Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 18:52:21 vasta tsitaadiga

Lõpuks kaob see nõme kodunupp. Need on ikka jubedused. icon_biggrin.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 01.03.2017 20:38:15 vasta tsitaadiga

Ega midagi vist üle ei jää, tuleb telefonitootjat vahetama hakata, mulle just füüsiline kodunupp ekraani all on only way to go, ei tea, kas apple kaotab oma järgmisel telefonil ka tõepoolest selle ära? Kas keegi oskab palun seletada, miks ma peaksin iga jumala kord kui telefon näiteks auto hoidikus on, oma lõustaga kuskile keskkonsooli silmi tuvastama kummardama või mingit kuradi koodi sisestama kui enne piisas näpu asetamisest kodunupule? Kuidas nende telefonide omanikud hakkama saavad, kellel kodunupp ja näpujäljelugeja tagaküljel?

Lisaks on nüüd täiesti mõttetult suur kasutu ala ekraani all ja onscreen nupud tähendavad, et kasutatavat ekraanipinda juurde ei tule ja iga backi vajutus täisekraanilt on üks lisatoksamine. Kahju, et Samsung oma eripära ära kaotab ja lihtsalt üks suvaline ekraan on. Kui ma S7 edget oma laual vaatan, siis see alumine serv nüüd küll nii üüratu ei tundu võrreldes selle renderdusega uuest arvatavast telefonist, vb mill, paar on vahet?. Veider käik igatahes.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 21:04:03 vasta tsitaadiga

Ses suhtes ma ka füüsilise nüpu fänn olnud. Reaalselt ei oska kommentaarida kuidas ilma on.
Hetkel kui tahan midagi näha, siis tambin HOME nuppu. Aga kuidas ilma käib....ei tea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 21:15:42 vasta tsitaadiga

jeesus188, sellega harjub ruttu. voltc, kui tõesti saab S8 stereokõllid, siis kulub see "vaba" ruum marjaks ära.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2017 22:24:39 vasta tsitaadiga

Mis nende stereokõllide point on?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:30:01 vasta tsitaadiga

Kõrv puhkab natuke paremini? icon_biggrin.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:36:52 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mis nende stereokõllide point on?

Trollid või?

Tõmba oma kodukinolt 4,5,6 kõlli ära ja jäta vaid üks külje peale tööle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:37:55 vasta tsitaadiga

Mina ka vihkan füüsilist kodunuppu. Autos on nagunii bluetooth ühendus raadio/handsfree süsteemi ja see on pandud BT trusted device alla ning sõrmejälge pole vaja. Kusjuures väga veider on see mu puhul, et ekraani alati aktiveerin power nupust ja siis pöial home nupule. Ma ei tea ise ka miks ma nii teen icon_lol.gif
Ainuke häiriv asi on S8 puhul see, et liiga kaamera lähedal on sõrmejälje sensor. Võiks kasvõi all olla kaameral. Aga vb harjub ära ka ja mingi hetk ei aseta näppu kaamerale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:40:46 vasta tsitaadiga

Mul raske uut telo võtta (s8), naisel ok telo olemas ja lapsele nagu s6 ei anna......eks paista.
Müüma ka ei viitsi hakata, tagavaraks nats liiga hea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 22:47:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mis nende stereokõllide point on?

Trollid või?
minu arust täiesti aus küsimus ja eks see harjumuse asi ole
never ei kuula muusikat telefonis oleva(te) kõlari(te)ga - klapid (või muud BT lahendused) selleks; ja filmivaatamist sellega niikuinii ei tee.
telefonihelina kuulmiseks piisab ka ühest valjuhääldist
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2017 23:04:41 vasta tsitaadiga

Mu küsimus oli jah täiesti tõsiselt esitatud, et mis sellise väikese kuubiku puhul selle iva on. mis värk nende sai pihta mu mõttele.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 01.03.2017 23:04:59 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mina ka vihkan füüsilist kodunuppu. Autos on nagunii bluetooth ühendus raadio/handsfree süsteemi ja see on pandud BT trusted device alla ning sõrmejälge pole vaja. Kusjuures väga veider on see mu puhul, et ekraani alati aktiveerin power nupust ja siis pöial home nupule. Ma ei tea ise ka miks ma nii teen icon_lol.gif
Ainuke häiriv asi on S8 puhul see, et liiga kaamera lähedal on sõrmejälje sensor. Võiks kasvõi all olla kaameral. Aga vb harjub ära ka ja mingi hetk ei aseta näppu kaamerale.


