FZVASEB

Galaxy S8+
https://pood.telia.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s8/SM-G955FZKASEB

Allikas: www.telia.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.03.2017 13:30:13 vasta tsitaadiga

VoLTE = Ei
Kaks SIM-kaardi pesa = Ei

icon_rolleyes.gif

See number 2 puudumine on telefon mitte minu vajadustele

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:42:02 vasta tsitaadiga

Aku vahetatav: = Ei

Kasutan rahulikult oma S5 edasi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:42:18 vasta tsitaadiga

jägaja, Gsmarenat uskudes peaks tulema ka dual-sim mudel icon_rolleyes.gif
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8-8161.php

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.03.2017 13:47:00 vasta tsitaadiga

DVDRW, mõnede jaoks on see probleem, enamuse jaoks mitte. Aku on muidugi vahetatav, lihtsalt tavakasutaja ainult telefoni tagakaant eemaldades seda lihtsalt teha ei saa.

Tanel, eks aeg näitab siis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:49:38 vasta tsitaadiga

Meile siia üldiselt dual-sim telefone ei tooda. Vähemalt mitte ametlikult sama regiooni omi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:53:12 vasta tsitaadiga

jeesus188, ikka pakutakse. Dual-sim telefonid, mida Telia müüb
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=55a42cd97406ea25d47ee37f33df07bc

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:55:34 vasta tsitaadiga

Tanel, Samsungi tippmudelite Dual-SIM versioonid meie regioonis ei müüa. Galaxy S7 kahe SIM kaardiga versioone ostsid Euroopa inimesed vist Dubaist või kusagilt sealtkandist.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:55:40 vasta tsitaadiga

S7 on volte aga s8l mitte ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:57:45 vasta tsitaadiga

Müüakse kindlasti. Aga pole silma jäänud, et samsungi tippe dualiga baltikumi tuuakse
S6, S7 dual sim on olemas, isegi osad poed müüvad neid. Aga ma ei usu, et need balti regiooni omad on .
kui kellelgi on, siis võiks teada anda mis regiooni omad on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:57:57 vasta tsitaadiga

Vahur, ok, eeldasin, et et jeesus üldisemalt telefone silmas pidas. icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 13:59:18 vasta tsitaadiga

tellitud!
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 14:29:17 vasta tsitaadiga

Dex võiks ka olla pressikas ära mainitud. Päris huvitav feature. Eks paistab, kui õhku ei hakka lendama siis võiks millalgi S6 selle vastu välja vahetada. Specid ja disain on küll tasemel (va järjekordne Samsungi bloatware Bixby icon_lol.gif ).
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 14:48:24 vasta tsitaadiga

GSMArenast jäi silma, et sõrmejäljelugeja asukohaga hirmsasti pange pandud - liiga kaamera lähedal. ja selle tulemusel ka kaamera koguaeg meenutab, et "kena pildi eelduseks on puhas kaamera" vmt. ühesõnaga Samsung sellest ise vägagi teadlik, et lollus. samas paras ohverdus, et disaini mõttes teistest erineda icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 15:10:54 vasta tsitaadiga

Elisa ja Tele2-st eeltellides odavam icon_rolleyes.gif
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:04:28 vasta tsitaadiga

Telia omal on galaxy care kaasas. Tele2 ja elisas kah ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:08:17 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Telia omal on galaxy care kaasas. Tele2 ja elisas kah ?

Ma usun küll, vaevalt nad julgevad muud võtta kui baltikumi omi

Lol, Telia on ikka hea tont küll, 809€ ja 909€ hinnaks pannud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:26:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Lol, Telia on ikka hea tont küll, 809€ ja 909€ hinnaks pannud icon_lol.gif

Mismõttes tont? 809 ja 909 käisid läbi juba üleüldistes väljamaa artiklites Euroopa kohta. Või sa imestasid, et nad ei lükanud 100 rutsi kummalegi otsa?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:27:16 vasta tsitaadiga

Peabki kallis olema, siis iga tolgus ei saa osta ja erilised lumehelbekesed kes selle nooreperelaenuga soetavad tunnevad end erilisemana icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:40:49 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Lol, Telia on ikka hea tont küll, 809€ ja 909€ hinnaks pannud icon_lol.gif

Mismõttes tont? 809 ja 909 käisid läbi juba üleüldistes väljamaa artiklites Euroopa kohta. Või sa imestasid, et nad ei lükanud 100 rutsi kummalegi otsa?

no teised on ilusti 799 ja 899 pannud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:43:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, ma pole jõudnud ise uurida, aga kas teistel opekatel Teliaga identsed tingimused?

