|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.03.2017 12:50:54
|
|
|
Mingi pisipehme äpp. Panin korraks classic shelli kinni ja oligi ilma luba küsimata mulle installitud.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.03.2017 12:56:14
|
|
|
sooty, kustotsasts ee tasuline on?
Modelleerid oma asja valmis seal ja saadad 3D printerisse täiesti tasuta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.03.2017 13:17:00
|
|
|
| Vt spoileris olevat pilti. Reklaamivad ju tasulist teenust. Aga see kõige väiksem mure. Mille pagana pärast see äpp (ms store spämm) mulle üldse installiti? Maha ei saa ka lasta. Mitmes kord klõpsin uninstall ja ikka tekib tagasi. Win10 täiesti mõttetu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.03.2017 14:29:38
|
|
|
Mul pole küll tagasi roninud. Vaid korra, siis kui 1607 tuli, tuli uuesti korra mahavõetud äpid uuesti maha võtta, aga polnud hullu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
01.03.2017 16:19:21
|
|
|
| on see ikka kindlasti m$ poolt või hoopis nvidia draiveriga kaasaroniv krempel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.03.2017 16:49:55
|
|
|
See on kõigil 10-tel kaasas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
01.03.2017 17:34:26
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| See on kõigil 10-tel kaasas. |
pole kasutanud/katsetanud
ja vist seepärast mulle samal kujul valikut ei pakuta, ainult "open with"-i alammenüüs on 3D Builderi käivitamise võimalus ja ka näiteks pakutakse Paint 3D ; pole kumbagi mitte kordagi juhtunud katsetama ....
või on siiski kurtjal midagi seadistustes metsas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.03.2017 17:59:10
|
|
|
Pole ka kasutanud, olen kohe tuimalt uninstallinud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
02.03.2017 07:50:51
|
|
|
| Mul proovib seda 1607 paigaldada järjekindlalt aga ei suuda, jääbki hallil taustal rattakest keerutama. Saab miskit teha et ta kas ei püüaks või siis aiata et saaks kuidagi hakkama? HP pavilion g6 masinaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
05.03.2017 10:30:24
|
|
|
Probleem dropdown menüüdega programmides. Nimelt avab musta kastina ning siis peab hiirega üle käima, et menüü nähtavale tuleks. Video draiveri update ei aidanud ning scf /scannow samuti mitte. Ideid?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
05.03.2017 11:00:13
|
|
|
| kas kõikides progedes? mis proge pildil on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.03.2017 14:32:38
|
|
|
sfc /scannow ikka kirjutasid? scf on vale.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
05.03.2017 14:34:40
|
|
|
System File Checker. töötab alates w7 st. commant prompt peab adminnis käivitatud olema.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.03.2017 14:39:50
|
|
|
laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
05.03.2017 18:23:12
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Vt spoileris olevat pilti. Reklaamivad ju tasulist teenust. Aga see kõige väiksem mure. Mille pagana pärast see äpp (ms store spämm) mulle üldse installiti? Maha ei saa ka lasta. Mitmes kord klõpsin uninstall ja ikka tekib tagasi. Win10 täiesti mõttetu. |
maha saab lasta. Otsid vastavad kataloogid üles, võtad failide ownershipi üle, muudad failiõigused vastavalt ära ja lased powershelli abil apid lõplikult maha. Kui tuimalt katalooge otse kustutad, võid ka vajalikest funktsioonidest ilma jääda (nt võrguikooni peale klikkides ei tule enam wifi/mobiilse neti paneel lahti). Tehtud-proovitud-reinstallitud..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
05.03.2017 18:53:15
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st. |
Ma olen seda päris palju proovinud, mitte kunagi pole kasu olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.03.2017 19:07:02
|
|
|
| See töötab siis kui toide on ära kadunud, masin crashinud vms. põhjusel failisüsteem katki läinud, aga polegi imeravim iga häda vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.03.2017 19:49:19
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| laurx, ei tahaks, aga pean parandama-sfc /scannow töötab alates xp-st. |
Ma olen seda päris palju proovinud, mitte kunagi pole kasu olnud.  |
Mul korra isegi oli, xp ajal.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
05.03.2017 20:25:35
|
|
|
on rohkem ka kasu olnud kui korra. XP ajal oli registry restore wizard tõhusam.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
06.03.2017 13:07:54
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| kas kõikides progedes? mis proge pildil on? |
See on kõikides progedes jah. Pildil konkreetne on Monitor ERP.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.03.2017 14:45:18
|
|
|
eile maadlesin jälle safely remove asjaga. peaks vist pikema loo kirjutama ja üritama mõne suurema techsaidi õnge saada, see pask mis toimub, on ikka müstiline.
