|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
22.03.2017 13:14:56
|
|
|
| Metacriticu madalamates hinnetes on kindlasti oma osa pettumusel (võrreldes uut mängu vanadega) ja need ühed ning kahed on puhtalt emotsiooni pealt laotud sinna. Kui ise peaks 10-punktiskaalal hindama, siis triali põhjal üle 5 või 6 küll ei saaks panna.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.03.2017 13:19:22
|
|
|
Metacritiku user score on suht tihti pasameri olnud, eriti Bioware mängude puhul. Neid pole üldiselt mõtet vaadata. Kordamööda 10/10 ja 0/10 hinded näitavad vaid fännide ja haterite omavahelist mõõduvõttu.
| Magic kirjutas: |
| Nad loodavad kohe alguses müüa 3 miljonit...ei usu, et müüvad. Samas ajastus on neil õige, midagi muud analoogset hetkel väljastatud pole. |
Midagi analoogset pole põhimõtteliselt kunagi väljastatud. Seetõttu ongi ME seerial tugev fännbaas olemas - mujalt seda "fixi" kätte lihtsalt ei saa. Saad mõnest teisest mängust vbl veidi ühte ja veidi teist, aga sarnast kompotti pole keegi peale Bioware enda, ja seda minevikus, vist keegi tootnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
22.03.2017 13:33:33
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Nad loodavad kohe alguses müüa 3 miljonit...ei usu, et müüvad. Samas ajastus on neil õige, midagi muud analoogset hetkel väljastatud pole. |
võibolla isegi suudavad kuna,horizon zero dawn müüs prakstiliselt ka nädala,kahega ligi 3milli,aga ainult ps eksklusiiv,samas mass effect kõigile platformidele saadaval
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
22.03.2017 16:58:02
|
|
|
| Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.03.2017 17:20:51
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima |
Mis resol ja sätetel proovisid? Mis fps oli?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.03.2017 17:54:28
|
|
|
proovisin AMD RX460 kaardiga mängida, keskmiselt 10 FPS high settingutel 1080p resoga
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.03.2017 18:05:46
|
|
|
| See küll väga nadi...oleks eeldanud vähemalt 20 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
22.03.2017 18:25:57
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Marx112 kirjutas: |
| Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima |
Mis resol ja sätetel proovisid? Mis fps oli? |
Graafika mul 3gb. 1080p kõik oli medium. Kõrbe planeedil oli 60-85. Aga ultra peal kõik viled põhjas oli 40-60 ja kui tulistamiseks läks siis mõlemal korra kuni -10 fps. Ma ise olen rohkem selline vend kes alla max graafika ei mängi, et kellele medium ka meeldib siis pole mingit probleemi vast. Muidugi seal kõrbes pole ka midagi mis graafikat tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
22.03.2017 18:50:35
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
22.03.2017 19:30:35
|
|
|
Ultra puhul on videomälu tarbimine juba ka üle 4GB ent nõus - videomälu maht väga ei loe.
viimati muutis Levelxer 22.03.2017 19:46:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
22.03.2017 19:36:11
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Marx112 kirjutas: |
| Tegin triali 100% läbi endaarust ja midagi enneolematut just pole, aga viga pole ka midagi mängul. Ainuke probleem on see et gtx780 jääb jalgu siin. Peab gtx1080 ära tellima |
Mis resol ja sätetel proovisid? Mis fps oli? |
Graafika mul 3gb. 1080p kõik oli medium. Kõrbe planeedil oli 60-85. Aga ultra peal kõik viled põhjas oli 40-60 ja kui tulistamiseks läks siis mõlemal korra kuni -10 fps. Ma ise olen rohkem selline vend kes alla max graafika ei mängi, et kellele medium ka meeldib siis pole mingit probleemi vast. Muidugi seal kõrbes pole ka midagi mis graafikat tahaks. |
Mhm. Eks 780 on alla recommended settinguid ka veidi. Seega need numbrid tunduvad loogilised. Uuendamiseks tundub hea aeg, 10'nda seeria kaardid tegid ikka meeletu jõudlushüppe võrreldes eelmise generatsiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
22.03.2017 22:01:30
|
|
|
| firemark kirjutas: |
proovisin AMD RX460 kaardiga mängida, keskmiselt 10 FPS high settingutel 1080p resoga  |
Ega miskit imestada pole, RX460 pole just kõige võimsam kaart ning kui profiilis arvuti paika peab, siis i3 pole kõige tugevam kaaslane ka sellele.