tsitaat:
Kogu eelmüügi ajal kehtib Galaxy S8/S8+ soetamisel soodustingimustel järelmaks, mis tähendab 0% intressi, 0€ sissemakset ja 0€ lepingutasu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 16:48:20 vasta tsitaadiga

Ma ei oska öelda, ma pole teiste klient. Vaatasin lihtsalt toote hinda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 18:25:15 vasta tsitaadiga

10 euruublikut sellise koguhinna juures pole küll põhjus operaatorivahetuseks...
S7 "dual-sim" igatahes välistas lisamälukaardi võimaluse (teine sim käis mälukaardi pessa) mis teistkätt teeb selle telefoni kasutamise... ebamugavaks icon_smile.gif Erinevate dual-sim-ide levi- ja muude murede tõttu olen läinud kahe telefoni teed ja ausalt öeldes "vanu aegu" taga ei igatse icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 18:47:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188, ma pole jõudnud ise uurida, aga kas teistel opekatel Teliaga identsed tingimused?

tsitaat:
Kogu eelmüügi ajal kehtib Galaxy S8/S8+ soetamisel soodustingimustel järelmaks, mis tähendab 0% intressi, 0€ sissemakset ja 0€ lepingutasu.


Jah

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2017 19:02:19 vasta tsitaadiga

Kumer ekraan on väga ebamugav.Näiteks veebi pildigaleriides on navigeerimise klahvid pea alati ekraani servas-väga ebamugav on kumerale pinnale näpuga vajutada.
Kumeral ekraanil ei ole ühtegi praktilist vajadust.Lihtsalt asi on tehtud efekti pärast ja tulemus on ebafunktsionaalne käkerdis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2017 08:59:18 vasta tsitaadiga

4gb mälu on pettumus, oleks 6gb oodanud.
Sõrmejäljelugejaga on selgelt metsa pandud. Väga kergelt võid kaamera otsa näpu panna ning vaja kaamera klaasi pidevat puhastamist. Väiksemate kätega inimestel (eriti naistel) ei ulatu näpp sõrmejälelugejani ning peab telefoni asetust käes muutma. Pettumus on ka, et tagakaamera on sama mis S7l. Samas selfie kaamera tundub specide järgi asjalik. Pettumus on ka see, et ainult kumer variant on nüüd. Valikuvõimalus võiks ikka olla. Ei näe ka erilist kasutust 18.5:9 resolutsioonile peale dual window. Youtube ja filmid jäävad sama väikesed kui 5,1 tollisel ekraanil, suurte musta üla ja alaäärega.
Isiklikult ei näe hetkel erilist vajadust oma parimat telefoni LG G5 ära müüa ja S8t asemele osta. Ja ma ei ole LG fanboy, just ostsin prooviks galaxu s6e.
Võimsuse osas peaks kenake samm olema edasi astutud võrreldes Snapdragon 820ga ning eelmise exynose tipp chipsetiga aga seda näeb kui täpsemalt kui reaalsed testid väljas. Aga usun vähemalt 25% jõudluse tõusu.
Aga üldkokkuvõttes tunduvad korralikud aparaadid ainult hinnad veidi kõrged.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:06:39 vasta tsitaadiga

Lugedes arvustusi tundub, et olen vist üks vähestest kes siiani telefoni vajadusel külili kasutab nii videode vaatamisel kui ka muidu netis ringi kolamisel. Nii mõnigi mobiilne veebileht on nii ära kohitsetud, et valikuvõimalusel olen paljudel juhtudel kasutanud veebilehe tavaversiooni. Videode vaatamise jms galeriides navigeerimise probleemid mind ei puudutaks. Alati saab telefoni sobivas suunas keerata.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 11:17:32 vasta tsitaadiga

Ma kasutan telefoni kogu aeg horisontaalselt ja alati desktop mode peal. Osad lehed on kahjuks isegi eale surumisel ei anna tavaversiooni.
Mulle curved meeldib. Iseenesest peale öökella seal kurvi peal ei kasuta midagi, aga lihtsalt meeldib icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 13:28:53 vasta tsitaadiga

Krt kallim kui iphone icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 13:39:35 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Krt kallim kui iphone icon_biggrin.gif

Suhteline
Spoiler Spoiler Spoiler

Arvan, et iphone 8 tuleb veel kallim

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 16:03:48 vasta tsitaadiga

Selle sõrmejälje lugejaga on ka veel see nüanss, et olenevalt sellest, kummas käes sa telefoni tavaliselt hoiad, peab päris huvitavaid võimlemisliigutusi tegema emmal-kummal juhul.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 16:09:15 vasta tsitaadiga

Galaxy S8′s facial recognition feature can apparently be fooled by a photo
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 16:37:25 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Galaxy S8′s facial recognition feature can apparently be fooled by a photo

video ka icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 16:39:43 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Selle sõrmejälje lugejaga on ka veel see nüanss, et olenevalt sellest, kummas käes sa telefoni tavaliselt hoiad, peab päris huvitavaid võimlemisliigutusi tegema emmal-kummal juhul.