wd hdd orico usb3 dokis. safely remove ei tööta väites, et miski kasutab ketast.
lühidalt - distributed link tracking, norton security, transactional resource manager. lõpuks jäi mingi system asi ikkagi mountitud rooti kasutama.
indexing ja write caching maas.
mida kuradit?
pole win10 spetsiifiline aga paistab olema hullem kui kunagi varem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2017 00:20:29
|
|
|
Adblock to os.....kriipi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.03.2017 16:40:57
|
|
|
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne
Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.03.2017 18:40:49
|
|
|
Mis ma tegema pean et saaks edasi sellest sinisest lehest kus küsib mis keelt ma kasutada tahan ?
Valin Keele ja vajutan edasi ja teeb restardi ja siis on sama valiku juures tagasi.
mul on mõistus otsas ei saa edasi sellest lehest vali keel formati jàrgne valik
edit
nvm sain uuesti repair peale ja siis sealt kohalt edasi
Iga kord on ikka korralik peavalu selle windooze formatiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
09.03.2017 23:44:50
|
|
|
| vigane meedia äkki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.03.2017 12:11:24
|
|
|
USB pulgale lasin win 10-ne et siis format teha, aga jäi sinna keele valiku juurde kinni.
Hiljem sain kuidagi repairi tegema panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
11.03.2017 09:19:45
|
|
|
sellest on mujal foorumites ka juttu, Intel Corporation 14.5.0.1081 draiver ei tööta win10 all. Sellega seoses optimeerimine samuti, win7-ga on kõik parimas korras. Siin log:
Spoiler 
| tsitaat: |
2017:03:10 22:51:16:742:
2017:03:10 22:51:16:742: >>>Dumping deffered logs
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows7-x64 (0x90000601 == 0x80000601)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding W2K8R2-x64 (0xA0000601 == 0x80000601)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows7-x86 (0x50000601 == 0x40000601)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows8-x64 (0x90000602 == 0x80000602)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding W2K12-x64 (0xA0000602 == 0x80000602)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows8-x86 (0x50000602 == 0x40000602)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows8.1-x64 (0x90000603 == 0x80000603)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding W2K12R2-x64 (0xA0000603 == 0x80000603)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows8.1-x86 (0x50000603 == 0x40000603)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows10-x64 (0x90000A00 == 0x80000A00)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding W2K16-x64 (0xA0000A00 == 0x80000A00)
2017:03:10 22:51:16:726: Adding Windows10-x86 (0x50000A00 == 0x40000A00)
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v2.0.50727
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v3.0
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v3.5
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v4\Client
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v4\Full
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v4.5\Client
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Looking for .NET version 4.5 or above
2017:03:10 22:51:16:742: Found version: 4.6.01038
2017:03:10 22:51:16:742: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:16:742: Expected version: v4.5\Full
2017:03:10 22:51:16:742: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:16:742: Looking for .NET version 4.5 or above
2017:03:10 22:51:16:742: Found version: 4.6.01038
2017:03:10 22:51:16:742: Loading saved properties
2017:03:10 22:51:16:742: W VC2015++ 32bit detected, skip it
2017:03:10 22:51:16:742: W VC2015++ 64bit detected, skip it
2017:03:10 22:51:16:742: Effective command line: "C:\Users\Public\Downloads\setuprst.exe"
2017:03:10 22:51:16:742: >>> Log start
2017:03:10 22:51:16:742: Mutex with given name doesn't exist. Creating new one.
2017:03:10 22:51:16:742: Obtained mutex succesfully.