Proovisin ise pisut nõrgema kooslusega isegi, i3-3220 ja GTX660, ning sama resoga low peal alla 40FPS mul ei kukkunud. Eks see ole igaühe oma otsustada, kui mängitav 40FPS on, ise ilmselt läbi mängima ei hakka hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.03.2017 23:51:58
|
|
|
ME:A on üks neist mängudest, kus 8GB RAM süsteem enam ei pruugi välja venitada. Kindlasti igasugu ultra/1440 vendade jaoks. olen näinud benchi, kus reaalsel 1440-gat appi enda RAM use oli üle 8,5G.
teine asi on see, et tänapäeva suured mängud peavad juba istuma kiire SSD peal. midagi teha pole, pöörlev vint on ajalugu. muidu ootad ennast halliks.
vrami tahab muidugi ka, aga 4G kaardist peaks piisama mõistlikul tasemel
viimati muutis High-Q 22.03.2017 23:53:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.03.2017 00:00:40
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
ME:A on üks neist mängudest, kus 8GB RAM süsteem enam ei pruugi välja venitada. Kindlasti igasugu ultra/1440 vendade jaoks.
teine asi on see, et tänapäeva suured mängud peavad juba istuma kiire SSD peal. midagi teha pole, pöörlev vint on ajalugu. muidu ootad ennast halliks. |
Yup, kindel laks. Ausalt on 8GB isegi niisama chillimiseks veidi vähe. Mul on ca. 7GB reserveeritud niisama windowsi, background programmide ja Google jaoks - browsin korraga oma 20 tab'i, niiet mnjah. Alla 16GB tundub ahistav.
Ning SSD'ga sama asi. Vahe on ikka väga märgatav laadimisaegade puhul. Nii 5 aasta tagused mängud pole probleem, kuid vähegi uuemad - eriti Open World mängud - tõesti, oota või halliks muidu. Muidugi, 50GB ruumi tasub ME:A valmis panna, igaks juhuks veidi enamgi - eriti tuleviku sisu ja patchide tõttu.
---
Ahjah - 2 tundi veel releasini aega. Eeldusel, et Origin'i timer õige on. Eks enamikel pole võimalust mängida, aga ma kütan kindlasti paar tundi ära.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.03.2017 00:13:26
|
|
|
| Ootan ka ära ilmselt :d
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.03.2017 11:44:26
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
ME:A on üks neist mängudest, kus 8GB RAM süsteem enam ei pruugi välja venitada. Kindlasti igasugu ultra/1440 vendade jaoks. olen näinud benchi, kus reaalsel 1440-gat appi enda RAM use oli üle 8,5G.
teine asi on see, et tänapäeva suured mängud peavad juba istuma kiire SSD peal. midagi teha pole, pöörlev vint on ajalugu. muidu ootad ennast halliks.
vrami tahab muidugi ka, aga 4G kaardist peaks piisama mõistlikul tasemel |
Jep. RAM kasutus oligi mul 8GB kandis. 4GB VRAm võib siiski 1080p ultra peal vähemaks jääda. Või kui mitte siis suht piiri peal. 1440p peal tahab mul juba üle 5GB saada ja 4K on ilmselt 6+
Tundub, et sain oma probleemidele jälile. Miskipärast polnud pärast clean installi Turbot peale pannud ja CPU tiksus def sagedusel. See seletab kehva jõudlust Eos'l. Nüüd koos turboga oli juba normaalne 50fps min ja 70fps avg. Varem oli 30 ja 60 vastavalt. See vahe on siis stock 2500K @ 3,3Ghz ja OC 4,7Ghz vahel.