IMO kõik need tagumised lugejad eeldavad teatud akrobaatikat. Sony loogika ses osas kõige mõistlikum - power/lock nupus. mõlemakäeline ja pole ka nii peen lahendus nagu S8-st napilt välja jäi (Synaptics ei jõudnud õigeks ajaks ekraanialust varianti arendada; eks see osaliselt ka tingis S8 porr-asetuse).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 17:36:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
DVDRW, mõnede jaoks on see probleem, enamuse jaoks mitte. Aku on muidugi vahetatav, lihtsalt tavakasutaja ainult telefoni tagakaant eemaldades seda lihtsalt teha ei saa.

Tanel, eks aeg näitab siis.


S5 akuvahetus ca 16 euri, S7 akuvahetus 70 euri... üle mõistuse.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 17:40:08 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
jägaja kirjutas:
DVDRW, mõnede jaoks on see probleem, enamuse jaoks mitte. Aku on muidugi vahetatav, lihtsalt tavakasutaja ainult telefoni tagakaant eemaldades seda lihtsalt teha ei saa.

Tanel, eks aeg näitab siis.


S5 akuvahetus ca 16 euri, S7 akuvahetus 70 euri... üle mõistuse.

S5 on ju vahetatav aku, vahetus võtab 10 sek aega doh.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 17:54:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Renq kirjutas:
jägaja kirjutas:
DVDRW, mõnede jaoks on see probleem, enamuse jaoks mitte. Aku on muidugi vahetatav, lihtsalt tavakasutaja ainult telefoni tagakaant eemaldades seda lihtsalt teha ei saa.

Tanel, eks aeg näitab siis.


S5 akuvahetus ca 16 euri, S7 akuvahetus 70 euri... üle mõistuse.

S5 on ju vahetatav aku, vahetus võtab 10 sek aega doh.gif

seda ilmselt mõeldigi, et 16€ aku eest ja ise vahetad kui tuju tuleb...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 18:07:38 vasta tsitaadiga

Kuid on ju ilmselge, et vahetatav aku teeb kas telefoni paksemaks, mis kasutajatele ei meeldi.
Või siis jääb kaal ja telefoni suurus samaks, kuid aku mahutavus väheneb mitukümmend %.

Samas vingutakse, et telefoni aku mahutavus võiks suurem olla.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 18:45:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuid on ju ilmselge, et vahetatav aku teeb kas telefoni paksemaks, mis kasutajatele ei meeldi.
Või siis jääb kaal ja telefoni suurus samaks, kuid aku mahutavus väheneb mitukümmend %.

Samas vingutakse, et telefoni aku mahutavus võiks suurem olla.

on keegi üldse näinud kasvõi interneti avarustes inimest kelle arvates peaksid telefonid õhemad olema aku arvelt? icon_biggrin.gif
IMO see on mingi tootjatevaheline kõvatamine virtuaaltilliga mida viilutatakse viimse kännuni - ja siis saab mõistus otsa!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 18:48:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

IMO see on mingi tootjatevaheline kõvatamine virtuaaltilliga mida viilutatakse viimse kännuni - ja siis saab mõistus otsa!

Nõus. 1-2mm paksem ja akumahtuvust saaks kõvasti juurde

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 18:48:17 vasta tsitaadiga

On keegi ostnud oma telefonile lisaaku millel see vahetatav on? Reeglina vahetad enne telefoni välja kui aku ära kulub
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 18:51:36 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
On keegi ostnud oma telefonile lisaaku millel see vahetatav on? Reeglina vahetad enne telefoni välja kui aku ära kulub

S2 vahetasin aku ära peale 2 aastat, tuli samas mõõdus suurema mahuga.
Aga ses suhtes tänapäeval on see tõesti pseudoprobleem. Isegi akut mida ei saa vahetada, saab vahetada suht lihtsalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.03.2017 18:58:12 vasta tsitaadiga

arm2004, no paneme siis telefoni ainult aku, kuid elektroonika jätame panemata icon_cool.gif
Aku kestab kaua ja laadima praktiliselt ei pea icon_lol.gif

Käib võitlus juba 4.ja 5. tolliste telefoni pooldajate vahel, et 5,5 tollise ekraaniga telefon on liiga suur. Küll aga tahetakse igasse telefoni 6000mAh mahutavusega akut.
Mäletate veel möödundaastast Samsungi Note akude juhtumit? Aku on nii viimase pirini kokku surutud oma tehnoloogialt, et isolatsiooni enam juhtivate osade vahel vaat et pole.