2017:03:10 22:51:16:742: Single-instance mutex has been obtained
2017:03:10 22:51:16:742: Core version: 2.5.55
2017:03:10 22:51:16:742: Setup version: 2.4.4.0
2017:03:10 22:51:16:742: Command line: "C:\Users\Public\Downloads\setuprst.exe"
2017:03:10 22:51:16:742: OS data: 10-0-1-0 64-bit
2017:03:10 22:51:16:742: System up time: 5227 sec
2017:03:10 22:51:16:742: Reboot pending: No
2017:03:10 22:51:16:742: Current UI language: 0409
2017:03:10 22:51:16:742: Language folder: C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp
2017:03:10 22:51:16:773: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\ar-SA\IntelCommon.dll. Lang 0401. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:788: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\cs-CZ\IntelCommon.dll. Lang 0405. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:820: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\da-DK\IntelCommon.dll. Lang 0406. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:835: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\de-DE\IntelCommon.dll. Lang 0407. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:867: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\el-GR\IntelCommon.dll. Lang 0408. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:882: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\en-US\IntelCommon.dll. Lang 0409. Rank 3
2017:03:10 22:51:16:913: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\es-ES\IntelCommon.dll. Lang 0C0A. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:929: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\fi-FI\IntelCommon.dll. Lang 040B. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:945: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\fr-FR\IntelCommon.dll. Lang 040C. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:976: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\he-IL\IntelCommon.dll. Lang 040D. Rank 0
2017:03:10 22:51:16:992: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\hu-HU\IntelCommon.dll. Lang 040E. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:023: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\it-IT\IntelCommon.dll. Lang 0410. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:038: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\ja-JP\IntelCommon.dll. Lang 0411. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:070: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\ko-KR\IntelCommon.dll. Lang 0412. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:085: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\nb-NO\IntelCommon.dll. Lang 0414. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:117: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\nl-NL\IntelCommon.dll. Lang 0413. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:132: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\pl-PL\IntelCommon.dll. Lang 0415. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:163: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\pt-BR\IntelCommon.dll. Lang 0416. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:179: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\pt-PT\IntelCommon.dll. Lang 0816. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:210: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\ru-RU\IntelCommon.dll. Lang 0419. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:226: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\sk-SK\IntelCommon.dll. Lang 041B. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:257: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\sv-SE\IntelCommon.dll. Lang 041D. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:273: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\th-TH\IntelCommon.dll. Lang 041E. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:304: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\tr-TR\IntelCommon.dll. Lang 041F. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:320: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\zh-CN\IntelCommon.dll. Lang 0804. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:351: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp\zh-TW\IntelCommon.dll. Lang 0404. Rank 0
2017:03:10 22:51:17:351: Loading language 0409
2017:03:10 22:51:17:351: Relaunching setup as elevated
2017:03:10 22:51:18:973: Dumping properties (26 total)
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_MSILOGLEVEL=4096
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_LOGFOLDER=C:\Users\M4800\Intel\Logs
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_SETUPVERSION=2.4.4.0
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_PACKAGEVERSION=15.2.0.1020
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_SETUPPATH=C:\Users\Public\Downloads
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_CACHELOC=C:\ProgramData\Intel\Package Cache\{409CB30E-E457-4008-9B1A-ED1B9EA21140}
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_OS=10.0
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_OSSERVICEPACK=0
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_IS64=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET20=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET30=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET35=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET40CLIENT=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET40FULL=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET45CLIENT=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_NET45FULL=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_INSTALLEDPACKAGEVERSION=14.5.0.1081