Aga mis siis saab, kui lähed Circle K kohvi võtma, telefon ununeb autosse ja naine näeb armukese kirju? Mis siis saab? Pärast jälle vaja pool aastat asju siluda ja lilli tuua beer_yum.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 23:12:33 vasta tsitaadiga

Circle K? - Statoil igavesti.
Tänapäeval ei saa ilma telefonita vetsugi minna. Seega see mure on murtud. icon_biggrin.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 23:15:53 vasta tsitaadiga

mis värk nende kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Mis nende stereokõllide point on?

Trollid või?
minu arust täiesti aus küsimus ja eks see harjumuse asi ole
never ei kuula muusikat telefonis oleva(te) kõlari(te)ga - klapid (või muud BT lahendused) selleks; ja filmivaatamist sellega niikuinii ei tee.
telefonihelina kuulmiseks piisab ka ühest valjuhääldist

No tegelikult suur vahe on, vaata kasvõi youtube suvalist videot 1 kõlariga või kahega.
Ma samsa kasutajana harjunud 1 kõlliga, aga see ei tähenda, et see lahendus mulle meeldib.
Nagu ma mainisin, siis kodukino proovige kuulata 1 kõlariga küljelt kogu aeg....sellega hsrjub thumbs_up.gif
Aga kui stereot saad, siis nagu enam mono ei tahaks icon_rolleyes.gif

Lukustusest rääkides, siis ma kasutan seda vaid pidude jne puhul....muidu tavaline ekraanilukk
Naise eest pole varjata midagi kui ta peaks tahtma surfata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 00:46:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Trollid või?...


Trollin ka veidi: (tegelikult avaldan lihtsalt oma tagasihoidlikku arvamust, kuna see teema siin näitab väga selgelt kui erinevad on inimeste eelistused/harjumused/vajadused, ideaalset, kõigile sobivat seadet ei ole ilmselt võimalik luua).

* Mälukaardipesa - ilmselt sõltub kui palju meediat on kellelgi vaja kaasa tassida. Isiklikult pole veel puudust tundnud. Kunagi sai pandud 32GB sisemäluga Note 3-le juurde 64GB kaart, kuna selline oli vedelemas. Kogu aja jooksul kui seda telefoni aktiivselt kasutasin ei läinud kaardile ühtegi faili, enamasti polnud meeleski et kaart on sees, arvestatav osa sisemälust oli kogu aeg vaba.

* Sõrmejäljelugeja - olles kasutanud erinevatel telefonidel mõlemat asetust, eelistan kindlasti tagapaneelil olevat, minu jaoks palju mugavam ja kiirem.
Kuna autokasutaja ei ole, siis see stsenaarium ei ole pähegi tulnud, aga siin kasutaks ka ilmselt Trusted Device võimalust. Samas ilma sõrmejäljelugejata toru ka enam ei tahaks.
Eks paistab kuidas S8-l silmaskänner toimib (Note 7-l ei olnud kuigi hea) kuna S8 lugeja on tõesti kaamera suhtes väga õnnetu koha peal, paneb lausa imestama et selline paigutus erinevatest kohtadest heakskiidu sai ja tootmisesse jõudis.

* Stereokõlarid - siin on vist probleem selles et hakkan ilmselt vanaks jääma, aga minu poolest võiks kõlarid telefonid pea olemata olla. Kõlaril on telefonis minu jaoks täpselt 2 eesmärki - peab mängima helinat ja peab mängima märguannete heli, kogu lugu.
Seda, mis valu peaks mind sundima 5-6" ekraanilt videot vaatama, ei kujuta eriti ette. (Tõsi, vahest väga harva on seda siiski tarvis olnud, aga ilma karjuva vajaduseta mitte).
Audiot tarbin telefoniga küll üsna palju, aga selle puhul ka järjest vähem muusikat ja järjest rohkem erinevat möla (ilmselt jälle kõrge iga süüdi.. icon_biggrin.gif ).