Aku ei saa paraku kunagi olema piisavalt suure mahutavusega, kuna esiteks kasutajate harjumused on seinast seina, ühel peab S8 aku 8 tundi vastu, teisel 4. päeva.
Ilmselt on esimesel kasutajal aku vigane? doh.gif

Igal aastal tahetakse aina võimsama arvutiga nutimobiili, samas väheneb väidetavalt iga uue kiibistikuga selle võimsustarve, kuid arvutusvõimsusee vajadus keerab seda toitva aku ikka kiirelt sidruniks.
Oleks võimalik akuröövlist SUPER AMOLED ekraan asendada eINK tehnoloogiaga, mis tarbiks olematu koguse energiat aga ei saa, kasutaja tahab värvilist pilti 4K resolutsioonis.
nokk kinni, saba lahti

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 19:24:21 vasta tsitaadiga

jägaja, ma ei saa enam aru kellega või millega vaidled icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 22:19:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Renq kirjutas:
jägaja kirjutas:
DVDRW, mõnede jaoks on see probleem, enamuse jaoks mitte. Aku on muidugi vahetatav, lihtsalt tavakasutaja ainult telefoni tagakaant eemaldades seda lihtsalt teha ei saa.

Tanel, eks aeg näitab siis.


S5 akuvahetus ca 16 euri, S7 akuvahetus 70 euri... üle mõistuse.

S5 on ju vahetatav aku, vahetus võtab 10 sek aega doh.gif

seda ilmselt mõeldigi, et 16€ aku eest ja ise vahetad kui tuju tuleb...


Just nii! icon_smile.gif jeesus pidas mind vast täitsa tumbaks. Ja see mõni millimeeter parema vahetatava aku nimel ei oleks ju mingi probleem. Vähemalt mitte mulle. Kumer ekraan ei lähe samuti kohe mitte. Juunis saab kolm aastat täis S5'ga ja oleks hää kui peaks veel nii mõndagi vastu. Nüüd on ta mul ka ratta peal ja saab igast vett ja vilet ja olgem ausad vett ta ikka liiga hästi ei pea, kui suurem padukas või märg ilm, siis ajab ikka lolliks telefoni (pakub power sharingut või siis üldse ei lae)

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2017 05:06:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Selle sõrmejälje lugejaga on ka veel see nüanss, et olenevalt sellest, kummas käes sa telefoni tavaliselt hoiad, peab päris huvitavaid võimlemisliigutusi tegema emmal-kummal juhul.

IMO kõik need tagumised lugejad eeldavad teatud akrobaatikat. Sony loogika ses osas kõige mõistlikum - power/lock nupus. mõlemakäeline ja pole ka nii peen lahendus nagu S8-st napilt välja jäi (Synaptics ei jõudnud õigeks ajaks ekraanialust varianti arendada; eks see osaliselt ka tingis S8 porr-asetuse).

Ei eelda. G5L on väga mugav. Väga loomulil liigutus ja käe hoiak. Ning lugeja on üks parimaid kui mitte kõige parem hetkel.

Exynos testitud. Ootasin suuremat jõudluse tõusu. Single core praktiliselt sama mis eelmine põlvkond... 😔
http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_with_exynos_8895_benchmarked-news-24283.php
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 10:15:43 vasta tsitaadiga

Aku vahetatavus annab eelise metsas pikal jalgsimatkal navigeerimisel näiteks.
Või siis sahtlist võtta kohe varuks täisaku kui avastad tühja akuga telefoni ja on vaja kohe kuskile minna täisakuga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 10:23:16 vasta tsitaadiga

Ämm akupank on ka olemas ja need tavaliselt kõvasti suurem mahutavusega kui akud ise ju....
Nii et see aku vahetatavus ei mängi mingit rolli...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 11:49:02 vasta tsitaadiga

Arvestades, kui ludinal 3T Dash charge on, ma ei tunne tsivilisatsioonis üldse vajadust ei akupanga, ega vahetava aku osas. Selleks ajaks on seade moraalselt end ammendanud, kui aku tsüklid viiesajani jõuavad
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2017 12:56:48 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Ämm akupank on ka olemas ja need tavaliselt kõvasti suurem mahutavusega kui akud ise ju....
Nii et see aku vahetatavus ei mängi mingit rolli...

Pole vast eriti mugav navigeerida telefon käes juhtmega akupank taga tolgenadamas. Lisaks on veel kaod ehk akupank 2x raskem kui lisaaku sama energiakoguse juures.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung tutvustas Galaxy S8 ja S8+ nutitelefone mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.