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_INSTALLFOLDER=C:\Program Files\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_LANGCOUNTRY=et-EE
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_PROGRAMFILES86FOLDER=C:\Program Files (x86)
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_HASBATTERY=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_BATTERYPOWER=100
2017:03:10 22:51:18:973: _INF_AHCI64_VERSION=14.5.0.1081
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_VC14X86_INSTALLED=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_VC14X64_INSTALLED=1
2017:03:10 22:51:18:973: IIF_RESOURCEFOLDER=C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFC3FB.tmp
2017:03:10 22:51:18:973: Dumping feature states
2017:03:10 22:51:18:973: Feature: 'DriverFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:18:973: Feature: 'ServiceFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:18:973: Feature: 'UIFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:18:973: Feature: 'TrayFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:18:973: Feature: '' | Package: '' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:18:973: Exit code (command line): 0
2017:03:10 22:51:18:973: >>> Log End
2017:03:10 22:51:18:989:
2017:03:10 22:51:18:989: >>>Dumping deffered logs
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows7-x64 (0x90000601 == 0x80000601)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding W2K8R2-x64 (0xA0000601 == 0x80000601)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows7-x86 (0x50000601 == 0x40000601)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows8-x64 (0x90000602 == 0x80000602)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding W2K12-x64 (0xA0000602 == 0x80000602)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows8-x86 (0x50000602 == 0x40000602)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows8.1-x64 (0x90000603 == 0x80000603)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding W2K12R2-x64 (0xA0000603 == 0x80000603)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows8.1-x86 (0x50000603 == 0x40000603)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows10-x64 (0x90000A00 == 0x80000A00)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding W2K16-x64 (0xA0000A00 == 0x80000A00)
2017:03:10 22:51:18:973: Adding Windows10-x86 (0x50000A00 == 0x40000A00)
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v2.0.50727
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v3.0
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v3.5
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v4\Client
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v4\Full
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v4.5\Client
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Looking for .NET version 4.5 or above
2017:03:10 22:51:18:973: Found version: 4.6.01038
2017:03:10 22:51:18:973: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:18:973: Expected version: v4.5\Full
2017:03:10 22:51:18:973: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:18:973: Looking for .NET version 4.5 or above
2017:03:10 22:51:18:973: Found version: 4.6.01038
2017:03:10 22:51:18:973: Loading saved properties
2017:03:10 22:51:18:989: W VC2015++ 32bit detected, skip it
2017:03:10 22:51:18:989: W VC2015++ 64bit detected, skip it
2017:03:10 22:51:18:989: Effective command line: "C:\Users\Public\Downloads\setuprst.exe"
2017:03:10 22:51:18:989: >>> Log start
2017:03:10 22:51:18:989: Mutex with given name doesn't exist. Creating new one.
2017:03:10 22:51:18:989: Obtained mutex succesfully.
2017:03:10 22:51:18:989: Single-instance mutex has been obtained
2017:03:10 22:51:18:989: Core version: 2.5.55
2017:03:10 22:51:18:989: Setup version: 2.4.4.0
2017:03:10 22:51:18:989: Command line: "C:\Users\Public\Downloads\setuprst.exe"
2017:03:10 22:51:18:989: OS data: 10-0-1-0 64-bit
2017:03:10 22:51:18:989: System up time: 5229 sec
2017:03:10 22:51:18:989: Reboot pending: No
2017:03:10 22:51:18:989: Current UI language: 0409
2017:03:10 22:51:18:989: Language folder: C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp
2017:03:10 22:51:19:020: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\ar-SA\IntelCommon.dll. Lang 0401. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:036: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\cs-CZ\IntelCommon.dll. Lang 0405. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:067: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\da-DK\IntelCommon.dll. Lang 0406. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:083: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\de-DE\IntelCommon.dll. Lang 0407. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:114: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\el-GR\IntelCommon.dll. Lang 0408. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:145: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\en-US\IntelCommon.dll. Lang 0409. Rank 3