EDIT: Patch 1.04 märked siis:
| tsitaat: |
Patch 1.04
Singleplayer
Fixed an issue whereby players were unable to land on Ark Natanus
Fixed an issue whereby the game loaded to a black screen or ran as a background process when Corsair Utility Engine or similar programs were running
Multiplayer
Fixed an issue causing players to stop hearing their character’s audio and start hearing another player’s instead
Fixed an issue causing the game to crash when using the Human Male Soldier and F key
Early Access Patch
General
Overall performance improvements
Fixed an issue with the title only accepting input from the last controller synced when two controllers are assigned to the same profile
Fixed various collision issues
Fixed a few rare audio issues
Singleplayer
Improvements to many cinematics, conversations, and other character interactions
Improved quest rewards
Fixed an issue whereby a door could become jammed in mission 5
Fixed issues with objective markers not appearing correctly
Minor performance improvements after some Tempest transitions
Fixed an issue whereby the combat music was not functioning as designed
Fixed some minor quest-related issues
Fixed a small cinematic issue during the Drack loyalty quest
Minor balancing change to the “Remove the Heart” quest
Improvements to quest tracking and waypoints
Multiplayer
Improvements to Strike Teams UI screens
Additional multiplayer tutorials implemented
Balance changes to guns, reward packs, and objectives scoring
Improved appearance of character portraits
Added new artwork for MP characters, armor, and challenges in menus and codex entries
|
http://blog.bioware.com/2017/03/21/mass-effect-andromeda-patch-1-04-early-access-patch-notes/2/
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
23.03.2017 13:02:26
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
ME:A on üks neist mängudest, kus 8GB RAM süsteem enam ei pruugi välja venitada. Kindlasti igasugu ultra/1440 vendade jaoks. olen näinud benchi, kus reaalsel 1440-gat appi enda RAM use oli üle 8,5G.
teine asi on see, et tänapäeva suured mängud peavad juba istuma kiire SSD peal. midagi teha pole, pöörlev vint on ajalugu. muidu ootad ennast halliks.
vrami tahab muidugi ka, aga 4G kaardist peaks piisama mõistlikul tasemel |
Ma olen juba üsna mitmes mängus (Doom ja Resident evil 7) näinud low memory hoiatust ja mul on 16GB mälu. Tõenäoliselt on kuskil memory leak, aga ikkagi!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.03.2017 13:11:26
|
|
|
esmamulje (mingi 2h rahulikku uuri-kõik-ära gameplayd) on küll väga okei. animatsioonibuge pole küll kohanud.
minu vana 3-gen i5/8GB/6GB 1060GTX/850EVO platvorm hoimis 1080P "high" defaultis ilusti vsync 60FPS-i (mängin suure telekaga, pole kiiremat paneeli võtta). jookseb nagu siid ja näeb ok välja.
huvitav kusjuures oli see, et osa ingame-prerendered cinematicud (näiteks see, kui need alienikunn sinna särtsutorni vaatama läks peale esimest missioni) nõksutasid kohati, aga FPS näitas ikka 60.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
23.03.2017 13:40:24
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
...
huvitav kusjuures oli see, et osa ingame-prerendered cinematicud (näiteks see, kui need alienikunn sinna särtsutorni vaatama läks peale esimest missioni) nõksutasid kohati, aga FPS näitas ikka 60. |
Mul oli sama teema (GTX980, 16GB RAM).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
23.03.2017 14:26:13
|
|
|
Head kalad ikka, lambist kaob keset MP sound ära kogu arvutist.. mitu korda juba.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
23.03.2017 15:58:24
|
|
|
| mul korra oli freeze-loop, aga tegin nvidia draiveriupdate ja pole häda olnud. hommikust saadik ingame (pausil või missioonil või niisama laevas) ja pole pange pannud. ka igasugu alt-tabid jms.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
23.03.2017 18:38:20
|
|
|
| Kohe saab mängima hakata ja midagi mahukat juurde ei lae, mina isiklikult ei märganud küll mingit downloadi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
23.03.2017 18:49:20
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Küsimus. Kas täismängu ostes tuleb kõik 55GB vms uuesti alla laadida või kui Trial failid on arvutis, siis lihtsalt laeb midagi juurde, et täismäng unlockida?
