Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 11:19:15 vasta tsitaadiga

Benchi järgi saab 1080 1440p peal ikka 60-70 kätte
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 11:42:46 vasta tsitaadiga

Mul 3440x1440 ja 1080 ja hoverib kuskil 50-60 vahel. Siseruumides saab ka 70-80 vahel kätte.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 12:15:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi lõppu ka jõudnud on? Räägivad midagi ME1/2 dark energy asjast või on need pilved midagi muud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 13:07:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Jep mul oli õigus. Neljapäeva öösel kell 1 siis saab mängima hakata kui just VPN vms ei viitsi jamada (imho pole väärt jamamist).
seniste kogemuste põhjal on vpn'iga vaja origin VPN'iga käima vaja panna ja siis võib olla vajadus mängul esmane käivitus läbi VPN'i teha

edasi võib VPN'i sulgeda ja oluline on, et origini ei sulge, vastasel juhul tuleb origin VPNiga käivitada ja sseejärel võib VPNi sulgeda ja mängu käivitada ilma VPNita
medicopter kirjutas:
Tahtsin ka prooviversiooni testi aga krdi Frostbite tarvitab Win media codeceid ja mul Win 10 LTSB N roogitud saastast puhtaks, ju tuleb korra siis tavaline LTSB panna ajutiselt peale.

Kas EA lõpetab vägisi prooviversiooni ära või?

just, saastast puhtaks - kas sellest puhastamisest rohkem kasu või kahju?


ohh sai petetud Frostbite ära, söötsin paar .dll MassEffectAndromeda.exe kõrvale ja funkas, Win ikka kiire ja Microsuxxi saastast puhas. Pole reinstall vajalik.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 13:15:48 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Benchi järgi saab 1080 1440p peal ikka 60-70 kätte

Eks see sõltub vist kus benchitud on. Mingit sisseehitatud benchi kahjuks pole. Nexusel, Hyperionil ja ka Tempestil polnud mul probleeme. Samas nii kui Eos'le maandusin kukkus jõudlus korralikult. Loodetavasti lihtsalt miski bug vms. Ei taha küll, et iga planeet sellse jama põhjustab.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 13:17:32 vasta tsitaadiga

http://www.gamepur.com/guide/26134-mass-effect-andromeda-how-disable-motion-blur-improve-fps-pc.html Kui kellelgi vaja
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 13:42:50 vasta tsitaadiga

Tegin 5 tundi MP-d ka kuna SPs oli kõik tehtud. Fun nagu ME3 aga laggi ja dc kohapealt pole midagi paranenud. Täpselt nagu 5a tagasi yawn.gif
Insanity tundus ka tunduvalt kergem, kui vanades ME-des.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 18:18:01 vasta tsitaadiga

Aga kas ikka eelnev kohustus on kõigil täidetud ja Cosmos: A Spacetime Odyssey vaadatud? kui ei sis oleks viimane aeg.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 18:25:49 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
Aga kas ikka eelnev kohustus on kõigil täidetud ja Cosmos: A Spacetime Odyssey vaadatud? kui ei sis oleks viimane aeg.


mis seal seostub Mass Effect mänguga?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 19:01:37 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
medicopter kirjutas:
Aga kas ikka eelnev kohustus on kõigil täidetud ja Cosmos: A Spacetime Odyssey vaadatud? kui ei sis oleks viimane aeg.


mis seal seostub Mass Effect mänguga?


Pole just Mass Effectiga aga lihtsalt üldiselt teema ehk micro universumist kuni suure universumini baseeruvalt meie algelise teaduse vaatevinklist. Enne Mass Effecti on hea vaatamine.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 19:03:41 vasta tsitaadiga

Enne Andromedat mängida ei tohi kui kõik Stargate SG1 ja Atlantise episoodid vaadatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2017 19:16:22 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Sai täna streame vaadatud. Ütleksin, et kui 50% või suurema soodukaga kunagi saab, siis väga muhe mäng.