2017:03:10 22:51:19:161: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\es-ES\IntelCommon.dll. Lang 0C0A. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:192: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\fi-FI\IntelCommon.dll. Lang 040B. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:208: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\fr-FR\IntelCommon.dll. Lang 040C. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:239: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\he-IL\IntelCommon.dll. Lang 040D. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:255: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\hu-HU\IntelCommon.dll. Lang 040E. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:286: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\it-IT\IntelCommon.dll. Lang 0410. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:317: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\ja-JP\IntelCommon.dll. Lang 0411. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:333: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\ko-KR\IntelCommon.dll. Lang 0412. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:364: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\nb-NO\IntelCommon.dll. Lang 0414. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:380: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\nl-NL\IntelCommon.dll. Lang 0413. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:411: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\pl-PL\IntelCommon.dll. Lang 0415. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:426: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\pt-BR\IntelCommon.dll. Lang 0416. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:458: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\pt-PT\IntelCommon.dll. Lang 0816. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:489: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\ru-RU\IntelCommon.dll. Lang 0419. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:505: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\sk-SK\IntelCommon.dll. Lang 041B. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:536: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\sv-SE\IntelCommon.dll. Lang 041D. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:551: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\th-TH\IntelCommon.dll. Lang 041E. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:583: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\tr-TR\IntelCommon.dll. Lang 041F. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:598: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\zh-CN\IntelCommon.dll. Lang 0804. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:630: Found C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp\zh-TW\IntelCommon.dll. Lang 0404. Rank 0
2017:03:10 22:51:19:630: Loading language 0409
2017:03:10 22:51:19:630: Setup mode: Update
2017:03:10 22:51:19:630: Setting min supported .NET version (4.5 for < RST_15.0 | 4.6 for >= RST_15.0)
2017:03:10 22:51:19:630: Product version is: 15.2.0.1020
2017:03:10 22:51:19:630: .NET 4.6 is not required
2017:03:10 22:51:19:630: Looking for OS: 6.1 6.2 6.3 10.0
2017:03:10 22:51:19:630: OS check passed
2017:03:10 22:51:19:630: Checking .NET version...
2017:03:10 22:51:19:630: Expected version: v4.5\Client
2017:03:10 22:51:19:630: Found registry key for the expected .NET version.
2017:03:10 22:51:19:630: Looking for .NET version 4.5 or above
2017:03:10 22:51:19:630: Found version: 4.6.01038
2017:03:10 22:51:19:630: .NET version check passed
2017:03:10 22:51:19:630: Resolving driver source
2017:03:10 22:51:19:630: Using embedded driver(s). Temp source is 'C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCF47.tmp'
2017:03:10 22:51:19:661: Using folder 'C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCF47.tmp' as the driver source
2017:03:10 22:51:19:661: Scanning all active devices
2017:03:10 22:51:19:676: Scanning x64\iaAHCIC.inf (Name: AHCI64, Version: 15.2.0.1020)
2017:03:10 22:51:19:676: Section with the best match: INTEL.NTamd64.6.2
2017:03:10 22:51:19:676: Device: PCI\VEN_8086&DEV_9D03&CC_0106 (Intel(R) 6th Generation Core Processor Family Platform I/O SATA AHCI Controller)
2017:03:10 22:51:19:676: Device: PCI\VEN_8086&DEV_A102&CC_0106 (Intel(R) 100 Series/C230 Chipset Family SATA AHCI Controller)
2017:03:10 22:51:19:676: Device: PCI\VEN_8086&DEV_A103&CC_0106 (Intel(R) 100 Series/C230 Chipset Family SATA AHCI Controller)
2017:03:10 22:51:19:676: Device: PCI\VEN_8086&DEV_A282&CC_0106 (Intel(R) 200 Series Chipset Family SATA AHCI Controller)
2017:03:10 22:51:19:676: MUP OS bits: 0x1B6C00
2017:03:10 22:51:19:692: Scanning x64\iaStorAC.inf (Name: RAID64, Version: 15.2.0.1020)
2017:03:10 22:51:19:692: Section with the best match: INTEL.NTamd64.6.2
2017:03:10 22:51:19:692: Device: PCI\VEN_8086&DEV_2822&CC_0104 (Intel Chipset SATA RAID Controller)
2017:03:10 22:51:19:692: Device: PCI\VEN_8086&DEV_282A&CC_0104 (Intel Chipset SATA RAID Controller)
2017:03:10 22:51:19:692: MUP OS bits: 0x1B6C00
2017:03:10 22:51:19:692: Scanning x86\iaAHCIC.inf (Name: AHCI32, Version: 15.2.0.1020)
2017:03:10 22:51:19:692: No section match
2017:03:10 22:51:19:692: MUP OS bits: 0x49200
2017:03:10 22:51:19:692: Scanning x86\iaStorAC.inf (Name: RAID32, Version: 15.2.0.1020)
2017:03:10 22:51:19:692: No section match
2017:03:10 22:51:19:692: MUP OS bits: 0x49200
2017:03:10 22:51:19:692: E Win32 exception occurred!!
