Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 12:50:54 vasta tsitaadiga

Mingi pisipehme äpp. Panin korraks classic shelli kinni ja oligi ilma luba küsimata mulle installitud.



Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 12:56:14 vasta tsitaadiga

sooty, kustotsasts ee tasuline on?

Modelleerid oma asja valmis seal ja saadad 3D printerisse täiesti tasuta... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 13:17:00 vasta tsitaadiga

Vt spoileris olevat pilti. Reklaamivad ju tasulist teenust. Aga see kõige väiksem mure. Mille pagana pärast see äpp (ms store spämm) mulle üldse installiti? Maha ei saa ka lasta. Mitmes kord klõpsin uninstall ja ikka tekib tagasi. Win10 täiesti mõttetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 14:29:38 vasta tsitaadiga

Mul pole küll tagasi roninud. Vaid korra, siis kui 1607 tuli, tuli uuesti korra mahavõetud äpid uuesti maha võtta, aga polnud hullu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.03.2017 16:19:21 vasta tsitaadiga

on see ikka kindlasti m$ poolt või hoopis nvidia draiveriga kaasaroniv krempel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 16:49:55 vasta tsitaadiga

See on kõigil 10-tel kaasas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.03.2017 17:34:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
See on kõigil 10-tel kaasas.
pole kasutanud/katsetanud
ja vist seepärast mulle samal kujul valikut ei pakuta, ainult "open with"-i alammenüüs on 3D Builderi käivitamise võimalus ja ka näiteks pakutakse Paint 3D ; pole kumbagi mitte kordagi juhtunud katsetama ....
või on siiski kurtjal midagi seadistustes metsas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 17:59:10 vasta tsitaadiga

Pole ka kasutanud, olen kohe tuimalt uninstallinud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 03:49:19 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/microsoft-adds-ability-to-block-non-windows-store-apps-in-win10.html

Ehk siis tulevastel buildidel võimalus blokkida tavaliste programmide install ja lubada ainult paigaldusel läbi Store.
Vähemalt on see opt-in (nagu ka telemeetria peaks olema).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 02.03.2017 07:50:51 vasta tsitaadiga

Mul proovib seda 1607 paigaldada järjekindlalt aga ei suuda, jääbki hallil taustal rattakest keerutama. Saab miskit teha et ta kas ei püüaks või siis aiata et saaks kuidagi hakkama? HP pavilion g6 masinaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 10:30:24 vasta tsitaadiga

Probleem dropdown menüüdega programmides. Nimelt avab musta kastina ning siis peab hiirega üle käima, et menüü nähtavale tuleks. Video draiveri update ei aidanud ning scf /scannow samuti mitte. Ideid?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 11:00:13 vasta tsitaadiga

kas kõikides progedes? mis proge pildil on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 14:32:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

scf /scannow

sfc /scannow ikka kirjutasid? scf on vale.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2017 14:34:40 vasta tsitaadiga

System File Checker. töötab alates w7 st. commant prompt peab adminnis käivitatud olema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 14:39:50 vasta tsitaadiga

laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 18:23:12 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Vt spoileris olevat pilti. Reklaamivad ju tasulist teenust. Aga see kõige väiksem mure. Mille pagana pärast see äpp (ms store spämm) mulle üldse installiti? Maha ei saa ka lasta. Mitmes kord klõpsin uninstall ja ikka tekib tagasi. Win10 täiesti mõttetu.


maha saab lasta. Otsid vastavad kataloogid üles, võtad failide ownershipi üle, muudad failiõigused vastavalt ära ja lased powershelli abil apid lõplikult maha. Kui tuimalt katalooge otse kustutad, võid ka vajalikest funktsioonidest ilma jääda (nt võrguikooni peale klikkides ei tule enam wifi/mobiilse neti paneel lahti). Tehtud-proovitud-reinstallitud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 18:53:15 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st.

Ma olen seda päris palju proovinud, mitte kunagi pole kasu olnud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 19:07:02 vasta tsitaadiga

See töötab siis kui toide on ära kadunud, masin crashinud vms. põhjusel failisüsteem katki läinud, aga polegi imeravim iga häda vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2017 19:49:19 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Märt. kirjutas:
laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st.

Ma olen seda päris palju proovinud, mitte kunagi pole kasu olnud. icon_smile.gif


Mul korra isegi oli, xp ajal.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2017 20:25:35 vasta tsitaadiga

on rohkem ka kasu olnud kui korra. XP ajal oli registry restore wizard tõhusam.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 13:07:54 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
kas kõikides progedes? mis proge pildil on?


See on kõikides progedes jah. Pildil konkreetne on Monitor ERP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 13:58:26 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
masmre kirjutas:
kas kõikides progedes? mis proge pildil on?


