Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 12:32:27 vasta tsitaadiga

StanceW, 15" LCD vedeleb.. suuremat vaja, siis ei saa aidata :p
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 02:30:37 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Nüüd kui kellelgi mingit vana LCD molu üle oleks (töötavat, kest võib olla räsitud/katkine, mõni surnud pixel on ka okei). Pakun kuni 20€, kui tekib rahaline soov.

Miskine 19" tolline LCD vist vedeleb kuskil nurgas, aga päris tasuta ilmselt ei loobuks icon_redface.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 14:11:07 vasta tsitaadiga

19" oleks ka palju olnud.
Sain juba mujalt 15" asja, sobis nagu valatult.
Aitäh siiski!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 01:37:26 vasta tsitaadiga

Lugupeetud foorumlased!
Soovin saada/laenata väga vanat lauaarvutit, mis on mõeldud jooksutama Win 3.1 eraldiseisvalt. Ehk siis midagi 286 kuni 486 masinat.
Virtuaalmasin ei tule kõnealla.
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 08:43:02 vasta tsitaadiga

Etss kirjutas:
Lugupeetud foorumlased!
Soovin saada/laenata väga vanat lauaarvutit, mis on mõeldud jooksutama Win 3.1 eraldiseisvalt. Ehk siis midagi 286 kuni 486 masinat.
Virtuaalmasin ei tule kõnealla.


Olemas on osborne'i 486dx2-66, kui kuskilt leiaksin tower korpuses klassikalise socket 3 masina, siis see osborne väga enam ei tõmbaks. icon_smile.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.03.2017 12:36:10 vasta tsitaadiga

Mis sa teisega soovid teha?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etss
HV veteran
Etss

liitunud: 13.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 12:56:49 vasta tsitaadiga

Panna kogemuse kogumiseks Win3.1 peale, tutvuda sellega natuke aega ja siis jälle unustustesse "nurka" visata.
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 00:55:11 vasta tsitaadiga

HD7970 reference shroudi koos radikaga vedeleb kellelgi üle? heatsink ja shroud peavad olema terved ning kaardile sobima, ventilaatori seisukord ega olemasolu ei oma tähtsust.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 12:06:16 vasta tsitaadiga

Kellelgi vedeleb niisama kuskil üks töötav PS3 Slim plaadilugeja? icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 03:01:50 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 12:47:10 vasta tsitaadiga

Etss kirjutas:
Panna kogemuse kogumiseks Win3.1 peale, tutvuda sellega natuke aega ja siis jälle unustustesse "nurka" visata.


Mul tööjuures toimiv 286..võta ühendust!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.03.2017 12:57:12 vasta tsitaadiga

kellelgi Tallinnas mõndasid ventikaid on ära anda? Alates 80mm. Ühe installatsiooni tarvis oleks vaja.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 13:19:31 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kumba pidi too parempoolne juhe peaks sisse minema? Tegu tavalise smart cardi/sd cardi jms lugejaga.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja veel, ehk on kellelgi ära anda igasugu kruve/juhtmeid mingi portsu? Kõige tähtsam oleks selline juhe mis teeb molexitest 6pin gpu toite. Maksaksin posti kinni ja šokolaadi/õlle raha juurde. beer_yum.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 13:23:11 vasta tsitaadiga

Nõmmel leiab, võivad olla tolmused ja kas/mis häält teevad ei tea. Leiaks ~10+ tükki.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 14.03.2017 21:54:33 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi vedeleb mõni Toshiba U300 või U305 või M600 läpakas, mis enam eluvaimu sisse ei võta? Klaviatuuri oleks ühelt selliselt tarvis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2017 00:24:35 vasta tsitaadiga

Otsin vana klaviatuuri, niiöelda "valju klõpsuga"
Mehaaniline. Kummimembraaniga isendid ei huvita. Kui windows nupp on küljes, siis on ilmselt liiga uus ja kummimembraaniga.
Vaatan üle kõik pakkumised.


Midagi sellist nagu piltidel. Alumisel pildil üks APC klaver, mille päästsin utiliseerimis surmast.


Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 00:13:57 vasta tsitaadiga

Tervist! Vahendan soovi - Facebooki muusikute grupis otsis üks inimene süntesaatori jaoks 3,5" diskette. Kui keegi soovib teda aidata, võite ühendust võtta: www.facebook.com/kristel.tikk.1
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 11:34:45 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Tervist! Vahendan soovi - Facebooki muusikute grupis otsis üks inimene süntesaatori jaoks 3,5" diskette. Kui keegi soovib teda aidata, võite ühendust võtta: www.facebook.com/kristel.tikk.1

Mõned kasutatud 3.5 Floppy disketid peaks veel alles olema. Kui Tal soovi on las võtab HV kaudu ühendust icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 15:16:17 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Tartu kesklinnas leiduks üks või kaks 40-50cm sata kaablit koos molex-sata üleminekuga?
Oleks tore, kui saaks aitäh-i (või limpsi) eest, aga mõne valuutaühiku ka olen valmis loovutama.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 20:08:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi teaks, kustkohast ma võiksin tänapäeval leida ADB klaviatuuri ja hiire? Omal vana Power Macintosh 7100/66 ja seda tahaks nii väga proovida, kaabel taha ja pilt tuleb ette ja Mac OS ilusti peal, aga nüüd puudub juhtimiseks klaver ja hiir. icon_razz.gif Või teab keegi, et äkki saaks misii ülemineku teha, et kasutada PS/2 klaverit?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 16:05:56 vasta tsitaadiga

Tervist. Kas kellelgi oleks iidset SCSI 320 > 360 juhet ehk serverist tavalisele kettale pakkuda?
Tel. 513 19999

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2017 16:07:09 vasta tsitaadiga

küsi kasutaja kosses käest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 16:22:40 vasta tsitaadiga

OK. Tänud info eest
_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 23.03.2017 12:16:56 vasta tsitaadiga

kellelgi s2011 jahutust(kasvõi stock) ära anda?
vastu võiks ära anda ka midagi näiteks joistiku
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2017 16:07:12 vasta tsitaadiga

vaata ordisse..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2017 17:10:05 vasta tsitaadiga

Ehitusmessi kutseid/pääsmeid on kellelgi pakkuda?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 27.03.2017 12:52:39 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit lihtsalt ventikate controllerit vedelemas äkki?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2017 22:47:52 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi sahtlis 2.5" PATA/IDE ketta 44pin emane-emane tüüpi lintkaablit ei vedele?
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 02:24:06 vasta tsitaadiga

Number47 kirjutas:
Ega kellelgi sahtlis 2.5" PATA/IDE ketta 44pin emane-emane tüüpi lintkaablit ei vedele?

Võimalik, et vedeleb kuskil icon_rolleyes.gif Võid Mulle "meelde tuletuseks" ps,i saata icon_lol.gif icon_redface.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 12:26:19 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks ära anda või odavalt loovutada iphone vanema gen usb juhet (iphone 4). Originaali vastu on ainult huvi, kaks kolmanda osapoole juhet on olemas ja need ei kõlba küll kuskile. icon_question.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2017 13:14:26 vasta tsitaadiga

On olemas originaal ja kasutamata, aga kätte saaks anda/posti panna alles neljapäeva õhtul.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:04:29 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi juhuslikult pole Playstation 2 mänge kuskil sahtlipõhjas vedelemas? Soovitavalt võiks olla multiplayer mängud, aga otseselt ei pea olema, kõik on teretulnud. Eriti otsin sellist klassikut nagu Tekken.
Tartus oleks eriti moos, aga kui keegi kaugemalt Eestist postiga jamada viitsib, siis selle saab kindlasti tasutud. Tallinnast saaksin ilmselt ise transporditud.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 20:46:53 vasta tsitaadiga

On terve hunnik 20+ tk PS2 mänge, aga kindlasti mitte tasuta icon_neutral.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 21:37:31 vasta tsitaadiga

cybertiger kirjutas:
On terve hunnik 20+ tk PS2 mänge, aga kindlasti mitte tasuta icon_neutral.gif

Kui viitsid siis loetle yles mulle need ja kindlasti jõuame kokkuleppele.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 10:49:17 vasta tsitaadiga