Iseenesest mulle see selle aasta trend meeldib et üritatakse panna suurem ekraan mõistliku suurusega kesta sisse. S8 ametlikke mõõte meil veel ei ole, aga ka LG suutis panna 5.7" ekraani korpusesse mis on isegi veidi väiksem kui 5.3" G5 ja praktiliselt sama suur kui mul siin kõrval vedelev ja lausa jaburalt raisatud ülemise ja alumise otsaga Nexus 5x.
Selline suund on positiivne, kuigi tugevuselt ja põrutuskindluselt tuleb ilmselt paratamatult järeleandmisi teha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 01:40:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

olles kasutanud erinevatel telefonidel mõlemat asetust, eelistan kindlasti tagapaneelil olevat, minu jaoks palju mugavam ja kiirem.

Jah, aga nagu kõi öelnud, iga teine kord saab kaamera näpujälgi....

audio seisukoht on 50/60, aga stereo paha ei teeks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 11:28:18 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mu küsimus oli jah täiesti tõsiselt esitatud, et mis sellise väikese kuubiku puhul selle iva on. mis värk nende sai pihta mu mõttele.


Hetkel kasutuse Nexused 6 ja 6P, mõlemal stereokõllid, filme ja ülekandeid vaadata on ikka suur vahe. Mu meesest teeb vanem mudel isegi paremat heli. Ruumilisus on üllatavalt hästi tajutav, arvestades kõllide väiksust on isegi bassid üsnagi adekvaatsed.
Mono peale tagasi enam minna ei taha.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 13:21:34 vasta tsitaadiga

http://venturebeat.com/2017/03/06/samsung-galaxy-s8-release-pushed-back-a-week-to-april-28/
Vist tahavad rohkem lattu toota, et otsa ei saaks
http://ausdroid.net/2017/03/09/samsung-galaxy-s8-s8-pricing-colours-leak/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 17.03.2017 21:54:57 vasta tsitaadiga

29.03.2017 17:00 on siis avalikustamine. Saksa aja järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 20:36:11 vasta tsitaadiga

Väga-väga loodaks, et tuleks ka ilma kumerate servadeta variant.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2017 20:55:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Väga-väga loodaks, et tuleks ka ilma kumerate servadeta variant.

Ma loodan, et võidan lotoga miljardi icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2017 00:34:09 vasta tsitaadiga

Mulle piisaks miljonist. icon_biggrin.gif

Pole enam palju oodata.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2017 16:04:59 vasta tsitaadiga

http://www.highsnobiety.com/2017/03/19/samsung-galaxy-s8-colors-pricing/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 15:19:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Väga-väga loodaks, et tuleks ka ilma kumerate servadeta variant.
Lekkinud piltidelt ei paista tavalist.

viimati muutis raxz 29.03.2017 11:56:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 15:21:55 vasta tsitaadiga

Panused millal Telia preorder avatakse? Täitsa ametlikult huvitab
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 15:26:35 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Panused millal Telia preorder avatakse? Täitsa ametlikult huvitab

märtsi lõpp esitlus, aprilli lõpus lubatakse müüki.
Pakun, et aprilli keskel saab tellida, saabuvad kusagil mais icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 18:53:10 vasta tsitaadiga

Kas tuleb iPhone killer vol n+1? icon_biggrin.gif

viimati muutis raxz 29.03.2017 11:57:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 22.03.2017 20:53:26 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on esimestega sama nagu s7 galaxy care (tagaklaasi kindlustus puudus) icon_sad.gif
_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 10:16:55 vasta tsitaadiga

Esitlus täna kell 18?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 10:44:45 vasta tsitaadiga

Jep icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 16:12:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Esitlus täna kell 18?

Samsung Galaxy Unpacked 2017 - https://www.youtube.com/watch?v=pfJVUd1gjT8

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2017 18:36:08 vasta tsitaadiga

GSMarena kokkuvõte
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_and_s8_unveiled_widescreen_powerhouses-news-24264.php

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 18:45:07 vasta tsitaadiga

Käes hoides ei olnud küll suurt vahet S7ga. On tore ja kiire nagu kallid telefonid ikka. Ja näeb hea välja. Kui eest vaadata...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 18:55:37 vasta tsitaadiga

tundub, et midagi erilist nagu gsmarena kokkuvõttes polnud icon_rolleyes.gif
Pm kõik asjad nuhiti varem välja, mis pidid tulema
Hind ka
meil tule 799 ja 899
tsitaat:
while European availability is scheduled for April 28. The S8 will cost $750/€809, while the S8+ is $850/€909.