See on kõikides progedes jah. Pildil konkreetne on Monitor ERP.


vaata seda:
https://www.vistax64.com/general-discussion/288653-whenever-i-click-somewhere-drop-down-menu-black-how-come.html

Võid proovida veel windosa themet muuta, see olla ka kedagi aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 14:45:18 vasta tsitaadiga

eile maadlesin jälle safely remove asjaga. peaks vist pikema loo kirjutama ja üritama mõne suurema techsaidi õnge saada, see pask mis toimub, on ikka müstiline.
wd hdd orico usb3 dokis. safely remove ei tööta väites, et miski kasutab ketast.
lühidalt - distributed link tracking, norton security, transactional resource manager. lõpuks jäi mingi system asi ikkagi mountitud rooti kasutama.
indexing ja write caching maas.
mida kuradit?

pole win10 spetsiifiline aga paistab olema hullem kui kunagi varem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 00:17:09 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/microsoft_thinks_its_a_good_idea_to_put_ads_into_your_windows_10_file_explorer-blog-23859.php

palju õnne icon_lol.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 00:20:29 vasta tsitaadiga

Adblock to os.....kriipi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 16:40:57 vasta tsitaadiga

No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris icon_lol.gif
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne

Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.03.2017 18:40:49 vasta tsitaadiga

Mis ma tegema pean et saaks edasi sellest sinisest lehest kus küsib mis keelt ma kasutada tahan ?
Valin Keele ja vajutan edasi ja teeb restardi ja siis on sama valiku juures tagasi.
mul on mõistus otsas ei saa edasi sellest lehest vali keel formati jàrgne valik

edit

nvm sain uuesti repair peale ja siis sealt kohalt edasi

Iga kord on ikka korralik peavalu selle windooze formatiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 23:44:50 vasta tsitaadiga

vigane meedia äkki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.03.2017 12:11:24 vasta tsitaadiga

USB pulgale lasin win 10-ne et siis format teha, aga jäi sinna keele valiku juurde kinni.
Hiljem sain kuidagi repairi tegema panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 11.03.2017 09:19:45 vasta tsitaadiga

sellest on mujal foorumites ka juttu, Intel Corporation 14.5.0.1081 draiver ei tööta win10 all. Sellega seoses optimeerimine samuti, win7-ga on kõik parimas korras. Siin log:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis sama123 11.03.2017 09:25:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.03.2017 09:22:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris icon_lol.gif
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne

Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus icon_eek.gif

Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 11.03.2017 09:33:15 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
salatoimik kirjutas:
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris icon_lol.gif
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne

Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus icon_eek.gif

Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana icon_biggrin.gif Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 11:34:29 vasta tsitaadiga

OS X (veel vähemasti) reklaame näkku ei pillu, aga veel suletum kui 10 on.
11 aastat vanale masinale küll raha ei raiskaks...
tahad OS X kogemust, siis proovi alustuseks virtuaalmasinat. http://www.wikigain.com/install-mac-os-x-el-capitan-virtualbox/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2017 15:43:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2006 Pro 2.2.

sa pentium3 peale w10t ei taha ajada? prooviks. üsna tati maitse saab. võib-olla hakkab tööle isegi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 11.03.2017 16:28:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

2006 Pro 2.2.

sa pentium3 peale w10t ei taha ajada? prooviks. üsna tati maitse saab. võib-olla hakkab tööle isegi.

Need uitmõtted tekkisid mitte vajadusest. Mac-i sellist tööks küll ei valiks. Autocad-i oli soov proovida.........T60-l analoogse configa cad 2012 töötab enam-vähem. Kui oli väline ekraan siis polnud vigagi:
https://knowledge.autodesk.com/support/autocad-for-mac/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/System-requirements-for-AutoCAD-for-Mac-2012.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2017 16:31:31 vasta tsitaadiga

T60 ja see sinu mainit asi on nagu siga ja kägu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 11.03.2017 17:33:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
T60 ja see sinu mainit asi on nagu siga ja kägu.

Kui prose on mõlemal T7600, video on T60-l x1300 mac-il x1600, erinevused on ainult HDD-s ja mäludes, mac-il 2GB, T60-l 4GB siis on conf sama. Jõudlus peaks olema analoogne või võrreldav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 12:30:27 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Marie kirjutas:
salatoimik kirjutas:
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris icon_lol.gif
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne

Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus icon_eek.gif

Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana icon_biggrin.gif Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2.


95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 14:44:17 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem.


Tegelikult ei olnud win2k teps mitte esimene, millel DOSi all polnud. Juba win 3.x kõrval elas oma elu ka win NT. Lihtsalt win2k oli esimene, millega DOS-st täiesti loobuti ehk koliti rohkem kodukasutajale suunatud windows ka NT platformile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 23:31:25 vasta tsitaadiga

nt 3.51, nt4, tegelikult oli w2k kuni sp4ni töölaual kasutamiseks erinevate puudujääkide tõttu üsna karm.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.03.2017 14:39:31 vasta tsitaadiga

Noh - Windows 10-e Fännid - kas mustad ülikonnad ja mustad kleidid, koos leinalintidega, on kenasti valmis... icon_cool.gif

11 aprill saab toimuma midagi "karmi" ning pärast seda pole Maailm enam endine... icon_cool.gif
------------------------

1. Positiivne uudis - 11 aprill, 2017 - tuleb välja siis Windows 10 Redstone 2 ja koos enda väljatulekuga lööb lõplikult ajalukku väga paljud "jäägid" mis pärinevad veel Windows 7-e ajastust nagu IE ning "vana" Control Panel.... icon_cool.gif

Microsoft expected to start rollout of Windows 10 Creators Update on April 11
https://mspoweruser.com/microsoft-expected-to-start-rollout-of-windows-10-creators-update-on-april-11/

2. Ja mitte nii positiivne uudis on siis selline mis Windows 10-e Fännil kas juuksed püsti ajab või siis infarkti äärele ajab...
Nimelt siis see, et Windows 10 Redstone 2 sisaldab enda "kõhus" Linuxit, nimega Ubuntu 16.04.