2017:03:10 22:51:19:692: Error code: 0x4E24 (20004)
2017:03:10 22:51:19:692: Error text: ''
2017:03:10 22:51:19:692: Extended error text: 'Error in device matching'
2017:03:10 22:51:19:692: Debug info: 'Setup.cpp (840)'
2017:03:10 22:51:19:692: Reading storyboard
2017:03:10 22:51:19:692: Page count: 10
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Welcome
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Modify
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Warning
2017:03:10 22:51:19:692: Added: License
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Readme
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Destination
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Confirm
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Progress
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Finish
2017:03:10 22:51:19:692: Added: Error
2017:03:10 22:51:19:692: Reading string map
2017:03:10 22:51:19:692: No string map present
2017:03:10 22:51:19:723: Showing page: Error
2017:03:10 22:51:23:770: Link: Launching 'C:\Users\M4800\Intel\Logs'
2017:03:10 22:51:33:411: Dumping properties (31 total)
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_MSILOGLEVEL=4096
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_LOGFOLDER=C:\Users\M4800\Intel\Logs
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_SETUPVERSION=2.4.4.0
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_PACKAGEVERSION=15.2.0.1020
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_SETUPPATH=C:\Users\Public\Downloads
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_CACHELOC=C:\ProgramData\Intel\Package Cache\{409CB30E-E457-4008-9B1A-ED1B9EA21140}
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_OS=10.0
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_OSSERVICEPACK=0
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_IS64=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET20=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET30=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET35=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET40CLIENT=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET40FULL=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET45CLIENT=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_NET45FULL=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_INSTALLEDPACKAGEVERSION=14.5.0.1081
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_INSTALLFOLDER=C:\Program Files\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_LANGCOUNTRY=et-EE
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_PROGRAMFILES86FOLDER=C:\Program Files (x86)
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_HASBATTERY=1
2017:03:10 22:51:33:411: IIF_BATTERYPOWER=100
2017:03:10 22:51:33:427: _INF_AHCI64_VERSION=14.5.0.1081
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_VC14X86_INSTALLED=1
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_VC14X64_INSTALLED=1
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_RESOURCEFOLDER=C:\Users\M4800\AppData\Local\Temp\IIFCCC5.tmp
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_SETUPMODE=UPDATE
2017:03:10 22:51:33:427: RST_DOT_NET_4_6=FALSE
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_EXITCODE=20004
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_LICENSE=
2017:03:10 22:51:33:427: IIF_README=
2017:03:10 22:51:33:427: Dumping feature states
2017:03:10 22:51:33:427: Feature: 'DriverFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:33:427: Feature: 'ServiceFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:33:427: Feature: 'UIFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:33:427: Feature: 'TrayFeature' | Package: '{DBEC3A35-04A8-4A70-BD7B-F42654758956}' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:33:427: Feature: '' | Package: '' | Current: 'false' | New: 'false'
2017:03:10 22:51:33:427: Exit code (command line): 1603
2017:03:10 22:51:33:427: >>> Log End
2017:03:10 23:34:21:649:
 |
viimati muutis sama123 11.03.2017 09:25:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
11.03.2017 09:22:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne
Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus  |
Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler 
| LiivaneLord kirjutas: |
...
Win 10 - 1/10
Win 8 - jäi vahele
Win 7 - 10/10
Win Vista - 9/10
XP - 6/10 |
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
11.03.2017 09:33:15
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne
Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus  |
Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler 
| LiivaneLord kirjutas: |
...