beer_yum.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 19:27:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Enne Andromedat mängida ei tohi kui kõik Stargate SG1 ja Atlantise episoodid vaadatud icon_lol.gif


jep see on õnneks tehtud icon_cool.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 19:30:33 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Enne Andromedat mängida ei tohi kui kõik Stargate SG1 ja Atlantise episoodid vaadatud icon_lol.gif


Kui tahad lase käia ei keela keegi sest isegi olen vaadanud kunagi ammu mõlemat, võid minna savipaksu ka kollitama hundisilmale igaks juhuks või ajaviiteks.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 20:10:11 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Enne Andromedat mängida ei tohi kui kõik Stargate SG1 ja Atlantise episoodid vaadatud icon_lol.gif

Siiani nähtu põhjal pigem Stargate "Teen Drama" Universe ikka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 20:32:27 vasta tsitaadiga

Minu elamust suurendas palju paralleelide nägemine Lovecrafti raamatutega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2017 20:49:09 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Timberg kirjutas:
Sai täna streame vaadatud. Ütleksin, et kui 50% või suurema soodukaga kunagi saab, siis väga muhe mäng.


beer_yum.gif
40€ vs 20€ icon_lol.gif
mõni lõuna tuleb nii kallis, vähe sellest, olen sellest kallima õllegi ostnud
peol on see 20€ 2 drinki. Triiksärgile ei saa viisakaid mansettegi selle raha eest icon_razz.gif


see 20€ ei ole väärt midagi, vanas rahas 300 eeku, mis isegi siis oli juba meelelahutusele mõistlik lisasumma maksta

täiesti absurd kuidas sente pooleks aetakse mingi tühise gifi pärast icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 21:03:11 vasta tsitaadiga

libe, see et sul kuus mitutuhat eurot peale tiksub, ei tähenda et kõigil teistel ka tiksuks ja saaksid õigustada sellist kulutust mängu peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2017 21:09:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Timberg kirjutas:
Sai täna streame vaadatud. Ütleksin, et kui 50% või suurema soodukaga kunagi saab, siis väga muhe mäng.


beer_yum.gif
40€ vs 20€ icon_lol.gif
mõni lõuna tuleb nii kallis, vähe sellest, olen sellest kallima õllegi ostnud
peol on see 20€ 2 drinki. Triiksärgile ei saa viisakaid mansettegi selle raha eest icon_razz.gif


see 20€ ei ole väärt midagi, vanas rahas 300 eeku, mis isegi siis oli juba meelelahutusele mõistlik lisasumma maksta

täiesti absurd kuidas sente pooleks aetakse mingi tühise gifi pärast icon_lol.gif


Oh õudust. Kulla mees, asi ei ole rahas. Kohe kaugeltki mitte. Mul on jumala pohlad mis ta maksab. Ma hääletan alati rahakotiga ning seekord saadan signaali teemal, et AAA mängudes ei ole lubatud teatud osades naeruväärne puudujääk. Loodetavasti tekib üha rohkem minusuguseid. Teinud korralikult , oleks maksnud rõõmuga korralikult. teine kord thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2017 21:11:58 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
libe, see et sul kuus mitutuhat eurot peale tiksub, ei tähenda et kõigil teistel ka tiksuks ja saaksid õigustada sellist kulutust mängu peale icon_rolleyes.gif
ei ole minu elu nii roosiline
Killhoven kirjutas:
libe kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Timberg kirjutas:
Sai täna streame vaadatud. Ütleksin, et kui 50% või suurema soodukaga kunagi saab, siis väga muhe mäng.


beer_yum.gif
40€ vs 20€ icon_lol.gif
mõni lõuna tuleb nii kallis, vähe sellest, olen sellest kallima õllegi ostnud
peol on see 20€ 2 drinki. Triiksärgile ei saa viisakaid mansettegi selle raha eest icon_razz.gif


see 20€ ei ole väärt midagi, vanas rahas 300 eeku, mis isegi siis oli juba meelelahutusele mõistlik lisasumma maksta

täiesti absurd kuidas sente pooleks aetakse mingi tühise gifi pärast icon_lol.gif