Pole just kõige kiirem nett seega oleks hea teada palju alla peab laadima. Küsimus siis eelkõige neile kes trialit proovisid, seda maha ei lasknud ja võtsid täismängu otsa. |
Midagi ei pea downloadima. Mingi booster packi sain aint kaasa mis oli 5mb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.03.2017 19:07:51
|
|
|
Oota kas praegu oligi launch siis? keegi rääkis, et 00:00 alles.. 5min tagasi panin Origini tööle korra, et ühte videot teha ja märkan, et wow.. Mass Effect täies mahus olemas
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
23.03.2017 19:45:18
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Oota kas praegu oligi launch siis? keegi rääkis, et 00:00 alles.. 5min tagasi panin Origini tööle korra, et ühte videot teha ja märkan, et wow.. Mass Effect täies mahus olemas  |
00:00 ehk täna öösel. Osadel mäng läbi juba varsti
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.03.2017 21:29:43
|
|
|
Ütleme nii, et hetke "Launch Version'i" puhul ei ole mõtet nõrga rauaga mängule väga peale minna. Proovisin, kas saab GTX 970'ga hakkama või ei - kuid ega ikka ei saa. Isegi kui korralik OC peale lükata, ning mängu sätteid kärpida, siis võib sujuvast 60fps pildist @1080p ainult und näha. Ning selge on see, et mäng on ääretult ilus kui rääkida erinevatest aladest, detailidest, tekstuuridest ja kõigest sellest.
Animatsioonid on nagu nad on - ilmselgelt ei jätkunud aega kõikide tegelaste käsitsi viimistlemiseks (sellega seoses hea jutt Naughty Dog animaatorilt: http://wccftech.com/naughty-dog-dev-explains-andromeda-animations/) - kuid ülejäänud graafika on viimase peal. Ning kehva rauaga tekitad lihtsalt olukorra kus animatsioonid veidi häirivad, kuid pole võimalust ülejäänud graafilist ilu nautida mis seda kompenseeriks.
Seega läksin ja võtsin GTX 1070'e ära. Lükkasin kõik kellad ja viled põhja ning nüüd jookseb nagu siidi. Ning vahe on ikka vägagi märgatav. Isegi animatsioonide üle on raske nutta kui tekstuurid on teravad, nägudel poorid näha jms.
Ning Galaxy Map'i peal ringi lendamine - näha päikesesüsteeme vahetult läbi kosmoselaeva klaasi - fucking awesome. Mustad augud, planeedid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.03.2017 22:50:21
|
|
|
gtx970 ja jookseb 60fps
ei viitsinud seadetega suurt jebida, seega ilmselt mingi medium on peal, kuid parem ikka, kui hakib
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
23.03.2017 22:53:16
|
|
|
Hea disain, valid apex mission gold - play in multiplayer 95% ajast lvl 1-5 kaaslased
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.03.2017 09:32:53
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
Hea disain, valid apex mission gold - play in multiplayer 95% ajast lvl 1-5 kaaslased  |
Kõigil suured ego ja suured tahtmised. ME3's suutsid mõned isegi lvl 1 tegelasega Platinumi solo'da, kuid need olid muidugi hardcore vennad kes katse-eksitusmeetodil võimalused selle jaoks leidsid. Eks aegamööda jõuab enamikele kohale, et alustama peaks ikka Bronze'st ning enne kui high-level ja korralik gear ei ole, siis ei ole mõtet Gold'i vast küll ronida.
---
Mõned pildid mängu esimesest avatud (olgugi, et osaliselt) planeedist, max. graafika @1080p.
http://imgur.com/a/k5M0q
Ja need pildid ei tee isegi au sellele milline asi tegelt välja näeb. Valgus ja varjud, peegeldused jms muutab elava pildi väga heaks. Ning vahest näeb ka väga häid animatsioone:
Spoiler 
Ütleme nii, et kehvad animatsioonid unustad kiiresti, kui veedad mitmeid tunde planeeti avastades. Seda ME'd ei saa kohe üldse eelmiste osadega võrrelda. Isegi mitte ME1 avastamisega, sest esimese ME:A planeedi peal sõidad ringi ja avastad rohkem kui kogu ME1 planeetidel sõitmine kokku pandult.