Win 10 - 1/10
Win 8 - jäi vahele
Win 7 - 10/10
Win Vista - 9/10
XP - 6/10 |
|
Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
11.03.2017 15:43:03
|
|
|
sa pentium3 peale w10t ei taha ajada? prooviks. üsna tati maitse saab. võib-olla hakkab tööle isegi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
11.03.2017 16:31:31
|
|
|
T60 ja see sinu mainit asi on nagu siga ja kägu.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
11.03.2017 17:33:32
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| T60 ja see sinu mainit asi on nagu siga ja kägu. |
Kui prose on mõlemal T7600, video on T60-l x1300 mac-il x1600, erinevused on ainult HDD-s ja mäludes, mac-il 2GB, T60-l 4GB siis on conf sama. Jõudlus peaks olema analoogne või võrreldav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.03.2017 12:30:27
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne
Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus  |
Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler 
| LiivaneLord kirjutas: |
...
Win 10 - 1/10
Win 8 - jäi vahele
Win 7 - 10/10
Win Vista - 9/10
XP - 6/10 |
|
Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2. |
95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.03.2017 14:44:17
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem. |
Tegelikult ei olnud win2k teps mitte esimene, millel DOSi all polnud. Juba win 3.x kõrval elas oma elu ka win NT. Lihtsalt win2k oli esimene, millega DOS-st täiesti loobuti ehk koliti rohkem kodukasutajale suunatud windows ka NT platformile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.03.2017 23:31:25
|
|
|
nt 3.51, nt4, tegelikult oli w2k kuni sp4ni töölaual kasutamiseks erinevate puudujääkide tõttu üsna karm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.03.2017 14:39:31
|
|
|
Noh - Windows 10-e Fännid - kas mustad ülikonnad ja mustad kleidid, koos leinalintidega, on kenasti valmis...
11 aprill saab toimuma midagi "karmi" ning pärast seda pole Maailm enam endine...
------------------------
1. Positiivne uudis - 11 aprill, 2017 - tuleb välja siis Windows 10 Redstone 2 ja koos enda väljatulekuga lööb lõplikult ajalukku väga paljud "jäägid" mis pärinevad veel Windows 7-e ajastust nagu IE ning "vana" Control Panel....
Microsoft expected to start rollout of Windows 10 Creators Update on April 11
https://mspoweruser.com/microsoft-expected-to-start-rollout-of-windows-10-creators-update-on-april-11/
2. Ja mitte nii positiivne uudis on siis selline mis Windows 10-e Fännil kas juuksed püsti ajab või siis infarkti äärele ajab...
Nimelt siis see, et Windows 10 Redstone 2 sisaldab enda "kõhus" Linuxit, nimega Ubuntu 16.04.
Microsoft Updates the Windows Subsystem for Linux with Ubuntu 16.04 Support
The latest build of Redstone 2 brings new improvements for Linux users, including Ubuntu 16.04 (Xenial)
http://news.softpedia.com/news/microsoft-updates-the-windows-subsystem-for-linux-with-ubuntu-16-04-support-509477.shtml
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.03.2017 20:32:03
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
No kuidagi on vaja ju tasuta OSi pealt raha teenida. Varsti vaatad, pampersi reklaam jookseb kuskil exploreris
Lõpuks näeb desktop välja nagu delfi, all ja üleval mingid ribad jooksevad, küljepeal mingid bännerid sähvivad jne
Praegu mõtled, et teeb nalja, pärast ongi tuleviku reaalsus  |
Viiruste kirjutajad on ju Windowsi kõikidele versioonidele seliseid midagi reklaamivaid bännereid kirjutanud.
Sellise arvamusega, et mõnele Windows versioonile võiks hinde 10/10 anda ma küll ei nõustuks, selist pole olemas ja kõik Windows versioonid on kunagi olnud omal ajal tegijad, kui mäletame siis kõige suurem tegija oli siiski Windows 95 ja kõik järgnev on selle edasi arendus, 5/10 oleks vast maksimum mida mõnele paremale versioonile võiks anda.
Spoiler 
| LiivaneLord kirjutas: |
...
Win 10 - 1/10
Win 8 - jäi vahele
Win 7 - 10/10
Win Vista - 9/10
XP - 6/10 |
|
Tõesti win 95 oli suuremaid uuendusi! Kahjuks aga liiga vana Kuidas mac-idel on kas samad hädad, küsin sest olen sellelt kohalt suht tume ja plaanin üht iidvana eriti odavalt prooviks osta aastast 2006 Pro 2.2. |
95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem. |
No 95-e esimesed versioonid olid ka bugi bugi otsa.