AMD FM1/2/2+ jahutuse raami/katkist plaati millel see küljes ei vedele kellelgi?
Põhimõtteliselt sobiks ka AM2/3
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 16:45:35 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 16:02:37 vasta tsitaadiga

Kuues kord küsid seda juba. Vaevalt kellelgi seda leidub. Ei ole levinud mudel.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2017 22:35:48 vasta tsitaadiga

TPV kirjutas:
Ega kellelgi ei vedele DIBOSS LT-26S5LFH teleka emaplaati 111-A84C (seal miski kivi pani saba)? Ilgelt abiks oleks! PS!


kirjelda viga, ehk annab remontida seda emaplaati.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Protogen
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2017




sõnum 02.04.2017 21:44:44 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi vedeleb või on üle Xbox360 vooluadapterit, pulti või siis ükskõik mis vidinaid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2017 13:57:46 vasta tsitaadiga

Xbox360 FAT versiooni adapter koos juhtmetega on Mul olemas, aga vaadates internetis ringi, siis päris "tasuta" ei jaga vist neid mitte keegi icon_redface.gif Seega, kui huvi, siis olen pakkumistele avatud icon_lol.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2017 04:27:58 vasta tsitaadiga

PS2 otsaga kalviatuuri, muu pole absoluutselt oluline, peaasi et nooleklahvid ja enter töötaksid. (Kirjeldus ka, sellele, keda huvitab, selline tore vidin on nagu PLOP boot manager, võimaldab USB pealt bootida asjadel, millel muidu see võimekus puuudub. Aga kui USB pealt boodid, siis kukub USB klaveri tugi tagant ära ja tuleb siis tagasi kui bootiv meedium kontrolli usb üle omale võtab ja driverid ära laeb. Osad tööriistad tahavad aga paari klahvivajutust, et niikaugele jõuda, sellest ka selline soov mul siin täna.)
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2017 13:18:50 vasta tsitaadiga

kusti85, mul oleks mustamäel mingi hunnik PS2 klavereid üle - maha korjatud vanade masinate küljest, seega eeldata võiks, et toimivad (hetkel ei ole kuskil katsetada). Kui huvi, siis helista - lepib üle andmise kokku.

Eriti tore oleks, kui tervest kastist korraga vabaneda : https://www.dropbox.com/s/32u2qvczbvhivm9/IMG_20170403_161207.jpg?dl=0 icon_biggrin.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 13:42:25 vasta tsitaadiga

kellelgi on alles veel composite->vga üleminekut? oleks vaja ühendada dataprojektori vga sisend videomikserpuldi/monitori väljundiga
https://i5.walmartimages.com/asr/a4eeccac-a824-46e4-bdde-c288f1bb1ea7_1.85650e13256d348b1b6ddfcc3e53662f.jpeg

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2017 13:53:08 vasta tsitaadiga

mati29, VGA on component, mitte composite. Lihtsalt juhtmest seega ei piisa.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2017 20:32:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks Tartus ära anda 754 või 939 baasil töötav masin(ei pea olema komplektne)?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2017 20:33:51 vasta tsitaadiga

tule järgi. scaleo L. 939.. ma just mõtlesin, et mida sellega peale hakata. idkaardilugeja panin ka sisse..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2017 18:38:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tule järgi. scaleo L. 939.. ma just mõtlesin, et mida sellega peale hakata. idkaardilugeja panin ka sisse..


Sellega sai minu probleem lahenduse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 16:13:40 vasta tsitaadiga

Lapin siin ühte vana Lifebook C1320D läpakat ja oleks vaja 2tk 1GB DDR2 SO-DIMM mälumoodulit.
Kui kellelgi on Intel Pentium M 7xx proset, siis oleks kah huvitatud.

_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2017 17:54:24 vasta tsitaadiga

730 peaks veel üks olema.. aga tartus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 20:58:52 vasta tsitaadiga

Millist DDR2 sul vaja täpsemalt?
Pentium M-i võibolla leiaks. Uurin veidi aja pärast.

Edit: http://ark.intel.com/products/27591/Intel-Pentium-M-Processor-745-2M-Cache-1_80-GHz-400-MHz-FSB
Selline on.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.