ME:A on igal juhul rohkem nagu sci-fi Skyrim (puudub level cap, skilli mida tahad - kasvõi kõike, veeda tunde kellegagi rääkimata) või DA:I (tegelaste banter missioonidel, "home base" jutustamine jms), kui et ME1-3 oma lineaarsete ja kitsaste aladega.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saihtam
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010
|
24.03.2017 11:33:41
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Velociraptor kirjutas: |
Hea disain, valid apex mission gold - play in multiplayer 95% ajast lvl 1-5 kaaslased  |
Kõigil suured ego ja suured tahtmised. ME3's suutsid mõned isegi lvl 1 tegelasega Platinumi solo'da, kuid need olid muidugi hardcore vennad kes katse-eksitusmeetodil võimalused selle jaoks leidsid. Eks aegamööda jõuab enamikele kohale, et alustama peaks ikka Bronze'st ning enne kui high-level ja korralik gear ei ole, siis ei ole mõtet Gold'i vast küll ronida.
---
Mõned pildid mängu esimesest avatud (olgugi, et osaliselt) planeedist, max. graafika @1080p.
http://imgur.com/a/k5M0q
Ja need pildid ei tee isegi au sellele milline asi tegelt välja näeb. Valgus ja varjud, peegeldused jms muutab elava pildi väga heaks. Ning vahest näeb ka väga häid animatsioone:
Spoiler 
Ütleme nii, et kehvad animatsioonid unustad kiiresti, kui veedad mitmeid tunde planeeti avastades. Seda ME'd ei saa kohe üldse eelmiste osadega võrrelda. Isegi mitte ME1 avastamisega, sest esimese ME:A planeedi peal sõidad ringi ja avastad rohkem kui kogu ME1 planeetidel sõitmine kokku pandult.
ME:A on igal juhul rohkem nagu sci-fi Skyrim (puudub level cap, skilli mida tahad - kasvõi kõike, veeda tunde kellegagi rääkimata) või DA:I (tegelaste banter missioonidel, "home base" jutustamine jms), kui et ME1-3 oma lineaarsete ja kitsaste aladega. |
Nvidia kaart, siis soovitan selle sisseehitatud screenshotterit Anselit kasutada. Alt+f2, mäng läheb pausi peale ja saab muuta kaamera nurka jne. Võrratuid pilte saab luua nii.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.03.2017 12:43:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| 01:00 täna öösel ehk tänase päeva alguses pmst. Osad olid eile õhtu juba üleval ja ootasid vist ära. |
Mina sain juba eile kell 18:00 mängida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
24.03.2017 12:52:28
|
|
|
Mängisin eile õhtul paar tundi. Olles alles mõned kuud tagasi ME3 lõpetanud, siis on sellised kahetised tunded. Mängin XBOXONE 65" peal ja ME3 graafika ja animatsioonid olid PC peal teravamad ja karakterid ilusamad. Maailmad muidugi vähem detailsemad. Ootan kogu aeg, et millal nüüd "need õiged" Mass Effect tegelased välja ilmuvad
Samas enamus RPG'sid vajavad päris pikka aega, et meeldima hakata. Combat tundus alguses võõras aga nüüd juba hakkab klikkima. Oleks pikem vahe sees olnud vana ME'ga, siis oleks kindlasti esmamulje parem. Ennustan siiski, et täna õhtul juba on pulti raske maha panna.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
24.03.2017 21:13:07
|
|
|
Mõeldud tehtud GTX 1080 sisse pandud. Kõik lükkasin max ja fps 100+. Nagu lust mängida Medium ja Ultra on ikka nagu öö ja päev.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
24.03.2017 21:37:46
|
|
|
Mängu ikka paremaks ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.03.2017 22:31:34
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Mängu ikka paremaks ei tee.  |
Teeb. Ja mitte vähe.