Oh õudust. Kulla mees, asi ei ole rahas. Kohe kaugeltki mitte. Mul on jumala pohlad mis ta maksab. Ma hääletan alati rahakotiga ning seekord saadan signaali teemal, et AAA mängudes ei ole lubatud teatud osades naeruväärne puudujääk. Loodetavasti tekib üha rohkem minusuguseid. Teinud korralikult , oleks maksnud rõõmuga korralikult. teine kord thumbs_up.gif
aga iga kord, kui sa ostad keyshopidest, hääletad sa rahakotiga - see on nagu piramine, kuid sina ei kannata thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2017 21:19:52 vasta tsitaadiga

ot:
Vaeseke. Maailmas on nii palju maitseid ja sa valid ikka soolase..

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.03.2017 21:22:07 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
ot:
Vaeseke. Maailmas on nii palju maitseid ja sa valid ikka soolase..
kui sa varem ei ole keyshopidest ostnud, siis nüüd saad ju teha erandi icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 21:29:29 vasta tsitaadiga

Ma teen VPNiga, kui ootused madalale seada, siis üllatab üsnagi positiivselt. Tõeline maadeavastamine käib, palju on backstoryt, igasugu meile, logisid lugeda, avastada asju, palju on dialoogi. Main story on taustal hea müsteerium praegu. Kõik negatiivne(ja eks sellest on palju räägitud), jääb kuidagi tagaplaanile või lihtsalt harjud ära. Vahepeal on isegi ME1 tunne kui uue Makoga ringi vurada. Pealegi on Originis hea refund policy. Kes ikka väga kahe vahel siin on siis võib proovida ja vajadusel refundida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 21.03.2017 22:01:18 vasta tsitaadiga

Meenutab mulle natukene Watch_Dogs'i icon_cool.gif

http://b.reich.io/fhuxul.webm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 22:16:21 vasta tsitaadiga

Tavaline konsoliit. Paar kuuri HD tekstuure ja parandatud shadereid peaks suurema osa vaeguseid parandama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 23:05:48 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Tavaline konsoliit. Paar kuuri HD tekstuure ja parandatud shadereid peaks suurema osa vaeguseid parandama.


Ma isegi ei ajaks niiväga konsoliidi kaela vaid pigem selle kaela, et teisejärgulisele Bioware stuudiole, mis pole varem algusest lõpuni mänge teinud, anti äärmiselt ambitsioonikas projekt ette. A'la:

"Yo, et siis, tehke mäng, mis oleks suurem kui DA:I, suurem kui Skyrim, Witcher 3 jne. Okey? Siis, pange veel juurde ME sarjast ikka tuntud kaaslaste süsteem eks - kõigile oma lojaalsusmissioonid, romantika - kogu laks, ning muidugi tehke kõva main story ka - mitte mingi side-quest fiesta nagu Skyrim, tehke ikka põhjalik main story, onju. Alright, cool. Ahjah, pangem veidi puzlesid ka hulka, teised mängud on ka nii teinud, why not. Ja siis, et ikka tegevust jaguks ja asi mastaapsem oleks, siis laseme ehitada outposte ja värke ka. Läheme ju koloniseerima. Ning, et maailm ikka elav oleks - taipohh, 1200 NPC'd olgu olemas. Kõigile korralik animatsioon, dialoog, VO. Eks? Cool? Ning muidugi Combat ka. ME3 läks hästi, tehke veel paremaks! Ja Multiplayer olgu ka olla. Kõlab hästi? Nice. Ärge unustage veel põhjalikku crafting süsteemi, seda on ka vaja. Ja muidugi taipohh, kui mäng 4K peal ilusti ei jookse, sest me plaanime seda nii promoda. Küsimusi? Ei? Davai, andke minna!"

icon_lol.gif

Ehk, kui ME3'e tegi peamine stuudio ning seal oli tehnilisi vigu ja asju jalaga segada ning nüüd korrutati projekti keerukus ca. kahega ja anti vähem kogenenud stuudiole, siis mnjah.

Arvan, et kui sellise projekti lõpuks on olemas söödav mäng mille peamised probleemid on tehnilist laadi ning viimistlemise küsimus, siis on tõesti hästi läinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 23:14:49 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Tavaline konsoliit. Paar kuuri HD tekstuure ja parandatud shadereid peaks suurema osa vaeguseid parandama.