95B ja 95C olid juba töötavad asjad.
Sama asi win98-ga. Mõni mäletab ainult, kui kehv oli 98, kuid ei tea midagi korralikust Win98SE-st, mis oli hoopis teine tubakas.
Muidugi kõik nad jooksid ikkagi MS-DOS peal. Doomi või Duke Nukemit mängida tahtsid, siis pidid ikka dossi minema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.03.2017 20:52:15
|
|
|
| No olidki need 95 ja 98 bugi bugi otsa. Sai tuunida enamvähem normaalselt toimima, aga by default oli nagu oli. Win2k oli esimene toimiv isend. Samas tolle aja linuxi desktop versioonide kohta leiaks veel rohkem roppe sõnu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.03.2017 13:35:26
|
|
|
| Win uuendus tekitas "põnevust" mul ka esimest korda. Mõni päev tagasi tegin restarti ja logimise ekraani asemel must pilt hiire kursoriga. Häälte järgi mingi elu ikka käis ja sõrmejäljega logides hakkas ka logima kuni sinine ekraan. Peale paari üritust tegin sytem restore ja unustasin selleks korraks. Nüüd vägisi tahtis uuendusi installida ja restarti jälle. Sama pull, aga nüüd mingil põhjusel varasemad taastepunktid ka kadunud :/. Safe modes võttis pildi ette, aga uuendaja ei hakanud tööle seal, event viewer samamoodi ei näidanud midagi. Mõte juba liikus värskele win installile, aga igaks petteks uninstallisin graafika draiveri ja peale restarti pilt ees. Siis uuenduste ajaloos oli näha ka et värske Intel HD draiver peale pandud :/. Nüüd peale uut restarti sama jama. Ise oli uuesti graafika installinud. Sama drill aga seekord disablesin graafika ja peale restarti kõik töötas.. Inteli graafika oli ilusti ise ennast enablenud ja kõik töötas nii nagu vaja.. Varem see võimalik polnud, aga äkki nüüd kuidagi miskeid uuendusi piirata ja ühekaupa de/installida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
17.03.2017 14:10:32
|
|
|
Keela draiverite tõmbamine ära. Win10 kõige jubedam "funktsioon" pika puuga.
Spoiler 
Seejärel tõmba (enne!) enda õiged ja töötavad driaverid, lase vanad maha ja installi uuesti. Kui enne maha lased, siis võib midagi väga tuksi minna ja pead teisest arvutist otsima hakkama vms..
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.03.2017 14:39:52
|
|
|
Tänud viitamast draiverite installi keelamisele .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.03.2017 18:11:24
|
|
|
BIOS-st peaks selle inteli graafika saama välja lükata ju kui toda vaja pole. Selle tasandil vaevalt win suudab ta uuesti tööle sundida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
17.03.2017 20:20:24
|
|
|
| Kui lasen W10 peale, siis W7 key töötab ka veel või aeg läbi? Hetkel masinal ka W10 peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
19.03.2017 14:28:08
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
95 oli 3.1x edasiarendus, ei pidanud enam autoexec.bat-i "win" kirjutama, selleks et automaagiliselt Winni buudiks. Ja muidugi saabuv 32-bit terendas juba. Aga muidu oli sama-DOS all, millel oli graafiline pealisehitis kuni Win ME-ni. Suur samm oli W2K, sel polnud enam DOS all. Töökindlam Win OS tänini,.12/10-st saab see mult. XP saab 6/10, 7 saab 7/10, ülejäänud vähem. |
Tegelikult ei olnud win2k teps mitte esimene, millel DOSi all polnud. Juba win 3.x kõrval elas oma elu ka win NT. Lihtsalt win2k oli esimene, millega DOS-st täiesti loobuti ehk koliti rohkem kodukasutajale suunatud windows ka NT platformile. |
Jajah, win2k.sp4 parim, mis olemas on olnud. win7 on selle lähedale aga mitte enam nii stabiilne. paarkorda 30 päeva jooksul jookseb kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|