Mäng kus sinu main quest on põhimõtteliselt maad avastada tähendab, et kui see maa näeb sitt välja, siis kaob sul paugust ka pool huvi ringi sõita ja avastada, mis tähendab, et kaotad suure osa mängu sisust. See ei ole nagu ME1-3 kus avastamine ja sisu leidmine on puhtalt point and click fast travel 2D galaxy mapil või lineaarses koridoris ümber paari nurga vaatamine kus graafika ei oma mingit erilist tähtsust sisu avastamisel.
Rääkimata sellest, et kui arvuti on piisavalt võimas, et max sätedel 60+ fps jooksutada siis combat on lihtsalt suurepärane. Kui loed mängu ülevaateid, siis vahet pole kui sitt skoor on antud, suurim plusspunkt on alati combat. Seega kui mängida sita masinaga, mis sellest ka lõbu välja imeb, siis muutub tõesti mängu nautimine väga raskeks.
Ei naudiks sa ka Witcher 3'e, kui jooksutaksid seda low graafika peal @ 20-30 fps. Vahet pole kui hea story, combat või side-questid. Kui maailm näeb sitt välja ja combat pole sujuv, siis on ka fun poole väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liquidet
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2012
|
24.03.2017 23:18:35
|
|
|
13 tundi mängus olnud ja sai just Eos'elt minekut teha.
"Peebee" võiks sealt air lockist lähima tähe poole välja lennata.
Muidu suht okei, pole midagi mis eriti silma oleks hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.03.2017 06:31:18
|
|
|
Ahjah, mainin siia ka kiiresti ära, et su kaaslased peaksid missioonidel iga ca. 15 minute tagant omavahel või sinuga jutustama. "Party banter". Kuid tundub, et sama viga on küljes, mis ka DA:I's oli, et vahest võib see ära bugida ning ei kuule midagi, mis muudab maailmas ringi avastamise tunduvalt igavamaks.
Üks lahendus on kõik uued koodeksi, missioonide, varustuste uuendused läbi vaadata. Teooria on, et mängul on mingi sisemine buffer erinevate uuenduste jaoks, ning kui see täis saab, siis millegi pärast tegelaste omavaheline dialoog enam ei käivitu. Seega, kui kuskil ringi müttate ning pikalt jube vaike on, siis proovige seda varianti.
Fix pidavat järgmises patchis olema, kuid pole teada millal see tuleb täpselt.
---
Lol:
Spoiler 
---
EDIT:
Tasub märkida, et mängul on sama "viga", mis ka DA:I'l oli, mis paljud mängijad eemale peletas ning täiesti vale mulje mängust jättis:
Suur oht jääda mängu esimesi alasid avastama ning lõputuid side-queste tegema. Osad inimesed veetsid 10-20h DA:I esimeses ja kõige igavamas alas ringi joostes, teadmata, et hiljem saad omale lossi, veel kaaslasi, parema craftingu ja hunniku muud väga head sisu, mis on kordades parem, kui filler side-questid.
Ning sama on ka ME:A's. Vabalt võid 10-20h Eos'e või Voald'i peale magama panna lihtsalt ringi joostes ning avastades, side-queste tehes ning random mobidega võideldes. Ning väga lihtne on arvata, et kogu mäng ongi selline. Lihtsalt jooksed ringi side-queste tehes ning vahepeal vahetad planeedi välja ning jätkad teises keskkonnas sama. Tegelikult aga on mängus originaalse triloogiaga igati võrreldavad Pea-missioonid ning kaaslaste missioonid, mis kogu mängu sisu ja tegelasi meeletult edasi arendavad, kõikidele tegevustele konteksti toovad ning lisavad motivatsiooni nende avastus ja side-questidega üldse tegeleda.
Seega soovitus enamikele - ärge jääge Eos'ele kümneks tunniks lambist ringi uitama või Voeld'is kümneks tunniks kümneid data-pad side-queste ning mineraalide kaevandamist tegema.