Microsoft Updates the Windows Subsystem for Linux with Ubuntu 16.04 Support
The latest build of Redstone 2 brings new improvements for Linux users, including Ubuntu 16.04 (Xenial)

http://news.softpedia.com/news/microsoft-updates-the-windows-subsystem-for-linux-with-ubuntu-16-04-support-509477.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.03.2017 20:32:03 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
sama123 kirjutas:
Marie kirjutas:
salatoimik kirjutas:
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris icon_lol.gif
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne

Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus icon_eek.gif

Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana icon_biggrin.gif Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2.


95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem.

No 95-e esimesed versioonid olid ka bugi bugi otsa.
95B ja 95C olid juba töötavad asjad.
Sama asi win98-ga. Mõni mäletab ainult, kui kehv oli 98, kuid ei tea midagi korralikust Win98SE-st, mis oli hoopis teine tubakas.
Muidugi kõik nad jooksid ikkagi MS-DOS peal. Doomi või Duke Nukemit mängida tahtsid, siis pidid ikka dossi minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 20:52:15 vasta tsitaadiga

No olidki need 95 ja 98 bugi bugi otsa. Sai tuunida enamvähem normaalselt toimima, aga by default oli nagu oli. Win2k oli esimene toimiv isend. Samas tolle aja linuxi desktop versioonide kohta leiaks veel rohkem roppe sõnu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 13:35:26 vasta tsitaadiga

Win uuendus tekitas "põnevust" mul ka esimest korda. Mõni päev tagasi tegin restarti ja logimise ekraani asemel must pilt hiire kursoriga. Häälte järgi mingi elu ikka käis ja sõrmejäljega logides hakkas ka logima kuni sinine ekraan. Peale paari üritust tegin sytem restore ja unustasin selleks korraks. Nüüd vägisi tahtis uuendusi installida ja restarti jälle. Sama pull, aga nüüd mingil põhjusel varasemad taastepunktid ka kadunud :/. Safe modes võttis pildi ette, aga uuendaja ei hakanud tööle seal, event viewer samamoodi ei näidanud midagi. Mõte juba liikus värskele win installile, aga igaks petteks uninstallisin graafika draiveri ja peale restarti pilt ees. Siis uuenduste ajaloos oli näha ka et värske Intel HD draiver peale pandud :/. Nüüd peale uut restarti sama jama. Ise oli uuesti graafika installinud. Sama drill aga seekord disablesin graafika ja peale restarti kõik töötas.. Inteli graafika oli ilusti ise ennast enablenud ja kõik töötas nii nagu vaja.. Varem see võimalik polnud, aga äkki nüüd kuidagi miskeid uuendusi piirata ja ühekaupa de/installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 14:10:32 vasta tsitaadiga

Keela draiverite tõmbamine ära. Win10 kõige jubedam "funktsioon" pika puuga.
Spoiler Spoiler Spoiler


Seejärel tõmba (enne!) enda õiged ja töötavad driaverid, lase vanad maha ja installi uuesti. Kui enne maha lased, siis võib midagi väga tuksi minna ja pead teisest arvutist otsima hakkama vms..
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 14:39:52 vasta tsitaadiga

Tänud viitamast draiverite installi keelamisele thumbs_up.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 18:11:24 vasta tsitaadiga

BIOS-st peaks selle inteli graafika saama välja lükata ju kui toda vaja pole. Selle tasandil vaevalt win suudab ta uuesti tööle sundida.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 20:20:24 vasta tsitaadiga

Kui lasen W10 peale, siis W7 key töötab ka veel või aeg läbi? Hetkel masinal ka W10 peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2017 21:11:39 vasta tsitaadiga

Kui korra aktiveeritud Windows 10 peal, siis aktiveerub uuesti automaatselt, kui netiühenduse leiab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.03.2017 14:28:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Märt. kirjutas:

95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem.


Tegelikult ei olnud win2k teps mitte esimene, millel DOSi all polnud. Juba win 3.x kõrval elas oma elu ka win NT. Lihtsalt win2k oli esimene, millega DOS-st täiesti loobuti ehk koliti rohkem kodukasutajale suunatud windows ka NT platformile.


Jajah, win2k.sp4 parim, mis olemas on olnud. win7 on selle lähedale aga mitte enam nii stabiilne. paarkorda 30 päeva jooksul jookseb kinni.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.