Not gonna happen. ME:A kasutab Denuvot.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 23:33:33 vasta tsitaadiga

New Game+ detailid:

https://fenixbazaar.com/2017/03/22/mass-effect-andromeda-new-game-plus-heres-what-carries-over/
Spoiler Spoiler Spoiler


Suht standard. Ise tavaliselt New Game+ variante ei mängi kuna meeldib alguses low level ja sita varustusega ringi joosta - annab rohkem pointi avastamisele. Kuid neile, kes lihtsalt main story runne tahavad teha on see kindlasti hea uudis.

---

Ahjah, see kah. Et mäng ei lõppe peale main questi ära. Kõik läheb edasi - tegelased kommenteerivad lõpu sündmusi jms, kuid oled vaba edasi avastada ja mida iganes teha, mida enne ei jõudnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 21.03.2017 23:49:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
sooty kirjutas:
Tavaline konsoliit. Paar kuuri HD tekstuure ja parandatud shadereid peaks suurema osa vaeguseid parandama.


Not gonna happen. ME:A kasutab Denuvot.


Kahjuks jah on nakatatud Denuvoga, võiks vähemalt likvideeri roisu ära kui teatud periood läbi.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 23:57:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
sooty kirjutas:
Tavaline konsoliit. Paar kuuri HD tekstuure ja parandatud shadereid peaks suurema osa vaeguseid parandama.


Not gonna happen. ME:A kasutab Denuvot.

ME:A devide poolne Witcher 3 kiitmine oli siis lipservice fännidele (nagu arvata võis)? yawn.gif Need kaks ei kannata võrdlust mitte ühestki otsast peale graafika downgrade'i, millega mõlemad hakkama said. Witcher vist sai patchi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 00:40:03 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Enne Andromedat mängida ei tohi kui kõik Stargate SG1 ja Atlantise episoodid vaadatud icon_lol.gif

Ma olen neile mingi 10 rewatchi teinud aastate jooksul icon_razz1.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 02:06:05 vasta tsitaadiga

Kes Deluxe editionit ei võtnud, see võib Youtube'st soundtrack'i kuulata. Hea kraam!


Link


See esimene lugu peegeldab hästi ME:A suunda võrreldes eelmiste osadega. Rahulikum, rohkem avastamist, uued ja tundmatud väljakutsed.

Ja siis see:


Link


Kes ME eelmisi osasid mänginud, see peaks tuttavaid noote kohe kindlasi kuulma. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 02:46:44 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Meenutab mulle natukene Watch_Dogs'i icon_cool.gif

http://b.reich.io/fhuxul.webm




Püha müristus mida nad teinud on.................... uskumatu blunder ikka selles suhtes... icon_eek.gif konsoolide pärast??? Muud seletust ei näe. Jummmala kenad mudelid olid juba 2016......

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 04:25:58 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Athunik kirjutas:
Meenutab mulle natukene Watch_Dogs'i icon_cool.gif

http://b.reich.io/fhuxul.webm


Püha müristus mida nad teinud on.................... uskumatu blunder ikka selles suhtes... icon_eek.gif konsoolide pärast??? Muud seletust ei näe. Jummmala kenad mudelid olid juba 2016......


Suht kindel, et see on fake. Tähendab, et keegi on oma graafika Low peale pannud ja nüüd teeb comparisone for whatever reason. Tee ükskõik, mis gameplay video youtube's lahti, mis on Ultra kvaliteediga ning asi näeb ikka tunduvalt rohkem parempoolse poole moodi välja.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 22.03.2017 08:38:28 vasta tsitaadiga

Keegi Apex HQ sisse on loginud? Mul ütleb, et serveriga ei saa ühendust.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 08:53:24 vasta tsitaadiga

https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/currency/12000-mass-effect-andromeda-points

icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 09:43:35 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/currency/12000-mass-effect-andromeda-points

icon_lol.gif


Austraalia hind mul 120 dollarit ehk mingi 85.14 euri, mis Eestis on?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 09:57:59 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
heretic666 kirjutas:
https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/currency/12000-mass-effect-andromeda-points

icon_lol.gif


Austraalia hind mul 120 dollarit ehk mingi 85.14 euri, mis Eestis on?