Avastage galaktikat! Tehke planeedid lahti, tehke main queste. Ning iga main questi vahele pilduge veidi side-quest ja planeedi avastamise sisu ning lõpptulemus on palju mitmekülgsem ja sujuvam!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
26.03.2017 11:24:43
|
|
|
| Pole veidigi köitvat lugu mis teeks sellest mängust Mass Effecti, pole meeldejäävaid ja isikupäraseid tegelasi, on vaid lõputu grind, lõputu skännimine, lapsikud dialoogid ja ilusad, kuid tühjad alad. Et edasi mängida, pean ennast sundima... nii et see asi jääb mul pooleli, eks edaspidi ole näha, kas ma selle mängu kunagi veel käima tõmban, hetkel kahtlen selles, sest vana triloogia on alles ja miljon korda köitvam, kuigi korduvalt läbi mängitud ja suurem osa dialooge juba peas... teisalt, paljusid dialooge pole veel kuulnudki, nii et avastamist jätkub. Andromeda aga on üks igav ja üksluine mäng, ei midagi sellist, mis sinust kinni haaraks ja kinni HOIAKS. Veidrad animatsioonid ja koledad inimesed on selle mängu kõige väiksem probleem. Suurim probleem on nimi - "Mass Effect", sest Mass Effectiga pole sellel asjal mingit seost. Fanfiction ja cosplay... ühesõnaga sama mis riietada lasteaiarühm asarideks, inimesteks, kroganiteks jne ja mängida maha etendus nimega "Mass Effect"...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
26.03.2017 15:37:26
|
|
|
Praeguse seisuga olen mänginud 11 tundi - Eos planeedil sai asjad tehtud (mitte 100%) ja hetkel sain just Nexusel kõrvalmissioonid lõpetatud (taskid tegin osaliselt), ja järgmiseks suundungi põhilooga edasi järgmisele planeedile.
Mulle meeldib, isegi väga. Ei aja 100% taga (kõrvalmissioonid üritan ära teha nii kuidas leian, aga väikeste taskide jaoks kaarti läbi kammima ei hakka), aga mulle väga meeldib selline natuke avatum maailm kus avastamist palju. Lugu vähemalt seni kaasakiskuv, meeldivad nii tegelased kui dialoog. Aina rohkem mida edasi mänguga läinud. Animatsioonid on ok olnud - mõningad tegelased ja kohad kehvemad kui teised, aga kokkuvõttes mind see ei häiri. Mis ehk minu jaoks seni kõige tugevam pluss - vähemalt seni mäng väga hästi üles ehitatud, ja suudab huvi üleval hoida et järgmist missiooni teha, või järgmist planeeti avastada, või hoopis tegelastega rääikida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.03.2017 15:52:46
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Pole veidigi köitvat lugu mis teeks sellest mängust Mass Effecti, pole meeldejäävaid ja isikupäraseid tegelasi, on vaid lõputu grind, lõputu skännimine, lapsikud dialoogid ja ilusad, kuid tühjad alad. Et edasi mängida, pean ennast sundima... nii et see asi jääb mul pooleli, eks edaspidi ole näha, kas ma selle mängu kunagi veel käima tõmban, hetkel kahtlen selles, sest vana triloogia on alles ja miljon korda köitvam, kuigi korduvalt läbi mängitud ja suurem osa dialooge juba peas... teisalt, paljusid dialooge pole veel kuulnudki, nii et avastamist jätkub. Andromeda aga on üks igav ja üksluine mäng, ei midagi sellist, mis sinust kinni haaraks ja kinni HOIAKS. Veidrad animatsioonid ja koledad inimesed on selle mängu kõige väiksem probleem. Suurim probleem on nimi - "Mass Effect", sest Mass Effectiga pole sellel asjal mingit seost. Fanfiction ja cosplay... ühesõnaga sama mis riietada lasteaiarühm asarideks, inimesteks, kroganiteks jne ja mängida maha etendus nimega "Mass Effect"... |
Tundub, et langesidki täpselt selle orki millest ma rääkisin.
Ära siis grindi, ära skänni, ära avasta. Kes käsib. Võta Priority missioonid ette ja anna minna.