Seal gsmarena lingi all kommentaar
tsitaat:
nothing interesting, xiaomi will release a much better phone for 30% of samsungs' price next month lol

Ses suhtes olen nõus, et lekked on nii suured, et mingit üllatust enam ei tule telefoni esitluses
miinus- ikka peab loobuma üldiselst standardist thumbs_down.gif
tsitaat:
Both are sealed and feature Samsung’s Adaptive Fast Charging (the relatively old Quick Charge 2.0 is also supported)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:01:32 vasta tsitaadiga

Elisa eeltellimine https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/samsung/galaxy-s8/SAMG950F
Kus Telia?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:07:39 vasta tsitaadiga

Telefonist räägiti ikka ulmeliselt vähe, siuke tunne, et polegi enam midagi rääkida ja pühendati enamik ajast mingi lisastaffi promomisele.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.03.2017 19:17:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kõik asjad nuhiti varem välja, mis pidid tulema

Kuhu jäi Samsungi logo mis pidi ette alumisse serva tulema.
Mõõtmed on ka suur pettumus 148.9 x 68.1 x 8 mm, praktiliselt terve sendimeeter algelisest ennustusest pikem.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 29.03.2017 19:17:50 vasta tsitaadiga

Euronicsis ka eeltellitav https://www.euronics.ee/tooted/c/2136
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:48:32 vasta tsitaadiga

Tele2 annab ka intressita https://tele2.ee/uudised/T2nasest_algab_Samsungi_uue_tipptelefoni_Galaxy_S8_eelmyyk/
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 19:53:15 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Euronicsis ka eeltellitav https://www.euronics.ee/tooted/c/2136

Nende puhul mul eelarvamus kui vaadata ajalugu......saab mingit teise regiooni kräppi. Saaks aru, et hind oleks odavam, aga hetkel mitte.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2017 20:21:34 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
kõik asjad nuhiti varem välja, mis pidid tulema

Mõõtmed on ka suur pettumus 148.9 x 68.1 x 8 mm, praktiliselt terve sendimeeter algelisest ennustusest pikem.

Ka mulle valmistas see pettumuse.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 20:27:13 vasta tsitaadiga

Prose Exynos 8895 aga Snapdragon 835? Või mis asja...
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 20:30:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Snapdragon 835

Pigem see euroopas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 20:37:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Snapdragon 835

Pigem see euroopas

Snapdragon 835 versioon on seal kus CDMA võrgud ehk põhja Ameerika. Euroopas ja mujal exynos

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 29.03.2017 20:40:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kami kirjutas:
Euronicsis ka eeltellitav https://www.euronics.ee/tooted/c/2136

Nende puhul mul eelarvamus kui vaadata ajalugu......saab mingit teise regiooni kräppi. Saaks aru, et hind oleks odavam, aga hetkel mitte.

Eks seepärast ongi sama, et ametlik Eesti regiooni kaup.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 20:47:51 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kami kirjutas:
Euronicsis ka eeltellitav https://www.euronics.ee/tooted/c/2136

Nende puhul mul eelarvamus kui vaadata ajalugu......saab mingit teise regiooni kräppi. Saaks aru, et hind oleks odavam, aga hetkel mitte.

Eks seepärast ongi sama, et ametlik Eesti regiooni kaup.

eks aeg näitab icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 21:03:37 vasta tsitaadiga

Väikeseks jäävad, see 5,8" ja 6,2" on koos kumerate servadega mõõt.
Ehk siis huvi kadus. Kumeratel servadel pole minu jaoks pointi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2017 21:04:14 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Snapdragon 835 versioon on seal kus CDMA võrgud ehk põhja Ameerika. Euroopas ja mujal exynos

On mingi eriline vahe neil? Toetab Bluetooth 5 - jms?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andyco
HV kasutaja
andyco

liitunud: 15.10.2004




sõnum 29.03.2017 21:06:35 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Väikeseks jäävad, see 5,8" ja 6,2" on koos kumerate servadega mõõt.
Ehk siis huvi kadus. Kumeratel servadel pole minu jaoks pointi.


Word. Lisaks ei saa ma aru telefonidest, millel pole füüsilist "kodu"-nuppu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2017 21:07:25 vasta tsitaadiga

Aga Koidul juba olemas icon_razz.gif
https://www.facebook.com/samsungee/photos/a.121297294562573.18482.115781871780782/1871244172901201/?type=3&theater

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.