100 euri icon_biggrin.gif Aussis ikka tunduvalt odavam icon_rolleyes.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:08:34 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Keegi Apex HQ sisse on loginud? Mul ütleb, et serveriga ei saa ühendust.

PC ?
Origin on pasahunnik, pole midagi teha.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:30:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/currency/12000-mass-effect-andromeda-points

icon_lol.gif

Mul näitab ainult 5750 max ja 50€. 45€ Origin Accessi soodukaga.
See on mõttetu nii või naa. Mängides saab kõik selle kätte. Lihtsalt kauem läheb. ME3MP peale kulutasin ainult 23€ (mängu enda ostuhind).
Velociraptor kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
Keegi Apex HQ sisse on loginud? Mul ütleb, et serveriga ei saa ühendust.

PC ?
Origin on pasahunnik, pole midagi teha.

Ei. See on äpp. Ei käi läbi origini. Ilmselgelt pole sa uplayd kasutanud kui väidad, et origin on pasahunnik icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:37:05 vasta tsitaadiga

Bioware punktidega pole siis midagi teha? Hah ha, hästi panevad ikka...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:53:05 vasta tsitaadiga

Loodetavasti DLC'de jaoks ei lähe neid kuradi punkte vaja. ME2 jaoks on mul PC peal (konsooli jaoks kunagi sai juba korra ostetud) siiani DLC'd ostmata tänu sellele värdjalikule punktisüsteemile. Mingil põhusel pole EA complete edition'i sarnast moodustist ka ühestki triloogia osast välja andnud.

https://www.vg247.com/2017/02/01/ea-expects-mass-effect-andromeda-to-sell-around-3-million-units-in-the-first-week/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:57:06 vasta tsitaadiga

Kõik Andromeda multiplayer DLC tuleb tasuta. Punktid on ainult oma progressi kiirendamiseks kannatamatutele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2017 10:58:15 vasta tsitaadiga

Nad loodavad kohe alguses müüa 3 miljonit...ei usu, et müüvad. Samas ajastus on neil õige, midagi muud analoogset hetkel väljastatud pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 11:03:50 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Loodetavasti DLC'de jaoks ei lähe neid kuradi punkte vaja. ME2 jaoks on mul PC peal (konsooli jaoks kunagi sai juba korra ostetud) siiani DLC'd ostmata tänu sellele värdjalikule punktisüsteemile. Mingil põhusel pole EA complete edition'i sarnast moodustist ka ühestki triloogia osast välja andnud.

https://www.vg247.com/2017/02/01/ea-expects-mass-effect-andromeda-to-sell-around-3-million-units-in-the-first-week/

Mul on origin points'e ka üle. Iga mängu jaoks omad punktid on suht geniaalne.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 11:44:39 vasta tsitaadiga

http://www.metacritic.com/game/pc/mass-effect-andromeda/user-reviews

Ei tundu eriti julgustav.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 12:00:07 vasta tsitaadiga

Juba triali ajal oli selge. Nagu eespool öeldud, siis 20€ eest kannataks mängida küll. Hetkel liiga kallis ja katkine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2017 12:02:49 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Juba triali ajal oli selge. Nagu eespool öeldud, siis 20€ eest kannataks mängida küll. Hetkel liiga kallis ja katkine.

32.- oleks minu piir. Mäng ise ju ok, aga rahasoovi mudel küll võssa.
EA access muidugi asjalik ja selle eest saavad küll kõvasti kiita.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 22.03.2017 12:51:38 vasta tsitaadiga

mäng siis tõesti nii halb,et kasutajate revüüd põhiliselt 0-2ni icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:05:02 vasta tsitaadiga

Kui lähemalt vaadata, siis osad on ainult ME:A kritiseerimiseks konto teinud (nullid). Ühe ja viie vahel olev paistab päris kasutajate laotud olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.