Selles värk ongi, et ME:A on TÄPSELT nagu ME1-3, selle vahega, et see põhiline sisu on ümbritsed kümnete ja kümnete tundide grindiga. Kuid see on kõik valikuline. Ei taha avastada, ei taha grindida - siis ära tee.
Sinu jutt on võrreldav sellega nagu keegi mängiks ME3'e kus veedab 10 tundi ainult galaktika pealt artifacte otsides ja N7 missioone tehes ning jõuab järeldusele, et paganama igav ja sitt mäng. Dialooge praktiliselt pole, ainult fetch questid ja mõttetud fightid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
26.03.2017 16:29:51
|
|
|
Cheaterid vohavad täna. Pool mängudest topib keegi tervele tiimile godmode, infite ammo, no reloads, no cds
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
26.03.2017 16:31:08
|
|
|
Archangel, Vägisi ei saa ükski mäng meeldida... selleks on võimelised ainult kõige fanaatilisemad fännid ja kui mäng ei ole hea selle pärast, et ei mängi nii nagu "peab"... siis on viga ikka mängus. ME3 näiteks, mida sa kõrvutasid Andromedaga, läks minu jaoks kohe käima ja ma mängisin mõnuga algusest lõpuni. Kordagi ei tekkinud tunnet, et on igav või midagi on valesti, Andromedaga on teine lugu, sa pead lihtsalt selle meeldimise endast välja punnima ja see pole asi mis iseloomustaks head mängu. Sinule meeldis Andromeda juba siis kui sa teda veel nuusutanudki polnud, selge, et sa ei tunnista isegi endale, et Andromeda on Mass Effecti hale vari. Minule Andromeda ei paku absoluutselt mitte midagi ja isegi sina ei saa seda muuta...
Asi on selles, et ma ei otsi paaniliselt põhjuseid, et mingi mäng mulle hoolimata kõigest meeldima hakkaks. Kui mäng ei kliki ja jätkamiseks pean ennast sundima, siis pole see mäng minu jaoks. Ongi kõik.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
26.03.2017 17:04:42
|
|
|
võibolla ma pole nii puhtavereline ME fänn (n.ö "purist"), aga minul küll meeldib.
jah, on palju "redundant" asju. Suvaliste jorssidega pole mõtet juttu alustada. Kui hüüumärki juures pole, siis ei puhu pilli, sellest olen aru saanud. Muidu saadki lolle fetch taske. Sarnaseid fetch taske on kõik openworld RPG mängud täis. olgu skyrim või witcher või fallout, vahet pole.
jah, on mõned bugid ja mõned lausa naeruväärsed (companionid tekivad suvalisest kohast, näiteks gravity welliga on selgelt näha, et lähed üksi), aga see ei ole kuidagi stooriga seotud. kuidagi poogen ausalt öeldes.
samas andes au, siis näiteks kõikse haibitud skyrim oli release launchiga päris katki, lausa nii, et main questi ilma konsoolita läbi ei saa (see mingi uksega bug). Hetkel minul pole küll olnud ühtegi bugist questi (isegi mitte taski), mida lõpetada ei saa. Senised bugid on kõik kosmeetilised olnud.
jah, mõni karakter on üpris pinnapealne. igatahes mitte peebee (tahaks hoopis kellad sappa panna ). minu arust täitsa erilised, samas omamoodi tüpaazhid: kõik vastavalt oma rassile erilised. Ma ei ütleks, et võrreldes vanemate ME-dega niivõrd erinevad. 3-s oli minu mälu järgi pisut rohkem companion queste ja nendega oli rohkem valikuid seotud. nüüd lihtsalt antakse need ette ja väga diipi stoorit kõrvale ei pakuta.
läbi pole ma veel midagi teinud, aga umbes puhast 20h on SP alla maetud ja kolm esimest maailma on puhtaks tehtud (võibolla mõni üksik task on rippuma jäänud või need, mis hiljem juurde antakse).
minu meelest täitsa asjalik mäng. Ei, wicher3 blood&wine (võinoh, kogu witcher3 oli tase omatte, kuid samuti mitte ilma bugideta ja kiiksudeta) ei löö, aga täiesti heal meelelahutuslikul tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|